Uitslagen Voorjaarsloop

Uitslagen 2008

Uitslag Rabobank 10 Engelse Mijl, Dinsdag 13 mei 2008
Plaats Startnr: Naam Woonplaats Land M/V Vereniging Categorie Prestatie
1 740 Simon Beemsterboer Apeldoorn Ned. M Cialfo M.Sen 55:11
2 659 Tonnie Stouten Apeldoorn Ned. M Veluwe MM35+ 57:43
3 771 André Plette Oldebroek Ned. M Isala '96 M.Sen 57:55
4 714 Wilfred Bruil Ede Gld Ned. M Loopgroep PK M.Sen 58:22
5 715 Elmer Spoelstra Ede Gld Ned. M Loopgroep PK M.Sen 59:17
6 762 Bas van Beek Vaassen Ned. M Cialfo M.Sen 59:25
7 716 Jelmer van Leeningen Beekbergen Ned. M Veluwe M.Sen 59:34
8 695 Johan Kats Deventer Ned. M Daventria MM35+ 59:44
9 719 Martijn Schakelaar Hattem Ned. M De Gemzen M.Sen 59:49
10 699 Arjen Bax Wijchen Ned. M MRecr 1:01:32
11 721 André Pelgröm Apeldoorn Ned. M Veluwe MM35+ 1:01:45
12 798 Lex Frentz Apeldoorn Ned. M AV '34 MM45+ 1:02:31
13 718 Joris van de Meent Heerde Ned. M De Gemzen M.Sen 1:02:42
14 765 Ronald Nijland Heerde Ned. M De Gemzen MM45+ 1:02:53
15 737 Jacqueline Rustidge Kampen Ned. V Isala '96 VM35+ 1:02:58
16 692 Eric Kloosterziel Zwolle Ned. M PEC 1910 MM45+ 1:03:19
17 741 Hans van Driel Apeldoorn Ned. M Veluwe MRecr 1:04:57
18 835 Edo Brouwer Zwolle Ned. M MRecr 1:06:09
19 717 Lucas van der Veen Kampen Ned. M Isala '96 M.Sen 1:06:32
20 780 Henk Groen Dronten Ned. M avVN MM45+ 1:06:38
21 858 Huib Liefhebber Zwolle Ned. M MRecr 1:06:51
22 799 Alex Sjoerdsma Hattem Ned. M De Gemzen MRecr 1:06:57
23 779 Theo Boekema Zwolle Ned. M Loopgroep Aart Stigter MM45+ 1:07:02
24 546 Jaap Kooiman Epe Ned. M Cialfo MM45+ 1:07:19
25 758 Wim Dkker Wijhe Ned. M MRecr 1:07:24
26 757 Bert Wezenberg Kampen Ned. M Isala '96 MRecr 1:07:31
27 726 Evert Jan Kasteel Epe Ned. M Cialfo MM45+ 1:07:41
28 658 Hans Wieltink Zwolle Ned. M PEC 1910 MM35+ 1:07:59
29 921 Han van Bueren Oosterhout Nb Ned. M Scorpio MM55+ 1:08:09
30 789 Marcel Eikenaar Zwolle Ned. M MRecr 1:08:13
31 890 Martin van den Berg Vaassen Ned. M MRecr 1:08:52
32 759 Peter van Polen Zwolle Ned. M PEC 1910 MRecr 1:08:55
33 738 Saskia Schutte Veessen Ned. V Cialfo VM35+ 1:08:56
34 724 Louis Boumeester Epe Ned. M Cialfo MM35+ 1:08:57
35 729 Geert Meijer Zwolle Ned. M Loopgroep Aart Stigter MM45+ 1:09:03
36 937 Hans IJsseldijk Deventer Ned. M MRecr 1:09:12
37 773 Theo Jacobs Apeldoorn Ned. M MRecr 1:09:48
38 756 Albert Zeggelaar Ede Ned. M MRecr 1:09:54
39 935 Juda Vecht Zwolle Ned. M PEC 1910 MM45+ 1:09:56
40 926 Arjo Spans Zwolle Ned. M MRecr 1:10:09
41 728 Maarten Papegaaij Kampen Ned. M Isala '96 MM45+ 1:10:15
42 906 Jan Bogaard Wezep Ned. M De Gemzen MM55+ 1:10:18
43 733 Hellen de Vries Zwolle Ned. V PEC 1910 V.Sen 1:11:00
44 722 Harry Veldkamp Epe Ned. M Cialfo MM35+ 1:11:01
45 868 Tjibbe de Vries Oldebroek Ned. M Cialfo MM45+ 1:11:01
46 846 Muriel Brink Arnhem Ned. M MRecr 1:11:11
47 642 Bert van Baardwijk Epe Ned. M Cialfo MM35+ 1:11:27
48 774 Gerrit van Hamersveld Nunspeet Ned. M MRecr 1:11:39
49 944 Gerard Lugtenberg Heino Ned. M MRecr 1:11:47
50 855 Jan Bakker Zwolle Ned. M MRecr 1:11:52
51 720 Rob Paijmans Apeldoorn Ned. M Veluwe MM35+ 1:11:56
52 640 Erwin Noorman Lelystad Ned. M Spirit Lelystad MM35+ 1:11:59
53 694 Piet Wassenaar Barneveld Ned. M avVN MM55+ 1:12:08
54 732 Frits Malcorps Kampen Ned. M Isala '96 MM55+ 1:12:15
55 857 Paul Bakker Zwolle Ned. M MRecr 1:12:32
56 850 Arjan Wolff Epe Ned. M MRecr 1:13:23
57 939 Henk Hoekert Hulshorst Ned. M De Gemzen MM55+ 1:13:26
58 859 Jan van de Grootevheen Hattem Ned. M MRecr 1:13:28
59 902 Albert Boeve Zwolle Ned. M MRecr 1:13:30
60 744 Bert Reuvers Zwolle Ned. M MRecr 1:13:31
61 947 Andre Meuleman Epe Ned. M Cialfo MRecr 1:13:45
62 852 Robert Askes Schalkhaar Ned. M MRecr 1:13:50
63 862 Henk van de Kolk Nunspeet Ned. M MRecr 1:13:54
64 727 Roelof Plender Kampen Ned. M Isala '96 MM45+ 1:13:57
65 693 Rob ter Heerdt Zwolle Ned. M PEC 1910 MRecr 1:14:23
66 832 Hendrik Vierhout Zwolle Ned. M MRecr 1:14:24
67 775 Freddy Fliers Nunspeet Ned. M MRecr 1:14:47
68 934 Ton van der Cruijsen Apeldoorn Ned. M Veluwe MRecr 1:14:59
69 889 Marc van der veen Ede Ned. M MRecr 1:15:01
70 892 Gerrit van Wijngeeren Vaassen Ned. M MRecr 1:15:07
71 912 Jan Lubbinge Oene Ned. M Cialfo MM45+ 1:15:20
72 893 Rene Wesselink Apeldoorn Ned. M MRecr 1:15:33
73 745 Jan Strik Hattem Ned. M De Gemzen MM45+ 1:15:50
74 911 Jan Bultman Oldebroek Ned. M MRecr 1:15:55
75 940 Harrie Poll Zwolle Ned. M MRecr 1:16:01
76 698 Harmen Klifman Voorschoten Ned. M Voorschoten '97 MRecr 1:16:28
77 898 Christiaan Schaap Kampen Ned. M Isala '96 M.Sen 1:16:29
78 904 Willie Koudenburg Heerde Ned. M De Gemzen MM55+ 1:16:38
79 770 Harrie Haarman Broekland Ov Ned. M Salland MM45+ 1:16:47
80 755 Koen Francissen Nijmegen Ned. M MRecr 1:16:49
81 929 Bert Kleiboer Zwolle Ned. M PEC 1910 MRecr 1:16:51
82 945 Willem Egberts Heerde Ned. M De Gemzen MRecr 1:16:59
83 943 Marg Koopmans Zwolle Ned. M MRecr 1:17:05
84 899 Kees Heijdra Elburg Ned. M De Gemzen MM45+ 1:17:06
85 829 Nico Eggens Zwolle Ned. M MRecr 1:17:10
86 842 Jeroen Eikenaar Zwolle Ned. M MRecr 1:17:22
87 786 Henk Brons Hattem Ned. M MRecr 1:17:23
88 752 Joost Extercatte Zwolle Ned. M MRecr 1:17:25
89 823 Henk Ruigrok Zwolle Ned. M MRecr 1:17:28
90 867 Joop Bosman Elburg Ned. M De Gemzen MM55+ 1:17:29
91 751 Bert Bouwknecht Zwolle Ned. M MRecr 1:17:40
92 860 Jan Janssen Zwolle Ned. M MRecr 1:17:46
93 930 Berend Wagena Epe Ned. M Cialfo MRecr 1:17:55
94 743 Simon Gjaltema Zwolle Ned. M MRecr 1:18:04
95 865 Gert Reuvekamp Zwolle Ned. M MRecr 1:18:12
96 644 Michel Manintveld Apeldoorn Ned. M Veluwe M.Sen 1:18:14
97 896 Hans Bloks Zwolle Ned. M MRecr 1:18:17
98 866 Jan van Putten Heerde Ned. M MRecr 1:18:22
99 910 Jan Baack Epe Ned. M Cialfo MM55+ 1:18:25
100 894 Henk Doornebosch Zwolle Ned. M avVN MM45+ 1:18:27
101 697 Henk Veldman Heerde Ned. M MRecr 1:18:33
102 932 Pieter Galenc Hattem Ned. M MRecr 1:18:44
103 909 Bart Oranje Zwolle Ned. M PEC 1910 MRecr 1:18:52
104 915 Feike Koops Hattem Ned. M De Gemzen MRecr 1:19:24
105 913 Annet Bultman-Steenbergen Oldebroek Ned. V De Gemzen VM35+ 1:19:25
106 834 Piet Utberg Nunspeet Ned. M MRecr 1:19:38
107 916 Rene Brinkman Hattem Ned. M De Gemzen MRecr 1:20:02
108 831 Henk Kattenberg Kampen Ned. M Isala '96 MRecr 1:20:07
109 778 Bas Boekema Zwolle Ned. M MRecr 1:20:14
110 864 Frans Noordman Heino Ned. M MRecr 1:20:17
111 776 Carla Boekema Zwolle Ned. V Vrecr 1:20:21
112 843 Janco Raveling Heerde Ned. M De Gemzen MRecr 1:20:27
113 922 Pierre Hatumena Apeldoorn Ned. M MRecr 1:20:31
114 854 Theo Bosch Heino Ned. M Loopservice.nl MRecr 1:20:37
115 783 Stef Tupker Zwolle Ned. M MRecr 1:20:45
116 782 Lysanne Aarden Zwolle Ned. V Vrecr 1:20:46
117 882 Jeannet Leppink-de Haan Zwolle Ned. V PEC 1910 Vrecr 1:20:47
118 828 Remon Hemmes Nunspeet Ned. M MRecr 1:20:55
119 931 Annemieke Leijendekker Apeldoorn Ned. V Cialfo Vrecr 1:20:57
120 643 Lizette van Baardwijk-Kru Epe Ned. V Cialfo VM35+ 1:21:00
121 742 Frits Lautenbag Hattem Ned. M MRecr 1:21:01
122 761 Erik v.d. Poll Kampen Ned. M Isala '96 MRecr 1:21:04
123 907 Gerrit Tijssen Zwolle Ned. M MRecr 1:21:05
124 827 Marco Dik Zwolle Ned. M MRecr 1:21:11
125 918 Max Dertien Epe Ned. M Cialfo MRecr 1:21:27
126 936 Klaas Clou Lelystad Ned. M MRecr 1:21:31
127 736 Grietje Hooisma Kampen Ned. V Isala '96 VM35+ 1:21:33
128 769 Rob Froonhoff Amersfoort Ned. M avVN MM35+ 1:21:34
129 826 Randal Spaan Kampen Ned. M Isala '96 MRecr 1:21:44
130 895 Hans Schuite Zwolle Ned. M MRecr 1:22:05
131 753 Arjen Brouwer Zwolle Ned. M MRecr 1:22:20
132 838 Martin Roest 't Harde Ned. M MRecr 1:22:23
133 856 Huub Elshof Heino Ned. M MRecr 1:22:37
134 790 Jack Wilten Epe Ned. M MRecr 1:22:47
135 837 Ake Sikkema Zwolle Ned. M MRecr 1:23:06
136 861 Michiel Kerkhof Apeldoorn Ned. M MRecr 1:23:32
137 820 Frans Ruiter Epe Ned. M MRecr 1:23:34
138 927 Henri Velthuyzen Epe Ned. M MRecr 1:23:39
139 853 Freddy Mulder Zwolle Ned. M MRecr 1:23:47
140 847 Martin Blanke Heino Ned. M MRecr 1:23:55
141 766 Lisanne Haarman Broekland Ov Ned. V Salland V.Sen 1:24:00
142 781 Lia Aarden-Tabak Zwolle Ned. V Vrecr 1:24:01
143 836 Erik Renshof Barneveld Ned. M MRecr 1:24:18
144 575 Erwin Braak Apeldoorn Ned. M MRecr 1:24:23
145 938 Bert Hulshof Zwolle Ned. M MRecr 1:24:29
146 886 Jolanda Hogenhuis IJsselmuiden Ned. V Isala '96 Vrecr 1:24:33
147 760 Berend Brijder Kampen Ned. M Isala '96 MRecr 1:24:36
148 772 Ingrid Kloosterman Zwolle Ned. V Vrecr 1:24:37
149 777 Berry de Wied Apeldoorn Ned. M MRecr 1:24:45
150 768 Edwin Mentink Leusden Ned. M MRecr 1:25:21
152 734 Gerda van der Kolk IJsselmuiden Ned. V Isala '96 VM35+ 1:25:50
151 735 Rieny Riezebos IJsselmuiden Ned. V Isala '96 VM35+ 1:25:50
153 824 Bert Vlijm Doornspijk Ned. M MRecr 1:25:57
154 905 Rien Bouw Hattem Ned. M De Gemzen MM45+ 1:26:03
155 723 Frans Bennink Kampen Ned. M Isala '96 MM35+ 1:26:08
156 641 B. van Dijk IJsselmuiden Ned. M Isala '96 MRecr 1:26:10
157 928 Johand de Weerd Epe Ned. M MRecr 1:26:14
158 696 Erik v.d. Laan Amersfoort Ned. M MRecr 1:26:15
159 924 Patricia Seinen Zwolle Ned. V Vrecr 1:26:35
160 749 Vito Triggiano Zwolle Ned. M MRecr 1:26:54
161 787 Tjarko de Ridder Zwolle Ned. M MRecr 1:27:19
162 863 Sjef Vlierhuis Heino Ned. M MRecr 1:27:20
163 897 Jos van Rijt Amersfoort Ned. M avVN MM45+ 1:27:41
164 785 Wijnand Nunspeet Ned. M MRecr 1:28:05
166 941 Addo Kranendonk Nijmegen Ned. M MRecr 1:29:03
167 903 Hero Drenth Zwolle Ned. M MRecr 1:29:13
168 901 Julie Voets Zwolle Ned. V Vrecr 1:29:51
169 920 Mark Visser Apeldoorn Ned. M Veluwe MM35+ 1:30:17
170 883 Ineke van Amelsfort Kampen Ned. V Isala '96 Vrecr 1:30:23
171 875 Ellen Knopper Nunspeet Ned. V Vrecr 1:31:00
172 830 Gerrit Durberg Epe Ned. M Cialfo MRecr 1:31:12
173 946 Toine Rongen Epe Ned. M Cialfo MRecr 1:31:19
174 839 Jan Kooistra Zwolle Ned. M MRecr 1:31:44
175 885 Jennie Ritsema Dijkstra Kampen Ned. V Isala '96 Vrecr 1:32:15
176 576 Bennie Zwolle Ned. M PEC 1910 MRecr 1:32:33
177 845 André van der Kamp Kampen Ned. M MRecr 1:32:40
178 933 Ingrid Marissink Epe Ned. V Cialfo Vrecr 1:32:56
179 840 Ronald Bulthuis Kampen Ned. M MRecr 1:33:10
180 869 Jan Pap Zwolle Ned. M MRecr 1:33:27
181 881 Colette van de Brug Nunspeet Ned. V Vrecr 1:33:39
182 942 Yvonne Vestering Nunspeet Ned. V Vrecr 1:33:41
183 821 Hans van Oostrom Zwolle Ned. M MRecr 1:34:08
184 874 Joan ten Hove Nunspeet Ned. V Vrecr 1:34:43
185 844 Robert Wijs Kampen Ned. M MRecr 1:35:07
186 764 Onno Slagboom Zwolle Ned. M MRecr 1:35:09
187 849 George Ganzeboom Zwolle Ned. M MRecr 1:35:11
189 784 Henk Drost Nunspeet Ned. M MRecr 1:35:36
188 925 Guido Fintelman Epe Ned. M MRecr 1:35:36
190 794 Rudi v.d. Molen Nunspeet Ned. M MRecr 1:35:37
191 888 Martin Terpstra Zwolle Ned. M MRecr 1:35:56
192 914 Theo van der Schoot Apeldoorn Ned. M AV '34 MRecr 1:36:18
193 754 Dirk Aaldenberg Zwolle Ned. M MRecr 1:37:11
194 870 Hanneke Akse Zwolle Ned. V Vrecr 1:37:45
195 746 Marleen Blok Zwolle Ned. V Vrecr 1:38:18
196 795 Dries Vis Nunspeet Ned. M MRecr 1:38:36
197 748 Ina Brouwer Heino Ned. V Vrecr 1:38:46
198 917 Vincent Oldenhof Zwolle Ned. M PEC 1910 MRecr 1:38:57
199 919 Brenda Willemsen Zwolle Ned. V PEC 1910 Vrecr 1:39:12
200 796 Nella Vis Nunspeet Ned. V Vrecr 1:39:23
201 797 Luberthy Withaar Nunspeet Ned. V Vrecr 1:39:24
202 848 Toon Pronk Heino Ned. M MRecr 1:39:25
203 763 Bea Kattenberg Kampen Ned. V Isala '96 Vrecr 1:39:29
204 747 Saskia Verheyen Zwolle Ned. V Vrecr 1:39:34
205 767 Annemieke Haarman Raalte Ned. V Vrecr 1:39:38
206 792 Helga Brink Zwolle Ned. V Vrecr 1:39:43
207 884 Agnes van den Bos -Molnar Elburg Ned. V Vrecr 1:40:26
208 750 Geertje Dingemans-Staats Heino Ned. V Loopgroep Aart Stigter VM35+ 1:40:27
209 793 Mathilde van Erven Laag Zuthem Ned. V Vrecr 1:40:54
210 923 Marlies Fintelman Epe Ned. V Vrecr 1:41:40
211 877 Annet Frens Nunspeet Ned. V Vrecr 1:41:41
212 791 Sjalien Zieleman Zwolle Ned. V Vrecr 1:42:40
213 788 Diana Wilmink Zwolle Ned. V Vrecr 1:42:40
214 873 Irma Ploeg Zwolle Ned. V Vrecr 1:44:15
215 871 Karin Obdeijn Schalkhaar Ned. V Vrecr 1:48:05
Uitslag 5 KM WOMAN & MEN RUN, Dinsdag 13 mei 2008
1 33 G J Tichelaar Oldebroek Ned. M MRecr 17:43
2 52 Jeroen Kwakkel Heerde Ned. M MRecr 18:45
3 31 Gerard Kroes Oldebroek Ned. M Cialfo MRecr 19:00
4 28 Dennis van Lohuizen Apeldoorn Ned. M Veluwe MRecr 19:18
5 39 Remco Boer Wezep Ned. M MRecr 19:35
6 23 Rinus Groen Apeldoorn Ned. M Veluwe MRecr 20:21
7 46 Edsard van Steenbergen Epe Ned. M MRecr 20:29
8 20 Evert Spijkerboer Wezep Ned. M Cialfo MRecr 20:46
9 19 Mijnko Peterink Apeldoorn Ned. M Veluwe MRecr 21:03
10 40 Piet de Wildt Vaassen Ned. M Cialfo MRecr 22:00
11 48 Theo van Hoek Apeldoorn Ned. M MRecr 22:17
12 4 Stefan van den Burg Arnhem Ned. M MRecr 22:35
13 55 Wim Blom Eeerbeek Ned. M MRecr 22:47
14 34 Dennis Pieterson Epe Ned. M Cialfo MRecr 22:56
15 32 Gerwin Klooster Epe Ned. M MRecr 23:16
16 43 Centina Bouwman Epe Ned. V Cialfo VRecr 23:21
17 27 Tess Boekema Zwolle Ned. V VRecr 24:50
18 56 Mirjam Egberts Heerde Ned. V VRecr 24:55
19 49 E.Gorter Zwolle Ned. M MRecr 25:06
20 17 Friso Wiersma Viersen Ned. M MRecr 25:17
21 36 Nicole Visscher Epe Ned. M Cialfo MRecr 26:17
22 2 Pascal Remmerts Heerde Ned. M De Gemzen MRecr 26:48
23 16 Harrie de Graaf Oene Ned. M Cialfo MRecr 27:00
24 47 Arthur Pouw Apeldoorn Ned. M MRecr 27:12
25 21 Jorien Kroeze Zwolle Ned. V VRecr 27:26
27 22 John Faber Epe Ned. M Cialfo MRecr 27:27
26 45 Zehra Cobanoglu Zwolle Ned. V VRecr 27:27
28 44 Marijke Hillebrandt Twello Ned. V VRecr 27:29
29 14 Jacobien Kamphof Heerde Ned. V VRecr 27:40
30 58 Hanneke Philipsen Epe Ned. V VRecr 28:11
31 7 Berry Koens Zwolle Ned. M MRecr 28:19
32 30 Sjef Theuws Casteren Ned. M MRecr 28:24
33 10 Annet van Egteren Veessen Ned. V VRecr 28:56
34 54 Ans Nijhoff Elburg Ned. V De Gemzen VRecr 29:08
35 35 Tineke Kasteel Epe Ned. V Cialfo VRecr 29:09
36 6 Elisa Reurink Epe Ned. V VRecr 29:12
37 12 Ellen Brummel Heerde Ned. V VRecr 29:12
38 8 Arianne Niessen Zwolle Ned. V VRecr 29:29
39 15 Ab Koetsier Holten Ned. M AV Holten MRecr 29:54
40 26 Claudia de Wind Apeldoorn Ned. V Veluwe VRecr 30:14
41 24 Wilma van Dorth Apeldoorn Ned. V Veluwe VRecr 30:15
42 29 Miranda Kluin Epe Ned. V Cialfo VRecr 30:17
43 42 Trudy Zevenhuizen Epe Ned. V Cialfo VRecr 30:18
44 38 Ekkie Bruintjes Epe Ned. M Cialfo MRecr 30:46
45 13 Jacqueline Smit Heerde Ned. V VRecr 30:51
47 51 H.Rozendal Epe Ned. M MRecr 31:01
46 50 Hetty Rozendal Epe Ned. V VRecr 31:01
48 18 Wilma Buwalda Zwolle Ned. V VRecr 32:29
49 41 Karin Lubbinge Apeldoorn Ned. V VRecr 32:54
50 1 Jaap Grootenhuis Apeldoorn Ned. M MRecr 33:19
51 5 Christien Leurink Epe Ned. V VRecr 34:17
52 3 Gerdo van den Burg Zwolle Ned. M De Gemzen MRecr 34:18
53 53 Sonja vd Voort Epe Ned. V VRecr 35:19
54 37 Pieter de Ruiter Epe Ned. M Cialfo MRecr 36:39
55 9 Hans van den Bos Elburg Ned. M MRecr 36:40
56 25 Herna Buitenhuis Apeldoorn Ned. V Veluwe VRecr 37:23
57 11 Elly Bessembinder Zwolle Ned. V VRecr 38:39