Uitslag medaille wedstrijd pupillen, Epe, 10-04-10

Jongens mini pupillen C
Pl. Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Brend Baak AV Flevo Delta 2003 8,8 2,71 11,30 640 ptn
2 Quint de Boer AV Athlos 2003 9,5 2,69 15,34 619 ptn
3 Niek ter Haar AV NOP 2003 9,1 2,53 11,03 559 ptn
4 Brenth van Lith Av Cialfo 2003 9,5 2,65 10,77 532 ptn
5 Yvo Bram Lokhorst Av Cialfo 2003 11,7 2,10 12,78 342 ptn
6 Wouter Hilgenkamp AV Flevo Delta 2003 10,7 2,20 8,23 289 ptn
7 Vince Holterman AV Salland 2003 11,0 2,06 7,67 233 ptn
8 Ryan Holterman AV Salland 2003 11,1 1,85 8,59 211 ptn
9 Stan Drijfhout AV NOP 2003 12,5 1,84 7,97 196 ptn
Meisjes mini pupillen C
Pl. Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Demi Roossink AV NOP 2003 11,7 2,23 12,32 360 ptn
2 Rosa Molenberg AV Athlos 2003 10,7 2,19 7,11 262 ptn
Jongens pupillen C
Pl. Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Kjell de Groot AV Flevo Delta 2002 7,6 3,18 20,47 1063 ptn
2 Owen Barink AV Salland 2002 7,9 3,10 18,62 970 ptn
3 Mees Kappert AV Salland 2002 8,6 3,09 15,55 816 ptn
4 Florentz de Wit AV Flevo Delta 2002 9,0 2,86 15,12 710 ptn
5 Robbin van der Stege AV Flevo Delta 2002 8,4 2,44 12,39 661 ptn
6 David Koning AV Athlos 2002 8,9 2,26 18,21 651 ptn
7 Jurgen Kok AV Cialfo 2002 dnf 2,62 20,82 571 ptn
8 Joèl van den Brink AV Athlos 2002 9,4 2,17 13,98 504 ptn
9 Thijmen Striekwold AV Salland 2002 9,7 2,31 10,63 438 ptn
10 Leon Stok AV Salland 2002 9,8 2,27 8,78 382 ptn
11 Rens Dreuning AV Flevo Delta 2002 9,8 2,11 9,98 375 ptn
12 Lex Huther AV Athlos 2002 10,2 2,12 11,77 369 ptn
13 Joep van Dongen AV Flevo Delta 2002 11,3 1,56 10,76 197 ptn
14 Lars van der Meer AV Athlos 2002 10,4 1,85 6,83 193 ptn
Meisjes pupillen C
Pl. Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Sophie van de Berg AV NOP 2002 8,2 3,07 15,81 874 ptn
2 Anouk Schoop AV NOP 2002 8,0 2,86 14,64 844 ptn
3 Desi van Emmerik Cialfo 2002 7,8 2,95 8,84 788 ptn
4 Emma van Emmerik Cialfo 2002 8,7 2,59 10,34 610 ptn
5 Isabel de Nekker AV NOP 2002 8,8 2,73 9,08 600 ptn
6 Nienke Voesten AV NOP 2002 9,4 2,54 14,42 585 ptn
7 Sterre de Vries AV NOP 2002 9,1 2,53 9,03 520 ptn
8 Sterre van der Linden AV Athlos 2002 8,8 2,13 9,75 493 ptn
9 Pien Veld AV Athlos 2002 9,1 2,49 7,65 481 ptn
10 Marieke Maasland AV Cialfo 2002 9,0 2,13 8,10 433 ptn
11 Bo van der Lugt AV Athlos 2002 10,2 2,54 10,63 432 ptn
12 Zoë Hup AV NOP 2003 9,6 2,26 7,60 376 ptn
13 Esmé Oonk AV Cialfo 2002 9,8 2,55 5,82 369 ptn
14 Cassedy Taylor AV Flevo Delta 2002 9,7 2,14 8,44 359 ptn
15 Julia Leferink AV Salland 2002 11,0 2,11 12,39 338 ptn
16 Luna Rentenaar AV Athlos 2002 10,3 1,68 11,46 266 ptn
17 Nena Rentenaar AV Athlos 2002 10,2 2,02 6,99 250 ptn
18 Nienke Weggeman AV Athlos 2002 11,0 1,57 9,14 167 ptn
19 Sterre Jurriëns AV Cialfo 2002 11,5 2,06 5,06 167 ptn
20 Carmen Harleman AV Flevo Delta 2002 10,9 1,92 4,50 123 ptn
Jongens pupillen B
Pl. Naam vereniging geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Julian Jansen AV NOP 2001 7,2 1,05 5,27 1198 ptn
2 Tom Roossink AV NOP 2001 7,4 1,00 5,47 1136 ptn
3 Jasper Voesten AV NOP 2001 7,5 0,95 4,97 1048 ptn
4 Jord van der Vinne AV Athlos 2001 7,5 1,00 4,15 1026 ptn
5 Toon Grooteboer AV Athlos 2001 7,5 0,90 5,05 1017 ptn
6 Patrick de Jong AV Athlos 2001 7,8 1,00 4,05 966 ptn
7 Robin Boersma AV NOP 2001 7,9 0,95 3,82 896 ptn
8 Tim van Putten AV Cialfo 2001 8,3 0,90 4,80 868 ptn
9 Roel van Maanen AV NOP 2001 8,1 0,85 4,88 868 ptn
10 Rick Celie AV Athlos 2001 8,5 0,95 4,07 824 ptn
11 Dirk van Dis AV Flevo Delta 2001 8,4 0,95 3,48 792 ptn
12 Daan Homma AV Flevo Delta 2001 8,2 0,90 3,47 784 ptn
13 Michael Peeters AV Flevo Delta 2001 8,3 0,85 3,97 771 ptn
14 Bjorn Hoogendoorn AV Athlos 2001 8,9 0,85 3,96 687 ptn
15 Bram Nieuwendijk AV Salland 2001 9,0 0,85 3,98 676 ptn
16 Wouter Janssen AV Athlos 2001 8,9 0,85 3,41 644 ptn
17 Jasper Veltmaat AV Salland 2001 9,4 0,85 3,59 596 ptn
18 Loannis Ignatiades AV Athlos 2001 9,3 0,85 2,66 528 ptn
Meisjes pupillen B
Pl. Naam vereniging geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Iris Geerling AV Athlos 2001 7,5 1,15 4,27 1145 ptn
2 Nikki Boon AV Athlos 2001 7,7 1,00 6,07 1120 ptn
3 Amber van den Berg AV Flevo Delta 2001 7,5 1,10 3,71 1066 ptn
4 Renate Brands AV NOP 2001 7,6 0,85 4,60 930 ptn
5 Yara Kramer AV Salland 2001 8,0 0,95 4,13 903 ptn
6 Ruth Oostveen AV Flevo Delta 2001 8,4 1,05 3,93 900 ptn
7 Anna Molenberg AV Athlos 2001 8,1 0,95 4,26 898 ptn
8 Ella Bartelds Cialfo 2001 8,5 1,00 4,46 888 ptn
9 Elyse Kruit AV Flevo Delta 2001 8,5 0,90 5,24 869 ptn
10 Lisa van der Goot AV NOP 2001 8,5 0,90 4,72 834 ptn
11 Kim van Rossum AV Salland 2001 8,6 0,90 4,74 821 ptn
12 Rianne Kok AV Athlos 2001 8,3 0,90 3,77 793 ptn
13 Esmee van de Guchte AV NOP 2001 8,9 1,00 3,89 792 ptn
14 Floor van den Brink AV Athlos 2001 8,5 0,90 3,50 742 ptn
15 Aniek Hegeman AV NOP 2001 8,8 0,90 3,93 735 ptn
16 Esmee Marsman AV Salland 2001 8,6 0,90 3,36 717 ptn
17 Nora Lip AV NOP 2001 8,5 0,90 2,44 648 ptn
18 Nicky van Putten AV Cialfo 2001 8,5 0,80 3,20 644 ptn
19 Kiki Vries AV Salland 2001 8,7 0,80 3,52 643 ptn
20 Marith Arends AV NOP 2001 8,5 0,75 2,78 570 ptn
21 Layo Wilbrink AV Flevo Delta 2001 10,4 0,90 3,29 504 ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)
Pl. Naam vereniging geb 60m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Auke Tielbeek AV Salland 2000 10,0 4.13.5 3,53 21,24 1554 ptn
2 Nick Bakker AV Athlos 2000 10,5 3.59.0 3,07 19,70 1437 ptn
3 Samil Sariaslan AV Athlos 2000 10,4 4.23.3 3,04 24,48 1402 ptn
4 Jarno Wiertsema AV Flevo Delta 2000 10,3 4.12.4 3,40 13,77 1377 ptn
5 Daniel Hilgenkamp AV Flevo Delta 2000 10,6 4.11.4 3,04 20,93 1377 ptn
6 Remco Schrijver AV NOP 2000 10,4 4.07.4 3,08 15,59 1352 ptn
7 Rick Stegeman AV Cialfo 2000 10,1 4.40.2 2,88 15,57 1221 ptn
8 Marco Wind AV Cialfo 2000 10,1 4.49.2 3,36 10,73 1203 ptn
9 Olav Koning AV Athlos 2000 11,3 4.01.3 2,85 9,88 1120 ptn
10 Syb van Gurp AV Salland 2000 10,9 4.24.1 2,74 13,15 1108 ptn
11 Sander Kruithof AV Flevo Delta 2000 11,5 4.35.3 2,81 18,84 1098 ptn
12 Koen Verbrugh AV Athlos 2000 11,3 5.04.1 2,85 13,63 952 ptn
13 Kevin van Huizen AV Salland 2000 11,5 4.53.3 2,83 12,27 934 ptn
14 Thijs Deen AV Salland 2000 11,7 4.52.8 2,92 10,52 900 ptn
15 Devin van den Berg AV Flevo Delta 2000 11,5 5.14.5 2,85 13,23 891 ptn
16 Sem Verbrugh AV Athlos 2000 11,5 4.33.0 2,41 10,56 888 ptn
17 Gerben Weggeman AV Athlos 2000 11,6 4.42.7 2,53 11,66 888 ptn
18 Jan-Peter Loman AV Cialfo 2000 12,0 4.54.0 2,50 12,48 817 ptn
19 Stijn Dreuning AV Flevo Delta 2000 12,8 4.47.6 1,67 8,93 527 ptn
20 Niek Engel AV Salland 2000 12,3 dns 2,52 7,68 492 ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)
Pl. Naam vereniging geb 60m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Scott Boon AV Athlos 1999 9,2 3.25.7 4,20 31,75 2198 ptn
2 Niels Kok AV Flevo Delta 1999 9,7 3.36.2 3,77 28,48 1927 ptn
3 Jarno de Groot AV Flevo Delta 1999 9,9 4.01.6 3,99 25,37 1769 ptn
4 Dele Wilbrink AV Flevo Delta 1999 10,1 3.51.4 3,73 27,93 1769 ptn
5 Chris Ruisch AV NOP 1999 10,2 3.38.0 3,75 22,01 1757 ptn
6 Johannes Bloemert AV Flevo Delta 1999 10,2 4.04.1 3,76 26,85 1685 ptn
7 Cas van Nifterik AV Flevo Delta 1999 9,8 4.01.0 3,44 19,87 1604 ptn
8 Robert de Jong AV Athlos 1999 10,1 4.05.0 3,49 20,47 1558 ptn
9 Rob Smeding AV Flevo Delta 1999 10,4 4.13.0 3,54 22,6 1521 ptn
10 Daniël Brandwacht AV Salland 1999 10,1 4.46.4 3,59 23,44 1455 ptn
11 Gerko Held AV NOP 1999 10,5 4.14.3 3,34 20,45 1432 ptn
12 Leon Gorter AV Salland 1999 11,0 5.00.5 3,92 24,8 1374 ptn
13 Brian Klinkenberg AV Flevo Delta 1999 10,3 5.07.7 3,21 25,45 1310 ptn
14 Marten Boeve AV Cialfo 1999 10,5 5.09.7 3,30 22,3 1254 ptn
15 Kjell Raaijmakers AV Athlos 1999 10,9 4.20.6 3,30 12,25 1218 ptn
16 Louis Wibier AV Cialfo 1999 11,1 4.53.3 2,86 13,03 1000 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
Pl. Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Lynn van Zijl AV Salland 2000 9,2 1,15 6,33 1447 ptn
2 Isa Tweehuijsen AV Athlos 2000 10,6 1,15 6,34 1238 ptn
3 Naomi Hagen AV Athlos 2000 10,0 1,00 5,12 1133 ptn
4 Mandy Vogel AV Cialfo 2000 10,0 1,00 3,85 1042 ptn
5 Jacquelien Klaver AV Flevo Delta 2000 10,4 0,90 5,47 1027 ptn
6 Maud Lodder AV Athlos 2000 11,1 1,05 4,09 951 ptn
7 Emanuelle Sjerps AV Salland 2000 11,2 0,90 4,96 892 ptn
8 Celine van Bolhuis AV Cialfo 2000 11,0 0,90 4,40 876 ptn
9 Aniek Pannekoek AV Cialfo 2000 11,1 0,95 3,94 867 ptn
10 Sanne Verhaaf AV Cialfo 2000 11,9 0,95 4,60 826 ptn
11 Jorianne Renkema AV NOP 2000 11,7 0,90 3,94 762 ptn
12 Esmee Nijhof AV Cialfo 2000 10,8 0,80 3,33 745 ptn
13 Eva van der Hulst AV Cialfo 2000 11,2 0,80 3,59 718 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)
Pl. Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Myrthe Kruit AV Flevo Delta 1999 9,3 1,25 6,91 1538 ptn
2 Manon Schoop AV NOP 1999 9,4 1,20 5,63 1407 ptn
3 Sharon Bruggink AV Flevo Delta 1999 9,6 1,20 5,42 1361 ptn
4 Sanne van den Brink AV Athlos 1999 10,7 1,20 7,23 1314 ptn
5 Rianne Beuling AV NOP 1999 9,9 1,15 5,71 1297 ptn
6 Wietske Hekstra AV Athlos 1999 10,3 1,15 6,25 1272 ptn
7 Naomi Kramer AV Salland 1999 9,7 1,05 5,88 1265 ptn
8 Maaike Timmer AV Flevo Delta 1999 9,9 1,05 6,14 1251 ptn
9 Tessa Homma AV Flevo Delta 1999 9,9 1,05 6,04 1244 ptn
10 Sharon van Dam AV Athlos 1999 10,1 1,10 5,87 1241 ptn
11 Esmay Meinders AV NOP 1999 9,9 1,10 5,39 1240 ptn
12 Nienke Cornelissen AV Athlos 1999 9,9 1,10 5,31 1235 ptn
13 Lisette van Groningen AV Flevo Delta 1999 9,9 1,05 5,45 1207 ptn
14 Rebecca Brink AV Athlos 1999 10,3 1,05 6,32 1204 ptn
15 Linda van Zijst AV Athlos 1999 10,4 1,10 5,40 1170 ptn
16 Marjolein Santing AV Salland 1999 10,3 0,90 5,60 1049 ptn
17 Naomi Smit AV Athlos 1999 11,1 1,05 4,59 988 ptn
18 Irene Linderhof AV Salland 1999 10,9 1,05 4,15 981 ptn
19 Melanie Smit AV Cialfo 1999 11,2 0,80 4,45 784 ptn
20 Laura Slijkhuis AV Cialfo 1999 12,3 0,90 4,44 738 ptn