Uitslag Rabobank 10 engelse mijl (5 mijl en 5 km), 12-05-09

     
Uitslag Rabobank 10 Engelse Mijl, 12-05-2009
     
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Prestatie
1 156 Tonnie Stouten Apeldoorn M Veluwe MM35+ 55:31
2 190 Melchior van de Pol Apeldoorn M AV '34 MSen 56:49
3 64 Bas Mekking Veessen M Cialfo MSen 57:34
4 118 Joris van de Meent Heerde M De Gemzen MSen 58:31
5 61 Bas van Beek Epe M Cialfo MSen 58:40
6 179 Johan Kats Deventer M Daventria MM35+ 58:50
7 204 Wout Mensink Nunspeet M AWV Delden MM45+ 59:51
8 277 Reinald Bosman Zwolle M PEC 1910 MM35+ 1:01:36
9 84 Jacqueline Rustidge Kampen V Isala '96 VM35+ 1:02:26
10 287 Guido Kwakkel Zeewolde M   MRecr 1:02:45
11 283 Rene Korporaal Zeewolde M   MRecr 1:02:52
12 209 Rob Ribbink Lent M Loopgroep PK MSen 1:03:17
13 176 René Gijsman Renkum M Climax MM35+ 1:03:24
14 165 Hessel Lodder Harderwijk M Athlos MRecr 1:03:29
15 182 Peter de Boer Zwolle M PEC 1910 MM35+ 1:03:31
16 166 Martin Hendriks Elburg M De Gemzen MM35+ 1:04:04
17 187 Jan Willem Francke Zwolle M   MRecr 1:04:13
18 86 Nico de Vries Kampen M Isala '96 MM35+ 1:04:27
19 185 Marinus de Vos Apeldoorn M AV '34 MM35+ 1:04:34
20 172 G. Schaap Epe M Cialfo MM35+ 1:04:49
21 285 Fred Buining Almere M avVN MM45+ 1:05:23
22 146 Wim van Rijswijk Warnsveld M AV '34 MM45+ 1:05:26
23 229 Theo Boekema Zwolle M Loopgroep Aart Stigter MM45+ 1:05:31
24 183 Rudi Tromp Wapenveld M   MRecr 1:05:40
25 223 Martin van den Berg Vaassen M   MRecr 1:05:48
26 180 Roet Jan Heeringa Zwolle M PEC 1910 MRecr 1:06:16
27 119 Frans Breet Dronten M Flevo Delta MM45+ 1:06:32
28 87 Huib Liefhebber Zwolle M   MRecr 1:06:37
29 141 Martijn Schakelaar Hattem M De Gemzen MM35+ 1:06:39
30 133 Hellen de Vries Zwolle V PEC 1910 VSen 1:06:40
31 100 Saskia Schutte Veessen V Cialfo VM35+ 1:06:42
32 252 André Meuleman Epe M Cialfo MM35+ 1:07:31
33 263 Christiaan Schaap Kampen M Isala '96 MSen 1:07:52
34 267 Theo Jacobs Apeldoorn M   MRecr 1:08:02
35 142 Adriaan Sparreboom Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:08:25
36 110 Ax Dil Veessen M Cialfo MM35+ 1:08:50
37 62 Evert Jan Kasteel Epe M Cialfo MM45+ 1:08:55
38 170 Tonnie de Winter Deventer M Veluwe MM35+ 1:09:09
39 66 Henk Jan Kamerbeek Heerde M De Gemzen MM45+ 1:09:14
40 65 Harry Veldkamp Epe M Cialfo MM35+ 1:09:37
41 177 Christiaan Kats Oene M Cialfo MRecr 1:09:40
42 103 Jesse ter Mate Deventer M   MRecr 1:09:57
43 153 Lubbert Bovenhuis Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:10:29
44 224 Gerrit van Hamersveld Nunspeet M   MRecr 1:10:35
45 276 Antonius Poelman Zwolle M PEC 1910 MM45+ 1:10:39
46 144 Piet Wassenaar Barneveld M avVN MM55+ 1:10:57
47 162 Rob ten Brinck Duiven M   MRecr 1:11:01
48 250 Maarten Papegaay Kampen M Isala '96 MM45+ 1:11:03
49 130 Adriaan Aarden Zwolle M PEC 1910 MRecr 1:11:09
50 101 Richard ter Mate Deventer M   MRecr 1:11:14
51 216 Maarten Vos Zwolle M   MRecr 1:11:22
52 128 Frits Malcorps Kampen M Isala '96 MM55+ 1:11:31
53 280 Henk Hoekert Hulshorst M De Gemzen MM55+ 1:11:51
54 80 Jan Bakker Zwolle M   MRecr 1:12:11
55 122 Freek van de Graaf Wezep M De Gemzen MRecr 1:12:15
56 265 Frank van 't Hul Oldebroek M De Gemzen MM55+ 1:12:15
57 205 Jon Nabeshuis Hattem M   MRecr 1:12:18
58 96 Gerda van der Kolk IJsselmuiden V Isala '96 VM35+ 1:12:31
59 115 Gerrit Zoet Nunspeet M   MRecr 1:12:51
60 121 Roelof Pepping Dronten M avVN MM55+ 1:12:56
61 217 Wouter Ribbink Dieren M Loopgroep PK MSen 1:13:04
62 198 Bert Schraa Zwolle M PEC 1910 MM35+ 1:13:09
63 289 Rob Philipsen Epe M Cialfo MRecr 1:13:32
64 212 Robert Dam Zwolle M   MRecr 1:13:33
65 125 Bert de Lange Zwolle M PEC 1910 MM35+ 1:13:36
66 107 Freddy Mulder Zwolle M   MRecr 1:13:39
67 72 Silvo van der Vegte Wijhe M   MRecr 1:13:43
68 134 Tjarko de Ridder Zwolle M   MRecr 1:13:45
69 279 Fred van Dam Zwolle M   MRecr 1:13:55
70 214 André Barneveld Zwolle M   MM35+ 1:13:56
71 244 Jan van Putten Heerde M   MRecr 1:14:03
72 74 Sabina Frens Nunspeet V   VRecr 1:14:04
73 82 Jan van de Grootevheen Hattem M   MRecr 1:14:05
74 94 Jaap van Gelder Olst M   MRecr 1:14:08
75 261 Bart Oranje Zwolle M PEC 1910 MRecr 1:14:23
76 191 Jan Lubbinge Oene M Cialfo MM45+ 1:14:27
77 114 Hans Koster IJsselmuiden M Isala '96 MM35+ 1:14:39
78 167 Ap Brands Zwolle M Loopgroep Aart Stigter MM55+ 1:14:45
79 75 Erik Renshof Barneveld M   MRecr 1:14:46
80 243 Robin Kroon Dronten M   MRecr 1:14:49
81 93 Hans Bloks Zwolle M   MRecr 1:14:57
82 199 Gerbert Tiemens Vaassen M Cialfo MM45+ 1:15:07
83 233 Joop Bosman Elburg M De Gemzen MM55+ 1:15:10
84 284 Dennis van Lith Epe M Cialfo MRecr 1:15:14
85 240 Jouke van Dijk Dronten M   MRecr 1:15:50
86 219 Freddy Fliers Nunspeet M   MRecr 1:15:54
87 242 Bert van de Belt Dronten M   MRecr 1:15:59
88 139 Walter Elferink Dronten M Flevo Delta MM45+ 1:16:00
89 135 Ton Hollak Vaassen M   MRecr 1:16:04
90 253 Arnold Bredewol Veessen M Cialfo MRecr 1:16:05
91 281 Dick van Dijk Dronten M   MRecr 1:16:11
92 221 Leon Dieker Vaassen M   MRecr 1:16:17
93 246 Piet de Wildt Vaassen M Cialfo MM55+ 1:16:29
94 269 I. Hiemstra Zwolle M   MRecr 1:16:35
95 186 Jannet Lange Almere V avVN VM35+ 1:16:41
96 147 Hans Hilbrands Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:16:45
97 171 Flip Nijhoff Elburg M De Gemzen MM55+ 1:16:49
98 136 Mans Veldsink Dedemsvaart M   MRecr 1:16:58
99 206 Henry Velthuyzen Epe M   MRecr 1:16:59
100 184 Rietje Klappe Zwolle V PEC 1910 VM35+ 1:17:09
101 232 Albert Boeve Zwolle M   MRecr 1:17:12
102 83 Pieter Galema Hattem M   MRecr 1:17:22
103 288 Harrie Poll Zwolle M   MRecr 1:17:41
104 188 Bart Bertelink Zwolle M   MRecr 1:17:46
105 163 Peter van der Woude Zevenaar M De Liemers MM55+ 1:17:50
106 105 Hans Schuite Zwolle M   MRecr 1:17:55
107 132 Lysanne Aarden Groningen V Loopgroep Astrea VRecr 1:17:59
108 208 Henk Visser Nunspeet M   MRecr 1:18:01
109 151 Johan Hooisma Dronten M Isala '96 MRecr 1:18:03
110 157 Ronald Kartosonto Zwolle M   MRecr 1:18:04
111 77 Sander Geraedts Apeldoorn M   MRecr 1:18:06
112 78 Jeffrey Dolman Apeldoorn M   MRecr 1:18:06
113 143 Jan Baack Epe M Cialfo MM55+ 1:18:09
114 230 Carla Boekema Zwolle V   VRecr 1:18:11
115 237 Jan Reuvekamp Zwolle M   MRecr 1:18:13
116 189 Andre Berghorst Heerde M   MRecr 1:18:14
117 178 Marcel Wagtelenberg Heerde M De Gemzen MRecr 1:18:22
118 266 Jon Ny de Lange Kampen M Isala '96 MM35+ 1:18:38
119 245 Bert Staal Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:18:57
120 91 Johan de Weerd Epe M   MRecr 1:19:02
121 218 Roel Ribbink Dieren M avVN MM55+ 1:19:18
122 249 John Reints Kampen M   MRecr 1:19:24
123 225 Arnold Zoet Nunspeet M   MRecr 1:19:34
124 222 Patrick Rekers Nunspeet M   MRecr 1:19:35
125 123 Martin Roest 't Harde M   MRecr 1:19:38
126 145 Barend ten Have Kampen M Isala '96 MM55+ 1:19:42
127 231 Aad van Arken 't Harde M De Gemzen MM55+ 1:19:42
128 181 Frits Lautenbag Hattem M   MRecr 1:19:43
129 126 Henriët Koornberg Zwolle V PEC 1910 VRecr 1:19:49
130 120 Martijn Kijkuit Dronten M   MRecr 1:19:57
131 152 Ed Ritsema Kampen M Isala '96 MRecr 1:20:27
132 89 Herwin Hanekamp Zwolle M   MRecr 1:20:29
133 192 Willie Koudenburg Vaassen M De Gemzen MRecr 1:20:33
134 137 Jetske Teune Kampen V Isala '96 VRecr 1:20:35
135 116 Johnv't Verlaat Nunspeet M   MRecr 1:20:43
136 278 Rob Olthof Zwolle M   MRecr 1:20:48
137 102 Cees Bottenberg IJsselmuiden M Isala '96 MRecr 1:20:52
138 174 Bertus Gazenbeek Zwolle M   MRecr 1:20:59
139 282 Willy Berendsen IJsselmuiden M   MRecr 1:20:59
140 124 Bram van Essen Epe M   MRecr 1:21:00
141 149 Harm Prins IJsselmuiden M Isala '96 MRecr 1:21:09
142 228 Dick de reus Nunspeet M   MRecr 1:21:10
143 164 Hans Popping Epe M Cialfo MRecr 1:21:16
144 197 Wijnand de Jager Nunspeet M   MRecr 1:21:34
145 127 Corne Tamarinof Zwolle M   MRecr 1:21:39
146 264 Rannal Spaan Kampen M   MRecr 1:21:49
147 95 Simon Gjaltema Zwolle M   MRecr 1:21:53
148 88 Rieny Riezebos IJsselmuiden V Isala '96 VM35+ 1:22:01
149 239 Anneke Bouwknegt Kampen V Isala '96 VM35+ 1:22:15
150 255 Theo de Kleine IJsselmuiden M Isala '96 MM45+ 1:22:17
151 90 Frans Ruiter Epe M   MRecr 1:22:18
152 131 Lia Aarden-Tabak Zwolle V   VRecr 1:22:18
153 193 Ingrid Liefers Zwolle V   VRecr 1:22:19
154 92 Herber Molemaker Zwolle M PEC 1910 MM45+ 1:22:20
155 173 Wilco Voulon Zwolle M   MRecr 1:22:33
156 256 Erik Beenen Kampen M   MRecr 1:22:42
157 286 Arjen Brouwer Zwolle   MRecr 1:23:12
158 175 Willem Langendijk Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:23:22
159 254 Geert Jan de Boer Nunspeet M   MRecr 1:23:22
160 106 Bert Vlijm Doornspijk M   MRecr 1:23:33
161 220 Alie Ribbink Dieren V   VRecr 1:23:36
162 248 Dik Etmans Dronten M   MRecr 1:24:13
163 235 Anja Zweekhorst Emst V Cialfo VRecr 1:24:21
164 79 Holtkamp G.A.J. Apeldoorn M   MRecr 1:24:53
165 99 Jan Janssen Zwolle M   MRecr 1:25:24
166 238 Steven Dissel Kampen M Isala '96 MM35+ 1:25:33
167 69 Gerrit Durberg Epe M Cialfo MRecr 1:25:35
168 111 Wim Brink Zwolle M   MRecr 1:25:36
169 159 Martin Blanke Heino M   MRecr 1:25:37
170 259 Silvia Net Kampen V   VRecr 1:25:38
171 251 Berend Jan Engels Zwolle M   MRecr 1:26:01
172 258 Johan van de Kolk IJsselmuiden M   MRecr 1:26:16
173 200 Henk Vis Nunspeet M   MRecr 1:26:20
174 60 Kees Voorsluijs Barneveld M   MRecr 1:26:37
175 148 Henk Rigterink IJsselmuiden M Isala '96 MRecr 1:27:22
176 201 Aalt Vis Hulshorst M   MRecr 1:27:30
177 227 Hein van Enk Wezep M   MRecr 1:27:55
178 226 Janice van Enk Wezep V   VRecr 1:27:56
179 109 Ronald Bulthuis Kampen M   MRecr 1:28:25
180 154 Henrieke van Beek Zwolle V   VRecr 1:28:52
181 260 A. Tigelaar Kampen V   VRecr 1:28:53
182 262 Harold Post Kampen M   MRecr 1:29:06
183 195 Evelien Sybesma Zwolle V   VRecr 1:29:33
184 194 Frederiek Dijkema Zwolle V   VRecr 1:29:34
185 158 Annemarie Veldkamp Heino V   VRecr 1:29:36
186 169 Antoon Koehorst Oldenzaal M   MRecr 1:29:40
187 236 Bertus van den Burg Epe M   MRecr 1:29:43
188 202 Els den Hengst Hattem V De Gemzen VM35+ 1:30:03
189 129 Marco Grootscholten Olst M Daventria MRecr 1:30:11
190 73 Gert van den Esschert Epe M Cialfo MRecr 1:30:19
191 117 Kees Smit Zwolle M   MRecr 1:30:28
192 207 Janny Reezigt-Ponsteen Nunspeet V De Gemzen VM35+ 1:30:42
193 211 Helga Brink Zwolle V   VRecr 1:31:05
194 234 Julie Voets Zwolle V   VRecr 1:31:39
195 247 Evert Klomp Apeldoorn M   MRecr 1:32:00
196 113 Ria Jansen Zwolle V   VRecr 1:32:30
197 155 Wim van Holst Heerde' M De Gemzen MRecr 1:32:53
198 257 Klaas de Kaste Kampen M   MRecr 1:33:02
199 953 Jan van der Weide Doornspijk   MRecr 1:33:23
200 67 Remco Hendriks Zwolle M   MRecr 1:34:16
201 68 Hans van Oostrom Zwolle M   MRecr 1:34:17
202 108 Gert Dillen Kampen M   MRecr 1:34:31
203 70 Dries Vis Nunspeet M   MRecr 1:34:37
204 98 Henk van Roemburg Dronten M Flevo Delta MM55+ 1:34:54
205 241 Dick Aaldenberg Zwolle M   MRecr 1:35:32
206 196 Nicoline Kruiswijk Zwolle M   MRecr 1:35:34
207 215 Janny Aarden Zwolle V   VRecr 1:35:34
208 85 Agnes van den Bos-Molnar Elburg V   VRecr 1:35:36
209 213 Sjalien Zieleman Zwolle V   VRecr 1:36:20
210 112 Miranda Nieboer Zwolle V   VRecr 1:36:21
211 161 Ina Brouwer Heino V   VRecr 1:37:01
212 203 Daniele van de Weerd Emst V Cialfo VRecr 1:37:07
213 168 Marjanne Loedeman Ermelo V Athlos VRecr 1:38:16
214 210 Margrit Mossel Zwolle V   VRecr 1:38:54
215 160 Geertje Dingemans Heino V Loopgroep Aart Stigter VRecr 1:41:13
216 268 Esther van 't Ende Zwolle V   VRecr 1:54:21
217 275 Marlies van de Berg Zwolle V   VRecr 1:54:21
     
AV Cialfo Epe  
     
Uitslag Rabobank 5 Engelse Mijl, 12-05-2009  
     
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Prestatie
1 959 Alex Sjoerdsma Hattem M De Gemzen Mrecr 30:05
2 958 Louis Bouwmeester Epe M   Mrecr 31:24
3 966 Mario Lohschelder Apeldoorn M   Mrecr 32:08
4 951 Dirk Wigmans Vaassen M   Mrecr 32:40
5 970 Harry Fransen Zeewolde M   Mrecr 33:56
6 962 Gerard Kroes Oldebroek M Cialfo Mrecr 34:09
7 971 Arjan Kluin Epe M   Mrecr 35:17
8 954 Mark Bakker Deventer M   Mrecr 35:31
9 952 Gerwin Jansonius Apeldoorn M Veluwe Mrecr 36:23
10 969 Krijn Haak Zeewolde M   Mrecr 36:30
11 973 J.Vos Vierhouten M   Mrecr 37:07
12 967 Bertha van 't Hul Oldebroek V   VRecr 39:09
13 965 Aalt Wensink Oldebroek M   Mrecr 39:29
14 949 Dick van Beek Vaassen M Veluwe Mrecr 39:45
15 960 Guido Fintelman Epe M   Mrecr 40:50
16 955 Nicole Visser Epe V Cialfo VRecr 41:07
17 968 Roy van den Broeke Epe M   Mrecr 41:07
18 957 Vito Zwolle M   Mrecr 42:08
19 961 Dirk Stevens Epe M   Mrecr 42:40
20 964 H.Rozendal Epe M   Mrecr 43:15
21 975 Gerald Nijhuis Nunspeet M   Mrecr 43:20
22 977 Yvonne Vestering Nunspeet V   VRecr 43:25
23 974 Brenda ten Wolde Vierhouten V   VRecr 43:26
24 963 Ingrid Jansen Vierhouten V   VRecr 44:07
25 950 Evelyn Hendriks Apeldoorn V   VRecr 44:10
26 76 Lilian Cassee Epe V Cialfo VRecr 44:13
27 104 Hans Bonenberg Nunspeet M   Mrecr 44:43
28 945 Dirk Willem Hiemstra Meppel M   Mrecr 44:47
29 972 Hanneke Philipsen Epe V   VRecr 44:58
30 948 Rosinda Aya Apeldoorn V   VRecr 45:11
31 942 Wilma Buwalda Zwolle V   VRecr 49:03
32 944 Daniëlle Kooi-Praas Meppel V   VRecr 51:40
33 976 Manon Edelijn Nunspeet V   VRecr 52:12
34 956 Marian Hop Harderwijk V   VRecr 53:05
35 947 Greet Wissink Zwolle V   VRecr 53:48
36 943 Hans van den Bos Elburg M   Mrecr 59:48
37 946 Elly Bessembinde Zwolle V   VRecr 1:18:00
     
AV Cialfo Epe  
     
Uitslag Rabobank 5 KM, 12-05-2009  
     
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Prestatie
1 305 Jelmer van Leeningen Beekbergen M Veluwe MRecr 17:07
2 309 Janoah Bovenhuis Dronten M Flevo Delta MRecr 18:14
3 308 Edsard van Steenbergen Epe M Cialfo MRecr 18:22
4 306 Stefan Breet Dronten M Flevo Delta MRecr 18:58
5 365 Max van der Wal Apeldoorn M   MRecr 20:36
6 363 Erik Geerdes Hoog Soeren M   MRecr 21:19
7 343 Aldrich Schmitz Zwolle M LAAC Twente MRecr 21:33
8 300 Pascal Remmerts Heerde M   MRecr 21:45
9 367 I de Wit   M   MRecr 22:14
10 358 Bertham Mak Heerde M   MRecr 22:38
11 351 Tess Boekema Zwolle V   VRecr 22:41
12 352 Centina Bouwman   V   VRecr 23:26
13 355 Marvin Reuvenkamp Zwolle M   MRecr 24:39
14 347 Jan Esselink Heerde M De Gemzen MRecr 25:23
15 361 Debby Schoolen Vaassen V   VRecr 25:43
16 368 Mark van Mossel Epe M   MRecr 26:02
17 354 Nadine Feith Heerde V   VRecr 26:22
18 353 Jose Bosch Epe V   VRecr 26:22
19 303 Iris Veldkamp Emst V   VRecr 27:24
20 304 Heidi Hamer Vaassen V   VRecr 27:25
21 360 Harry de Graaf Oene M   MRecr 27:38
22 346 Jan Huizinga Epe M Cialfo MRecr 27:39
23 370 Mariska v.d. Berg Epe V   VRecr 27:41
24 366 Jolande Steenvoerd Vaassen V   VRecr 28:12
25 369 Sjaak Vosselman Vaassen M   MRecr 28:13
26 307 Annet van Egteren Veessen V   VRecr 28:23
27 371 Hetty Rozendal Epe V   VRecr 28:59
28 356 Evelien van Schoonhoven Epe V   VRecr 29:01
29 357 Alie van Schoonhoven Epe V   VRecr 29:02
30 349 C.Kasteel Epe V Cialfo VRecr 29:21
31 348 Philip Hoogenraad Epe M Cialfo MRecr 29:36
32 330 Marc Oolbekkink Apeldoorn M Veluwe MRecr 30:27
33 334 Debbie Ritsma Apeldoorn V Veluwe VRecr 30:27
34 345 Karin Lubbinge Apeldoorn V   VRecr 30:34
35 302 Elisa Reurink Heerde V   VRecr 30:42
36 301 Ellen Brummel Heerde V   VRecr 30:56
37 342 Ab Koetsier Holten M AV Holten MRecr 31:09
38 350 Trudy Zevenhuizen Epe V Cialfo VRecr 31:23
39 318 Michelle de Haan Apeldoorn V Veluwe VRecr 32:19
40 344 Ans Nijhof Elburg V De Gemzen VRecr 32:29
41 335 Patrick Rouwenhorst Apeldoorn M Veluwe MRecr 32:41
42 359 M.Hofmeijer Epe V   VRecr 32:54
43 325 Tonny Klomp Apeldoorn V Veluwe VRecr 33:03
44 310 Irene Burger Apeldoorn V Veluwe VRecr 33:33
45 329 Annelies Nieuwenkamp Apeldoorn V Veluwe VRecr 33:33
46 319 Esther ten Hoope Apeldoorn V Veluwe VRecr 34:44
47 333 Sabrina Restuccia Apeldoorn V Veluwe VRecr 34:49
48 313 Laura Eickhof Apeldoorn V Veluwe VRecr 35:36
49 320 Esther Kappen Apeldoorn V Veluwe VRecr 35:59
50 316 Sharon de Groot Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:09
51 327 Henny Miltenburg Apeldoorn M Veluwe MRecr 36:10
52 312 Linda Dieker Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:13
53 331 Engelien Paalman Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:15
54 317 Christel de Groot Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:27
55 311 Nathalie Bourgonje Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:29
56 322 Ria Kerkhof Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:38
57 364 Ronald Brouwer Apeldoorn M   MRecr 36:40
58 323 Harry Kers Apeldoorn M Veluwe MRecr 36:41
59 315 Loes van Griethuysen Apeldoorn V Veluwe VRecr 36:49
60 339 Berry van Wied Apeldoorn M Veluwe MRecr 37:16
61 332 Hanna Rachael Apeldoorn V Veluwe VRecr 37:17
62 336 Nienke Schaik Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:04
63 337 Stephanie Schotsman Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:04
64 328 Mylène Miltenburg Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:44
65 314 Margrit de Graaf Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:52
66 362 Richard van der Haar Beemte M   MRecr 38:53
67 324 Jolanda Kiemel Apeldoorn V Veluwe VRecr 38:59
68 338 Patricia van Wijk Apeldoorn V Veluwe VRecr 40:20
69 321 Carolien Kascha Apeldoorn V Veluwe VRecr 40:21
70 326 Anneke Klopman Apeldoorn V Veluwe VRecr 40:21
71 373 Eliet Vos Nunspeet V   VRecr 40:35
72 340 Claudia de Wied Apeldoorn V Veluwe VRecr 41:00
73 341 Ilse de Wied Apeldoorn V Veluwe VRecr 45:01