Hurdles Special, 28-04-2013, korte tweekamp

Korte tweekamp
Meisjes D Jongens D
Meisjes C Jongens C
Meisjes B Jongens B
Meisjes A + Vrouwen Jongens A + Mannen

Meisjes D, 60mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 183 Lisanne Schoonebeek MD 02-1-2000 AV Lycurgus 9.89 625 -1.0
2 68 Didi Wals MD 18-1-2000 AV Lycurgus 9.92 620 +0.4 
3 126 Channa de Bruijn MD 24-1-2000 De-Atleet 10.12 592 +0.4 
4 122 Nicole Etman MD 13-7-2000 PAC 10.18 584 +0.4 
5 64 Julia van Delft MD 20-3-2000 GAC 10.28 571 +0.4 
6 54 Nanah Fung-Loy MD 20-2-2001 AV Sparta 10.33 564 +0.4 
7 63 Noelle Venneman MD 15-9-2000 AC TION 10.38 558 +0.4 
8 61 Joina Smit MD 21-2-2000 AC TION 10.39 556 +0.4 
9 164 Inas Chahid MD 26-1-2000 PAC 10.89 494 +0.4 
10 44 Amina Schellekens MD 25-3-2000 Phanos 10.98 484 +0.4 
11 55 Grace-Ann Pronk MD 07-3-2001 AV Sparta 11.15 464 -1.0
12 162 Annika Reuvers MD 02-7-2000 Spado 11.16 463 +0.4 
13 150 Shanna Mol MD 13-6-2000 AV Lycurgus 11.19 460 +0.4 
14 28 Lindy van der Wouden MD 30-6-2000 AV Hollandia 11.30 447 -0.9
15 105 Merle van Elzakker MD 20-8-2000 Spado 11.30 447 -1.0
16 46 Anouk Schoute MD 01-4-2000 AV Lycurgus 11.35 442 -1.0
17 20 Sanne van Drunen MD 02-3-2000 AV Spirit 11.41 435 -0.9
18 22 Nikki Boon MD 01-8-2001 AV Flevo Delta 11.53 423 -1.0
19 158 Karin van den Berg MD 07-2-2000 AV De Gemzen 11.68 407 -1.0
20 85 Gabrielle Opmeer MD 14-2-2000 PAC 11.76 399 +0.4 
21 12 Kayleigh Bok MD 22-3-2000 AV Hollandia 12.47 331 -0.9
22 76 Anna Oosterwegel MD 20-8-2001 AV Daventria 1906 12.99 286 -0.9
23 179 Aniek Pannekoek MD 14-7-2000 Cialfo 13.36 256 -0.9
24 173 Eva van der Hulst MD 01-11-2000 Cialfo 13.76 225 -0.9
 
Ronde 2
 
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 183 Lisanne Schoonebeek MD 02-1-2000 AV Lycurgus 9.84 632 -0.4 
2 68 Didi Wals MD 18-1-2000 AV Lycurgus 9.96 615 -0.4 
3 126 Channa de Bruijn MD 24-1-2000 De-Atleet 10.02 606 -0.4 
4 122 Nicole Etman MD 13-7-2000 PAC 10.20 581 -0.4 
5 64 Julia van Delft MD 20-3-2000 GAC 10.37 559 -0.4 
6 63 Noelle Venneman MD 15-9-2000 AC TION 10.38 558 +0.5 
7 54 Nanah Fung-Loy MD 20-2-2001 AV Sparta 10.53 538 -0.4 
8 61 Joina Smit MD 21-2-2000 AC TION 10.55 536 +0.5 
9 164 Inas Chahid MD 26-1-2000 PAC 10.64 524 +0.5 
10 44 Amina Schellekens MD 25-3-2000 Phanos 10.89 494 +0.5 
11 55 Grace-Ann Pronk MD 07-3-2001 AV Sparta 10.95 487 +0.5 
12 105 Merle van Elzakker MD 20-8-2000 Spado 11.22 456 +0.0 
13 162 Annika Reuvers MD 02-7-2000 Spado 11.25 453 +0.5 
14 46 Anouk Schoute MD 01-4-2000 AV Lycurgus 11.40 436 +0.0 
15 28 Lindy van der Wouden MD 30-6-2000 AV Hollandia 11.41 435 +0.0 
16 85 Gabrielle Opmeer MD 14-2-2000 PAC 11.48 428 -2.0 
17 22 Nikki Boon MD 01-8-2001 AV Flevo Delta 11.48 428 +0.0 
18 158 Karin van den Berg MD 07-2-2000 AV De Gemzen 11.77 398 -2.0 
19 12 Kayleigh Bok MD 22-3-2000 AV Hollandia 12.42 335 -2.0 
20 20 Sanne van Drunen MD 02-3-2000 AV Spirit 12.45 333 +0.0 
21 179 Aniek Pannekoek MD 14-7-2000 Cialfo 13.14 273 -2.0 
22 76 Anna Oosterwegel MD 20-8-2001 AV Daventria 1906 13.68 231 -2.0 
23 173 Eva van der Hulst MD 01-11-2000 Cialfo 16.53 54 -2.0 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Lisanne Schoonebeek 1257
2 Didi Wals 1235
3 Channa de Bruijn 1198
4 Nicole Etman 1165
5 Julia van Delft 1130
6 Noelle Venneman 1116
7 Nanah Fung-Loy 1102
8 Joina Smit 1092
9 Inas Chahid 1018
10 Amina Schellekens 978
11 Grace-Ann Pronk 951
12 Annika Reuvers 916
13 Merle van Elzakker 903
14 Lindy van der Wouden 882
15 Anouk Schoute 878
16 Nikki Boon 851
17 Gabrielle Opmeer 827
18 Karin van den Berg 805
19 Sanne van Drunen 768
20 Kayleigh Bok 666
21 Aniek Pannekoek 529
22 Anna Oosterwegel 517
23 Shanna Mol 460
24 Eva van der Hulst 279

 

Meisjes C, 80mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 25 Marijke Esselink MC 22-6-1999 AV Archeus 12.35 661 +1.1
2 5 Britta de Haan MC 31-3-1999 AV Clytoneus 12.49 644 -1.0 
3 3 Jacqueline Muts MC 15-5-1999 Phanos 12.61 630 -1.0 
4 72 Rianne Beuling MC 20-12-1999 AV NOP 12.64 627 +1.1
5 40 Anna Postema MC 24-6-1999 Prins Hendrik 12.73 617 +1.3 
6 171 Margot Keijzer MC 17-2-1998 PAC 12.75 615 -1.0 
7 2 Eva Nagelkerke MC 12-1-1999 Atletiek Maastricht 12.78 611 -1.0 
8 34 Iva Klein Baltink MC 04-2-1998 AV Daventria 1906 12.92 596 +1.1
9 8 Lisanne Brouwer MC 12-1-1999 AV Spirit 13.02 585 +1.1
10 38 Simone Lamberts MC 07-2-1999 Scopias Atletiek 13.04 583 -1.0 
11 9 Esmay Meinders MC 13-8-1999 AV NOP 13.31 555 +1.3 
12 19 Anneloes Wonink MC 06-4-1999 Groningen Atletiek 13.32 554 +1.1
13 4 Emese Vossenaar MC 03-1-1999 Prins Hendrik 13.35 551 +1.3 
14 90 Jenna Vervoorn MC 08-3-1998 PAC 13.76 510 -1.0 
15 10 Lotte Manshanden MC 05-6-1998 AV Hollandia 13.92 495 -1.3 
16 18 Manon Schoop MC 07-8-1999 AV NOP 14.21 469 +1.1 
17 69 Maaike Nuijten MC 26-5-1999 Spado 14.34 457 +1.3 
18 106 Marit Fiechter MC 01-2-1998 AV PEC 1910 14.48 445 +1.3 
19 37 Rian Mulder MC 06-8-1998 Hellas Utrecht 14.81 417 -1.3 
20 27 Imke Hilderink MC 08-3-1999 AV NOP 15.19 387 -1.3 
21 78 Thessa van Klaveren MC 08-2-1998 ARV Ilion 15.27 380 -1.3 
22 180 Inge Wagenaar MC 01-12-1999 Cialfo 17.70 218 +1.1 
23 130 Ilse Dirkzwager MC 15-11-1999 Delta Sport 18.25 187 +1.1 

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 5 Britta de Haan MC 31-3-1999 AV Clytoneus 12.45 649 -0.9 
2 3 Jacqueline Muts MC 15-5-1999 Phanos 12.67 624 -0.9 
3 171 Margot Keijzer MC 17-2-1998 PAC 12.72 618 -0.9 
4 72 Rianne Beuling MC 20-12-1999 AV NOP 12.75 615 -0.9 
5 40 Anna Postema MC 24-6-1999 Prins Hendrik 12.88 600 -0.9 
6 2 Eva Nagelkerke MC 12-1-1999 Atletiek Maastricht 12.91 597 -1.8 
7 38 Simone Lamberts MC 07-2-1999 Scopias Atletiek 12.99 588 -1.8 
8 90 Jenna Vervoorn MC 08-3-1998 PAC 13.02 585 -0.5
9 4 Emese Vossenaar MC 03-1-1999 Prins Hendrik 13.26 560 -0.5
10 8 Lisanne Brouwer MC 12-1-1999 AV Spirit 13.43 543 -1.8 
11 34 Iva Klein Baltink MC 04-2-1998 AV Daventria 1906 13.62 524 -1.8 
12 10 Lotte Manshanden MC 05-6-1998 AV Hollandia 13.63 523 -0.5
13 9 Esmay Meinders MC 13-8-1999 AV NOP 13.71 515 -1.8 
14 19 Anneloes Wonink MC 06-4-1999 Groningen Atletiek 14.07 481 -1.8 
15 106 Marit Fiechter MC 01-2-1998 AV PEC 1910 14.09 480 +0.1
16 128 Anouk Roosenschoon MC 29-1-1998 AV Sprint 14.18 471 -0.5
17 69 Maaike Nuijten MC 26-5-1999 Spado 14.28 463 -0.5
18 18 Manon Schoop MC 07-8-1999 AV NOP 14.35 456 -0.5
19 37 Rian Mulder MC 06-8-1998 Hellas Utrecht 14.83 415 +0.1
20 27 Imke Hilderink MC 08-3-1999 AV NOP 15.26 381 +0.1
21 11 Megan Hoogland MC 04-7-1999 AV Hollandia 15.40 370 -0.5
22 45 Naomie Zwaag MC 27-10-1998 AV Hollandia 16.42 297 -0.5
23 70 Renate Kuijper MC 24-8-1999 AV Hollandia 17.18 249 -0.5
24 130 Ilse Dirkzwager MC 15-11-1999 Delta Sport 17.71 217 -0.5
25 180 Inge Wagenaar MC 01-12-1999 Cialfo 18.00 201 +0.1
 
Meerkamp
Plaats Naam Punten
1 Britta de Haan 1293
2 Jacqueline Muts 1254
3 Rianne Beuling 1242
4 Margot Keijzer 1233
5 Anna Postema 1217
6 Eva Nagelkerke 1208
7 Simone Lamberts 1171
8 Lisanne Brouwer 1128
9 Iva Klein Baltink 1120
10 Emese Vossenaar 1111
11 Jenna Vervoorn 1095
12 Esmay Meinders 1070
13 Anneloes Wonink 1035
14 Lotte Manshanden 1018
15 Manon Schoop 925
16 Marit Fiechter 925
17 Maaike Nuijten 920
18 Rian Mulder 832
19 Imke Hilderink 768
20 Marijke Esselink 661
21 Anouk Roosenschoon 471
22 Inge Wagenaar 419
23 Ilse Dirkzwager 404
24 Thessa van Klaveren 380
25 Megan Hoogland 370
26 Naomie Zwaag 297
27 Renate Kuijper 249

Meisjes B, 100mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 56 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-1-1998 AV Sparta 14.58 796 +0.0 
2 94 Veerle Simons MB 12-2-1996 STB 15.33 713 +0.0 
3 95 Daphne Simons MB 12-2-1996 STB 15.45 701 +0.0 
4 77 Emma Oosterwegel MC 29-6-1998 AV Daventria 1906 15.84 662 +0.0 
5 170 Eva Jaarsma MB 13-4-1996 AV Lycurgus 15.85 661 +0.0 
6 148 Anne van de Wiel MB 04-6-1997 AV Sprint 15.91 655 +0.0 
7 152 Elise Pelgrim MB 13-5-1997 Prins Hendrik 16.06 640 +0.6 
8 103 Anniek Nijhof MB 25-1-1997 AAC '61 16.19 628 +0.6 
9 140 Nikki Jacobs MB 01-5-1997 Prins Hendrik 16.38 610 +0.6 
10 71 Dijnja Bosker MB 10-10-1997 AAC '61 16.56 594 +0.6 
11 120 Zoe Francken MB 19-6-1997 AV PEC 1910 17.21 538 +0.6 
12 93 Kim Frijns MB 14-9-1997 AV Unitas 17.49 515 +0.6 
13 30 Krista Smit MB 19-1-1997 AV Athlos 17.61 505 +0.0 
14 102 Tamar Nijhof MB 25-1-1997 AAC '61 17.93 480 +0.0 
15 119 Eva Peters MB 23-12-1997 AV PEC 1910 18.45 441 +0.0 
16 123 Roos Peeters MB 25-7-1997 Prins Hendrik 19.67 358 +0.0 
17 139 Jessie Tybout MB 24-11-1997 Isala '96 DIS 0 +0.0 
18 101 Nele van den Broek MB 03-2-1997 AV Sprint DNS 0 +0.0 

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 56 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-1-1998 AV Sparta 14.20 841 +0.6 
2 94 Veerle Simons MB 12-2-1996 STB 14.54 801 +0.6 
3 77 Emma Oosterwegel MC 29-6-1998 AV Daventria 1906 15.07 741 +0.6 
4 148 Anne van de Wiel MB 04-6-1997 AV Sprint 15.51 695 +0.6 
5 170 Eva Jaarsma MB 13-4-1996 AV Lycurgus 15.64 681 +0.6 
6 71 Dijnja Bosker MB 10-10-1997 AAC '61 15.68 677 +1.1 
7 140 Nikki Jacobs MB 01-5-1997 Prins Hendrik 15.77 668 +0.9 
8 139 Jessie Tybout MB 24-11-1997 Isala '96 15.80 666 +1.1 
9 103 Anniek Nijhof MB 25-1-1997 AAC '61 15.86 660 +0.9 
10 101 Nele van den Broek MB 03-2-1997 AV Sprint 15.95 651 +0.9 
11 152 Elise Pelgrim MB 13-5-1997 Prins Hendrik 16.09 637 +0.9 
12 93 Kim Frijns MB 14-9-1997 AV Unitas 17.06 550 +0.9 
13 120 Zoe Francken MB 19-6-1997 AV PEC 1910 17.20 538 +0.9 
14 30 Krista Smit MB 19-1-1997 AV Athlos 17.23 536 +1.1 
15 102 Tamar Nijhof MB 25-1-1997 AAC '61 17.32 528 +1.1 
16 119 Eva Peters MB 23-12-1997 AV PEC 1910 17.69 499 +1.1 
17 95 Daphne Simons MB 12-2-1996 STB DIS 0 +0.6 
 
Meerkamp
Plaats Naam Punten
1 Maayke Tjin-A-Lim 1637
2 Veerle Simons 1514
3 Emma Oosterwegel 1403
4 Anne van de Wiel 1350
5 Eva Jaarsma 1342
6 Anniek Nijhof 1288
7 Nikki Jacobs 1278
8 Elise Pelgrim 1277
9 Dijnja Bosker 1271
10 Zoe Francken 1076
11 Kim Frijns 1065
12 Krista Smit 1041
13 Tamar Nijhof 1008
14 Eva Peters 940
15 Daphne Simons 701
16 Jessie Tybout 666
17 Nele van den Broek 651
18 Roos Peeters 358

Meisjes A + Vrouwen, 100mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 24 Nancy van Petersen V 10-5-1992 AV '34 14.20 841 +0.9 
2 51 Eefje Boons MA 18-7-1994 AV Daventria 1906 14.34 825 +0.9 
3 26 Marije van Hunenstijn MA 02-3-1995 AV '34 14.78 773 +0.9 
4 165 Lieke Oude Egberink V 07-2-1988 AV Attila 18.84 414 +0.9 
5 177 Lisa Lagrand V 25-5-1993 AV Lycurgus 19.73 354 +0.9 

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 24 Nancy van Petersen V 10-5-1992 AV '34 14.18 844 +0.7 
1 51 Eefje Boons MA 18-7-1994 AV Daventria 1906 14.18 844 +0.7 
3 26 Marije van Hunenstijn MA 02-3-1995 AV '34 14.74 778 +0.7 
4 165 Lieke Oude Egberink V 07-2-1988 AV Attila 15.62 684 +0.7 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Nancy van Petersen 1685
2 Eefje Boons 1669
3 Marije van Hunenstijn 1551
4 Lieke Oude Egberink 414
5 Lisa Lagrand 354

Jongens D, 80mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 163 Finnian van der Steenhoven JD 01-5-2000 PAC 12.70 620 +1.1
2 174 Philip van de Beek JD 11-10-2000 Phanos 13.23 563 +1.1
3 159 Julian Jansen JD 27-1-2001 AV NOP 13.27 559 -1.1
4 135 Léon Mak JD 05-9-2001 AV De Gemzen 13.60 526 -1.1
5 65 Guus Nijkamp JD 02-5-2000 Spado 13.83 504 +1.1
6 67 Koen van Perse JD 20-1-2000 Hellas Utrecht 14.04 484 +1.1
7 87 Sander Doodewaard JD 19-2-2000 AV Sprint 14.64 431 -1.1
8 143 Sven Roosen JD 27-7-2001 GVAC 14.86 413 -1.1
9 97 Levi van Diest JD 13-8-2001 AV Lycurgus 15.77 343 -1.5
10 182 Felix Schillings JD 09-5-2001 ADSV Dynamica 15.82 339 -1.5
11 161 Joost van Deudekom JD 11-9-2001 AV Lycurgus 16.03 324 -1.5
12 136 Wessel den Engelse JD 20-11-2001 PAC 16.27 307 +1.1
13 89 Norbert Weijenberg JD 13-10-2001 Spado 16.40 299 -1.5
14 181 Kinino Daniel JD 27-7-2001 AV Daventria 1906 16.49 293 -1.1
15 134 Paavo de Leng JD 12-2-2001 ADSV Dynamica 16.64 283 -1.5
16 117 Stan de Deugd JD 15-3-2001 Spado 17.08 255 -1.5

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 163 Finnian van der Steenhoven JD 01-5-2000 PAC 12.82 607 +0.0 
2 159 Julian Jansen JD 27-1-2001 AV NOP 13.09 578 +0.0 
3 174 Philip van de Beek JD 11-10-2000 Phanos 13.56 530 +0.0 
4 135 Léon Mak JD 05-9-2001 AV De Gemzen 13.63 523 +0.0 
5 143 Sven Roosen JD 27-7-2001 GVAC 14.05 483 +0.0 
6 65 Guus Nijkamp JD 02-5-2000 Spado 14.34 457 +0.0 
7 67 Koen van Perse JD 20-1-2000 Hellas Utrecht 14.35 456 +0.0 
8 87 Sander Doodewaard JD 19-2-2000 AV Sprint 14.44 448 +0.0 
9 97 Levi van Diest JD 13-8-2001 AV Lycurgus 14.78 420 +0.0 
10 136 Wessel den Engelse JD 20-11-2001 PAC 16.17 314 -1.8 
11 182 Felix Schillings JD 09-5-2001 ADSV Dynamica 16.34 303 +0.0 
12 134 Paavo de Leng JD 12-2-2001 ADSV Dynamica 16.39 299 -1.8 
13 161 Joost van Deudekom JD 11-9-2001 AV Lycurgus 16.46 295 +0.0 
14 89 Norbert Weijenberg JD 13-10-2001 Spado 16.50 292 -1.8 
15 117 Stan de Deugd JD 15-3-2001 Spado 18.73 161 -1.8 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Finnian van der Steenhoven 1227
2 Julian Jansen 1137
3 Philip van de Beek 1093
4 Léon Mak 1049
5 Guus Nijkamp 961
6 Koen van Perse 940
7 Sven Roosen 896
8 Sander Doodewaard 879
9 Levi van Diest 763
10 Felix Schillings 642
11 Wessel den Engelse 621
12 Joost van Deudekom 619
13 Norbert Weijenberg 591
14 Paavo de Leng 582
15 Stan de Deugd 416
16 Kinino Daniel 293

Jongens C, 100mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 58 Bryan Pronk JC 22-6-1999 AV Sparta 14.06 823 +0.2 
2 147 Ramsey Angela JC 06-11-1999 PAC 14.25 802 +0.2 
3 47 Robin Vliem JC 28-1-1998 AV Athlos 14.37 790 +0.2 
4 98 Luc Orbons JC 25-1-1999 AV Phoenix 14.49 777 +0.3 
5 14 Django de Vreng JC 20-2-1998 AV Hollandia 14.57 769 +0.2 
6 86 Sergio van der Meide JC 09-9-1999 PAC 14.60 766 +0.2 
7 31 Luuk Peters JC 01-2-1999 AV PEC 1910 14.63 763 +0.2 
8 81 Pelle Gelderblom JC 27-7-1998 AV '56 14.66 760 +0.2 
9 108 Rafael Raap JC 18-3-1999 PAC 14.80 745 +0.2 
10 153 Liam van der Schaaf JC 08-10-1998 Phanos 14.81 744 +0.2 
11 157 Reinout van Kampen JC 19-2-1999 Prins Hendrik 15.08 718 +0.2 
12 59 Cas Swienink JC 24-3-1998 AV PEC 1910 15.23 704 +0.3 
13 7 Joppe Stokvis JC 01-1-1999 AV Triathlon 15.48 681 +0.2 
14 82 Daan van Liere JC 18-3-1999 AV '56 15.54 675 +0.3 
15 80 Yslain Verwaal JC 22-7-1999 PAC 15.62 668 +0.6
16 129 Lars Dirkzwager JC 23-3-1998 AV '56 15.75 657 +0.3 
17 155 Gijs Mourits JC 23-2-1998 VAV 15.82 651 +0.6
18 111 Robert Olgers JC 09-2-1999 AV NOP 16.44 599 +0.6
19 169 Joram Ganzevoort JC 02-4-1999 AV Heerenveen 16.67 580 +0.6
20 53 Jarno de Groot JC 27-1-1999 AV Flevo Delta 17.26 536 +0.3 
21 132 Hugo van den Berg JC 24-10-1999 AV NOP 17.34 530 +0.6
22 23 Scott Boon JC 26-10-1999 AV Flevo Delta 17.66 507 +0.6
23 79 Lucas van Klaveren JC 11-11-1999 ARV Ilion 17.76 500 +0.6
24 92 August de Weijer JC 12-3-1999 AV Sprint 17.79 498 +0.3 
25 167 Gerwin de Haan JC 17-6-1999 AV Heerenveen 18.26 466 +0.6
26 115 Tim Jong JC 05-12-1999 Altis 18.37 459 +0.6
27 57 Jay Jay Fung-Loy JC 15-6-1999 AV Sparta 18.54 448 +0.6
28 151 Thomas van der Vooren JC 16-4-1998 AV Triathlon 18.77 434 +0.2 
29 124 Arjen de Kock JC 02-1-1999 SV Diomedon 19.01 419 +0.6
30 84 Jim van Gorkum JC 26-1-1998 Spado DNF 0 +0.6

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 58 Bryan Pronk JC 22-6-1999 AV Sparta 13.67 867 +1.5 
2 147 Ramsey Angela JC 06-11-1999 PAC 14.12 816 +1.5 
3 98 Luc Orbons JC 25-1-1999 AV Phoenix 14.22 806 +1.5 
4 47 Robin Vliem JC 28-1-1998 AV Athlos 14.31 796 +1.5 
5 14 Django de Vreng JC 20-2-1998 AV Hollandia 14.59 767 +1.5 
6 81 Pelle Gelderblom JC 27-7-1998 AV '56 14.71 754 +0.8 
7 153 Liam van der Schaaf JC 08-10-1998 Phanos 14.85 741 +0.8 
8 31 Luuk Peters JC 01-2-1999 AV PEC 1910 14.94 732 +0.8 
9 157 Reinout van Kampen JC 19-2-1999 Prins Hendrik 15.05 721 +0.8 
10 7 Joppe Stokvis JC 01-1-1999 AV Triathlon 15.15 711 +0.5
11 86 Sergio van der Meide JC 09-9-1999 PAC 15.22 705 +1.5 
12 59 Cas Swienink JC 24-3-1998 AV PEC 1910 15.31 696 +0.8 
13 108 Rafael Raap JC 18-3-1999 PAC 15.32 695 +0.8 
14 155 Gijs Mourits JC 23-2-1998 VAV 15.75 657 +0.5
15 82 Daan van Liere JC 18-3-1999 AV '56 16.02 633 +0.5
16 129 Lars Dirkzwager JC 23-3-1998 AV '56 16.06 630 +0.5
17 53 Jarno de Groot JC 27-1-1999 AV Flevo Delta 16.07 629 +1.4 
18 84 Jim van Gorkum JC 26-1-1998 Spado 16.16 622 +0.5
19 111 Robert Olgers JC 09-2-1999 AV NOP 16.39 603 +1.4 
20 79 Lucas van Klaveren JC 11-11-1999 ARV Ilion 16.58 587 +1.4 
21 80 Yslain Verwaal JC 22-7-1999 PAC 16.72 576 +0.5
22 57 Jay Jay Fung-Loy JC 15-6-1999 AV Sparta 16.94 559 +0.8 
23 132 Hugo van den Berg JC 24-10-1999 AV NOP 17.03 553 +1.4 
24 92 August de Weijer JC 12-3-1999 AV Sprint 17.16 543 +0.8 
25 23 Scott Boon JC 26-10-1999 AV Flevo Delta 17.29 533 +1.4 
26 169 Joram Ganzevoort JC 02-4-1999 AV Heerenveen 17.30 533 +1.4 
27 167 Gerwin de Haan JC 17-6-1999 AV Heerenveen 17.96 486 +0.8 
28 124 Arjen de Kock JC 02-1-1999 SV Diomedon 18.02 482 +0.8 
29 115 Tim Jong JC 05-12-1999 Altis 18.46 453 +0.8 
30 151 Thomas van der Vooren JC 16-4-1998 AV Triathlon DNS 0 +0.8 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Bryan Pronk 1690
2 Ramsey Angela 1618
3 Robin Vliem 1586
4 Luc Orbons 1583
5 Django de Vreng 1536
6 Pelle Gelderblom 1514
7 Luuk Peters 1495
8 Liam van der Schaaf 1485
9 Sergio van der Meide 1471
10 Rafael Raap 1440
11 Reinout van Kampen 1439
12 Cas Swienink 1400
13 Joppe Stokvis 1392
14 Daan van Liere 1308
15 Gijs Mourits 1308
16 Lars Dirkzwager 1287
17 Yslain Verwaal 1244
18 Robert Olgers 1202
19 Jarno de Groot 1165
20 Joram Ganzevoort 1113
21 Lucas van Klaveren 1087
22 Hugo van den Berg 1083
23 August de Weijer 1041
24 Scott Boon 1040
25 Jay Jay Fung-Loy 1007
26 Gerwin de Haan 952
27 Tim Jong 912
28 Arjen de Kock 901
29 Jim van Gorkum 622
30 Thomas van der Vooren 434

Jongens B, 100mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 62 Sybren Blok JB 25-6-1996 PAC 14.42 913 -0.2
2 176 Lucas Leemhuis JB 09-2-1996 AV Lycurgus 15.50 797 -0.2
3 145 Wessel Boons JB 27-3-1997 AV Daventria 1906 15.97 752 -0.2
4 91 Leon Casse JB 06-5-1996 HAC '63 16.00 749 +1.5 
5 116 Mike Jong JB 02-10-1996 Altis 16.16 734 -0.2
6 114 Martijn Meijer JB 22-4-1997 AV Lopersgroep Deurne 16.25 726 +1.5 
7 133 Finn de Leng JB 24-2-1997 ADSV Dynamica 16.67 689 +1.5 
8 154 Fabian Verkaaik JB 21-9-1996 Delta Sport 16.68 688 +1.5 
9 100 Bas Voermans JB 22-1-1997 PAC 16.95 665 +1.5 
10 66 Gijs Langkamp JB 20-1-1996 AV Daventria 1906 17.07 655 -0.2
11 96 Sjoerd Dijkstra JB 29-2-1996 PAC 17.73 603 +1.5 
12 166 Olivier Somers JB 02-5-1996 AV Attila DNS 0 -0.2

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 62 Sybren Blok JB 25-6-1996 PAC 14.38 917 +0.8 
2 166 Olivier Somers JB 02-5-1996 AV Attila 15.04 844 +0.6 
3 176 Lucas Leemhuis JB 09-2-1996 AV Lycurgus 15.43 804 +0.8 
4 116 Mike Jong JB 02-10-1996 Altis 16.06 743 +0.8 
5 154 Fabian Verkaaik JB 21-9-1996 Delta Sport 16.35 717 +0.6 
6 133 Finn de Leng JB 24-2-1997 ADSV Dynamica 16.70 686 +0.8 
7 96 Sjoerd Dijkstra JB 29-2-1996 PAC 16.78 679 +0.6 
8 66 Gijs Langkamp JB 20-1-1996 AV Daventria 1906 16.96 664 +0.6 
9 100 Bas Voermans JB 22-1-1997 PAC 17.32 635 +0.6 
10 91 Leon Casse JB 06-5-1996 HAC '63 17.84 594 +0.8 
11 145 Wessel Boons JB 27-3-1997 AV Daventria 1906 DNS 0 +0.6 
12 114 Martijn Meijer JB 22-4-1997 AV Lopersgroep Deurne DIS 0 +0.8 
 
Meerkamp
Plaats Naam Punten
1 Sybren Blok 1830
2 Lucas Leemhuis 1601
3 Mike Jong 1477
4 Fabian Verkaaik 1405
5 Finn de Leng 1375
6 Leon Casse 1343
7 Gijs Langkamp 1319
8 Bas Voermans 1300
9 Sjoerd Dijkstra 1282
10 Olivier Somers 844
11 Wessel Boons 752
12 Martijn Meijer 726

Jongens A + Mannen, 110mH
Ronde 1
 
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 149 Thymo Reichgelt JA 06-2-1995 AV Sprint 16.97 663 -0.1
2 178 Sven van Doodewaerd M 11-10-1990 AV Lycurgus 17.06 656 -0.1
3 160 Kevin Hardeman JA 02-2-1994 Climax 17.77 600 -0.1
4 156 Paul Groen M 23-9-1989 GAC 14.43 912 +1.2 
5 104 Sander van der Waals JA 03-2-1995 AV Sprint 15.27 820 +1.2 
6 175 Lars Rumawatine JA 27-2-1994 MPM 16.02 747 +1.2 
 

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 156 Paul Groen M 23-9-1989 GAC 14.77 873 +0.2 
2 104 Sander van der Waals JA 03-2-1995 AV Sprint 15.56 791 +0.2 
3 175 Lars Rumawatine JA 27-2-1994 MPM 16.02 747 +0.2 
4 149 Thymo Reichgelt JA 06-2-1995 AV Sprint 16.23 728 +1.1 
5 160 Kevin Hardeman JA 02-2-1994 Climax 17.41 628 +1.1 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Paul Groen 1785
2 Sander van der Waals 1611
3 Lars Rumawatine 1494
4 Thymo Reichgelt 1391
5 Kevin Hardeman 1228
6 Sven van Doodewaerd 656