uitslagen 6 uursloop 28 december 2013

Uitslagenlijst 6-Uursloop, Estafettemarathon en 1 -Uursloop
Epe, 28 december 2013

 
HSEN, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Wouter DeCock 1983 BelgiĆ« 62.456  
2 Jean Paul van der Bas 1990 Amersfoort 61.874  
3 Herwin Weststrate 1984 LAAC Twente 58.106  
4 Lieven van den Broucke 1980 Swellegem (BEL) 45.154  
5 Wouter Mooij 1979 Amsterddam 24.898  
6 Ivo Grootjes 1980 Amsterdam 18.990  
7 Dsane 1981 Cuijk 15.192  
 
MM35, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Moritz Maus 1975 Duitsland 61.133  
2 Marco Hartman 1974 MarathonPlus 55.150  
3 Ralph Zijlma 1976 Dutch Runners 29.540  
 
MM40, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Erik Kuijer 1973 MarathonPlus 75.848  
2 Andy Roodenburg 1971 Energie 30.384  
 
MM45, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Wim Scholten 1966 Nederland 64.862  
2 Nitisch Zuidema 1967 Utrecht 60.810  
3 Keed Haasnoot 1965 Leiden Atletiek 59.568  
4 Justin Winton 1968 Amersfoort 59.160  
5 Jan Tonkens 1967 Biddinghuizen 54.036  
6 Johan Luijcken 1964 Duitsland 53.599  
7 Rinus van de Wal 1964 MarathonPlus 51.484  
8 Theo Slump 1967 Hoogkerk 42.622  
9 Rik Plakke 1967 Loopgroep Jan Strijk 27.008  
 
MM50, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Xavier Verbruggen 1963 Zulte (BEL) 73.507  
2 Chris Zaal 1963 Den Haag 60.773  
3 Chris van den Neut 1961 Startbaan 60.201  
4 Frank Dams 1963 Wilhelmshaven (GER) 43.888  
5 Hans Spieker 1960 MarathonPlus 34.604  
6 Piet Abma 1959 Oud Vossmeer 24.054  
 
MM55, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Oude Booijnk 1958 Deurningen 54.987  
2 Bob Verbrugge 1957 RRZ 53.172  
3 Rui Cabral 1955 AAC 46.872  
4 Willem Kramer 1958 Veluwe 43.044  
 
MM60, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 T.Konter 1952 Salland 43.466  
 
MM70, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 A.Schuurman 1936 Amsterdam 51.663  
 
VM40, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Luony Timmermans 1972 Cialfo 53.790  
2 Majet Spoelder 1971 Triathlon 38.824  
 
VM45, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Carola Schot 1968 Energie 74.272  
2 Anita Berendsen 1969 Cialfo 45.787  
 
VM55, 6-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Ineke Scheffer 1958 Friesland 47.179  
 
HSEN, 1-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Ruben Schoenmakers 1995 De Gemzen 15.592  
 
MM45, 1-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Harry Veldkamp 1967 Cialfo 13.316  
 
MM50, 1-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Ronald Nijland 1962 De Gemzen 13.991  
2 T.van Oort 1960 Cialfo 8.709  
 
MM55, 1-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Jan Hollak 1957 Veluwe 14.471  
 
MM60, 1-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Buijs 1952 Hattem 12.056  
2 Harrie Stempher 1950 avVN 9.990  
3 Johan van Santen 1953 avVN 7.775  
 
MM70, 1-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Jan Draayer 1940 De Gemzen 9.869  
 
VSEN, 1-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Mariska Werler 1994 Cialfo 12.235  
2 Celine Leurs 2002 Cialfo 8.000  
 
VM55, 1-UURSLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Afstand  
1 Bea Cleassens 1954 Cialfo 10.463  
2 Annie van Rossum 1954 avVN 7.596  
 
TEAM, EST-MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Turkse Kracht   Nederland 2:41:30  
2 Van Emmerik 1   Cialfo 2:47:05  
3 Marathon Plus   Deventer 2:56:26  
4 Gillende Keukenmeiden   Nederland 3:01:52  
5 TEAM 199   Nederland 3:13:12