Epe, Najaarsloop, Halve marathon, 10km en 5km, 7-11-09

Uitslag Halve Marathon
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Onderdeel Prestatie
1 406 Johan Kats Deventer M Daventria MM35+ Halve Marathon 1:16:43
2 414 Willem de Boer Exmorra M Horror MSen Halve Marathon 1:17:23
3 426 Peter timmer Apeldoorn M Veluwe MM45+ Halve Marathon 1:19:28
4 430 Marcel Elfrink Apeldoorn M AV '34 MM45+ Halve Marathon 1:19:46
5 418 Bas van Beek Epe M Cialfo MSen Halve Marathon 1:21:14
6 434 Reinald Bosman Zwolle M PEC 1910 MM35+ Halve Marathon 1:21:49
7 374 Irma Heeren Harderwijk V Athlos VM35+ Halve Marathon 1:22:08
8 436 Henk Uitslag Oldebroek M Cialfo MM45+ Halve Marathon 1:22:08
9 400 Bas Mekking Veessen M Cialfo MSen Halve Marathon 1:23:40
10 609 Joost Kloosterman Amsterdam M MRecr Halve Marathon 1:25:51
11 438 Henk Oldehinkel Dedemsvaart M Spurt '88 MM45+ Halve Marathon 1:26:10
12 419 Roy Hennekes Arnhem M avVN MM55+ Halve Marathon 1:26:20
13 427 Bulent Suvan Ruinerwold M MRecr Halve Marathon 1:26:31
14 422 Wim Elshout Hillegom M avVN MM55+ Halve Marathon 1:28:00
15 437 Hans van Renselaar Hattem M De Gemzen MM35+ Halve Marathon 1:28:16
16 405 Andre Meuleman Epe M Cialfo MM35+ Halve Marathon 1:28:17
17 637 Dolf de Rouw Wageningen M MRecr Halve Marathon 1:28:29
18 613 Cor van Emmerik Epe M MRecr Halve Marathon 1:28:43
19 407 Ax Dil Veessen M Cialfo MM35+ Halve Marathon 1:30:19
20 435 Toine Poelman Zwolle M PEC 1910 MM45+ Halve Marathon 1:30:22
21 401 Arjan Kluin Epe M Cialfo MM35+ Halve Marathon 1:30:33
22 619 Martin Krijgsman Markelo M MRecr Halve Marathon 1:31:59
23 615 Ronald Plenter Barneveld M MRecr Halve Marathon 1:32:34
24 378 Saskia Schutte Veessen V Cialfo VM35+ Halve Marathon 1:33:13
25 423 Christiaan Kats Oene M Cialfo MM45+ Halve Marathon 1:34:17
26 404 Evert Jan Kasteel Epe M Cialfo MM45+ Halve Marathon 1:34:58
27 633 Wim Nijkamp Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:35:46
28 402 Jan Witsenboer Epe M Cialfo MM55+ Halve Marathon 1:35:53
29 421 William Knoeff Apeldoorn M Veluwe MM35+ Halve Marathon 1:36:02
30 429 Silvo van der Vegte Wijhe M MRecr Halve Marathon 1:36:22
31 617 Frank Proost Lelystad M MRecr Halve Marathon 1:36:58
32 415 Henk van Duuren Hardenberg M Spurt '88 MM55+ Halve Marathon 1:37:29
33 428 Arend Netjes Emmeloord M NOP MM55+ Halve Marathon 1:39:14
34 636 Gert Reuvekamp Zwolle M MRecr Halve Marathon 1:39:20
35 606 Popke Gerlofs Assen M MRecr Halve Marathon 1:39:36
36 432 Jan Lassche Hattem M MRecr Halve Marathon 1:39:40
37 627 Gerrit van Wijngeeren Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:39:43
38 638 Auke Brouwer Urk M MRecr Halve Marathon 1:39:45
39 607 Menno Peterson Meppel M MRecr Halve Marathon 1:39:47
40 408 Klaas Salverda Kampen M Isala '96 MM35+ Halve Marathon 1:40:25
41 413 Roelof Pepping Dronten M avVN MM55+ Halve Marathon 1:40:38
42 411 Willi van Miert Enschede M Kronos MM55+ Halve Marathon 1:40:42
43 602 Albert Dantuma Epe M MRecr Halve Marathon 1:40:54
44 410 Peter Bood Wapenveld M De Gemzen MM35+ Halve Marathon 1:41:50
45 624 Dennis van Lith Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:43:30
46 425 Fred Kers Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:43:31
47 626 Martin van den Berg Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:43:32
48 424 Ton Hollak Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:43:35
49 403 Harry Veldkamp Epe M Cialfo MM35+ Halve Marathon 1:43:51
50 639 Marten Prins Epe M MRecr Halve Marathon 1:45:24
51 616 Ronald Moska Arnhem M Dutch Runners Gold MRecr Halve Marathon 1:45:51
52 641 Theo Roelofs Vaassen M MRecr Halve Marathon 1:46:10
53 412 Jan Baack Epe M Cialfo MM55+ Halve Marathon 1:48:45
54 420 Hans Popping Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:49:12
55 628 Rudi de Reuver Utrecht M MRecr Halve Marathon 1:49:18
56 635 Jacolien Kapitein Tollenbeek V VRecr Halve Marathon 1:49:19
57 620 Frits Poppema Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:49:20
58 417 Frits Lautenbag Hattem M MRecr Halve Marathon 1:51:15
59 634 Toine Rongen Epe M Cialfo MRecr Halve Marathon 1:53:34
60 622 Bertus van den Burg Epe M MRecr Halve Marathon 1:53:59
61 623 Kees Post Urk M MRecr Halve Marathon 1:54:19
62 621 Ronald Mout Apeldoorn M MRecr Halve Marathon 1:55:15
63 431 Paul Brandsma Amersfoort M MRecr Halve Marathon 1:55:25
64 614 Andy van Rooyen Katwijk Zh M MRecr Halve Marathon 1:55:26
65 600 Rob Steeghs Zwolle M MRecr Halve Marathon 1:56:43
66 416 Mark Deckers Deventer M MRecr Halve Marathon 1:57:05
67 433 Marc Berghuis Ermelo M MRecr Halve Marathon 1:57:51
68 631 E.J.H. Berends Noordwolde Zuid M MRecr Halve Marathon 1:57:58
69 629 Jos Blom Zeist M MRecr Halve Marathon 1:58:13
70 630 Flip van de Waerdt Woudenberg M MRecr Halve Marathon 1:58:13
71 376 Astrid van der Vegt Zutphen V VRecr Halve Marathon 1:58:45
72 601 Bea Claessens Oene V VRecr Halve Marathon 1:59:02
73 612 Johan Gerber Rotterdam M MRecr Halve Marathon 2:01:09
74 611 Katarina Gerber Rotterdam V VRecr Halve Marathon 2:01:10
75 632 Freek Brouwer Urk M MRecr Halve Marathon 2:01:18
76 375 Sandra Frederickx Belgie V VRecr Halve Marathon 2:02:28
77 610 Jan Wouter Luiks Nunspeet M MRecr Halve Marathon 2:05:00
78 377 Annelies Pijper Zwolle V VRecr Halve Marathon 2:05:23
79 640 Nico Schoone Apeldoorn M MRecr Halve Marathon 2:10:30
80 603 Marlies Jellema Zwolle V VRecr Halve Marathon 2:21:36
Uitslag 10 Kilometer
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Onderdeel Prestatie
1 824 Joris van de Meent Heerde M De Gemzen MRecr 10 Kilometer 35:05
2 834 Gerard Limbeek Dieren M MRecr 10 Kilometer 35:58
3 835 Cees Weeda Apeldoorn M Veluwe MRecr 10 Kilometer 37:56
4 844 Cees Kraaijeveld Apeldoorn M AV '34 MRecr 10 Kilometer 38:16
5 868 Rob Laenen Beel M MRecr 10 Kilometer 38:38
6 837 Gerard Kroes Oldebroek M Cialfo MRecr 10 Kilometer 39:19
7 838 Piet de Wildt Vaassen M Cialfo MRecr 10 Kilometer 40:23
8 854 Erwin van Duinen Epe M Cialfo MRecr 10 Kilometer 40:56
9 800 Hans Wijgers Vaassen M MRecr 10 Kilometer 41:03
10 863 Theo Jacobs Apeldoorn M MRecr 10 Kilometer 41:20
11 813 Luc Thijssen Utrecht M MRecr 10 Kilometer 41:24
12 608 Olaf Satink Zwolle M MRecr 10 Kilometer 42:24
13 861 Bert Kleiboer Zwolle M PEC 1910 MRecr 10 Kilometer 43:23
14 853 Frank van Rees Apeldoorn M Veluwe MRecr 10 Kilometer 43:24
15 857 Jan Bultman Oldebroek M MRecr 10 Kilometer 44:23
16 849 Gian Dorsthorst Epe M MRecr 10 Kilometer 44:48
17 851 Arnout Slijkhuis Groningen M MRecr 10 Kilometer 44:49
18 864 Jan Lubbinge Oene M Cialfo MRecr 10 Kilometer 44:56
19 828 Ton van der Cruijsen Apeldoorn M Veluwe MRecr 10 Kilometer 45:04
20 846 Rene van Vliet Apeldoorn M Veluwe MRecr 10 Kilometer 45:05
21 832 Piet de Wildt Vaassen M Cialfo MRecr 10 Kilometer 45:50
22 850 Marion Hofenk Epe V Cialfo VRecr 10 Kilometer 46:15
23 859 Alex van Oosten Epe M Cialfo MRecr 10 Kilometer 46:16
24 852 Frank Berghuis Epe M MRecr 10 Kilometer 46:24
25 856 Annet Bultman Oldebroek V De Gemzen VRecr 10 Kilometer 46:26
26 866 Frans Driessen Olst M MRecr 10 Kilometer 46:32
27 618 Geert Braaksma Epe M MRecr 10 Kilometer 47:21
28 804 Dick Hofman Oosterbeek M MRecr 10 Kilometer 47:35
29 855 Theo Fredriks Wapenveld M De Gemzen MRecr 10 Kilometer 47:49
30 825 Willie Koudenburg Vaassen M De Gemzen MRecr 10 Kilometer 48:00
31 865 Henry Velthuijzen Epe M MRecr 10 Kilometer 48:05
32 802 Kim Baner Deventer V Loopgroep Aart Stigter VRecr 10 Kilometer 48:12
33 841 Marco Liberto Duiven M MRecr 10 Kilometer 48:15
34 840 Dirk van de Peppel Duiven M De Liemers MRecr 10 Kilometer 48:16
35 827 Floor Perquin Arnhem V Ciko '66 VRecr 10 Kilometer 48:27
36 847 Guido Fintelman Epe M MRecr 10 Kilometer 48:45
37 807 Fred de Koff Kampen M MRecr 10 Kilometer 48:47
38 819 Marthijn van Mossel Epe M MRecr 10 Kilometer 49:42
39 843 Daan Stoter Zwolle M MRecr 10 Kilometer 49:42
40 822 Don de Ridder Olst M MRecr 10 Kilometer 49:57
41 833 Roy Agema Apeldoorn M MRecr 10 Kilometer 50:08
42 860 Fred Zweere Apeldoorn M MRecr 10 Kilometer 50:20
43 830 Jan ter Haar Borne M MRecr 10 Kilometer 50:25
44 810 Gerrit Durberg Epe M Cialfo MRecr 10 Kilometer 51:06
45 871 Roy van de Broeke Epe M Cialfo MRecr 10 Kilometer 51:40
46 823 Henk Rozendal Epe M MRecr 10 Kilometer 52:11
47 809 Leo van der Vliet Leusden M MRecr 10 Kilometer 52:17
48 836 B. ter Horst Epe M Cialfo MRecr 10 Kilometer 54:51
49 815 Sjef Theuws Casteren M MRecr 10 Kilometer 54:55
50 862 Evert Klomp Apeldoorn M MRecr 10 Kilometer 54:57
51 818 Ralf Koenhen Lathum M MRecr 10 Kilometer 55:33
52 829 Rianne Huzen Apeldoorn V VRecr 10 Kilometer 55:43
53 848 Taco Hoppener Emst M Cialfo MRecr 10 Kilometer 55:49
54 811 Robert Ruesink Zwolle M MRecr 10 Kilometer 55:54
55 816 Moira Vos Zwolle V VRecr 10 Kilometer 56:51
56 817 Harrie Huzen Apeldoorn M MRecr 10 Kilometer 58:27
57 831 John Faber Epe M Cialfo MRecr 10 Kilometer 58:28
58 870 Hanneke Philipsen Epe V Cialfo VRecr 10 Kilometer 59:04
59 858 Jan Huizinga Epe M Cialfo MRecr 10 Kilometer 59:55
60 867 Bert Degenaar Amsterdam M MRecr 10 Kilometer 1:00:09
61 820 Evelien van Schoonhoven Epe V Cialfo VRecr 10 Kilometer 1:00:12
62 821 Ankie van Schoonhoven Epe V Cialfo VRecr 10 Kilometer 1:00:14
63 826 Ans Visch Epe V Cialfo VRecr 10 Kilometer 1:00:14
64 839 Bea Kattenberg Kampen V Isala '96 VRecr 10 Kilometer 1:01:14
65 808 Paul de Rooij Meppel M MRecr 10 Kilometer 1:01:54
66 806 Judith hofman Oosterbeek V VRecr 10 Kilometer 1:03:33
67 845 Mink Römer Amsterdam V VRecr 10 Kilometer 1:03:43
68 869 Jose Versteeg Epe V Cialfo VRecr 10 Kilometer 1:05:04
69 872 Yvonne van de Broeke Epe V Cialfo VRecr 10 Kilometer 1:07:01
70 842 Jan Vuik Heerde M MRecr 10 Kilometer 1:23:01
Uitslag 5 Kilometer
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Vereniging Categorie Onderdeel Prestatie
1 924 Hr van Vilsteren Raalte M MRecr 5 Kilometer 18:16
2 902 Evert Dorregeest Arnhem M Ciko '66 MRecr 5 Kilometer 19:27
3 901 Tjerk van Beersum Deventer M MRecr 5 Kilometer 20:10
4 904 Manon Mensink Arnhem V Ciko '66 VRecr 5 Kilometer 20:53
5 919 Johan Kanis 't Harde M De Gemzen MRecr 5 Kilometer 21:00
6 906 Sander van Schoonhoven Deventer M MRecr 5 Kilometer 21:41
7 922 Marcel van Harn Arnhem M MRecr 5 Kilometer 21:51
8 912 H. Rankenberg Oldeholtwolde M MRecr 5 Kilometer 22:14
9 903 Marko Brontsema Zuidwolde Dr M MRecr 5 Kilometer 24:46
10 914 Karin Hoppener Emst V VRecr 5 Kilometer 25:47
11 927 Mariska van de Berg Epe V VRecr 5 Kilometer 26:22
12 910 Martijn Eikelboom Heerde M MRecr 5 Kilometer 26:30
13 907 Manon Logtenberg Epe V Cialfo VRecr 5 Kilometer 27:25
14 915 Ekkie Bruintjes Epe M Cialfo MRecr 5 Kilometer 27:28
15 928 Jolien Philipsen Epe V Cialfo VRecr 5 Kilometer 27:47
16 916 Ingrid van Duinen Epe V VRecr 5 Kilometer 27:52
17 921 Janny Uitslag Oldebroek V VRecr 5 Kilometer 27:54
18 918 Sjaak Vosselman Vaassen M Cialfo MRecr 5 Kilometer 28:28
19 917 Jolande Steenwoerd Vaassen V Cialfo VRecr 5 Kilometer 28:45
20 909 Remko van Hell Zwolle M MRecr 5 Kilometer 29:01
21 925 Ruth van Amersfoort Beemte Broekland V Veluwe VRecr 5 Kilometer 29:17
22 923 Cindy Frijns Amsterdam V VRecr 5 Kilometer 29:26
23 920 Ans Frijns Epe V Cialfo VRecr 5 Kilometer 29:27
24 908 Miranda Kluin Epe V VRecr 5 Kilometer 31:02
25 913 Karin Lubbinge Apeldoorn V VRecr 5 Kilometer 31:47
26 900 Laury Rankenberg Oldeholtwolde V VRecr 5 Kilometer 31:58
27 905 Simone Veldkamp Heerde V VRecr 5 Kilometer 32:02
28 926 Piet de Ruiter Epe M Cialfo MRecr 5 Kilometer 32:27
29 911 Anita Kooiker Kampen V VRecr 5 Kilometer 32:34