Epe, Uitslag 6-uursloop, 27-12-2009

6-uursloop

Pos StartNr Naam Club/Plaats Cat PltsCat Rondes Restafstand Afstand Doorkomst Gemiddelde
1 101 Chris Dhooge A.V. Lokeren M35 1 160 106 68906 18:58:01 3,627
2 130 Erwin Borrias AV De Spartaan M40 1 159 420 68790 18:56:47 3,609
3 131 Rune Akselsen Mandal Castings M35 2 159 42 68412 18:58:26 3,603
4 203 Majet Spoelder AV Triathlon V35 1 154 29 66249 18:58:31 3,490
5 138 Ronny A Samuel AV'23 M40 2 152 30 65390 18:58:33 3,444
6 204 Jannet Lange AV VN V45 1 149 291 64361 18:57:00 3,381
7 117 Robert Hoek Avantri M50 1 146 300 63080 18:56:51 3,313
8 111 Andre Boom Kombijport Badh.dorp M55 1 142 85 61145 18:58:08 3,219
9 205 Els Annegarn Veteranen Nederland V50 1 141 354 60984 18:56:49 3,200
10 128 Bob Stuliens AV Weert M45 1 140 102 60302 18:57:54 3,174
11 116 Sjoerd Slaaf SV Friesland M55 2 139 202 59972 18:57:21 3,153
12 140 Alex Sjoerdsma Gemzen M35 3 138 85 59425 18:58:06 3,128
13 122 Johann Spieker 100 Marathon-Aub-Laar M70 1 138 85 59425 18:58:06 3,128
14 134 Nico van Maarseveen Vleuten M40 3 137 20 58930 18:58:33 3,105
15 114 Selim Ilkin AC Waterland M35 4 136 159 58639 18:57:42 3,084
16 139 Thijm Konter AV Salland M55 3 133 401 57591 18:56:38 3,019
17 133 Norbert Ebbert LT Sinosport Edertal M50 2 132 84 56844 18:58:09 2,992
18 112 Martin Kampman Holten M40 4 130 80 55980 18:58:09 2,947
19 201 Ineke Scheffer SV Friesland V50 2 126 180 54360 18:57:40 2,857
20 121 Herman v.d.Pluym Arnhem M35 5 120 315 51915 18:56:25 2,724
21 129 Bram van der Bijl Halfweg M44 1 118 272 51012 18:56:52 2,678
22 115 Martin Debener VT Kempen M45 2 118 0 50740 18:23:05 2,760
23 132 Herman Holterman LAAC Twente M55 4 107 233 46243 18:56:59 2,428
24 100 Simon Pols AV Startbaan M55 5 104 0 44720 17:52:25 9,133
25 102 Volker Berka DJK Ochtendung M65 1 102 213 44073 18:57:17 2,314
26 119 Chris van der Neut AV Startbaan M45 3 101 0 43430 17:52:22 2,430
27 120 Jean Pierre Gendrault Zeist M60 1 100 0 43000 16:57:59 2,534
28 124 Wim Hogentoren AVVN M50 3 99 0 42570 17:01:38 2,500
29 126 Paul van Hiel AT Lemo M35 6 99 0 42570 17:45:46 2,397
30 125 Hans Buis Loopservice NL M55 6 99 0 42570 18:20:15 2,322
31 202 Annie van Rossum AV Vianen V55 1 80 108 34508 18:57:35 1,814
32 136 Jan Willem Dijkgraaf Epe M55 7 74 0 31820 17:15:52 1,843
33 127 Frans Scheuneman SV Friesland M55 8 72 0 30960 16:34:20 1,868
34 107 Cees Verhagen Fortuna M45 4 58 0 24940 15:02:20 1,658
35 108 James Fulkerson Watergang M60 2 58 0 24940 16:00:01 1,559


1-uursloop

Stno Lic nr Naam Woonplaats Geb Dat M/V Cat Vereniging Afstand M
360 175863 Tonnie Stouten Apeldoorn 27-09-65 MM40 AV Veluwe 15630 M
363 Martijn Schakelaar Hattem 3-Mar-74 MM35 De Gemzen 15611 M
355 628321 Jan Hollak Apeldoon 11-07-57 MM50 AV Veluwe 15433 M
356 112096 Rinus Groen Apeldoorn 09-04-56 MM50 AV Veluwe 14533 M
364 186423 Adriaan Sparreboom Dronten 16-8-48 MM60 Flevo Delta 14050 M
368 448895 Louis Boumeester Epe 04-Jun-65 MM40 AVCialfo 13532 M
354 Jan Witsenboer Epe MM65 AV Cialfo 13530 M
365 Corrie Stoker Dronten 12-Jul-69 VM40 Flevo Delta 13258 M
366 Aleid Bosch Wezep 06-Aug-50 MM55 De Gemzen 12869 M
357 Marcel Wachtelenberg Heerde 03-06-65 MM40 De Gemzen 12489 M
367 Bert Otterspeer Epe 07-Sep-49 MM60 AVCialfo 11973 M
362 Jan Baack Epe 27-05-45 MM60 AV Cialfo 11800 M
358 Gerrit van de Vegte Heerde 15-04-70 MM35 11750 M
359 439061 Nelleke Evers Apeldoorn 30-12-51 VM55 AV Veluwe 11160 M


Marathon estafette

Team 1 Chillberen
Naam lopers Thijs van 't Erve
Bart van t'Erve 3.06.42
Jelt Tenkink
Jord Geerds
Team 2 Cialfo
Naam lopers Bas Mekking
Wim de Weerd 2.16.16
Joni van Loon