Uitslag 2e pupillen medaillewedstrijd Epe, 9-05-09

 

 

Jongens pupillen C

Pl. Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
1 Joris Jansen Isala '96 2001 7.1 2.27.0 0.80 956 ptn
2 Steven Hanekamp AV De Gemzen 2001 7.6 2.34.4 0.95 918 ptn
3 Fabian van de Wetering Isala '96 2001 7.7 2.30.1 0.90 894 ptn
4 Toon Grooteboer AV Athlos 2001 7.5 2.30.2 0.85 892 ptn
5 Rick Celie AV Athlos 2001 8.2 2.45.2 0.90 716 ptn
6 Jord van der Vinne AV Athlos 2001 7.8 2.34.0 0.70 703 ptn
7 Michael de Vries Isala '96 2001 7.5   0.90 672 ptn
8 Matthias van der Most AV De Gemzen 2001 8.4 2.44.3 0.80 618 ptn
9 Bjorn Hoogendoorn AV Athlos 2001 8.8 2.39.0 0.75 558 ptn
10 Jesse Westerink Isala '96 2001 7.9 2.55.7 0.70 557 ptn
11 Ruben Koopman Isala '96 2001 9.5 2.54.1 0.85 458 ptn
12 Wick van der Weerd Isala '96 2001 8.4 3.25.6 0.75 416 ptn
13 Niek Mondria AV Isala'96 2001 8.6 3.06.9 0.65 362 ptn

Meisjes pupillen C

Pl. Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
1 Manon Los Isala '96 2001 7.3 2.19.1 1.00 1124 ptn
2 Nikki Boon AV Athlos 2001 7.0 2.36.7 0.95 1018 ptn
3 Ella Bartelds Cialfo 2001 7.2 2.31.5 0.90 976 ptn
4 Iris Geerling AV Athlos 2001 7.2 2.27.5 0.85 968 ptn
5 Silke Meijberg Isala '96 2001 7.6 2.27.4 0.75 821 ptn
6 Lisa van der Meulen Isala '96 2001 7.7 2.44.0 0.90 804 ptn
7 Esmé van den Akker Isala '96 2001 7.8 2.36.8 0.85 795 ptn
8 Rianne Kok AV Athlos 2001 7.8 2.32.2 0.75 752 ptn
9 Mirjam Hofstede Isala '96 2001 7.6 2.47.9 0.80 725 ptn
10 Maartje Berkenbosch AV De Gemzen 2001 7.7 2.52.4 0.85 719 ptn
11 Floor van de Brink AV Athlos 2001 8.0 2.40.3 0.80 703 ptn
12 Els Postuma AV Isala'96 2001 7.5 2.55.2 0.80 703 ptn
13 Iris Reurink AV De Gemzen 2001 7.7 2.51.3 0.80 689 ptn
14 Simone Smit Isala '96 2001 8.0 2.53.5 0.80 627 ptn
15 Lea Wibier Cialfo 2001 7.8 3.03.1 0.80 612 ptn
16 Marije Salverda Isala '96 2001 8.8 2.46.3 0.80 551 ptn
17 Marlou van Mourik Cialfo 2001 8.2 2.39.1   484 ptn
18 Femke van Buren Isala '96 2001 8.8 2.57.6 0.65 380 ptn
19 Mieke van der Gulik Isala '96 2001 9.4 3.21.9 0.70 249 ptn
20 Eva van de Beek AV De Gemzen 2001 9.6 3.28.2 0.60 154 ptn

Jongens pupillen B

Pl. Naam vereniging geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Sven Hellendoorn Isala '96 2000 7.2 3.54.3 3.16 24.56 1631 ptn
2 Levi Abma Isala '96 2000 7.2 3.51.5 3.27 20.92 1619 ptn
3 Léon Mak AV De Gemzen 2000 6.9 4.24.2 3.33 23.75 1582 ptn
4 Nick Bakker AV Athlos 2000 7.1 3.56.0 3.29 17.27 1568 ptn
5 Renger Bootsma AV De Gemzen 2000 7.6 4.48.0 3.06 19.67 1536 ptn
6 Samil Sariaslan AV Athlos 2000 7.4 4.26.2 3.03 23.72 1415 ptn
7 Paul Rill Isala '96 2000 7.7 4.30.0 2.92 20.73 1285 ptn
8 Victor Sagel Isala '96 2000 7.9 4.11.4 3.07 15.70 1281 ptn
9 Rick Stegeman Cialfo 2000 6.8 4.18.3 3.32 17.36 1251 ptn
10 Huub van der Gulik Isala '96 2000 7.6 4.48.4 2.97 19.83 1233 ptn
11 Daan Hollander Isala '96 2000 7.5 4.38.4 2.59 17.94 1183 ptn
12 Olav Koning AV Athlos 2000 7.8 4.17.0 2.68 12.41 1141 ptn
13 Eric Wind Isala '96 2000 8.1 4.34.3 2.95 11.47 1063 ptn
14 Gerben Weggeman AV Athlos 2000 7.8 4.43.1 2.76 12.52 1060 ptn
15 Sam Koelma AV De Gemzen 2000 8.3 5.01.9 2.56 19.86 996 ptn
16 Jan-Peter Loman Cialfo 2000 8.5 4.51.0 2.39 14.60 900 ptn
17 Stijn Castrop AV De Gemzen 2000 9.0 4.40.0 2.44 16.61 887 ptn
18 Sem Verbrugh AV Athlos 2000 8.1 5.10.9 2.26 13.20 837 ptn

Meisjes pupillen B

Pl. Naam vereniging geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Isa Tweehuijsen AV Athlos 2000 7.0 4.27.8 3.23 34.03 1648 ptn
2 Anne Roossink Isala '96 2000 6.6 4.05.8 3.35 14.85 1603 ptn
3 Karin van den Berg AV De Gemzen 2000 6.9 4.28.4 3.47 16.53 1492 ptn
4 Lisa van Reem Isala '96 2000 6.9 4.06.5 3.05 13.88 1456 ptn
5 Mila Koster Isala '96 2000 7.3 4.16.2 3.12 13.87 1347 ptn
6 Naomi Hagen AV Athlos 2000 6.9 4.47.8 3.00 15.96 1319 ptn
7 Esther Meijberg AV Athlos 2000 7.4 4.22.6 2.73 17.17 1278 ptn
8 Iris Riezebos Isala '96 2000 7.4 4.38.4 2.87 17.75 1255 ptn
9 Anne Verzijl AV Athlos 2000 7.7 4.08.4 2.96 11.21 1230 ptn
10 Amber Splinter AV de Gemzen 2000 7.8 4.20.1 2.70 14.98 1177 ptn
11 Lenee Mondria AV Athlos 2000 7.3 4.22.9 2.94 7.75 1165 ptn
12 Aniek Pannekoek Cialfo 2000 7.6 4.29.2 2.74 11.05 1114 ptn
13 Eva van der Hulst Cialfo 2000 7.8 4.37.6 2.65 11.18 1033 ptn
14 Maud Lodder AV Athlos 2000 7.5 4.47.1 2.57 9.36 1000 ptn
15 Eline Veldhuizen AV de Gemzen 2000 7.2 6.06.4 2.74 12.08 935 ptn
16 Cato Visser AV de Gemzen 2000 8.0 5.02.7 2.79 8.56 893 ptn
17 Tirza Tessemaker AV De Gemzen 2000 8.0 5.00.3 2.49 10.46 879 ptn
18 Marit Hanekamp AV De Gemzen 2000 8.0 5.09.6 2.60 9.64 856 ptn
19 Esmee Nijhof Cialfo 2000 7.6 5.03.5 2.55 6.25 855 ptn
20 Kirsten Flier Isala '96 2000 7.8 5.40.4 2.49 12.88 847 ptn
21 Romy Doorn Isala '96 2000 8.2 5.17.0 2.39 13.76 839 ptn
22 Esmeé de Ruiter AV De Gemzen 2000 8.2 5.03.1 2.62 7.52 804 ptn
23 Sanne Verhaaf Cialfo 2000 8.5 5.49.0 2.35 12.77 689 ptn
24 Floortje van de Most AV de Gemzen 2000 8.4   2.57 7.85 596 ptn
25 Lisa Endendijk Cialfo 2000 9.1 6.03.4 2.12 7.34 423 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Pl. Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Richard Meuleman Isala '96 1999 11.0 1.20 5.92 1198 ptn
2 Scott Boon AV Athlos 1999 11.0 1.15 6.48 1195 ptn
3 Julian Hellendoorn Isala '96 1999 12.4 1.20 5.56 1024 ptn
4 Dennis van Reem Isala '96 2000 11.3 1.05 5.35 1017 ptn
5 Robert Los Isala '96 1999 11.8 1.10 5.52 1010 ptn
6 Jorian Duijm Isala '96 1999 13.5 1.15 5.66 897 ptn
7 Louis Wibier Cialfo 1999 13.3 1.00 4.05 764 ptn
8 Han van de Beek AV De Gemzen 1999 13.5 1.00 5.26 761 ptn
9 Tyrone Meyners AV Athlos 1998 13.1 1.00 4.75 759 ptn
10 Remon van 't Hul AV De Gemzen 1999 14.6 0.85 3.94 745 ptn
11 Marten Boeve Cialfo 1999 13.5 1.05 4.50 691 ptn
12 Jasper Hoogeveen AV De Gemzen 1999 13.6 0.85 5.09 631 ptn
13 Jordy Cornelissen AV De Gemzen 1999 13.4 0.90 3.54 570 ptn
14 Dano van Verseveld AV De Gemzen 1999 12.9 1.00 4.56 497 ptn
15 Kjell Raaijmakers AV Athlos 1999 13.8 0.90 3.02 495 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Pl. Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Rik Albers Isala '96 1998 11.8 1.25 7.24 1223 ptn
2 Dylan van Werven AV de Gemzen 1998 12.7 1.00 5.96 1220 ptn
3 Robin Vliem AV Athlos 1998 10.9 1.20 5.94 1212 ptn
4 Arnout Mak AV De Gemzen 1998 12.5   5.86 1173 ptn
5 Sam Husken AV Athlos 1998 11.3 1.15 6.60 1167 ptn
6 Harm Prins Isala '96 1998 12.0 1.30 5.79 1152 ptn
7 Mark van der Meulen Isala '96 1998 12.4 1.10 7.24 1052 ptn
8 Daan Bijsterbosch AV De Gemzen 1998 12.5 1.05 5.00 985 ptn
9 Joel Plantinga Isala '96 1998 12.2 1.10 5.45 964 ptn
10 Jeroen Dekker AV Athlos 1998 12.8 1.10 5.25 894 ptn
11 Maarten van Zijl AV de Gemzen 1998 14.0 1.25 6.53 874 ptn
12 Ruben Fix AV De Gemzen 1998 12.5 1.10 7.22 868 ptn
13 Dirk Hofstede Isala '96 1998 12.4 1.05 4.64 852 ptn
14 Jorg Visser AV Athlos 1998 12.7 1.00 5.17 824 ptn
15 Joost Jansen AV Athlos 1998 10.7 1.20 5.67 545 ptn
16 Stijn Tromp AV De Gemzen 1998 11.6 1.15 7.29 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Pl. Naam vereniging geb 60m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Irene Bijman Isala '96 1999 12.3 3.33.9 3.48 21.26 1472 ptn
2 Ilham Tamrouti Isala '96 1999 12.2 3.48.4 3.31 22.33 1379 ptn
3 Lisa van Beek Cialfo 1999 12.2 4.14.9 3.52 18.33 1239 ptn
4 Sharon van Dam AV Athlos 1999 11.7 4.12.5 3.41 13.55 1204 ptn
5 Sanne van den Brink AV Athlos 1999 12.5 4.16.4 3.57 15.14 1165 ptn
6 Wietske Hekstra AV Athlos 1999 12.0 4.12.5 3.33 13.18 1150 ptn
7 Nienke Cornelissen AV Athlos 1999 12.3 4.38.8 3.36 17.78 1096 ptn
8 Mandy Bagerman AV De Gemzen 1999 13.2 4.20.0 3.72 11.09 1047 ptn
9 Rebecca Brink AV Athlos 1999 12.9 4.25.8 3.43 13.89 1042 ptn
10 Camèl Rozendal AV De Gemzen 1999 13.1 4.05.8 3.21 12.24 1036 ptn
11 Amber Schouten Isala '96 1999 13.4 4.11.6 3.45 11.48 1019 ptn
12 Linda van Zijst AV Athlos 1999 12.9 4.21.0 3.33 11.35 995 ptn
13 Lisa Stijf AV De Gemzen 1999 12.7 4.29.4 3.15 13.88 989 ptn
14 Melanie Bouter Cialfo 1999 12.8 4.34.3 2.99 14.36 938 ptn
15 Laura van de Belt Cialfo 1999 13.0 4.48.0 3.03 17.40 929 ptn
16 Liset van der Hulst Cialfo 1999 13.5 4.25.5 3.02 13.47 902 ptn
17 Emma Ketelaar AV De Gemzen 1999 13.5 4.35.7 3.18 10.89 849 ptn
18 Marjet van der Poll Isala '96 1999 14.7 4.31.0 3.09 12.96 827 ptn
19 Milly Kattenberg Isala '96 1999 14.6 4.42.2 2.80 15.81 775 ptn
20 Emma Mol AV Athlos 1999 13.6 5.04.6 3.06 10.91 722 ptn
21 Mylene Beuling Isala '96 1999 14.7 4.49.0 2.90 8.82 645 ptn
22 Roos Visser AV De Gemzen 1999 14.4 5.22.4 2.66 15.91 627 ptn
23 Estelle Dijkgraaf Cialfo 1999 14.3 5.10.1 2.66 10.28 562 ptn
24 Morsal Yaqobi AV de Gemzen 1999 13.6 5.10.2 2.53 8.34 548 ptn
25 Joyce Kooiker Isala '96 1999 15.6 4.52.0 2.44 8.39 534 ptn
26 Denise Berkhof AV Cialfo 1999 18.6 5.28.4 2.17 9.50 398 ptn
27 Demi Band AV Cialfo 1999 15.5   2.26 12.44 368 ptn
28 Laura Slijkhuis Cialfo 1999 16.7       0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Pl. Naam vereniging geb 60m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Larissa Benek AV Athlos 1998 11.0 4.02.4 3.90 18.44 1504 ptn
2 Eva Meijberg AV Athlos 1998 11.7 3.56.0 3.60 19.10 1405 ptn
3 Marieke Schoonenberg AV Athlos 1998 13.1 3.36.0 3.66 17.01 1360 ptn
4 Kirsten Wind Isala '96 1998 12.7 4.06.8 3.59 23.29 1310 ptn
5 Anouk Hoeve AV Athlos 1998 12.0 3.55.9 3.53 15.67 1309 ptn
6 Bo Burgmeijer AV de Gemzen 1998 12.4 4.26.9 3.36 22.33 1195 ptn
7 Ymala Antonsen Isala '96 1998 12.2 4.04.4 3.23 16.02 1193 ptn
8 Lisa van Marle Isala '96 1998 13.1 4.12.6 3.19 20.55 1131 ptn
9 Esther Jager AV De Gemzen 1998 12.2 4.23.8 3.31 15.21 1113 ptn
10 Julia van der Werf Isala '96 1998 13.1 4.05.3 3.33 15.20 1112 ptn
11 Gemma van Dijk Isala '96 1998 12.4 4.41.2 3.00 15.60 973 ptn
12 Emma van Leeuwen AV De Gemzen 1998 13.1 4.29.0 2.96 16.25 955 ptn
13 Amber Jurriëns Cialfo 1998 12.8 4.47.7 2.95 17.26 929 ptn
14 Julia Lubbinge Cialfo 1998 13.5 4.59.7 3.13 19.14 894 ptn
15 Larissa van Dijk Isala '96 1998 12.8 4.52.0 3.10 12.82 872 ptn
16 Manon Veldhuis Cialfo 1998 12.9 4.45.8 2.79 14.76 855 ptn
17 Celine Heuving Cialfo 1998 13.1 4.46.3 2.99 13.10 847 ptn
18 Renee Temmen Cialfo 1998 13.5 4.39.8 2.67 13.73 784 ptn
19 Jasmijn Sagel Isala '96 1998 14.3 5.13.8 2.85 14.50 665 ptn
20 Sanne Zweekhorst Cialfo 1998 15.3 5.05.3 2.67 14.23 649 ptn
21 Silvia Veldhuis Cialfo 1998 13.0   2.95 14.09 637 ptn
22 Eva Beunk Cialfo 1998 13.9   2.67 17.49 561 ptn
23 Lotte Zweekhorst AV Cialfo 1998 24.9 6.26.4 2.04 7.20 218 ptn

Jongens Mini pupillen C

Pl. Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
1 Gijs Roossink Isala '96 2002 8.4 2.50.6 0.70 1108 ptn
2 David Koning AV Athlos 2002 8.3 2.25.8 0.65 647 ptn
3 Leroy Potkamp AV de Gemzen 2002 8.0 2.53.5 0.65 517 ptn
4 Karsten van Ommen Isala '96 2002 8.6 2.47.4 0.70 508 ptn
5 Sander Knol Isala '96 2002 8.9 2.58.7 0.75 498 ptn
6 Dano van Mierlo Isala '96 2002 7.2 2.14.8 0.90 434 ptn
7 Mark van de Berg AV de Gemzen 2002 8.8 2.49.3 0.65 424 ptn

Meisjes Mini Pupillen C

Pl. Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
1 Rizlan Tamrouti Isala '96 2002 8.1 2.37.8 0.65 594 ptn
2 Terra Fidder Isala '96 2002 8.2 2.54.0 0.80 593 ptn
3 Benthe Meyerink Isala '96 2002 8.4 2.53.4 0.65 457 ptn
4 Jildau Neijenhuis Isala '96 2002 8.7 2.50.3 0.60 394 ptn
5 Louise Mandon Isala '96 2002 8.8 2.56.6 0.65 385 ptn
6 Tess Albers Isala '96 2002 8.9 3.01.2 0.65 349 ptn
7 Tessa Hanekamp AV De Gemzen 2002 9.7 3.19.1 0.65 294 ptn
8 Myrthe Renshoff AV De Gemzen 2002 9.3 3.02.1 0.65 247 ptn
9 Nienke van de Beek AV De Gemzen 2003 9.4 3.15.8 0.65 221 ptn
10 Maud Burgmeyer AV De Gemzen 2003 9.0 3.12.5 0.60 194 ptn
11 Judith Castrop AV De Gemzen 2002 9.9 3.32.0 0.70 179 ptn