Uitslag Tempress Solar loop, 6 april 2013

Organisatie:   Tempress Vaassen i.s.m. AV Cialfo Epe      
           
Uitslag 10 kilometer      
           
Plaats Naam Woonplaats m/v Categorie Prestatie
1 Ard Vlooswijk Apeldoorn M Man40 35:57
2 Johan Steenbergen Rijssen M Mn40+ 35:59
3 Johan Lek Emmen M Mn40+ 37:43
4 Fred Dijkstra Emmeloord M Mn40+ 37:55
5 Petra Hasper Meppel V Vr40+ 39:58
6 Roy Woensdregt Epe M Man40 40:39
7 Janko van Arken 't Harde M Man40 40:54
8 Tom van de Groep Bunschoten-Spakenburg M Mn40+ 41:17
9 Erwin Schoneville Epe M Man40 41:18
10 Alex Koelink Wenum Wiesel M Mn40+ 41:24
11 Paul van den Berg Ermelo M Mn40+ 41:38
12 Anne van Schuppen Emst V Vr40+ 41:41
13 Ellard Schutte Apeldoorn M Man40 41:54
14 Joost van Oosterhout Vaassen M Mn40+ 42:38
15 Henk Diekamdn Apeldoorn M Mn40+ 43:36
16 Shimee Oostendorp Apeldoorn M Man40 43:47
17 Dennis Mensink Heerde M Man40 45:08
18 Peter Boeting Ermelo M Mn40+ 46:01
19 Willem Wiese Epe M Mn40+ 46:25
20 Danny Tol Apeldoorn M Man40 46:34
21 Wim Fokker Zutphen M Mn40+ 47:00
22 Cindy Ancelin Arnhem V Vr40 47:30
23 Wim Renes Veenendaal M Mn40+ 48:03
24 Jan Ettema Apeldoorn M Mn40+ 48:13
25 Huub Raterink Veenendaal M Mn40+ 48:14
26 Harold Boom Vaassen M Mn40+ 48:49
27 Celine van Oosterhout Apeldoorn V Vr40+ 48:52
28 Gerrit-Jan van den Hul Apeldoorn M Man40 48:57
29 Jan Lubbinge Oene M Mn40+ 49:17
30 Sybren Stap Almen M Man40 49:25
31 Reinier van den beld Heerde M Man40 49:29
32 Arthur Houben Ede Gld M Mn40+ 49:41
33 Harjen Tiesinga Utrecht M Man40 50:11
34 Bert Leppers Veenendaal M Mn40+ 50:22
35 Rinske van Oosterhout Vaassen V Vr40 50:32
36 Martijn Niederer Deventer M Mn40+ 50:37
37 Marc Berghuis Ermelo M Mn40+ 50:41
38 Frits Lautenbag Hattem M Mn40+ 50:57
39 Agnes van der Helden Apeldoorn V Vr40+ 51:04
40 Jeroen van Dijk Vaassen M Man40 51:10
41 René van der Weerd Epse M Mn40+ 51:11
42 Marcel Doornkamp Vaassen M Mn40+ 51:30
43 Jurjen Kampen Broekland Ov M Mn40+ 51:45
44 Bart van Bussel Vaassen M Mn40+ 51:51
45 Maarten van Leeuwen Hulsthorst M Man40 51:54
46 Anton Verschoor Veenendaal M Mn40+ 52:09
47 Paul Ahout Vaassen M Man40 52:16
48 Johan Slot Harderwijk M Mn40+ 52:29
49 Marcel Berends Warnsveld M Mn40+ 53:31
50 Willie Koudenburg Vaassen M Mn40+ 53:55
51 Gerjanne Bibo Vaassen V Vr40 53:55
52 H.Rozendal Epe M Mn40+ 54:02
53 Goos Pastoor Hoogeveen M Mn40+ 54:22
54 Martin Pastoor Hoogeveen M Man40 54:26
55 Inge Rozema-de Goede Deventer V Vr40+ 54:27
56 Anne IJzerman Utrecht V Vr40 54:31
57 Guy Diekman Apeldoorn M Man40 54:59
58 Ruud Horst Epe M Mn40+ 56:20
59 Henk Juffer Nunspeet M Mn40+ 56:44
60 Lilian Cassee Epe V Vr40+ 56:45
61 Danielle van der Weerd Emst V Vr40+ 57:15
62 Angelique van 't Erve Apeldoorn V Vr40+ 58:30
63 Randall de Boer Apeldoorn M Man40 59:33
64 Emiel van den Heuvel Veenendaal M Mn40+ 59:34
65 Sharona Koopmans Elburg V Vr40 1:00:24
66 Ruth van Ringelesteijn Elburg V Vr40 1:01:29
67 Petra Ong Apeldoorn V Vr40+ 1:01:30
68 Debbie Rib Apeldoorn V Vr40+ 1:15:29
           
Uitslag 5 kilometer      
           
Plaats Naam Woonplaats m/v Categorie Prestatie
1 Herbert Jansen Harderwijk M Man40 17:16
2 Jaap Stijlaart Woudenberg M Mn40+ 18:41
3 Guus Beking Zutphen M Man40 18:47
4 Thijs Fieret Vaassen M Man40 18:54
5 Gertjan Lahuis Twello M Mn40+ 19:05
6 Robin Janssen Beneden Leeuwen M Man40 19:13
7 Hans Wijgers Vaassen M Mn40+ 20:39
8 Arjen Pelgröm Vaassen M Man40 21:45
9 H.Fransen Gedringen M Mn40+ 21:51
10 Pieter Beernink Arnhem M Man40 21:59
11 Bert Smid Apeldoorn M Mn40+ 22:02
12 Bert Otterspeer Epe M Mn40+ 22:45
13 Bert Geerlings Zutphen M Mn40+ 23:09
14 Ronald Lentjes Doetinchem M Mn40+ 23:59
15 Judith Pelgröm Vaassen V Vr40 24:46
16 Bart van 't Erve   M Man40 24:46
17 Ruud Sanders Wichmond M Mn40+ 25:05
18 Arjan Zweekhorst Emst M Mn40+ 25:08
19 Anton Janssen Beneden-Leeuwen M Mn40+ 25:28
20 Smit Olst M Mn40+ 25:31
21 Jan Baack Epe M Mn40+ 25:57
22 Theo Corbeek Rheden M Mn40+ 26:01
23 Ben van Overbeek 's-Gravenhage M Mn40+ 26:22
24 Remi janssen Apeldoorn M Man40 26:24
25 Hennie Janssen Apeldoorn M Mn40+ 26:46
26 Jeanine Fieret Vaassen V Vr40 27:05
27 Danielle de Swart Zwolle V Vr40 29:24
28 Carla Bolkestein Epe V Vr40+ 29:41
29 Marloes Schumacher Zwolle V Vr40 30:08
30 Willem Vermeulen Epe M Mn40+ 30:15
31 Bernadette Dijkstra Elburg V Vr40 30:22
32 Ilse Langevoort Vaassen V Vr40 30:36
33 Leonie Daudey Nijmegen V Vr40 31:08
34 Jolanda Kamphuis-Balk Vaassen V Vr40+ 31:15
35 Bea Bessels Heerde V Vr40+ 33:10
36 Frank Berendsen Azewijn M Mn40+ 33:11
37 Angelique de Wilde Epe V Vr40 34:00
38 Karin Rodijk Vaassen V Vr40 34:01
39 Jan de Wit Apeldoorn V Vr40+ 40:23