Tempress Solar Run - UITSLAGEN

Tempress   SolarRun, 6 april 2013          
               
Organisatie: Tempress Vaassen i.s.m. AV Cialfo Epe        
               
Uitslag 10 kilometer        
               
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Categorie Onderdeel Prestatie
1 127 Ard Vlooswijk Apeldoorn M Man40 10 kilometer 35:57
2 162 Johan Steenbergen Rijssen M Mn40+ 10 kilometer 35:59
3 155 Johan Lek Emmen M Mn40+ 10 kilometer 37:43
4 163 Fred Dijkstra Emmeloord M Mn40+ 10 kilometer 37:55
5 122 Petra Hasper Meppel V Vr40+ 10 kilometer 39:58
6 101 Roy Woensdregt Epe M Man40 10 kilometer 40:39
7 154 Janko van Arken 't Harde M Man40 10 kilometer 40:54
8 146 Tom van de Groep Bunschoten-Spakenburg M Mn40+ 10 kilometer 41:17
9 128 Erwin Schoneville Epe M Man40 10 kilometer 41:18
10 125 Alex Koelink Wenum Wiesel M Mn40+ 10 kilometer 41:24
11 166 Paul van den Berg Ermelo M Mn40+ 10 kilometer 41:38
12 153 Anne van Schuppen Emst V Vr40+ 10 kilometer 41:41
13 171 Ellard Schutte Apeldoorn M Man40 10 kilometer 41:54
14 135 Joost van Oosterhout Vaassen M Mn40+ 10 kilometer 42:38
15 173 Henk Diekamdn Apeldoorn M Mn40+ 10 kilometer 43:36
16 142 Shimee Oostendorp Apeldoorn M Man40 10 kilometer 43:47
17 140 Dennis Mensink Heerde M Man40 10 kilometer 45:08
18 168 Peter Boeting Ermelo M Mn40+ 10 kilometer 46:01
19 115 Willem Wiese Epe M Mn40+ 10 kilometer 46:25
20 141 Danny Tol Apeldoorn M Man40 10 kilometer 46:34
21 121 Wim Fokker Zutphen M Mn40+ 10 kilometer 47:00
22 149 Cindy Ancelin Arnhem V Vr40 10 kilometer 47:30
23 130 Wim Renes Veenendaal M Mn40+ 10 kilometer 48:03
24 159 Jan Ettema Apeldoorn M Mn40+ 10 kilometer 48:13
25 129 Huub Raterink Veenendaal M Mn40+ 10 kilometer 48:14
26 152 Harold Boom Vaassen M Mn40+ 10 kilometer 48:49
27 170 Celine van Oosterhout Apeldoorn V Vr40+ 10 kilometer 48:52
28 145 Gerrit-Jan van den Hul Apeldoorn M Man40 10 kilometer 48:57
29 148 Jan Lubbinge Oene M Mn40+ 10 kilometer 49:17
30 158 Sybren Stap Almen M Man40 10 kilometer 49:25
31 139 Reinier van den beld Heerde M Man40 10 kilometer 49:29
32 147 Arthur Houben Ede Gld M Mn40+ 10 kilometer 49:41
33 119 Harjen Tiesinga Utrecht M Man40 10 kilometer 50:11
34 131 Bert Leppers Veenendaal M Mn40+ 10 kilometer 50:22
35 169 Rinske van Oosterhout Vaassen V Vr40 10 kilometer 50:32
36 138 Martijn Niederer Deventer M Mn40+ 10 kilometer 50:37
37 123 Marc Berghuis Ermelo M Mn40+ 10 kilometer 50:41
38 151 Frits Lautenbag Hattem M Mn40+ 10 kilometer 50:57
39 104 Agnes van der Helden Apeldoorn V Vr40+ 10 kilometer 51:04
40 136 Jeroen van Dijk Vaassen M Man40 10 kilometer 51:10
41 137 René van der Weerd Epse M Mn40+ 10 kilometer 51:11
42 165 Marcel Doornkamp Vaassen M Mn40+ 10 kilometer 51:30
43 124 Jurjen Kampen Broekland Ov M Mn40+ 10 kilometer 51:45
44 106 Bart van Bussel Vaassen M Mn40+ 10 kilometer 51:51
45 167 Maarten van Leeuwen Hulsthorst M Man40 10 kilometer 51:54
46 134 Anton Verschoor Veenendaal M Mn40+ 10 kilometer 52:09
47 103 Paul Ahout Vaassen M Man40 10 kilometer 52:16
48 157 Johan Slot Harderwijk M Mn40+ 10 kilometer 52:29
49 120 Marcel Berends Warnsveld M Mn40+ 10 kilometer 53:31
50 109 Willie Koudenburg Vaassen M Mn40+ 10 kilometer 53:55
51 114 Gerjanne Bibo Vaassen V Vr40 10 kilometer 53:55
52 161 H.Rozendal Epe M Mn40+ 10 kilometer 54:02
53 107 Goos Pastoor Hoogeveen M Mn40+ 10 kilometer 54:22
54 108 Martin Pastoor Hoogeveen M Man40 10 kilometer 54:26
55 117 Inge Rozema-de Goede Deventer V Vr40+ 10 kilometer 54:27
56 118 Anne IJzerman Utrecht V Vr40 10 kilometer 54:31
57 172 Guy Diekman Apeldoorn M Man40 10 kilometer 54:59
58 160 Ruud Horst Epe M Mn40+ 10 kilometer 56:20
59 156 Henk Juffer Nunspeet M Mn40+ 10 kilometer 56:44
60 164 Lilian Cassee Epe V Vr40+ 10 kilometer 56:45
61 113 Danielle van der Weerd Emst V Vr40+ 10 kilometer 57:15
62 144 Angelique van 't Erve Apeldoorn V Vr40+ 10 kilometer 58:30
63 143 Randall de Boer Apeldoorn M Man40 10 kilometer 59:33
64 132 Emiel van den Heuvel Veenendaal M Mn40+ 10 kilometer 59:34
65 111 Sharona Koopmans Elburg V Vr40 10 kilometer 1:00:24
66 110 Ruth van Ringelesteijn Elburg V Vr40 10 kilometer 1:01:29
67 150 Petra Ong Apeldoorn V Vr40+ 10 kilometer 1:01:30
68 126 Debbie Rib Apeldoorn V Vr40+ 10 kilometer 1:15:29
               
Uitslag 5 kilometer        
               
Plaats Startnr Naam Woonplaats m/v Categorie Onderdeel Prestatie
1 41 Herbert Jansen Harderwijk M Man40 5 kilometer 17:16
2 38 Jaap Stijlaart Woudenberg M Mn40+ 5 kilometer 18:41
3 23 Guus Beking Zutphen M Man40 5 kilometer 18:47
4 35 Thijs Fieret Vaassen M Man40 5 kilometer 18:54
5 8 Gertjan Lahuis Twello M Mn40+ 5 kilometer 19:05
6 18 Robin Janssen Beneden Leeuwen M Man40 5 kilometer 19:13
7 3 Hans Wijgers Vaassen M Mn40+ 5 kilometer 20:39
8 46 Arjen Pelgröm Vaassen M Man40 5 kilometer 21:45
9 33 H.Fransen Gedringen M Mn40+ 5 kilometer 21:51
10 29 Pieter Beernink Arnhem M Man40 5 kilometer 21:59
11 32 Bert Smid Apeldoorn M Mn40+ 5 kilometer 22:02
12 20 Bert Otterspeer Epe M Mn40+ 5 kilometer 22:45
13 43 Bert Geerlings Zutphen M Mn40+ 5 kilometer 23:09
14 5 Ronald Lentjes Doetinchem M Mn40+ 5 kilometer 23:59
15 45 Judith Pelgröm Vaassen V Vr40 5 kilometer 24:46
16 39 Bart van 't Erve   M Man40 5 kilometer 24:46
17 37 Ruud Sanders Wichmond M Mn40+ 5 kilometer 25:05
18 44 Arjan Zweekhorst Emst M Mn40+ 5 kilometer 25:08
19 30 Anton Janssen Beneden-Leeuwen M Mn40+ 5 kilometer 25:28
20 34 Smit Olst M Mn40+ 5 kilometer 25:31
21 42 Jan Baack Epe M Mn40+ 5 kilometer 25:57
22 6 Theo Corbeek Rheden M Mn40+ 5 kilometer 26:01
23 21 Ben van Overbeek 's-Gravenhage M Mn40+ 5 kilometer 26:22
24 12 Remi janssen Apeldoorn M Man40 5 kilometer 26:24
25 13 Hennie Janssen Apeldoorn M Mn40+ 5 kilometer 26:46
26 36 Jeanine Fieret Vaassen V Vr40 5 kilometer 27:05
27 25 Danielle de Swart Zwolle V Vr40 5 kilometer 29:24
28 26 Carla Bolkestein Epe V Vr40+ 5 kilometer 29:41
29 11 Marloes Schumacher Zwolle V Vr40 5 kilometer 30:08
30 27 Willem Vermeulen Epe M Mn40+ 5 kilometer 30:15
31 1 Bernadette Dijkstra Elburg V Vr40 5 kilometer 30:22
32 40 Ilse Langevoort Vaassen V Vr40 5 kilometer 30:36
33 22 Leonie Daudey Nijmegen V Vr40 5 kilometer 31:08
34 19 Jolanda Kamphuis-Balk Vaassen V Vr40+ 5 kilometer 31:15
35 24 Bea Bessels Heerde V Vr40+ 5 kilometer 33:10
36 9 Frank Berendsen Azewijn M Mn40+ 5 kilometer 33:11
37 16 Angelique de Wilde Epe V Vr40 5 kilometer 34:00
38 15 Karin Rodijk Vaassen V Vr40 5 kilometer 34:01
39 31 Jan de Wit Apeldoorn V Vr40+ 5 kilometer 40:23