Uitslagen Voorjaarsloop

Uitslag voorjaarsloop 2016, 10 EM

                 VOORJAARSLOOP AV CIALFO, EPE, 10 MEI 2016
                          UITSLAGENLIJST - 10 EM
10-05-2016 22:27                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    312  Gert-Jan Liefers           AV '34                1978      1e Mse10     56:18  17,151    3:29 
    2    276  Bas Mekking                De Gemzen             1977      2e Mse10     56:29  17,095    3:30 
    3    286  Wilfred Bruil              Loopgroep PK          1979      3e Mse10     58:15  16,576    3:37 
    4    301  Ilse Pol                   Running2000           1982      1e Vse10     59:17  16,288    3:41 
    5    287  Melish Gebremedhin         Dronten               1988      4e Mse10   1:00:58  15,838    3:47 
    6    302  Ronald Derksen             Veluwe                1971      1e M4010   1:01:03  15,816    3:47 
    7    324  Bas van Beek               Cialfo                1975      2e M4010   1:02:53  15,355    3:54 
    8    237  Johan Nijhof               Athlos                1974      3e M4010   1:03:35  15,186    3:57 
    9    249  Gerrit Alkema              Athlos                1971      4e M4010   1:03:49  15,131    3:57 
   10    255  Wim van Rijswijk           AV '34                1957      5e M4010   1:04:41  14,928    4:01 
   11    254  Theo Haverkamp             Salland               1958      6e M4010   1:04:50  14,893    4:01 
   12    248  Ewout Middelburg           Athlos                1973      7e M4010   1:06:29  14,524    4:07 
   13    204  Jacqueline Rustidge        Isala '96             1968      1e V4010   1:06:38  14,491    4:08 
   14    232  Robert Reitsema            Isala '96             1965      8e M4010   1:07:30  14,305    4:11 
   15    256  Gertjan Keijl              De Gemzen             1965      9e M4010   1:08:41  14,058    4:16 
   16    280  Janko van Arken            De Gemzen             1976      5e Mse10   1:09:02  13,987    4:17 
   17    242  Olaf Bos                   Salland               1968     10e M4010   1:09:14  13,947    4:18 
   18    317  Marc de Wilde              Cialfo                1972     11e M4010   1:09:19  13,930    4:18 
   19    356  Erwin Veldkamp             Wezep                 1979      6e Mse10   1:09:28  13,900    4:18 
   20    320  Erwin Kortekaas            Hierden               1988      7e Mse10   1:09:32  13,887    4:19 
   21    251  Willem Albers              Isala '96             1962     12e M4010   1:09:49  13,830    4:20 
   22    305  Anne Minnema               Zwolle                1986      8e Mse10   1:09:59  13,797    4:20 
   23    208  Saskia Schutte             Cialfo                1972      2e V4010   1:10:59  13,603    4:24 
   24    261  Henri Plender              't Loo Oldebroek      1970     13e M4010   1:11:07  13,577    4:25 
   25    288  Dennis Mensink             De Gemzen             1983      9e Mse10   1:11:09  13,571    4:25 
   26    359  Toine Poelman              PEC 1910              1957     14e M4010   1:11:14  13,555    4:25 
   27    309  Jeroen Tielbeke            Raalte                1982     10e Mse10   1:11:18  13,542    4:25 
   28    277  Richard Kroon              Isala '96             1981     11e Mse10   1:11:20  13,536    4:25 
   29    351  Pelle van Waes             PEC 1910                       12e Mse10   1:11:42  13,467    4:27 
   30    258  Edwin Middelveld           BB lopers             1969     15e M4010   1:12:34  13,306    4:30 
   31    220  Maureen Houtman            De Gemzen             1977      2e Vse10   1:12:53  13,248    4:31 
   32    307  Bert Boer                  Daventria             1968     16e M4010   1:12:59  13,230    4:32 
   33    339  Theo Jacobs                Cialfo                1957     17e M4010   1:13:50  13,078    4:35 
   34    329  Roelof Pepping             Dronten               1983     13e Mse10   1:14:00  13,048    4:35 
   35    318  Marco van Zeist            Eerbeek               1978     14e Mse10   1:14:12  13,013    4:36 
   36    222  Wilma Wibbelink(Warmloper  Hattem                1985      3e Vse10   1:14:34  12,949    4:38 
   37    306  Steven Geerts              Cialfo                1989     15e Mse10   1:14:45  12,917    4:38 
   38    274  Willem Biemolt             Friesland             1966     18e M4010   1:14:52  12,897    4:39 
   39    289  Melle Mulder               Zwolle                1981     16e Mse10   1:15:01  12,872    4:39 
   40    283  Martin Hendrikx            Cialfo                1983     17e Mse10   1:15:18  12,823    4:40 
   41    323  Geert-Jan Vos              Zwolle                1981     18e Mse10   1:15:27  12,798    4:41 
   42    285  Mark Veldkamp (Warmlopers  Wezep                 1987     19e Mse10   1:15:44  12,750    4:42 
   43    290  Patrick Wessels            De Gemzen             1978     20e Mse10   1:15:53  12,725    4:42 
   44    316  Martin van den Berg        Vaassen               1971     19e M4010   1:16:16  12,661    4:44 
   45    268  Martin Borreman            Heerde                1973     20e M4010   1:16:25  12,636    4:44 
   46    325  Hans van Renselaar         Elburg                1970     21e M4010   1:16:38  12,600    4:45 
   47    319  Joost van Oosterhout       Vaassen               1964     22e M4010   1:16:58  12,545    4:46 
   48    358  Ralph Kisjes               Zwolle                1977     21e Mse10   1:17:07  12,521    4:47 
   49    357  Marcel Wagtelenberg        De Gemzen             1965     23e M4010   1:17:09  12,516    4:47 
   50    291  Michael van Den Berg       Cialfo                1986     22e Mse10   1:17:14  12,502    4:47 
   51    344  Bert de Lange              Hardenberg            1960     24e M4010   1:17:38  12,438    4:49 
   52    244  Jan Bakker (Warmlopers)    Zwolle                1951     25e M4010   1:17:48  12,411    4:50 
   53    264  Klaas Draaijer             De Gemzen             1974     26e M4010   1:18:12  12,348    4:51 
   54    293  Luuk van Dam               Zwolle                1982     23e Mse10   1:18:25  12,313    4:52 
   55    221  Monique Fibbe              Heerde                1981      4e Vse10   1:18:27  12,308    4:52 
   56    321  Gerrit van Wijngeerden     Vaassen               1965     27e M4010   1:18:34  12,290    4:52 
   57    345  Henk van Duuren            Spurt '88             1953     28e M4010   1:19:07  12,205    4:54 
   58    253  Bert Kleiboer              PEC 1910              1965     29e M4010   1:19:21  12,169    4:55 
   59    330  Bert Schraa                PEC 1910              1965     30e M4010   1:19:29  12,148    4:56 
   60    230  Toine Stout                Luttelgeest           1971     31e M4010   1:19:36  12,130    4:56 
   61    247  Sander Bos                 Oosterbeek            1964     32e M4010   1:19:41  12,118    4:57 
   62    223  Rachel Beker               Zwolle                1980      5e Vse10   1:19:44  12,110    4:57 
   63    303  Gao Xishu                  Yantai                1978     24e Mse10   1:19:49  12,097    4:57 
   64    272  Harry van Wijnen           Zwolle                1965     33e M4010   1:19:51  12,092    4:57 
   65    332  Melchior Buek              Zwolle                1965     34e M4010   1:19:51  12,092    4:57 
   66    278  Rudolf Huberts             Wezep                 1984     25e Mse10   1:20:05  12,057    4:58 
   67    297  Marvin Reuvekamp           Zwolle                1973     35e M4010   1:20:14  12,035    4:59 
   68    353  Ruben Dol                  De Gemzen             1982     26e Mse10   1:20:30  11,995    5:00 
   69    326  Femke Hanse                PEC 1910              1982      6e Vse10   1:20:58  11,926    5:01 
   70    265  Jan Reuvekamp              Zwolle                1963     36e M4010   1:21:44  11,814    5:04 
   71    335  Andre Plattel              Zwolle                1965     37e M4010   1:21:56  11,785    5:05 
   72    295  Maarten Hanekamp           Elburg                1984     27e Mse10   1:22:03  11,768    5:05 
   73    315  Johan Veuger               Zwolle                1966     38e M4010   1:22:06  11,761    5:06 
   74    331  Mariska Werler             Cialfo                1994      7e Vse10   1:22:13  11,744    5:06 
   75    300  Joep van Huijstee          Cialfo                1958     39e M4010   1:22:13  11,744    5:06 
   76    322  Henri Ruitenberg           Kampen                1987     28e Mse10   1:22:38  11,685    5:08 
   77    338  Hans Jansen                Zwolle                1950     40e M4010   1:22:39  11,683    5:08 
   78    334  Herman Zwerver             De Gemzen             1981     29e Mse10   1:23:16  11,596    5:10 
   79    292  Dick Sluiter               Zwolle                1984     30e Mse10   1:23:45  11,529    5:12 
   80    304  Rick Smit                  Meppel                1990     31e Mse10   1:24:14  11,463    5:14 
   81    209  Hermie Drenth              PEC 1910              1967      3e V4010   1:24:19  11,452    5:14 
   82    296  André Gottemaker           Atletics Nijverdal    1968     41e M4010   1:24:34  11,418    5:15 
   83    333  Jojanne Kekers             De Gemzen             1988      8e Vse10   1:24:37  11,411    5:15 
   84    299  Sun Fugang                 Yantai                1970     42e M4010   1:24:37  11,411    5:15 
   85    205  Floor Goes                 De Gemzen             1976      4e V4010   1:24:40  11,404    5:15 
   86    340  Henk Kattenberg            Isala '96             1968     43e M4010   1:24:54  11,373    5:16 
   87    270  John de Heij               De Gemzen             1962     44e M4010   1:25:02  11,355    5:17 
   88    281  Wouter Splinter            Epe                   1978     32e Mse10   1:25:11  11,335    5:17 
   89    216  Marjolijn Enter Warmloper  Zwolle                1978      9e Vse10   1:25:15  11,326    5:17 
   90    212  Annet Buitenhuis           De Gemzen             1967      5e V4010   1:25:38  11,276    5:19 
   91    235  Pieter Galema              Hattem                1956     45e M4010   1:25:43  11,265    5:19 
   92    354  Henk Norder                Zwolle                1957     46e M4010   1:26:51  11,118    5:23 
   93    311  Rene Boer                  Zeewolde              1968     47e M4010   1:26:52  11,116    5:23 
   94    341  Erik van de Poll           Isala '96             1966     48e M4010   1:27:10  11,077    5:24 
   95    227  Janice van Enk             De Gemzen             1982     10e Vse10   1:27:24  11,048    5:25 
   96    308  Joop Bosman                De Gemzen             1946     49e M4010   1:27:37  11,021    5:26 
   97    259  Ake Sikkema                Dutch Runners         1961     50e M4010   1:28:22  10,927    5:29 
   98    267  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948     51e M4010   1:28:35  10,900    5:30 
   99    352  Farida Berkhof             PEC 1910              1982     11e Vse10   1:28:52  10,865    5:31 
  100    245  Huyb Klooster              Epe                   1963     52e M4010   1:29:26  10,797    5:33 
  101    257  Dick de Reus               Nunspeet              1954     53e M4010   1:29:35  10,779    5:33 
  102    346  Herman Westhof             De Gemzen             1957     54e M4010   1:29:37  10,775    5:34 
  103    298  Carel Diekerhof                                  1949     55e M4010   1:29:51  10,747    5:34 
  104    241  Wim Westerink              De Gemzen             1958     56e M4010   1:30:17  10,695    5:36 
  105    275  Jan Kaat                   De Gemzen             1959     57e M4010   1:31:02  10,607    5:39 
  106    342  Ingrid                     Isala '96             1966      6e V4010   1:31:53  10,509    5:42 
  107    202  Mariska van der Vaart      Epe                   1975      7e V4010   1:31:56  10,503    5:42 
  108    262  Martien van Veen           avVN                  1942     58e M4010   1:32:21  10,456    5:44 
  109    219  Aline Bos                  Apeldoorn             1987     12e Vse10   1:32:29  10,441    5:44 
  110    234  Dick Karssemeijer          Arena Atletiek        1972     59e M4010   1:32:41  10,418    5:45 
  111    260  Tonny Holleboom            Broekland Ov          1953     60e M4010   1:32:46  10,409    5:45 
  112    284  Henk van Dorp (Warmloper)  Zwolle                1990     33e Mse10   1:33:16  10,353    5:47 
  113    294  Van Enk                    De Gemzen             1980     34e Mse10   1:33:25  10,336    5:48 
  114    252  Gerrit Doornenbal          Zwolle                1968     61e M4010   1:33:35  10,318    5:48 
  115    337  Hans Vulkers               Zwolle                1960     62e M4010   1:33:40  10,309    5:49 
  116    210  Helga Brink                Zwolle                1968      8e V4010   1:33:59  10,274    5:50 
  117    236  Jan Janssen                Zwolle                1957     63e M4010   1:34:03  10,267    5:50 
  118    279  Kim Janssen                Utrecht               1988     35e Mse10   1:34:03  10,267    5:50 
  119    225  Greethe Hanekamp           AV '34                1992     13e Vse10   1:34:29  10,220    5:52 
  120    336  Onno Knauck                Zwolle                1954     64e M4010   1:34:45  10,191    5:53 
  121    206  Jeannet Kommer             De Gemzen             1974      9e V4010   1:34:47  10,187    5:53 
  122    327  Antine Sytsma              De Gemzen             1973     10e V4010   1:34:52  10,178    5:53 
  123    226  Annemiek van der Maten     De Gemzen             1980     14e Vse10   1:34:57  10,169    5:54 
  124    314  Giny Garst                 Zwolle                1963     11e V4010   1:35:45  10,084    5:56 
  125    250  Hooglander den Frans       Zwolle                1959     65e M4010   1:35:49  10,077    5:57 
  126    347  Jeannet van de Berg        De Gemzen             1962     12e V4010   1:36:01  10,056    5:57 
  127    211  Antoinne Dijk              Zwolle                1966     13e V4010   1:36:02  10,055    5:58 
  128    224  Deborah Terlouw            AV '34                1991     15e Vse10   1:36:06  10,048    5:58 
  129    348  Marlous van Duijn          Apeldoorn             1982     16e Vse10   1:36:09  10,042    5:58 
  130    350  Emma van Duijn             Apeldoorn             1951     14e V4010   1:36:09  10,042    5:58 
  131    349  Thomas Driessen            Apeldoorn             1981     36e Mse10   1:36:09  10,042    5:58 
  132    313  Gerard Wieten              Dronten               1959     66e M4010   1:36:20  10,023    5:59 
  133    201  Janine Duiven              Harderwijk            1959     15e V4010   1:37:05   9,946    6:01 
  134    217  Rebecca Beker Warmloper    Zwolle                1985     17e Vse10   1:38:42   9,783    6:07 
  135    228  Greetje Slingerland        Zwolle                1989     18e Vse10   1:38:42   9,783    6:07 
  136    355  Peter van Heerde           Zwolle                1965     67e M4010   1:38:49   9,771    6:08 
  137    213  Ina Inkelaar               Zwolle                1971     16e V4010   1:39:03   9,748    6:09 
  138    215  Sandra Burgman             Zwolle                1966     17e V4010   1:39:03   9,748    6:09 
  139    266  Jacob van der Gaast        De Gemzen             1960     68e M4010   1:39:44   9,682    6:11 
  140    263  Pieter de Ruiter           Cialfo                1945     69e M4010   1:41:17   9,533    6:17 
  141    229  Manouk Veldkamp Warmloper  Wezep                 1988     19e Vse10   1:43:22   9,341    6:25 
  142    343  Vera Schoorlemmer          Isala '96             1963     18e V4010   1:44:34   9,234    6:29 
  143    273  Evert Klomp                Apeldoorn             1946     70e M4010   1:44:57   9,200    6:31