Uitslag najaarsloop Cialfo, 7-11-2015

Halve Marathon


Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1     82  Ronald Derksen             Veluwe                1971      1e M40     1:18:38  1:18:37  16,101 
    2     64  Dick Elzenga               Veluwe                1966      2e M40     1:19:35  1:19:34  15,909 
    3     17  Jan Sinke                  NOP                   1979      1e M35     1:21:14  1:21:13  15,586 
    4     44  Bennie Thunker             Isala '96             1970      3e M40     1:22:23  1:22:22  15,368 
    5     48  Rob Ribbink                Loopgroep Jan Strijk  1976      1e Mrecr   1:24:08  1:24:06  15,051 
    6     15  Roy Woensdregt             Epe                   1975      2e Mrecr   1:25:31  1:25:30  14,805 
    7     40  Justin Winton              Altis                 1968      4e M40     1:25:58  1:25:56  14,730 
    8     75  Jacqueline Rustidge        Isala '96             1968      1e V35     1:26:17  1:26:16  14,673 
    9     94  Nico Nieuwkerk             Apeldoorn             1969      3e Mrecr   1:27:15  1:27:10  14,522 
   10    149  Joni van Loon              Daventria             1988      1e Msen    1:28:13  1:28:10  14,357 
   11     83  Andre Meuleman             Cialfo                1970      5e M40     1:28:34  1:28:32  14,298 
   12     71  Robert Reitsema            Isala '96             1965      1e M50     1:28:52  1:28:51  14,247 
   13    116  Michiel Huzen              Nieuwleusen           1975      4e Mrecr   1:31:25  1:31:22  13,854 
   14     98  Richard Muller             Apeldoorn             1967      5e Mrecr   1:31:26  1:31:22  13,854 
   15    150  Dennis Ziens               Eerbeek               1977      6e Mrecr   1:31:31  1:31:27  13,842 
   16    118  Willem Albers              Isala '96             1962      2e M50     1:31:40  1:31:39  13,811 
   17    119  Saskia Schutte             Cialfo                1972      1e Vsen    1:31:43  1:31:41  13,806 
   18     59  Anne Van Schuppen          Cialfo                1960      2e V35     1:32:39  1:32:38  13,665 
   19    101  Gerard van Arendonk        Flevo Delta           1961      3e M50     1:33:25  1:33:18  13,567 
   20     87  Florentine van der Wind    Driebergen-Rijsenbur  1971      1e Vrecr   1:33:36  1:33:32  13,533 
   21    181  Gert Tadema                Zwolle                1959      7e Mrecr   1:33:41  1:33:37  13,521 
   22     46  Janko van Arken            De Gemzen             1976      2e M35     1:33:52  1:33:50  13,490 
   23    143  Dolf van de Grift          Putten                1970      8e Mrecr   1:34:15  1:34:00  13,466 
   24     70  Cor van Emmerik            Cialfo                1973      6e M40     1:35:19  1:35:09  13,303 
   25     93  Wessel Kranghand           HAC '63               1966      7e M40     1:35:58  1:35:52  13,204 
   26    184  Theo Jacobs                Cialfo                1957      4e M50     1:36:23  1:36:21  13,138 
   27     36  Joep van Huijstee          Cialfo                1958      9e Mrecr   1:37:31  1:37:26  12,992 
   28     50  Roel Kleine                HAC '63               1966      8e M40     1:38:36  1:38:31  12,849 
   29    125  Maarten Papegaaij          Isala '96             1958      5e M50     1:38:46  1:38:42  12,825 
   30     68  Bram Leferink              Zwolle                1972     10e Mrecr   1:39:28  1:39:18  12,747 
   31    163  Gert Reuvekamp             Zwolle                1960     11e Mrecr   1:40:29  1:40:23  12,610 
   32    115  Bertjan den Besten         Vaassen               1968     12e Mrecr   1:41:38  1:41:29  12,473 
   33    103  Tiny de Vries              NOP                   1981      2e Vsen    1:42:56  1:42:48  12,313 
   34    142  Ilse Huurdeman             Putten                1971      2e Vrecr   1:42:58  1:42:47  12,315 
   35    168  Aart Voorrips              Apeldoorn             1965     13e Mrecr   1:43:05  1:43:02  12,286 
   36    182  Eric Timmer                Vaassen               1965     14e Mrecr   1:43:22  1:43:15  12,260 
   37    104  Peter Tims                 NOP                   1985     15e Mrecr   1:44:36  1:44:28  12,117 
   38     52  Marcel Fidder              Nunspeet              1982     16e Mrecr   1:44:44  1:44:36  12,102 
   39     89  Mynko Peterink             Veluwe                1971      9e M40     1:45:30  1:45:26  12,006 
   40    106  Wim Nijkamp                Rijssen               1958     17e Mrecr   1:46:13  1:46:07  11,929 
   41    130  Wim Elshout                avVN                  1951      6e M50     1:47:08  1:46:57  11,836 
   42     65  Christiaan Sangers         Vaassen               1947     18e Mrecr   1:47:31  1:47:22  11,790 
   43    123  Rien Santbergen            't Harde              1960     19e Mrecr   1:48:00  1:48:00  11,721 
   44    171  Hendrik Jan Korterink      De Gemzen             1955     20e Mrecr   1:48:53  1:48:43  11,643 
   45    107  Piet de Wildt              Cialfo                1946      7e M50     1:49:12  1:49:03  11,608 
   46      7  Ingrid Hazeleger           Veluwe                1970      3e Vrecr   1:49:36  1:49:26  11,567 
   47      8  Marije Scholten            AVV                   1978      4e Vrecr   1:50:31  1:50:21  11,471 
   48    135  Marja Kramer               NOP                   1981      3e Vsen    1:52:34  1:52:25  11,260 
   49      2  Oude Elferink              Amersfoort            1962     21e Mrecr   1:52:35  1:52:09  11,287 
   51     18  Henriette Toorn            De Gemzen             1972      5e Vrecr   1:53:23  1:53:06  11,192 
   52      9  Don de Ridder              Olst                  1955     23e Mrecr   1:53:56  1:53:41  11,135 
   53    160  Dirk Jan Beumer            Cialfo                1966     24e Mrecr   1:54:16  1:53:53  11,115 
   54    126  Anne Vossebelt             Raalte                1968      6e Vrecr   1:54:25  1:54:11  11,086 
   55    128  Jojanneke Kers             De Gemzen             1988      7e Vrecr   1:54:57  1:54:38  11,042 
   56    121  Patrick van der Burgh      Apeldoorn             1973     25e Mrecr   1:54:59  1:54:28  11,058 
   57    147  Carel Majoor               Hilversum             1949     26e Mrecr   1:56:38  1:56:19  10,883 
   58     41  Annet Buitenhuis           De Gemzen             1967      8e Vrecr   1:56:41  1:56:22  10,878 
   59     20  Janny Jongejan             Heerde                1961      9e Vrecr   1:57:42  1:57:24  10,782 
   60    153  Eveline de Valk            Zwolle                1970     10e Vrecr   1:57:59  1:57:54  10,736 
   61      3  Gert Jan van de Poll       't Loo Oldebroek      1993     27e Mrecr   2:05:00  2:04:37  10,158 
   62     51  Wolter-Jan Strijker        Flevo Delta           1965     28e Mrecr   2:12:33  2:12:13   9,574 
   63     34  Ellen Stegeman             De Gemzen             1977     11e Vrecr   2:13:00  2:12:34   9,549 
   64     35  Mirjam Braakensiek         De Gemzen             1972      3e V35     2:15:26  2:15:00   9,376 
   65     19  Diana Braaksma             Epe                   1966     12e Vrecr   2:24:19  2:23:49   8,802 
   66    122  Marianne Peeters           Epe                   1963     13e Vrecr   2:24:46  2:24:16   8,774 
   67     31  Willeke van de Brake       Dronten               1965     14e Vrecr   2:26:06  2:25:41   8,689 

10 Kilometer

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    156  Otto Doornros              Emmeloord             1976      1e Mre10     40:43    40:41  14,748 
    2     61  Wouter Ribbink             Loopgroep Jan Strijk  1979      2e Mre10     40:55    40:54  14,670 
    3    117  Hubert Bögemann            De Gemzen             1962      3e Mre10     41:17    41:15  14,545 
    4    164  Jan Erik Kroeze            's-Heerenbroek        1973      4e Mre10     43:02    42:54  13,986 
    5    124  Erwin Reinhard             Epe                   1964      5e Mre10     43:17    43:14  13,878 
    6     26  Marcel R Langevoort        Vaassen               1965      6e Mre10     44:56    44:38  13,443 
    7     96  Gijs Bonestroo             Nunspeet              1962      7e Mre10     45:31    45:17  13,250 
    8    166  Gerard Kroes               Cialfo                1970      8e Mre10     45:52    45:46  13,110 
    9     73  Henk Hokse                 Staphorst             1976      9e Mre10     46:15    46:08  13,006 
   10    155  Marcel Kremer              AV '34                1973     10e Mre10     47:06    47:01  12,761 
   11    113  Nanette Dijkman            De Gemzen             1975      1e Vre10     47:07    47:04  12,748 
   12    188  Frank van Rees             Apeldoorn             1967     11e Mre10     47:45    47:38  12,596 
   13    154  Peter Liebrechts           Apeldoorn             1977     12e Mre10     48:19    48:14  12,440 
   14     99  Rob Philipsen              Cialfo                1956     13e Mre10     48:22    48:06  12,474 
   15    133  Jan Brands                 NOP                   1977     14e Mre10     48:25    48:19  12,418 
   16     79  Arnold Bredewolt           Cialfo                1972     15e Mre10     48:38    48:34  12,354 
   17    173  Gert van Oorspronk         AV '34                1956     16e Mre10     49:36    49:28  12,129 
   18    136  Gerard Jasperse            Meeskerk              1969     17e Mre10     49:43    49:26  12,138 
   19    114  Dennis van Lith            Cialfo                1970     18e Mre10     49:45    49:33  12,109 
   20    120  Jacco van Raaijen          Putten                1992     19e Mre10     49:55    49:46  12,056 
   21     28  Wouter Splinter            Epe                   1978     20e Mre10     50:28    50:19  11,924 
   22    190  Pieter Galema              Hattem                1956     21e Mre10     50:43    50:15  11,940 
   23     32  Martijn Dragt              Zwartsluis            1988     22e Mre10     51:00    50:35  11,862 
   24     38  Marit Tenkink              Vitalis               1993      2e Vre10     51:25    51:10  11,726 
   25     37  Tim Teunis                 Vitalis               1992     23e Mre10     51:32    51:16  11,704 
   26     22  Bert Otterspeer            Epe                   1949     24e Mre10     51:39    51:24  11,673 
   27     27  Dick de Vries              Apeldoorn             1970     25e Mre10     51:49    51:40  11,613 
   28     80  Henny Berends              Spurt '88             1965     26e Mre10     52:28    52:16  11,480 
   29    175  Gert-Jan Remkes            Epe                   1964     27e Mre10     52:31    52:25  11,447 
   30    152  Evert-Jan Kasteel          Cialfo                1961     28e Mre10     52:42    52:30  11,429 
   31    180  Jan Lubbinge               Cialfo                1962     29e Mre10     52:43    52:31  11,425 
   32     74  Albert Jan van Olst        Nunspeet              1989     30e Mre10     53:12    53:12  11,278 
   33    127  Roelof Pepping             avVN                  1947     31e Mre10     53:34    53:33  11,204 
   34     86  Wim Frieling               Epe                   1963     32e Mre10     54:25    54:13  11,067 
   35    105  Mathijs Nijkamp            Rijssen               1990     33e Mre10     54:27    54:21  11,040 
   36    140  Ruud Spits                 Fun Runners Zeist     1952     34e Mre10     54:27    54:09  11,080 
   37    185  Peter van Heerd            Zwolle                1965     35e Mre10     54:39    54:08  11,084 
   38    131  Arjan Zweekhorst           Cialfo                1965     36e Mre10     55:21    55:04  10,896 
   39    189  Martin Lanenga             Zwolle                1961     37e Mre10     55:26    54:58  10,916 
   40     49  Manon Logtenberg           Cialfo                1988      3e Vre10     55:46    55:39  10,782 
   41    111  Peter de Koning            PAC                   1952     38e Mre10     56:00    55:32  10,804 
   42     21  Andre Welles               Arnhem                1965     39e Mre10     56:23    56:08  10,689 
   43     16  Gerrit Durberg             Cialfo                1951     40e Mre10     57:18    56:56  10,539 
   44     92  Frans Scheuneman           Friesland             1951     41e Mre10     57:35    57:24  10,453 
   45     14  Marc Blommers              Cialfo                1979     42e Mre10     57:53    57:50  10,375 
   46    137  Jane Al                    Beverwijk             1973      4e Vre10     58:36    58:16  10,297 
   47    138  Van Straalen               Beverwijk             1963     43e Mre10     58:36    58:16  10,297 
   48    139  Rina Koopman               Uitgeest              1959      5e Vre10     58:36    58:17  10,295 
   49    169  Els den Hengst             De Gemzen             1963      6e Vre10     59:06    58:53  10,190 
   50    187  Marja Reef                 Apeldoorn             1963      7e Vre10     59:35    59:27  10,093 
   51    174  Henk Rozendal              Cialfo                1947     44e Mre10     59:50    59:30  10,084 
   52     29  Jacco Dragt                Zwartsluis            1988     45e Mre10   1:00:00    59:36  10,067 
   53    186  Evert Klomp                Apeldoorn             1946     46e Mre10   1:00:15    59:55  10,014 
   54     30  Henk Jager                 Zwolle                1979     47e Mre10   1:01:14  1:00:56   9,847 
   55     42  Frank Bloemert             Kampen                1971     48e Mre10   1:01:15  1:00:58   9,841 
   56     43  Ton van Ass                Vaassen               1953     49e Mre10   1:01:16  1:00:52   9,858 
   57     54  Ingrid 't Hart             Lelystad              1960      8e Vre10   1:01:17  1:01:02   9,831 
   58    172  Ruud Horst                 De Gemzen             1954     50e Mre10   1:02:36  1:02:15   9,639 
   59    167  Pieter de Ruiter           Cialfo                1945     51e Mre10   1:02:37  1:02:14   9,641 
   60     66  Jose Winklaar              Emst                  1948     52e Mre10   1:03:06  1:02:43   9,567 
   61    176  Willem Veldkamp            Epe                   1962     53e Mre10   1:03:17  1:03:05   9,511 
   62    100  Hanneke Philipsen          Cialfo                1957      9e Vre10   1:06:08  1:05:51   9,112 
   63     90  Cees Buijs                 De Gemzen             1952     54e Mre10   1:54:52  1:54:34   5,237 

5 Kilometer

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    134  Peter Gnodde               NOP                   1974      1e Mrec5     18:25    18:24  16,304 
    2    162  Marcel de Bats             Cialfo                1986      2e Mrec5     18:46    18:45  16,000 
    3     77  Christiaan van Putten      Cialfo                1971      3e Mrec5     20:10    20:08  14,901 
    4     97  Manfred Vels               Argo                  1971      4e Mrec5     20:36    20:33  14,599 
    5     33  Desi van Emmerik           Cialfo                2002      1e Vrec5     21:19    21:16  14,107 
    6     53  Edwin Middelveld           BB lopers             1969      5e Mrec5     21:35    21:34  13,910 
    7     55  Timo Haak                  Cialfo                2000      6e Mrec5     22:29    22:19  13,443 
    8    157  Jerom Reinhard             Epe                   2002      7e Mrec5     23:01    22:58  13,062 
    9     78  Iris Bredewolt             Cialfo                2003      2e Vrec5     23:16    23:12  12,931 
   10     47  Margot van der Ven         Groene Ster           1966      3e Vrec5     23:38    23:33  12,739 
   11    109  Gijs Bruinewoud            Zwolle                1996      8e Mrec5     24:36    24:28  12,262 
   12     85  Harrie Hatzmann            De Gemzen             1971      9e Mrec5     24:51    24:47  12,105 
   13     45  Johan Voorhorst            Veluwe                1971     10e Mrec5     25:07    25:05  11,960 
   14     56  Egge Haak                  Epe                   1963     11e Mrec5     25:14    25:03  11,976 
   15    177  Marcel van Harn            Arnhem                1963     12e Mrec5     25:34    25:27  11,788 
   16    179  Foris Pierik               Epe                   1997     13e Mrec5     26:18    25:49  11,620 
   17     25  Ilse Langevoort            Cialfo                1999      4e Vrec5     26:39    26:31  11,314 
   18    183  Roelke Westendorp          Epe                   2001      5e Vrec5     26:49    26:45  11,215 
   19     63  Renate Reekers             Arnhem                1974      6e Vrec5     27:12    27:01  11,104 
   20    159  Jan Baack                  Cialfo                1945     14e Mrec5     27:16    27:00  11,111 
   21    108  Dylan Lugt                 Epe                   1998     15e Mrec5     27:42    27:14  11,016 
   22    165  Renate Kroes               Cialfo                1973      7e Vrec5     28:01    27:55  10,746 
   23     84  Anne Docter                Heerde                1971     16e Mrec5     28:45    28:29  10,532 
   24     91  Edwin Lugt                 Epe                   1962     17e Mrec5     28:59    28:28  10,539 
   25    102  Egbert Geertsma            Groningen             1961     18e Mrec5     29:16    29:01  10,339 
   26    110  Erna Bruinewoud            Zwolle                1967      8e Vrec5     29:16    29:08  10,297 
   27     58  Victor Lugt                Epe                   1994     19e Mrec5     30:30    30:00  10,000 
   28     62  Marloes Bodde              Arnhem                1978      9e Vrec5     30:52    30:41   9,777 
   29     69  Jeanette Kamphorst         Elburg                1978     10e Vrec5     31:06    30:53   9,714 
   30     72  Anna de Graaf              Oene                  1964     11e Vrec5     31:34    31:08   9,636 
   31     95  Willeke Bonestroo          Nunspeet              1966     12e Vrec5     31:46    31:22   9,564 
   32    144  Kees Vreeburg              Loopgroep RUN&FUN Tw  1961     20e Mrec5     31:53    31:31   9,519 
   33    145  Lilian van Werkhoven       Uitgeest              1963     13e Vrec5     31:53    31:31   9,519 
   34    141  Corina Grapendaal          Loopgroep RUN&FUN Tw  1963     14e Vrec5     31:54    31:31   9,519 
   35     23  Hans van Waardenburg       Heerde                1957     21e Mrec5     32:03    31:35   9,499 
   36     24  Marjan Imminkhuizen        Heerde                1967     15e Vrec5     32:03    31:37   9,489 
   37    148  Ruud Bijl                  Velsen Noord          1949     22e Mrec5     32:36    32:15   9,302 
   38    146  Brigitte van Bugnum        Beverwijk             1971     16e Vrec5     32:36    32:15   9,302 
   39     10  Windy Draaijer             Epe                   1978     17e Vrec5     32:38    32:14   9,307 
   40    178  Robert Pierik              Epe                   1960     23e Mrec5     32:43    32:13   9,312 
   41    151  Ageeth Langenberg          Cialfo                1963     24e Mrec5     33:22    33:10   9,045 
   42     60  Annuska Strunk             AV Rijssen            1974     18e Vrec5     33:52    33:39   8,915 
   43     11  Bianca van Westerveld      Emst                  1976     19e Vrec5     33:52    33:27   8,969 
   44    132  Cathrien Hesselink         Cialfo                1956     20e Vrec5     34:04    33:51   8,863 
   45    158  Henrike Reinders           Cialfo                1968     21e Vrec5     34:59    34:38   8,662 
   46    170  Karin Lubbinge             Apeldoorn             1968     22e Vrec5     35:22    35:01   8,567 
   47    161  Jan de Wit                 Apeldoorn             1948     25e Mrec5     44:28    44:13   6,785