Uitslag najaarsloop, Cialfo Epe, 4-11-2017

NB De uitslag van de Kidsrun is op 9-11-2017 gecorrigeerd met 1 minuut

Uitslag 10 kilometer      
         
Plaats Naam m/v Vereniging Prestatie
1 René Poppe M Salland 37:22
2 Andre Knol M Athlos 37:59
3 Ronald Nooteboom M   38:34
4 Peter Ligthart M BB lopers 38:55
5 Jelmer van Leeningen M Veluwe 39:52
6 Hans Peters M   41:13
7 Jan Hollak M Veluwe 41:18
8 Erwin Reinhard M Cialfo 41:25
9 Marco van Eijk M BB lopers 42:05
10 Peter Guiljam M 2BFit 42:12
11 Dennis Westerkamp M   42:18
12 Rutger Van der Kooi M   42:29
13 Siebren de Jong M   42:31
14 Matthijs Kroeze M   42:50
15 Matthijs van den Bos M   43:02
16 Mark Snapper M SV Putten 43:04
17 Dennis van Lohuizen M Veluwe 44:33
18 Hans van Renselaar M   44:48
19 Maykel Kers M   45:14
20 Rene Steunenberg M   45:17
21 René Zegers M AV '34 45:37
22 Hetty Wierenga-Groen V De Gemzen 45:44
23 Marcel Kanselaar M Flevo Delta 46:18
24 Iwan Okkerman M   46:27
25 Alex van Oosten M   46:28
26 Gijs Bonestroo M   46:37
27 Wouter Splinter M   46:39
28 Jasper van Amstel M   47:03
29 Dirkjan Klarenbeek M Athlos 47:09
30 Eelco Haak M   47:15
31 Caroline Bijsterbosch V   47:18
32 Jan Strik M De Gemzen 47:48
33 Christien Dekens V   47:52
34 Maurits Greving M GAC Hilversum 47:52
35 Marlon van den Bos V   47:53
36 Kilian M   47:56
37 Rene Streutker M   47:59
38 Marjolyne Niesing V   48:00
39 Fred van Dam M   48:05
40 Gerard Verstraete M   48:31
41 Jan Salomons M   48:38
42 Bas van den Berg M   48:44
43 Marinus Poelert M Athlos 48:58
44 Rob Stofberg M Clytoneus 49:07
45 Robert Kwakman M   49:18
46 Henk Salomons M   49:28
47 Danny M   49:40
48 Robert Wolters M   50:05
49 Martin Berkhoff M   50:22
50 Jannet Vermeulen-Stulen V Phoenix 50:25
51 Frank van Rees M   50:44
52 Gert van Oorsprong M AV '34 50:59
53 Therese Doppenberg V Athlos 51:03
54 Annet Buitenhuis V De Gemzen 51:10
55 Dick de Reus M   51:38
56 Anita de Jong - van Heerde V Athlos 52:00
57 Peter Jongejan M   52:07
58 Henk Norder M   52:27
59 Andre Welles M   52:32
60 Maurice Kommer M   52:34
61 Freddy Renkema M   52:36
62 Inge zwiers V   52:52
63 Willem Spruijt M   52:55
64 Bart Besselsen M   53:08
65 Michael van den Berg M Cialfo 53:09
66 Sander van de Kolk M   53:15
67 Marieke Boeve V   53:16
68 Jolanda Bak-Hendriks V   53:22
69 Aart Schuchard M Cialfo 53:27
70 Henny Berends M Spurt '88 53:32
71 Aaltje Post V De Gemzen 53:44
72 Roelien Boersma V   53:46
73 Jan Willem in 't Anker M   53:49
74 Pieter de Koning M   53:51
75 Dennis Melgers M   53:57
76 Arnoud Roest M Athlos 54:00
77 Gert Wilbrink M   54:05
78 Wim duiveman M   54:14
79 Joriska Schrijer V   54:14
80 Debby Schoolen V   54:15
81 Beanne Bakker V Impala 54:17
82 Eveline de Valk V   54:22
83 Tjitske Kooistra V avVN 54:23
84 Regina Mulder V PEC 1910 54:46
85 Wim Frieling M   54:57
86 Martin Vosjan M   55:00
87 Marien Boersma M   55:16
88 Henk Kooistra M avVN 55:18
89 Demi Steunenberg V   55:20
90 Bernard Dekker M   55:51
91 Everdien van der Leek V   55:54
92 Ellen Stegeman V De Gemzen 55:58
93 Marc Blommers M Cialfo 56:09
94 Martien van Veen M   56:29
95 Alex Remmers M   57:04
96 Peter van Heerde M   57:34
97 Marc Veenhuizen M PEC 1910 58:21
98 Ilse van Arken V De Gemzen 58:45
99 Patrick vd Nieuwendijk M   59:03
100 Henriët Pronk V   59:11
101 Ingrid van de Leur V   59:11
102 Flip Nijhoff M De Gemzen 59:21
103 Celia Klip V   59:31
104 Elles van Emmerik V   59:32
105 Karin Hoppener V   59:42
106 Pier de Roos M   59:45
107 Judith van der Wijk V PEC 1910 59:55
108 Els den Hengst V De Gemzen 59:59
109 Susanne Munting V   1:00:00
110 Hennie V   1:00:53
111 Henk Rozendal M   1:01:47
112 Hijlke Kramer M De Sprinter 1:01:47
113 Albertine Vijge V   1:02:22
114 Rob Philipsen M Cialfo 1:02:54
115 Truus Leenman V   1:03:08
116 Karin Zeegers V   1:03:08
117 Willem Langendijk M Flevo Delta 1:03:34
118 Piet van Mierlo M Flevo Delta 1:03:42
119 Pieter de Ruiter M Cialfo 1:04:11
120 Eddie Bellert M   1:04:37
121 Arnold Neijenhuis M   1:04:56
122 Cathrien Hesselink V Cialfo 1:05:26
123 Willeke Bonestroo V   1:05:33
124 Marion Kuijt V   1:06:04
125 Marjan Hop V De Gemzen 1:06:48
126 Peter van Koulil M PEC 1910 1:07:35
127 Irma Stegeman V   1:08:43
128 Jolanda Kamphuis-Balk V   1:09:51
129 Nelly Vis V   1:10:22
130 Bianca Steenbergen V   1:11:47
131 Taco Hoppener M   1:11:47
         
Uitslag 5 kilometer      
         
Plaats Naam m/v Vereniging Prestatie
1 Allard van Belois M Ciko '66 16:54
2 Ivo Meex M Ciko '66 17:17
3 Marcel De Bats M Cialfo 17:30
4 Luis Martin M BB lopers 17:35
5 Roy Woensdregt M   18:45
6 Stijn Verheij M U-Track 18:56
7 Rens Beijleveld M Ciko '66 19:02
8 Robert Reitsema M Isala '96 19:16
9 Erwin Schoneville M Cialfo 19:25
10 Cees Weeda M Veluwe 19:26
11 Gerard Kroes M BB lopers 19:32
12 Harold Engels M   19:39
13 Sam van Emmerik M Cialfo 19:43
14 Peter van de Pol M Ciko '66 19:45
15 Jim van Emmerik M Cialfo 19:46
16 Erwin van Heiningen M AV '34 19:50
17 Herman Wolswinkel M   19:53
18 Wilco Steenwijk M PEC 1910 20:08
19 Bridget Konings V Ciko '66 20:11
20 Manon Mensink V Ciko '66 20:42
21 Matthieu Huisman M   20:54
22 Gerwin Vosselman M   20:57
23 Kimberly Kok V BB lopers 21:05
24 Geert van der Hulst M Cialfo 21:15
25 Martin Hendrikx M Cialfo 21:17
26 Freddy de Witte M   21:23
27 Anton Nijhuis M   21:32
28 Irene Bijman V Isala '96 21:38
29 Erik Koldenhof M   21:49
30 Marit Tenkink V Vitalis 22:04
31 Evert Dorregeest M Ciko '66 22:15
32 Theo Hanekamp M De Gemzen 22:44
33 Harry Veldkamp M Cialfo 23:01
34 Jon Naberhuis M   23:10
35 Hendrik-Jan Nooteboom M   23:26
36 Johan Voorhorst M Veluwe 23:44
37 Arnoud Dokter M avVN 23:52
38 Erwin Scheu M   24:00
39 Liset van der Hulst V Cialfo 24:13
40 Brenda Raadschelders V   24:33
41 Roelof Pepping M avVN 24:39
42 John M   24:42
43 Natalja Duiveman V Isala '96 24:43
44 Femke Reitsema V Isala '96 24:43
45 Gert Brussee M   25:11
46 Ashley de Kluizenaar V Veluwe 25:24
47 Rinus Groen M Veluwe 25:33
48 Tim Teunis M Vitalis 25:37
49 Cor Lieftink M   25:52
50 Renate kroes V   26:02
51 Jeannet Kommer V De Gemzen 26:04
52 Monique van Velde V De Gemzen 26:14
53 Dick Doornenbal M   26:24
54 Erik Rijnders M   26:30
55 Martin Bastiani M De Gemzen 26:40
56 Martin Rotman M De Gemzen 26:49
57 Frank Verder M Cialfo 26:59
58 Kees Jonker M   27:02
59 Antine Sytsma V   27:25
60 Janine V   27:41
61 Jan Baack M Cialfo 27:43
62 Marja van Dieren V De Gemzen 27:45
63 Janke Vriesinga V De Gemzen 28:00
64 Heleen Vlieger V De Gemzen 28:13
65 Marthijn van Mossel M   28:17
66 Han Bijsterbosch M   28:17
67 Jantina van den Bosch V De Gemzen 28:24
68 Cees Vork M   28:29
69 Florian Henniphof M   28:34
70 Romy van Delden V   28:49
71 René Gemmink M   28:49
72 Mariët Schuurman V AV Nijkerk 29:06
73 Lydia Hoorn-Murris V   29:13
74 Carolien Meuleman V Isala '96 29:26
75 Henk Labordus M   29:34
76 Helma van de Brink V   29:47
77 Anna de Graaf V   29:48
78 Renate van Voorst V Cialfo 29:49
79 Dirk van der Scheer M Hanzesport 30:04
80 Gertrude de Beer V De Gemzen 30:09
81 Fred Geervliet M TION 30:13
82 Lisette Sprakel V TION 30:13
83 Roel Niënkemper M   30:31
84 Simone Middelveld V Veluwe 30:32
85 Iris Sielias V Veluwe 30:32
86 Janny Reezigt-Ponsteen V De Gemzen 30:35
87 Alber Giezen M   30:39
88 Angelique van der Beek V   30:54
89 Tessa Flipsen V Cialfo 31:03
90 Jurgen Horst M   31:09
91 Atie Klarenberg V De Gemzen 31:35
92 Jan Koolstra M Cialfo 31:50
93 Gerrit Durberg M Cialfo 31:50
94 Johan van Santen M avVN 32:43
95 Irma Kleverwal V Veluwe 32:50
96 Maike Keuben V   32:52
97 Ruud Sanders M Hanzesport 33:08
98 Anita Schuurhuis V   33:11
99 Jan ten Have M   33:32
100 Michele Meenderink V   33:45
101 Wilma Giezen V   33:54
102 Mariette ten Have V   34:15
103 Frouke Hesselink V   34:22
104 Heidy Stegeman V   34:35
105 Monique Beumer V   34:35
106 Marlies van Leeuwen V   35:02
107 Caroline van de Bunt V   36:48
108 Esther Buurman V   38:34
109 Annet Beumink V   38:34
110 Marianne de Krosse V   42:29
111 Miki de Wild V AV '34 53:09
112 Joost Wesselink M   54:39
113 Carla van Werven-Heijser V   54:39
         
Uitslag 1/2 Marathon      
         
Plaats Naam m/v Vereniging Prestatie
1 Johan Kats M Daventria 1:14:52
2 Bas Mekking M De Gemzen 1:16:16
3 Richard Wuisman M Hollandia 1:19:09
4 Marcel Alma M   1:19:52
5 Matthijs Horlings M Loopgroep Aart Stigter 1:21:15
6 Roel van der Steege M Isala '96 1:23:34
7 Jeroen Suurmond M Arena Atletiek 1:25:16
8 Nico Nieuwkerk M   1:26:09
9 Sebastiaan Knoppert M   1:26:31
10 Dennis van den Belt M Flevo Delta 1:26:57
11 Martijn Colenbrander M   1:27:34
12 Bas van Beek M Cialfo 1:27:50
13 Laurens Beerepoot M Climax 1:27:56
14 Wim van Rijswijk M AV '34 1:28:00
15 Arnout Slijkhuis M   1:28:06
16 Jacqueline Rustidge V Isala '96 1:28:42
17 Otmar Montroos M AV '34 1:29:22
18 Rob Jan Wagelaar M AV '34 1:29:22
19 Steven Hofenk M Cialfo 1:30:06
20 André Meuleman M Cialfo 1:30:13
21 Christiaan van Putten M Cialfo 1:30:44
22 Johan van Hoorn M   1:30:52
23 Rob Schuurman M AV Nijkerk 1:31:23
24 Frank de Graeff M Veluwe 1:32:51
25 Rick IJkhout M   1:33:14
26 RIchard Veldkamp M   1:34:46
27 Janko van Arken M De Gemzen 1:34:49
28 Klaas Draaijer M De Gemzen 1:34:50
29 Maureen Houtman V De Gemzen 1:34:50
30 Johan van Dijk M   1:34:52
31 Erna van Es-Keen V De Gemzen 1:34:53
32 Monique Fibbe V De Gemzen 1:34:53
33 Pieter Pols M   1:34:59
34 Jaco Jacobs M VAV 1:35:32
35 Kirsten Hogebrug V   1:35:33
36 Arjan Rorije M   1:35:50
37 Bas Oortwijn M   1:36:13
38 Gert Goorhuis M   1:36:36
39 Jaapjan Verkerk M AV Nijkerk 1:36:50
40 Imre van der Geer M   1:36:56
41 Wilma van der Geer V   1:37:19
42 Roel Kleine M HAC '63 1:37:39
43 John Brinkman M   1:37:39
44 Rutger Hooghoed M Athlos 1:37:44
45 Richard v.d. Brink M Athlos 1:37:44
46 Henk Oldehinkt M Spurt '88 1:37:54
47 Herman Zwerver M De Gemzen 1:37:57
48 Marcel Bijlenga M   1:38:11
49 Reint Scholten M De Gemzen 1:38:44
50 Wim Wolf M   1:38:52
51 Michiel Gudde M   1:38:56
52 Wim Potjes M De Gemzen 1:39:07
53 Herwin Kamp M   1:39:12
54 Niek Vogelaar M De Koplopers 1:39:16
55 Sjoerd Smale M   1:39:56
56 Johannes Baas M   1:40:09
57 Marije Scholten V Veluwe 1:40:19
58 Erwin van Dalen M Isala '96 1:40:27
59 Wessel Kranghand M HAC '63 1:41:06
60 Rene van Vliet M Veluwe 1:41:27
61 René Woutersen M Athlos 1:41:47
62 Richard Hofmeijer M   1:42:33
63 Leonard Ruyter M   1:42:33
64 Wisse van de Guchte M Athlos 1:42:35
65 Mareike Robertus V Runners Stadskanaal 1:42:38
66 Martien Wubs M Runners Stadskanaal 1:42:38
67 Jeroen van Zuuk M   1:42:40
68 Gijs de Vries M   1:42:42
69 Patrick Nijmeijer M PEC 1910 1:42:47
70 Zeger Roos M   1:42:50
71 Elmer Hartkamp M Veluwe 1:42:58
72 Evert Jan Kasteel M Cialfo 1:42:59
73 Gerard Den Hollander M   1:43:09
74 Sven Strunk M   1:43:10
75 Ruud Vermeer M   1:43:24
76 Martin Roble M   1:43:42
77 Mandar Beelen M   1:44:04
78 Jeroen de Lange M Athlos 1:44:12
79 Wouter Kooij M Athlos 1:44:52
80 Ronald Weeren M Athlos 1:44:55
81 Harmen Leskens M   1:45:21
82 Mynko Peterink M Veluwe 1:45:23
83 Derrick Dijkman M   1:45:29
84 Pieter Galema M   1:45:43
85 Sandra van Delft V Athlos 1:45:49
86 John van Miltenburg M Athlos 1:45:49
87 Isidro de paz M   1:46:08
88 Anne Leskens M   1:46:45
89 Lex Boot M Athlos 1:46:51
90 Hendrik Jan Korterink M De Gemzen 1:46:57
91 Carolien Heijnen V   1:48:56
92 Jacquelien van Bloois V NOP 1:49:01
93 Cor Vegterlo M NOP 1:49:01
94 Anita de Ruiter V   1:49:15
95 Gert Reijerse M Athlos 1:49:29
96 Alice Poel V Athlos 1:50:40
97 Gerard Koopman M PEC 1910 1:51:26
98 André van de Langemeen M   1:51:32
99 Ilonka Voges V   1:51:40
100 Marco de Boer M Veluwe 1:52:49
101 Nettie Beldman V PEC 1910 1:53:00
102 Bart Ahrens M Athlos 1:54:29
103 Jos van Diermen M   1:54:56
104 Jojanneke Ilbrink V De Gemzen 1:55:07
105 Stephen Twes M   1:55:48
106 John de Heij M De Gemzen 1:56:03
107 Jan Kaat M De Gemzen 1:56:16
108 Frits Lautenbag M De Gemzen 1:56:59
109 Jan Pieterse M   1:57:10
110 Ylona Wolf V Cialfo 1:57:45
111 Marcus van den Roovaart M Athlos 1:58:05
112 Jeroen Oosthof M   1:58:43
113 Lammert Bos M   1:59:29
114 Jan Schraa M   1:59:33
115 Margreet Huygen V   1:59:34
116 Mirjam Braakensiek V De Gemzen 2:00:03
117 Aleida de Graaf V   2:00:24
118 Marianne de Jong V   2:01:03
119 Linda schuit V   2:01:50
120 Marjol Bosman V   2:02:05
121 Tymen Reitsma M   2:02:28
122 Hennie Benek V Athlos 2:02:42
123 Anne-Marie Snelder V   2:05:31
124 Andre Kragt M   2:05:31
125 Carla Jansen V   2:06:11
126 Anouk Witteveen V   2:07:17
127 Sylvia Berends V Veluwe 2:07:17
128 Bert de Wild M   2:07:21
129 Petra van de Vis V   2:08:20
130 Martine Boers V   2:08:54
131 Albert Brouwer M   2:10:27
132 Carine Spruijt V   2:11:32
133 Amanda Goorhuis V   2:11:36
134 Aranka Bakker V   2:15:24
135 Sander Barkhuysen M AV '40 2:17:40
136 Carlijn Heijink V   2:19:00
137 Henk ter Steege M   2:20:07
138 Paulien van der Leden V   2:20:11
139 Haye van Helvoort M   2:20:11
140 Karin Korf-Horsman V   2:22:44
141 Agnes van Uffelen V   2:22:45
         
Uitslag Kidsrun 1 km      
         
Plaats Naam m/v Vereniging Prestatie
1 Maxwell Bayer M Zuidwal 4:12
2 Anouk Heere V Cialfo 4:15
3 Mente Kommer V De Gemzen 4:21
4 Teine Bonnema M Cialfo 4:22
5 Axel Konijnenberg M Cialfo 4:36
6 Jenneke Heere V Cialfo 4:38
7 Patrick Duiveman M Isala '96 4:43
8 Lieze Kommer V De Gemzen 4:53
9 Myrthe van den Berg V   4:55
10 Lisette Veldkamp V   4:58
11 Amber Veldkamp V Cialfo 4:59
12 Julia Muller V Cialfo 5:01
13 Carice van Arken V De Gemzen 5:08
14 Jara Beijerman V Cialfo 5:09
15 Arinya van 't Ende V Isala '96 5:09
16 Marli Anne van Rossum V Cialfo 5:13
17 Senna Brummel V Cialfo 5:14
18 Suze Berkhoff V   5:32
19 Tessel van der Valk V Cialfo 5:32
20 Kate Berkhoff V   5:33
21 Louran Veldhuis M Cialfo 5:50
22 Morris Muller M Cialfo 5:58
23 Bobbi Roos van Rossum V Cialfo 6:07
24 Cain Jetrs M   6:36
25 Elin Strunk V   6:42
26 Cato Strunk V   7:11