Uitslag clubkampioenschappen 24-09-2011

 

Hieronder staan de uitslagen van de clubkampioenschappen van 24 september 2011.

De prestaties per onderdeel  staan onderaan (maar niet allemaal in de juiste volgorde)

Uitslagen Clubkampioenschap  2011
   
     
Mannen Senioren  
10-kamp   1 deelnemer(s)
1 Loon Joni van  16-8-1988 cialfo   4148 ptn
 
Jongens Mini Pupillen  
Meerkamp   9 deelnemer(s)
1 Overeem Diederik   2004 AV Cialfo   1254 ptn
2 Emmerik Jim Van 2004 AV Cialfo   1196 ptn
3 Emmerik Sam  van 2004 AV Cialfo   1003 ptn
4 Loman Lude   2004 AV Cialfo   850 ptn
5 Engelhart Tom   2004 AV Cialfo   633 ptn
6 Wetering Oscar van de 2005 cialfo   619 ptn
7 Mateboer Ruben   2004 AV Cialfo   552 ptn
8 Lokhorst Simon   2004 AV Cialfo   545 ptn
9 Oonk Jorgen    2003 Cialfo   354 ptn
 
Meisjes Mini Pupillen   
Meerkamp   1 deelnemer(s)
1 Gruben Susanne   2005 Cialfo   488 ptn
 
Jongens pupillen C  
Meerkamp   7 deelnemer(s)
1 Andeweg Vinay   2003 AV Cialfo   1591 ptn
2 Lith Brent van 2003 AV Cialfo   1573 ptn
3 Lokhorst Bram   2003 AV Cialfo   1053 ptn
4 Bredewoud Bryan   2003 AV Cialfo   585 ptn
5 Bredewoud Mike   2003 AV Cialfo   494 ptn
6 Dalhuizen David   2003 AV Cialfo   269 ptn
7 Amiri Farzin   25-5-2003 cialfo   237 ptn
 
Meisjes pupillen C  
Meerkamp   5 deelnemer(s)
1 Kroes Janouk   2003 cialfo   1374 ptn
2 Bredewolt Iris   2003 AV Cialfo   1302 ptn
3 Wetering Susanna van de 2003 cialfo   922 ptn
4 Wijnberg Sanne   2003 Cialfo   348 ptn
5 Kamerling Roos   30-3-2003 cialfo   297 ptn
 
Jongens pupillen B  
Meerkamp   9 deelnemer(s)
1 Kok Jurgen    2002 cialfo   2044 ptn
2 Gruben Wiebe   2002 AV Cialfo   2019 ptn
3 Jong Bastiaan   2002 cialfo   1863 ptn
4 Steensma Tom   2002 AV Cialfo   1709 ptn
5 Wetering Gijs van de 2002 cialfo   1643 ptn
6 Mars Bram van de 2002 AV Cialfo   1598 ptn
7 Tiemen Jurre   2002 Cialfo   1500 ptn
8 Boven Dion van  2002 cialfo   1319 ptn
9 Vos Daan   2002 Cialfo   236 ptn
 
Meisjes pupillen B  
Meerkamp   8 deelnemer(s)
1 Emmerik Desi van 2002 AV Cialfo   2204 ptn
2 Emmerik Emma van 2002 AV Cialfo   2094 ptn
3 Maasland Marieke    2002 cialfo   1583 ptn
4 Schaap Marjolein   2002 AV Cialfo   1480 ptn
5 Bredewolt Vera   2002 AV Cialfo   1138 ptn
6 Mateboer Agnes    2002 AV Cialfo   1075 ptn
7 Sabandar Juno   2002 cialfo   712 ptn
8 Oonk Esmee   2002 Cialfo   649 ptn
 
Jongens pupillen A(1e jrs)  
Meerkamp   2 deelnemer(s)
1 Andeweg Yannick   2001 AV Cialfo   2194 ptn
2 Brull Lars   10-1-2001 cialfo   119 ptn
 
Jongens pupillen A(2e jrs)  
Meerkamp   5 deelnemer(s)
1 Stegeman Rick    2000 cialfo   2691 ptn
2 Overeem Guido   2000 AV Cialfo   2338 ptn
3 Triest Niels van 2000 AV Cialfo   2210 ptn
4 Loman Jan Peter   2000 AV Cialfo   1699 ptn
5 Jong Thijmen de 3-2-2001 cialfo   261 ptn
     
Meisjes pupillen A(1e jrs)  
Meerkamp   5 deelnemer(s)
1 Bartelds Ella   2001 AV Cialfo   2096 ptn
2 Jonge Marlinde de  2001 cialfo   1321 ptn
3 Triest Loes van 2001 AV Cialfo   1536 ptn
4 Kolk Monica    2001 cialfo   643 ptn
5 Elskamp Dessa   2001 cialfo   585 ptn
 
Meisjes pupillen A(2e jrs)  
Meerkamp   7 deelnemer(s)
1 Harmsen Tessa   2000 AV Cialfo   2050 ptn
2 Sleger Lotte   2000 cialfo   1988 ptn
3 Pannekoek Aniek   2000 AV Cialfo   1987 ptn
4 Hulst Eva  van 2001 AV Cialfo   1983 ptn
5 Kamminga Mariska   2000 AV Cialfo   1675 ptn
6 Verhaaf Sanne   2000 AV Cialfo   1069 ptn
7 Kamphuis Maureen   21-8-2000 cialfo   252 ptn
 
Jongens junioren D  
7-kamp   2 deelnemer(s)
1 Wilde Jens de 1999 AV Cialfo   1724 ptn
2 Boeve Marten   1999 AV Cialfo   1666 ptn
 
Meisjes junioren D  
Meerkamp Meisjes D   8 deelnemer(s)
1 Noppers Elsbeth   1998 AV Cialfo   2556 ptn
2 Maasland Lisanne    1998 AV Cialfo   2249 ptn
3 Temmen Renée   1998 AV Cialfo   1851 ptn
4 Haan Melisa   2000 cialfo   1533 ptn
5 Hulst Liset van  1999 AV Cialfo   1533 ptn
6 Lubbinge Julia   1998 AV Cialfo   1355 ptn
7 Slijkhuis Laura   1999 AV Cialfo   1302 ptn
8 Wagenaar Inge   1999 AV Cialfo   1296 ptn
 
Jongens junioren C  
8-kamp   2 deelnemer(s)
2 Spierenburg Thomas   1997 Cialfo   3420 ptn
1 Pannekoek Jarno   30-4-1997 Cialfo   3159 ptn
 
Meisjes junioren C  
7-kamp   3 deelnemer(s)
1 Bosboom Marye   23-9-1997 Cialfo   2631 ptn
2 Loman Gerber   17-9-1997 Cialfo   2424 ptn
3 Spierings Isabelle    1996 Cialfo   642 ptn
 
Jongens junioren B  
9-kamp   3 deelnemer(s)
1 Spierenburg Arend-Jan   16-6-1995 Cialfo   4101 ptn
2 Laar Thomas van 13-9-1995 Cialfo   3011 ptn
3 Veerman Sietze    15-2-1995 Cialfo   279 ptn
 
Meisjes junioren B  
7-kamp   3 deelnemer(s)
3 Werler Mariska   28-6-1994 Cialfo   1912 ptn
1 Dijkstra Lisette   21-8-1995 Cialfo   525 ptn
2 Eggink Manon    1995 Cialfo   386 ptn
 
Jongens junioren A  
10-kamp   1 deelnemer(s)
1 Stegeman Jochem   5-12-1993 Cialfo   2629 ptn
 
Meisjes junioren A  
7-kamp   2 deelnemer(s)
1 Laar Willemijn van 26-4-1993 Cialfo   3695 ptn
2 Rodijk Heidy   22-12-1993 Cialfo   1893 ptn
 
Vrouwen Senioren  
7-kamp  

3 deelnemer(s)

1 Popping Sacha   18-3-1991 Cialfo   2178 ptn
2 Rodijk Linda   9-1-1991 Cialfo   2177 ptn
3 Logtenberg Manon   22-1-1988 Cialfo   621 ptn
 
Mannen master loopdriekamp  
Loopdriekamp  

11 deelnemer(s)

1 Kroes Gerard   1970 AV Cialfo   1197 ptn
2 Hofenk Steven   18-3-1971 Cialfo   1168 ptn
3 Emmerik Cor van 1973 AV Cialfo   1093 ptn
4 Dijkstra Jan Willem   1962 AV Cialfo   937 ptn
5 Dil Ax   13-12-1971 cialfo   814 ptn
6 Meuleman Andre   1970 AV Cialfo   701 ptn
7 Veldkamp Harry   12-1-1967 Cialfo   595 ptn
8 Wieso Willem    1-1-1955 cialfo   309 ptn
9 Durberg Gerrit   1951 cailfo   288 ptn
10 Steentjes John    0 cialfo   169 ptn
11 Baack Jan   27-6-1945 Cialfo   103 ptn
 
Vrouwen master loop driekamp  
Loopdriekamp  

2 deelnemer(s)

4 Schutte Saskia   1972 AV Cialfo   1279 ptn
3 Bunnik Ingrid   1967 AV Cialfo   390 ptn
 
Mannen senioren loopdriekamp  
Loopdriekamp  

2deelnemer(s)

1 Mekking Bas   1977 AV Cialfo   1668 ptn
2 Loon Joni  van  1988 AV Cialfo   1461 ptn

 

 

 

Uitslagen Clubkampioenschap 2011

 

24-09-2011

Mannen Senioren

StnrNaamgeb100mVerspringenKogelstotenHoogspringen400m110mhDiscuswerpenPolsstokhoogspringenSpeerwerpen1500mptn
799 Joni van Loon 1988 12.3 5.51 9.26 1.70 59.4 19.5 23.08 2.90 26.83 5.27.1 4148 ptn

Jongens Mini Pupillen

StnrNaamgeb40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
456 Simon Lokhorst 2004 8.8 3.02.5 1.80 0.65 8.06 545 ptn
454 Tom Engelhart 2004 9.2 3.03.7 2.06 0.70 10.81 633 ptn
759 Jorgen Oonk 2003 dns   2.16 dns 12.78 354 ptn
498 Oscar van de Wetering 2005 9.1 2.47.5 1.81 0.65 9.57 619 ptn
453 Diederik Overeem 2004 7.9 2.44.7 2.68 0.80 19.36 1254 ptn
445 Sam van Emmerik 2004 8.2 2.40.0 2.47 0.70 12.05 1003 ptn
444 Jim Van Emmerik 2004 7.9 2.18.2 2.46 0.70 11.46 1196 ptn
451 Ruben Mateboer 2004 9.2   1.68 0.70 13.95 552 ptn
450 Lude Loman 2004 8.7 2.56.6 2.29 0.70 14.86 850 ptn

Meisjes Mini Pupillen

StnrNaamgeb40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
764 Susanne Gruben 2005   3.02.5 2.24 0.70 9.07 488 ptn

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
455 Bram Lokhorst 2003 8.6 2.28.1 2.33 0.80 11.01 1053 ptn
457 Brent van Lith 2003 7.6 2.24.8 2.92 0.95 17.71 1573 ptn
805 Farzin Amiri 2003 dns   1.61 dns 12.34 237 ptn
452 Vinay Andeweg 2003 7.2 2.45.9 2.89 0.90 27.22 1591 ptn
447 Bryan Bredewoud 2003 9.0 3.38.9 1.92 0.75 9.79 585 ptn
448 Mike Bredewoud 2003 9.2 3.25.0 1.94 0.70 8.22 494 ptn
449 David Dalhuizen 2003 12.6 3.55.0 1.75 0.65 8.23 269 ptn

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
761 Sanne Wijnberg 2003 8.5   1.84 dns 4.44 348 ptn
804 Roos Kamerling 2003 dns   2.15 dns 9.85 297 ptn
499 Janouk Kroes 2003 7.9 2.23.6 2.50 0.95 13.09 1374 ptn
446 Iris Bredewolt 2003 7.8 2.29.8 2.67 0.90 10.96 1302 ptn
497 Susanna van de Wetering 2003 8.0 2.50.8 2.38 0.80 6.96 922 ptn

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenBalwerpenptn
495 Gijs van de Wetering 2002 7.7 4.14.0 2.64 0.95 2.97 11.82 1643 ptn
494 Dion van Boven 2002 8.4 5.40.9 2.42 0.85 3.96 18.04 1319 ptn
763 Jurre Tiemen 2002 7.9 4.50.4 2.54 0.90 3.76 12.80 1500 ptn
762 Daan Vos 2002 dns   2.59 dns dns dns 236 ptn
493 Jurgen Kok 2002 7.5 4.10.0 3.03 1.00 3.76 22.73 2044 ptn
463 Tom Steensma 2002 7.6 4.55.7 2.99 0.90 4.09 16.48 1709 ptn
461 Wiebe Gruben 2002 7.6 3.59.4 2.90 0.90 4.78 20.38 2019 ptn
492 Bastiaan Jong 2002 7.7 4.16.3 2.83 0.90 3.93 21.39 1863 ptn
464 Bram van de Mars 2002 7.7 5.39.2 2.79 1.00 3.92 16.88 1598 ptn

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenBalwerpenptn
465 Marjolein Schaap 2002 7.7 4.25.0 2.91 0.85 2.48 9.11 1480 ptn
460 Vera Bredewolt 2002 9.3 5.23.7 2.59 0.85 3.80 10.45 1138 ptn
760 Esmee Oonk 2002     2.76 dns 3.21 11.07 649 ptn
758 Juno Sabandar 2002     2.59 dns 3.78 13.88 712 ptn
462 Agnes Mateboer 2002 8.3 5.29.0 2.19 0.75 2.97 12.55 1075 ptn
496 Marieke Maasland 2002 7.7 4.47.8 2.87 0.85 3.22 16.20 1583 ptn
459 Emma van Emmerik 2002 7.2 4.12.2 3.25 0.90 5.09 18.18 2094 ptn
458 Desi van Emmerik 2002 7.0 3.54.9 3.44 0.90 4.79 16.26 2204 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenBalwerpenptn
802 Lars Brull 2001   dns     dns 8.41 119 ptn
468 Yannick Andeweg 2001 9.5 6.44.2 3.57 1.15 5.25 29.06 2194 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenBalwerpenptn
491 Rick Stegeman 2000 9.5 4.15.8 3.65 1.30 7.57 20.20 2691 ptn
803 Thijmen de Jong 2001 dns dns dns dns dns 16.21 261 ptn
475 Niels van Triest 2000 10.2 4.10.2 2.90 1.00 6.64 21.96 2210 ptn
466 Jan Peter Loman 2000 12.1 4.55.4 2.64 1.05 5.74 18.71 1699 ptn
470 Guido Overeem 2000 10.0 4.34.3 3.49 1.20 6.57 17.38 2338 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenBalwerpenptn
739 Monica Kolk 2001   dns 3.14 dns 4.37 dns 643 ptn
740 Marlinde de Jonge 2001 11.6 5.39.5 2.63 0.95 3.86 12.28 1321 ptn
738 Dessa Elskamp 2001   dns 3.31 dns 3.20 dns 585 ptn
471 Ella Bartelds 2001 10.3 4.29.2 3.00 1.05 6.08 18.68 2096 ptn
476 Loes van Triest 2001 10.6 dns 2.91 0.85 4.90 19.56 1536 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenBalwerpenptn
477 Mariska Kamminga 2000 10.7 4.54.2 2.73 1.05 4.16 12.69 1675 ptn
489 Lotte Sleger 2000 11.0 4.16.7 2.93 1.00 5.14 21.83 1988 ptn
801 Maureen Kamphuis 2000 dns dns dns dns dns 15.64 252 ptn
474 Aniek Pannekoek 2000 10.9 4.19.4 2.96 1.05 5.72 16.12 1987 ptn
467 Eva van Hulst 2001 10.6 4.05.8 3.21 1.00 4.19 15.50 1983 ptn
472 Tessa Harmsen 2000 10.0 4.18.8 2.87 1.00 5.74 15.71 2050 ptn
473 Sanne Verhaaf 2000 dns dns 2.88 dns 6.01 23.76 1069 ptn

Jongens junioren D

StnrNaamgeb80mVerspringenSpeerwerpen80mhHoogspringenKogelstoten1000mptn
488 Jens de Wilde 1999 13.2 3.58 16.54 dns 1.20 5.02 4.23.2 1724 ptn
487 Marten Boeve 1999 13.7 3.04 20.54 19.8 1.10 6.44 4.48.0 1666 ptn

Meisjes junioren D

StnrNaamgeb60m600m60mhVerspringenHoogspringenKogelstotenSpeerwerpenptn
484 Laura Slijkhuis 1999 10.8 2.33.3   2.86 1.10 5.93 10.96 1302 ptn
483 Inge Wagenaar 1999 10.7 2.34.9   2.85 1.10 6.71 8.98 1296 ptn
490 Melisa Haan 2000 10.2 2.26.2   3.38 1.05 4.80 15.55 1533 ptn
485 Julia Lubbinge 1998       3.50 1.15 7.84 17.41 1355 ptn
480 Renée Temmen 1998 9.9 2.16.5   3.37 1.20 6.71 14.03 1851 ptn
478 Liset van Hulst 1999 10.4 2.16.0   2.86 1.15 5.96 11.28 1533 ptn
482 Elsbeth Noppers 1998 8.9 1.50.5   3.60 1.25 8.39 18.09 2556 ptn
481 Lisanne Maasland 1998 9.2 2.11.6   4.23 1.30 8.16 10.57 2249 ptn

Jongens junioren C

StnrNaamgeb100mVerspringenKogelstotenHoogspringen100mhDiscuswerpenSpeerwerpen1000mptn
797 Jarno Pannekoek 1997 14.2 4.26 6.65 1.20 20.5 18.98 23.32 3.30.4 3159 ptn
788 Thomas Spierenburg 1997 13.7 4.44 8.84 1.25 20.8 25.97 22.36 3.44.5 3420 ptn

Meisjes junioren C

StnrNaamgeb80mhHoogspringenKogelstoten150mVerspringenSpeerwerpen600mptn
819 Isabelle Spierings 1996       19.5       642 ptn
806 Marye Bosboom 1997 16.1 1.40 8.00 22.5 3.94 15.01 2.08.3 2631 ptn
792 Gerber Loman 1997 16.3 1.20 5.98 23.4 3.84 17.14 1.57.8 2424 ptn

Jongens junioren B

StnrNaamgeb100mVerspringenKogelstotenPolsstokhoogspringen110mhDiscuswerpenHoogspringenSpeerwerpen1500mptn
793 Sietze Veerman 1995 14.0       dns         279 ptn
800 Thomas van Laar 1995 12.5 4.77 7.67   19.9 19.12 1.35 25.98 4.38.2 3011 ptn
787 Arend-Jan Spierenburg 1995 11.7 5.94 10.18   16.0 28.11 1.50 31.30 5.05.6 4101 ptn

Meisjes junioren B

StnrNaamgeb100mhHoogspringenKogelstoten200mVerspringenSpeerwerpen800mptn
795 Lisette Dijkstra 1995 dns     33.7   19.62   525 ptn
794 Manon Eggink 1995 dns     dns 4.33     386 ptn
790 Mariska Werler 1994 20.8 1.15 8.24 32.6 3.83 19.61 3.27.1 1912 ptn

Jongens junioren A

StnrNaamgeb100mVerspringenKogelstotenHoogspringen400m110mhDiscuswerpenPolsstokhoogspringenSpeerwerpen1500mptn
798 Jochem Stegeman 1993 12.6 5.06 7.67 1.70   19.6 21.97   21.22   2629 ptn

Meisjes junioren A

StnrNaamgeb100mhHoogspringenKogelstoten200mVerspringenSpeerwerpen800mptn
791 Willemijn van Laar 1993 16.4 1.45 8.90 26.7 4.20 21.06 2.33.3 3695 ptn
789 Heidy Rodijk 1993 22.4 1.20 9.03 34.2 3.53 26.80 3.27.1 1893 ptn

Vrouwen Senioren

StnrNaamgeb100mhHoogspringenKogelstoten200mVerspringenSpeerwerpen800mptn
811 Manon Logtenberg 1988 dns   6.63 dns 3.20 13.41   621 ptn
810 Linda Rodijk 1991 18.8 1.15 7.40 29.4 4.23 20.23   2177 ptn
809 Sacha Popping 1991 21.4 1.30 9.59 34.0 4.09 32.82   2178 ptn

Mannen master loopdriekamp

StnrNaamgeb1000m3000m5000mptn
778 Willem Wieso 1955 dns 13.13.2 22.21.8 309 ptn
751 Harry Veldkamp 1967 dns 11.45.1 20.33.9 595 ptn
807 John Steentjes 0 4.27.0 12.47.0   169 ptn
812 Gerrit Durberg 1951   11.47.0   288 ptn
727 Gerard Kroes 1970 3.07.4 10.57.9 19.26.7 1197 ptn
772 Ax Dil 1971 dns 10.58.6 19.06.0 814 ptn
733 Cor van Emmerik 1973 3.17.3 11.03.0 19.31.4 1093 ptn
732 Jan Willem Dijkstra 1962 3.25.4 11.24.6 20.03.4 937 ptn
736 Andre Meuleman 1970 3.19.1   19.22.0 701 ptn
746 Jan Baack 1945 4.21.2 14.19.2 24.12.2 103 ptn
771 Steven Hofenk 1971 3.17.4 10.55.2 18.49.9 1168 ptn

Vrouwen master loop driekamp

StnrNaamgeb1000m3000m5000mptn
821 Hetty Rozendal 1971       0 ptn
822 Ria Oosterbroek 1955       0 ptn
734 Ingrid Bunnik 1967 3.55.7   dns 390 ptn
731 Saskia Schutte 1972 3.19.2 11.03.7 18.53.9 1279 ptn

Mannen senioren loopdriekamp

StnrNaamgeb1000m3000m5000mptn
735 Bas Mekking 1977 2.50.9 10.45.9 16.28.1 1668 ptn
728 Joni van Loon 1988 2.49.5 10.53.4 18.33.1 1461 ptn