Uitslag Deltion IJsseldelta wedstrijd, Epe, 28-04-10

 

 

Onderdeel: 100 meter, M.Masters, M.Senioren, Jongens A en B
wind-
serie baan startnr: voornaam achternaam vereniging cat. tijd meting
1 1 255 Joni Loon van Cialfo HS 12.25 -0,3
2 297 Wouter Bolscher ten AV Athlos JB 13.19 -0,3
3 320 Marcel Bellekom Hanzesport MM 13.18 -0,3
4 330 Kees Donkersgoed van Flevo Delta HS 12.92 -0,3
5 314 Bas Spin PEC JB 12.44 -0,3
6 291 Eef Verweij AV Athlos JB ong -0,3
2 1 324 Patrick Winkeler AV Athlos JA 12.48 0,8
2 306 Martijn Koops Flevo Delta HS 12.45 0,8
3 336 Stijn Bom PEC JB 12.54 0,8
4 316 Olav Spin PEC JB 12.64 0,8
5 346 Ruben Soearto ACO JB 12.44 0,8
6 254 Krijs Winkels AV Heerenveen JB 12.54 0,8
3 1 312 Ingmar Lucht van de PEC JB 12.49 0,1
2 305 ArendJan Spierenburg Cialfo JB 12.09 0,1
3 245 Thomas Ticheloven AAC61 JB 12.22 0,1
4 241 Tim Woudenberg JB 12.38 0,1
5 281 Leon Wiers Flevo Delta HS 11.97 0,1
6 299 Tristan Weerdt AV Athlos JB 12.09 0,1
4 1 269 Jonathan Huisman PEC HS 11.64 0,9
2 339 Bas Rijn van AV34 JA 11.94 0,9
3 328 Marvin Douma AV Horror JB 11.50 0,9
4 234 Nathan Heide van de JA 11.91 0,9
5 294 Robin Oenema PEC JA 11.62 0,9
Onderdeel: 200 meter, M.Masters, M.Senioren, Jongens A en B
wind-
serie baan startnr: voornaam achternaam vereniging cat. tijd meting
1 1 241 Tim Woudenberg JB ong 0,1
2 376 Edwin Veluwen van PEC JB 25.93 0,1
3 ?? HJG Haas de AV34 MM 25.07 0,1
4 330 Kees Donkersgoed van FlevoDelta HS 26.64 0,1
5 395 Manuel FlevoDelta JB 25.33 0,1
2 1 255 Joni Loon van Cialfo HS 24.50 0,4
2 355 Manuel Vastenhou NOP MM 26.62 0,4
3 346 Ruben Soewarto ACO JB 25.65 0,4
4 320 Marcel Bellekom Hanzesport MM 26.73 0,4
5 397 Peter Niekus FlevoDelta MM 27.19 0,4
6 319 Rein Reinsma Horror JB 26.77 0,4
3 1 375 Guido Kamphuis Gemzen JB 26.48 0,1
2 336 Stijn Bom PEC JB 25.40 0,1
3 234 Nathan Heide van de JA 24.13 0,1
4 322 Ricardo Verheijen Gemzen JA 24.49 0,1
5 297 Wouter Bolscher ten Athlos JB 26.62 0,1
6 299 Trystan Weerdt de Athlos JB 24.34 0,1
4 1 328 Marvin Douma Horror JB 23.10 0,3
2 339 Bas Rijn van AV34 JA 23.73 0,3
3 309 Salomon Bockarie PEC HS 22.75 0,3
4 261 Igor Brink PEC HS 22.89 0,3
5 340 Floris Heil AV34 HS 23.99 0,3
6 285 EM Uilenhoed FlevoDelta HS 23.68 0,3
Onderdeel: 400 meter, M.Masters, M.Senioren, Jongens A en B
wind-
serie baan startnr: voornaam achternaam vereniging cat. tijd meting
1 1 245 Thomas Ticheloren AAC61 JB 54.05
2 258 Remco Bos Daventria JB 52.84
3 305 ArendJan Spierenburg Cialfo JB 53.73
4 287 Manfred Mooyer AV Edam MM 55.37
2 1 360 Roel Huijsmans FlevoDelta JB 57.97
2 303 Kevin Wassenberg van de Athlos MS 50.49
3 334 Youri Oolbekkink Hanzesport JB 56.31
4 365 Ron Eykenboom AV34 MM 59.72
5 399 Stefan Pieper AV34 MM ong
3 1 378 Piet Wildt de Cialfo MS ong
2 374 Jaro Bellekom Hanzesport JB 55.68
3 364 Ronald Huethorst AV34 MS 53.52
4 373 Jelmer Vries de Hanzesport JA 54.21
5 388 Edsard Steenbergen van Cialfo MM 58.88
Onderdeel: 800 meter, M.Masters, M.Senioren, Jongens A en B
wind-
serie baan startnr: voornaam achternaam vereniging cat. tijd meting
1 1 224 Daniël Stege, van der Flevo Delta JB 3.05.00
2 405 Eddy Elsinga AV Heerenveen MM 2.08.97
2 423 Henk-Jan Dorgelo Isala HS 2.07.87
3 414 Freek Lier Hanzesport JB 2.06.50
4 416 Jaap-Gerben Vellinga Horror JB 2.04.53
5 419 Thomas Laar, van Cialfo JB 2.17.67
5 418 Falco Olivier PEC HS 2.12.00
6 415 Jaap Riet, van Hanzesport MM 2.25.91
6 286 Dominique Carjanus Flevo Delta JA 2.07.84
6 290 Rob Stuben Athlos HS 2.03.23
2 1 325 Erik Ballegooijen, van Hanzesport JA 2.03.89
2 420 Jeroen Kwakkel Gemzen HS 2.00.43
2 387 Orlando Daal, van AV 55 JA 2.07.95
3 412 Jeroen Vochteloo Invictus JB 1.58.46
4 411 Menno Hunneman Invictus JA 1.58.23
5 424 Stefan Breet Flevo Delta JA 2.01.67
5 403 Kevin Damsdra AV Heerenveen HS 2.02.56
6 422 Wilco Westendorp Isala HS 2.04.94
6 384 Gertin Roke Van Elderen JA 2.03.25
6 288 Raimo Westerhof Athlos HS 1.58.70
Onderdeel:  100 meter,    Vr.Masters, Vr.Senioren, Meisjes  A  en  B wind-
serie baan startnr: voornaam achternaam vereniging cat. tijd meting
1 1 228 Jacolien Hendrikse Flevo Delta MB 13.82 -0,1
2 244 Vera Feitsma AAC61 MB 14.00 -0,1
3 342 Anouk Berkum van PEC MB 14.77 -0,1
4 311 Marijke Altena Spurt MB 14.11 -0,1
2 1 302 Jolanda Smedinga AV Heerenveen VM 15.63 -0,4
2 264 Yvonne Vegte van de PEC VS 14.78 -0,4
3 313 Pieternel Oden Horror MB 14.36 -0,4
4 292 Lane Reckman AV Athlos MB -0,4
5 Eef Verweg Atlas 14.02 -0,4
3 1 335 Paulien Plat PEC MB 14.51 0,5
2 246 Dagmar Hinte van Flevo Delta MB 14.33 0,5
3 304 Bianca Schaap/Oosterbeek Flevo Delta VS 14.57 0,5
4 237 Mirna Nijenhuis ACO MB 13.83 0,5
5 337 Lisette Dijkstra Cialfo MB 14.23 0,5
4 1 236 Ilona Hogenkamp ACO MB 14.50 0,3
2 307 Esther Hollestelle Flevo Delta MA 14.14 0,3
3 310 Lynn Meier ACO MB 14.11 0,3
4 263 Linda Rodijk Cialfo MA 0,3
5 341 Veerle Timmerman PEC MB 13.99 0,3
6 243 Lieke Brink van den Athlos MB 13.33 0,3
Onderdeel:  200 meter,    Vr.Masters, Vr.Senioren, Meisjes  A  en  B wind-
serie baan startnr: voornaam achternaam vereniging cat. tijd meting
1 1 398 Aisha Heemskerk FlevoDelta MB 30.86 0,2
2 358 Tessa Moonen FlevoDelta MB 31.40 0,2
3 235 Tineke Boes Start78 VM 38.09 0,2
4 342 Anouk Berkum van PEC MB 31.82 0,2
2 1 264 Yvonne Vegte van de PEC VS 31.04 0,6
2 239 Angela Veen van Climax VS 28.26 0,6
3 237 Mirna Nijenhuis ACO MB 28.74 0,6
4 249 Marjolein Dekkers Daventria MB 28.51 0,6
5 236 Ilona Hogenkamp ACO MB 29.81 0,6
6 401 Mirthe Muilwijk Phoenix VS 31.68 0,6
3 1 391 Karin Hijmans FlevoDelta VS 29.30 0
2 304 Bianca Schaap-Oosterbeek FlevoDelta VS 30.00 0
3 313 Pieternel Oden Horror MB 29.88 0
4 335 Paulien Plat PEC MA 29.39 0
5 394 Tilly Jacobs PEC VM 28.35 0
6 250 Juliette Dekkers Daventria MB 28.63 0
4 1 273 Margit Korporaal AV34 MB 29.86 0,2
2 366 Sigrid Velden van der FlevoDelta MB 28.58 0,2
3 310 Lynn Meier ACO MB 28.34 0,2
4 276 Eefje Boons Daventria MB 27.58 0,2
5 341 Veerle Timmerman PEC MB 29.07 0,2
6 386 Melanie Polderdijk AV34 MB 28.78 0,2
Onderdeel:  400 meter,    Vr.Masters, Vr.Senioren, Meisjes  A  en  B
serie baan startnr: voornaam achternaam vereniging cat. tijd plaats
1 1 244 Vera Feitsma AAC61 MB 0
2 247 Anouschka Schroder Flevo Delta MB 1.02.77 2
3 318 Maren Bulthuis Horror MB 1.04.63 3
4 333 Mirthe Overkamp Hanzesport MB 1.01.81 1
2 1 357 Saskia Gootjes Flevo Delta MB 1.02.70 3
2 343 Marlies Huigen Hanzesport MB 0.59.65 2
3 240 Anna Voskamp Hanzesport MB 0.58.04 1
4 377 Loutje Hoekstra Hanzesport MB 1.14.49 4
5 362 Lysbeth Gijsen Start78 VM 0
Onderdeel:  800 meter,    Vr.Masters, Vr.Senioren, Meisjes  A  en  B
serie baan startnr: voornaam achternaam vereniging cat. tijd plaats
1 300 Linda Hulsbeek Climax VS 2.23.73 1
408 Jolien Waard, de Groningen MB 2.24.01 2
400 Karina Willems AV Rijssen MA 2.26.67 3
6 266 Marijke Portema Heerenveen MA 2.29.21 4
5 226 Ellen Jansen Start 78 MB 2.31.53 5
3 359 Aletta Vlaar Vitalis VS 2.34.37 6
2 6 409 Brechje Kaastra Athlos VS 2.30.60 1
5 246 Dagmar Hinte,van Flevo Delta MB 2.32.97 2
4 410 Eline Kolb Daventria MB 2.34.16 3
2 230 Maayke Sterk Vitalis MB 2.37.11 4
2 383 Giny Dunnewind Aco Ommen VM 2.47.28 5
1 302 Jolanda Smedinga Heerenveen 2.54.49 6
1 356 Mariska Werler Cialfo MB 3.03.54 7
Zweedse Estafette
serie baan vereniging startnr: voornaam geb.datum startnr: voornaam achternaam achternaam tijd plaats
1 2 Flevo Delta 224 Daniël 258 Tessa Moonen Huysmans 3.04.48 2
3 Gac Hilversum 370 Judith 367 Tessel Loo, van de 2.32.84 1

Technische onderdelen

Jongens junioren B

hss 3 deelnemer(s)
Leeuwen , Joram van 21-05-1993 AAC '61 11.43 m ptn
Winters , Danny 08-04-1994 AV Flevo Delta 11.07 m ptn
Licher , Kevin 13-11-1994 AV Flevo Delta 10.96 m ptn
kogel 8 deelnemer(s)
Wouters , Jurriaan 18-04-1993 AV Triathlon 11.86 m ptn
Zweekhorst , Patrick 30-03-1994 AV Triathlon 11.61 m ptn
Rispens , Brian 18-06-1993 AV Daventria 1906 11.22 m ptn
Megen , Mike van 17-08-1993 AV '34 10.82 m ptn
Reinsma , Rein 04-11-1995 AV Horror 10.68 m ptn
Verheijen , Laurenzo 01-09-1993 AV De Gemzen 10.04 m ptn
Ginneken , Casper van 02-04-1994 AV Triathlon 8.85 m ptn
Jonkman , Marco 27-01-1994 AV Start '78 8.66 m ptn
speer 18 deelnemer(s)
Wouters , Jurriaan 18-04-1993 AV Triathlon 50.50 m ptn
Licher , Kevin 13-11-1994 AV Flevo Delta 45.00 m ptn
Kater , David 24-06-1995 AV PEC 1910 42.90 m ptn
Rispens , Brian 18-06-1993 AV Daventria 1906 42.90 m ptn
Kater , David 0 0 42.90 m ptn
Verheijen , Laurenzo 01-09-1993 AV De Gemzen 40.85 m ptn
Kamphuis , Guido 22-06-1993 AV De Gemzen 40.85 m ptn
Winters , Danny 08-04-1994 AV Flevo Delta 40.40 m ptn
Regt , Anton de 11-06-1993 AV '34 40.05 m ptn
Zweekhorst , Patrick 30-03-1994 AV Triathlon 39.05 m ptn
Megen , Mike van 17-08-1993 AV '34 38.00 m ptn
Egdom , Edward van 13-06-1995 AV Triathlon 36.10 m ptn
Ginneken , Casper van 02-04-1994 AV Triathlon 29.35 m ptn
Stege , Daniel van der 06-01-1995 Flevo Delta 27.80 m ptn
Overkempe , Robert 29-08-1995 AV PEC 1910 24.80 m ptn
Jonkman , Marco 27-01-1994 AV Start '78 17.65 m ptn
Stege , Martijn van der 25-12-1996 AV Flevo Delta 17.45 m ptn
Frankemölle , Luuk 05-11-1994 AV Hanzesport m ptn
ver 11 deelnemer(s)
Bos , Remco 03-04-1993 AV Daventria 1906 6.15 m ptn +0.7
Douma , Marvin 08-12-1993 AV Horror 5.74 m ptn +0.3
Lucht , Ingmar van der 12-09-1993 AV PEC 1910 5.58 m ptn +0.3
Weerdt , Trystan de 17-07-1995 AV Athlos 5.41 m ptn -0.1
Veluwen , Edwin van 07-06-1995 AV PEC 1910 5.31 m ptn +0.1
Megen , Mike van 17-08-1993 AV '34 5.29 m ptn +0.4
Rispens , Brian 18-06-1993 AV Daventria 1906 4.99 m ptn +0.2
Frankemölle , Luuk 05-11-1994 AV Hanzesport 4.95 m ptn +0.0
Woudenberg , Tim 05-10-1994 AV Hanzesport 4.90 m ptn +0.3
Bolscher , Wouter ten 28-03-1995 Athlos 4.78 m ptn +0.3
Huijsmans , Roel 12-04-1996 Flevo Delta 4.63 m ptn +0.1
Hoog 1.20 3 deelnemer(s)
Leeuwen , Joram van 21-05-1993 AAC '61 1.65 m ptn
Kater , David 24-06-1995 AV PEC 1910 1.60 m ptn
Overkempe , Robert 29-08-1995 AV PEC 1910 1.55 m ptn
Hoog 1.60 5 deelnemer(s)
Boer , Matisse de 28-09-1993 AV Horror 1.75 m ptn
Hanekamp , Ton 18-02-1993 AV Isala 1.75 m ptn
Winters , Danny 08-04-1994 AV Flevo Delta 1.75 m ptn
Regt , Anton de 11-06-1993 AV '34 1.65 m ptn
Frankemölle , Luuk 05-11-1994 AV Hanzesport 1.60 m ptn

 

Meisjes junioren B

kogel 7 deelnemer(s)
Weeren , Anne-Lique 10-02-1994 AV Triathlon 12.58 m ptn
Egdom , Mandy van 10-08-1993 AV Triathlon 12.14 m ptn
Miltenburg , Lieke 09-07-1993 AV PEC 1910 11.65 m ptn
Rodijk , Heidy 22-12-1993 Cialfo 10.94 m ptn
Friskes , Anoek 29-10-1993 AV Hanzesport 9.54 m ptn
Lettinga , Manon 09-03-1994 Flevo Delta 9.09 m ptn
Denekamp , Yoshka 27-09-1994 AV '34 7.97 m ptn
hss 0 deelnemer(s)
speer 11 deelnemer(s)
Weeren , Anne-Lique 10-02-1994 AV Triathlon 36.24 m ptn
Egdom , Mandy van 10-08-1993 AV Triathlon 33.72 m ptn
Friskes , Anoek 29-10-1993 AV Hanzesport 32.39 m ptn
Maaten , Merel van der 05-02-1994 AV Athlos 27.49 m ptn
Brink , Lieke van den 12-07-1995 AV Athlos 25.27 m ptn
Bollebakker , Inge 16-06-1995 Isala '96 24.66 m ptn
Heemskerk , Aisha 08-01-1995 AV Flevo Delta 22.73 m ptn
Lussenburg , Pauline 28-09-1995 Isala '96 22.26 m ptn
Denekamp , Yoshka 27-09-1994 AV '34 21.67 m ptn
Sleper , Karlien 11-01-1993 AV '34 21.63 m ptn
Moonen , Tessa 23-08-1995 AV Flevo Delta 11.12 m ptn
ver 8 deelnemer(s)
Schröder , Anouschka 20-08-1996 AV Flevo Delta 4.97 m ptn +0.4
Gootjes , Saskia 19-01-1995 Flevo Delta 4.90 m ptn +0.5
Poen , Iris 25-08-1994 AV '34 4.80 m ptn +0.1
Polderdijk , Melanie 08-10-1993 AV '34 4.56 m ptn +0.5
Oden , Pieternel 08-07-1994 AV Horror 4.44 m ptn +0.0
Bot , Manuelle 01-03-1994 AV '34 4.41 m ptn +0.4
Koot , Anne 07-02-1994 AV Daventria 1906 4.35 m ptn -0.1
Roo , Suzanne de 07-09-1995 Isala '96 4.32 m ptn +0.1
Hoog 1.20 14 deelnemer(s)
Keuken , Lisa 30-06-1996 AV Horror 1.60 m ptn
Rasch , Judith 28-03-1996 GAC 1.45 m ptn
Poen , Iris 25-08-1994 AV '34 1.45 m ptn
Loo , Tessel van de 29-09-1995 GAC 1.40 m ptn
Lussenburg , Pauline 28-09-1995 Isala '96 1.40 m ptn
Beer , Kylie de 12-04-1996 GAC 1.40 m ptn
Bollebakker , Inge 16-06-1995 Isala '96 1.40 m ptn
Velden , Sigrid van der 30-05-1994 Flevo Delta 1.40 m ptn
Reckman , Lane 17-12-1994 AV Athlos 1.35 m ptn
Bot , Manuelle 01-03-1994 AV '34 1.35 m ptn
Koot , Anne 07-02-1994 AV Daventria 1906 1.35 m ptn
Verwey , Eef 02-11-1994 AV Athlos 1.35 m ptn
Maaten , Merel van der 05-02-1994 AV Athlos 1.30 m ptn
Lovers , Aimee 29-07-1996 GAC 1.30 m ptn
Hoog 1.60 0 deelnemer(s)

 

Jongens junioren A

speer 3 deelnemer(s)
Corjanus , Dominique 07-08-1992 AV Flevo Delta 46.03 m ptn
Verheijen , Ricardo 28-02-1991 AV De Gemzen 44.90 m ptn
Struik , Remko 19-09-1991 AV Hanzesport 35.95 m ptn
hss 0 deelnemer(s)
Hoog 1.20 0 deelnemer(s)
Hoog 1.20 0 deelnemer(s)
Hoog 1.60 0 deelnemer(s)
ver 1 deelnemer(s)
Winkeler , Patrick 23-06-1992 AV Athlos 5.46 m ptn -0.4
kogel 3 deelnemer(s)
Verheijen , Ricardo 28-02-1991 AV De Gemzen 11.95 m ptn
Wagenmakers , Arwin 06-07-1992 AV Flevo Delta 9.40 m ptn
Struik , Remko 19-09-1991 AV Hanzesport 7.70 m ptn

 

Meisjes junioren A

Hoog 1.20 1 deelnemer(s)
Dijkslag , Anneli 17-10-1992 AV De Gemzen 1.45 m ptn
Hoog 1.60 0 deelnemer(s)
ver 1 deelnemer(s)
Rodijk , Linda 09-01-1991 Cialfo 4.12 m ptn +0.3
kogel 6 deelnemer(s)
Verboom , Ilona 05-01-1991 AV Triathlon 11.08 m ptn
Popping , Sacha 18-03-1991 Cialfo 10.45 m ptn
Gorter , Rianne 10-08-1992 Isala '96 9.89 m ptn
Hollestelle , Esther 05-07-1991 AV Flevo Delta 9.67 m ptn
Luykx , Annemarie 01-11-1992 AV De Gemzen 8.54 m ptn
Portema , Marijke 24-08-1992 AV '55 m ptn
speer 6 deelnemer(s)
Jong , Cornelia de 25-03-1991 Groningen Atletiek 42.40 m ptn
Verboom , Ilona 05-01-1991 AV Triathlon 37.06 m ptn
Berge , Danien ten 28-12-1992 EAC De Sperwers 34.92 m ptn
Popping , Sacha 18-03-1991 Cialfo 33.74 m ptn
Luykx , Annemarie 01-11-1992 AV De Gemzen 21.99 m ptn
Gorter , Rianne 10-08-1992 Isala '96 m ptn
hss 0 deelnemer(s)

 

Mannen Senioren

speer 8 deelnemer(s)
Bouwmeester , Martijn 11-03-1986 AV Hera 61.87 m ptn
Sintnicolaas , Eelco 07-04-1987 AV '34 61.40 m ptn
Berge , Tim ten 31-01-1990 EAC De Sperwers 54.99 m ptn
Wiers , Leon 03-03-1989 AV Flevo Delta 46.05 m ptn
Portema , Eric 28-11-1987 AV '55 39.76 m ptn
Loon , Joni van 26-08-1988 Cialfo 39.60 m ptn
Heil , Floris 02-01-1990 AV '34 38.59 m ptn
Spaan , Martijn 02-02-1985 Phoenix 26.15 m ptn
hss 3 deelnemer(s)
Westerhof , Raimo 12-10-1986 AV Athlos 12.80 m ptn
Loon , Joni van 26-08-1988 Cialfo 12.32 m ptn
Stuber , Rob 13-07-1990 AV Athlos 10.98 m ptn
Hoog 1.60 5 deelnemer(s)
Wassenberg , Kevin van de 21-06-1987 AV Athlos 1.90 m ptn
Koops , Martijn 22-08-1989 AV Flevo Delta 1.85 m ptn
Papegaay , Alwin 16-03-1984 Isala '96 1.75 m ptn
Hagens , Kevin 10-09-1987 AV 34 1.75 m ptn
Loon , Joni van 26-08-1988 Cialfo 1.70 m ptn
Hoog 1.20 0 deelnemer(s)
ver 4 deelnemer(s)
Jonker , Mark 20-02-1988 Isala '96 6.25 m ptn -0.9
Hagens , Kevin 10-09-1987 AV 34 6.11 m ptn -0.4
Loon , Joni van 26-08-1988 Cialfo 5.75 m ptn +0.1
Huisman , Jonathan 17-09-1985 AV PEC 1910 m ptn
kogel 9 deelnemer(s)
Sintnicolaas , Eelco 07-04-1987 AV '34 12.81 m ptn
Huisman , Jonathan 17-09-1985 AV PEC 1910 12.04 m ptn
Jonker , Mark 20-02-1988 Isala '96 10.94 m ptn
Donkersgoed , Kees van 12-12-1985 AV Flevo Delta 8.82 m ptn
Spaan , Martijn 02-02-1985 Phoenix 8.68 m ptn
Wiers , Leon 03-03-1989 AV Flevo Delta 8.31 m ptn
Loon , Joni van 26-08-1988 Cialfo m ptn
Stuber , Rob 13-07-1990 AV Athlos m ptn
Westerhof , Raimo 12-10-1986 AV Athlos m ptn

 

Vrouwen Senioren

hss 5 deelnemer(s)
Fortuin , Annelies 01-08-1988 AV PEC 1910 11.02 m ptn
Veen , Angela van 21-06-1989 Climax 10.87 m ptn
Kübler , Annabelle 13-12-1979 Climax 9.56 m ptn
Bouw , Iris 30-03-1988 AV Athlos 9.27 m ptn
Stevens , Marije 17-08-1985 AV Athlos 8.61 m ptn
Hoog 1.20 1 deelnemer(s)
Kleinpaste , Meike 22-10-1990 Cialfo 1.30 m ptn
ver 3 deelnemer(s)
Fortuin , Annelies 01-08-1988 AV PEC 1910 5.66 m ptn -0.8
Lussenburg , Gejanne 24-12-1989 Isala '96 5.60 m ptn +0.8
Jong , Lidia de 20-03-1982 AV '55 5.03 m ptn -2.0
kogel 7 deelnemer(s)
Snoeys , Ayla 29-03-1985 AV Phoenix 9.84 m ptn
Lussenburg , Gejanne 24-12-1989 Isala '96 9.75 m ptn
Loon , Lisette van 04-12-1989 AV Atverni 9.37 m ptn
Wiers , Tessa 28-04-1987 AV Flevo Delta 9.13 m ptn
Muilwijk , Mirthe 19-04-1989 AV Phoenix 8.12 m ptn
Stevens , Marije 17-08-1985 AV Athlos 6.42 m ptn
Hulsbeek , Linda 27-12-1989 Climax m ptn
Hoog 1.60 0 deelnemer(s)
speer 6 deelnemer(s)
Snoeys , Ayla 29-03-1985 AV Phoenix 33.58 m ptn
Wiers , Tessa 28-04-1987 AV Flevo Delta 29.60 m ptn
Lussenburg , Gejanne 24-12-1989 Isala '96 29.45 m ptn
Bijker , Marlijn 12-01-1988 AV PEC 1910 29.31 m ptn
Muilwijk , Mirthe 19-04-1989 AV Phoenix 27.56 m ptn
Kleinpaste , Meike 22-10-1990 Cialfo 20.23 m ptn

 

Mannen Masters

speer 2 deelnemer(s)
Koopmans , Frank 06-02-1975 AV PEC 1910 49.70 m ptn
Kappert , Hans 14-07-1966 AV PEC 1910 32.95 m ptn
hss 1 deelnemer(s)
Mooyer , Manfred 24-03-1968 AV Edam 11.49 m ptn
Hoog 1.20 0 deelnemer(s)
Hoog 1.60 0 deelnemer(s)
ver 1 deelnemer(s)
Koopmans , Frank 06-02-1975 AV PEC 1910 6.70 m ptn
kogel 4 deelnemer(s)
Koopmans , Frank 06-02-1975 AV PEC 1910 12.73 m ptn
Dreuning , Ton 24-04-1964 AV Flevo Delta 9.70 m ptn
Kappert , Hans 14-07-1966 AV PEC 1910 7.78 m ptn
Wilbrink , Nico 25-11-1965 AV Flevo Delta 6.62 m ptn

 

Vrouwen Masters

speer 2 deelnemer(s)
Gijsen , Liesbeth 16-06-1965 AV Start '78 25.75 m ptn
Boes , Tineke 03-12-1962 AV Start '78 13.62 m ptn
Hoog 1.20 0 deelnemer(s)
ver 0 deelnemer(s)
Hoog 1.60 0 deelnemer(s)
kogel 3 deelnemer(s)
Gijsen , Liesbeth 16-06-1965 AV Start '78 8.19 m ptn
Boes , Tineke 03-12-1962 AV Start '78 6.55 m ptn
Smedinga , Jolanda 13-08-1965 AV '55 m ptn
hss 0 deelnemer(s)