Uitslag indoor AV Cialfo, Epe, 07-03-2010

 

Jongens Pup C
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Tjitte van den Bedem Altis 2002 6,1 0,80 6,29 1178 ptn
2 Leroy Potkamp AV De Gemzen 2002 5,9 0,90 4,10 1154 ptn
3 Mark van den Berg AV De Gemzen 2002 6,1 0,95 3,82 1120 ptn
4 Jurgen Kok Cialfo 2002 6,2 0,80 4,92 1066 ptn
5 Gijs Roossink Isala '96 2002 6,3 0,75 4,78 996 ptn
6 Karsten van Ommen Isala '96 2002 6,4 0,95 3,09 991 ptn
7 Pascal Flier Isala '96 2002 6,7 0,75 3,29 798 ptn
8 Dion van Boven Cialfo 2002 7,2 0,75 4,06 765 ptn
600 meter
Ommen , Karsten van 29-04-2002 Isala '96 2.34.7 min
Bedem , Tjitte van den 23-09-2002 Altis 2.36.1 min
Kok , Jurgen 22-06-2002 Cialfo 2.38.0 min
Berg , Mark van den 5-4-2002 AV De Gemzen 2.38.4 min
Roossink , Gijs 23-04-2002 Isala '96 2.41.5 min
Potkamp , Leroy 2002 AV De Gemzen 3.02.1 min
Flier , Pascal 2002 Isala '96 3.23.2 min
Boven , Dion van 2002 Cialfo 3.25.8 min
Meisjes Pup C
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Desi van Emmerik Cialfo 2002 5,7 0,90 4,70 1250 ptn
2 Jonne Siebrand Isala '96 2002 6,0 1,00 4,35 1220 ptn
3 Sara van de Brink Isala '96 2002 5,8 0,85 3,82 1122 ptn
4 Emma van Emmerik Cialfo 2002 6,0 0,85 3,82 1071 ptn
5 Marieke Maasland Cialfo 2002 5,9 0,85 2,97 1025 ptn
6 Joelle Wagemaker SAV 2002 6,1 0,80 3,20 959 ptn
7 Jildau Neijenhuis Isala '96 2002 6,3 0,75 3,36 889 ptn
8 Nina Koll Cialfo 2002 7,4 0,75 2,69 616 ptn
9 Sterre Jurriens Cialfo 10000 7,7 0,65 2,85 510 ptn
600 meter
Emmerik , Desi van 15-01-2002 Cialfo 2.30.3 min ptn
Brink , Sara van de 2002 Isala '96 2.41.7 min ptn
Emmerik , Emma van 15-01-2002 Cialfo 2.43.5 min ptn
Neijenhuis , Jildau 2002 Isala '96 2.44.4 min ptn
Siebrand , Jonne 22-04-2002 Isala '96 2.47.4 min ptn
Koll , Nina 2002 Cialfo 3.27.5 min ptn
Jurriens , Sterre 1-8-2002 Cialfo 3.34.4 min ptn
Jongens pupillen B
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Davey van Pelt Cialfo 2001 6,2 0,95 4,88 1173 ptn
Meisjes pupillen B
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Nynke van den Bedem Altis 2001 5,6 1,00 5,14 1382 ptn
2 Ella Bartelds Cialfo 2001 5,7 1,00 4,14 1283 ptn
3 Lea Wibier Cialfo 2001 6,0 1,00 3,33 1141 ptn
4 Marlou van Mourik Cialfo 2001 6,2 0,85 3,45 992 ptn
600 meter
1 Bedem , Nynke van den 20-03-2001 Altis 2.27.3 min
2 Bartelds , Ella 18-04-2001 Cialfo 2.49.8 min
3 Wibier , Lea 2001 Cialfo 2.57.2 min
4 Mourik , Marlou van 2-9-2001 Cialfo 2.57.9 min
Jongens pupillen A
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Richard Meuleman Isala '96 1999 4,9 1,25 7,99 1963 ptn
2 Luuk Peters AV PEC 1910 1999 5,3 1,30 8,27 1876 ptn
3 Floris Timmer Cialfo 1999 4,9 1,15 6,70 1816 ptn
4 Léon Mak AV De Gemzen 2000 5,4 1,15 6,26 1622 ptn
5 Rick Stegeman Cialfo 2000 5,5 1,15 5,87 1568 ptn
6 Marten Boeve Cialfo 1999 5,6 1,00 6,02 1438 ptn
7 Leon Gorter AV Salland 2000 5,8 1,00 6,47 1411 ptn
8 Louis Wibier Cialfo 1999 5,9 0,95 4,65 1231 ptn
9 Marco Wind Cialfo 2000 5,9 1,05 3,21 1193 ptn
10 Florian Bader Cialfo 2000 6,4 0,95 5,10 1143 ptn
11 Jan-Peter Loman Cialfo 2000 6,9 0,95 5,17 1045 ptn
12 Lars Brull Cialfo 1999 8,0 0,75 3,26 574 ptn
600 meter
Meuleman , Richard 16-05-1999 Isala '96 2.07.5 min
Timmer , Floris 22-07-1999 Cialfo 2.22.2 min
Peters , Luuk 2-1-1999 AV PEC 1910 2.23.1 min
Mak , Léon 9-5-2000 AV De Gemzen 2.23.6 min
Wind , Marco 10-4-2000 Cialfo 2.45.8 min
Loman , Jan-Peter 13-08-2000 Cialfo 2.46.2 min
Stegeman , Rick 13-01-2000 Cialfo 2.47.2 min
Wibier , Louis 6-10-1999 Cialfo 2.47.6 min
Boeve , Marten 31-08-1999 Cialfo 2.58.0 min
Brull , Lars 1999 Cialfo 3.27.0 min
Bader , Florian 29-08-2000 Cialfo 3.37.5 min
Meisjes pupillen A
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Soraya Servage AV Start '78 1999 4,9 1,20 7,79 1915 ptn
2 Karin van den Berg AV De Gemzen 2000 5,4 1,15 5,79 1593 ptn
3 Anne Roossink Isala '96 2000 5,2 1,10 4,83 1557 ptn
4 Laura van de Belt Cialfo 1999 5,7 1,10 5,20 1432 ptn
5 Melanie Smit Cialfo 1999 5,7 1,05 4,13 1319 ptn
6 Mandy Vogel Cialfo 1999 5,5 1,00 3,85 1318 ptn
7 Liset van der Hulst Cialfo 1999 6,2 1,05 5,23 1270 ptn
8 Maureen Kamphuis Cialfo 1999 5,9 1,00 3,80 1204 ptn
9 Celine van Bolhuis Cialfo 2000 6,1 0,90 4,42 1128 ptn
10 Laura Slijkhuis Cialfo 1999 6,4 1,00 4,17 1113 ptn
11 Aniek Pannekoek Cialfo 2000 6,1 0,95 3,70 1110 ptn
12 Sanne Verhaaf Cialfo 2000 6,5 0,90 5,01 1078 ptn
13 Eva van der Hulst Cialfo 2000 6,3 0,80 3,72 955 ptn
600 meter
1 Servage , Soraya 20-01-1999 AV Start '78 2.12.4 min
2 Roossink , Anne 5-3-2000 Isala '96 2.20.7 min
3 Hulst , Liset van der 5-11-1999 Cialfo 2.31.1 min
4 Kamphuis , Maureen 1999 Cialfo 2.37.3 min
5 Berg , Karin van den 2-7-2000 AV De Gemzen 2.37.9 min
6 Hulst , Eva van der 11-1-2000 Cialfo 2.39.2 min
7 Pannekoek , Aniek 14-07-2000 Cialfo 2.41.9 min
8 Vogel , Mandy 1999 Cialfo 2.45.8 min
9 Belt , Laura van de 14-01-1999 Cialfo 2.49.5 min
10 Bolhuis , Celine van 6-2-2000 Cialfo 2.51.7 min
11 Slijkhuis , Laura 29-09-1999 Cialfo 3.00.3 min
12 Verhaaf , Sanne 29-06-2000 Cialfo 3.02.6 min
13 Smit , Melanie 11-2-1999 Cialfo 3.17.0 min
Jongens junioren D
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Chris Fidder Isala'96 1997 5,0 1,30 10,28 1778 ptn
2 Jasper Bruggeman AV De Gemzen 1997 5,2 1,30 7,50 1567 ptn
3 Rajco de Vries PEC 1998 5,2 1,25 6,08 1448 ptn
4 Stefan Reurink AV De Gemzen 1997 5,3 1,15 7,06 1400 ptn
5 Jarno Pannekoek Cialfo 1997 5,3 1,15 6,26 1353 ptn
6 Sven Hakvoort PEC 1998 5,2 1,10 5,60 1308 ptn
7 Arnout Mak AV De Gemzen 1998 5,7 1,30 5,34 1287 ptn
8 Rolf van der Hulst Cialfo 1997 5,7 1,05 5,57 1119 ptn
600m
Pannekoek , Jarno 30-04-1997 Cialfo 2.08.7 min
Hulst , Rolf van der 3-11-1997 Cialfo 2.27.0 min
Mak , Arnout 6-8-1998 AV De Gemzen 2.31.5 min
Meisjes junioren D
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Jesse Tybout Isala 1997 5,0 1,35 8,25 1713 ptn
2 Mylena Floor AV PEC 1910 1997 5,0 1,35 7,40 1667 ptn
3 Sanne Schelekens DJA 1997 5,1 1,25 6,72 1520 ptn
4 Manon Schellekens DJA 1997 5,4 1,20 7,04 1405 ptn
5 Lisanne Maasland Cialfo 1998 5,5 1,25 6,70 1392 ptn
6 Julia Lubbinge Cialfo 1998 5,5 1,00 8,32 1298 ptn
7 Silvia Veldhuis Cialfo 1998 5,3 1,00 6,59 1263 ptn
8 Gerber Loman Cialfo 1997 5,6 1,15 5,97 1245 ptn
9 Demi Wagemaker SAV 1998 5,7 1,15 6,30 1237 ptn
10 Amber Jurriëns Cialfo 1998 5,8 1,10 6,32 1176 ptn
11 Eva Beunk Cialfo 1998 6,1 1,05 6,70 1085 ptn
12 Manon Veldhuis Cialfo 1998 6,2 1,05 6,09 1025 ptn
600m
Schelekens , Sanne 1997 DJA 2.03.7 min
Schellekens , Manon 1997 DJA 2.16.4 min
Loman , Gerber 17-09-1997 Cialfo 2.19.2 min
Wagemaker , Demi 8-9-1998 SAV 2.37.5 min
Jongens junioren C
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Joost Lambooij Cialfo 1995 4,7 1,50 11,24 2095 ptn
2 David Albers Isala 1996 5,7 1,35 5,33 1323 ptn
Meisjes junioren C
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Lisette Dijkstra Cialfo 1995 5,1 1,25 9,69 1678 ptn
Meisjes junioren B
Pl. Naam vereniging geb 30m Hoog Kogel ptn
1 Mariska Werler Cialfo 1994 DNF 1,35 8,59 1040 ptn