Najaarsloop, Halve marathon, Epe, 7-11-09

Uitslag Halve Marathon
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Onderdeel Prestatie
1 406 Johan Kats Deventer M Daventria MM35+ Halve Marathon 1:16:43
2 414 Willem de Boer Exmorra M Horror MSen Halve Marathon 1:17:23
3 426 Peter timmer Apeldoorn M Veluwe MM45+ Halve Marathon 1:19:28
4 430 Marcel Elfrink Apeldoorn M AV '34 MM45+ Halve Marathon 1:19:46
5 418 Bas van Beek Epe M Cialfo MSen Halve Marathon 1:21:14
6 434 Reinald Bosman Zwolle M PEC 1910 MM35+ Halve Marathon 1:21:49
7 374 Irma Heeren Harderwijk V Athlos VM35+ Halve Marathon 1:22:08
8 436 Henk Uitslag Oldebroek M Cialfo MM45+ Halve Marathon 1:22:08
9 400 Bas Mekking Veessen M Cialfo MSen Halve Marathon 1:23:40
10 609 Joost Kloosterman Amsterdam M MRecr Halve Marathon 1:25:51
11 438 Henk Oldehinkel Dedemsvaart M Spurt '88 MM45+ Halve Marathon 1:26:10
12 419 Roy Hennekes Arnhem M avVN MM55+ Halve Marathon 1:26:20
13 427 Bulent Suvan Ruinerwold M MRecr Halve Marathon 1:26:31
14 422 Wim Elshout Hillegom M avVN MM55+ Halve Marathon 1:28:00
15 437 Hans van Renselaar Hattem M De Gemzen MM35+ Halve Marathon 1:28:16
16 405 Andre Meuleman Epe M Cialfo MM35+ Halve Marathon 1:28:17
17 637 Dolf de Rouw Wageningen M MRecr Halve Marathon 1:28:29
18 613 Cor van Emmerik Epe M MRecr Halve Marathon 1:28:43
19 407 Ax Dil Veessen M Cialfo MM35+ Halve Marathon 1:30:19
20 435 Toine Poelman Zwolle M PEC 1910 MM45+ Halve Marathon 1:30:22
21 401 Arjan Kluin Epe M Cialfo MM35+ Halve Marathon 1:30:33
22 619 Martin Krijgsman Markelo M MRecr Halve Marathon 1:31:59
23 615 Ronald Plenter Barneveld M MRecr Halve Marathon 1:32:34
24 378 Saskia Schutte Veessen V Cialfo VM35+ Halve Marathon 1:33:13
25 423 Christiaan Kats Oene M Cialfo MM45+ Halve Marathon 1:34:17
26 404 Evert Jan Kasteel Epe M Cialfo MM45+ Halve Marathon 1:34:58
27 633 Wim Nijkamp Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:35:46
28 402 Jan Witsenboer Epe M Cialfo MM55+ Halve Marathon 1:35:53
29 421 William Knoeff Apeldoorn M Veluwe MM35+ Halve Marathon 1:36:02
30 429 Silvo van der Vegte Wijhe M MRecr Halve Marathon 1:36:22
31 617 Frank Proost Lelystad M MRecr Halve Marathon 1:36:58
32 415 Henk van Duuren Hardenberg M Spurt '88 MM55+ Halve Marathon 1:37:29
33 428 Arend Netjes Emmeloord M NOP MM55+ Halve Marathon 1:39:14
34 636 Gert Reuvekamp Zwolle M MRecr Halve Marathon 1:39:20
35 606 Popke Gerlofs Assen M MRecr Halve Marathon 1:39:36
36 432 Jan Lassche Hattem M MRecr Halve Marathon 1:39:40
37 627 Gerrit van Wijngeeren Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:39:43
38 638 Auke Brouwer Urk M MRecr Halve Marathon 1:39:45
39 607 Menno Peterson Meppel M MRecr Halve Marathon 1:39:47
40 408 Klaas Salverda Kampen M Isala '96 MM35+ Halve Marathon 1:40:25
41 413 Roelof Pepping Dronten M avVN MM55+ Halve Marathon 1:40:38
42 411 Willi van Miert Enschede M Kronos MM55+ Halve Marathon 1:40:42
43 602 Albert Dantuma Epe M MRecr Halve Marathon 1:40:54
44 410 Peter Bood Wapenveld M De Gemzen MM35+ Halve Marathon 1:41:50
45 624 Dennis van Lith Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:43:30
46 425 Fred Kers Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:43:31
47 626 Martin van den Berg Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:43:32
48 424 Ton Hollak Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:43:35
49 403 Harry Veldkamp Epe M Cialfo MM35+ Halve Marathon 1:43:51
50 639 Marten Prins Epe M MRecr Halve Marathon 1:45:24
51 616 Ronald Moska Arnhem M Dutch Runners Gold MRecr Halve Marathon 1:45:51
52 641 Theo Roelofs Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:46:10
53 412 Jan Baack Epe M Cialfo MM55+ Halve Marathon 1:48:45
54 420 Hans Popping Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:49:12
55 628 Rudi de Reuver Utrecht M MRecr Halve Marathon 1:49:18
56 635 Jacolien Kapitein Tollenbeek V VRecr Halve Marathon 1:49:19
57 620 Frits Poppema Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:49:20
58 417 Frits Lautenbag Hattem M MRecr Halve Marathon 1:51:15
59 634 Toine Rongen Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:53:34
60 622 Bertus van den Burg Epe M MRecr Halve Marathon 1:53:59
61 623 Kees Post Urk M MRecr Halve Marathon 1:54:19
62 621 Ronald Mout Apeldoorn M MRecr Halve Marathon 1:55:15
63 431 Paul Brandsma Amersfoort M MRecr Halve Marathon 1:55:25
64 614 Andy van Rooyen Katwijk Zh M MRecr Halve Marathon 1:55:26
65 600 Rob Steeghs Zwolle M MRecr Halve Marathon 1:56:43
66 416 Mark Deckers Deventer M MRecr Halve Marathon 1:57:05
67 433 Marc Berghuis Ermelo M MRecr Halve Marathon 1:57:51
68 631 E.J.H. Berends Noordwolde Zuid M MRecr Halve Marathon 1:57:58
69 629 Jos Blom Zeist M MRecr Halve Marathon 1:58:13
70 630 Flip van de Waerdt Woudenberg M MRecr Halve Marathon 1:58:13
71 376 Astrid van der Vegt Zutphen V VRecr Halve Marathon 1:58:45
72 601 Bea Claessens Oene V VRecr Halve Marathon 1:59:02
73 612 Johan Gerber Rotterdam M MRecr Halve Marathon 2:01:09
74 611 Katarina Gerber Rotterdam V VRecr Halve Marathon 2:01:10
75 632 Freek Brouwer Urk M MRecr Halve Marathon 2:01:18
76 375 Sandra Frederickx Belgie V VRecr Halve Marathon 2:02:28
77 610 Jan Wouter Luiks Nunspeet M MRecr Halve Marathon 2:05:00
78 377 Annelies Pijper Zwolle V VRecr Halve Marathon 2:05:23
79 640 Nico Schoone Apeldoorn M MRecr Halve Marathon 2:10:30
80 603 Marlies Jellema Zwolle V VRecr Halve Marathon 2:21:36