Uitslag 5e GO Cross 12-02-2011

   5E WEDSTRIJD, OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE, TEVENS OGOK
                              UITSLAGENLIJST
12-02-2011 15:45                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd       Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------   ----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MPC, 1000M                                                   15 Stella Hoekstra        02 Hanzesport               5:31
    1 Louise Hooijmans       03 Hanzesport               5:07      16 Myrthe Renshoff        02 De Gemzen                5:32
    2 Julliet Diederen       03 Hanzesport               5:09      17 Kirsten Schreurs       02 AV '34                   5:34
    3 Rixt ter Woord         03 Daventria                5:13      18 Linde van Ingen        02 AV '34                   5:35
    4 Rosa Molenberg         03 Athlos                   5:22      19 Sterre van der Linden  02 Athlos                   5:41
    5 Meike van de Steeg     03 AV '34                   5:31      20 Ilse Overeem           02 Athlos                   5:55
    6 Ilse Leeraar           03 AV '34                   5:35      21 Marieke Maasland       02 Cialfo                   5:55
    7 Milkayla van den Berg  03 AV '34                   5:45      22 Nienke Weggeman        02 Athlos                   5:56
    8 Iris Bredewolt         03 Cialfo                   5:45      23 Bo van der Lugt        02 Athlos                   5:57
    9 Nikki Bakker           03 AV '34                   5:47      24 Marit Brummel          02 Cialfo                   6:05
   10 Janouk Kroes           03 Cialfo                   5:54      25 Tess Albers            02 Isala '96                6:07
   11 Emma van den Berg      04 NOP                      6:11                                                                
   12 Roos Doornbos          03 PEC 1910                 6:14         JPB, 1000M                                             
   13 Nienke van de Beek     03 De Gemzen                6:20       1 Dano van Mierlo        02 Isala '96                4:16
   14 Fleur Koedoot          03 Cialfo                   6:32       2 De Groot Kjell         02 Flevo Delta              4:21
   15 Noa van Ark            03 Cialfo                   6:32       3 Gjalt Panjer           02 AV '34                   4:25
   16 Roos Celie             04 Athlos                   6:37       4 David Koning           02 Athlos                   4:39
   17 Romy Koerhuis          03 PEC 1910                 7:07       5 Jasper van Zaanen      02 AV '34                   4:43
   18 Vera Schonewille       03 PEC 1910                 8:13       6 Julian ten Hove        02 Isala '96                4:51
                                                                    7 Joèl van den Brink     02 Athlos                   5:03
      JPC, 1000M                                                    8 Boaz Jacobs            02 Gelre                    5:05
    1 Diewert Mul            03 AV '34                   5:03       9 Lex Huther             02 Athlos                   5:07
    2 Bryan Hellendoorn      04 Isala '96                5:07      10 Daan van Trier         02 De Gemzen                5:09
    3 David de Wilde         03 Hanzesport               5:17      11 Jasper Meijerink       02 AV '34                   5:10
    4 Robin Hegeman          04 NOP                      5:19      12 Bastiaan Jong          02 Cialfo                   5:11
    5 Ike Edelman            03 Athlos                   5:39      13 Fedor de Pagter        02 Hanzesport               5:16
    6 Sam van Emmerik        04 Cialfo                   5:41      14 Hugo Schouten          02 Hanzesport               5:17
    7 Thijs Schoonhoven      03 PEC 1910                 5:50      15 Leroy Potkamp          02 De Gemzen                5:23
    8 Lude Loman             04 Cialfo                   6:08      16 Tijn Jonker            02 Hanzesport               5:24
    9 Vinay Andeweg          03 Cialfo                   6:09      17 Wiebe Gruben           02 Cialfo                   5:25
   10 Bram van Houten        04 Daventria                6:28      18 Rick Jansonius         02 AV '34                   5:31
   11 Bram Lokhorst          03 Cialfo                   6:39      19 Imce Atmodimedio       02 AV '34                   5:32
   12 Diederik Overeem       04 Cialfo                   7:04      20 Fabian Smulders        02 PEC 1910                 5:38
   13 Simon Lokhorst         05 Cialfo                   7:36      21 Jurgen Kok             02 Cialfo                   5:42
                                                                   22 Mark van den Berg      02 De Gemzen                5:53
      MPB, 1000M                                                   23 Jurre Tiemens          02 Cialfo                   6:29
    1 Esther Boekelder       02 AVA '70                  4:35                                                                
    2 Sophie van den Berg    02 NOP                      4:40         MPA1, 1000M                                            
    3 Patty Verkooijen       02 Atletics Nijverdal       4:54       1 Lianne Vink            01 Isala '96                4:28
    4 Shari Vollema          02 Athlos                   4:57       2 Loes Kampkuiper        01 AV '34                   4:36
    5 Pien Veld              02 Athlos                   4:58       3 Anna Molenberg         01 Athlos                   4:50
    6 Minke Nijhuis          02 PEC 1910                 5:05       4 Nicky van Putten       01 Cialfo                   4:54
    7 Desi van Emmerik       02 Cialfo                   5:06       5 Manon Los              01 Isala '96                4:55
    8 Nienke Voesten         02 NOP                      5:08       6 Iris Geerling          01 Athlos                   4:56
    9 Laila Dadou            02 Athlos                   5:09       7 Nora Lip               01 NOP                      5:00
   10 Olivia Greven          02 Hanzesport               5:11       8 Kaylee de Boer         01 AV '34                   5:01
   11 Sanne Flipse           02 Hanzesport               5:13       9 Femke Panjer           01 AV '34                   5:06
   12 Sophia Mulder          02 AV '34                   5:19      10 Hanna Ogink            01 AV '34                   5:06
   13 Iris Gils              02 PEC 1910                 5:22      11 Eveline Houtman        01 De Gemzen                5:09
   14 Lieke Waagmeester      02 AV '34                   5:28      12 Aniek Hegeman          01 NOP                      5:10

5E WEDSTRIJD, OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE, TEVENS OGOK UITSLAGENLIJST 12-02-2011 15:45 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 13 Ella Bartelds 01 Cialfo 5:17 3 Floris Brinkman 01 AV '34 4:22 14 Madelon Rijsdijk 01 Hanzesport 5:24 4 Michael de Vries 01 Isala '96 4:25 15 Rianne Kok 01 Athlos 5:26 5 Jord van der Vinne 01 Athlos 4:30 16 Camilla Pieper 01 AV '34 5:28 6 Jasper Voesten 01 NOP 4:34 17 Anna Oosterwegel 01 Daventria 5:32 7 Joris Jansen 01 Isala '96 4:37 18 Tjarda ter Woord 01 Daventria 5:33 8 Daan Veenhuizen 01 PEC 1910 4:39 19 Yara Kramer 01 Salland 5:34 9 Jan Willem Kobus 01 AVA '70 4:44 20 Maartje Berkenbosch 01 De Gemzen 5:55 10 Daan van Loenen 01 AV '34 4:48 21 Iris Reurink 01 De Gemzen 6:09 11 Toon Grooteboer 01 Athlos 4:51 22 Joy Amo 01 De Gemzen 6:15 12 Job de Jager 01 PEC 1910 4:51 23 Talitha van den Berg 01 AV '34 6:46 13 Joris Jansen 01 Isala '96 4:53 24 Lieke Schoonhoven 01 PEC 1910 6:47 14 Robin de Hoop 01 AV '34 4:55 15 Juul Ogink 01 AV '34 5:00 MPA2, 1000M 16 Nick Bohnsack 01 AV '34 5:03 1 Danique de Haan 00 AV '34 4:09 17 Patrick de Jong 01 Athlos 5:09 2 Floor Doornwaard 00 De Gemzen 4:15 18 Rick Celie 01 Athlos 5:11 3 Mila Koster 00 Isala '96 4:23 19 Wouter Janssen 01 Athlos 5:12 4 Elise Maassen 00 AV '34 4:30 20 Bjorn Hoogendoorn 01 Athlos 5:20 5 Anne Roossink 00 Isala '96 4:35 21 Luuk van Houten 01 Daventria 5:21 6 Charlotte Hummel 00 AV '34 4:38 22 Mark Lankhaar 01 Athlos 5:23 7 Tamara de Graaf 00 AV '34 4:44 23 Matthias van der Most 01 De Gemzen 5:24 8 Naomi Hagen 00 Athlos 4:49 24 Ruben Koopman 01 Isala '96 5:31 9 Renske Bos 00 Athlos 4:51 25 Yannick Andeweg 01 Cialfo 5:34 10 Mirte Mol 00 Hanzesport 4:53 26 Maarten Roest 01 De Gemzen 5:44 11 Esmee ten Berk de Boer 00 AV '34 4:56 27 Naud ter Heerdt 01 PEC 1910 5:52 12 Astrid de Haas 00 AV '34 4:57 28 Joost Doornbos 01 PEC 1910 5:59 13 Laura Oldeman 00 Hanzesport 4:58 29 Scott Tacke 01 Hanzesport 6:19 14 Stéphanie Kok 00 Argo 4:59 15 Marrit Eleveld 00 AV '34 5:00 JPA2, 1000M 16 Emma de Lange 00 Athlos 5:02 1 Sven Hellendoorn 00 Isala '96 4:13 17 Sterre van Beek 00 AV '34 5:03 2 Jip Steman 00 Hanzesport 4:18 18 Eva van der Hulst 00 Cialfo 5:10 3 Brest van kempen 00 Daventria 4:20 19 Lotte Slegers 00 Cialfo 5:11 4 Mirko de Pagter 00 Hanzesport 4:23 20 Cinthia Hutten 00 AV '34 5:18 5 Léon Mak 00 De Gemzen 4:33 21 Maureen Kamphuis 00 Cialfo 5:19 6 Rutger de Boer 00 AV '34 4:34 22 Floortje Corbeth 00 ACO Van Elderen 5:20 7 Melle van der Stoel 00 AV '34 4:42 23 Aniek Pannekoek 00 Cialfo 5:21 8 Olav Koning 00 Athlos 4:46 24 Marit Hanekamp 00 De Gemzen 5:24 9 Julian Vos 00 PEC 1910 4:47 25 Leonie Elburg 00 AVA '70 5:26 10 Victor Sagel 00 Isala '96 4:50 26 Janne Klein-Gelink 00 Hanzesport 5:28 11 Niels van Triest 00 Cialfo 4:52 27 Alisa Gelderman 00 De Gemzen 5:33 12 Daan Hollander 00 Isala '96 4:53 28 Rianne Schonewille 00 PEC 1910 5:35 13 Boaz Zandgrond 00 AV '34 4:55 29 Merle Hazeleger 00 AV '34 5:41 14 Mark Rietvelt 00 AV '34 4:56 30 Carlijn Meijerink 00 AV '34 5:44 15 Dennis Admiraal 00 PEC 1910 5:04 31 Esmeé de Ruiter 00 De Gemzen 5:50 16 Sam Koelma 00 De Gemzen 5:05 32 Lotte Stol 00 AV '34 5:52 17 Giedo Overeem 00 Cialfo 5:14 18 Jan Peter Loman 00 Cialfo 5:17 JPA1, 1000M 19 Gerben Weggeman 00 Athlos 5:38 1 Julian Jansen 01 NOP 4:19 20 Sem Verbrugh 00 Athlos 5:46 2 Owen Beuckens 01 NOP 4:20 21 Koen Verbrugh 00 Athlos 6:07
5E WEDSTRIJD, OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE, TEVENS OGOK UITSLAGENLIJST 12-02-2011 15:45 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 22 Nathan Greven 00 Hanzesport 7:16 MC, 2000M 1 Melissa de Haan 97 AV '34 8:14 MD1, 1500M 2 Doortje Swaters 96 Atletics Nijverdal 8:25 1 Irene Bijman 99 Isala '96 6:18 3 Eline de Jong 97 De Liemers 8:32 2 Sabine Rouw 99 AV '34 6:29 4 Marije Dankelman 97 ACO Van Elderen 8:45 3 Hanna van Aalten 99 Atletico '73 6:30 5 Marleen Stoel 96 Isala '96 8:56 4 Merel Wevers 99 AV '34 6:51 6 Michelle de Graaf 97 AV '34 9:06 5 Imre Blijleven 99 AV '34 7:10 7 Merel Lasschuijt 97 AV '34 9:09 6 Nomi Kramer 99 Salland 7:15 8 Hanneke Oosterwegel 96 Daventria 9:12 7 Meike Roosma 99 Hanzesport 7:17 9 Anne Bijsterbosch 97 AV '34 9:18 8 Anne van Jaarsveld 99 Hanzesport 7:18 10 Eva Gnodde 97 ACO Van Elderen 9:20 9 Eva de wilde 99 Hanzesport 7:20 11 Inga Bakker 97 ACO Van Elderen 9:23 10 Meike Mul 99 AV '34 7:21 12 Jessie Tijbout 97 Isala '96 9:28 11 Myrthe ten Broeke 99 De Gemzen 7:23 13 Jade Schreuder 96 Athlos 9:29 12 Rianne Beuling 99 NOP 7:25 14 Gerber Loman 97 Cialfo 9:37 13 Wietske Hekstra 99 Athlos 7:28 15 Emma Hoes 96 AV '34 9:40 14 Rebecca Brink 99 Athlos 7:31 16 Nina Meijerink 96 De Gemzen 9:48 15 Ilhem Tamrouti 99 Isala '96 7:40 17 Simone Timmerman 96 Daventria 9:50 16 Liset van der Hulst 99 Cialfo 7:43 18 Noortje Schröder 96 Athlos 9:52 17 Yoka Hubers 99 AV '34 7:47 19 Hannah Koster 97 Isala '96 9:54 18 Floor Stefess 99 Hanzesport 7:48 20 Anne Meiberg 97 De Gemzen 10:06 19 Nienke Cornelissen 99 Athlos 7:58 21 Iris Keizer 97 De Gemzen 10:17 20 Verena van den Dikkenb 99 AV '34 7:59 22 Madelon Eggengoor 96 De Gemzen 10:39 21 Renée Bohnsack 99 AV '34 8:01 23 Chanda van den Brink 96 AV '34 10:44 22 Linda van Zijst 99 Athlos 8:11 24 Charida Righolt 97 Athlos 10:53 23 Wiyada Thiabphet 99 AV '34 8:16 25 Anne Jansen 97 Isala '96 10:55 24 Shannon Smulders 99 PEC 1910 8:31 26 Krista Smit 97 Athlos 10:55 27 Marye Bosboom 97 Cialfo 11:04 MD2, 1500M 28 Ellen Drost 97 Athlos 11:05 1 Myrthe Schouten 98 AV '34 6:04 29 Dieuweke Slump 96 AV '34 11:09 2 Eva Janssen 98 AV '34 6:21 30 Isa Bos 97 Isala '96 11:54 3 Sylvana Wijers 98 Daventria 6:39 31 Jetske Brinkman 97 AV '34 11:55 4 Maggy Kamara 98 Athlos 6:44 5 Marit Fiechter 98 PEC 1910 6:53 JD1, 2000M 6 Rianne Zwier 98 AV '34 6:54 1 Lauri Hulleman 99 AV '34 8:15 7 Emilie Corbeth 98 ACO Van Elderen 6:55 2 Richard Meuleman 99 Isala '96 8:36 8 Lisette Poen 98 AV '34 6:58 3 Stan Prinsen 99 AVA '70 8:48 9 Willemijn Wilms 98 AV '34 7:18 4 Luc Beuckens 99 NOP 8:49 10 Larissa Benek 98 Athlos 7:19 5 Mitchell van den Brink 99 AV '34 8:51 11 Elise Lankhaar 98 Athlos 7:22 6 Robert Los 99 Isala '96 9:12 12 Esther Jager 98 De Gemzen 7:24 7 Julian Hellendoorn 99 Isala '96 9:16 13 Lieneke Stoop 98 AV '34 7:31 8 Chris Ruisch 99 NOP 9:35 14 Celine Fluit 98 AV '34 7:35 9 Jacob de Graaf 99 AV '34 9:41 15 Lisanne Maasland 98 Cialfo 7:40 10 Jurre Jonker 99 Hanzesport 9:44 16 Nienke Grasmeijer 98 AV '34 7:41 11 Ceriel Baar 99 Ciko '66 9:48 17 Renee Temmen 98 Cialfo 8:08 12 Ruben Boekelder 99 AVA '70 9:53 18 Veerle Linger 98 AV '34 8:18 13 Rik van Ingen 99 AV '34 9:58 19 Amber Jurriens 98 Cialfo 8:56 14 Chiem Berends 99 AV '34 9:59 20 Evie Brinkman 98 AV '34 9:37 15 Luke Roerig 99 Hanzesport 10:01 16 Lars Woudenberg 99 AV '34 10:13
5E WEDSTRIJD, OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE, TEVENS OGOK UITSLAGENLIJST 12-02-2011 15:45 Pag: 4 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 17 Stijn Jansonius 99 AV '34 10:19 13 Luuk Vos 97 PEC 1910 16:13 18 Taco van der Werff 99 AV '34 10:21 14 Matthieu van den Broek 97 De Gemzen 16:17 19 De Groot Jarno 99 Flevo Delta 10:45 15 Arne Kootstra 96 ACO Van Elderen 16:18 20 Robert de Jong 99 Athlos 10:53 16 Jarno Pannekoek 97 Cialfo 16:32 21 Jarne Kompier 99 Hanzesport 11:08 17 Twan Wildeboer 96 PEC 1910 16:38 22 Kjell Raaijmakers 99 Athlos 11:14 18 Niek Veen 97 Athlos 16:42 23 Han van de Beek 99 De Gemzen 11:17 19 Yoeri Sterenberg 97 Daventria 17:06 20 Bram Laenen 97 Athlos 17:11 JD2, 2000M 21 Lars van Surksum 97 PEC 1910 17:17 1 Joël Plantinga 98 Isala '96 8:17 22 Niels van Lohuizen 97 De Gemzen 17:24 2 Mark van der Meulen 98 Isala '96 8:18 23 Jesse Jeunink 97 Gelre 17:30 3 Zowie ter Hove 98 Atletico '73 8:25 24 Tim Buschers 97 Daventria 17:51 4 Oxo van kempen 98 Daventria 8:39 25 Martijn Kroon 97 PEC 1910 17:59 5 Frank Gerritsen 98 AV '34 8:43 26 Rolf van der Hulst 97 Cialfo 18:06 6 Oscar Greven 98 Hanzesport 8:46 27 Job van der Stoel 97 AV '34 18:09 7 Dylan Rietveld 98 AV '34 9:01 28 Joren Kanis 96 De Gemzen 18:15 8 Fernando Bruntink 98 Hanzesport 9:05 29 Martijn Pot 97 Hanzesport 18:52 9 Falco Pieters 98 AV '34 9:08 30 David Albers 96 Isala '96 19:15 10 Byron de Weerdt 98 Athlos 9:13 31 David Lankhaar 96 Athlos 19:54 11 Jurian van Lohuizen 98 AV '34 9:21 32 Stefan Reurink 97 De Gemzen 20:13 12 Rik Albers 98 Isala '96 9:22 13 Nick Schreurs 98 AV '34 9:34 MB, 3500 MA/MB 14 Robin Vliem 98 Athlos 9:41 1 Saskia Weinans 94 Atletico '73 14:59 15 Sam ter Haar 98 AVA '70 9:51 2 Sophie van der Most 95 De Liemers 15:20 16 Thijs Grashuis 98 AV '34 10:05 3 Saskia Lensink 95 Hanzesport 15:27 17 Bart Elburg 98 AVA '70 10:08 4 Mirthe Overkamp 94 Hanzesport 15:49 18 Teun Houwers 98 AVA '70 10:10 5 Shehrazade de Zwager 95 Daventria 15:55 19 Jeroen Poelert 98 Athlos 10:12 6 Aline Kootstra 94 ACO Van Elderen 16:15 20 Wilco Jonker 98 De Gemzen 10:16 7 Tessa Moonen 95 Flevo Delta 16:52 21 Dennis van Egmond 98 AV '34 10:23 8 Loes Oudenhuijsen 94 AV '34 18:40 22 Jari Kouwen 98 ACO Van Elderen 10:39 9 Aisha Heemskerk 95 Flevo Delta 18:54 23 Gijs Wensink 98 Hanzesport 11:09 24 Wietse Hendriks 98 Hanzesport 11:11 M.KRT, 5000M 25 Arnout Mak 98 De Gemzen 11:15 1 Caimin Stevens Loopgroep Aart Stigt 17:21 26 Jesco Streumer 98 Hanzesport 11:32 2 Raimo Westerhof 86 Athlos 17:50 27 Thijs van Baal 98 Flevo Delta 12:32 3 Wouter Foppen 88 Athlos 18:15 4 Wilco Westendorp 82 Isala '96 18:20 JC, 3500M 5 Jurriën ten Hoeve 91 Daventria 18:29 1 Mats Fierkens 96 De Liemers 13:38 6 Rob Stuber 90 Athlos 18:32 2 Rubin Vos 96 PEC 1910 13:41 7 Kevin van de Wassenber 87 Athlos 18:56 3 Beimen Vellinga 97 Horror 14:11 8 Niels-Peter Foppen 85 Loopgroep PK 19:02 4 Neflin de Weerdt 97 Athlos 14:28 9 Alfred Rekers 65 PEC 1910 19:32 5 Nout Wardenburg 97 AV '34 14:38 10 Maarten van Alphen 66 Ciko '66 19:33 6 Daniel Oderkerk 96 AV '34 14:49 11 Marco Gunther 88 Athlos 19:34 7 Bram Tolkamp 96 AVA '70 14:54 12 Joni van Loon 88 Cialfo 19:57 8 Bram de Wilde 96 Hanzesport 15:06 13 Erwin Wamelink 91 AVA '70 21:12 9 Mark Jansonius 96 AV '34 15:15 10 Ivan Feitsma 97 Athlos 15:16 VR, 6000M 11 Wietse Koot 97 Daventria 15:36 1 Ilse Pullen 87 ACO Van Elderen 24:33 12 Thijs van Aalten 97 Atletico '73 16:02 2 Maartje van Reedt Dort 79 PEC 1910 25:49
5E WEDSTRIJD, OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE, TEVENS OGOK UITSLAGENLIJST 12-02-2011 15:45 Pag: 5 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 3 Jacolien Kapitein NOP 27:19 MAN, 10000M 4 Kirsten Huijgen 85 Athlos 29:13 1 Roel de Lange 61 34:24 5 Fiona Markus 78 Veluwe 29:25 2 Ruud van der Wal 78 AV '34 35:14 3 Bas Hollegien 87 NOP 35:38 VR35, 6000M 4 Shayne Rookhuyzen 76 Veluwe 35:44 1 Jannemien Bosman 70 Ciko '66 27:53 5 Ruben Postma 84 Athlos 36:02 2 Giny Dunnewind 68 ACO Van Elderen 28:26 6 Peter Gnodde 74 NOP 36:47 7 Martijn Schakelaar 74 De Gemzen 37:49 VR45, 6000M 8 Cornelis Snoek 89 NOP 38:29 1 Greet Vrijbloed 58 Isala '96 30:20 9 Henk Jan Dorgelo 76 Isala '96 38:44 2 Trees Rutten 47 Nijmegen Atletiek 33:46 10 Tjeerd Popke NOP 39:22 11 Remi Rondeel 90 Argo 39:32 RECRV, 6000M 12 Sander Hilferink 79 Ciko '66 39:47 1 Jeanette Langeberg 66 Ciko '66 28:09 13 Frank de Graeff 74 Veluwe 41:09 14 Dennis Pieterson 87 Cialfo 43:11 JA, 6000 JA/JB 15 Maikel Mardjan 71 AV '34 46:55 1 Seb Wiggemans 92 Daventria 21:33 2 Daan Reintjes 93 De Liemers 21:47 MAN40, 10000M 3 Léon Bosch Loopgroep Aart Stigt 22:28 1 Peter Bruinsma 71 Atletics Nijverdal 36:23 4 Daan Vos 93 PEC 1910 22:57 2 Paul de Brie 67 Phanos 36:35 5 Jens Mathijs Tijbout 93 Isala '96 23:21 3 Jan van Ommen 69 Cialfo 37:02 6 Alje Hoving 93 Athlos 30:57 4 Dick Leseman 61 Ciko '66 38:55 5 Gerrit Dijkslag 68 AVA '70 40:10 JB, 6000 JA/JB 6 Stefan Scanu 67 Argo 42:06 1 Jorik van Egdom 95 VAV 20:56 7 Andre Meuleman 70 Cialfo 42:18 2 Freek Lier 94 Hanzesport 21:08 8 Willem Albers 62 Isala '96 42:24 3 Jaap Gerben Vellinga 94 Horror 21:16 9 Harry Veldkamp 67 Cialfo 45:46 4 Nick Hoogendoorn 94 Running2000 21:17 5 Mark te Brake 95 AVA '70 21:49 6 Timon den Houting 95 Argo 22:47 7 Thomas van Laar 95 Cialfo 23:00 8 Jordy Dikkers 95 De Sprinter 23:14 9 Thijs Hubers 95 De Liemers 23:20 10 David van Bergen 94 Argo 23:22 11 Menno Ottens 95 AV '34 23:23 12 Bram van Aalten 95 Atletico '73 23:59 RECRM, 7500M 1 Hans Wijgers Werkendam 32:19 2 Arjan Hoekstra Zutphen 32:37 3 Cor Sagel 67 Isala '96 36:01 MAN50, 7500M 1 W. de Weerdt 55 Cialfo 27:51 2 Chris Henet 59 Running2000 28:27 3 Cees Weeda 51 Veluwe 30:32 4 Jaap Vlaming 56 NOP 31:02 5 Pieter jan Vlaming 59 NOP 31:54 6 Willem de Vries 56 NOP 33:15