Uitslag 1/2 marathon Najaarsloop 3-11-2012

Najaarsloop Epe PUUR! Sport

 

Uitslag 1/2 marathon, zaterdag 3 november 2012, AV Cialfo Epe

 

Plaats Voornaam Voorvoegsl Achternaam Woonplaats m/v Vereniging cat. Prestatie
1 Andre Knol Ermelo M Athlos MSen. 1:16:54
2 Martijn Schakelaar Hattem M De Gemzen MM35 1:17:18
3 André Plette Oosterwolde Gld M Isala '96 MM35 1:17:30
4 Bennie Thunker Kampen M Isala '96 MM35 1:17:43
5 Wim van Rijswijk Warnsveld M AV '34 MM55 1:21:49
6 Nico de Vries Kampen M Isala '96 MM35 1:22:02
7 Willem de Kater Abcoude M Loopgroep Aart Stigter MM35 1:23:01
8 Bulant Suvan Ruinerwold M MRecr 1:25:59
9 Andre Meuleman Epe M Cialfo MM35 1:26:27
10 Willem Albers Kampen M Isala '96 MM45 1:26:34
11 Wim Hofstede Vollenhove M NOP MRecr 1:28:08
12 Saskia Schutte Veessen V Cialfo VM35 1:28:54
13 Anne van Schuppen Emst V Cialfo VM35 1:28:55
14 Olaf Satink Zwolle M PEC 1910 MM35 1:29:41
15 Robin Mensink Deventer M MRecr 1:30:01
16 Dick van Os Zwolle M BB lopers MM35 1:31:22
17 Janko van Arken 't Harde M De Gemzen MM35 1:31:52
18 Eric Timmer Vaassen M MRecr 1:31:59
19 Alex Koelink Wenum Wiesel M Veluwe MRecr 1:32:14
20 Theo Jacobs Apeldoorn M Cialfo MM45 1:32:33
21 Erwin van Duinen Epe M Cialfo MM45 1:32:51
22 Bert de Lange Hardenberg M MRecr 1:36:25
23 Gerard Coes Epe M MRecr 1:36:33
24 Henk van Duuren Hardenberg M Spurt '88 MRecr 1:37:48
25 Anne Stobbe Tollebeek M NOP MM55 1:38:28
26 Sander leusenkamp Zwolle M MRecr 1:38:56
27 Aart Voorrips Apeldoorn M MRecr 1:39:00
28 Anton de Bruin Kraggenburg M MRecr 1:39:02
29 Gert Stijf Elburg M MRecr 1:39:35
30 Wessel Kranghand Hoogeveen M HAC '63 MM45 1:40:11
31 Jan-Willem v Drieenhuizen Apeldoorn M Veluwe MRecr 1:40:13
32 Dennis Smit Deventer M MRecr 1:40:17
33 Roel Kleine Hoogeveen M HAC '63 MM45 1:40:41
34 Bram van Essen Epe M MRecr 1:40:42
35 Evert Jan Kasteel Epe M Cialfo MM45 1:41:09
36 Michiel Nederlof Arnhem M MRecr 1:41:36
37 Tom de Wilde Deventer M MRecr 1:41:44
38 Harry Veldkamp Epe M Cialfo MM45 1:41:45
39 Bert Engelsman Wezep M MRecr 1:42:36
40 Bert Boer Twello M MRecr 1:43:55
41 Harry Boerefijn Emmeloord M NOP MM45 1:45:05
42 José Stuivenvolt Emmeloord V NOP VM35 1:45:06
43 Bram Leferink Zwolle M MRecr 1:45:54
44 Johan Voorhorst Apeldoorn M Veluwe MRecr 1:47:03
45 Dick Jansen Zwolle M PEC 1910 MRecr 1:47:27
46 Alex Oude Elferink Amersfoort M MRecr 1:48:00
47 Hans Veldman Bilthoven M MRecr 1:49:29
48 Rudy van der wijk Beilen M HAC '63 MRecr 1:49:37
49 Frits Lautenbag Hattem M De Gemzen MRecr 1:50:44
50 Eelco Haak Apeldoorn M MRecr 1:50:59
51 Corné Jansen Putten M MRecr 1:51:28
52 Manon Egging Arnhem V VRecr 1:51:32
53 Hans Schuile Zwolle M MRecr 1:52:19
54 Deelnemer geschrapt uit de uitslag wegens wangedrag 1:53:53
55 Jack Ribbink Epe M MRecr 1:56:00
56 Aly Wilts Deventer V Dutch Runners VRecr 1:56:28
57 Jeroen Waanders Zwolle M PEC 1910 MRecr 1:56:32
58 Minoka Kylar Epe V PEC 1910 VRecr 1:56:37
59 Hans Faas Apeldoorn M MRecr 1:57:14
60 Kim Vosveld Amsterdam V VRecr 1:57:34
61 Bert van Baardwijk Heerde M Cialfo MRecr 1:57:46
62 Frans Ruiter Epe M MRecr 1:57:51
63 Diny Kok Twello V Dutch Runners VRecr 2:04:08
64 Pieter de Vos Emmeloord M NOP MM55 2:08:19