Uitslag Clubkampioenschap AV Cialfo 2012, 29-9-2012

           
Jongens Mini pupillen C           
Naam 40m 600m Verspringen Hoogspringen Balwerpen ptn
Simon Joop Lokhorst 8.2 2.42.2 2.61 0.90 16.35 1238
Oscar van de Wetering 7.9 2.39.2 2.28 0.70 11.29 1003
Juliën Derksen 8.2 2.31.3 2.46 0.70 8.12 981
Sven de Wilde 8.6 3.10.8 2.02 0.65 13.24 678
Tycho Markerink 1.87 0.80 14.13 516
Brent Daha 2.02 0.80 9.29 456
Sander Wiggemink 10.18 156
Rens Konijnenberg 7.86 107
Jelte Jurriëns 11.2 3.54.4 1.30 0.55 6.88 97
 
Meisjes Mini pupillen C 
Naam 40m 600m Verspringen Hoogspringen Balwerpen ptn
Susanne Gruben 7.8 2.44.5 2.41 0.85 7.71 1051
Roos de Wilde 9.6 2.54.1 2.26 0.80 13.28 794
Loes van Bodegom 8.5 2.52.1 2.32 0.65 5.41 679
Madelief Bijsterbosch 10.0 3.04.4 2.16 0.65 6.87 440
Nienke Kroes 9.1 3.15.0 1.47 0.65 6.25 191
Anneli van Norel 0.55 6.10 77
Maud Dollenkamp 3.05 0
             
Jongens pupillen C            
Naam 40m 600m Verspringen Hoogspringen Balwerpen ptn
Diederik Overeem 7.4 2.21.1 3.06 1.00 19.07 1723
Jim van Emmerik 7.5 2.12.7 2.67 0.90 17.44 1601
Tom Engelhart 7.6 2.32.8 2.57 0.90 16.72 1393
Sam van Emmerik 7.7 2.21.6 2.45 0.80 13.72 1314
Lude Loman 8.7 2.43.3 2.25 0.75 14.60 948
Ruben Mateboer 11.95 358
Gijsbert van Gemert 11.85 188
William van Norel 8.95 131
             
Meisjes pupillen C            
Naam 40m 600m Verspringen Hoogspringen Balwerpen ptn
Jayra Bijsterbosch 8.0 2.44.4 2.36 0.85 10.74 1071
Myrthe Commandeur 8.4 2.49.7 2.29 0.85 10.61 963
Lotte Ludwig 7.70 104
Jongens pupillen B
Naam 40m 600m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Balwerpen ptn
Vinay Andeweg 6.8 2.42.0 3.62 1.10 6.18 26.10 2394
Brent van Lith 7.1 2.24.9 3.38 0.95 5.75 20.50 2190
Yvo Bram Lokhorst 8.3 2.48.7 2.70 0.85 3.81 12.00 1346
Meisjes pupillen B
Naam 40m 600m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Balwerpen ptn
Britt Kemmink 7.0 2.15.0 2.94 1.00 2.85 12.80 1905
Janouk Kroes 7.3 2.37.9 2.87 0.95 4.16 15.00 1765
Iris Bredewolt 7.5 2.23.9 3.05 0.90 3.07 15.75 1751
Susanna van de Wetering 7.5 2.43.7 2.57 2.89 11.40 1160
 
Jongens pupillen A, 1e jaars 
Naam 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Balwerpen ptn        
Jurgen Kok 10.3 4.20.7 3.24 1.00 5.27 27.87 2208
Tom Steensma 10.6 4.40.1 3.31 1.00 5.75 25.81 2115
Bastiaan Jong 10.1 4.06.6 3.05 1.05 4.42 18.17 2110
Bram van de Mars 10.4 4.52.4 3.17 1.20 4.52 21.41 2080
Gijs van de Wetering 10.0 3.56.2 3.00 1.05 3.70 11.62 2002
Dion van Boven 12.2 5.42.6 2.58 0.85 4.66 17.30 1308
Levi Sterken 5.11 16.02 607
Twan Koesveld 3.72 13.95 473
Daan Vos 4.30 10.63 457
Manuel Tekelenburg 2.95 9.51 327
               
Jongens pupillen A, 2e jaars             
Naam 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Balwerpen ptn
Yannick Andeweg 9.0 4.56.9 3.89 1.15 6.38 31.66 2638
Tim van Putten 5.76 22.41 741
 
Meisjes pupillen A  1e jaars 
Naam 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Balwerpen ptn
Desi van Emmerik 9.6 3.50.9 3.49 1.20 4.92 19.86 2520
Emma van Emmerik 10.2 4.12.5 3.39 1.05 5.89 19.08 2249
Marieke Maasland 10.4 4.32.5 3.08 0.85 4.71 14.86 1790
Vera Bredewolt 11.7 5.03.5 2.68 0.90 5.13 15.55 1525
Mieke Ludwig 4.27 15.37 538
Carmen Witteveen 4.60 11.30 491
Agnes Mateboer 3.82 12.53 456
Lois Sluijmers 2.80 14.67 407
 
Meisjes pupillen A 2e jaars             
Naam 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Balwerpen ptn
Nicky van Putten 9.8 4.04.2 3.59 1.15 6.27 24.39 2554
Ella Bartelds 10.2 4.26.2 3.34 1.05 7.00 23.31 2307
Juno Sabander 11.5 5.48.9 2.88 1.00 5.19 21.26 1630
Loes van Triest 5.72 27.39 801
 
Jongens junioren D
Naam 80m Verspringen Speerwerpen 80mh Hoogspringen Kogelstoten 1000m ptn
Rick Stegeman 12.2 3.50 17.35 16.9 1.45 7.07 3.57.5 2529
Jens de Wilde 12.9 3.86 18.55 17.7 1.30 6.48 3.58.4 2333
Marten Boeve 13.3 3.55 22.62 17.9 1.20 8.89 4.36.1 2193
Guido Overeem 13.0 3.33 15.90 17.8 1.35 6.36 4.01.7 2169
Niels van Triest 12.7 3.46 22.48 1.10 7.51 3.59.2 2056
Sietze Drent 13.4 3.23 11.80 18.4 1.05 4.69 4.08.0 1622
Sander van Hooren 14.2 2.66 12.33 26.2 1.20 5.36 4.12.3 1410
Jan Peter Loman 15.1 2.86 18.18 23.2 1.05 5.59 4.31.2 1326
 
Meisjes junioren D
Naam 60mh Hoogspringen Speerwerpen Verspringen Kogelstoten 600m ptn
Liset van der Hulst 13.2 1.20 13.74 3.54 7.15 2.06.7 1887
Amber Schuchard 13.1 1.30 10.47 3.26 6.46 2.13.0 1731
Inge Wagenaar 13.5 1.15 13.37 3.41 7.81 2.31.0 1626
Eva van Hulst 13.8 1.05 10.96 3.43 5.25 2.08.0 1514
Aniek Pannekoek 14.0 1.10 13.61 3.30 5.32 2.18.3 1487
Lotte Slegers 14.1 1.10 11.15 3.13 5.33 2.13.5 1428
Mariska Kamminga 15.3 1.10 10.35 3.21 6.58 2.27.8 1309
Tessa Harmsen 16.0 1.00 9.17 3.55 6.34 2.22.1 1261
Jongens junioren C
Naam 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 100mh Discuswerpen Speerwerpen 1000m ptn    
Thomas Spierenburg 3.88 8.17 1.35 21.1 26.81 20.57 2377
Bram Kieskamp 15.6 3.37 1.05 22.8 13.33 13.64 1482
 
Meisjes junioren C
Naam 80mh Hoogspringen Kogelstoten 150m Verspringen Speerwerpen 600m ptn      
Gerber Loman 15.0 1.30 6.53 21.6 3.80 16.02 1.51.2 2801
Elsbeth Noppers 16.2 1.20 7.29 22.2 3.67 18.25 2.07.5 2477
Lisanne Maasland 17.0 1.25 7.53 22.8 4.14 15.82 2.16.4 2395
Julia Lubbinge 18.3 1.10 7.73 23.5 3.29 16.70 2.33.6 1892
Reneé Temmen 17.8 1.05 6.03 23.6 3.60 13.56 2.21.4 1861
 
Jongens junioren B
Naam 100m Verspringen Kogelstoten 110mh Discuswerpen Hoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
Arend-Jan Spierenburg 11.7 6.06 11.04 15.9 26.12 1.40 31.91 4.54.3 4153 
Thomas van Laar 11.9 5.02 8.00 18.0 22.45 1.45 23.34 4.30.8 3493 
Sietze Veerman 13.3 3.93 7.15 23.6 15.10 1.20 14.97 1466 
 
Meisjes junioren B
Naam 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
Manon Eggink 20.7 1.35 7.57 30.3 4.23 15.78 3.21.4 2271 
Lisette Dijkstra 7.40 3.89 644 
                 
Meisjes junioren A                
Naam 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
Willemijn van Laar 1.35 8.58 27.9 4.31 17.66 3.18.5 2356
Heidy Rodijk 21.2 1.20 9.14 33.8 3.72 25.36 3.33.8 1968
Mariska Werler 1.20 7.55 3.72 928
 
Mannen Senioren
Naam 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Speerwerpen 1500m ptn
Joost Lubbinge 13.0 4.26 8.22 1.00 63.3 dns 25.46 29.63 5.44.3 2443
Gerard Kroes 14.5 4.14 6.45 1.25 63.4 dns 15.93 14.20 4.56.2 2102
Ruben Zwarts 13.1 5.02 9.87 25.61 33.16 1999
 
Mannen, Kogelslingeren
Loon, Joni van 34.13 m ptn
 
Vrouwen senioren
Naam 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
Linda Rodijk 19.9 1.10 7.39 29.1 4.02 20.89 3.33.8 2135
Mala Noija 1.25 5.15 31.4 4.25 13.72 3.33.8 1607
 
Mannen loopgroep
Naam 1000m 3000m 5000m ptn
Piet de Wildt jr 3.05.4 10.38.4 18.26.0 1349
Andre Meulenman 3.17.1 10.51.5 18.51.9 851
Joni van Loon 3.04.8 11.58.4 24.24.5 772
Jan van Ommen 3.18.3 19.43.7 680
Wim de Weerd 3.18.7 19.44.2 676
Piet de Wildt sr 3.44.5 12.38.6 22.29.2 493
Harry Veldkamp 3.31.3 21.30.4 456
Gerwin Schoneville 3.26.4 22.25.4 436
Ax Dil 3.17.9 319
Joris van de Meent 3.25.1 263
Gerrit vd Wal 11.58.8 263
Joshua Leuverman 3.47.3 24.25.0 185
Rolf van der Hulst 3.36.1 184
 
Vrouwen loopgroep                      
Naam 1000m 3000m 5000m ptn
Saskia Schutte 3.21.4 11.18.2 19.01.7 1222
Gerber Loman 3.16.2 677
Ingrid Bunnik 13.04.9 349
Recreanten Bosloop
Naam 3000m
Otterspeer, Bert 14.29.8 min
Rozendal, Henk 15.34.9 min
Philipsen, Hanneke 18.25.7 min
Oosterbeek, Ria 18.52.0 min
Voort, Sonja v.d. 21.01.0 min