Uitslag 4e IJsseldelta cross, Epe, 2-2-2013

Uitslag 4e cross Regio Ijsseldelta, 2 februari 2013
Plaats Startnr Naam m/v Vereniging Cat. Onderdeel Prestatie
1 892 Jordy Dikkers M PEC 1910 Ja 6000m 21:41
2 894 Thomas van Laar M PEC 1910 Ja 6000m 22:35
3 891 Ronald Warmels M AV '34 Ja 6000m 24:26
4 893 Jurian Onderdijk M De Gemzen Ja 6000m 29:05
1 685 Rubin Vos M PEC 1910 Jb 6000m 22:02
2 690 Ivan Feitsma M Athlos Jb 6000m 22:13
3 684 Thijs van Aalten M Atletico '73 Jb 6000m 22:55
4 688 Wietse Koot M Daventria Jb 6000m 24:42
5 687 Twan wildeboer M PEC 1910 Jb 6000m 26:14
6 686 Lars van Surksum M PEC 1910 Jb 6000m 26:25
7 692 Joren Kanis M De Gemzen Jb 6000m 26:56
8 683 Rolf van der Hulst M Cialfo Jb 6000m 27:19
9 691 Niels van Lohuizen M De Gemzen Jb 6000m 27:42
10 689 Niek Veen M Athlos Jb 6000m 28:16
1 574 Stan Prinsen M AVA '70 Jc 3500m jc 14:19
2 564 Joël Plantinga M Isala '96 Jc 3500m jc 14:21
3 566 Zowie ter Hove M Atletico '73 Jc 3500m jc 14:29
4 570 Cas Swienink M PEC 1910 Jc 3500m jc 15:08
5 590 Nick Schreurs M AV '34 Jc 3500m jc 15:13
6 572 Roy van Os M Atletics Nijverdal Jc 3500m jc 15:21
7 567 Mathijs Weijkamp M Atletico '73 Jc 3500m jc 16:13
8 575 Jurre Jonker M Hanzesport Jc 3500m jc 16:19
9 569 Iska Buwalda M Flevo Delta Jc 3500m jc 16:37
10 576 Jeroen Dekker M Athlos Jc 3500m jc 16:49
11 592 Stijn Tromp M De Gemzen Jc 3500m jc 16:49
12 588 Jelle Westra M AV '34 Jc 3500m jc 17:04
13 578 Byron de Weerdt M Athlos Jc 3500m jc 17:12
14 583 Jacob de Graaf M AV '34 Jc 3500m jc 17:16
15 577 Jeroen Poelert M Athlos Jc 3500m jc 17:18
16 593 Wilco Jonker M De Gemzen Jc 3500m jc 17:24
17 585 Lauri Hulleman M AV '34 Jc 3500m jc 17:50
18 580 Kjell Raaijmakers M Athlos Jc 3500m jc 18:04
19 571 Jarno de Groot M Flevo Delta Jc 3500m jc 18:07
20 581 Noah van Stralen M Athlos Jc 3500m jc 18:17
21 573 Jari Kouwen M ACO Van Elderen Jc 3500m jc 18:24
22 579 Robert de Jong M Athlos Jc 3500m jc 18:36
23 591 Arnout Mak M De Gemzen Jc 3500m jc 18:48
24 589 Thijs Grashuis M AV '34 Jc 3500m jc 18:53
25 584 Jop van Hoeflaken M AV '34 Jc 3500m jc 19:06
26 587 Douwe Westra M AV '34 Jc 3500m jc 19:06
1 632 Gert Tijhuis M Atletics Nijverdal Jd1 2000m 8:22
2 642 Youri Fransen M AV Zeewolde Jd1 2000m 8:33
3 636 Owen Beuckens M NOP Jd1 2000m 8:42
4 646 Floris Brinkman M AV '34 Jd1 2000m 8:45
5 633 Julian Jansen M NOP Jd1 2000m 8:50
6 630 Robin Boersma M NOP Jd1 2000m 9:02
7 650 Daan Mandemaker M AV '34 Jd1 2000m 9:09
8 656 Mees Veldboom M De Sprinter Jd1 2000m 9:33
9 651 Juul Ogink M AV '34 Jd1 2000m 9:57
10 638 Dirk van Dis M Flevo Delta Jd1 2000m 9:58
11 647 Ivar Gielen M AV '34 Jd1 2000m 10:03
12 652 Bas Westerbroek M AV '34 Jd1 2000m 10:06
13 645 Nick Bohnsack M AV '34 Jd1 2000m 10:07
14 649 Robin de Hoop M AV '34 Jd1 2000m 10:07
15 641 Jord van der Vinne M Athlos Jd1 2000m 10:16
16 631 Roel van Maanen M NOP Jd1 2000m 10:18
17 640 Toon Grooteboer M Athlos Jd1 2000m 10:32
18 637 Jasper Voesten M NOP Jd1 2000m 10:33
19 648 Bas van Hoeflaken M AV '34 Jd1 2000m 10:34
20 635 Tom Roossink M NOP Jd1 2000m 10:39
21 654 Steven Hanekamp M De Gemzen Jd1 2000m 10:41
22 644 Wouter Janssen M Athlos Jd1 2000m 11:00
23 639 Mees Prinsen M AVA '70 Jd1 2000m 11:20
24 653 Maarten Roest M De Gemzen Jd1 2000m 11:35
25 655 Ruud Pul M De Gemzen Jd1 2000m 12:33
1 969 Thomas Mudde M Daventria Jd2 2000m 8:13
2 737 Jippe Lasschuit M AV '34 Jd2 2000m 8:39
3 730 Mirko de Pagter M Hanzesport Jd2 2000m 8:52
4 729 Jip Steman M Hanzesport Jd2 2000m 9:04
5 742 Léon Mak M De Gemzen Jd2 2000m 9:16
6 733 Noèl Butoh M Athlos Jd2 2000m 9:19
7 736 Alex van Gemund M AV '34 Jd2 2000m 9:19
8 735 Rutger de Boer M AV '34 Jd2 2000m 9:20
9 739 Melle van der Stoel M AV '34 Jd2 2000m 9:30
10 734 Nick Bakker M Athlos Jd2 2000m 9:44
11 731 Julian Vos M PEC 1910 Jd2 2000m 9:48
12 724 Eric Jan Wind M Isala '96 Jd2 2000m 9:55
13 740 F. Stout M AV '34 Jd2 2000m 10:06
14 732 Olav Koning M Athlos Jd2 2000m 10:11
15 725 Niels van Triest M Cialfo Jd2 2000m 10:19
16 728 Hidde Hendriks M Hanzesport Jd2 2000m 10:20
17 738 Mark Rietvelt M AV '34 Jd2 2000m 10:25
18 726 Jan Peter Loman M Cialfo Jd2 2000m 10:31
19 727 Rick Stegeman M Cialfo Jd2 2000m 11:12
1 825 Quint de Boer M Athlos Jpa1 1000m 4:33
2 819 Brend Baak M Flevo Delta Jpa1 1000m 4:43
3 822 Niek ter Haar M NOP Jpa1 1000m 4:48
4 830 Joran Medemblik M Athlos Jpa1 1000m 4:56
5 828 David ten Have M Athlos Jpa1 1000m 4:59
6 839 Finn Muilwijk M AV '34 Jpa1 1000m 5:01
7 840 Diewert Mul M AV '34 Jpa1 1000m 5:05
8 823 Sander Weide M De Sprinter Jpa1 1000m 5:07
9 832 Benjamin van de Bor M Athlos Jpa1 1000m 5:15
10 826 Ike Edelman M Athlos Jpa1 1000m 5:22
11 824 David de Wilde M Hanzesport Jpa1 1000m 5:23
12 831 Rens van de Guchte M Athlos Jpa1 1000m 5:24
13 829 Bas v.d. Horst M Athlos Jpa1 1000m 5:33
14 835 Boris Bergman M AV '34 Jpa1 1000m 5:50
15 843 Taco Visser M AV '34 Jpa1 1000m 5:50
16 827 Stef Schuil M Athlos Jpa1 1000m 5:53
17 836 Laszio Doelwijt M AV '34 Jpa1 1000m 5:57
18 821 Bram Lokhorst M Cialfo Jpa1 1000m 6:04
19 820 Geert van der Hulst M Cialfo Jpa1 1000m 6:10
20 837 Jurriaan Gerresheim M AV '34 Jpa1 1000m 6:31
21 841 Bram Poppe M AV '34 Jpa1 1000m 6:32
22 842 Teun Slijkhuis M AV '34 Jpa1 1000m 6:38
23 847 Erik de Bruin M AV '34 Jpa1 1000m 6:45
24 834 Wouter van Amelsvoort M AV '34 Jpa1 1000m 6:54
1 471 Kjell de Groot M Flevo Delta Jpa2 1000m 4:13
2 470 Dano van Mierlo M Phanos Jpa2 1000m 4:16
3 474 David Koning M Athlos Jpa2 1000m 4:17
4 493 Jasper van Zaanen M AV '34 Jpa2 1000m 4:18
5 491 Karma van Riel M AV '34 Jpa2 1000m 4:35
6 476 Marc van Engelen M Athlos Jpa2 1000m 4:39
7 475 Joèl van den Brink M Athlos Jpa2 1000m 4:42
8 465 Julian ten Hove M Isala '96 Jpa2 1000m 4:44
9 481 Lex Hunther M Athlos Jpa2 1000m 4:44
10 495 Daan van Trier M De Gemzen Jpa2 1000m 4:47
11 483 Yassine Bouaziz M AV '34 Jpa2 1000m 4:50
12 466 Karsten van Ommen M Isala '96 Jpa2 1000m 4:52
13 489 Jonatan Otten M AV '34 Jpa2 1000m 4:52
14 494 Ruben Kas M De Gemzen Jpa2 1000m 4:54
15 482 Imre Atmodimedjo M AV '34 Jpa2 1000m 4:58
16 472 Thijs Zoon M Flevo Delta Jpa2 1000m 5:00
17 468 Gijs van de Wetering M Cialfo Jpa2 1000m 5:02
18 485 Lukas Koppejan M AV '34 Jpa2 1000m 5:05
19 477 Thimon van Hunen M Athlos Jpa2 1000m 5:08
20 473 Tijn Jonker M Hanzesport Jpa2 1000m 5:12
21 484 Rick Jansonius M AV '34 Jpa2 1000m 5:14
22 469 Twan Koesveld M Cialfo Jpa2 1000m 5:16
23 479 Colin Bruijn M Athlos Jpa2 1000m 5:18
24 846 Jens Hanekamp M De Gemzen Jpa1 1000m 6:04
25 478 Lars van der Meer M Athlos Jpa2 1000m 6:26
26 844 Tom Oosterhof M De Gemzen Jpa1 1000m 6:29
27 480 Thijs Coenen M Athlos Jpa2 1000m 6:33
1 501 Jim van Emmerik M Cialfo Jpb 1000m 4:37
2 519 Glenn de Boer M AV '34 Jpb 1000m 4:37
3 511 Mees Kwakkelaar M Hanzesport Jpb 1000m 4:57
4 502 Sam van Emmerik M Cialfo Jpb 1000m 4:58
5 514 Thijmen Middelkamp M Athlos Jpb 1000m 5:01
6 518 Timo van den Brink M Athlos Jpb 1000m 5:06
7 507 Robin Hegeman M NOP Jpb 1000m 5:11
8 505 Senna Beuckens M NOP Jpb 1000m 5:12
9 524 Martijn van der Lecq M AV '34 Jpb 1000m 5:12
10 528 Melchior Treffers M AV '34 Jpb 1000m 5:13
11 513 Jesse ten Have M Athlos Jpb 1000m 5:23
12 529 Merijn Renshoff M De Gemzen Jpb 1000m 5:31
13 506 Tom ter Haar M NOP Jpb 1000m 5:34
14 500 Thijmen Teseling M Flevo Delta Jpb 1000m 5:35
15 503 Diederik Overeem M Cialfo Jpb 1000m 5:38
16 509 Tom Engelhart M Cialfo Jpb 1000m 5:43
17 517 Rick Aartsen M Athlos Jpb 1000m 5:50
18 504 Lude Loman M Cialfo Jpb 1000m 5:51
19 523 Robbert Janssen M AV '34 Jpb 1000m 5:52
20 512 Daan Geerling M Athlos Jpb 1000m 6:12
21 508 Bono van Emmerik M Cialfo Jpb 1000m 6:15
22 515 Luc Verbrugh M Athlos Jpb 1000m 6:23
23 520 Perry Breuls M AV '34 Jpb 1000m 6:33
24 527 Victor Sauren M AV '34 Jpb 1000m 6:36
25 526 Stijn Sauren M AV '34 Jpb 1000m 6:40
26 525 Koen Radstaake M AV '34 Jpb 1000m 6:42
1 702 Mika van Mierlo M Isala '96 Jpc 1000m 4:57
2 700 Silvan Jansen M NOP Jpc 1000m 5:06
3 720 Maikel Potkamp M De Gemzen Jpc 1000m 5:12
4 714 Kjell Hulleman M AV '34 Jpc 1000m 5:22
5 707 Julien Derksen M Cialfo Jpc 1000m 5:23
6 703 Jorgen Oonk M Cialfo Jpc 1000m 5:24
7 710 Tom Edelman M Athlos Jpc 1000m 5:28
8 711 Bram Nusmeier M Athlos Jpc 1000m 5:30
9 706 Jaap Zoon M Flevo Delta Jpc 1000m 5:35
10 717 THijs Oostenenk M AV '34 Jpc 1000m 5:38
11 718 Koen Regelink M AV '34 Jpc 1000m 5:39
12 715 Mika Naber M AV '34 Jpc 1000m 5:40
13 701 Oscar van de Wetering M Cialfo Jpc 1000m 5:55
14 719 Timo Hanekamp M De Gemzen Jpc 1000m 5:58
15 713 Twan Boom M AV '34 Jpc 1000m 6:03
16 716 Lars Oostenenk M AV '34 Jpc 1000m 6:06
17 712 Marijn Atmodimedjo M AV '34 Jpc 1000m 6:08
18 704 Simon Lokhorst M Cialfo Jpc 1000m 6:37
19 721 Bas Oosterhof M De Gemzen Jpc 1000m 6:41
20 705 Thijn Berkhoff M Cialfo Jpc 1000m 6:59
1 883 Gerard Kroes M Cialfo M35Ko 5000m 18:41
2 881 Joost Jansen M NOP M35Ko 5000m 19:10
3 885 Alfred Rekers M PEC 1910 M35Ko 5000m 19:17
4 882 Kest Beuckens M M35Ko 5000m 21:10
5 884 Berthram Mak M De Gemzen M35Ko 5000m 22:37
1 786 Mirthe Overkamp V Hanzesport Ma 3500 ma 16:23
2 788 Saskia Lensink V Hanzesport Ma 3502 ma 16:28
3 789 Lotus Westerhof V Athlos Ma 3503 ma 18:29
4 787 Lane Reckman V Athlos Ma 3501 ma 22:29
1 668 Erik Driesen M NOP Man 10000m 34:45
2 663 Ard Vlooswijk M AV '34 Man 10000m 36:51
3 661 Manfred Malcorps M Isala '96 Man 10000m 37:30
4 667 Janoah Bovenhuis M BB lopers Man 10000m 38:48
5 666 Jan Willem Hagen M Athlos Man 10000m 39:05
6 664 Jan Loosman M NOP Man 10000m 39:14
7 669 Jan sinke M NOP Man 10000m 40:32
8 662 Sjoerd van Hemert M Athlos Man 10000m 47:06
1 751 Shayne Rookhuyzen M Veluwe Man35 10000m 35:55
2 974 Henk-Jan Dorgelo M Man35 10000m 38:15
3 749 Janko van Arken M De Gemzen Man35 10000m 44:16
4 747 Jan ten Hove M Isala '96 Man35 10000m 48:42
1 878 Bennie Thunker M Isala '96 Man40 10000m 37:32
2 877 Arjen Driesen M NOP Man40 10000m 37:39
3 876 Johan Meijer M Flevo Delta Man40 10000m 40:53
4 879 Jan van den Broek M Daventria Man40 10000m 41:11
5 880 Maurice Mulder M NOP Man40 10000m 43:18
6 972 Jan Hoogeweg M NOP Man40 10000m 46:46
1 797 Cees Weeda M Veluwe Man60 7500m 29:51
2 966 Maarten Papegaaij M Isala '96 Man50 7500m 30:13
3 968 Jaap Vlaming M NOP Man50 7500m 30:26
4 964 Willem Albers M Isala '96 Man50 7500m 30:47
5 965 Willem de Vries M NOP Man50 7500m 33:06
6 967 Henk Hagen M Athlos Man50 7500m 35:31
7 796 Sytse Faber M NOP Man60 7500m 39:49
1 673 Marleen Stoel V Isala '96 Mb 3500m mb 15:25
2 677 Beele Pronk V Atletics Nijverdal Mb 3500m mb 15:41
3 678 Iris van Driest V Flevo Delta Mb 3500m mb 15:41
4 675 Marije Dankelman V ACO Van Elderen Mb 3500m mb 16:17
5 679 Anne Graumans V Flevo Delta Mb 3500m mb 16:34
6 680 Anne-Wikke Verbaan V Athlos Mb 3500m mb 16:44
7 671 Gerber Loman V Cialfo Mb 3500m mb 17:06
8 674 Annelies Breet V Flevo Delta Mb 3500m mb 17:58
9 672 Nina Meijerink V De Gemzen Mb 3500m mb 18:25
10 676 Anne Meiberg V De Gemzen Mb 3500m mb 19:43
1 852 Irene Bijman V Isala '96 Mc 2000m 8:27
2 856 Heleen Bruintjes V NOP Mc 2000m 8:47
3 851 Ilhem Tamrouti V Isala '96 Mc 2000m 8:55
4 871 Willemijn Wilms V AV '34 Mc 2000m 9:27
5 868 Merel Wevers V AV '34 Mc 2000m 9:34
6 870 Eva Janssen V AV '34 Mc 2000m 9:43
7 869 Celine Fluit V AV '34 Mc 2000m 9:52
8 861 Maggy Kamara V Athlos Mc 2000m 10:01
9 850 Dian Rolf V Isala '96 Mc 2000m 10:10
10 865 Imre Blijleven V AV '34 Mc 2000m 10:13
11 858 Meike Roosma V Hanzesport Mc 2000m 10:24
12 866 Verena van den Dikkenberg V AV '34 Mc 2000m 10:25
13 855 Norwien Bruinsma V Atletics Nijverdal Mc 2000m 10:35
14 863 Linda van Zijst V Athlos Mc 2000m 10:43
15 872 Jethel Bos V De Gemzen Mc 2000m 10:44
16 853 Lisanne Maasland V Cialfo Mc 2000m 11:27
17 857 Eva de Wilde V Hanzesport Mc 2000m 11:39
18 854 Renee Temmen V Cialfo Mc 2000m 12:14
1 537 Bea Post V Atletics Nijverdal Md1 1500m 6:50
2 544 Anna Molenberg V Athlos Md1 1500m 6:54
3 531 Fleur Tijmes V Isala '96 Md1 1500m 6:56
4 551 Kaylee de Boer V AV '34 Md1 1500m 6:57
5 554 Iris Hagemeijer V Waterland Md1 1500m 7:01
6 534 Lianne Vink V Isala '96 Md1 1500m 7:12
7 548 Rianne Kok V Athlos Md1 1500m 7:16
8 546 Chenne van den Berg V Athlos Md1 1500m 7:20
9 559 Linde Augustinus V De Gemzen Md1 1500m 7:22
10 558 Eveline Houtman V De Gemzen Md1 1500m 7:24
11 540 Ruth Oostveen V Flevo Delta Md1 1500m 7:33
12 539 Anna Oosterwegel V Daventria Md1 1500m 7:36
13 541 Tessa Meesters V Atletics Nijverdal Md1 1500m 7:38
14 547 Iris Geerling V Athlos Md1 1500m 7:40
15 532 Nora Lip V NOP Md1 1500m 7:46
16 533 Yara Telgenkamp V Atletics Nijverdal Md1 1500m 7:48
17 543 Mariska Lensink V Hanzesport Md1 1500m 7:55
18 545 Ilva Overmars V Athlos Md1 1500m 7:58
19 542 Madelief Kwakkelaar V Hanzesport Md1 1500m 8:10
20 556 Camilla Pieper V AV '34 Md1 1500m 8:26
21 552 Kiara Derksen V AV '34 Md1 1500m 8:27
22 538 Moniek Timmer V Atletics Nijverdal Md1 1500m 8:33
23 549 Sabien Lievense V Athlos Md1 1500m 8:44
24 553 Anna van Eijk V AV '34 Md1 1500m 8:52
25 535 Loes van Triest V Cialfo Md1 1500m 8:56
26 550 Talitha van den Berg V AV '34 Md1 1500m 8:58
1 956 Floor Doornwaard V De Gemzen Md2 1500m 6:05
2 938 Elke Pronk V Atletics Nijverdal Md2 1500m 6:07
3 947 Danique de Haan V AV '34 Md2 1500m 6:11
4 933 Mila Koster V Isala '96 Md2 1500m 6:30
5 957 Annet Fledderus V De Sperwers Md2 1500m 6:37
6 946 Danique Derkx V AV '34 Md2 1500m 6:47
7 951 Ronnee Peterink V AV '34 Md2 1500m 6:51
8 950 Elise Maassen V AV '34 Md2 1500m 6:59
9 936 Eva van der Hulst V Cialfo Md2 1500m 7:05
10 949 Nicole van Lente V AV '34 Md2 1500m 7:18
11 945 Esmee ten Berk de Boer V AV '34 Md2 1500m 7:20
12 942 Emma de Lange V Athlos Md2 1500m 7:24
13 940 Jasmijn Kwakkelaar V Hanzesport Md2 1500m 7:52
14 948 Cinthia Hutten V AV '34 Md2 1500m 7:55
15 937 Tessa Harmsen V Cialfo Md2 1500m 7:56
16 954 Tirza Tessemaker V De Gemzen Md2 1500m 8:06
17 935 Aniek Pannekoek V Cialfo Md2 1500m 8:14
18 941 Anna van der Sluijs V Athlos Md2 1500m 8:36
19 955 Marit Hanekamp V De Gemzen Md2 1500m 8:44
20 953 Esmeé de Ruiter V De Gemzen Md2 1500m 9:43
1 624 Kevin van de Wassenberg M Athlos Mkort 5000m 18:08
2 627 Raimo Westerhof M Athlos Mkort 5000m 18:23
3 971 Jens Tybout M Isala '96 Mkort 5000m 18:46
4 622 Stefan Breet M Flevo Delta Mkort 5000m 19:36
5 625 Rob Stuber M Athlos Mkort 5000m 20:18
6 626 Marco Gunther M Athlos Mkort 5000m 20:21
7 628 Wilco Steenwijk M PEC 1910 Mkort 5000m 20:33
8 623 Jarno Westerhof M Athlos Mkort 5000m 20:59
9 970 Dennis Bout M Athlos Mkort 5000m 26:45
1 772 Estelle Bruins V AV '34 Mpa1 1000m 4:41
2 771 Milkayla van den Berg V AV '34 Mpa1 1000m 4:47
3 780 Bente van der Stoel V AV '34 Mpa1 1000m 4:49
4 773 Elle van Kasteren V AV '34 Mpa1 1000m 4:52
5 760 Truus lutolo Ndombaxi V Flevo Delta Mpa1 1000m 4:54
6 777 Denise Rijnders V AV '34 Mpa1 1000m 5:01
7 761 Rosa Molenberg V Athlos Mpa1 1000m 5:03
8 762 Lieke Geerling V Athlos Mpa1 1000m 5:04
9 774 Fabienne ten Klooster V AV '34 Mpa1 1000m 5:07
10 756 Iris Bredewolt V Cialfo Mpa1 1000m 5:16
11 775 Ilse Leeraar V AV '34 Mpa1 1000m 5:18
12 758 Maureen Wind V Isala '96 Mpa1 1000m 5:20
13 779 Meike van de Steeg V AV '34 Mpa1 1000m 5:21
14 769 Isa Komen V Athlos Mpa1 1000m 5:25
15 768 Tara Brinker V Athlos Mpa1 1000m 5:28
16 765 Merline van den Berg V Athlos Mpa1 1000m 5:30
17 783 Evelien van Houweling V De Gemzen Mpa1 1000m 5:30
18 767 Tess ter Haar V Athlos Mpa1 1000m 5:33
19 781 Merijn Veltman V AV '34 Mpa1 1000m 5:37
20 759 Britt Kemmink V Cialfo Mpa1 1000m 5:38
21 770 Nikki Bakker V AV '34 Mpa1 1000m 5:38
22 757 Janouk Kroes V Cialfo Mpa1 1000m 5:39
23 754 Demi Roossink V NOP Mpa1 1000m 5:46
24 766 Dena van Hunen V Athlos Mpa1 1000m 5:47
25 778 Eva Snijders V AV '34 Mpa1 1000m 6:36
26 782 Maureen de Ruiter V De Gemzen Mpa1 1000m 7:13
1 903 Desi van Emmerik V Cialfo Mpa2 1000m 4:31
2 917 Pien Veld V Athlos Mpa2 1000m 4:35
3 906 Minke Nijhuis V PEC 1910 Mpa2 1000m 4:37
4 911 Sarah Peerik V Hanzesport Mpa2 1000m 4:44
5 914 Shari Vollema V Athlos Mpa2 1000m 4:52
6 902 Emma van Emmerik V Cialfo Mpa2 1000m 4:56
7 923 Sophia Mulder V AV '34 Mpa2 1000m 4:58
8 916 Laila Dadou V Athlos Mpa2 1000m 4:59
9 922 Devon de Lange V AV '34 Mpa2 1000m 5:03
10 908 Nienke Voesten V NOP Mpa2 1000m 5:07
11 913 Marloes van der Haar V De Sprinter Mpa2 1000m 5:11
12 921 Linde van Ingen V AV '34 Mpa2 1000m 5:18
13 927 Myrthe Renshoff V De Gemzen Mpa2 1000m 5:19
14 904 Lois Sluijmers V Cialfo Mpa2 1000m 5:22
15 915 Sterre van der Linden V Athlos Mpa2 1000m 5:22
16 901 Kirsten Wierda V NOP Mpa2 1000m 5:24
17 924 Sofie Riezebos V AV '34 Mpa2 1000m 5:32
18 919 Lisa Waning V Athlos Mpa2 1000m 5:37
19 920 Virginia Houben V AV '34 Mpa2 1000m 5:37
20 925 Kirsten Schreurs V AV '34 Mpa2 1000m 5:39
21 905 Marieke Maasland V Cialfo Mpa2 1000m 5:41
22 907 Esme Oonk V Cialfo Mpa2 1000m 6:27
23 928 Nienke Weggeman V Athlos Mpa2 1000m 6:31
24 926 Tessa Hanekamp V De Gemzen Mpa2 1000m 6:57
25 918 Eva van Alst V Athlos Mpa2 1000m 7:51
1 812 Tess van Randtwijk V AV '34 Mpb 1000m 5:05
2 806 Eva Aalders V AV '34 Mpb 1000m 5:08
3 815 Elisa Nap V De Gemzen Mpb 1000m 5:10
4 809 Yasmine Bouaziz V AV '34 Mpb 1000m 5:17
5 801 Jayra Bijsterbosch V Cialfo Mpb 1000m 5:30
6 803 Norya Figueiredo V Hanzesport Mpb 1000m 5:39
7 805 Jasmina Dadou V Athlos Mpb 1000m 5:39
8 807 Emma Beekman V AV '34 Mpb 1000m 5:42
9 804 Noa Boschloo V Hanzesport Mpb 1000m 5:44
10 816 Sanne Tessemaker V De Gemzen Mpb 1000m 5:52
11 802 Lisa Zoon V Flevo Delta Mpb 1000m 5:55
12 814 Noeska van Zaanen V AV '34 Mpb 1000m 5:59
13 813 Julia Telgen V AV '34 Mpb 1000m 6:06
14 810 Moira Henniger V AV '34 Mpb 1000m 6:13
15 811 Sharon van Lambalgen V AV '34 Mpb 1000m 6:19
16 817 Bo Naber V AV '34 Mpb 1000m 6:24
17 808 Gwendolyn Beishuizen V AV '34 Mpb 1000m 6:40
1 605 Fien Molenberg V Athlos Mpc 1000m 5:08
2 606 Lynn Bunnik V Athlos Mpc 1000m 5:27
3 615 Isabel van Houweling V De Gemzen Mpc 1000m 5:35
4 600 Kaylin Wierda V NOP Mpc 1000m 5:50
5 613 Renske Hanekamp V De Gemzen Mpc 1000m 5:58
6 603 Loes van Bodegom V Cialfo Mpc 1000m 6:02
7 609 Lara van Brummelen V AV '34 Mpc 1000m 6:10
8 611 Anna van Lohuizen V AV '34 Mpc 1000m 6:22
9 516 Eva Middelkamp V Athlos Mpc 1000m 6:24
10 610 Elise Koppejan V AV '34 Mpc 1000m 6:24
11 608 Lilianne Beishuizen V AV '34 Mpc 1000m 6:36
12 607 Guusje Koning V Athlos Mpc 1000m 6:38
13 601 Nienke Kroes V Cialfo Mpc 1000m 7:03
14 612 Bente Hanekamp V De Gemzen Mpc 1000m 7:06
15 602 Madelief Bijsterbosch V Cialfo Mpc 1000m 7:40
1 889 Laura Morren V Vr 6000m 29:43
2 888 Karin Hijmans V Flevo Delta Vr 6000m 31:41
3 890 Denise Mazereeuw V NOP Vr 6000m 33:08
1 790 Jacqueline Rustidge V Isala '96 Vr 40 6000m 24:00
2 791 Giny Dunnewind V ACO Van Elderen Vr 40 6000m 28:11
3 792 Agnes Olgers V NOP Vr 40 6000m 28:38
1 973 Greet Vrijbloed V Isala '96 Vr 50 6000m 29:26
2 961 Trees Rutten V Nijmegen Atletiek Vr 50 6000m 32:17