AV Cialfo Epe            
Uitslag 1/2 marathon wegwedstrijd, zaterdag 3 november 2007.    
                 
Plaats Startnr Naam Woonplaats Gebdatum m/v Vereniging Categorie Prestatie
1 501 Simon Beemsterboer Apeldoorn 11-11-1981 M Cialfo M.Sen 1:11:04
2 602 Jan Scheenstra Zuidveen 23-08-1970 M Start '78 MM35+ 1:12:52
3 603 Jan van Ommen Hattem 21-09-1969 M Cialfo MM35+ 1:15:29
4 803 Roelof Hutten Bruchterveld 27-05-1957 M Spurt '88 MM50+ 1:18:33
5 704 Maurice Winterman Apeldoorn 06-10-1967 M Veluwe MM40+ 1:18:37
6 604 Johan Kats Deventer 22-11-1969 M Daventria MM35+ 1:19:25
7 702 André Pelgröm Apeldoorn 12-09-1966 M Veluwe MM40+ 1:19:30
8 605 Jan Grashuis Apeldoorn 26-11-1969 M Veluwe MM35+ 1:19:34
9 800 Harry Kloppenberg Lierderholthuis 21-02-1953 M Loopgroep Aart Stigter MM50+ 1:20:24
10 707 Henk Uitslag Oldebroek 10-10-1961 M Cialfo MM40+ 1:20:51
11 900 Anne van Schuppen Nunspeet 11-10-1960 V Cialfo V.Sen 1:21:42
12 810 Wim Liefers Apeldoorn 07-11-1954 M AV '34 MM50+ 1:21:57
13 709 Lex Frentz Apeldoorn 12-08-1961 M AV '34 MM40+ 1:22:26
14 814 Henk Oldehinkel Dedemsvaart 01-07-1957 M Spurt '88 MM50+ 1:25:16
15 801 Theo Boekema Zwolle 06-03-1957 M Loopgroep Aart Stigter MM50+ 1:26:17
16 701 Harry Veldkamp Epe 12-01-1967 M Cialfo MM40+ 1:26:21
17 706 Gert Evers Loenen 01-04-1962 M AV '34 MM40+ 1:27:17
18 321 Frans Breet Dronten 14-01-1964 M Flevo Delta MRecr 1:27:39
19 606 Krijn Kroezen Lelystad 22-12-1969 M Spirit Lelystad MM35+ 1:28:27
20 312 Jan Schoneveld Tilburg 17-11-1965 M   MRecr 1:28:49
21 804 Arnold Stoop Biddinghuizen 27-03-1943 M Veteranen Nederland MM50+ 1:29:24
23 700 Evert Jan Kasteel Epe 11-09-1961 M Cialfo MM40+ 1:30:13
22 323 Muriel Brink Arnhem 23-05-1979 M   MRecr 1:30:13
24 806 Bert van de Zaag Eerbeek 22-03-1946 M Veluwe MM50+ 1:30:17
25 324 Huib Liefhebber Zwolle 17-02-1969 M   MRecr 1:32:06
26 815 Aleid Bosch Wezep 08-06-1950 M De Gemzen MM50+ 1:32:13
27 807 Jaap Kooiman Epe 26-02-1956 M Cialfo MM50+ 1:32:30
28 366 Frank Salet Zwolle 14-06-1965 M   MRecr 1:32:38
29 600 Andre Meuleman Epe 10-10-1970 M Cialfo MM35+ 1:32:57
30 308 Ronald Plenter Barneveld 19-02-1964 M   MRecr 1:33:13
31 314 Harold Oeverhaus Emmeloord 12-04-1972 M NOP MRecr 1:33:19
32 708 Gert Schaap Epe 28-07-1964 M Cialfo MM40+ 1:34:02
33 710 Pieter Boumeester Empe 17-05-1958 M Hanzesport MM40+ 1:34:34
34 809 Bert Smid Apeldoorn 22-09-1956 M AV '34 MM50+ 1:34:57
35 353 Peter Kuijpers Apeldoorn 21-05-1972 M   MRecr 1:35:13
36 349 Teunis Snoek Urk 05-12-1955 M   MRecr 1:35:39
37 812 Piet de Wildt Vaassen 11-02-1946 M Cialfo MM50+ 1:36:27
38 317 Roelof Sondaar Staphorst 13-05-1959 M Loopservice.nl MRecr 1:36:33
39 361 Ton Hollak Vaassen 24-05-1955 M   MRecr 1:36:37
40 307 Han van den Berg Zwolle 28-02-1970 M   MRecr 1:36:40
41 601 Ed Sterrenburg Lelystad 10-06-1968 M Spirit Lelystad MM35+ 1:36:46
42 816 Willem Egberts Heerde 19-07-1949 M De Gemzen MM50+ 1:37:00
43 951 Petra Martens Soest 11-06-1958 V Pijnenburg VMast 1:37:26
44 306 Wim Nijkamp Epe 06-08-1972 M Cialfo MRecr 1:37:33
45 346 Auke Brouwer Urk 28-11-1965 M   MRecr 1:37:35
46 302 Paul Borgman Zwolle 01-02-1959 M   MRecr 1:38:17
47 362 Jan Hollak Heino 31-12-1952 M   MRecr 1:38:19
48 310 Bert Klevringa Meppel 18-10-1953 M De Sprinter MRecr 1:38:26
49 703 Jan Lubbinge Oene 25-09-1962 M Cialfo MM40+ 1:38:53
50 336 Jan Meulenbrugge Ugchelen 30-06-1958 M   MRecr 1:39:07
51 360 Silvo van de Vegte Wijhe 21-08-1956 M   MRecr 1:39:32
52 354 Johan van Slooten Urk 14-04-1961 M   MRecr 1:39:43
53 356 Marten Prins Epe 10-12-1963 M   MRecr 1:40:29
54 359 Chris Heg Apeldoorn 09-09-1956 M   MRecr 1:40:52
55 325 John de Jongh Emmeloord 07-12-1960 M NOP MRecr 1:41:05
56 813 Henk Visser Nunspeet 14-09-1953 M Veteranen Nederland MM50+ 1:41:24
57 316 Joop de Zwaan Harderwijk 05-11-1958 M Loopgroep PK MRecr 1:41:25
58 357 Anjos de Lange Zwolle 07-03-1964 M   MRecr 1:41:34
59 335 Bas Cordewener Meppel 28-11-1957 M   MRecr 1:41:48
60 344 Willie Koudenburg Wapenveld 29-10-1949 M De Gemzen MRecr 1:42:14
61 811 Jan Baack Epe 27-06-1945 M Cialfo MM50+ 1:42:38
62 333 Jaap Holdijk Eerbeek 27-08-1958 M   MRecr 1:42:42
63 330 Peter van Harmelen Epe 18-05-1954 M   MRecr 1:42:50
64 347 Jan Boschman Hasselt 28-04-1949 M   MRecr 1:42:51
65 364 Hendrik-Jan Korterink Wezep 15-05-1955 M De Gemzen MRecr 1:42:52
66 953 Anneke Orenger Apeldoorn 01-08-1957 V Veluwe VMast 1:43:08
67 711 Louis Oortman Austerlitz 17-10-1959 M Loopgroep Aart Stigter MM40+ 1:43:14
68 817 Toine van de Velde Zwolle 29-06-1945 M Veteranen Nederland MM50+ 1:43:51
69 334 Frits Lautenbag Hattem 27-09-1948 M   MRecr 1:43:59
70 318 Eric Jansen Zwolle 12-02-1966 M Loopgroep PK MRecr 1:44:00
71 358 Dirk-Jan Beumer Oene 04-06-1966 M   MRecr 1:44:35
72 348 Dick van Voorst Hasselt 28-03-1947 M   MRecr 1:44:39
73 341 Theo Frederiks Wapenveld 07-06-1961 M De Gemzen MRecr 1:44:41
74 319 Martin van Dijk Hoevelaken 26-08-1956 M   MRecr 1:44:51
75 301 Ronald Mout Apeldoorn 09-07-1963 M   MRecr 1:45:11
76 320 Janco Raveling Heerde 05-02-1956 M De Gemzen MRecr 1:45:27
77 343 Menno Peterson Meppel 05-02-1969 M   MRecr 1:45:58
78 342 Carolien Engelsman Zwolle 29-03-1967 V   VRecr 1:46:03
79 808 Frans Scheuneman Hoogezand 10-03-1951 M Friesland MM50+ 1:47:20
80 326 Andre van Heugten Arnhem 15-07-1952 M   MRecr 1:48:30
81 352 Wesselink Nijmegen 18-04-1983 M   MRecr 1:48:46
82 369 Koos van Bergen Oegstgeest 25-10-1946 M   MRecr 1:49:03
83 805 Joop Broekhof Noordwijkerhout 18-09-1949 M   MM50+ 1:49:38
84 351 Gerben van Dijk Almere 22-02-1984 M   MRecr 1:49:51
85 705 Benno van der Bles Apeldoorn 24-09-1958 M AV '34 MM40+ 1:49:54
86 305 Johan de Weerd Epe 01-01-1962 M   MRecr 1:50:44
87 950 Jolanda van der Bles Apeldoorn 07-04-1964 V AV '34 VMast 1:50:53
88 363 Marco Gruben Epe 15-01-1968 M   MRecr 1:50:59
89 300 Jan van Dillen Alblasserdam 02-09-1958 M   MRecr 1:51:14
90 332 Pim de Graaf Houten 16-06-1951 M   MRecr 1:51:35
91 329 Bob Speelberg Deventer 24-04-1957 M   MRecr 1:52:10
92 345 Jaap Berndes Marum 02-11-1955 M   MRecr 1:52:37
93 952 Janny Reezigt Nunspeet 07-11-1949 V De Gemzen VMast 1:52:57
94 802 Jan Willem Dijkgraaf Epe 02-11-1953 M Cialfo MM50+ 1:53:12
95 331 Freddy Veneman Meppel 08-09-1955 M   MRecr 1:54:00
96 339 Raymond Donker Zwolle 02-02-1971 M   MRecr 1:54:31
97 309 Klaas Meijer Lelystad 02-06-1964 M Spirit Lelystad MRecr 1:54:34
98 350 Abel Wortelboer Hasselt 26-12-1936 M   MRecr 1:54:39
99 311 Mark Deckers Deventer 18-03-1971 M   MRecr 1:56:04
100 313 Rob Barzilay Wezep 08-01-1950 M De Gemzen MRecr 1:56:33
101 338 Alex de Weerd Zwolle 29-12-1966 M   MRecr 1:57:29
102 327 Mark Visser Utrecht 18-12-1974 M   MRecr 1:57:32
103 315 Manabu Matsumoto Amstelveen 23-07-1961 M   MRecr 1:58:10
104 337 Johan Nentjes Wapenveld 05-04-1963 M   MRecr 1:59:06
105 368 Nico Schoone Apeldoorn 17-08-1944 M   MRecr 2:00:19
106 355 Otto Huitema Nunspeet 10-08-1960 M   MRecr 2:00:26
107 365 Evert Klomp Apeldoorn 02-02-1946 M   MRecr 2:01:31
108 340 Martin Wierink Soest 31-12-1950 M   MRecr 2:04:49
109 303 Gerrit J.P. Durberg Epe 12-11-1951 M Cialfo MRecr 2:04:55
110 304 Frans Ruiter Epe 09-12-1959 M   MRecr 2:07:51
111 328 Jan Vuijk Heerde 17-10-1934 M   MRecr 2:55:42
                 
                 
AV Cialfo Epe            
Uitslag 10 km wegwedstrijd, zaterdag 3 november 2007.    
                 
Plaats Startnr Naam Woonplaats Gebdatum m/v Vereniging Categorie Prestatie
1 236 Peter Timmer Apeldoorn 27-08-1964 M Veluwe MRecr 34:42
2 237 Bas van Beek Epe 10-07-1975 M Cialfo MRecr 35:44
3 223 Martijn Schakelaar Hattem 03-03-1974 M De Gemzen MRecr 35:51
4 228 Cees Weeda Apeldoorn 29-03-1951 M AV '34 MRecr 36:00
5 217 Joris van de Meent Heerde 10-01-1977 M De Gemzen MRecr 36:31
6 247 Jeroen Kwakkel Heerde 26-02-1979 M De Gemzen MRecr 37:09
7 221 Gerard Kroes Oldebroek 01-04-1970 M Cialfo MRecr 37:28
8 226 Rene van Vliet Apeldoorn 29-10-1955 M AV '34 MRecr 38:28
9 230 Theo Jacobs Apeldoorn 08-11-1957 M   MRecr 40:15
10 207 Luc Thijssen Utrecht 23-04-1981 M   MRecr 41:04
11 250 Bas Mekking Veessen 25-02-1977 M   MRecr 41:53
12 243 Saskia Schutte Veessen 03-04-1972 V Cialfo VRecr 41:59
13 231 Fred Riezebos Ermelo 16-04-1953 M   MRecr 42:02
14 248 Olaf Satink Zwolle 03-03-1971 M   MRecr 42:58
15 212 Ruben Robbers Apeldoorn 26-08-1982 M   MRecr 43:21
16 235 Rene Zegers Apeldoorn 25-09-1963 M AV '34 MRecr 44:45
17 255 Jarno v.d. Veen Assen 10-12-1979 M   MRecr 44:55
18 242 Jeroen Feringa Garrelsweer 29-12-1963 M   MRecr 45:07
19 202 Rob Philipsen Epe 30-04-1956 M Cialfo MRecr 45:22
20 254 Hans Reijnders Epe 11-10-1955 M Cialfo MRecr 45:54
21 229 Be Wagena Epe 02-11-1951 M Cialfo MRecr 46:23
22 251 Arnold Bredewolt Veessen 02-05-1972 M   MRecr 47:14
23 240 Ed v.d. Zwaan Apeldoorn 26-05-1953 M   MRecr 47:38
24 220 Hans Popping Epe 05-07-1959 M Cialfo MRecr 47:47
25 210 Bert Hulshof Zwolle 12-06-1963 M   MRecr 47:48
26 209 Rolf Schudde Zwolle 14-09-1967 M   MRecr 47:49
27 244 Emile Peters Empe 14-03-1977 M   MRecr 48:13
28 211 Marike Robbers Apeldoorn 13-08-1983 V   VRecr 48:19
29 214 Rosemarie Smit Nijmegen 05-04-1988 V NSAV 't Haasje VRecr 48:39
30 224 Jos Koedijk Epe 02-11-1959 M Cialfo MRecr 48:47
31 257 Ben Bilderbeek Apeldoorn 16-02-1957 M   MRecr 48:49
32 249 Robert Wezenberg Zwolle 20-02-1968 M   MRecr 49:25
33 227 E. Schakelaar Zwolle 21-12-1963 M   MRecr 49:38
34 218 Toli Schanssema Hoogezand 21-07-1946 M Friesland MRecr 52:09
35 208 Harold Schuur Epe 27-09-1969 M Cialfo MRecr 52:25
36 200 Rita Busch Twello 12-09-1959 V   VRecr 52:32
37 204 Roy van den Broeke Epe 19-01-1954 M Cialfo MRecr 53:28
38 253 Hennie Stoffeler Nunspeet 09-12-1951 M   MRecr 53:39
39 219 Henk Juffer Nunspeet 02-07-1941 M Veteranen Nederland MRecr 54:05
40 246 Guido Fintelman Epe 13-12-1963 M   MRecr 54:57
41 241 Robert Reusink Zwolle 31-08-1968 M   MRecr 55:27
42 234 Rens van der Neut Epe 11-04-1957 M Cialfo MRecr 55:29
43 238 Sigrid Jansen Zwolle 03-01-1969 V   VRecr 55:44
44 222 Bert ter Horst Epe 24-02-1967 M Cialfo MRecr 56:58
45 215 Arie Otten Apeldoorn 25-11-1954 M Cialfo MRecr 57:21
46 203 Hanneke Philipsen Epe 28-02-1957 V Cialfo VRecr 57:22
47 256 B. Bruinsma Apeldoorn 21-05-1947 M   MRecr 58:00
48 206 Rianne Huzen Apeldoorn 07-08-1960 V   VRecr 58:44
49 233 Fokje Bakker ' t Harde 30-12-1961 V   VRecr 58:45
50 205 Yvonne Elferink Epe 14-05-1954 V Cialfo VRecr 58:53
51 245 M. Hofmeijers Heerde 06-05-1934 V De Gemzen VRecr 59:14
52 239 Harrie Huzen Apeldoorn 09-04-1962 M   MRecr 1:01:22
53 232 Annelies Horstink 't Harde 27-03-1957 V Cialfo VRecr 1:02:32
54 216 Jan van Veen Apeldoorn 19-05-1951 M Veluwe MRecr 1:04:14
55 225 Marijke Sprokholt Vaassen 15-09-1965 V Cialfo VRecr 1:04:32
                 
                 
AV Cialfo Epe            
Uitslag 5km wegwedstrijd, zaterdag 3 november 2007.    
                 
Plaats Startnr Naam Woonplaats Gebdatum m/v Vereniging Categorie Prestatie
1 105 Evert Dorregeest Arnhem 22-11-1962 M   MRecr 19:54
2 112 Niek Visser Amsterdam 11-03-1976 M   MRecr 21:16
3 111 Bet Otterspeer Epe 09-07-1949 M Cialfo MRecr 22:00
4 117 Andre van der Beek Zwolle 15-03-1979 M   MRecr 23:19
5 107 Nico Basten Heerde 23-04-1964 M De Gemzen MRecr 23:37
6 108 Johannes van de Wereld Collebeek 25-09-1985 M   MRecr 24:16
7 113 Dick Doornenbal Elburg 06-04-1948 M   MRecr 24:31
8 115 Bert Klomps Apeldoorn 10-08-1943 M Veluwe MRecr 24:39
9 101 Jako Plompen Epe 09-06-1980 M   MRecr 24:43
10 104 Veerle Timmerman Zwolle 09-05-1994 V PEC 1910 VRecr 25:07
11 103 Tess Boekema Zwolle 02-12-1993 V Prins Hendrik VRecr 25:08
12 109 Jan Schoolen Epe 07-01-1950 M   MRecr 25:36
13 102 Dennis Dekker Epe 26-11-1974 M   MRecr 25:54
14 110 Manon Logtenberg Epe 22-01-1988 V Cialfo VRecr 26:05
15 114 Margriet Klomps Apeldoorn 09-06-1946 V Veluwe VRecr 26:46
16 118 Piet Berende Dronten 16-11-1937 M Veteranen Nederland MRecr 27:51
17 116 Jolande Steenwoerd Vaassen 08-05-1962 V Cialfo VRecr 28:14
18 119 Nicole Epe   V Cialfo VRecr 28:40
19 106 Masja van Dillen Alblasserdam 25-08-1993 V   VRecr 28:56
20 120 Jose Versteeg Epe   V   VRecr 30:11