Uitslag Coopertest, 1000m en 5000m AV Cialfo 15-03-2011

Uitslag Coopertest

         
               
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Categorie Prestatie  
1 2 Harry Veldkamp Epe M MMast 3.164 mtr
2 4 Dennis Pieterson Zwolle M HSen 3.146 mtr
3 29 van Beek Wapenveld M MRecr 3.083 mtr
4 27 Gerbert Tiemens Vaassen M MMast 3.061 mtr
5 33 Joost Lambooy Epe M MRecr 3.041 mtr
6 7 Ceryl van loon 't Harde M HSen 2.799 mtr
7 37 Dennis van Lith Epe M MRecr 2.798 mtr
8 24 Rolf van der Hulst Epe M MRecr 2.757 mtr
9 8 Gerrit Tenkink Epe M MMast 2.721 mtr
10 26 Willem Wiese Epe M MMast 2.716 mtr
11 40 Liset van der Hulst Epe V VRecr 2.498 mtr
12 49 Gerber Loman Epe M MRecr 2.332 mtr
13 47 Renee Temmen Epe V VRecr 2.256 mtr
14 35 Bea Claessens Oene V VRecr 2.151 mtr
15 42 Amber Jurriens Epe V VRecr 2.140 mtr
16 44 Melanie Stegeman Epe V VRecr 2.124 mtr
17 50 Marten Boeve Epe M MRecr 2.038 mtr

 

Uitslag 1000 meter

       
             
Plaats Startnr Naam Woonplaats Geslacht Categorie Prestatie
1 576 Tonnie Stouten Apeldoorn M MMast 02:52,1
2 577 Erwin Wamelink Aalten M HSen 03:00,6
3 578 Jan Hollak Apeldoorn M MMast 03:14,7
4 575 Sierk Spits Zutphen M MMast 03:23,0
5 579 Elsbeth Noppers Epe V VSen 03:42,5
6 618 Lisanne Maasland Epe V VSen 04:14,9

Uitslag 5000mtr

       
             
Plaats Startnr Naam Woonplaats Geslacht Categorie Prestatie
1 606 Hans Lindeboom 's-Heerenbroek M HSen 16:16,4
2 602 Ronald Derksen Beekbergen M HSen 16:25,9
3 605 Jelmer van Leeningen Beekbergen M HSen 16:32,0
4 616 Johan Kats Deventer M MMast 16:44,0
5 603 van de Meent Heerde M HSen 16:51,1
6 615 W. de Weerdt Hattem M MMast 17:08,5
7 611 Bas Mekking Heerde M HSen 17:19,6
8 609 Martijn Schakelaar Hattem M MMast 17:23,3
9 607 André Knol Ermelo M HSen 17:26,8
10 600 Joni van Loon 't Harde M HSen 17:58,2
11 604 Ton Smit Ugchelen M MMast 18:02,5
12 625 Hellen de Vries Zwolle V VSen 18:35,2
13 601 Rene van Vliet Apeldoorn M MMast 18:38,6
14 626 André Meuleman Epe M MMast 19:17,7
15 608 Jeroen Lamers Arnhem M MMast 19:30,7
16 610 Saskia Schutte Veessen V VMast 19:34,9
17 624 Jan Kuiper Apeldoorn M MMast 19:38,9
18 620 Jan-Willem Davidse Zwolle M MMast 20:25,3
19 617 Ax Dil Veessen M MMast 20:53,5
20 612 Ad van Hooff Apeldoorn M MMast 21:00,8
21 622 Erwin van Gelder Zwolle M MMast 21:31,3
22 623 Arjan van Gelder Zwolle M MMast 21:58,8
23 619 Flip Nijhoff Elburg M MMast 22:18,0
24 621 Arnoud Dokter Heerde M HSen 22:21,8
25 614 Fiona Markus Apeldoorn V VSen 22:45,3
26 613 Bas Schippers Apeldoorn M MMast 23:00,8