Uitslagen Indoor Epe 10-03-2013

Jongens mini pupillen C        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Maikel Potkamp 6.6 0.90 3.80 969 ptn
2 Rens Konijnenberg 7.5 0.75 2.42 574 ptn
3 Thijn Berkhoff 8.3 0.75 3.13 522 ptn
4 Sander Wiggerink 8.3 0.70 2.52 430 ptn
5 Jelte Jurriëns 9.7 0.00 3.11 201 ptn
6 Dennis Alberts 9.4 0.00 1.95 120 ptn
600m    
1 Potkamp, Maikel Gemzen 2.31.8 min  
2 Konijnenberg, Rens Cialfo 3.00.7 min  
3 Berkhoff, Thijn Cialfo 3.09.5 min  
4 Wiggerink, Sander Cialfo 3.28.3 min  
5 Alberts, Dennis Cialfo 3.28.9 min  
6 Jurriëns, Jelte Cialfo 3.33.5 min  
Meisjes mini pupillen C        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Mette Lokhorst 7.3 0.80 2.72 673 ptn
2 Nienke Kroes 7.4 0.75 2.60 608 ptn
600m    
1 Lokhorst, Mette Cialfo 2.52.6 min ptn
2 Kroes, Nienke Cialfo 3.03.1 min ptn
Jongens Pupillen CJ. Pupillen C        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Silas Valk 6.7 0.90 3.85 953 ptn
2 Simon Lokhorst 7.3 0.90 4.42 884 ptn
3 Jorgen Oonk 6.9 0.80 4.03 854 ptn
4 Juliën Derksen 7.2 0.80 3.27 739 ptn
5 Oscar van de Wetering 7.2 0.80 3.19 732 ptn
6 Tygo Hulsebos 7.6 0.75 3.89 685 ptn
7 Jelle Hofenk 9.0 0.70 2.61 352 ptn
600m    
1 Oonk, Jorgen Cialfo 2.26.7 min  
2 Hulsebos, Tygo VAV 2.30.5 min  
3 Valk, Silas PEC 1910 2.37.2 min  
4 Wetering, Oscar van de Cialfo 2.41.0 min  
5 Derksen, Juliën Cialfo 2.41.0 min  
6 Lokhorst, Simon Cialfo 2.58.6 min  
7 Hofenk, Jelle De Sprinter 3.29.9 min  
M. Pupillen C        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Fien Molenberg 7.0 0.90 3.95 903 ptn
2 Isabel van Houweling 6.9 0.80 3.61 821 ptn
3 Susanne Gruben 6.9 0.85 3.08 813 ptn
4 Fleur Gerrits 7.4 0.90 3.63 807 ptn
5 Loes van Bodegem 7.2 0.85 3.49 793 ptn
6 Madelief Bijsterbosch 7.4 0.75 3.69 701 ptn
600m    
1 Molenberg, Fien Athlos 2.25.6 min ptn
2 Houweling, Isabel van Gemzen 2.31.3 min ptn
3 Bodegem, Loes van Cialfo 2.53.4 min ptn
4 Gruben, Susanne Cialfo 2.54.1 min ptn
5 Bijsterbosch, Madelief Cialfo 3.05.5 min ptn
           
Jongens pupillen B        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Tim van de Werken 6.2 1.10 4.40 1249 ptn
2 Jim van Emmerik 6.3 1.05 3.55 1124 ptn
3 Thomas Reining 6.5 0.95 4.80 1100 ptn
4 Jasper van Craaikamp 6.4 0.85 4.69 1041 ptn
5 Tom Engelhart 6.7 0.95 3.88 992 ptn
6 Jurre Klumpenaar 6.7 0.80 3.98 890 ptn
7 Bono van Emmerik 7.0 0.90 3.30 851 ptn
8 Jens Aarts 7.2 0.85 4.03 836 ptn
9 Lude Loman 7.8 0.85 3.83 722 ptn
           
600m    
1 Craaikamp, Jasper van VAV 2.08.0 min ptn
2 Emmerik, Jim van Cialfo 2.10.0 min ptn
3 Reining, Thomas PEC 1910 2.19.5 min ptn
4 Klumpenaar, Jurre VAV 2.27.0 min ptn
5 Werken, Tim van de VAV 2.31.0 min ptn
6 Aarts, Jens PEC 1910 2.34.9 min ptn
7 Engelhart, Tom Cialfo 2.36.7 min ptn
8 Loman, Lude Cialfo 2.40.1 min ptn
9 Emmerik, Bono van Cialfo 2.49.2 min ptn
Meisjes pupillen B        
1 Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
2 Fenna Achterberg 6.4 1.05 4.43 1169 ptn
3 Dorcas Wilbrink 6.8 1.00 4.99 1088 ptn
4 Tirzah Willebrandts 6.7 0.90 4.76 1020 ptn
5 Jayra Bijsterbosch 6.9 0.95 3.93 956 ptn
6 Isa Leidekker 6.6 0.85 3.11 876 ptn
7 Rixt Hofenk 7.4 0.90 3.46 793 ptn
8 Meike Leenders 6.5 0.60 3.77 768 ptn
600m    
1 Willebrandts, Tirzah PEC 1910 2.17.9 min ptn
2 Leenders, Meike VAV 2.19.6 min ptn
3 Leidekker, Isa VAV 2.21.7 min ptn
4 Bijsterbosch, Jayra Cialfo 2.28.3 min ptn
5 Wilbrink, Dorcas Flevo Delta 2.34.0 min ptn
6 Achterberg, Fenna VAV 2.36.6 min ptn
7 Hofenk, Rixt De Sprinter 2.46.4 min ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)        
1 Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
2 Quint de Boer 6.7 1.05 7.09 1276 ptn
3 Geert v.d. Hulst 6.8 0.95 4.77 1037 ptn
4 Bjorn Hulsebos 6.7 0.90 4.67 1013 ptn
5 Marijn Huibers 6.4 0.90 3.56 993 ptn
6 Hugo v.d. Haar 6.7 0.85 4.85 989 ptn
7 Jerique Gerritsen 6.8 0.95 3.93 976 ptn
8 Bram Lokhorst 7.0 0.85 4.73 923 ptn
600m    
1 Boer, Quint de Athlos 2.05.6 min ptn
2 Hulsebos, Bjorn VAV 2.13.3 min ptn
3 Huibers, Marijn VAV 2.22.5 min ptn
4 Hulst, Geert v.d. Cialfo 2.26.7 min ptn
5 Gerritsen, Jerique PEC 1910 2.29.9 min ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Isar Bonthuis 5.8 1.30 7.13 1669 ptn
2 Bram van de Mars 6.2 1.15 5.82 1381 ptn
3 Tom Steensma 6.3 1.05 6.87 1348 ptn
4 Lex Huther 6.5 1.15 6.12 1332 ptn
5 Leroy Potkamp 6.4 1.05 6.05 1277 ptn
6 Niels de Boer 6.7 1.00 6.96 1231 ptn
7 Jesper Steegenga 6.3 0.95 4.73 1140 ptn
8 Thijmen van Kooten 6.7 1.00 5.22 1124 ptn
9 Lars van der Meer 6.8 0.85 5.55 1016 ptn
600m    
1 Bonthuis, Isar VAV 2.08.0 min  
2 Huther, Lex Athlos 2.08.6 min  
3 Steegenga, Jesper PEC 1910 2.18.3 min  
4 Boer, Niels de GAC 2.30.4 min  
5 Steensma, Tom Cialfo 2.31.0 min  
6 Kooten, Thijmen van VAV 2.34.2 min  
7 Meer, Lars van der Athlos 2.37.0 min  
8 Mars, Bram van de Cialfo 2.45.3 min  
Meisjes pupillen A(1e jrs)        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Marin Reuvers 6.3 1.15 4.94 1300 ptn
2 Iris Bredewolt 6.4 1.00 3.81 1086 ptn
3 Demi Roossink 6.5 0.95 4.37 1070 ptn
4 Rosa Molenberg 6.4 0.90 4.22 1044 ptn
5 Lieke Geerling 6.6 0.95 3.87 1012 ptn
6 Maud Gakes 7.3 0.95 4.65 937 ptn
7 Susanna van de Wetering 6.7 0.85 3.29 871 ptn
8 Shenouk Meijer 7.7 0.85 3.95 747 ptn
9 Amelie Padberg Evenboer 7.6 0.85 3.72 745 ptn
10 Janouk Kroes   0.90 4.63 585 ptn
600m    
1 Bredewolt, Iris Cialfo 2.26.0 min  
2 Padberg Evenboer, Amelie Athlos 2.42.2 min  
3 Meijer, Shenouk Athlos 2.44.6 min  
4 Gakes, Maud Athlos 2.45.6 min  
5 Wetering, Susanna van de Cialfo 2.52.2 min  
Meisjes pupillen A(2e jrs)        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Desi van Emmerik 6.0 1.25 6.20 1527 ptn
2 Pien Veld 6.3 1.20 7.29 1482 ptn
3 Iris Nass 6.1 1.10 6.30 1398 ptn
4 Sterre van der Linden 6.3 1.15 5.86 1360 ptn
5 Emma van Emmerik 6.2 1.10 5.82 1345 ptn
6 Elin Logtenberg 6.5 1.10 5.31 1245 ptn
7 Laila Dadou 6.8 1.10 6.18 1239 ptn
8 Iris Gils 6.6 1.10 4.81 1190 ptn
9 Marieke Maasland 6.3 0.95 5.15 1168 ptn
10 Esmé Oonk 6.7 0.95 5.18 1085 ptn
11 Lois Sluijmers 7.0 1.10 3.78 1037 ptn
12 Vera Bredewolt 7.2 0.95 5.19 992 ptn
600m    
1 Emmerik, Desi van Cialfo 2.07.3 min ptn
2 Emmerik, Emma van Cialfo 2.15.2 min ptn
3 Gils, Iris PEC 1910 2.17.6 min ptn
4 Logtenberg, Elin PEC 1910 2.18.2 min ptn
5 Nass, Iris PEC 1910 2.24.2 min ptn
6 Sluijmers, Lois Cialfo 2.28.8 min ptn
7 Maasland, Marieke Cialfo 2.33.0 min ptn
8 Oonk, Esmé Cialfo 2.46.7 min ptn
9 Bredewolt, Vera Cialfo 2.50.3 min ptn
Jongens junioren D        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Rick Stegeman 5.6 1.40 8.33 1569 ptn
2 Samil Sariaslan 5.6 1.25 7.75 1423 ptn
3 Noël Butoh 5.7 1.30 6.97 1387 ptn
4 Nick Bakker 6.1 1.30 5.57 1199 ptn
5 Youp Brouwer 6.5 1.25 7.73 1199 ptn
6 Niels van Triest 6.2 1.10 7.88 1165 ptn
7 Tom Roossink 6.5 1.10 6.99 1048 ptn
8 Jan Peter Loman 7.3 1.05 5.40 761 ptn
9 Martijn de Boer 7.8 1.00 5.21 631 ptn
600m    
1 Butoh, Noël Athlos 1.59.4 min  
2 Triest, Niels van Cialfo 2.20.0 min  
3 Boer, Martijn de GAC 2.33.0 min  
Meisjes junioren D        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Isa Tweehuijsen 5.8 1.30 10.65 1549 ptn
2 Naomi Hagen 6.0 1.30 7.68 1349 ptn
3 Sanne van Drunen 6.0 1.35 6.68 1329 ptn
4 Anna Sophia Padberg-Evenboer 5.9 1.25 6.09 1246 ptn
5 Floor van den Brink 6.4 1.25 6.91 1175 ptn
6 Nicky van Putten 6.2 1.20 6.36 1151 ptn
7 Chenne van den Berg 5.9 1.10 5.99 1129 ptn
8 Anna Molenberg 6.5 1.10 7.12 1055 ptn
9 Aniek Pannekoek 6.7 1.25 5.75 1042 ptn
10 Loes van Triest 6.4 1.05 7.05 1036 ptn
11 Mathilde Valk 5.8 0.00 6.54 873 ptn
12 Aniek de Wit 6.4 1.00 3.71 778 ptn
13 Layo Wilbrink 7.4 1.05 5.85 773 ptn
600m    
1 Pannekoek, Aniek Cialfo 2.15.3 min  
2 Valk, Mathilde PEC 1910 2.16.1 min  
3 Wit, Aniek de AV Athlos 2.20.7 min  
4 Wilbrink, Layo Flevo Delta 2.32.3 min  
Jongens junioren C        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Dele Wilbrink 5.7 1.40 9.94 1622 ptn
2 Marten Boeve 6.2 1.20 7.47 1215 ptn
600m    
1 Wilbrink, Dele Flevo Delta 2.02.3 min  
Meisjes junioren C        
  Naam 35m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Jessica Schilder 5.5 1.30 11.15 1656 ptn
2 Lisanne Brouwer 5.5 1.40 8.44 1603 ptn
3 Lisanne Maasland 6.0 1.35 8.43 1426 ptn
4 Amber Jurriëns 6.4 1.20 8.63 1232 ptn
5 Inge Wagenaar 6.4 1.15 6.21 1060 ptn
600m    
1 Maasland, Lisanne Cialfo 2.06.6 min  
2 Wagenaar, Inge Cialfo 2.22.9 min  
3 Jurriëns, Amber Cialfo 2.29.1 min