Najaarsloop 1/2 marathon, Epe 6-11-2010

Uitslag Puur! Sport 1/2 Marathon

Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Prestatie

1

139

Edward Geertse

Bergen op Zoom

M

Spado

MSen

1:14:49

2

104

Johan Kats

Deventer

M

Daventria

MM35

1:17:01

3

123

Wim de Weerdt

Vaassen

M

Cialfo

MM45

1:17:19

4

166

Michael Groenewegen

Maassluis

M

Loopteam Velocitas

MSen

1:17:23

5

159

Bas van Beek

Epe

M

Cialfo

MM35

1:17:41

6

149

Andre knol

Ermelo

M

Athlos

MSen

1:18:05

7

180

Martijn Schakelaar

Hattem

M

De Gemzen

MM35

1:18:44

8

109

Wim van Rijswijk

Warnsveld

M

AV '34

MM45

1:19:43

9

161

Kees Weeda

Apeldoorn

M

Veluwe

MM55

1:22:43

10

136

Edwin Schrik

Zwolle

M

 

MRecr

1:23:19

11

107

Bulent Suvan

Ruinerwold

M

 

MRecr

1:24:43

12

141

Frans Breet

Dronten

M

Flevo Delta

MM45

1:26:04

13

195

Roel van der Stege

Kampen

M

 

MRecr

1:26:57

14

197

Tjeerd Popkema

Tollebeek

M

NOP

MRecr

1:27:48

15

177

Hans van Renselaar

Hattem

M

De Gemzen

MM45

1:28:12

16

153

Bert Jan Wever

Onstwedde

M

 

MRecr

1:28:19

17

179

Rudi Tromp

Wapenveld

M

De Gemzen

MM35

1:28:57

18

182

G. Schaap

Epe

M

Cialfo

MM45

1:29:04

19

184

André Meuleman

Epe

M

Cialfo

MM35

1:29:59

20

163

Teunis Snoek

Urk

M

 

MRecr

1:30:03

21

170

Christiaan Kats

Oene

M

Cialfo

MRecr

1:30:04

22

115

Cor van Emmerik

Epe

M

 

MRecr

1:31:20

23

114

Harry Veldkamp

Epe

M

Cialfo

MM35

1:32:25

24

189

Andre Goes

Emmeloord

M

NOP

MRecr

1:35:34

25

116

Evert Jan Kasteel

Epe

M

Cialfo

MM45

1:35:39

26

126

Wouter Ribbink

Dieren

M

Loopgroep PK

MSen

1:36:05

27

173

Gert Reuvekamp

Zwolle

M

 

MRecr

1:36:23

28

144

Gert Bartels

Zwolle

M

 

MRecr

1:36:38

29

130

Jan Willem Dijkstra

Epe

M

Cialfo

MRecr

1:36:45

30

117

Eric Grotenhuis

Wijhe

M

 

MRecr

1:37:08

31

142

Gerrit Zoet

Nunspeet

M

Running2000

MM55

1:37:29

32

140

Jan Witsenboer

Epe

M

Cialfo

MM55

1:37:50

33

196

Jacolien Kapitein

Tollebeek

V

 

VRecr

1:37:53

34

175

Gerrit Hamersveld

Nunspeet

M

 

MRecr

1:38:59

35

157

Jan Stolker

Steenwijk

M

avVN

MM55

1:39:11

36

185

Bert Klevringa

Meppel

M

De Sprinter

MM55

1:39:11

37

154

Peter Boele

Epe

M

 

MRecr

1:39:38

38

158

Herman van Asselt

Maastricht

M

Atletiek Maastricht

MM55

1:39:53

39

168

Aart Voorrips

Apeldoorm

M

 

MRecr

1:39:54

40

167

Rob Zegers

Apeldoorn

M

 

MRecr

1:40:15

41

178

Freddy Fliers

Nunspeet

M

 

MRecr

1:40:34

42

165

Cor Trompetter

Wolvega

M

Start '78

MM45

1:40:43

43

164

Ton Hollak

Vaassen

M

 

MRecr

1:41:03

44

134

Wim Bosveld

Doesburg

M

avVN

MM55

1:41:14

45

129

Dennis van Lith

Epe

M

Cialfo

MRecr

1:41:28

46

198

Corne van Elnen

Emmeloord

M

NOP

MRecr

1:41:29

47

162

Aldricht Schmitz Du Mouli

Zwolle

M

PEC 1910

MM35

1:42:02

48

176

Henry Veldhuijzen

Epe

M

 

MRecr

1:42:25

49

174

Jan Lubbinge

Oene

M

Cialfo

MM45

1:43:28

50

121

Leen de Koning

Nieuwerkerk ad IJssel

M

Tenaco

MM55

1:43:35

51

187

Anneke Prenger

Apeldoorn

V

Veluwe

VMast

1:43:47

52

181

Henk Horst

Eemnes

M

 

MRecr

1:43:52

53

135

Marti Schoenmakers

Schiedam

M

Dutch Runners Gold

MRecr

1:44:11

54

128

Rob Steeghs

Zwolle

M

 

MRecr

1:44:15

55

160

Eibert Leusink

Zeewolde

M

AV Zeewolde

MRecr

1:44:44

56

122

Paul Breuk

Arnhem

M

 

MRecr

1:44:47

57

124

Ronald Tijhuis

Arnhem

M

 

MRecr

1:44:47

58

125

Roel Ribbink

Dieren

M

avVN

MM55

1:44:52

59

183

Jos van Rijt

Amersfoort

M

 

MRecr

1:46:24

60

138

Onno Goldbach

Zwolle

M

 

MRecr

1:48:48

61

193

Klaas Willem Hoorn

Urk

M

 

MRecr

1:48:56

62

148

Peter Schrijver

Harderwijk

M

Athlos

MRecr

1:48:59

63

146

Hans Meijer

Schiedam

M

Dutch Runners Gold

MRecr

1:49:09

64

131

Willem Wiese

Epe

M

 

MRecr

1:49:11

65

143

Frits Lautenbag

Hattem

M

De Gemzen

MRecr

1:49:27

66

155

Hans Popping

Epe

M

Cialfo

MM45

1:49:43

67

132

Niek Vogelaar

Pijnacker

M

 

MRecr

1:49:54

68

145

Erik Berendsen

Heerde

M

 

MRecr

1:50:14

69

151

Richard Klompenhouwer

 

M

 

MRecr

1:51:59

70

194

Johan Hoorn

Urk

M

 

MRecr

1:52:49

71

133

Niek Vogelaar

Hardenberg

M

Spurt '88

MRecr

1:52:52

72

147

Jan Kaat

Oldebroek

M

De Gemzen

MRecr

1:54:39

73

119

Mark Deckers

Deventer

M

 

MRecr

1:54:42

74

192

Willie Sinke

Urk

V

 

VRecr

1:54:46

75

156

Pieter Jongens

Amerwfoort

M

 

MRecr

1:55:24

76

120

Frans Ruiter

Epe

M

 

MRecr

1:56:59

77

150

Mark Nijhuis

 

M

 

MRecr

1:57:00

78

191

Freek Brouwer

Urk

M

 

MRecr

1:57:04

79

186

Anne Jonkman

Apeldoorn

M

 

MRecr

1:57:07

80

171

Rita Busch

Twello

V

 

VRecr

1:57:11

81

190

Jan Stuiver

Zwolle

M

 

MRecr

1:57:14

82

188

Bea Claessens

Oene

V

Cialfo

VRecr

1:58:51

83

103

Nathalie Bleijerveld

Baarn

V

BAV

VRecr

1:59:20

84

127

Henry Timmer

Putten

M

 

MRecr

2:02:11

85

169

Rianne Huzen

Apeldoorn

V

 

VRecr

2:04:57

86

102

Monique van Buuren

Baarn

V

BAV

VRecr

2:12:34

87

105

Albert Koopstra

Drachten

M

 

MRecr

2:15:46

88

106

Natasha Turenko

Drachten

V

 

VRecr

2:19:17

89

113

Aya Rosinda

Apeldoorn

V

 

VRecr

2:31:20