Najaarsloop, Epe 02-11-2013

Halve Marathon

Plaats Startnr Voornaam Voorvoegsl Achternaam Woonplaats m/v Vereniging Prestatie
1 719 Edwin   Slijkhuis Groningen M Vitalis 1:12:44
2 755 Bas   Mekking HEERDE M Veluwe 1:15:35
3 716 Douwe   Nauta Leeuwarden M Lionitas 1:16:24
4 726 Bennie   Thunker Kampen M Isala '96 1:16:33
5 737 Henk   Ruiter AMERSFOORT M Triathlon 1:18:58
6 689 Willem de Weerdt Hattem M Cialfo 1:19:11
7 686 Gerard   Kroes Oldebroek M Cialfo 1:20:46
8 735 Marijn de Jonge Utrecht M Hellas 1:21:28
9 649 Joni van Loon OKKENBROEK M Daventria 1:23:06
10 696 Wim van Rijswijk Warnsveld M AV '34 1:24:13
11 685 Bulent   Suvan Ruinerwold M   1:25:55
12 691 Theo   Boekema Zwolle M Loopgroep Aart Stigter 1:26:42
13 701 Cor van Emmerik Epe M Cialfo 1:27:08
14 740 Steven   Hofenk EPE M Cialfo 1:27:44
15 753 Henk   Oldehinkel DEDEMSVAART M Spurt '88 1:28:15
16 742 Toine   Poelman ZWOLLE M PEC 1910 1:28:28
17 679 Michiel   Ridderbos Olst M   1:28:30
18 702 Anne van Schuppen Emst V Cialfo 1:28:40
19 677 Roy   Woensdregt Epe M   1:28:46
20 754 Dolf de Rouw Wageningen M   1:29:21
21 658 Olaf   Satink Zwolle M PEC 1910 1:30:28
22 743 Henri   Plender 't Loo Oldebroek M   1:30:53
23 720 Saskia   Schutte Veessen V Cialfo 1:30:59
24 746 Johan   Datema Putten M   1:31:51
25 724 Roelof   Schra Staphorst M   1:31:53
26 684 Edwin   Middelveld Zwolle M BB lopers 1:32:16
27 752 Theo   Jacobs APELDOORN M Cialfo 1:32:17
28 759 André   Meuleman EPE M Cialfo 1:32:31
29 748 Jan   Kuiper APELDOORN M Veluwe 1:33:15
30 683 Antonie   Pijnappel Zwolle M   1:33:33
31 741 Wim Bart Knol Oldeberkoop M MarathonPlus 1:33:48
32 655 Yvonne van Laarhoven Amsterdam V   1:34:02
33 710 Martin   Goedhart Ermelo M   1:34:20
34 731 BUlent   Cobanoglu Zwolle M PEC 1910 1:34:48
35 699 Kees   Matthijssen Almere M   1:35:50
36 714 Dennis van den Belt Dronten M Flevo Delta 1:35:56
37 713 Bert de Lange Hardenberg M   1:36:29
38 653 Erwin van Walsem Hoogeveen M   1:36:34
39 680 Henk van Duuren Hardenberg M Spurt '88 1:37:11
40 706 Harry van Wijnen Zwolle M   1:37:12
41 659 Michiel   Nederlof Arnhem M   1:37:27
42 693 Roel   Kleine Hoogeveen M HAC '63 1:37:45
43 675 Wessel   Kranghand Hoogeveen M HAC '63 1:37:45
44 707 Jan   Bakker Zwolle M   1:38:13
45 700 Hans   dat Hengelo Ov M LAAC Twente 1:38:34
46 723 Bas   Smit Zwolle M PEC 1910 1:38:37
47 727 Laurens   Koenjer Heino M   1:38:38
48 732 Albert   Holtland Staphorst M   1:39:29
49 656 Gerard   Coes Epe M Capgemini Running Team 1:39:54
50 709 Harm   Dunnink Staphorst M   1:39:59
51 733 Michiel   Huzen Nieuwleusen M   1:39:59
52 694 Gerda de jong Meppel V PEC 1910 1:40:28
53 665 Niek   Vogelaar Pijnacker M De Koplopers 1:40:34
54 730 Herbert de Nijs Ruinen M   1:40:37
55 712 Ralph   Kisjes Zwolle M   1:40:43
56 671 Saskia   Berris ZWOLLE V BB lopers 1:40:50
57 662 Bram   Leferink Zwolle M   1:40:53
58 708 Bert van Duuren Zwolle M PEC 1910 1:41:25
59 681 Janko van Arken 't Harde M De Gemzen 1:41:26
60 666 Gerben   Eversdijk Apeldoorn M   1:41:39
61 751 Kees   Kuiper Apeldoorn M AV '34 1:41:46
62 744 Remco Groot Beumer Raalte M   1:42:12
63 728 Everhard van den Hoek Zwolle M   1:42:46
64 721 Freddy   Mulder Zwolle M   1:42:54
65 711 Iwan Brink (Warmlopers) Zwolle M   1:43:23
66 745 Pim van Voorst Biddinghuizen M   1:43:31
67 749 Willem   Wiese Epe M Cialfo 1:43:45
68 698 Robert   Rietveld Zutphen M   1:43:54
69 663 Joep van Huijstee Epe M Cialfo 1:44:07
70 688 Robert te Raa Zwolle M PEC 1910 1:44:32
71 697 Jasper van Puijenbroek Zwolle M   1:44:43
72 734 Harry   Smit Apeldoorn M   1:44:57
73 725 Henny   Berends Balkbrug M Spurt '88 1:45:19
74 739 Bertjan den Besten Vaassen M   1:45:52
75 717 Dennis van Lith Epe M Cialfo 1:47:34
76 715 Frits   Lautenbag Hattem M De Gemzen 1:47:40
77 722 Arno van Breukelen Zwolle M PEC 1910 1:48:31
78 668 Henk   Brons Hattem M   1:49:02
79 664 Jules   Plevier Twello M   1:49:05
80 674 Martin   Geertsma Zwolle M   1:49:19
81 670 Daniel   Wierstra Heerde M   1:49:26
82 738 Angelique   Wolsing AMERSFOORT V Triathlon 1:49:40
83 736 Ron van de Meyden Amersfoort M   1:49:40
84 651 Alex Oude Elferink Amersfoort M   1:50:41
85 695 Eveline de Valk Zwolle V PEC 1910 1:51:00
86 729 Anette de Nijs Ruinen V   1:51:20
87 682 Onno   Goldbach Tijnje M   1:52:18
88 747 Rita   Busch Apeldoorn V   1:52:21
89 704 Wim   Noorfhoff Hoogland M Altis 1:52:46
90 750 Marc   Berghuis Ermelo M   1:54:48
91 652 Arenda   Riemens Zwolle V   1:55:15
92 703 Elske   Heinen Zwolle V PEC 1910 1:56:27
93 762 Marloes   Roo Staphorst V   1:57:56
94 758 Emma den otter Apeldoorn V   1:59:17
95 687 Karin   Peterse Zwolle V PEC 1910 2:04:56
96 673 Karin   Casparij Rotterdam V   2:05:21
97 672 Jaco   Treep Hattem M   2:05:21
98 760 Stijntje   Troost Staphorst V   2:06:19
99 761 Alice   Veijer   V   2:07:17
100 654 Renee   Kampers Uden V   2:07:18
101 705 Andrea van der Werf Hoogland V Dutch Runners 2:08:07
102 756 Anita   Berendsen Heerde V Cialfo 2:14:05
103 757 Luony   Timmermans Vaassen V Cialfo 2:14:05
                 
                 

10 kilometer

       
                 
Plaats Startnr Voornaam Voorvoegsl Achternaam Woonplaats m/v Vereniging Prestatie
1 809 Leon van Leusen Zwolle M BB lopers 34:11
2 856 Jeroen   Kwakkel HEERDE M De Gemzen 35:23
3 845 Bert de Boer Staphorst M BB lopers 35:32
4 863 Bjorn van Ekeren Twello M PEC 1910 35:39
5 853 Martijn   Schakelaar HATTEM M BB lopers 36:18
6 840 Frank de Graeff Apeldoorn M Veluwe 37:56
7 804 Bernard   Nitrauw ZWOLLE M BB lopers 38:06
8 811 Arjan   Poppe Zwolle M Loopgroep Aart Stigter 39:25
9 844 Albert   Mussche Nieuwleusen M   40:09
10 837 Henrieke   Aalberts Zwolle V   40:17
11 857 Maron Hofenk-Van Oosten EPE V Cialfo 40:36
12 882 Mendel In 't Veld Hoenderloo M   41:26
13 883 Arnold   Bredewolt Veessen M Cialfo 41:34
14 839 Luc   Thijssen Zwolle M   41:54
15 821 Ronald   Kraaijenzang Twello M   42:07
16 829 Reinier   Simens Heerde M   42:22
17 877 Ruben   Dol Zwolle M   42:23
18 826 Mirjam   Gilijamse Olst V   42:35
19 831 Jonathan van der Ende Delft M   42:42
20 866 Ronnie   Krul Nieuwleusen M   43:14
21 812 Dick pieter Poppe Kampen M   43:49
22 807 Jan   Salomons Zwolle M   43:59
23 875 Stijn   Koop Apeldoorn M   44:38
24 876 David   Koop Apeldoorn M   44:39
25 828 Jordy van Leeuwen Zwolle M   45:00
26 805 Jan   Kerssies Zwolle M   45:04
27 817 Rick ten Holder Zwolle M   45:31
28 830 Sander   Leusenkamp Zwolle M   45:33
29 867 Frank   Berghuis Epe M   45:40
30 810 Rene   Kok Apeldoorn M   45:49
31 834 Rens van Driel Delft M   45:55
32 835 Rosemarie   Smit Nijmegen V Cifla 45:57
33 827 Arnout   Slijkhuis Groningen M   45:58
34 854 Janneke   Zwarteveen Zwolle V   46:10
35 814 Mike   Soebhag Apeldoorn M   46:44
36 859 Jan   Hop Radio Kootwijk M   46:55
37 843 Fred van Dam Zwolle M   47:36
38 871 Jan   Lubbinge OENE M Cialfo 47:37
39 808 Marien   Boersma Emmeloord M   47:39
40 887 A.K.   Nijsse Deventer M   48:02
41 881 Bram van Essen Epe M   48:06
42 838 Henk   Norder Zwolle M   48:23
43 820 Gosse   Lezwijn Harderwijk M   48:40
44 816 Harry   Kikkert Kampen M   48:49
45 852 Jaap van de Broek Ermelo M Athlos 48:49
46 842 Hans   Bloks Zwolle M   48:52
47 861 Marcel van Harn Arnhem M   48:54
48 858 Gerhard   Wieberdink Elspeet M   48:55
49 880 Jan   Tonkens Biddinghuizen M   48:58
50 825 Marleen   Flobbe Utrecht V   49:16
51 824 Johan   Vos Utrecht M   49:17
52 850 Jan van Amersfoort Beekbergen M   50:59
53 874 Delianne   Bama Epe V   51:01
54 833 Mariska   Werler Vaassen V Cialfo 51:03
55 860 Dick van Voorst Hasselt M   51:15
56 848 Sebastiaan van den Berg Bedum M   51:27
57 873 Jan Wessel Beekman Zwolle M   52:30
58 865 Arjan   Zweekhorst Emst M Cialfo 52:51
59 841 Johan   Sijtsma Apeldoorn M   53:11
60 868 Henk   Rozendal Epe M Cialfo 53:13
61 836 Astrid   Beerten Apeldoorn V Veluwe 53:45
62 822 Marloes   Schumacher Zwolle V   54:24
63 823 Danielle de Swart Zwolle V   54:25
64 806 Gerrit   Durberg Epe M Cialfo 54:48
65 819 Janine   Duiven Harderwijk V   55:02
66 815 Ruben van Ommen Kampen M   55:26
67 855 Jorien   Kroeze Zwolle V   55:28
68 870 Suzanne   Bakker Bathem V   56:31
69 869 Maijkel   Kers Bathem M   56:32
70 872 Jan   Kooistra Zwolle M   57:20
71 813 Bea   Claessens Oene V Cialfo 57:24
72 864 Pieter de Ruiter Epe M Cialfo 57:46
73 803 Trees Camijn - van Wingerde Berkel en Rodenrijs V   57:58
74 832 Lisette   Wallenburg Ermelo V   58:02
75 878 Marianne   Giesen Woerden V   58:24
76 879 Erwin van Duinen Epe M Cialfo 58:25
77 886 Hanneke   Philipsen Epe V Cialfo 58:48
78 849 Cris   Bijker Voorthuizen M   59:06
79 862 Rianne   Huzen Apeldoorn V   1:00:40
80 884 Hans   Versteeg Vaassen M Cialfo 1:01:01
81 851 Pieter de Vos EMMELOORD M NOP 1:01:13
82 885 Evert   Klomp Apeldoorn M   1:01:30
                 
                 

5 kilometer

           
                 
Plaats Startnr Voornaam Voorvoegsl Achternaam Woonplaats m/v Vereniging Prestatie
1 953 Herbert   Jansen HARDERWIJK M Running2000 16:58
2 961 André   Plette OOSTERWOLDE GLD M Isala '96 17:09
3 913 Johannes   Postma Leeuwarden M Lionitas 17:51
4 956 Bas van Beek OENE M Cialfo 18:53
5 948 Wilco   Steenwijk ZWOLLE M PEC 1910 18:59
6 929 Andre   Gijsendorffer Zwolle M   19:11
7 930 Robin   Mensink Deventer M   19:50
8 926 Erwin   Reefman Deventer M   21:18
9 910 Sander   Brink Apeldoorn M   21:23
10 909 Dik   Musch Apeldoorn M Veluwe 21:52
11 947 Henk   Akkerman Staphorst M   21:59
12 942 Wim   Potjes Heerde M De Gemzen 21:59
13 912 Desi van Emmerik Epe V Cialfo 22:38
14 919 Jim van Emmerik Epe M Cialfo 22:38
15 932 Bert   Otterspeer Epe M   22:53
16 957 Niels   Borst Apeldoorn M   23:10
17 900 Arnoud   Dokter Heerde M avVN 23:12
18 917 Johan   Hukema Zwolle M   23:22
19 952 Jeroen   Wever Zwolle M   23:33
20 951 Marco   Bastiaannet HEERDE M De Gemzen 23:35
21 918 Sam van Emmerik Epe M Cialfo 23:58
22 944     Perquin Arnhem V Ciko '66 23:59
23 931 Jan-Hilbert vd Wetering Epe M Cialfo 24:03
24 939 Tim van Putten Emst M   24:16
25 911 Maurice   Tjokrojoso Rotterdam M   24:50
26 935 Anita de Ruiter Epe V   24:53
27 915 Evert   Brouwer Zwolle M   24:58
28 914 Dick   Doornenbal Elburg M   24:58
29 936 Mathieu   Muller Epe M   24:59
30 946 Berre   Ruijsink Epe M   25:03
31 950 Harry   Veldkamp EPE M Cialfo 25:05
32 965 Marcel   Commandeur Epe M   25:07
33 941     Martin Zwolle M   25:16
34 908 Rimke   Musch Enschede V   25:17
35 927 Marc   Vastenhout Apeldoorn M Veluwe 25:31
36 945 Jan   Baack EPE M Cialfo 25:32
37 938 Gerrit   Mulder Harderwijk M   25:36
38 923 Guy   Diekmann Apeldoorn M   25:39
39 960 John   Bos Elburg M   26:05
40 955 Anne   Docter Heerde V   26:12
41 966 Jorien   Philipsen Epe V Cialfo 26:27
42 922 Renate   kroes Oldebroek V Cialfo 26:29
43 940 Nicky van Putten Emst V   26:35
44 934 Christiaan van Putten Emst M Cialfo 26:35
45 916 Jacqueline   Bouwmeester Zwolle V   26:44
46 949 Agnes   Vosselman Epe V   26:58
47 902 Marc   Blommers Epe M Cialfo 27:02
48 928 Manon   Logtenberg Utrecht V   27:30
49 943 Evelien van Schoonhoven Emst V Cialfo 27:41
50 954 Ypke de Jong Zwolle M   28:14
51 937 Harma   Makkes Groningen V   28:39
52 904 Mark   Kupers Zutphen M   28:52
53 905 Maria   Huttinga Emst V   29:26
54 906 Ans Huttinga -Kater Emst V   29:36
55 964     Rebecca Zwolle V   29:43
56 962 Piet   Berende Dronten M Flevo Delta 29:55
57 963 Carl   Shaw Epe M   30:39
58 907 Johanna   Schuurkamp Emst V   31:28
59 925 Chantal de Weerd Veessen V   32:47
60 924 Annet van Egteren Veessen V   32:48
61 920 Anita   Schuurhuis Zwolle V   32:51
62 959 Caroline   Bos Elburg V Dutch Runners 34:22
63 921 Lucie   Mosterd Zwolle V   35:24
64 958     Zoë Zutphen V   35:59