Eindstand GO Cross Competitie 2010-2011

            OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011
                            KLASSEMENT - TOTAAL
12-02-2011 15:59                                                     Pag: 1

Plts  Naam                       Vereniging             1  2  3  4  5  Punten  Wed
----  -------------------------  --------------------  -- -- -- -- --  ------  ---
Jongens pupillen C
   1  Bryan Hellendoorn          Isala '96              1  1  3     2       4    4
   2  Sam van Emmerik            Cialfo                 5  2  6     6      13    4
   3  Ike Edelman                Athlos                 3  6  7     5      14    4
   4  Robin Hegeman              NOP                       3  9     4      16    3
   5  Lude Loman                 Cialfo                 7  7        8      22    3
   6  Bram Lokhorst              Cialfo                 6  5       11      22    3
   7  Diederik Overeem           Cialfo                    8 11    12      31    3
      Mees Kwakkelaar            Hanzesport             4  4                8    2
      Thijs Schoonhoven          PEC 1910               2           7       9    2
      Bram van Houten            Daventria                   10    10      20    2

Meisjes pupillen C
   1  Louise Hooijmans-Hemmink   Hanzesport             1  1  1     1       3    4
   2  Rixt ter Woord             Daventria              3  2  3     3       8    4
   3  Rosa Molenberg             Athlos                 4  3  4     4      11    4
   4  Janouk Kroes               Cialfo                 6  6       10      22    3
   5  Nienke van de Beek         De Gemzen              8 12  8    13      28    4
   6  Roos Doornbos              PEC 1910               9 10       12      31    3
   7  Roos Celie                 Athlos                11 11  9    16      31    4
   8  Romy Koerhuis              PEC 1910              12 13       17      42    3
   9  Vera Schonewille           PEC 1910                 14 13    18      45    3
      Julliet Diederen           Hanzesport             2           2       4    2
      Eva van Jaarsveld          Hanzesport             7  4               11    2
      Emma van den Berg          NOP                          7    11      18    2

Jongens pupillen B
   1  Dano van Mierlo            Isala '96              1  2  1     1       3    4
   2  Kjell de Groot             Flevo Delta            2  3        2       7    3
   3  David Koning               Athlos                 3  4  3     4      10    4
   4  Ten Hove                   Isala '96              4  7 10     6      17    4
   5  Joèl van den Brink         Athlos                 5  9        7      21    3
   6  Daan van Trier             De Gemzen              6  5       10      21    3
   7  Lex Huther                 Athlos                 8  6 14     9      23    4
   8  Fedor de Pagter            Hanzesport               10  8    13      31    3
   9  Hugo Schouten              Hanzesport                8  9    14      31    3
  10  Boaz Jacobs                Gelre                 12 13        8      33    3
  11  Jasper Meijerink           AV '34                   11 15    11      37    3
  12  Imre Atmodimedjo           AV '34                 9 14 16    19      39    4
  13  Mark van den Berg          De Gemzen             11 12       22      45    3
  14  Leroy Potkamp              De Gemzen             17 16       15      48    3
  15  Tijn Jonker                Hanzesport            14    18    16      48    3
  16  Fabian Smulders            PEC 1910              15 15 19    20      49    4
  17  Rick Jansonius             AV '34                16 17 17    18      50    4
      Gjalt Panjer               AV '34                    1        3       4    2
      Jasper van Zaanen          AV '34                       7     5      12    2

Meisjes pupillen B
   1  Esther Boekelder           AVA '70                3     2     1       6    3
   2  Desi van Emmerik           Cialfo                 4  1  1     7       6    4

OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 2 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- 3 Shari Vollema Athlos 2 2 4 4 8 4 4 Emma van Emmerik Cialfo 8 5 3 16 3 5 Minke Nijhuis PEC 1910 4 6 6 16 3 6 Nienke Voesten NOP 5 3 9 8 16 4 7 Olivia Greven Hanzesport 6 8 10 24 3 8 Sanne Flipse Hanzesport 7 7 11 25 3 9 Veerle Mol Hanzesport 11 6 11 28 3 10 Laila Dadou Athlos 9 13 9 31 3 11 Marieke Maasland Cialfo 12 7 14 21 33 4 12 Linde van Ingen AV '34 10 10 16 18 36 4 13 Ilse Overeem Athlos 14 11 19 20 44 4 14 Tess Alberss Isala '96 13 14 18 25 45 4 15 Myrthe Renshoff De Gemzen 16 16 16 48 3 16 Bo van der Lugt Athlos 20 18 17 23 55 4 17 Nienke Weggeman Athlos 19 19 20 22 58 4 Sophie van den Berg NOP 1 2 3 2 Patty Verkooijen Atletics Nijverdal 5 3 8 2 Sophia Mulder AV '34 8 12 20 2 Lieke Waagmeester AV '34 9 14 23 2 Lisa Waning Athlos 15 13 28 2 Kirsten Schreurs AV '34 15 17 32 2 Kim Beltman Hanzesport 22 17 39 2 Tessa Hanekamp De Gemzen 24 20 44 2 Jongens pupillen A 1e jaars 1 Julian Jansen NOP 1 1 1 1 3 4 2 Floris Brinkman AV '34 2 3 3 3 8 4 3 Michael de Vries Isala '96 6 4 5 4 13 4 4 Jord van der Vinne Athlos 5 6 6 5 16 4 5 Joris Jansen Isala '96 9 5 2 13 16 4 6 Jasper Voesten NOP 7 7 15 6 20 4 7 Daan Veenhuizen PEC 1910 10 8 8 26 3 8 Jan-Willem Kobus AVA '70 8 11 9 28 3 9 Daan Mandemaker AV '34 13 11 7 31 3 10 Toon Grooteboer Athlos 16 8 12 11 31 4 11 Daan van Loenen AV '34 9 17 10 36 3 12 Juul Ogink AV '34 12 13 15 40 3 13 Tom Offringa AV '34 15 14 14 43 3 14 Nick Bohnsack AV '34 12 20 16 48 3 15 Patrick de Jong Athlos 16 16 17 49 3 16 Rick Celie Athlos 17 15 19 18 50 4 17 Wouter Janssen Athlos 19 17 19 55 3 18 Mark Lankhaar Athlos 21 19 22 62 3 19 Matthias van der Most De Gemzen 22 22 23 67 3 20 Ruben Koopman Isala '96 20 23 27 24 67 4 21 Bjorn Hoogendoorn Athlos 24 25 24 20 68 4 22 Luuk van Houten Daventria 21 26 21 68 3 23 Naud ter Heerdt PEC 1910 23 20 25 27 68 4 Owen Beuckens NOP 2 2 4 2 Job de Jager PEC 1910 10 12 22 2
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 3 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- Wouter Schuijt AV '34 13 21 34 2 Christian Prins Isala '96 18 18 36 2 Joost Doornbos PEC 1910 24 28 52 2 Scott Tacke Hanzesport 26 29 55 2 Meisjes pupillen A 1e jaars 1 Lianne Vink Isala '96 2 1 1 1 3 4 2 Loes Kampkuiper AV '34 4 3 2 9 3 3 Anna Molenberg Athlos 1 5 5 3 9 4 4 Anna Oosterwegel Daventria 3 3 6 17 12 4 5 Nicky van Putten Cialfo 6 6 4 16 3 6 Kaylee de Boer AV '34 5 4 7 8 16 4 7 Iris Geerling Athlos 8 8 6 22 3 8 Aniek Hegeman NOP 9 9 10 12 28 4 9 Rianne Kok Athlos 7 7 15 15 29 4 10 Manon Los Isala '96 11 14 5 30 3 11 Hanna Ogink AV '34 23 10 12 10 32 4 12 Eveline Houtman De Gemzen 11 11 11 33 3 13 Ella Bartelds Cialfo 10 15 13 38 3 14 Madelon Rijsdijk Hanzesport 12 12 16 14 38 4 15 Nora Lip NOP 22 19 7 48 3 16 Camilla Pieper AV '34 14 20 20 16 50 4 17 Yara Kramer Salland 16 16 18 19 50 4 18 Tjarda ter Woord Daventria 17 17 17 18 51 4 19 Maartje Berkenbosch De Gemzen 18 23 20 61 3 20 Iris Reurink De Gemzen 21 24 21 66 3 21 Lieke Schoonhoven PEC 1910 19 23 24 66 3 Femke Panjer AV '34 2 9 11 2 Madelief Kwakkelaar Hanzesport 15 14 29 2 Joy Amo De Gemzen 22 22 44 2 Jongens pupillen A 2e jaars 1 Nathan Greven Hanzesport 1 1 1 22 3 4 2 Sven Hellendoorn Isala '96 2 2 3 1 5 4 3 Jip Steman Hanzesport 3 4 6 2 9 4 4 Brest van Kempen Daventria 4 3 4 3 10 4 5 Nick Bakker Athlos 6 5 8 19 3 6 Léon Mak De Gemzen 9 8 7 5 20 4 7 Niels van Triest Cialfo 7 9 21 11 27 4 8 Mark Rietvelt AV '34 8 14 13 14 35 4 9 Olav Koning Athlos 16 12 8 36 3 10 Roel Kleinhans Gelre 11 11 15 37 3 11 Julian Vos PEC 1910 13 16 9 38 3 12 Victor Sagel Isala '96 18 15 17 10 42 4 13 Sam Koelma De Gemzen 14 17 16 47 3 14 Jan-Peter Loman Cialfo 17 18 18 53 3 15 Giedo Overeem Cialfo 20 20 23 17 57 4 16 Milo Groen AV '34 15 19 24 58 3 17 Gerben Weggeman Athlos 24 22 25 19 65 4 18 Hidde Hendriks Hanzesport 19 21 27 67 3
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 4 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- 19 Sem Verbrugh Athlos 22 26 20 68 3 20 Koen Verbrugh Athlos 26 28 21 75 3 Mirko de Pagter Hanzesport 5 4 9 2 Noèl Butoh Athlos 5 6 11 2 Rutger de Boer AV '34 10 6 16 2 Melle van der Stoel AV '34 11 7 18 2 Boaz Zandgrond AV '34 7 13 20 2 Jarno Wiertsema Flevo Delta 10 12 22 2 Simon Groot Wesseldijk PEC 1910 13 14 27 2 Dennis Admiraal PEC 1910 12 15 27 2 Daan Hollander Isala '96 16 12 28 2 Meisjes pupillen A 2e jaars 1 Mila Koster Isala '96 2 2 2 3 6 4 2 Floor Doornwaard De Gemzen 4 8 2 14 3 3 Elise Maassen AV '34 5 6 5 4 14 4 4 Anne Roossink Isala '96 4 8 9 5 17 4 5 Mirte Mol Hanzesport 6 7 7 10 20 4 6 Naomi Hagen Athlos 8 12 8 28 3 7 Esmee ten Berk de Boer AV '34 7 14 11 32 3 8 Eva van der Hulst Cialfo 12 10 13 18 35 4 9 Astrid de Haas AV '34 10 19 19 12 41 4 10 Emma de Lange Athlos 16 12 16 44 3 11 Janne Klein-Gelink Hanzesport 9 13 26 48 3 12 Stéphanie Kok Argo 18 20 18 14 50 4 13 Lotte Slegers Cialfo 22 11 19 52 3 14 Floortje Corbeth ACO Van Elderen 14 25 20 22 56 4 15 Leonie Elburg AVA '70 13 23 25 61 3 16 Alisa Gelderman De Gemzen 16 24 27 67 3 17 Julia Swaters Atletics Nijverdal 24 22 24 70 3 18 Marit Hanekamp De Gemzen 20 27 24 71 3 19 Esmeé de Ruiter De Gemzen 26 28 31 85 3 Bregje Sloot De Liemers 1 1 2 2 Danique de Haan AV '34 3 1 4 2 Lynn van Zijl Salland 1 5 6 2 Tamara de Graaf AV '34 3 7 10 2 Marrit Eleveld AV '34 9 15 24 2 Sterre van Beek AV '34 15 17 32 2 Juno Ottens AV '34 15 18 33 2 Rensek Bos Athlos 17 17 34 2 Ronnee Peterink AV '34 21 14 35 2 Jacquelien Klaver Flevo Delta 23 22 45 2 Aniek Pannekoek Cialfo 25 23 48 2 Rianne Schonewille PEC 1910 23 28 51 2 Jongens junioren D 1e jaars 1 Lauri Hulleman AV '34 1 1 1 1 3 4 2 Richard Meuleman Isala '96 2 2 2 2 6 4 3 Julian Hellendoorn Isala '96 3 3 7 13 3 4 Mitchell van den Brink AV '34 6 5 4 5 14 4
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 5 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- 5 Robert Los Isala '96 8 6 7 6 19 4 6 Ruben Boekelder AVA '70 4 5 12 21 3 7 Chris Ruisch NOP 5 9 8 22 3 8 Ceriel Baar Ciko '66 7 8 9 11 24 4 9 Jacob de Graaf AV '34 7 11 9 27 3 10 Rik van Ingen AV '34 9 10 12 13 31 4 11 Jurre Jonker Hanzesport 15 12 13 10 35 4 12 Chiem Berends AV '34 11 14 14 14 39 4 13 Taco van der Werff AV '34 10 13 17 18 40 4 14 Luke Roerig Hanzesport 17 15 15 47 3 15 Lars Woudenberg AV '34 15 18 16 49 3 16 Stijn Jansonius AV '34 14 19 19 17 50 4 17 Jarno de Groot Flevo Delta 13 18 19 50 3 18 Robert de Jong Athlos 21 16 20 57 3 19 Jarne Kompier Hanzesport 16 22 22 60 3 20 Kjell Raaijmakers Athlos 17 23 21 61 3 Luc Beuckens NOP 4 4 8 2 Stan Prinsen AVA '70 8 3 11 2 Han van de Beek De Gemzen 16 23 39 2 Meisjes junioren D 1e jaars 1 Irene Bijman Isala '96 1 1 2 1 3 4 2 Ilham Tamrouti Isala '96 2 2 3 15 7 4 3 Sabine Rouw AV '34 3 4 5 2 9 4 4 Hanna van Aalten Atletico '73 3 7 3 13 3 5 Camèl Rozendal De Gemzen 4 5 15 24 3 6 Meike Roosma Hanzesport 8 9 7 24 3 7 Myrthe ten Broeke De Gemzen 5 11 8 11 24 4 8 Verena van den Dikkenberg AV '34 7 7 11 20 25 4 9 Imre Blijleven AV '34 10 12 5 27 3 10 Sharon van Dam Athlos 6 6 16 28 3 11 Anne van Jaarsveld Hanzesport 11 9 13 8 28 4 12 Rianne Beuling NOP 8 12 12 32 3 13 Rebecca van de Brink Athlos 9 15 17 14 38 4 14 Eva de Wilde Hanzesport 14 19 9 42 3 15 Meike Mul AV '34 16 20 10 46 3 16 Wietske Hekstra Athlos 13 21 13 47 3 17 Yoka Hubers AV '34 13 18 23 17 48 4 18 Floor Stefess Hanzesport 12 24 18 54 3 19 Linda van Zijst Athlos 14 19 30 22 55 4 20 Nienke Cornelissen Athlos 15 24 19 58 3 21 Shannon Smulders PEC 1910 16 23 29 24 63 4 22 Wiyada Thiabphet AV '34 17 26 23 66 3 23 Renée Bohnsack AV '34 21 28 21 70 3 Nomi Kramer Salland 14 6 20 2 Marjolijn Mooij AV '34 10 18 28 2 Isoud Ottens Hanzesport 17 27 44 2 Jongens junioren D 2e jaars 1 Joël Plantinga Isala '96 1 1 1 1 3 4
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 6 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- 2 Mark van der Meulen Isala '96 2 2 2 2 6 4 3 Zowie ter Hove Atletico '73 4 3 3 10 3 4 Frank Gerritsen AV '34 5 5 4 5 14 4 5 Oscar Greven Hanzesport 3 5 6 14 3 6 Van Kempen Daventria 6 6 4 16 3 7 Fernando Bruntink Hanzesport 4 9 7 8 19 4 8 Daniël Ogink AV '34 3 8 9 20 3 9 Dylan Rietveld AV '34 7 7 8 7 21 4 10 Byron de Weerdt Athlos 10 11 16 10 31 4 11 Rik Albers Isala '96 8 14 15 12 34 4 12 Jurian van Lohuizen AV '34 13 11 11 35 3 13 Falco Pieters AV '34 12 12 12 36 3 14 Jelte Braakman Hanzesport 9 16 14 39 3 15 Thijs Grashuis AV '34 13 15 19 16 44 4 16 Jeroen Poelert Athlos 11 17 20 19 47 4 17 Nick Schreurs AV '34 18 17 13 48 3 18 Teun Houwers AVA '70 14 21 18 53 3 19 Bart Elburg AVA '70 15 23 17 55 3 20 Jari Kouwen ACO Van Elderen 16 20 24 22 58 4 21 Dennis van Egmond AV '34 19 22 21 62 3 22 Gijs Wensink Hanzesport 17 24 23 64 3 23 Wilco Jonker De Gemzen 21 25 20 66 3 24 Wietse Hendriks Hanzesport 18 26 24 68 3 25 Arnout Mak De Gemzen 21 25 30 25 71 4 26 Thijs van Baal Flevo Delta 19 31 27 77 3 27 Jesco Streumer Hanzesport 23 29 26 78 3 Sam ter Haar AVA '70 13 15 28 2 Jeroen Dekker Athlos 22 28 50 2 Meisjes junioren D 2e jaars 1 Myrthe Schouten AV '34 3 1 1 1 3 4 2 Eva Janssen AV '34 2 2 2 2 6 4 3 Bente Lutteke Hanzesport 1 4 5 10 3 4 Dian Rolf Isala '96 4 5 4 13 3 5 Sylvana Wijers Daventria 5 6 6 3 14 4 6 Marit Fiechter PEC 1910 9 7 8 5 20 4 7 Emilie Corbeth ACO Van Elderen 8 10 7 7 22 4 8 Lisette Poen AV '34 6 9 9 8 23 4 9 Anouschka Heemskerk Flevo Delta 7 12 13 32 3 10 Lieneke Stoop AV '34 10 11 18 13 34 4 11 Rianne Zwier AV '34 16 15 6 37 3 12 Willemijn Wilms AV '34 15 17 14 9 38 4 13 Lisanne Maasland Cialfo 12 13 21 15 40 4 14 Elise Lankhaar Athlos 19 15 17 11 43 4 15 Nina de Groot AV '34 11 18 19 48 3 16 Nienke Grasmeijer AV '34 14 20 24 16 50 4 17 Veerle Linger AV '34 13 19 23 18 50 4 18 Esther Jager De Gemzen 17 22 12 51 3 19 Amber Jurriens Cialfo 22 26 19 67 3 20 Evie Brinkman AV '34 24 27 20 71 3
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 7 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- 21 Ascha van Leusen PEC 1910 23 21 29 73 3 Willemijn ter Avest De Liemers 3 3 6 2 Maggy Kamara Athlos 12 4 16 2 Larissa Benek Athlos 14 10 24 2 Renee Temmen Cialfo 21 17 38 2 Ruth Oostveen Flevo Delta 20 25 45 2 Jongens junioren C 1 Neflin de Weerdt Athlos 1 2 8 4 7 4 2 Rubin Vos PEC 1910 1 6 2 9 3 3 Beimen Vellinga Horror 3 3 4 3 9 4 4 Daniël Oderkerk AV '34 2 4 12 6 12 4 5 Nout Wardenburg AV '34 4 7 5 16 3 6 Bram de Wilde Hanzesport 8 5 11 8 21 4 7 Bram Tolkamp AVA '70 6 9 7 22 3 8 Ivan Feitsma Athlos 7 6 14 10 23 4 9 Mark Jansonius AV '34 12 8 17 9 29 4 10 Wietse Koot Daventria 10 9 19 11 30 4 11 Luuk Vos PEC 1910 32 11 18 13 42 4 12 Bram Laenen Athlos 11 12 20 43 3 13 Twan Wildeboer PEC 1910 14 15 20 17 46 4 14 Matthieu van den Broeke De Gemzen 17 16 23 14 47 4 15 Thijs van Aalten Atletico '73 13 25 12 50 3 16 Arne Kootstra ACO Van Elderen 21 14 22 15 50 4 17 Tim Buschers Daventria 10 26 24 60 3 18 Niek Veen Athlos 26 19 18 63 3 19 Lars van Surksum PEC 1910 16 27 29 21 64 4 20 Niels van Lohuizen De Gemzen 24 22 22 68 3 21 Martijn Kroon PEC 1910 20 23 28 25 68 4 22 Jesse Jeunink Gelre 27 26 32 23 76 4 23 Martijn Pot Hanzesport 30 21 33 29 80 4 24 David Albers Isala '96 28 25 30 83 3 25 Rolf van der Hulst Cialfo 30 34 26 90 3 26 Joren Kanis De Gemzen 28 35 28 91 3 27 David Lankhaar Athlos 33 31 31 95 3 28 Stefan Reurink De Gemzen 31 32 37 32 95 4 Jarick Stoop Flevo Delta 5 10 15 2 Jorn Heinst De Liemers 7 15 22 2 Jarno Pannekoek Cialfo 15 16 31 2 Yoeri Sterenberg Daventria 18 19 37 2 Tim te Brake AVA '70 13 27 40 2 Loek Konning Isala '96 23 17 40 2 Laurens Olgers NOP 22 20 42 2 Jasper Bruggeman De Gemzen 25 18 43 2 Michiel van Veluwen PEC 1910 29 24 53 2 Samuel van Schaik Athlos 29 36 65 2 Meisjes junioren C 1 Melissa de Haan AV '34 1 1 3 1 3 4 2 Doortje Swaters Atletics Nijverdal 2 4 2 8 3
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 8 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- 3 Anouschka Schroder Flevo Delta 3 2 6 11 3 4 Eline de Jong De Liemers 4 5 3 12 3 5 Merel Lasschuijt AV '34 4 6 11 7 17 4 6 Marleen Stoel Isala '96 6 7 14 5 18 4 7 Michelle de Graaf AV '34 7 8 10 6 21 4 8 Hanneke Oosterwegel Daventria 10 9 16 8 27 4 9 Eva Gnodde ACO Van Elderen 5 12 13 10 27 4 10 Anne Bijsterbosch AV '34 9 12 9 30 3 11 Mathilde Terleth Hanzesport 15 10 9 34 3 12 Emma Hoes AV '34 11 8 15 34 3 13 Jade Schreuder Athlos 8 15 13 36 3 14 Jessie Tybout Isala '96 13 13 28 12 38 4 15 Inga Bakker ACO Van Elderen 5 24 11 40 3 16 Gerber Loman Cialfo 12 15 14 41 3 17 Simone Timmerman Daventria 11 14 17 42 3 18 Astrid Lensink Hanzesport 16 16 18 50 3 19 Nina Meijerink De Gemzen 18 19 23 16 53 4 20 Lisa van Disseldorp Hanzesport 17 21 17 55 3 21 Hannah Koster Isala '96 19 18 19 56 3 22 Noortje Schröder Athlos 14 25 18 57 3 23 Anne Meiberg De Gemzen 22 22 26 20 64 4 24 Madelon Eggengoor De Gemzen 21 23 22 66 3 25 Iris Keizer De Gemzen 25 24 31 21 70 4 26 Charida Righolt Athlos 28 26 32 24 78 4 27 Anne Jansen Isala '96 30 25 25 80 3 28 Krista Smit Athlos 29 27 36 26 82 4 29 Marye Bosboom Cialfo 27 29 35 27 83 4 30 Chanda van den Brink AV '34 28 33 23 84 3 31 Jetske Brinkman AV '34 32 31 34 31 94 4 32 Isa Bos Isala '96 32 37 30 99 3 Jelynn Timisela AV '34 20 19 39 2 Ellen Drost Athlos 26 28 54 2 Dieuweke Slump AV '34 30 29 59 2 Jongens junioren B 1 Jorik van Egdom VAV 1 2 1 4 3 2 Jaap Gerben Vellinga Horror 1 3 4 3 7 4 3 Berend Swaters Atletics Nijverdal 4 7 7 18 3 4 Thomas van Laar Cialfo 5 9 7 21 3 5 Timon den Houting Argo 8 8 6 22 3 6 Thomas Wamsteker Atletics Nijverdal 7 10 13 30 3 7 Menno Ottens AV '34 9 10 11 30 3 8 David van Bergen Argo 12 11 10 33 3 Freek Lier Hanzesport 2 2 4 2 Rob Spin LAAC Twente 2 4 6 2 Mark te Brake AVA '70 5 5 10 2 Wiebe de Heer Atletico '73 6 5 11 2 Jordy Dikkers De Sprinter 6 8 14 2 Lukas Hoes AV '34 11 15 26 2 Ronald Warmels AV '34 13 17 30 2
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 9 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- Wesley Wolters Hanzesport 14 18 32 2 Meisjes junioren B 1 Saskia Weinans Atletico '73 1 1 1 3 3 2 Sophie van der Most De Liemers 2 1 2 5 3 3 Mirthe Overkamp Hanzesport 2 3 4 9 3 4 Saskia Lensink Hanzesport 3 4 3 10 3 5 Aline Kootstra ACO Van Elderen 3 5 11 6 14 4 6 Aisha Heemskerk Flevo Delta 5 7 15 9 21 4 7 Loes Oudenhuijsen AV '34 6 13 8 27 3 Tessa Poen AV '34 4 8 12 2 Shehrazade de Zwager Daventria 7 5 12 2 Tessa Moonen Flevo Delta 4 12 16 2 Lotus Westerhof Athlos 9 14 23 2 Ella van Amelsfoort AV '34 10 16 26 2 Jongens junioren A 1 Seb Wiggemans Daventria 1 2 1 4 3 2 Léon Bosch Loopgroep Aart Stigt 2 5 9 3 10 4 3 Jens Tybout Isala '96 6 9 12 4 19 4 4 Arjan Weijenborg AVA '70 5 6 10 21 3 5 Alje Hoving Athlos 7 11 5 23 3 Daan Reintjes De Liemers 4 2 6 2 Daan Vos PEC 1910 7 3 10 2 Jaro Bellekom Hanzesport 3 8 11 2 Stefan Breet Flevo Delta 4 8 12 2 Meisjes junioren A Savanna Warmink ACO Van Elderen 2 1 3 2 Mannen midden afstand 1 Raimo Westerhof Athlos 1 7 5 2 8 4 2 Caimin Stevens Loopgroep Aart Stigt 2 8 1 11 3 3 Justin Meerenburgh De Liemers 2 5 9 16 3 4 Rob Stuber Athlos 4 11 17 6 21 4 5 Kevin van de Wassenberg Athlos 5 16 7 28 3 6 Wouter Foppen Athlos 12 19 3 34 3 7 Marco Gunther Athlos 8 19 23 11 38 4 8 Erwin Wamelink AVA '70 7 20 30 13 40 4 9 Niels-Peter Foppen Loopgroep PK 13 20 8 41 3 10 Alfred Rekers PEC 1910 17 24 9 50 3 Ruud Boom Atletics Nijverdal 1 2 3 2 Wilco Westendorp Isala '96 9 4 13 2 Koen Veldhuis Atletics Nijverdal 3 11 14 2 Jelmer de Vries Hanzesport 6 13 19 2 Guido Engelen De Liemers 14 18 32 2 Maarten van Alphen Ciko '66 27 10 37 2 Marcel Bellekom Hanzesport 18 25 43 2 Mannen lange afstand
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 10 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- 1 Ruud vd Wal AV '34 1 5 11 1 7 4 2 Bas Hollegien NOP 2 3 2 7 3 3 Shayne Rookhuyzen Veluwe 3 4 14 3 10 4 4 Ruben Postma Athlos 7 8 12 4 19 4 5 Henk-Jan Dorgelo Isala '96 4 12 18 9 25 4 6 Cornelis Snoek NOP 6 20 8 34 3 Peter Gnodde NOP 10 6 16 2 Wilco Steenwijk PEC 1910 5 14 19 2 Sander Hilferink Ciko '66 15 11 26 2 Vrouwen lange afstand 1 Ilse Pullen ACO Van Elderen 1 1 9 1 3 4 Maartje vanReedt Dortland PEC 1910 12 2 14 2 Fiona Markus Veluwe 13 5 18 2 Mannen 35 Mannen 40 1 Paul de Brie Phanos 1 2 2 5 3 2 Maurice Winterman Veluwe 2 3 6 11 3 3 Willem Albers Isala '96 5 6 8 19 3 4 Harry Veldkamp Cialfo 8 18 9 35 3 Peter van Egdom Loopgroep PK 1 3 4 2 Gerard Kroes Cialfo 4 5 9 2 Gerrit Dijkslag AVA '70 4 5 9 2 Ronald Kleine Koerkamp Hanzesport 11 7 18 2 Elbert-Jan van Laar Cialfo 7 16 23 2 Mannen 50 1 Jaap Vlaming NOP 3 3 2 4 8 4 2 Pieter jan Vlaming NOP 1 2 5 8 3 3 Willem de Vries NOP 4 5 10 6 15 4 Jan Ruijter NOP 2 1 3 2 Chris Henet Running2000 1 2 3 2 Dirk Wigmans avVN 4 9 13 2 Vrouwen 35 1 Jannemien Bosman Ciko '66 1 3 1 5 3 2 Anna Mazereeuw NOP 2 2 5 9 3 3 Giny Dunnewind ACO Van Elderen 3 4 2 9 3 Manon Mensink Ciko '66 1 1 2 2 Agnes Olgers-Heiner NOP 4 3 7 2 Floor Perquin Ciko '66 2 6 8 2 Vrouwen 45 1 Greet Vrijbloed Isala '96 2 3 1 6 3 2 Trees Rutten Nijmegen Atletiek 1 3 6 2 6 4 Mannen recreanten lang Cor Sagel Isala '96 20 3 23 2
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010/2011 KLASSEMENT - TOTAAL 12-02-2011 15:59 Pag: 11 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 5 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- -- ------ --- Vrouwen recreanten Mannen recreanten kort