Meldschema Zondag

Meldschema NK Masters,  Zondag 9 juni 2013

Uitgangspunten

Onderdeel Uiterlijk meldkaart inleveren bij Meldbureau* Melden in Callroom* Vanuit callroom naar wedstrijdterrein*
       
Looponderdelen 1:00 0:10 0:05
technische onderdelen 1:00 0:30 0:25
Polsstokhoogspringen 1:00 0:45 0:40
* Tijden voor aanvang onderdeel in [min]    

N.B. Indien er voor een onderdeel eerst series worden gelopoen en later een finale, dan hoeven de finalisten geen deelnamelijst te tekenen en kunnen ze direct (op de aangegeven tijd) naar de callroom

Aanvangs Tijd Onderdeel   Categorie Uiterlijk deelnamelijst tekenen bij Meldbureau Melden in Callroom Vanuit callroom naar wedstrijdterrein
11:00 speer   (V50+V55+V60)+(V40+V45) 10:00 10:30 10:35
11:00 kogel   (M50+M55)+M45 10:00 10:30 10:35
11:15 ver   (M65+M70+M75)+(M50+M55) 10:15 10:45 10:50
11:00 300 mtr H finale M60*+ M65* 10:00 10:50 10:55
11:15 400 mtr H serie 1 (M45+M50+M55) 10:15 11:05 11:10
11:20 400 mtr H serie 2 (M45+M50+M55) 11:10 11:15
11:25 400 mtr H finale M40 10:25 11:15 11:20
11:45 5000 mtr SW finale (M65+M70+M75)+M60+(M50+M55)+(M40+M45) 10:45 11:35 11:40
12:30 kogel   M40+M35* 11:30 12:00 12:05
12:30 discus    (M70+M75) 11:30 12:00 12:05
12:50 ver   M40+M35* 11:50 12:20 12:25
12:40 800 mtr finale (M60+M70) 11:40 12:30 12:35
12:45 800 mtr finale M55 11:45 12:35 12:40
12:50 800 mtr serie 1 op tijd M50 11:50 12:40 12:45
12:55 800 mtr serie 2 op tijd M50 12:45 12:50
13:00 800 mtr finale M45 12:00 12:50 12:55
13:05 800 mtr finale M40 12:05 12:55 13:00
13:10 800 mtr finale M35 12:10 13:00 13:05
13:15 800 mtr finale (V50+V55+V60) 12:15 13:05 13:10
13:20 800 mtr finale V45 12:20 13:10 13:15
13:45 kogel   (M70+M75)+(M60+M65) 12:45 13:15 13:20
13:25 800 mtr finale V35 12:25 13:15 13:20
13:30 discus    M50+M45 12:30 13:20 13:25
13:40 400 mtr H finale (M45+M50+M55) nvt 13:30 13:35
13:55 10.000 mtr finale (M55+M60)+M50+(M40+M45) 12:55 13:45 13:50
14:15 hoog   (M45+M50) 13:15 13:45 13:50
15:15 discus    (M60+M65)+M55 14:15 14:45 14:50
15:00 200 mtr finale (M65+M70+M75) 14:00 14:50 14:55
15:20 hss   (V35+V40+V55+V60+V70) 14:20 14:50 14:55
15:05 200 mtr finale M60 14:05 14:55 15:00
15:10 200 mtr serie 1 (M50+M55) 14:10 15:00 15:05
15:15 200 mtr serie 2 (M50+M55) 15:05 15:10
15:20 200 mtr serie 3 (M50+M55) 15:10 15:15
15:25 200 mtr serie 1 M45 14:25 15:15 15:20
15:30 200 mtr serie 2 M45 15:20 15:25
15:35 200 mtr serie 1 M40 14:35 15:25 15:30
15:40 200 mtr serie 2 M40 15:30 15:35
15:45 200 mtr serie 3 M40 15:35 15:40
15:45 ver   M45 14:45 15:35 15:40
15:50 200 mtr serie 1 M35 14:50 15:40 15:45
15:54 200 mtr serie 2 M35 15:44 15:49
16:00 200 mtr finale (V50+V55) 15:00 15:50 15:55
16:05 200 mtr serie 1 (V40+V45) 15:05 15:55 16:00
16:10 200 mtr serie 2 (V40+V45) 16:00 16:05
16:20 hoog   (M65+M70)+(M55+M60) 15:20 16:10 16:15
16:30 5000 mtr  finale (V50+V55+V60+V65)+(V40+V45)+V35* 15:30 16:20 16:25
17:00 discus    M40+M35* 16:00 16:30 16:35
17:15 200 mtr finale (M50+M55) nvt 17:05 17:10
17:20 200 mtr finale M45 nvt 17:10 17:15
17:25 200 mtr finale M40 nvt 17:15 17:20
17:30 200 mtr finale M35 nvt 17:20 17:25
17:35 200 mtr finale (V40+V45) nvt 17:25 17:30