2e Cross Gelders Overijsselse Cross Kompetitie, Epe, 08-11-08

Plaats Startnr Naam Vereniging Cat. Onderdeel Prestatie
1 864 Jeroen Reintjes Atletico '73 JJA 4000 m 13:16
2 865 Thijmen Kupers Atletico '73 JJA 4000 m 13:36
3 861 Arjen Venema Climax JJA 4000 m 14:10
4 863 Joeri Wolf Spirit Lelystad JJA 4000 m 14:18
5 870 Vincent Maalderink Hanzesport JJA 4000 m 14:23
6 869 Joris Petterson Atletico '73 JJA 4000 m 14:33
7 868 Gertin Roke ACO Van Elderen JJA 4000 m 14:37
8 873 Rob Stuber Athlos JJA 4000 m 15:00
9 866 Jurrien ten Hoeve Daventria JJA 4000 m 15:09
10 867 Jelmer de Vries Hanzesport JJA 4000 m 15:11
11 874 Wietse Bouwknegt AV '34 JJA 4000 m 15:36
12 875 A.J.L. Lubbers AV Rijssen JJA 4000 m 15:41
13 862 Erwin Wamelink AVA '70 JJA 4000 m 16:48
             
             
1 808 Seb Wiggemans Hanzesport JJB 4000 m 14:05
2 801 Arjan Weijenborg AVA '70 JJB 4000 m 14:45
3 807 Stefan Breet Flevo Delta JJB 4000 m 14:51
4 814 Robbin Schulenburg AV Rijssen JJB 4000 m 15:12
5 806 Daan Vos PEC 1910 JJB 4000 m 15:23
6 805 Tipp Bongers Seven Hills Runnin JJB 4000 m 15:43
7 802 Roel Schreurs AVA '70 JJB 4000 m 15:47
8 815 J.W.R. Goossen AV Rijssen JJB 4000 m 15:48
9 809 Jaro Bellekom Hanzesport JJB 4000 m 15:50
10 813 Yorick van de Pavert Athlos JJB 4000 m 16:22
11 816 M. Gerritsen AV Rijssen JJB 4000 m 16:35
12 800 Jens Mathijs Tijbout Isala '96 JJB 4000 m 16:36
13 24 Nijs van Tuyl AV '34 JJB 4000 m 17:03
14 811 Quincy van Driesten Athlos JJB 4000 m 18:35
15 810 Alje Hoving Athlos JJB 4000 m 18:52
16 812 Joey Modderkolk Athlos JJB 4000 m 18:54
             
             
1 571 Youri Oolbekkink Hanzesport JJC 2500 m 8:55
2 533 Jaap Gerben Vellinga Horror JJC 2500 m 9:03
3 536 FReek Lier Hanzesport JJC 2500 m 9:17
4 534 Melvin Seevinck De Liemers JJC 2500 m 9:24
5 21 Ashwin Wemmers Nijmegen Atletiek JJC 2500 m 9:34
6 544 Wiebe de Heer Atletico '73 JJC 2500 m 9:35
7 556 Ruben van Dijk AV '34 JJC 2500 m 9:38
8 539 Rob Spin Dionysos JJC 2500 m 9:41
9 535 Berend Swaters Atletics Nijverdal JJC 2500 m 9:51
10 538 Jordy Dikkers De Sprinter JJC 2500 m 9:53
11 531 Juriaan Scholten De Liemers JJC 2500 m 9:55
12 540 Teun Fliervoet Seven Hills Runnin JJC 2500 m 10:05
13 545 Bas Jongejan Atletics Nijverdal JJC 2500 m 10:13
14 559 Menno Ottens AV '34 JJC 2500 m 10:16
15 547 Arend-Jan Spierenburg Cialfo JJC 2500 m 10:26
16 557 Lukas Hoes AV '34 JJC 2500 m 10:33
17 530 Jeffrey Stokkel Flevo Delta JJC 2500 m 10:45
18 565 Hedde leydesdorff Athlos JJC 2500 m 10:46
19 543 Merijn Winters ACO Van Elderen JJC 2500 m 10:51
20 542 Martijn Mak Atletics Nijverdal JJC 2500 m 10:58
21 541 Thomas Wamsteker Atletics Nijverdal JJC 2500 m 11:10
22 560 Bas Oudenhuijsen AV '34 JJC 2500 m 11:20
23 562 Ronald Warmels AV '34 JJC 2500 m 11:27
24 555 Michiel Jochems AV '34 JJC 2500 m 11:28
25 551 Hidde ter Woord Daventria JJC 2500 m 11:31
26 537 Emiel Veltink ACO Van Elderen JJC 2500 m 11:38
27 549 Guus Loman Daventria JJC 2500 m 11:42
28 558 Wanja Hoogland AV '34 JJC 2500 m 12:05
29 568 Luuk Frankemölle Hanzesport JJC 2500 m 12:05
30 550 Laurens Oosterwegel Daventria JJC 2500 m 12:09
31 566 Thomas van Arkel Athlos JJC 2500 m 12:16
32 552 Stef Tervelde Daventria JJC 2500 m 15:00
             
             
1 475 Nelfin de Weerdt Athlos JJD1e 2000 m 8:26
2 470 Chris Fidder Isala '96 JJD1e 2000 m 8:35
3 462 Robin Veltink ACO Van Elderen JJD1e 2000 m 8:40
4 469 Nout Wardenburg AV '34 JJD1e 2000 m 8:43
5 465 Michiel van Veluwen PEC 1910 JJD1e 2000 m 8:44
6 472 Ivan Feitsma Athlos JJD1e 2000 m 8:48
7 488 Luuk Vos PEC 1910 JJD1e 2000 m 8:55
8 463 Martijn Kroon PEC 1910 JJD1e 2000 m 9:01
9 477 Job Lodder Athlos JJD1e 2000 m 9:06
10 467 Jarno Damming AV '34 JJD1e 2000 m 9:10
11 109 Wietse Koot Daventria JJD1e 2000 m 9:11
12 473 Coen Doreleijers Athlos JJD1e 2000 m 9:14
13 468 Job van der Stoel AV '34 JJD1e 2000 m 9:15
14 478 Niek Veen Athlos JJD1e 2000 m 9:21
15 481 Niels van Lohuizen De Gemzen JJD1e 2000 m 9:23
16 460 Jesse Jeunink Gelre JJD1e 2000 m 9:27
17 471 Loek Könning Isala '96 JJD1e 2000 m 9:28
18 482 Matthieu van den Broeke De Gemzen JJD1e 2000 m 9:40
19 474 Joost Visser Athlos JJD1e 2000 m 9:55
20 464 Lars van Surksum PEC 1910 JJD1e 2000 m 10:09
21 483 Midas Meijer Hanzesport JJD1e 2000 m 10:57
22 466 Thomas Spierenburg Cialfo JJD1e 2000 m 11:01
23 479 Rutger Bouw Athlos JJD1e 2000 m 11:08
24 480 Stefan Reurink De Gemzen JJD1e 2000 m 12:02
25 485 Martijn Jonker Hanzesport JJD1e 2000 m 14:05
26 487 Leon Posthumus Hanzesport JJD1e 2000 m 14:38
             
             
1 512 Daniel Oderkerk AV '34 JJD2e 2000 m 7:52
2 502 Kevin Tielbeek Salland JJD2e 2000 m 8:21
3 505 Rubin Vos PEC 1910 JJD2e 2000 m 8:27
4 500 Arne Kootstra ACO Van Elderen JJD2e 2000 m 8:38
5 507 Gijs Langkamp Daventria JJD2e 2000 m 8:55
6 503 Marco Schurink Gelre JJD2e 2000 m 9:01
7 509 Lennart Eringfeld AV '34 JJD2e 2000 m 9:01
8 40 Bram de Wilde Hanzesport JJD2e 2000 m 9:09
9 510 Mark Jansonius AV '34 JJD2e 2000 m 9:13
10 515 Niels de Wilde AV '34 JJD2e 2000 m 9:14
11 501 Daan Kremer De Sprinter JJD2e 2000 m 9:27
12 516 David Albers Isala '96 JJD2e 2000 m 9:36
13 513 Youp Pletting AV '34 JJD2e 2000 m 9:37
14 506 Mart Vreeken Cialfo JJD2e 2000 m 9:38
15 511 Rutger Mandemaker AV '34 JJD2e 2000 m 9:38
16 514 Demian Seynaeve AV '34 JJD2e 2000 m 9:41
17 517 Bas Hoving Athlos JJD2e 2000 m 9:42
18 518 Robbin Mol Athlos JJD2e 2000 m 10:50
             
             
1 734 Lauri Hulleman AV '34 JPA1e 1000 m 3:55
2 722 Wilbert Dennekamp AV Rijssen JPA1e 1000 m 4:01
3 741 Robert Los Isala '96 JPA1e 1000 m 4:11
4 725 Peter Afman PEC 1910 JPA1e 1000 m 4:14
5 733 Mitchell van den Brink AV '34 JPA1e 1000 m 4:17
6 743 Richard Meuleman Isala '96 JPA1e 1000 m 4:19
7 723 Luc Beuckens NOP JPA1e 1000 m 4:22
8 727 Luuk Peters PEC 1910 JPA1e 1000 m 4:23
9 742 Julian Hellendoorn Isala '96 JPA1e 1000 m 4:24
10 721 Chris Ruisch NOP JPA1e 1000 m 4:32
11 735 Rik van Ingen AV '34 JPA1e 1000 m 4:34
12 752 Han van de Beek De Gemzen JPA1e 1000 m 4:36
13 724 Mark van Benthem NOP JPA1e 1000 m 4:40
14 744 Bram Doreleijers Athlos JPA1e 1000 m 4:47
15 757 Thijn Meijer Hanzesport JPA1e 1000 m 4:51
16 739 Stefan Bremer AV '34 JPA1e 1000 m 4:54
17 758 Arne Kompier Hanzesport JPA1e 1000 m 4:55
18 755 Chadim M'Bodji Hanzesport JPA1e 1000 m 4:56
19 754 Jurre Jonker Hanzesport JPA1e 1000 m 4:57
20 726 Merijn Logtenberg PEC 1910 JPA1e 1000 m 4:59
21 732 Chiem Berends AV '34 JPA1e 1000 m 5:00
22 736 Stijn Jansonius AV '34 JPA1e 1000 m 5:00
23 730 Igor Vunderink PEC 1910 JPA1e 1000 m 5:06
24 745 Kjell Raaijmakers Athlos JPA1e 1000 m 5:09
25 756 Herjan Kappert Hanzesport JPA1e 1000 m 5:12
26 41 David de Groot Hanzesport JPA1e 1000 m 5:19
27 753 Jort Landman Hanzesport JPA1e 1000 m 5:21
28 728 Aarief Rasoelbaks PEC 1910 JPA1e 1000 m 5:22
29 731 Jasper van Beckhoven Daventria JPA1e 1000 m 5:24
30 729 Timon Schraa PEC 1910 JPA1e 1000 m 5:30
             
             
1 662 Daniel Ogink AV '34 JPA2e 1000 m 3:59
2 664 Mark van der Meulen Isala '96 JPA2e 1000 m 4:03
3 668 Sam Husken Athlos JPA2e 1000 m 4:06
4 663 Joel Plantinga Isala '96 JPA2e 1000 m 4:07
5 684 Oscar Greven Hanzesport JPA2e 1000 m 4:10
6 671 Frank Gerritsen AV '34 JPA2e 1000 m 4:11
7 651 Jelmer Meenhuis Atletics Nijverdal JPA2e 1000 m 4:12
8 661 Jurian van Lohuizen AV '34 JPA2e 1000 m 4:14
9 655 Cas Swienink PEC 1910 JPA2e 1000 m 4:15
10 660 Christian Koree AV '34 JPA2e 1000 m 4:20
11 672 Maarten Mandemaker AV '34 JPA2e 1000 m 4:20
12 667 Robin Vliem Athlos JPA2e 1000 m 4:25
13 665 Rik Albers Isala '96 JPA2e 1000 m 4:30
14 652 Maarten Versluis Flevo Delta JPA2e 1000 m 4:36
15 653 Jochem Fliervoet AV Wijchen JPA2e 1000 m 4:37
16 679 Jurre Klein Bleumink Hanzesport JPA2e 1000 m 4:37
17 673 Wilco Jonker De Gemzen JPA2e 1000 m 4:38
18 666 Jeroen Dekker Athlos JPA2e 1000 m 4:40
19 683 Jelte Braakman Hanzesport JPA2e 1000 m 4:41
20 659 Thijs Grashuis AV '34 JPA2e 1000 m 4:45
21 669 Jeroen Poelert Athlos JPA2e 1000 m 4:52
22 657 Rajco de Vries PEC 1910 JPA2e 1000 m 4:57
23 678 Wouter Jonker Hanzesport JPA2e 1000 m 5:05
24 658 Darren van den Brink AV '34 JPA2e 1000 m 5:06
25 674 Arnout Mak De Gemzen JPA2e 1000 m 5:16
26 686 Jordan Hennekens Hanzesport JPA2e 1000 m 5:21
27 677 Max Molewijk Hanzesport JPA2e 1000 m 5:31
28 682 Mylan Voskamp Hanzesport JPA2e 1000 m 5:35
29 676 Wietse Hendriks Hanzesport JPA2e 1000 m 5:37
30 675 Coen Grootoonk Hanzesport JPA2e 1000 m 5:38
31 685 Guido Ennen Hanzesport JPA2e 1000 m 5:58
32 681 Tije Kuijper Hanzesport JPA2e 1000 m 6:00
33 650 Thijs van Baal Flevo Delta JPA2e 1000 m 6:07
             
             
1 292 Mirko de Pagter Daventria JPB 1000 m 4:27
2 315 Nathan Greven Hanzesport JPB 1000 m 4:28
3 302 Nick Bakker Athlos JPB 1000 m 4:29
4 314 Jip Steman Hanzesport JPB 1000 m 4:30
5 289 Jarno Wiertsema Flevo Delta JPB 1000 m 4:53
6 297 Nick Storm AV '34 JPB 1000 m 4:56
7 307 Léon Mak De Gemzen JPB 1000 m 4:57
8 290 Leon Sariman PEC 1910 JPB 1000 m 4:58
9 313 Rick Stegeman Cialfo JPB 1000 m 4:59
10 294 Melle van der Stoel AV '34 JPB 1000 m 5:10
11 298 Florian Stout AV '34 JPB 1000 m 5:11
12 288 Jorick Meenhuis Atletics Nijverdal JPB 1000 m 5:13
13 287 Roel Kleinhans Gelre JPB 1000 m 5:16
14 304 Samil Sariaslan Athlos JPB 1000 m 5:20
15 301 Gerben Weggeman Athlos JPB 1000 m 5:21
16 309 Renger Bootsma De Gemzen JPB 1000 m 5:21
17 308 Sam Koelma De Gemzen JPB 1000 m 5:24
18 310 Stijn Castrop De Gemzen JPB 1000 m 5:25
19 291 Levien van der Woerd PEC 1910 JPB 1000 m 5:26
20 295 Dave Stolle AV '34 JPB 1000 m 5:30
21 296 Kevin Stolle AV '34 JPB 1000 m 5:32
22 303 Sem Verbrugh Athlos JPB 1000 m 5:33
23 293 Lyndon van den Brink AV '34 JPB 1000 m 5:38
24 299 Mark Rietvelt AV '34 JPB 1000 m 5:41
             
             
1 77 Michael de Vries Isala '96 JPC 1000 m 4:40
2 65 Owen Beuckens NOP JPC 1000 m 4:44
3 73 Floris Brinkman AV '34 JPC 1000 m 4:49
4 71 Fedor de Pagter Daventria JPC 1000 m 4:58
5 78 Joris Jansen Isala '96 JPC 1000 m 4:59
6 68 Bertil Kamerman PEC 1910 JPC 1000 m 5:05
7 74 Daan Mandemaker AV '34 JPC 1000 m 5:11
8 85 Steven Hanekamp De Gemzen JPC 1000 m 5:18
9 70 Jos Buxtorff Daventria JPC 1000 m 5:20
10 80 Toon Grooteboer Athlos JPC 1000 m 5:20
11 67 Job de Jager PEC 1910 JPC 1000 m 5:25
12 86 Matthias van der Most De Gemzen JPC 1000 m 5:26
13 87 Rick Celie Athlos JPC 1000 m 5:27
14 72 Luuk van Houten Daventria JPC 1000 m 5:34
15 69 Jasper Zwarthoff PEC 1910 JPC 1000 m 5:36
16 79 Bjorn Hoogendoorn Athlos JPC 1000 m 5:45
17 75 Tom Offringa AV '34 JPC 1000 m 8:19
             
             
1 628 Wilbert van Vliet Seven Hills Runnin M.Sen 9000 m 29:58
2 617 Koen Vossers Argo M.Sen 9000 m 31:25
3 632 Imo Muller AAC M.Sen 9000 m 31:43
4 619 Patrick Kuijken Athlos M.Sen 9000 m 32:24
5 623 Shayne Rookhuyzen Veluwe M.Sen 9000 m 32:42
6 618 Ruud Blikman Atletics Nijverdal M.Sen 9000 m 33:39
7 633 Peter Gnodde NOP M.Sen 9000 m 33:42
8 622 Bas Mekking Cialfo M.Sen 9000 m 34:00
9 624 Lucas van der Veen Isala '96 M.Sen 9000 m 34:35
10 629 Marco de Meer Athlos M.Sen 9000 m 34:37
11 36 Tjeerd Popkema NOP M.Sen 9000 m 34:56
12 630 Ruben Postma Athlos M.Sen 9000 m 35:23
13 616 Frank de Graeff Veluwe M.Sen 9000 m 36:30
14 626 Christiaan Schaap Isala '96 M.Sen 9000 m 36:51
15 631 Arjen Janssen Gelre M.Sen 9000 m 37:56
16 34 Rik Weys   M.Sen 9000 m 44:02
             
             
1 991 Sonja Bemelmans Nijmegen Atletiek MJA 2500 m 10:24
2 993 Lisanne Drost Athlos MJA 2500 m 10:39
3 992 Alicia van Doorn Isala '96 MJA 2500 m 10:48
4 990 Lisa te Molder Atletico '73 MJA 2500 m 10:53
             
             
1 603 Elif Erken Seven Hills Runnin MJB 2500 m 10:29
2 605 Marije Peters Seven Hills Runnin MJB 2500 m 10:30
3 610 Fieke Wolters Nijmegen Atletiek MJB 2500 m 10:34
4 608 Savanna Warmink ACO Van Elderen MJB 2500 m 10:40
5 22 Margit Korporaal AV '34 MJB 2500 m 10:45
6 607 Karina Willems Spurt '88 MJB 2500 m 10:47
7 613 Laura Morren Athlos MJB 2500 m 11:14
8 609 Dionne Deemter Spurt '88 MJB 2500 m 11:20
9 640 Rachel Rozenkamp AV Rijssen MJB 2500 m 11:25
10 601 Kimley Sanders Atletico '73 MJB 2500 m 11:46
11 602 Herlinde Roke ACO Van Elderen MJB 2500 m 11:52
12 615 Nienke Tebbens AV '34 MJB 2500 m 11:55
13 604 Lynn Meier Spurt '88 MJB 2500 m 11:56
14 614 Aritha van der Stouw Athlos MJB 2500 m 12:01
15 606 Bo Welgraaf AV '34 MJB 2500 m 12:10
16 612 Tamara Koppe Athlos MJB 2500 m 12:21
17 611 Laura Noltee Athlos MJB 2500 m 16:26
             
             
1 159 Saskia Weinans Atletico '73 MJC 2000 m 8:12
2 198 Mirthe Overkamp Hanzesport MJC 2000 m 8:17
3 150 Sophie van der Most De Liemers MJC 2000 m 8:25
4 169 Fien van Amelsvoort AV '34 MJC 2000 m 8:39
5 161 Willemijn Moerbeek Seven Hills Runnin MJC 2000 m 8:46
6 183 Liselot Krijgsman Athlos MJC 2000 m 8:47
7 152 Aline Kootstra ACO Van Elderen MJC 2000 m 8:51
8 154 Aisha Heemskerk Flevo Delta MJC 2000 m 8:57
9 37 Eline Hietbrink   MJC 2000 m 9:00
10 153 Saskia Gootjes Flevo Delta MJC 2000 m 9:02
11 178 Michelle van der Meer Isala '96 MJC 2000 m 9:02
12 167 Loes Oudenhuijsen AV '34 MJC 2000 m 9:03
13 163 Amerins Hoogland Daventria MJC 2000 m 9:05
14 174 Tessa Poen AV '34 MJC 2000 m 9:06
15 166 Ella van Amelsvoort AV '34 MJC 2000 m 9:23
16 176 Chloe Wichard AV '34 MJC 2000 m 9:24
17 165 Eline Kolb Daventria MJC 2000 m 9:39
18 177 Pauline Lussenburg Isala '96 MJC 2000 m 9:39
19 191 Sophie Rijsman Hanzesport MJC 2000 m 9:43
20 182 Eef Verwey Athlos MJC 2000 m 9:44
21 190 Sanne Bril Hanzesport MJC 2000 m 9:46
22 162 Chantal Lokhorst Cialfo MJC 2000 m 9:50
23 175 Rachel Weerdenburg AV '34 MJC 2000 m 9:51
24 151 Ilona Hogenkamp ACO Van Elderen MJC 2000 m 9:53
25 171 Lisa Elskamp AV '34 MJC 2000 m 9:55
26 187 Louts Westerhof Athlos MJC 2000 m 10:01
27 160 Laura Weinans Atletico '73 MJC 2000 m 10:13
28 181 Lane Reckman Athlos MJC 2000 m 10:17
29 164 Karlijn Rutten Daventria MJC 2000 m 10:18
30 193 Franka Brekvoort Hanzesport MJC 2000 m 10:24
31 170 Tirza Amersfoort AV '34 MJC 2000 m 10:36
32 172 Janice Everaars AV '34 MJC 2000 m 10:42
33 179 Floor de Haas Athlos MJC 2000 m 10:46
34 157 Emma Boeve PEC 1910 MJC 2000 m 11:05
35 184 Lisette ter Wee Athlos MJC 2000 m 11:13
36 197 Nettie Sipayung Hanzesport MJC 2000 m 11:13
37 185 Merel Visser Athlos MJC 2000 m 11:14
38 186 Inge Weber Athlos MJC 2000 m 11:28
39 180 Merel van der Maaten Athlos MJC 2000 m 11:34
40 158 Mara van der Linden PEC 1910 MJC 2000 m 11:39
41 189 Andrea Bruntink Hanzesport MJC 2000 m 15:03
             
             
             
             
1 113 Melissa de Haan AV '34 MJD1e 1500 m 5:54
2 122 Jessie Tijbout Isala '96 MJD1e 1500 m 6:18
3 117 Merel Lasschuijt AV '34 MJD1e 1500 m 6:24
4 106 Paula Spoolder Atletics Nijverdal MJD1e 1500 m 6:25
5 120 Jelynn Timisela AV '34 MJD1e 1500 m 6:27
6 121 Hannah Koster Isala '96 MJD1e 1500 m 6:29
7 100 Inga Bakker ACO Van Elderen MJD1e 1500 m 6:31
8 104 Mylena Floor PEC 1910 MJD1e 1500 m 6:33
9 114 Fleur Holtkamp AV '34 MJD1e 1500 m 6:38
10 127 Ellen Drost Athlos MJD1e 1500 m 6:41
11 105 Eva Gnodde ACO Van Elderen MJD1e 1500 m 6:43
12 108 Gerber Loman Cialfo MJD1e 1500 m 6:52
13 132 Anne Meiberg De Gemzen MJD1e 1500 m 6:57
14 102 Zoë Francken PEC 1910 MJD1e 1500 m 7:02
15 118 Iris Mandemaker AV '34 MJD1e 1500 m 7:05
16 101 Eva Peters PEC 1910 MJD1e 1500 m 7:07
17 126 Noortje Schröder Athlos MJD1e 1500 m 7:14
18 107 Marye Bosboom Cialfo MJD1e 1500 m 7:15
19 133 Margot Rijsman Hanzesport MJD1e 1500 m 7:16
20 131 Iris Keizer De Gemzen MJD1e 1500 m 7:20
21 115 Noelle van Kamp AV '34 MJD1e 1500 m 7:22
22 103 Lara Plat PEC 1910 MJD1e 1500 m 7:30
23 123 Anne Jansen Isala '96 MJD1e 1500 m 7:36
24 134 Lisa van Dusseldorp Hanzesport MJD1e 1500 m 7:37
25 130 Sarife Schalkwijk Athlos MJD1e 1500 m 7:40
26 125 Charida Righolt Athlos MJD1e 1500 m 7:44
27 111 Jetske Brinkman AV '34 MJD1e 1500 m 7:46
28 124 Isa Bos Isala '96 MJD1e 1500 m 8:35
29 128 Krista Smit Athlos MJD1e 1500 m 8:40
30 129 Rune Sassen Athlos MJD1e 1500 m 10:23
             
             
1 768 Doortje Swaters Atletics Nijverdal MJD2e 1500 m 5:43
2 770 Anouschka Schröder Flevo Delta MJD2e 1500 m 5:45
3 779 Emma Hoes AV '34 MJD2e 1500 m 6:12
4 769 Astrid Niezing De Sprinter MJD2e 1500 m 6:23
5 765 Dagmar van Hinte Flevo Delta MJD2e 1500 m 6:24
6 785 Marlou Zandgrond AV '34 MJD2e 1500 m 6:31
7 786 Anne van Zuijlen AV '34 MJD2e 1500 m 6:31
8 776 Simone Timmerman Daventria MJD2e 1500 m 6:32
9 771 Paulien Plat PEC 1910 MJD2e 1500 m 6:34
10 774 Erin Bade Ciko '66 MJD2e 1500 m 6:37
11 787 Jade Schreuder Athlos MJD2e 1500 m 6:43
12 766 Laura Brands NOP MJD2e 1500 m 6:45
13 767 Jillian Seevinck De Liemers MJD2e 1500 m 6:46
14 773 Deborah Slijkhuis PEC 1910 MJD2e 1500 m 6:52
15 790 Kirsten Heuvelink Hanzesport MJD2e 1500 m 6:55
16 780 Margreet Klein Willink AV '34 MJD2e 1500 m 7:04
17 781 Tess Lont AV '34 MJD2e 1500 m 7:06
18 775 Felicia Elskamp Cialfo MJD2e 1500 m 7:10
19 772 Irene Afman PEC 1910 MJD2e 1500 m 7:11
20 783 Dieuweke Slump AV '34 MJD2e 1500 m 7:26
21 784 Kim van der Velde AV '34 MJD2e 1500 m 8:01
22 778 Chanda van den Brink AV '34 MJD2e 1500 m 8:25
             
             
1 7 Michel Kerkdijk Phanos MKort 3000 m 10:17
2 18 Raimo Westerhof Athlos MKort 3000 m 10:19
3 25 C. Stevens TION MKort 3000 m 10:20
4 1 Jeroen van Calker PEC 1910 MKort 3000 m 10:24
5 13 Manfred Malcorps Isala '96 MKort 3000 m 10:38
6 5 Henk Smalbrugge PEC 1910 MKort 3000 m 10:45
7 8 Ernst Hulsman PEC 1910 MKort 3000 m 10:46
8 4 Ronald Kleine Koerkamp Hanzesport MKort 3000 m 10:49
9 3 Alfred Rekers PEC 1910 MKort 3000 m 10:55
10 6 Arne Mulder PEC 1910 MKort 3000 m 10:59
11 2 Mario Diks Veluwe MKort 3000 m 11:01
12 19 Falco Olivier PEC 1910 MKort 3000 m 11:03
13 12 Henk Jan Dorgelo Isala '96 MKort 3000 m 11:06
14 20 Mitchell Bakker AV Rijssen MKort 3000 m 11:08
15 10 Niek Linckens ACO Van Elderen MKort 3000 m 11:11
16 11 Stef Verwaaijen AVA '70 MKort 3000 m 11:30
17 715 Bennie Thunker Isala '96 MKort 3000 m 11:30
18 14 Jeroen Vos Isala '96 MKort 3000 m 11:59
19 16 Elroy Brouwer Isala '96 MKort 3000 m 12:30
             
             
1 705 Jan Grashuis Veluwe MM35+ 9000 m 32:32
2 710 Jan van Ommen Cialfo MM35+ 9000 m 33:10
3 707 Andre Meuleman Cialfo MM35+ 9000 m 36:29
4 714 Arian Adriaans Cifla MM35+ 9000 m 37:09
5 709 Gerard Kroes Cialfo MM35+ 9000 m 38:22
6 711 Arnols Bredewolt Cialfo MM35+ 9000 m 43:00
7 35 Joost Blijham   MM35+ 9000 m 43:49
             
             
1 706 Jeroen Machielsen Atletics Nijverdal MM40+ 9000 m 32:55
2 704 Tonnie Stouten Veluwe MM40+ 9000 m 32:59
3 712 Maurice Winterman Veluwe MM40+ 9000 m 33:08
4 596 Henk Wolf Spirit Lelystad MM40+ 9000 m 34:25
5 701 Paul Swart Gelre MM40+ 9000 m 34:33
6 593 Pieter jan Vlaming NOP MM40+ 9000 m 36:12
7 703 Bernhard Kootstra ACO Van Elderen MM40+ 9000 m 37:44
8 708 Evert Spijkerboer Cialfo MM40+ 9000 m 37:52
9 702 Harry Veldkamp Cialfo MM40+ 9000 m 38:52
10 594 Evert Jan kasteel Cialfo MM40+ 9000 m 39:30
11 32 Hietbrink AV '34 MM40+ 9000 m 39:42
12 592 Benno Oderkerk AV '34 MM40+ 9000 m 39:49
13 33 Christian Kats Cialfo MM40+ 9000 m 40:27
14 23 Aice Bouwma Friesland MM40+ 9000 m 40:30
15 595 Jan Lubbinge Cialfo MM40+ 9000 m 42:07
             
             
1 883 Wim de Weerdt Cialfo MM50+ 6500 m 21:45
2 887 Albert Oldehinkel Spurt '88 MM50+ 6500 m 22:04
2 885 Roelof Hutten Spurt '88 MM50+ 6500 m 23:10
3 884 Jaap Vlaming NOP MM50+ 6500 m 23:23
3 886 Henk Oldehinkel Spurt '88 MM50+ 6500 m 23:32
4 891 Wim Liefers AV '34 MM50+ 6500 m 23:39
4 889 Hans Bosman Daventria MM50+ 6500 m 23:41
5 888 Wim Potjes De Gemzen MM50+ 6500 m 24:14
5 882 Jaap Kooiman Cialfo MM50+ 6500 m 24:31
6 881 Willem de Vries NOP MM50+ 6500 m 25:09
6 894 Flip Nijhoff De Gemzen MM50+ 6500 m 27:08
7 893 Philip Wheeler Cifla MM50+ 6500 m 27:23
7 890 Eric de Vries Daventria MM50+ 6500 m 29:09
             
             
1 352 Irene Bijman Isala '96 MPA1e 1000 m 4:09
2 335 Michal Smalbrugge AV Rijssen MPA1e 1000 m 4:10
3 351 Ilham Tamrouti Isala '96 MPA1e 1000 m 4:19
4 345 Sabine Rouw AV '34 MPA1e 1000 m 4:21
5 341 Corean Benschop AV '34 MPA1e 1000 m 4:35
6 334 Manon Schoop NOP MPA1e 1000 m 4:38
7 370 Lisa van Beek Cialfo MPA1e 1000 m 4:42
8 346 Nynke van der Schaaf AV '34 MPA1e 1000 m 4:43
9 331 Femke Beuling NOP MPA1e 1000 m 4:44
10 366 Camèl Rozendal De Gemzen MPA1e 1000 m 4:46
11 349 Mirren van Blanken AV '34 MPA1e 1000 m 4:47
12 330 Rianne Beuling NOP MPA1e 1000 m 4:50
13 365 Myrthe ten Broeke De Gemzen MPA1e 1000 m 4:52
14 344 Yoka Hubers AV '34 MPA1e 1000 m 4:53
15 356 Rebecca Brink Athlos MPA1e 1000 m 4:53
16 350 Amber Schouten Isala '96 MPA1e 1000 m 4:54
17 378 Anne van Jaarsveld Hanzesport MPA1e 1000 m 4:55
18 333 Daphne Dikkers De Sprinter MPA1e 1000 m 4:57
19 340 Josefien Overeem PEC 1910 MPA1e 1000 m 4:59
20 355 Sharon van Dam Athlos MPA1e 1000 m 5:00
21 336 Marieke de Boer PEC 1910 MPA1e 1000 m 5:01
22 373 Liset van der Hulst Cialfo MPA1e 1000 m 5:01
23 358 Linda van Zijst Athlos MPA1e 1000 m 5:04
24 371 Melanie Bouter Cialfo MPA1e 1000 m 5:04
25 343 Marjolein van Dijk AV '34 MPA1e 1000 m 5:05
26 367 Mandy Bagerman De Gemzen MPA1e 1000 m 5:08
27 376 Nynke Flipse Hanzesport MPA1e 1000 m 5:09
28 375 Meike Roosma Hanzesport MPA1e 1000 m 5:10
29 353 Sanne van den Brink Athlos MPA1e 1000 m 5:12
30 332 Isabel Gerritsen Gelre MPA1e 1000 m 5:13
31 348 Wiyada Thiabphet AV '34 MPA1e 1000 m 5:14
32 339 Ilse van der Moolen PEC 1910 MPA1e 1000 m 5:15
33 368 Manouck van den Berg De Gemzen MPA1e 1000 m 5:16
34 369 Emma Ketelaar De Gemzen MPA1e 1000 m 5:18
35 377 Eva de Wilde Hanzesport MPA1e 1000 m 5:18
36 342 Nihan Boulan AV '34 MPA1e 1000 m 5:19
37 354 Emma Mol Athlos MPA1e 1000 m 5:23
38 338 Sanne Heidinga PEC 1910 MPA1e 1000 m 5:27
39 372 Estelle Dijkgraaf Cialfo MPA1e 1000 m 5:31
40 364 Ilse van Huffelen De Gemzen MPA1e 1000 m 5:34
41 337 Demi Folkersma PEC 1910 MPA1e 1000 m 5:35
42 374 Laura Slijkhuis Cialfo MPA1e 1000 m 5:37
             
             
1 38 Gaya van Nifterik Atletics Nijverdal MPA2e 1000 m 4:03
2 446 Bente Lutteke Hanzesport MPA2e 1000 m 4:04
3 410 Martha Tiel Groenestege PEC 1910 MPA2e 1000 m 4:07
4 409 Loes Overeem PEC 1910 MPA2e 1000 m 4:11
5 423 Myrthe Schouten AV '34 MPA2e 1000 m 4:15
6 417 Eva Janssen AV '34 MPA2e 1000 m 4:16
7 425 Marieke Schoonenberg Athlos MPA2e 1000 m 4:20
8 427 Eva Meijberg Athlos MPA2e 1000 m 4:22
9 440 Elsbeth Noppers Cialfo MPA2e 1000 m 4:24
10 405 Heleen Bruintjes NOP MPA2e 1000 m 4:25
11 412 Frouke Weynschenk PEC 1910 MPA2e 1000 m 4:25
12 414 Sylvana Wijers Daventria MPA2e 1000 m 4:27
13 424 Lieneke Stoop AV '34 MPA2e 1000 m 4:29
14 401 Anouschka Heemskerk Flevo Delta MPA2e 1000 m 4:33
15 422 Lisette Poen AV '34 MPA2e 1000 m 4:34
16 426 Larissa Benek Athlos MPA2e 1000 m 4:34
17 439 Lisanne Maasland Cialfo MPA2e 1000 m 4:40
18 421 Kim van Nuland AV '34 MPA2e 1000 m 4:45
19 402 Irene van de Stok Gelre MPA2e 1000 m 4:50
20 419 Marit van der Kruit AV '34 MPA2e 1000 m 4:51
21 404 Maartje Oostveen Flevo Delta MPA2e 1000 m 4:52
22 400 Myrett Kootstra ACO Van Elderen MPA2e 1000 m 5:02
23 411 Sophie Valk PEC 1910 MPA2e 1000 m 5:07
24 435 Emma van Leeuwen De Gemzen MPA2e 1000 m 5:09
25 443 Silvia Veldhuis Cialfo MPA2e 1000 m 5:10
26 416 Nienke Grasmeijer AV '34 MPA2e 1000 m 5:13
27 442 Manon Veldhuis Cialfo MPA2e 1000 m 5:14
28 437 Amber Jurriëns Cialfo MPA2e 1000 m 5:16
29 434 Esther Jager De Gemzen MPA2e 1000 m 5:17
30 403 Sophie Hennink Gelre MPA2e 1000 m 5:18
31 418 Sascha Kadiks AV '34 MPA2e 1000 m 5:21
32 420 Veerle Linger AV '34 MPA2e 1000 m 5:22
33 441 Renee Temmen Cialfo MPA2e 1000 m 5:22
34 436 Celine Heuving Cialfo MPA2e 1000 m 5:23
35 438 Julia Lubbinge Cialfo MPA2e 1000 m 5:23
36 444 Mirie van Oijen Hanzesport MPA2e 1000 m 5:42
37 415 Evie Brinkman AV '34 MPA2e 1000 m 5:45
38 407 Marit Fiechter PEC 1910 MPA2e 1000 m 5:57
             
             
1 960 Floor Doornwaard De Gemzen MPB 1000 m 4:21
2 951 Mila Koster Isala '96 MPB 1000 m 4:24
3 941 Danique de Haan AV '34 MPB 1000 m 4:26
4 933 Sanne Nieman PEC 1910 MPB 1000 m 4:37
5 950 Lisa van Reem Isala '96 MPB 1000 m 4:37
6 944 Charlotte Hummel AV '34 MPB 1000 m 4:38
7 959 Nesrin Boetattan PEC 1910 MPB 1000 m 4:39
8 965 Tessa Harmsen Cialfo MPB 1000 m 4:41
9 949 Anne Roossink Isala '96 MPB 1000 m 4:43
10 939 Marrit Eleveld AV '34 MPB 1000 m 4:49
11 955 Esther Meijberg Athlos MPB 1000 m 4:49
12 963 Amber Splinter De Gemzen MPB 1000 m 4:52
13 942 Astrid de Haas AV '34 MPB 1000 m 4:53
14 928 Jana Bersee Gelre MPB 1000 m 4:54
15 938 Sterre van Beek AV '34 MPB 1000 m 4:55
16 946 Elisa Maassen AV '34 MPB 1000 m 5:00
17 973 Mirte Mol Hanzesport MPB 1000 m 5:03
18 954 Naomi Hagen Athlos MPB 1000 m 5:05
19 936 Laura Oldenburger Daventria MPB 1000 m 5:06
20 974 Janne Klein-Gelink Hanzesport MPB 1000 m 5:07
21 975 Jasmijn Kwakkelaar Hanzesport MPB 1000 m 5:07
22 930 Julia Swaters Atletics Nijverdal MPB 1000 m 5:12
23 945 Anouk Kadiks AV '34 MPB 1000 m 5:17
24 971 Jip van Dijk Hanzesport MPB 1000 m 5:18
25 953 Maud Lodder Athlos MPB 1000 m 5:19
26 927 Maran Kremer De Sprinter MPB 1000 m 5:20
27 961 Marit Hanekamp De Gemzen MPB 1000 m 5:20
28 970 Jara Lutteke Hanzesport MPB 1000 m 5:21
29 937 Floor Schouten Daventria MPB 1000 m 5:25
30 969 Fleur van Brouwershaven Daventria MPB 1000 m 5:27
31 929 Emma van de Stok Gelre MPB 1000 m 5:28
32 964 Floortje van der Most De Gemzen MPB 1000 m 5:40
33 967 Maud Temmen Cialfo MPB 1000 m 5:42
34 948 Iris de Wit AV '34 MPB 1000 m 5:46
35 943 Iris Hendriks AV '34 MPB 1000 m 5:49
36 962 Esmeé de Ruiter De Gemzen MPB 1000 m 5:50
37 968 Sanne Verhaaf Cialfo MPB 1000 m 6:02
38 934 Rianne Schonewille PEC 1910 MPB 1000 m 6:09
             
             
1 838 Manon Los Isala '96 MPC 1000 m 4:41
2 849 Ella Bartelds Cialfo MPC 1000 m 4:57
3 832 Nienke de Boer PEC 1910 MPC 1000 m 5:00
4 834 Matilde Valk PEC 1910 MPC 1000 m 5:06
5 836 Lisa van der Meulen Isala '96 MPC 1000 m 5:10
6 850 Desi Emmerik Cialfo MPC 1000 m 5:11
7 839 Rianne Kok Athlos MPC 1000 m 5:19
8 852 Madelief Kwakkelaar Hanzesport MPC 1000 m 5:26
9 830 Renate Brands NOP MPC 1000 m 5:31
10 39 Femke van de kruit AV '34 MPC 1000 m 5:32
11 831 Ruth Oostveen Flevo Delta MPC 1000 m 5:33
12 853 Olivia Greven Hanzesport MPC 1000 m 5:40
13 837 Simone Smit Isala '96 MPC 1000 m 5:41
14 840 Floor van den Brink Athlos MPC 1000 m 5:43
15 844 Merith van Lohuizen De Gemzen MPC 1000 m 5:53
16 851 Sanne Flipse Hanzesport MPC 1000 m 5:54
17 847 Iris Reurink De Gemzen MPC 1000 m 5:57
18 848 Maartje Berkenbosch De Gemzen MPC 1000 m 6:03
19 846 Tessa Hanekamp De Gemzen MPC 1000 m 6:49
20 845 Eva van de Beek De Gemzen MPC 1000 m 7:15
             
             
1 270 Victor van Dijk   MRecr 6500 m 24:48
2 271 Nanko Gerritsen   MRecr 6500 m 28:02
3 272 Eric Zager   MRecr 6500 m 28:58
             
             
1 30 Henk van der Schaaf   MReKo 3000 m 14:58
2 31 Martijn van Houten   MReKo 3000 m 19:41
             
             
1 828 Marije te Raa AAC V.Sen 5000 m 18:34
2 821 Lindy Burgman Nijmegen Atletiek V.Sen 5000 m 19:49
3 825 Natasja Brusik Nijmegen Atletiek V.Sen 5000 m 20:13
4 823 Kimba ten Kampe Daventria V.Sen 5000 m 21:44
5 822 Maartje vanReedt Dortlan PEC 1910 V.Sen 5000 m 21:49
6 820 Hellen de Vries PEC 1910 V.Sen 5000 m 22:11
7 829 Jazlin Ruinemans Start '78 V.Sen 5000 m 22:35
8 827 Gejanne Lussenberg Isala '96 V.Sen 5000 m 24:19
             
             
1 997 Jacqueline Rustidge Isala '96 VM35+ 5000 m 19:25
2 999 Saskia Schutte Cialfo VM35+ 5000 m 21:38
3 996 Giny Dunnewind ACO Van Elderen VM35+ 5000 m 23:57
4 998 Marianne Reuvecamp PEC 1910 VM35+ 5000 m 24:26
             
             
1 27 Gerda Willems ACO Van Elderen VM45+ 5000 m 22:59
2 29 Mieke Toorenaar Cifla VM45+ 5000 m 24:27
3 28 M. Renckens-Klok Cifla VM45+ 5000 m 26:11
4 26 Sien Meinen AVA '70 VM45+ 5000 m 28:17