Uitslagen Voorjaarsloop

Uitslagen 2009

Uitslag Rabobank 10 Engelse Mijl 12 mei 2009
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Prestatie
1 156 Tonnie Stouten Apeldoorn M Veluwe MM35+ 55:31
2 190 Melchior van de Pol Apeldoorn M AV '34 MSen 56:49
3 64 Bas Mekking Veessen M Cialfo MSen 57:34
4 118 Joris van de Meent Heerde M De Gemzen MSen 58:31
5 61 Bas van Beek Epe M Cialfo MSen 58:40
6 179 Johan Kats Deventer M Daventria MM35+ 58:50
7 204 Wout Mensink Nunspeet M AWV Delden MM45+ 59:51
8 277 Reinald Bosman Zwolle M PEC 1910 MM35+ 1:01:36
9 84 Jacqueline Rustidge Kampen V Isala '96 VM35+ 1:02:26
10 287 Guido Kwakkel Zeewolde M MRecr 1:02:45
11 283 Rene Korporaal Zeewolde M MRecr 1:02:52
12 209 Rob Ribbink Lent M Loopgroep PK MSen 1:03:17
13 176 René Gijsman Renkum M Climax MM35+ 1:03:24
14 165 Hessel Lodder Harderwijk M Athlos MRecr 1:03:29
15 182 Peter de Boer Zwolle M PEC 1910 MM35+ 1:03:31
16 166 Martin Hendriks Elburg M De Gemzen MM35+ 1:04:04
17 187 Jan Willem Francke Zwolle M MRecr 1:04:13
18 86 Nico de Vries Kampen M Isala '96 MM35+ 1:04:27
19 185 Marinus de Vos Apeldoorn M AV '34 MM35+ 1:04:34
20 172 G. Schaap Epe M Cialfo MM35+ 1:04:49
21 285 Fred Buining Almere M avVN MM45+ 1:05:23
22 146 Wim van Rijswijk Warnsveld M AV '34 MM45+ 1:05:26
23 229 Theo Boekema Zwolle M Loopgroep Aart Stigter MM45+ 1:05:31
24 183 Rudi Tromp Wapenveld M MRecr 1:05:40
25 223 Martin van den Berg Vaassen M MRecr 1:05:48
26 180 Roet Jan Heeringa Zwolle M PEC 1910 MRecr 1:06:16
27 119 Frans Breet Dronten M Flevo Delta MM45+ 1:06:32
28 87 Huib Liefhebber Zwolle M MRecr 1:06:37
29 141 Martijn Schakelaar Hattem M De Gemzen MM35+ 1:06:39
30 133 Hellen de Vries Zwolle V PEC 1910 VSen 1:06:40
31 100 Saskia Schutte Veessen V Cialfo VM35+ 1:06:42
32 252 André Meuleman Epe M Cialfo MM35+ 1:07:31
33 263 Christiaan Schaap Kampen M Isala '96 MSen 1:07:52
34 267 Theo Jacobs Apeldoorn M MRecr 1:08:02
35 142 Adriaan Sparreboom Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:08:25
36 110 Ax Dil Veessen M Cialfo MM35+ 1:08:50
37 62 Evert Jan Kasteel Epe M Cialfo MM45+ 1:08:55
38 170 Tonnie de Winter Deventer M Veluwe MM35+ 1:09:09
39 66 Henk Jan Kamerbeek Heerde M De Gemzen MM45+ 1:09:14
40 65 Harry Veldkamp Epe M Cialfo MM35+ 1:09:37
41 177 Christiaan Kats Oene M Cialfo MRecr 1:09:40
42 103 Jesse ter Mate Deventer M MRecr 1:09:57
43 153 Lubbert Bovenhuis Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:10:29
44 224 Gerrit van Hamersveld Nunspeet M MRecr 1:10:35
45 276 Antonius Poelman Zwolle M PEC 1910 MM45+ 1:10:39
46 144 Piet Wassenaar Barneveld M avVN MM55+ 1:10:57
47 162 Rob ten Brinck Duiven M MRecr 1:11:01
48 250 Maarten Papegaay Kampen M Isala '96 MM45+ 1:11:03
49 130 Adriaan Aarden Zwolle M PEC 1910 MRecr 1:11:09
50 101 Richard ter Mate Deventer M MRecr 1:11:14
51 216 Maarten Vos Zwolle M MRecr 1:11:22
52 128 Frits Malcorps Kampen M Isala '96 MM55+ 1:11:31
53 280 Henk Hoekert Hulshorst M De Gemzen MM55+ 1:11:51
54 80 Jan Bakker Zwolle M MRecr 1:12:11
55 122 Freek van de Graaf Wezep M De Gemzen MRecr 1:12:15
56 265 Frank van 't Hul Oldebroek M De Gemzen MM55+ 1:12:15
57 205 Jon Nabeshuis Hattem M MRecr 1:12:18
58 96 Gerda van der Kolk IJsselmuiden V Isala '96 VM35+ 1:12:31
59 115 Gerrit Zoet Nunspeet M MRecr 1:12:51
60 121 Roelof Pepping Dronten M avVN MM55+ 1:12:56
61 217 Wouter Ribbink Dieren M Loopgroep PK MSen 1:13:04
62 198 Bert Schraa Zwolle M PEC 1910 MM35+ 1:13:09
63 289 Rob Philipsen Epe M Cialfo MRecr 1:13:32
64 212 Robert Dam Zwolle M MRecr 1:13:33
65 125 Bert de Lange Zwolle M PEC 1910 MM35+ 1:13:36
66 107 Freddy Mulder Zwolle M MRecr 1:13:39
67 72 Silvo van der Vegte Wijhe M MRecr 1:13:43
68 134 Tjarko de Ridder Zwolle M MRecr 1:13:45
69 279 Fred van Dam Zwolle M MRecr 1:13:55
70 214 André Barneveld Zwolle M MM35+ 1:13:56
71 244 Jan van Putten Heerde M MRecr 1:14:03
72 74 Sabina Frens Nunspeet V VRecr 1:14:04
73 82 Jan van de Grootevheen Hattem M MRecr 1:14:05
74 94 Jaap van Gelder Olst M MRecr 1:14:08
75 261 Bart Oranje Zwolle M PEC 1910 MRecr 1:14:23
76 191 Jan Lubbinge Oene M Cialfo MM45+ 1:14:27
77 114 Hans Koster IJsselmuiden M Isala '96 MM35+ 1:14:39
78 167 Ap Brands Zwolle M Loopgroep Aart Stigter MM55+ 1:14:45
79 75 Erik Renshof Barneveld M MRecr 1:14:46
80 243 Robin Kroon Dronten M MRecr 1:14:49
81 93 Hans Bloks Zwolle M MRecr 1:14:57
82 199 Gerbert Tiemens Vaassen M Cialfo MM45+ 1:15:07
83 233 Joop Bosman Elburg M De Gemzen MM55+ 1:15:10
84 284 Dennis van Lith Epe M Cialfo MRecr 1:15:14
85 240 Jouke van Dijk Dronten M MRecr 1:15:50
86 219 Freddy Fliers Nunspeet M MRecr 1:15:54
87 242 Bert van de Belt Dronten M MRecr 1:15:59
88 139 Walter Elferink Dronten M Flevo Delta MM45+ 1:16:00
89 135 Ton Hollak Vaassen M MRecr 1:16:04
90 253 Arnold Bredewol Veessen M Cialfo MRecr 1:16:05
91 281 Dick van Dijk Dronten M MRecr 1:16:11
92 221 Leon Dieker Vaassen M MRecr 1:16:17
93 246 Piet de Wildt Vaassen M Cialfo MM55+ 1:16:29
94 269 I. Hiemstra Zwolle M MRecr 1:16:35
95 186 Jannet Lange Almere V avVN VM35+ 1:16:41
96 147 Hans Hilbrands Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:16:45
97 171 Flip Nijhoff Elburg M De Gemzen MM55+ 1:16:49
98 136 Mans Veldsink Dedemsvaart M MRecr 1:16:58
99 206 Henry Velthuyzen Epe M MRecr 1:16:59
100 184 Rietje Klappe Zwolle V PEC 1910 VM35+ 1:17:09
101 232 Albert Boeve Zwolle M MRecr 1:17:12
102 83 Pieter Galema Hattem M MRecr 1:17:22
103 288 Harrie Poll Zwolle M MRecr 1:17:41
104 188 Bart Bertelink Zwolle M MRecr 1:17:46
105 163 Peter van der Woude Zevenaar M De Liemers MM55+ 1:17:50
106 105 Hans Schuite Zwolle M MRecr 1:17:55
107 132 Lysanne Aarden Groningen V Loopgroep Astrea VRecr 1:17:59
108 208 Henk Visser Nunspeet M MRecr 1:18:01
109 151 Johan Hooisma Dronten M Isala '96 MRecr 1:18:03
110 157 Ronald Kartosonto Zwolle M MRecr 1:18:04
111 77 Sander Geraedts Apeldoorn M MRecr 1:18:06
112 78 Jeffrey Dolman Apeldoorn M MRecr 1:18:06
113 143 Jan Baack Epe M Cialfo MM55+ 1:18:09
114 230 Carla Boekema Zwolle V VRecr 1:18:11
115 237 Jan Reuvekamp Zwolle M MRecr 1:18:13
116 189 Andre Berghorst Heerde M MRecr 1:18:14
117 178 Marcel Wagtelenberg Heerde M De Gemzen MRecr 1:18:22
118 266 Jon Ny de Lange Kampen M Isala '96 MM35+ 1:18:38
119 245 Bert Staal Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:18:57
120 91 Johan de Weerd Epe M MRecr 1:19:02
121 218 Roel Ribbink Dieren M avVN MM55+ 1:19:18
122 249 John Reints Kampen M MRecr 1:19:24
123 225 Arnold Zoet Nunspeet M MRecr 1:19:34
124 222 Patrick Rekers Nunspeet M MRecr 1:19:35
125 123 Martin Roest 't Harde M MRecr 1:19:38
126 145 Barend ten Have Kampen M Isala '96 MM55+ 1:19:42
127 231 Aad van Arken 't Harde M De Gemzen MM55+ 1:19:42
128 181 Frits Lautenbag Hattem M MRecr 1:19:43
129 126 Henriët Koornberg Zwolle V PEC 1910 VRecr 1:19:49
130 120 Martijn Kijkuit Dronten M MRecr 1:19:57
131 152 Ed Ritsema Kampen M Isala '96 MRecr 1:20:27
132 89 Herwin Hanekamp Zwolle M MRecr 1:20:29
133 192 Willie Koudenburg Vaassen M De Gemzen MRecr 1:20:33
134 137 Jetske Teune Kampen V Isala '96 VRecr 1:20:35
135 116 Johnv't Verlaat Nunspeet M MRecr 1:20:43
136 278 Rob Olthof Zwolle M MRecr 1:20:48
137 102 Cees Bottenberg IJsselmuiden M Isala '96 MRecr 1:20:52
138 174 Bertus Gazenbeek Zwolle M MRecr 1:20:59
139 282 Willy Berendsen IJsselmuiden M MRecr 1:20:59
140 124 Bram van Essen Epe M MRecr 1:21:00
141 149 Harm Prins IJsselmuiden M Isala '96 MRecr 1:21:09
142 228 Dick de reus Nunspeet M MRecr 1:21:10
143 164 Hans Popping Epe M Cialfo MRecr 1:21:16
144 197 Wijnand de Jager Nunspeet M MRecr 1:21:34
145 127 Corne Tamarinof Zwolle M MRecr 1:21:39
146 264 Rannal Spaan Kampen M MRecr 1:21:49
147 95 Simon Gjaltema Zwolle M MRecr 1:21:53
148 88 Rieny Riezebos IJsselmuiden V Isala '96 VM35+ 1:22:01
149 239 Anneke Bouwknegt Kampen V Isala '96 VM35+ 1:22:15
150 255 Theo de Kleine IJsselmuiden M Isala '96 MM45+ 1:22:17
151 90 Frans Ruiter Epe M MRecr 1:22:18
152 138 Van den Berg Zwolle V VRecr 1:22:18
153 92 Herber Molemaker Zwolle M PEC 1910 MM45+ 1:22:20
154 173 Wilco Voulon Zwolle M MRecr 1:22:33
155 256 Erik Beenen Kampen M MRecr 1:22:42
156 286 Arjen Brouwer Zwolle MRecr 1:23:12
157 175 Willem Langendijk Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:23:22
158 254 Geert Jan de Boer Nunspeet M MRecr 1:23:22
159 106 Bert Vlijm Doornspijk M MRecr 1:23:33
160 220 Alie Ribbink Dieren V VRecr 1:23:36
161 248 Dik Etmans Dronten M MRecr 1:24:13
162 235 Anja Zweekhorst Emst V Cialfo VRecr 1:24:21
163 79 Holtkamp G.A.J. Apeldoorn M MRecr 1:24:53
164 99 Jan Janssen Zwolle M MRecr 1:25:24
165 238 Steven Dissel Kampen M Isala '96 MM35+ 1:25:33
166 69 Gerrit Durberg Epe M Cialfo MRecr 1:25:35
167 111 Wim Brink Zwolle M MRecr 1:25:36
168 159 Martin Blanke Heino M MRecr 1:25:37
169 259 Silvia Net Kampen V VRecr 1:25:38
170 251 Berend Jan Engels Zwolle M MRecr 1:26:01
171 258 Johan van de Kolk IJsselmuiden M MRecr 1:26:16
172 200 Henk Vis Nunspeet M MRecr 1:26:20
173 60 Kees Voorsluijs Barneveld M MRecr 1:26:37
174 148 Henk Rigterink IJsselmuiden M Isala '96 MRecr 1:27:22
175 201 Aalt Vis Hulshorst M MRecr 1:27:30
176 227 Hein van Enk Wezep M MRecr 1:27:55
177 226 Janice van Enk Wezep V VRecr 1:27:56
178 109 Ronald Bulthuis Kampen M MRecr 1:28:25
179 154 Henrieke van Beek Zwolle V VRecr 1:28:52
180 260 A. Tigelaar Kampen V VRecr 1:28:53
181 262 Harold Post Kampen M MRecr 1:29:06
182 195 Evelien Sybesma Zwolle V VRecr 1:29:33
183 194 Frederiek Dijkema Zwolle V VRecr 1:29:34
184 158 Annemarie Veldkamp Heino V VRecr 1:29:36
185 169 Antoon Koehorst Oldenzaal M MRecr 1:29:40
186 236 Bertus van den Burg Epe M MRecr 1:29:43
187 202 Els den Hengst Hattem V De Gemzen VM35+ 1:30:03
188 129 Marco Grootscholten Olst M Daventria MRecr 1:30:11
189 73 Gert van den Esschert Epe M Cialfo MRecr 1:30:19
190 117 Kees Smit Zwolle M MRecr 1:30:28
191 207 Janny Reezigt-Ponsteen Nunspeet V De Gemzen VM35+ 1:30:42
192 211 Helga Brink Zwolle V VRecr 1:31:05
193 234 Julie Voets Zwolle V VRecr 1:31:39
194 247 Evert Klomp Apeldoorn M MRecr 1:32:00
195 113 Ria Jansen Zwolle V VRecr 1:32:30
196 155 Wim van Holst Heerde' M De Gemzen MRecr 1:32:53
197 257 Klaas de Kaste Kampen M MRecr 1:33:02
198 953 Jan van der Weide Doornspijk MRecr 1:33:23
199 67 Remco Hendriks Zwolle M MRecr 1:34:16
200 68 Hans van Oostrom Zwolle M MRecr 1:34:17
201 108 Gert Dillen Kampen M MRecr 1:34:31
202 70 Dries Vis Nunspeet M MRecr 1:34:37
203 98 Henk van Roemburg Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:34:54
204 241 Dick Aaldenberg Zwolle M MRecr 1:35:32
205 196 Nicoline Kruiswijk Zwolle M MRecr 1:35:34
206 215 Janny Aarden Zwolle V VRecr 1:35:34
207 85 Agnes van den Bos-Molnar Elburg V VRecr 1:35:36
208 213 Sjalien Zieleman Zwolle V VRecr 1:36:20
209 112 Miranda Nieboer Zwolle V VRecr 1:36:21
210 161 Ina Brouwer Heino V VRecr 1:37:01
211 203 Daniele van de Weerd Emst V Cialfo VRecr 1:37:07
212 168 Marjanne Loedeman Ermelo V Athlos VRecr 1:38:16
213 210 Margrit Mossel Zwolle V VRecr 1:38:54
214 160 Geertje Dingemans Heino V Loopgroep Aart Stigter VRecr 1:41:13
215 268 Esther van 't Ende Zwolle V VRecr 1:54:21
216 275 Marlies van de Berg Zwolle V VRecr 1:54:21
Uitslag 5 Engelse mijl 12 mei 2009
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Cat. Prestatie
1 959 Alex Sjoerdsma Hattem M De Gemzen Mrecr 30:05
2 958 Louis Bouwmeester Epe M Mrecr 31:24
3 966 Mario Lohschelder Apeldoorn M Mrecr 32:08
4 951 Dirk Wigmans Vaassen M Mrecr 32:40
5 970 Harry Fransen Zeewolde M Mrecr 33:56
6 962 Gerard Kroes Oldebroek M Cialfo Mrecr 34:09
7 971 Arjan Kluin Epe M Mrecr 35:17
8 954 Mark Bakker Deventer M Mrecr 35:31
9 952 Gerwin Jansonius Apeldoorn M Veluwe Mrecr 36:23
10 969 Krijn Haak Zeewolde M Mrecr 36:30
11 973 J.Vos Vierhouten M Mrecr 37:07
12 967 Bertha van 't Hul Oldebroek V VRecr 39:09
13 965 Aalt Wensink Oldebroek M Mrecr 39:29
14 949 Dick van Beek Vaassen M Veluwe Mrecr 39:45
15 960 Guido Fintelman Epe M Mrecr 40:50
16 955 Nicole Visser Epe V Cialfo VRecr 41:07
17 968 Roy van den Broeke Epe M Mrecr 41:07
18 957 Vito Zwolle M Mrecr 42:08
19 961 Dirk Stevens Epe M Mrecr 42:40
20 964 H.Rozendal Epe M Mrecr 43:15
21 975 Gerald Nijhuis Nunspeet M Mrecr 43:20
22 977 Yvonne Vestering Nunspeet V VRecr 43:25
23 974 Brenda ten Wolde Vierhouten V VRecr 43:26
24 963 Ingrid Jansen Vierhouten V VRecr 44:07
25 950 Evelyn Hendriks Apeldoorn V VRecr 44:10
26 945 Dirk Willem Hiemstra Meppel M Mrecr 44:47
27 972 Hanneke Philipsen Epe V VRecr 44:58
28 948 Rosinda Aya Apeldoorn V VRecr 45:11
29 942 Wilma Buwalda Zwolle V VRecr 49:03
30 944 Daniëlle Kooi-Praas Meppel V VRecr 51:40
31 976 Manon Edelijn Nunspeet V VRecr 52:12
32 956 Marian Hop Harderwijk V VRecr 53:05
33 947 Greet Wissink Zwolle V VRecr 53:48
34 943 Hans van den Bos Elburg M Mrecr 59:48
35 946 Elly Bessembinde Zwolle V VRecr 1:18:00
Uitslag 5 Kilometerer 12 mei 2009
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Prestatie
1 305 Jelmer van Leeningen Beekbergen M Veluwe MRecr 17:07
2 309 Janoah Bovenhuis Dronten M Flevo Delta MRecr 18:14
3 308 Edsard van Steenbergen Epe M Cialfo MRecr 18:22
4 306 Stefan Breet Dronten M Flevo Delta MRecr 18:58
5 365 Max van der Wal Apeldoorn M MRecr 20:36
6 363 Erik Geerdes Hoog Soeren M MRecr 21:19
7 343 Aldrich Schmitz Zwolle M LAAC Twente MRecr 21:33
8 300 Pascal Remmerts Heerde M MRecr 21:45
9 367 I de Wit M MRecr 22:14
10 358 Bertham Mak Heerde M MRecr 22:38
11 351 Tess Boekema Zwolle V VRecr 22:41
12 352 Centina Bouwman V VRecr 23:26
13 355 Marvin Reuvenkamp Zwolle M MRecr 24:39
14 347 Jan Esselink Heerde M De Gemzen MRecr 25:23
15 361 Debby Schoolen Vaassen V VRecr 25:43
16 368 Mark van Mossel Epe M MRecr 26:02
17 354 Nadine Feith Heerde V VRecr 26:22
18 353 Jose Bosch Epe V VRecr 26:22
19 303 Iris Veldkamp Emst V VRecr 27:24
20 304 Heidi Hamer Vaassen V VRecr 27:25
21 360 Harry de Graaf Oene M MRecr 27:38
22 346 Jan Huizinga Epe M Cialfo MRecr 27:39
23 370 Mariska v.d. Berg Epe V VRecr 27:41
24 366 Jolande Steenvoerd Vaassen V VRecr 28:12
25 369 Sjaak Vosselman Vaassen M MRecr 28:13
26 307 Annet van Egteren Veessen V VRecr 28:23
27 371 Hetty Rozendal Epe V VRecr 28:59
28 356 Evelien van Schoonhoven Epe V VRecr 29:01
29 357 Alie van Schoonhoven Epe V VRecr 29:02
30 349 C.Kasteel Epe V Cialfo VRecr 29:21
31 348 Philip Hoogenraad Epe M Cialfo MRecr 29:36
32 330 Marc Oolbekkink Apeldoorn M Veluwe MRecr 30:27
33 334 Debbie Ritsma Apeldoorn V Veluwe VRecr 30:27
34 345 Karin Lubbinge Apeldoorn V VRecr 30:34
35 302 Elisa Reurink Heerde V VRecr 30:42
36 301 Ellen Brummel Heerde V VRecr 30:56
37 342 Ab Koetsier Holten M AV Holten MRecr 31:09
38 350 Trudy Zevenhuizen Epe V Cialfo VRecr 31:23
39 318 Michelle de Haan Apeldoorn V Veluwe VRecr 32:19
40 344 Ans Nijhof Elburg V De Gemzen VRecr 32:29
41 335 Patrick Rouwenhorst Apeldoorn M Veluwe MRecr 32:41
42 359 M.Hofmeijer Epe V VRecr 32:54
43 325 Tonny Klomp Apeldoorn V Veluwe VRecr 33:03
44 310 Irene Burger Apeldoorn V Veluwe VRecr 33:33
45 329 Annelies Nieuwenkamp Apeldoorn V Veluwe VRecr 33:33
46 319 Esther ten Hoope Apeldoorn V Veluwe VRecr 34:44
47 333 Sabrina Restuccia Apeldoorn V Veluwe VRecr 34:49
48 313 Laura Eickhof Apeldoorn V Veluwe VRecr 35:36
49 320 Esther Kappen Apeldoorn V Veluwe VRecr 35:59
50 316 Sharon de Groot Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:09
51 327 Henny Miltenburg Apeldoorn M Veluwe MRecr 36:10
52 312 Linda Dieker Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:13
53 331 Engelien Paalman Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:15
54 317 Christel de Groot Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:27
55 311 Nathalie Bourgonje Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:29
56 322 Ria Kerkhof Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:38
57 364 Ronald Brouwer Apeldoorn M MRecr 36:40
58 323 Harry Kers Apeldoorn M Veluwe MRecr 36:41
59 315 Loes van Griethuysen Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:49
60 339 Berry van Wied Apeldoorn M Veluwe MRecr 37:16
61 332 Hanna Rachael Apeldoorn V Veluwe VRecr 37:17
62 336 Nienke Schaik Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:04
63 337 Stephanie Schotsman Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:04
64 328 Mylène Miltenburg Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:44
65 314 Margrit de Graaf Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:52
66 362 Richard van der Haar Beemte M MRecr 38:53
67 324 Jolanda Kiemel Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:59
68 338 Patricia van Wijk Apeldoorn V Veluwe VRecr 40:20
69 321 Carolien Kascha Apeldoorn V Veluwe VRecr 40:21
70 326 Anneke Klopman Apeldoorn V Veluwe VRecr 40:21
71 373 Eliet Vos Nunspeet V VRecr 40:35
72 340 Claudia de Wied Apeldoorn V Veluwe VRecr 41:00
73 341 Ilse de Wied Apeldoorn V Veluwe VRecr 45:01