Uitslag Najaarsloop AV Cialfo, 05-11-2016

Naast onderstaande uitslag staat er ook een uitslag met finishfoto's op

https://hardloopuitslagen.nl/?wedstrijd&show=217

 

Halve Marathon
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 416 Johan Kats Daventria 1969 1e M40 1:16:39 16,517 3:37 2 424 Bas van Beek Cialfo 1975 2e M40 1:19:00 16,025 3:44 3 363 Frank Eikenaar PEC 1910 1983 1e Msen 1:19:47 15,868 3:46 4 347 Willem de Weerdt Cialfo 1955 3e M40 1:22:06 15,420 3:53 5 322 Roy Woensdregt Epe 1975 4e M40 1:23:41 15,128 3:57 6 341 Marcel de Bats Cialfo 1986 2e Msen 1:23:53 15,092 3:58 7 407 Roel van der Steege Isala '96 1969 5e M40 1:24:28 14,988 4:00 8 403 Klaas Van Pijkeren Dronten 1972 6e M40 1:25:48 14,755 4:03 9 355 Janko van Arken De Gemzen 1976 7e M40 1:25:55 14,735 4:04 10 348 Robert Reitsema Isala '96 1965 8e M40 1:26:17 14,673 4:05 11 337 André Kramer Zwolle 1971 9e M40 1:26:58 14,557 4:07 12 388 Johan Pijpers Hanzesport 1972 10e M40 1:27:20 14,496 4:08 13 331 Richard Kroon Isala '96 1981 3e Msen 1:28:01 14,384 4:10 14 415 Irma Heeren Harderwijk 1967 1e V40 1:28:05 14,373 4:10 15 399 Nico Nieuwkerk Apeldoorn 1969 11e M40 1:28:30 14,305 4:11 16 393 Andre Meuleman Cialfo 1970 12e M40 1:29:40 14,119 4:14 17 400 Saskia Schutte Cialfo 1972 2e V40 1:29:44 14,108 4:15 18 390 Erwin Schoneville Cialfo 1989 4e Msen 1:31:29 13,839 4:20 19 371 Emma den Otter Apeldoorn 1988 1e Vsen 1:31:56 13,771 4:21 20 409 Maron Hofenk-Van Oosten Cialfo 1969 3e V40 1:32:27 13,694 4:22 21 402 Arnout Slijkhuis Assen 1982 5e Msen 1:32:35 13,674 4:23 22 325 Tom Kuijpers Leiden Road Runners 1989 6e Msen 1:33:08 13,593 4:24 23 417 Otto Doornbos Emmeloord 1976 13e M40 1:33:28 13,545 4:25 24 422 Michel Flens Hattem 1964 14e M40 1:33:32 13,535 4:25 25 395 Michael Scholten De Kieviten 1996 7e Msen 1:34:22 13,416 4:28 26 423 Olaf Prins Hasselt 1968 15e M40 1:34:42 13,369 4:29 27 332 Rick van Emous SV Putten 1965 16e M40 1:35:56 13,197 4:32 28 354 Maureen Houtman De Gemzen 1977 2e Vsen 1:36:29 13,121 4:34 29 394 Laurens Koenjer Raalte 1984 8e Msen 1:36:41 13,094 4:34 30 387 Richard Hofmeijer Heerde 1979 9e Msen 1:36:43 13,090 4:35 31 419 Anno Brandsema Beilen 1955 17e M40 1:36:54 13,065 4:35 32 327 Henk-Jan de Vries Apeldoorn 1974 18e M40 1:37:26 12,993 4:37 33 425 Giso Maas Athlos 1977 10e Msen 1:37:35 12,974 4:37 34 357 Gerrit Lokhorst Elburg 1974 19e M40 1:37:36 12,971 4:37 35 426 Johan van Dijk IJsselmuiden 1968 20e M40 1:37:52 12,936 4:38 36 375 Niek Vogelaar De Koplopers 1967 21e M40 1:37:56 12,927 4:38 37 369 Evert van Rijn Athlos 1981 11e Msen 1:37:57 12,925 4:38 38 378 René Woutersen Athlos 1970 22e M40 1:38:01 12,916 4:38 39 362 Erik Bezema Spirit Lelystad 1965 23e M40 1:38:49 12,812 4:40 40 404 Gert Reuvekamp Zwolle 1960 24e M40 1:39:08 12,771 4:41 41 372 Jeroen van der Vennen Lelystad 1969 25e M40 1:39:13 12,760 4:42 42 343 Arjan Slotboom Zwolle 1992 12e Msen 1:39:13 12,760 4:42 43 311 Tycho van der Meer Rotterdam 1993 13e Msen 1:39:16 12,754 4:42 44 380 Alphons Klabbers Lelystad 1963 26e M40 1:39:41 12,700 4:43 45 353 Reint Scholten De Gemzen 1964 27e M40 1:40:14 12,631 4:45 46 428 Mandar Beelen Oostendorp 1989 14e Msen 1:40:40 12,576 4:46 47 401 Alexander Doorn Amersfoort 1973 28e M40 1:41:26 12,481 4:48 48 373 Harald Bos Zwolle 1971 29e M40 1:41:26 12,481 4:48 49 364 Jan Bogaard De Gemzen 1951 30e M40 1:41:35 12,463 4:48 50 406 Wouter Kooij Athlos 1972 31e M40 1:41:43 12,446 4:49 51 382 Roel Kleine HAC '63 1966 32e M40 1:41:51 12,430 4:49 52 381 Wessel Kranghand HAC '63 1966 33e M40 1:41:51 12,430 4:49 53 352 Leddy Karelse Meppel 1960 34e M40 1:42:17 12,377 4:50 54 374 Hetty Wierenga-Groen De Gemzen 1972 4e V40 1:42:32 12,347 4:51 55 350 Christiaan Kats Oene 1962 35e M40 1:42:55 12,301 4:52 56 308 Bart Dubbink Velp Gld 1986 15e Msen 1:43:15 12,262 4:53 57 410 Willem van de Poll Oldebroek 1961 36e M40 1:43:39 12,214 4:54 58 429 Albert van 't Hul Elburg 1987 16e Msen 1:43:43 12,206 4:54 59 334 Marieke van Altena Epe 1976 5e V40 1:44:09 12,156 4:56 60 310 William Ponsteen Rotterdam 1993 17e Msen 1:44:10 12,154 4:56 61 398 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 37e M40 1:44:56 12,065 4:58 62 397 Gé de Leeuw Zwolle 1958 38e M40 1:44:56 12,065 4:58 63 386 Robert Engel Loopgroep Jan Strijk 1971 39e M40 1:45:24 12,011 4:59 64 329 Gert Reijerse Athlos 1964 40e M40 1:46:35 11,878 5:03 65 358 Willem Wiese Cialfo 1956 41e M40 1:46:40 11,869 5:03 66 413 Johan Rijksen Maartensdijk 1970 42e M40 1:48:00 11,722 5:07 67 376 Leon Jurg Ermelo 1968 43e M40 1:48:01 11,720 5:07 68 316 Gerrit den Besten Nunspeet 1971 44e M40 1:49:48 11,530 5:12 69 420 Johan Koenjer Heino 1954 45e M40 1:50:05 11,500 5:13 70 346 Patrick Wessels De Gemzen 1978 18e Msen 1:50:13 11,486 5:13 71 391 Bernadet Jiskoot Harderwijk 1974 6e V40 1:50:30 11,457 5:14 72 359 Tom Denekamp 's-Hertogenbosch 1991 19e Msen 1:51:19 11,373 5:16 73 427 Erwin Scheve Zwolle 1973 46e M40 1:51:53 11,315 5:18 74 383 Eric Jansen Loopgroep PK 1966 47e M40 1:52:12 11,283 5:19 75 312 Nils Beukers Rotterdam 1993 20e Msen 1:52:12 11,283 5:19 76 418 Mariska v.d. Vaart Epe 1975 7e V40 1:53:06 11,194 5:21 77 360 Hans Vagevuur Cialfo 1953 48e M40 1:53:41 11,136 5:23 78 379 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 49e M40 1:53:57 11,110 5:24 79 309 Alexander van Aubel Amsterdam 1993 21e Msen 1:55:41 10,944 5:28 80 328 Ilonka Voges Apeldoorn 1985 3e Vsen 1:56:13 10,893 5:30 81 342 Aline Bos Apeldoorn 1987 4e Vsen 1:56:13 10,893 5:30 82 335 Frans Ruiter Epe 1959 50e M40 1:56:29 10,869 5:31 83 405 Martine Zantingh Hattem 1976 8e V40 1:56:32 10,864 5:31 84 396 Sylvia Scholten De Kieviten 1966 9e V40 1:56:50 10,836 5:32 85 421 Chris Bertrams Harderwijk 1962 10e V40 1:57:35 10,767 5:34 86 319 Fius van Laar Arena Atletiek 1972 51e M40 1:58:14 10,708 5:36 87 306 Rick Bolinde Zwolle 1987 22e Msen 2:00:02 10,547 5:41 88 318 Jaco Treep Hattem 1966 52e M40 2:00:21 10,519 5:42 89 313 Daan Molenschot Utrecht 1993 23e Msen 2:00:29 10,508 5:42 90 339 Jeroen de Ruiter Deventer 1967 53e M40 2:00:29 10,508 5:42 91 305 Rogier Bastiaansen Amsterdam 1993 24e Msen 2:01:04 10,457 5:44 92 326 Miranda Grolleman Heerde 1979 5e Vsen 2:01:40 10,405 5:45 93 323 Marcus van den Roovaart Athlos 1957 54e M40 2:02:18 10,352 5:47 94 320 Dick Karssemeijer Arena Atletiek 1972 55e M40 2:02:47 10,311 5:49 95 367 Bep Timmer Harderwijk 1956 11e V40 2:03:00 10,293 5:49 96 384 Hanneke Hempelman Harderwijk 1963 12e V40 2:03:00 10,293 5:49 97 351 JanWillem Gunnink Eemnes 1958 56e M40 2:03:19 10,266 5:50 98 333 Herman Zwakenberg Zwolle 1953 57e M40 2:04:40 10,155 5:54 99 377 Anke Jurg-Regelink Athlos 1969 13e V40 2:06:21 10,020 5:59 100 338 Gerja Kouffeld Hattem 1981 6e Vsen 2:06:51 9,980 6:00 101 392 Sytske Riphagen Harderwijk 1960 14e V40 2:07:12 9,953 6:01 102 356 Henk ter Steege Balkbrug 1956 58e M40 2:09:34 9,771 6:08 103 368 Yvonne Vlijm Harderwijk 1970 15e V40 2:09:52 9,748 6:09 104 366 Karin Huijzendveld Harderwijk 1957 16e V40 2:10:46 9,681 6:11 105 365 Irma Jannink Harderwijk 1957 17e V40 2:10:46 9,681 6:11 106 324 George Onderdelinden Zwolle 1978 25e Msen 2:11:11 9,651 6:13 107 330 Sander Bark huys En AV '40 1974 59e M40 2:13:40 9,471 6:20 108 411 Mirjam Braakensiek De Gemzen 1972 18e V40 2:13:49 9,461 6:20 109 389 Michel van der Velden Duiven 1972 60e M40 2:15:53 9,317 6:26 110 307 Steve Bolinde Bussum 1992 26e Msen 2:22:02 8,913 6:43 111 408 Evelien Kisjes-Borren Zwolle 1977 7e Vsen 2:23:36 8,816 6:48 112 361 Celine Beumer Heerde 1980 8e Vsen 2:24:09 8,783 6:49 113 385 Marnix van de Wetering Amersfoort 1977 27e Msen 2:27:30 8,583 6:59 114 370 Astrid Mast Harderwijk 1967 19e V40 2:27:30 8,583 6:59 10 Kilometer
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 184 Bart Eigenhuis Pijnenburg 1967 1e Man10 36:34 16,408 3:39 2 180 Arjen Sanderse PEC 1910 1980 2e Man10 37:52 15,845 3:47 3 193 Niek Visser Pijnenburg 1976 3e Man10 38:22 15,639 3:50 4 209 Ad van Munster Loopgroep Aart Stigt 1960 4e Man10 41:32 14,446 4:09 5 152 Kevin Diender PEC 1910 1981 5e Man10 41:46 14,366 4:10 6 235 Jurian Molenaar Urk 1990 6e Man10 41:55 14,314 4:11 7 196 Aalt Wensink De Gemzen 1978 7e Man10 42:03 14,269 4:12 8 182 Michiel Nederlof Ciko '66 1980 8e Man10 43:16 13,867 4:19 9 153 Gerard Kroes BB lopers 1970 9e Man10 43:38 13,751 4:21 10 115 Arnold Koetsier Westervoort 1974 10e Man10 43:45 13,714 4:22 11 187 Astrid van Velden Spurt '88 1967 1e Vr10 43:56 13,657 4:23 12 155 Monique Fibbe De Gemzen 1981 2e Vr10 44:16 13,554 4:25 13 218 Hilly Panjer Apeldoorn 1968 3e Vr10 44:18 13,544 4:25 14 229 Hans van Renselaar Elburg 1970 11e Man10 44:27 13,498 4:26 15 236 Albert Post Urk 1983 12e Man10 44:55 13,358 4:29 16 210 Freddy Visser Baarn 1975 13e Man10 44:56 13,353 4:29 17 100 Mariska Van Der Vat Triathlon 1974 4e Vr10 45:08 13,294 4:30 18 233 Gijs Bonestroo Nunspeet 1962 14e Man10 45:23 13,221 4:32 19 205 Vincent Rooker Baarn 1984 15e Man10 45:24 13,216 4:32 20 232 Theo Jacobs Cialfo 1957 16e Man10 46:04 13,025 4:36 21 101 Karin Knopper Triathlon 1966 5e Vr10 46:25 12,926 4:38 22 231 Marinus Athlos 1966 17e Man10 46:36 12,876 4:39 23 147 Peter Streefkerk 't Harde 1983 18e Man10 46:51 12,807 4:41 24 163 Gerber Loman Cialfo 1997 6e Vr10 46:59 12,770 4:41 25 221 Henriette Pepels Beilen 1968 7e Vr10 47:09 12,725 4:42 26 177 Bert van Duuren PEC 1910 1952 19e Man10 47:18 12,685 4:43 27 230 Jeroen de Lange Athlos 1984 20e Man10 47:21 12,672 4:44 28 161 Maykel Kers Bathmen 1985 21e Man10 47:35 12,609 4:45 29 234 John Rots PEC 1910 1962 22e Man10 47:43 12,574 4:46 30 212 Hilbert Kraaij De Gemzen 1980 23e Man10 47:43 12,574 4:46 31 170 Bert Duursma Veluwe 1964 24e Man10 47:51 12,539 4:47 32 208 Frank Berghuis Epe 1961 25e Man10 48:03 12,487 4:48 33 162 Jan Strik De Gemzen 1957 26e Man10 48:05 12,478 4:48 34 121 Alice Poel Athlos 1966 8e Vr10 48:14 12,440 4:49 35 211 Gerben de Radder Baarn 1985 27e Man10 48:32 12,363 4:51 36 203 Dineke Bos-Rosema Athlos 1974 9e Vr10 48:57 12,257 4:53 37 213 Bartho Van Maare Athlos 1965 28e Man10 48:59 12,249 4:53 38 224 L. van Dam Zwolle 1982 29e Man10 49:05 12,224 4:54 39 194 Marit Tenkink Epe 1993 10e Vr10 49:12 12,195 4:55 40 134 Hein Ras Urk 1968 30e Man10 49:30 12,121 4:57 41 181 John de Heij De Gemzen 1962 31e Man10 49:34 12,105 4:57 42 226 Martin Rotman De Gemzen 1959 32e Man10 49:36 12,097 4:57 43 201 Patrick Nijmeijer Zwolle 1973 33e Man10 50:00 12,000 5:00 44 179 Pieter Galema Hattem 1956 34e Man10 50:13 11,948 5:01 45 178 Henk Norder Zwolle 1957 35e Man10 50:15 11,940 5:01 46 222 Henriette Toorn De Gemzen 1972 11e Vr10 50:34 11,866 5:03 47 148 Ap Onis Gorssel 1950 36e Man10 50:47 11,815 5:04 48 176 Gert van Oorspronk AV '34 1956 37e Man10 51:01 11,761 5:06 49 156 Dick de Reus Nunspeet 1954 38e Man10 51:02 11,757 5:06 50 146 Herman Westhof De Gemzen 1957 39e Man10 51:22 11,681 5:08 51 191 Gijs Bonestroo Nunspeet 1962 40e Man10 51:24 11,673 5:08 52 122 Aart Schuchard Cialfo 1968 41e Man10 51:31 11,647 5:09 53 123 Gert van Heun Doornspijk 1949 42e Man10 51:41 11,609 5:10 54 198 Harm Dunnink Staphorst 1967 43e Man10 51:56 11,553 5:11 55 160 Robert Wolters Deventer 1981 44e Man10 52:24 11,450 5:14 56 228 Berend Wagena Cialfo 1951 45e Man10 52:29 11,432 5:14 57 185 Ineke Nawijn Spurt '88 1969 12e Vr10 52:30 11,429 5:15 58 171 Jan de Graaf Veluwe 1964 46e Man10 52:54 11,342 5:17 59 125 Lianne Kuiper Vaassen 1988 13e Vr10 52:55 11,339 5:17 60 112 Marjolyne Niesing Almere 1999 14e Vr10 52:56 11,335 5:17 61 102 Gea Bos Triathlon 1958 15e Vr10 52:56 11,335 5:17 62 131 Wim Westerink De Gemzen 1958 47e Man10 52:59 11,324 5:17 63 206 JP van Keulen De Gemzen 1968 48e Man10 53:11 11,282 5:19 64 166 Annemiek van der Maten De Gemzen 1980 16e Vr10 53:18 11,257 5:19 65 227 Bas van Alphen Vaassen 1950 49e Man10 53:18 11,257 5:19 66 186 Bert Doppenberg Putten 1986 50e Man10 53:57 11,121 5:23 67 137 Jan Van Unen De Gemzen 1960 51e Man10 54:00 11,111 5:24 68 109 Lenneke Theunissen Groesbeek 1966 17e Vr10 54:07 11,087 5:24 69 104 Hans Theunissen Ciko '66 1968 52e Man10 54:08 11,084 5:24 70 136 Roelien Boersma Emmeloord 1968 18e Vr10 54:13 11,067 5:25 71 190 Klaas Compagner De Gemzen 1948 53e Man10 54:13 11,067 5:25 72 132 Peter de Koning PAC 1952 54e Man10 54:15 11,060 5:25 73 135 Marien Boersma Emmeloord 1966 55e Man10 54:17 11,053 5:25 74 173 Eric Boerkamp Twello 1961 56e Man10 54:20 11,043 5:26 75 120 Esther van den Belt Vaassen 1989 19e Vr10 54:21 11,040 5:26 76 138 Henny Berends Spurt '88 1965 57e Man10 54:45 10,959 5:28 77 168 Jan Baack Cialfo 1945 58e Man10 54:51 10,939 5:29 78 225 Joop Bosman De Gemzen 1946 59e Man10 54:57 10,919 5:29 79 197 Regina Mulder PEC 1910 1973 20e Vr10 55:25 10,827 5:32 80 183 Manon Logtenberg Cialfo 1988 21e Vr10 55:27 10,821 5:32 81 192 Niels Lindeboom 't Harde 1977 60e Man10 55:47 10,756 5:34 82 157 Ina Inkelaar Zwolle 1971 22e Vr10 55:54 10,733 5:35 83 159 Theo van de Krol Zwolle 1966 61e Man10 55:55 10,730 5:35 84 158 Danielle van der Weerd Cialfo 1972 23e Vr10 55:56 10,727 5:35 85 130 Anneke van Olst De Gemzen 1959 24e Vr10 56:04 10,702 5:36 86 154 Renate Kroes Oldebroek 1973 25e Vr10 56:34 10,607 5:39 87 216 Bernard Dekker Vollenhoven 1944 62e Man10 56:58 10,532 5:41 88 106 Jorien Kroeze Zwolle 1969 26e Vr10 57:10 10,496 5:43 89 124 Gerrit Durberg Cialfo 1951 63e Man10 57:28 10,441 5:44 90 200 Judith van der Wijk PEC 1910 1965 27e Vr10 57:42 10,399 5:46 91 114 Mariëlle Smeur Vaassen 1983 28e Vr10 57:50 10,375 5:47 92 175 Tooske van Baardwijk Epe 1954 29e Vr10 57:55 10,360 5:47 93 195 Roy Agema Apeldoorn 1963 64e Man10 58:08 10,321 5:48 94 149 Daphne van Eijkelenborg Apeldoorn 1984 30e Vr10 59:18 10,118 5:55 95 150 Han Moes Apeldoorn 1981 65e Man10 59:19 10,115 5:55 96 220 Harry Siegersma Zwolle 1960 66e Man10 59:28 10,090 5:56 97 127 Daphny ter Stege Zwolle 1988 31e Vr10 59:30 10,084 5:57 98 103 Jellie van der Meer Ciko '66 1966 32e Vr10 59:48 10,033 5:58 99 215 Marieke Geerds PEC 1910 1973 33e Vr10 59:54 10,017 5:59 100 117 Mathilde van Norel Apeldoorn 1970 34e Vr10 59:59 10,003 5:59 101 202 Frank Verder Cialfo 1960 67e Man10 1:00:04 9,989 6:00 102 111 Yvonne Kremer De Gemzen 1969 35e Vr10 1:00:17 9,953 6:01 103 169 Henk Rozendal Epe 1947 68e Man10 1:00:25 9,931 6:02 104 189 Mieke Sellis Staphorst 1959 36e Vr10 1:00:25 9,931 6:02 105 105 Ton van Ass Vaassen 1953 69e Man10 1:00:47 9,871 6:04 106 143 Karin Hoppener Emst 1971 37e Vr10 1:01:16 9,793 6:07 107 207 Ilse Heideveld Vaassen 1975 38e Vr10 1:01:35 9,743 6:09 108 172 Evert Klomp Apeldoorn 1946 70e Man10 1:02:28 9,605 6:14 109 140 Richard Schildkamp Apeldoorn 1958 71e Man10 1:02:36 9,585 6:15 110 113 Gery Schakelaar Emst 1982 39e Vr10 1:02:39 9,577 6:15 111 199 Peter van Koulil PEC 1910 1954 72e Man10 1:03:10 9,499 6:19 112 217 Chr Boersma Leusden 1975 40e Vr10 1:03:11 9,496 6:19 113 204 Janny Reezigt-Ponsteen De Gemzen 1949 41e Vr10 1:03:30 9,449 6:21 114 174 Theo Thijssen Zevenaar 1959 73e Man10 1:03:40 9,424 6:22 115 133 Pieter de Ruiter Cialfo 1945 74e Man10 1:03:50 9,399 6:23 116 118 Diana Stander Apeldoorn 1965 42e Vr10 1:04:28 9,307 6:26 117 142 Angela vd Mast-Onvlee Veluwe 1974 43e Vr10 1:06:10 9,068 6:37 118 119 Alma KLoostra Apeldoorn 1967 44e Vr10 1:06:22 9,041 6:38 119 141 Ans Drost Veluwe 1958 45e Vr10 1:06:42 8,996 6:40 120 139 Floor Schildkamp Apeldoorn 1996 46e Vr10 1:06:52 8,973 6:41 121 223 Cathrien Hesselink Cialfo 1956 47e Vr10 1:07:07 8,940 6:42 122 128 Iris van Beek Wezep 1994 48e Vr10 1:07:29 8,891 6:44 123 412 Liza Gerritse Harderwijk 1963 49e Vr10 1:08:48 8,721 6:52 124 219 Yvonne Kampman Harderwijk 1960 50e Vr10 1:08:48 8,721 6:52 125 144 Taco Hoppener Emst 1964 75e Man10 1:09:35 8,623 6:57 126 164 Cisca Wasch Vierhouten 1967 51e Vr10 1:09:35 8,623 6:57 127 145 Jolanda Kamphuis Vaassen 1970 52e Vr10 1:09:35 8,623 6:57 5 kilometer Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 70 Bert de Boer BB lopers 1987 1e Man5 17:46 16,886 3:33 2 62 Gerrit-Jan Tichelaar avVN 1957 2e Man5 18:31 16,202 3:42 3 47 Willem Berghuis Veluwe 1983 3e Man5 18:39 16,086 3:43 4 67 Jurian Onderdijk De Gemzen 1995 4e Man5 20:12 14,851 4:02 5 17 Erwin Reefman Deventer 1970 5e Man5 21:10 14,173 4:14 6 64 Hans Marsman Veluwe 1961 6e Man5 21:46 13,783 4:21 7 8 Wouter Splinter Epe 1978 7e Man5 22:12 13,514 4:26 8 52 Marije Witsenboer Fit 1977 1e Vrou5 22:22 13,413 4:28 9 31 Silke Wijnstok De Gemzen 2004 2e Vrou5 22:47 13,168 4:33 10 2 Harry Veldkamp Cialfo 1967 8e Man5 23:20 12,857 4:40 11 50 Wouter van den Hul Zwolle 1981 9e Man5 23:52 12,570 4:46 12 69 Renske Bos Elburg 1991 3e Vrou5 24:07 12,440 4:49 13 35 Gerrit Mulder Harderwijk 1956 10e Man5 24:49 12,089 4:57 14 5 Andrea van der Meer Ugchelen 1972 4e Vrou5 24:50 12,081 4:58 15 6 Jurgen van der Meer AV '34 1962 11e Man5 24:51 12,072 4:58 16 14 Arnoud Dokter avVN 1979 12e Man5 24:57 12,024 4:59 17 21 Wilko van Vemde Vaassen 1972 13e Man5 25:37 11,711 5:07 18 27 Aaltje Post De Gemzen 1971 5e Vrou5 25:43 11,666 5:08 19 60 Jeannet Kommer De Gemzen 1974 6e Vrou5 25:54 11,583 5:10 20 22 Dick Doornenbal Elburg 1948 14e Man5 25:55 11,576 5:11 21 44 Erik Rijnders Vroomshoop 1975 15e Man5 26:17 11,414 5:15 22 46 Mike voor 't Hekke Hattemerbroek 1995 16e Man5 26:44 11,222 5:20 23 57 Ilse van Arken De Gemzen 1978 7e Vrou5 27:04 11,084 5:24 24 12 Fleur van der Scheer Zwolle 1992 8e Vrou5 27:20 10,976 5:28 25 53 Joelle Doorn Altis 2003 9e Vrou5 27:21 10,969 5:28 26 65 Caroline van Polen Dieren' 1962 10e Vrou5 27:25 10,942 5:29 27 9 Joyce voor 't Hekke Hattemerbroek 1997 11e Vrou5 27:42 10,830 5:32 28 51 Esther Boogaart Zwolle 1987 12e Vrou5 27:49 10,785 5:33 29 23 Martin Mekelenkamp Epe 1991 17e Man5 27:53 10,759 5:34 30 42 Roelof Wiggerink Emst 1966 18e Man5 28:32 10,514 5:42 31 20 Karel van de Wetering Cialfo 1964 19e Man5 28:35 10,496 5:43 32 54 Jan Krijgsman Epe 1962 20e Man5 28:50 10,405 5:46 33 36 Jantina van den Bosch De Gemzen 1968 13e Vrou5 28:57 10,363 5:47 34 59 Margreet Vossebelt De Gemzen 1964 14e Vrou5 28:57 10,363 5:47 35 55 Danielle Helmink Apeldoorn 2001 15e Vrou5 29:35 10,141 5:55 36 30 Miranda Overeem Epe 1980 16e Vrou5 29:36 10,135 5:55 37 61 Bianca van Putten Cialfo 1971 17e Vrou5 29:54 10,033 5:58 38 48 Esmée van Essen Epe 2001 18e Vrou5 30:06 9,967 6:01 39 28 Rosanne Bartels Heerde 1991 19e Vrou5 30:06 9,967 6:01 40 49 Iris Braakman Epe 2000 20e Vrou5 30:07 9,961 6:01 41 72 Lydia Hoorn Zwolle 1964 21e Vrou5 30:13 9,928 6:02 42 7 Marc Blommers Cialfo 1979 21e Man5 30:38 9,793 6:07 43 1 Suze Boerkamp Twello 1952 22e Vrou5 30:50 9,730 6:10 44 4 Nancy van Mansom Apeldoorn 1974 23e Vrou5 31:13 9,610 6:14 45 37 Ruud Horst Dutch Runners 1954 22e Man5 31:20 9,574 6:16 46 25 Cindy Berends Vaassen 1989 24e Vrou5 31:27 9,539 6:17 47 11 Antje Vellinga Hengelo Ov 1980 25e Vrou5 31:31 9,519 6:18 48 16 Atie Klarenberg De Gemzen 1966 26e Vrou5 32:04 9,356 6:24 49 45 Willeke Bonestroo Nunspeet 1966 27e Vrou5 32:34 9,212 6:30 50 73 Joan Ruskamp Epe 1962 28e Vrou5 32:50 9,137 6:34 51 56 Ingrid Marissink Epe 1963 29e Vrou5 32:50 9,137 6:34 52 18 Petra Ton Epe 1969 30e Vrou5 33:18 9,009 6:39 53 66 Frouke Hesselink Cialfo 1995 31e Vrou5 33:49 8,871 6:45 54 13 Anita Schuurhuis Zwolle 1964 32e Vrou5 33:56 8,841 6:47 55 19 Marjan Hop De Gemzen 1965 33e Vrou5 34:01 8,819 6:48 56 165 Flip Nijhoff De Gemzen 1952 23e Man5 34:13 8,768 6:50 57 40 Silvia Dinnissen-Lopulua Vaassen 1970 34e Vrou5 34:25 8,717 6:53 58 58 Jolanda Hagen Vaassen 1972 35e Vrou5 34:26 8,712 6:53 59 63 Stephanie Schonewille Vaassen 1991 36e Vrou5 34:27 8,708 6:53 60 38 Jan ten Have Epe 1963 24e Man5 34:29 8,700 6:53 61 39 Mariette ten Have Epe 1968 37e Vrou5 34:30 8,696 6:54 62 32 Lucie Mosterd Zwolle 1961 38e Vrou5 34:33 8,683 6:54 63 43 Albert Niesing Almere 1967 25e Man5 34:44 8,637 6:56 64 24 Linda van Huffelen Vaassen 1975 39e Vrou5 38:06 7,874 7:37 65 26 Hans Dekker Zwolle 1948 26e Man5 39:10 7,660 7:50 66 68 Caroline Bos Elburg 1964 40e Vrou5 43:08 6,955 8:37 67 34 Ans Nijhoff Elburg 1953 41e Vrou5 56:47 5,283 11:21

Kidsrun

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    456  Maxwell Bayer              Zuidwal               2003      1e J1112      3:07  19,251    3:07
    2    450  Jim van Emmerik            Cialfo                2004      2e J1112      3:08  19,149    3:08
    3    495  Iris Bredewolt             De Gemzen             2003      1e M1112      3:14  18,557    3:14
    4    496  Luena Spijkerboer          De Gemzen             2005      2e M1112      3:18  18,182    3:18
    5    458  Esmee Vis                  De Gemzen             2005      1e M0910      3:19  18,090    3:19
    6    491  Ella van den Bosch         De Gemzen             2004      3e M1112      3:36  16,667    3:36
    7    461  Rens Konijnenberg          Cialfo                2006      1e J0910      3:36  16,667    3:36
    8    454  Oscar van de Wetering      Cialfo                2005      3e J1112      3:37  16,590    3:37
    9    298  Elodie van Arken           De Gemzen             2006      2e M0910      3:38  16,514    3:38
   10    492  Esmée Vosselman            Cialfo                2005      4e M1112      3:39  16,438    3:39
   11    471  Eline ten GrotenHuis       Cialfo                2005      5e M1112      3:48  15,789    3:48
   12    464  Dennis Alberts             Cialfo                2007      2e J0910      3:49  15,721    3:49
   13    459  Mente Kommer               De Gemzen             2008      1e M0708      3:49  15,721    3:49
   14    473  Anouk Heere                Cialfo                2008      2e M0708      3:56  15,254    3:56
   15    463  Sander Wiggerink           Cialfo                2006      3e J0910      4:00  15,000    4:00
   16    457  Vere Ingram                Fit                   2008      3e M0708      4:00  15,000    4:00
   17    468  Teine Bonnema              Cialfo                2008      1e J0708      4:05  14,694    4:05
   18    465  Fiona ten Grotenhuis       Cialfo                2007      3e M0910      4:06  14,634    4:06
   19    482  Jenneke Heere              Cialfo                2009      4e M0708      4:06  14,634    4:06
   20    460  Lieze Kommer               De Gemzen             2008      5e M0708      4:07  14,575    4:07
   21    487  Tigo Vosselman             Cialfo                2009      2e J0708      4:07  14,575    4:07
   22    299  Carce van Arken            De Gemzen             2008      6e M0708      4:11  14,343    4:11
   23    455  Aron Streefkerk            't Harde              2008      3e J0708      4:18  13,953    4:18
   24    462  Keesje Rorije              Cialfo                2006      4e M0910      4:19  13,900    4:19
   25    469  Senna Brummel              Cialfo                2008      7e M0708      4:20  13,846    4:20
   26    452  Melle Kroon                Isala '96             2009      4e J0708      4:27  13,483    4:27
   27    474  Axel Konijnenberg          Cialfo                2008      5e J0708      4:30  13,333    4:30
   28    493  Ip Boersma                 Leusden               2007      5e M0910      4:33  13,187    4:33
   29    494  Luca van Erkel             Cialfo                2008      6e J0708      4:36  13,043    4:36
   30    500  Brenda Wensink             Oldebroek             2008      8e M0708      4:36  13,043    4:36
   31    466  Amy Haas                   Cialfo                2007      6e M0910      4:37  12,996    4:37
   32    453  Boaz Brem                  Heerde                2008      7e J0708      4:39  12,903    4:39
   33    480  Mirthe Elfrink             Cialfo                2009      9e M0708      4:40  12,857    4:40
   34    477  Jara Beijerman             Cialfo                2009      1e M0106      4:41  12,811    4:41
   35    497  Isabel Mulher              Apeldoorn             2008     10e M0708      4:44  12,676    4:44
   36    472  Danny Gerrits              Cialfo                2008      8e J0708      4:49  12,457    4:49
   37    485  Marli Anne van Rossum      Cialfo                2009     11e M0708      4:49  12,457    4:49
   38    488  Berend Timmerman           Cialfo                2010      1e J0106      4:54  12,245    4:54
   39    498  Keezie Mulher              Apeldoorn             2010      2e J0106      4:55  12,203    4:55
   40    481  Twan Haas                  Cialfo                2009      9e J0708      4:56  12,162    4:56
   41    486  Pleun Vorstman             Cialfo                2010      2e M0106      4:57  12,121    4:57
   42    484  Stan Overeem               Cialfo                2010      3e J0106      5:00  12,000    5:00
   43    483  Catrijn Heere              Cialfo                2009     12e M0708      5:05  11,803    5:05
   44    475  Merel Vorstman             Cialfo                2008     13e M0708      5:06  11,765    5:06
   45    470  Sophie van Ee              Cialfo                2008     14e M0708      5:07  11,726    5:07
   46    467  Genelieve Boeve            Cialfo                2008     15e M0708      5:07  11,726    5:07
   47    499  Gerrit Wensink             Oldebroek             2009      4e J0106      5:11  11,576    5:11
   48    478  Karlijn van den Beld       Cialfo                2009     16e M0708      5:11  11,576    5:11
   49    479  Julia van Ee               Cialfo                2010      3e M0106      5:29  10,942    5:29
   50    489  Cailin Visser              Cialfo                2010      4e M0106      5:32  10,843    5:32