Uitslag 2e pupillencompetitie, 16-05-09

 

 

Jongens pupillen C

Pl. Naam vereniging geb 600m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Tom Roossink AV NOP 2001 2.12.4 0.95 25.50 1096 ptn
2 Julian Jansen AV NOP 2001 2.16.8 1.05 16.66 1008 ptn
3 Owen Beuckens AV NOP 2001 2.14.5 0.95 17.76 972 ptn
4 Jasper Voesten AV NOP 2001 2.18.1 0.80 20.28 867 ptn
5 Roel van Maanen AV NOP 2001 2.30.8 0.85 16.75 754 ptn
6 Job de Jager AV PEC 1910 2001 2.36.9 0.90 16.70 749 ptn
7 Mats van Kleef AV PEC 1910 2001 2.47.1 0.90 11.44 597 ptn
8 Steven Hanekamp AV De Gemzen 2001   0.90 15.05 512 ptn
9 Matthias van der Most AV De Gemzen 2001 2.45.4 0.80 9.48 496 ptn
10 Naud ter Heerdt AV PEC 1910 2001 2.52.3 0.80 9.00 447 ptn
11 Maarten Roest AV De Gemzen 2001 2.52.6 0.65 9.30 342 ptn

Meisjes pupillen C

Pl. Naam vereniging geb 600m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Ella Bartelds Cialfo 2001 2.31.9 1.00 13.39 802 ptn
2 Nienke de Boer AV PEC 1910 2001 2.23.8 0.80 13.34 714 ptn
3 Esmee van de Guchte AV NOP 2001 2.37.1 0.95 11.74 702 ptn
4 Matilde Valk AV PEC 1910 2001 2.29.2 0.90 9.82 682 ptn
5 Renate Brands AV NOP 2001 2.29.2 0.85 11.14 671 ptn
6 Rachel de Boer AV PEC 1910 2001 2.29.9 0.80 13.04 664 ptn
7 Maartje Berkenbosch AV De Gemzen 2001 2.46.5 0.75 11.05 484 ptn
8 Lea Wibier Cialfo 2001 2.51.4 0.85 8.76 483 ptn
9 Marit Hoogeveen AV De Gemzen 2001 2.53.5 0.80 8.65 434 ptn
10 Merith van Lohuizen AV De Gemzen 2000 2.57.8 0.85 8.00 433 ptn
11 Bente Heidinga AV PEC 1910 2001 3.04.5 0.80 10.05 407 ptn
12 Lieke Markink AV PEC 1910 2001 2.38.9 0.60 9.11 381 ptn
13 Laura van der Molen AV PEC 1910 2001 2.59.1 0.70 9.55 349 ptn
14 Kim van den Berg AV PEC 1910 2001   0.70 9.60 266 ptn
15 Eva van de Beek AV De Gemzen 2001 3.49.6 0.60 8.74 175 ptn

Jongens pupillen B

Pl. Naam vereniging geb 40m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Léon Mak AV De Gemzen 2000 6.9 3.51 5.68 1327 ptn
2 Rick Stegeman Cialfo 2000 7.0 2.85 5.34 1152 ptn
3 Milan Bennen AV PEC 1910 2000 7.3 2.98 4.95 1092 ptn
4 Renger Bootsma AV De Gemzen 2000 7.8 3.15 5.19 1053 ptn
5 Jan-Peter Loman Cialfo 2000 7.4 2.32 4.52 912 ptn
6 Marco Wind Cialfo 2000 7.3 2.95 2.62 902 ptn
7 Jelko Luiten AV PEC 1910 2000 8.0 2.89 3.62 854 ptn
8 Sam Koelma AV De Gemzen 2000 8.5 2.21 4.43 704 ptn
9 Stephan Heersema AV PEC 1910 2000 8.3 2.44 3.41 701 ptn
10 Stijn Castrop AV De Gemzen 2000 9.3 2.36 3.82 585 ptn

Meisjes pupillen B

Pl. Naam vereniging geb 40m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Karin van den Berg AV De Gemzen 2000 7.0 3.41 5.17 1253 ptn
2 Floor Doornwaard AV De Gemzen 2000 6.8 3.27 4.86 1246 ptn
3 Nesrin Baukaltan AV PEC 1910 2000 7.4 2.97 4.25 1022 ptn
4 Sanne Nieman AV PEC 1910 2000 7.2 2.73 4.30 1016 ptn
5 Eline Veldhuizen AV Gemzen 2000 7.6 2.75 4.21 938 ptn
6 Cato Visser AV Gemzen 2000 8.1 2.78 4.06 851 ptn
7 Heleen Roseboom AV De Gemzen 2000 7.6 2.50 3.61 842 ptn
8 Tirza Tessemaker AV De Gemzen 2000 8.2 2.76 3.49 786 ptn
9 Aniek Pannekoek Cialfo 2000 7.8 2.55 2.86 755 ptn
10 Marit Hanekamp AV De Gemzen 2000 8.3 2.46 3.20 687 ptn
11 Esmee Nijhof Cialfo 2000 7.9 2.41 2.54 680 ptn
12 Esmeé de Ruiter AV De Gemzen 2000 8.3 2.42 2.85 649 ptn
13 Floortje van der Most AV De Gemzen 2000 8.2 2.16 2.94 620 ptn
14 Eva van der Hulst Cialfo 2000 8.3 2.38 2.47 605 ptn
15 Rianne Schonewille AV PEC 1910 2000 8.6 2.49 2.31 569 ptn
16 Lisa Endendijk Cialfo 2000 9.1 2.14 2.85 484 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Pl. Naam vereniging geb 1000m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Peter Afman AV PEC 1910 1999 3.44.5 1.10 28.76 1340 ptn
2 Luuk Peters AV PEC 1910 1999 4.00.9 1.25 24.25 1310 ptn
3 Luc Beuckens AV NOP 1999 3.46.5 1.00 27.41 1240 ptn
4 Sven Bootsma AV NOP 1999 3.59.4 1.00 27.44 1174 ptn
5 Niels Wiegman AV PEC 1910 1999 4.27.9 1.25 20.97 1152 ptn
6 Han van de Beek AV De Gemzen 1999 3.48.8 1.00 21.19 1147 ptn
7 Chris Ruisch AV NOP 1999 3.52.5 0.95 19.20 1064 ptn
8 Merijn Logtenberg AV PEC 1910 1999 4.10.9 1.00 20.39 1030 ptn
9 Mark van Benthem AV NOP 1999 3.57.7 0.95 16.15 992 ptn
10 Remon van 't Hul AV De Gemzen 1999 3.54.7 0.90 14.55 945 ptn
11 Aarief Rasoelbaks AV PEC 1910 1999 4.38.7 1.00 18.22 889 ptn
12 Marten Boeve Cialfo 1999 4.40.4 1.00 16.29 854 ptn
13 Louis Wibier Cialfo 1999 4.37.6 0.95 16.17 826 ptn
14 Timon Schraa AV PEC 1910 1999 4.40.9 0.95 14.54 787 ptn
15 Jasper Hoogeveen AV De Gemzen 1999 4.27.5 0.85 15.21 773 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Pl. Naam vereniging geb 1000m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Cas Swienink AV PEC 1910 1998 3.36.8 1.15 23.32 1352 ptn
2 Rajco de Vries AV PEC 1910 1998 4.00.7 1.30 19.45 1283 ptn
3 Wilco Jonker AV De Gemzen 1998 4.08.9 1.20 21.24 1198 ptn
4 Naiem Madarun AV PEC 1910 1998 4.06.8 1.10 24.30 1174 ptn
5 Arnout Mak AV De Gemzen 1998 4.40.6 1.20 24.55 1115 ptn
6 Jonne Luiten AV PEC 1910 1998 4.32.4 1.10 22.87 1051 ptn
7 Colin Fleming AV PEC 1910 1998 4.46.0 1.10 25.63 1037 ptn
8 Jasper Ruitenberg AV PEC 1910 1998 4.33.7 1.05 22.32 1001 ptn
9 Joell van Beek AV De Gemzen 1998 4.53.6 0.75 14.91 604 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Pl. Naam vereniging geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Manon Schoop AV NOP 1999 9.3 3.78 4.73 1349 ptn
2 Eva Nijenhuis AV PEC 1910 1999 9.8 3.70 5.36 1295 ptn
3 Marieke de Boer AV PEC 1910 1999 9.7 3.52 5.39 1276 ptn
4 Rianne Beuling AV NOP 1999 10.0 3.36 5.32 1195 ptn
5 Carmèl Rozendal AV De Gemzen 1999 10.2 3.42 4.84 1145 ptn
6 Mylanie Bouter Cialfo 1999 10.4 3.27 5.21 1113 ptn
7 Lisa van Beek Cialfo 1999 10.2 3.34 4.46 1102 ptn
8 Myrthe ten Broeke AV De Gemzen 1999 10.4 3.32 4.60 1081 ptn
9 Imke Hilderink AV NOP 1999 10.7 3.00 5.38 1030 ptn
10 Maud Morsink AV De Gemzen 1999 10.5 2.95 4.46 983 ptn
11 Laura van de Belt Cialfo 1999 10.9 3.05 4.81 977 ptn
12 Suzanne Warringa AV PEC 1910 1999 10.2 3.09 3.44 974 ptn
13 Ilse van der Moolen AV PEC 1910 1999 11.0 2.96 5.03 961 ptn
14 Sanne Heidinga AV PEC 1910 1999 10.6 3.08 3.97 960 ptn
15 Esra Beelen AV De Gemzen 1999 10.8 2.91 3.95 899 ptn
16 Liset van der Hulst Cialfo 1999 11.4 3.01 4.48 887 ptn
17 Josefien Overeem AV PEC 1910 1999 11.0 3.02 3.72 878 ptn
18 Emma Ketelaar AV De Gemzen 1999 11.1 3.01 3.56 851 ptn
19 Roos Visser AV De Gemzen 2000 11.9 2.80 5.25 843 ptn
20 Ilse van Huffelen AV De Gemzen 1999 11.4 2.84 4.10 825 ptn
21 Mandy Bagerman AV De Gemzen 1999 11.7 2.94 4.28 824 ptn
22 Morsal Yaqobi AV De Gemzen 1999 10.9 2.55 3.60 787 ptn
23 Esmee Groen AV PEC 1910 1999 12.0 2.83 3.80 735 ptn
24 Melanie Smit Cialfo 1999 11.5 2.66 3.39 721 ptn
25 Demi Band Cialfo 1999 12.4 2.38 4.81 679 ptn
26 Estelle Dijkgraaf Cialfo 1999 11.5 2.26 3.58 657 ptn
27 Esmay Meinders AV NOP 1999   3.11 4.20 624 ptn
28 Denise Berkhoff Cialfo 1999 12.7 2.14 3.97 542 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Pl. Naam vereniging geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Cèline den Bremer AV PEC 1910 1998 9.3 4.10 6.06 1500 ptn
2 Lena Kater AV PEC 1910 1998 9.7 3.90 6.68 1432 ptn
3 Shannon Cheuk-A-Lam AV PEC 1910 1998 10.2 3.67 7.18 1341 ptn
4 Bo Burgmeijer AV De Gemzen 1998 9.8 3.65 6.07 1330 ptn
5 Heleen Bruintjes AV NOP 1998 10.1 3.55 6.95 1318 ptn
6 Elsbeth Noppers Cialfo 1998 10.0 3.43 6.08 1257 ptn
7 Eva van der Loos AV PEC 1910 1998 10.2 3.55 6.09 1253 ptn
8 Frouke Weynschenk AV PEC 1910 1998 9.9 3.57 5.29 1250 ptn
9 Sophie Valk AV PEC 1910 1998 9.9 3.55 4.85 1216 ptn
10 Lisanne Maasland Cialfo 1998 10.0 3.33 5.62 1208 ptn
11 Celine van de Guchte AV NOP 1998 9.9 3.44 4.89 1197 ptn
12 Loes Overeem AV PEC 1910 1998 10.0 3.27 5.51 1189 ptn
13 Martha Tiel Groenestege AV PEC 1910 1998 10.0 3.42 4.93 1180 ptn
14 Julia Lubbinge Cialfo 1998 10.3 3.30 5.61 1158 ptn
15 Silvia Veldhuis Cialfo 1998 10.4 3.05 5.70 1101 ptn
16 Marit Fiechter AV PEC 1910 1998 10.8 3.22 5.34 1059 ptn
17 Amber Jurriëns Cialfo 1998 10.6 3.04 4.88 1018 ptn
18 Manon Veldhuis Cialfo 1998 11.0 2.81 5.43 958 ptn
19 Renee Temmen Cialfo 1998 10.8 2.91 4.60 946 ptn
20 Emma van Leeuwen AV De Gemzen 1998 11.4 2.92 4.58 876 ptn
21 Sanne Zweekhorst Cialfo 1998 11.8 2.71 4.19 762 ptn
22 Lotte Zweekhorst Cialfo 1998 13.4 2.11 2.78 376 ptn

Meisjes Mini pupillen C

Pl. Naam vereniging geb 600m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Desi van Emmerik Cialfo 2002 2.23.6 0.80 10.91 672 ptn
2 Anouk Schoop AV NOP 2002 2.44.5 0.85 15.05 639 ptn
3 Nienke Voesten AV NOP 2002 2.32.6 0.70 7.81 468 ptn
4 Judith Castrop AV De Gemzen 2002 3.28.2 0.85 9.90 382 ptn
5 Marieke Maasland Cialfo 2003 2.45.6 0.75 5.87 375 ptn
6 Myrthe Renshoff AV De Gemzen 2002 3.07.7 0.70 8.33 283 ptn
7 Emma van Emmerik Cialfo 2002   0.65 10.56 249 ptn
8 Nienke van de Beek AV De Gemzen 2003 3.12.0 0.55 6.50 111 ptn
9 Tessa Hanekamp AV De Gemzen 2002 3.18.0 0.60 5.86 108 ptn

Jongens Mini pupillen C

Pl. Naam vereniging geb 600m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Leroy Potkamp Gemzen 2002 2.45.9 0.85 9.86 537 ptn
2 Mark van den Berg Gemzen 2002 2.40.6 0.65 11.19 448 ptn