Uitslag 10km Najaarsloop 3-11-2012

 
Uitslag 10 km:  Najaarsloop Epe "PUUR" Sport
Plaats Voornaam Voorvoegsl Achternaam Woonplaats m/v Vereniging cat. Prestatie
1 Ivo Hendriks Nijmegen M Cifla MRecr 34:18
2 Jan Groot Hardenberg M Spurt '88 MRecr 37:41
3 Jan van Ommen Hattem M Cialfo MRecr 37:54
4 Gerard Kroes Oldebroek M Cialfo MRecr 38:08
5 Pim van Deurzen Nijmegen M MRecr 38:21
6 W. de Weerdt Hattem M Cialfo MRecr 38:39
7 Ax Dil Heerde M Cialfo MRecr 38:40
8 Frans Breet Dronten M Flevo Delta MRecr 38:59
9 Maarten van Vulpen Bunnik M Loopgroep Bunnik MRecr 40:23
10 Bart Stevens Dalfsen M MRecr 40:34
11 John Benjamins Apeldoorn M Veluwe MRecr 40:43
12 Luc Utrecht M MRecr 42:14
13 Jon Naberhuis Hattem M MRecr 42:23
14 Cor v.d. Brink Apeldoorn M Veluwe MRecr 42:30
15 Dennis van den Belt Dronten M Flevo Delta MRecr 42:51
16 Astrid Velden Hardenberg V ACO Van Elderen VRecr 43:36
17 Jan Strik Hattem M De Gemzen MRecr 43:46
18 Nemi van der Reest Apeldoorn M MRecr 44:11
19 Tim van den Brink Apeldoorn M Veluwe MRecr 44:45
20 Sander Geraedts Apeldoorn M MRecr 44:46
21 Eelke Mol Dalfsen M MRecr 45:13
22 Bert van Duuren Zwolle M PEC 1910 MRecr 45:14
23 Gert Nooteboom Epe M MRecr 45:21
24 Arnout Slijkhuis Groningen M MRecr 45:23
25 Jeffrey Dolman Apeldoorn M MRecr 45:33
26 Eline Koers Utrecht V VRecr 45:33
27 Erwin Schoneville Epe M Cialfo MRecr 45:44
28 Marco de Kraker Borne M MRecr 45:46
29 Jan Kerssies Zwolle M MRecr 45:53
30 Hanneke Koenjer Zwolle V PEC 1910 VRecr 45:56
31 Christiaan Sangers Vaassen M MRecr 46:02
32 Alex Meeldijk Bunnik M Loopgroep Bunnik MRecr 46:05
33 Frank Berghuis Epe M MRecr 46:06
34 Saskia van den end Ermelo V VRecr 46:37
35 Rosemarie Smit Nijmegen V Cifla VRecr 46:45
36 Harold Boom Vaassen M MRecr 46:55
37 Gosse Lezwijn Harderwijk M MRecr 47:58
38 Mike Soebhag Apeldoorn M MRecr 48:03
39 Jan Lubbinge Oene M Cialfo MRecr 48:25
40 Bjorn van den Brink Apeldoorn M MRecr 48:33
41 Peter v.d.Brink Deventer M MRecr 48:36
42 Jeroen Boersma Apeldoorn M Veluwe MRecr 48:47
43 Sebastiaan v.d.Berg .. M MRecr 49:16
44 Jan van Amfersfoor Beekbergen M MRecr 49:33
45 Emma den Otter Apeldoorn V VRecr 49:35
46 Maarten van Garderen Zwolle M MRecr 49:40
47 Gert v.d.Brink Apeldoorn M Veluwe MRecr 49:44
48 Wichert van Dijk Den Haag M MRecr 49:49
49 Yvonne Telgen 's-Gravenhage V the Hague Road Runners VRecr 49:53
50 Debby Schoolen Apeldoorn V VRecr 49:59
51 Martin Bruggeman Zwolle M MRecr 50:32
52 Arnaud Geeve Dalfsen M MRecr 50:33
53 Brigitte Faas Klarenbeek V VRecr 51:19
54 Marijke Jansen Zwolle V PEC 1910 VRecr 51:39
55 Peter de Koning Rotterdam M PAC MRecr 52:07
56 Roy Agema Apeldoorn M MRecr 52:19
57 Bernard Dekker Vollenhoven M MRecr 52:49
58 Roelof Scholten Apeldoorn M MRecr 53:19
59 Kees van Maanen Nijkerk Gld M MRecr 53:25
61 Sonja Kerkdijk Apeldoorn V Veluwe VRecr 53:26
60 Liesel Feldkamp Apeldoorn V Veluwe VRecr 53:26
62 Eric Boerkamp Twello M MRecr 53:42
63 Marco Schoustra Zwolle M MRecr 53:48
64 Eveline de Valk Zwolle V VRecr 54:01
65 Henk Rozendal Epe M Cialfo MRecr 54:32
66 Stephanie van Breen Utrecht V VRecr 54:59
67 Janny Reezigt-ponsteen Nunspeet V De Gemzen VRecr 55:46
68 Pascal Vliegenthart Apeldoorn V VRecr 55:47
69 Gijs Nyst Utrecht M MRecr 55:51
70 Piet Mierlo Dronten M MRecr 56:16
71 Gerrit Heusinkveld Apeldoorn M MRecr 56:23
72 Willem Dronten M Flevo Delta MRecr 56:28
73 Ruud Horst Epe M Cialfo MRecr 56:55
74 Janine Duiven Harderwijk V VRecr 57:10
75 Iris Sielias Apeldoorn V Veluwe VRecr 57:22
76 Evert Klomp Apeldoorn M MRecr 57:23
77 M.A. Commandeur Epe M MRecr 58:49
78 Tim Heuskinkveld Apeldoorn M MRecr 59:59
79 Simone Middelveld Apeldoorn V Veluwe VRecr 1:00:56
80 Pieter J.d. Ruiter Epe M Cialfo MRecr 1:01:20
81 Dirk Janpot Apeldoorn M MRecr 1:03:03
82 Cathalijne van Breen Utrecht V VRecr 1:04:39
83 Rens van der Neut Epe M Cialfo MRecr 1:06:03
84 Gerrit Durberg Epe M Cialfo MRecr 1:06:05