Epe, Uitslag medaille wedstrijd pupillen, 8-5-2010

 

Jongens pupillen C
Pl. Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
1 Dano van Mierlo Isala '96 2002 7,0 2.10.6 0,90 1186 ptn
2 Owen Barink AV Salland 2002 7,1 2.31.5 1,00 1069 ptn
3 Karsten van Ommen Isala '96 2002 7,5 2.23.0 0,90 982 ptn
4 Mees Kappert AV Salland 2002 7,3 2.29.1 0,90 973 ptn
5 Daan van Trier De Gemzen 2002 7,5 2.22.8 0,85 947 ptn
6 Julian ten Hove Isala '96 2002 7,6 2.26.7 0,85 899 ptn
7 Leroy Potkamp AV De Gemzen 2002 7,6 2.38.4 0,90 855 ptn
8 Boaz Wolf Isala '96 2002 7,7 2.38.0 0,90 841 ptn
9 Thom Schuurman AV De Gemzen 2002 7,6 2.34.9 0,70 731 ptn
10 Jurgen Kok Cialfo 2002 8,2 2.45.5 0,85 677 ptn
11 Sander Knol Isala '96 2002 8,1 2.41.6 0,75 643 ptn
12 Thijmen Striekwold AV Salland 2002 8,2 2.39.8 0,75 638 ptn
13 Gijs Roossink Isala '96 2002 8,2 2.39.8 0,75 638 ptn
14 L.M.B.J. Stok AV Salland 2002 8,4 2.53.2 0,75 531 ptn
15 Pascal Flier Isala '96 2002 8,5 3.02.3 0,80 507 ptn
16 Stefan Schrauwen McDonald's AV de Sprinter 2002 11,1 2.34.6 0,65 312 ptn
Meisjes pupillen C
Pl. Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
1 Desi van Emmerik Cialfo 2002 7,2 2.19.0 0,90 1072 ptn
2 Sara van den Brink Isala '96 2002 7,3 2.30.0 0,85 930 ptn
3 Rizlan Tamrouti Isala '96 2002 8,2 2.39.9 0,95 785 ptn
4 Celine Leurs Cialfo 2002 7,7 2.51.1 0,90 763 ptn
5 Bo Lemstra Isala '96 2002 8,3 2.43.9 0,90 708 ptn
6 Emma van Emmerik Cialfo 2002 8,0 2.42.9 0,75 650 ptn
7 Rosanne Veldhuizen AV De Gemzen 2002 8,1 3.01.2 0,90 646 ptn
8 Jildau Neijenhuis Isala '96 2002 8,4 2.35.1 0,70 602 ptn
9 Melissa van Beek AV De Gemzen 2002 7,9 2.43.0 0,65 593 ptn
10 Myrthe Renshoff AV De Gemzen 2002 8,4 2.45.0 0,70 540 ptn
11 Esmé Oonk Cialfo 2002 8,5 2.55.1 0,75 507 ptn
12 Tess Albers Isala '96 2002 8,7 2.52.0 0,75 495 ptn
13 Marloes van de Haar McDonald's AV de Sprinter 2002 8,9 2.41.3 0,70 494 ptn
14 Louise Mandon Isala '96 2002 9,0 2.57.2 0,80 466 ptn
15 Manon Wensink Cialfo 2002 8,9 3.37.9 0,70 311 ptn
16 Alicia Telnekes Cialfo 2002 9,1 3.28.5 0,70 285 ptn
17 Tessa Hanekamp AV De Gemzen 2002 9,6 3.14.5 0,70 240 ptn
18 Nina Koll Cialfo 10000 9,9 3.19.2 0,75 231 ptn
19 Sterre Jurriens Cialfo 2002 9,5 3.29.0 0,60 165 ptn
20 Jonne Siebrand Isala '96 2002 0,70 122 ptn
Jongens pupillen B
Pl. Naam vereniging geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Michael de Vries Isala '96 2001 7,1 3.52.4 3,15 25,23 1668 ptn
2 Joris Jansen Isala '96 2001 6,9 3.59.8 3,25 18,82 1606 ptn
3 Fabian van de Wetering Isala '96 2001 7,1 4.16.3 2,77 12,03 1284 ptn
4 Niek Mondria Isala '96 2001 7,6 4.22.1 2,80 15,35 1229 ptn
5 Aran ten Hoeve McDonald's AV de Sprinter 2001 7,7 4.12.2 2,72 14,70 1226 ptn
6 Bodhi Bos Isala '96 2001 8,2 4.32.2 2,58 20,65 1126 ptn
7 Sander Visscher Isala '96 2001 7,8 5.05.5 2,70 13,24 988 ptn
8 Matthias van der Most AV De Gemzen 2001 8,3 4.35.4 2,49 9,97 906 ptn
9 Bram Nieuwendijk AV Salland 2001 7,7 6.55.4 2,77 15,59 892 ptn
10 Werner Schoenmaker De Sprinter 2001 8,2 4.52.7 2,54 9,85 869 ptn
11 Ruben Koopman Isala '96 2001 9,3 5.00.7 3,11 8,99 793 ptn
12 Jasper Veltmaat AV Salland 2001 8,3 5.42.3 2,24 10,85 677 ptn
13 Wick van der Weerd Isala '96 2001 8,8 6.09.8 2,20 9,92 521 ptn
Meisjes pupillen B
Pl. Naam vereniging geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Manon Los Isala '96 2001 6,9 4.09.9 3,00 26,43 1610 ptn
2 Lianne Vink Isala '96 2001 6,9 4.05.3 2,77 20,03 1501 ptn
3 Ella Bartelds Cialfo 2001 7,2 4.30.5 2,94 12,33 1247 ptn
4 Esmee Marsman AV Salland 2001 7,8 4.22.6 2,79 11,59 1126 ptn
5 Maartje Berkenbosch AV De Gemzen 2001 7,4 5.02.0 2,89 11,43 1076 ptn
6 Eveline Houtman AV De Gemzen 2001 7,7 4.32.4 2,80 9,78 1072 ptn
7 Kim van Rossum AV Salland 2001 7,6 5.24.2 2,52 21,36 1058 ptn
8 Kiki de Vries AV Salland 2001 7,6 5.09.7 2,85 12,16 1021 ptn
9 Marije Salverda Isala '96 2001 8,8 4.56.3 2,44 15,05 847 ptn
10 Joy Amo AV De Gemzen 2001 8,8 5.14.8 2,29 9,42 660 ptn
11 Jeanine Borreman AV De Gemzen 2001 8,0 5.18.1 1,69 7,03 594 ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)
Pl. Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Léon Mak AV De Gemzen 2000 11,0 1,15 6,64 1205 ptn
2 Sven Hellendoorn Isala '96 2000 11,5 1,20 6,61 1182 ptn
3 Auke Tielbeek AV Salland 2000 11,5 1,10 6,63 1110 ptn
4 Rick Stegeman Cialfo 2000 12,6 1,10 6,28 977 ptn
5 Jimmy Keetman McDonald's AV de Sprinter 2000 12,1 1,00 5,48 902 ptn
6 Joost Orsel McDonald's AV de Sprinter 2000 12,2 1,05 5,06 901 ptn
7 Renger Bootsma AV De Gemzen 2000 13,4 1,05 6,31 872 ptn
8 Victor Sagel Isala '96 2000 13,2 1,05 5,50 838 ptn
9 Sam Koelma AV De Gemzen 2000 12,7 1,05 4,77 833 ptn
10 Syb van Gurp AV Salland 2000 12,9 0,85 5,27 702 ptn
11 Eric Wind Isala '96 2000 13,1 0,95 4,19 683 ptn
12 Marco Wind Cialfo 2000 13,4 1,00 3,86 669 ptn
13 Jan-Peter Loman Cialfo 2000 16,5 0,95 5,08 653 ptn
14 Kevin van Huizen AV Salland 2000 14,0 0,90 3,94 555 ptn
15 Thijs Deen AV Salland 2000 13,9 0,85 3,70 506 ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)
Pl. Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Richard Meuleman Isala '96 1999 10,4 1,41 8,62 1589 ptn
2 Julian Hellendoorn Isala '96 1999 11,6 1,20 6,71 1177 ptn
3 Robert Los Isala '96 1999 11,3 1,10 6,42 1121 ptn
4 Rowan v.d. Berg De Sprinter 1999 12,3 1,15 6,64 1064 ptn
5 Daniël Brandwacht AV Salland 1999 12,4 1,15 6,63 1053 ptn
6 Leon Gorter AV Salland 1999 12,7 1,15 6,52 1019 ptn
7 Marten Boeve Cialfo 1999 12,3 1,00 6,39 939 ptn
8 Christian Koot McDonald's AV de Sprinter 1999 12,5 1,05 5,91 927 ptn
9 Tomas Schulski De sprinter 1999 12,6 1,00 5,14 831 ptn
10 Han van de Beek AV De Gemzen 1999 13,8 1,00 6,49 814 ptn
11 Joost Kraan McDonald's AV de Sprinter 1999 13,9 1,05 4,66 725 ptn
12 Nigel Barink AV Salland 1999 14,6 0,90 5,29 630 ptn
13 Mike Holterman AV Salland 1999 14,7 0,90 4,71 590 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
Pl. Naam vereniging geb 60m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Lynn van Zijl AV Salland 2000 11,4 3.47.8 3,70 27,57 1613 ptn
2 Floor Doornwaard AV De Gemzen 2000 11,5 3.46.3 3,39 21,40 1468 ptn
3 Mila Koster Isala '96 2000 11,2 3.39.0 3,10 15,90 1404 ptn
4 Anne Roossink Isala '96 2000 11,6 3.47.8 3,60 12,70 1357 ptn
5 Amber Splinter AV De Gemzen 2000 12,7 4.13.8 2,82 14,04 989 ptn
6 Judith Groen Isala '96 2000 12,9 4.22.8 3,33 10,46 972 ptn
7 Tirza Tessemaker AV De Gemzen 2000 13,4 4.43.4 3,05 15,91 891 ptn
8 Maureen Kamphuis Cialfo 2000 13,9 4.22.4 2,85 13,15 843 ptn
9 Eline Veldhuizen AV De Gemzen 2000 12,8 4.38.3 2,75 12,50 843 ptn
10 Esmee Nijhof Cialfo 2000 14,1 5.14.4 2,78 9,28 821 ptn
11 Celine van Bolhuis Cialfo 2000 13,2 4.51.5 2,54 13,71 743 ptn
12 Kirsten Flier Isala '96 2000 14,4 4.44.6 2,77 13,24 718 ptn
13 Aniek Pannekoek Cialfo 2000 13,3 4.37.3 2,75 13,53 638 ptn
14 Esmeé de Ruiter AV De Gemzen 2000 15,5 4.54.7 2,54 11,37 606 ptn
15 Emanuelle Sjerps AV Salland 2000 13,5 2,69 20,34 567 ptn
16 Marit Hanekamp AV De Gemzen 2000 13,0 2,78 11,93 565 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)
Pl. Naam vereniging geb 60m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Irene Bijman Isala '96 1999 11,5 3.21.7 3,69 23,99 1711 ptn
2 Ilham Tamrouti Isala '96 1999 12,0 3.43.5 3,57 26,86 1536 ptn
3 Camèl Rozendal AV De Gemzen 1999 11,6 3.55.3 3,30 17,10 1330 ptn
4 Amber Schouten Isala '96 1999 12,4 3.52.6 3,56 17,71 1323 ptn
5 Myrthe ten Broeke AV De Gemzen 1999 11,9 4.15.1 3,44 17,22 1237 ptn
6 Lisa Stijf AV De Gemzen 1999 12,0 4.42.4 3,25 17,70 1091 ptn
7 Milly Kattenberg Isala '96 1999 13,1 4.29.5 3,22 19,33 1052 ptn
8 Mandy Bagerman AV De Gemzen 1999 12,9 4.33.3 3,18 17,53 1021 ptn
9 Liset van der Hulst Cialfo 1999 13,3 4.06.7 2,80 14,85 977 ptn
10 Marjet van der Poll Isala '96 1999 12,8 4.33.5 3,05 15,05 964 ptn
11 Marjolein Santing AV Salland 1999 12,2 5.03.9 3,13 15,05 936 ptn
12 Anaiss Hieronymus Isala 1999 14,5 4.05.0 2,82 12,05 864 ptn
13 Morsal Yaqobi AV De Gemzen 1999 12,1 4.41.4 2,47 12,82 849 ptn
14 Maud Morsink AV De Gemzen 1999 12,9 4.44.0 2,62 12,14 782 ptn
15 Irene Linderhof AV Salland 1999 13,1 5.05.0 2,69 12,14 711 ptn
16 Emma Ketelaar AV De Gemzen 1999 12,8 3,30 10,92 668 ptn
17 Estelle Dijkgraaf Cialfo 1999 13,8 5.06.7 2,82 11,41 662 ptn
18 Laura Slijkhuis Cialfo 1999 16,9 5.09.4 2,42 10,75 525 ptn
Mini Jongens Pupillen C
Pl. Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
1 Brent van Lith Cialfo 2003 8,2 2.46.9 0,75 596 ptn
2 Soufrien Tamrouti Isala '96 2003 8,7 2.36.7 0,70 549 ptn
3 Rafael Hieronymus Isala '96 2002 8,7 2.47.9 0,75 518 ptn
4 Bryan Hellendoorn Isala '96 2004 9,3 2.43.5 0,80 505 ptn
5 Bas Hendriks Isala '96 2003 8,4 3.00.0 0,70 459 ptn
6 Sjoerd Kraan McDonald's AV de Sprinter 2003 9,0 2.50.5 0,70 427 ptn
7 Yvo Bram Lokhorst Cialfo 10000 9,7 3.11.7 0,80 314 ptn
8 Ryan Holterman AV Salland 2003 9,6 3.18.6 0,70 227 ptn
9 Vince Holterman AV Salland 2003 10,3 3.13.2 0,70 172 ptn
Mini Meisjes Pupillen C
Pl. Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
1 Emma Keetman McDonald's AV de Sprinter 2003 7,9 2.30.6 0,80 784 ptn
2 Maureen Wind Isala '96 2003 8,4 2.52.3 0,80 572 ptn
3 Kyra de Vries Isala '96 2002 8,5 2.49.0 0,70 503 ptn
4 Nienke van de Beek AV De Gemzen 2003 9,2 3.12.5 0,75 332 ptn