Tempress Solar Run, Vaassen 29-03-2014

Uitslag 10 kilometer        
Plaats Startnr Naam Woonplaats Geslacht Categorie Prestatie
1 778 Martijn Schakelaar HATTEM M M40+ 36:11
2 767 Stephen Riemens Zwolle M M40+ 37:20
3 737 Peter Ligthart Hasselt M M40+ 37:56
4 764 Maikel Vogels Hattem M M40 38:02
5 759 Nico Nieuwkerk Apeldoorn M M40+ 39:38
6 774 Myako Peterink Apeldoorn M M40+ 39:48
7 709 Christiaan van Putten Emst M M40+ 40:43
8 780 Henk de Zwaan Harderwijk M M40+ 40:56
9 766 Arno Niem Dokman Wapenveld M M40 41:02
10 786 Menno Fieret Vaassen M M40 41:44
11 781 AK Nkambi Hardewijk V Vr40+ 41:50
12 796 P Beernink   M M40 41:50
13 738 Jurgen van der Meer Ugchelen M M40+ 41:51
14 745 Shimee Oostendorp Apeldoorn M M40 42:20
15 797 Henk Koldenhof   M M40+ 42:27
16 725 Roel Kleine Hoogeveen M M40+ 42:29
17 779 Saskia Schutte VEESSEN V Vr40+ 42:36
18 795 Ellard Schutte Apeldoorn M M40 42:50
19 715 Han Berghorst Heerde M M40 43:02
20 783 R Mensink Hattem M M40 43:13
21 746 Sander Leusenkamp Zwolle M M40+ 43:24
22 749 Gert-Jan Oosterveen Epe M M40 43:40
23 732 Robert Kuyper Rhenen M M40+ 43:52
24 785 Tim Raveling Groningen M M40 44:21
25 710 Ralph Schuurman Deventer M M40+ 44:52
26 768 Andre Poorterman Apeldoorn M M40 45:54
27 787 Thijs Fieret Vaassen M M40 46:00
28 794 Richard Hofmeijer Heerde M M40 46:00
29 784 Dennis Mensink   M M40 46:02
30 757 Bram van der Linde Apeldoorn M M40 46:12
31 750 Danny Tol Apeldoorn M M40 46:13
32 771 Joost Veltman Heerde M M40+ 46:27
33 712 Marcel Bult Apeldoorn M M40+ 46:53
34 724 Hilda Mulder Hoogeveen V Vr40+ 47:10
35 704 Henk Bruggeman Arnhem M M40+ 47:40
36 753 Nanette Dijkman Heerde V Vr40 48:04
37 789 Henny Velthuijzen Epe M M40+ 48:18
38 742 Erwin Geldof Apeldoorn M M40 48:21
39 770 Tino Reijnders Putten M M40+ 48:22
40 765 Ronnie Wenting Didam M M40 48:49
41 754 Hubert Bögemann Heerde M M40+ 49:04
42 793 Jeroen Boersma Apeldoorn M M40+ 49:08
43 740 Dick de Reus Nunspeet M M40+ 49:19
44 702 Hans Prins Vaassen M M40+ 49:24
45 762 Marco van Zeijst Eerbeek M M40 49:29
46 763 Edwin van Zeijst Dalfsen M M40 49:30
47 777 Eelco Tulp   M M40 49:39
48 731 Erwin van der Zijde Rhenen M M40 49:55
49 705 Anita Stoorvogel Duiven V Vr40+ 49:56
50 790 Henk van der Schaaf Apeldoorn M M40+ 50:03
51 756 Anders Ekman Zwolle M M40+ 50:04
52 733 Bert Leppers Veenendaal M M40+ 50:32
53 718 Nico Louwen Amersfoort M M40+ 50:36
54 719 Michel Hams Wierden M M40 50:39
55 769 Hans Luijendijk IJsselstein Ut M M40+ 50:39
56 782 Eveline de Valk Zwolle V Vr40+ 50:46
57 776 Jan Baack Epe M M40+ 51:02
58 729 Wim Renes Veenendaal M M40+ 51:11
59 773 Martin Pastoor Hoogeveen M M40 51:15
60 748 Mirjam Rondhuis Apeldoorn V Vr40 51:34
61 755 Hester Wagenaar Epe V Vr40 52:07
62 716 Jan Verschuur Hoogeveen M M40+ 53:00
63 791 Theo Thijssen Zevenaar M M40+ 54:00
64 722 Jannick Kok Stiens M M40 55:00
65 726 Just Hofmans Voorburg M M40+ 55:03
66 727 Eliane Hofmans Voorburg V Vr40 55:03
67 700 Marloes Schumacher Zwolle V Vr40 55:28
68 743 Ruud Horst Epe M M40+ 55:52
69 752 Ben Kok Kampen M M40+ 56:25
70 701 Vincent Slagter Almere M M40 56:57
71 772 Goos Pastoor Hoogeveen M M40+ 58:01
72 792 Ruud Hagen Vaassen M M40+ 58:05
73 723 Malcolm harris Stiens M M40+ 58:08
74 736 Muriel Castex Utrecht V Vr40+ 58:15
75 760 Ferry Oostenrijk Hengelo Ov M M40 58:54
76 739 Harrie Stempher Eindhoven M M40+ 59:39
77 747 Amarens Kamstra Apeldoorn V Vr40 1:00:02
78 717 Jaqueline de Waal Vaassen V Vr40+ 1:00:04
79 720 Albert Helmus Teuge M M40+ 1:01:03
80 788 H Rozendal Epe M M40+ 1:01:05
81 744 Chris Willems Apeldoorn M M40+ 1:02:03
82 711 Pieter Willeboordse Apeldoorn M M40+ 1:04:02
84 751 Jolanda Kamphuis-Balk Vaassen V Vr40+ 1:04:05
83 758 Kim Bourgonje Vaassen V Vr40 1:04:05
85 761 Carina van den Hazel Apeldoorn V Vr40+ 1:08:03
86 775 Annie van Rossum   V Vr40+ 1:15:03
             
Uitslag 15 kilometer        
Plaats Startnr Naam Woonplaats Geslacht Categorie Prestatie
1 930 A vd Vlooswijk Apeldoorn M M40 54:15
2 923 Dick Elzenga Eerbeek M M40+ 54:43
3 935 Danny Schoch Wageningen M M40 56:25
4 924 Jan-Pieter Mondria Heerde M M40+ 56:41
5 932 Bas van Beek OENE M M40 57:35
6 934 Ruud van de Garde Rozendaal M M40+ 1:00:05
7 929 Frank de Graaf APELDOORN M M40 1:01:01
8 919 Hans Peters Vaassen M M40 1:02:07
9 915 Petra Hasper Meppel V Vr40+ 1:02:12
10 917 Cor van Emmerik Epe M M40+ 1:02:30
11 911 Wessel Kranghand Hoogeveen M M40+ 1:04:55
12 900 Eric Timmer Vaassen M M40+ 1:05:26
13 904 Bas Dijkgraaf Vaassen M M40 1:06:14
14 916 Mariëtte ten Bokkel Hengelo Gld V Vr40+ 1:06:35
15 922 Chris Offringa Holten M M40+ 1:11:24
16 921 Peter van Hulst Dieren M M40+ 1:12:02
17 933 Hans Speelman Rozendaal M M40+ 1:13:22
18 920 Frits Poppema Epe M M40+ 1:14:58
19 906 Wim Fokker Zutphen M M40+ 1:15:48
20 937 Terence Siemelink Vaassen M M40 1:16:40
21 926 H-jan Bonthuis Elburg M M40+ 1:17:23
22 918 Henk Brons Hattem M M40 1:17:25
23 912 Dick Karssemeijer Rhenen M M40+ 1:17:55
24 928 Bertine Engelsman Wezep V Vr40+ 1:20:24
25 908 Peter Mulder Zwolle M M40 1:22:01
26 909 Lidewyde Melenhorst Nijmegen V Vr40 1:23:12
27 913 Fius van Laar Rhenen M M40+ 1:24:31
28 931 Klazien Jansma Meppel V Vr40+ 1:25:23
29 905 Jurjen Kampen Broekland Ov M M40+ 1:25:33
30 901 Mariska ten Tije Apeldoorn V Vr40 1:27:14
31 902 Manon Siemelink Vaassen V Vr40 1:27:14
32 925 Jose Winklaar Emst M M40+ 1:33:42
33 927 Janny Reezigt-ponsteen Nunspeet V Vr40+ 1:35:24
34 936 Evert klomp Apeldoorn M M40+ 1:37:19
35 914 Pieter de Ruiter Epe M M40+ 1:39:03
             
Uitslag 5 kilometer          
Plaats Startnr Naam Woonplaats Geslacht Categorie Prestatie
1 124 Guus Beking Zutphen M M40 16:44
2 133 Gerard Kroes Oldebroek M M40+ 18:04
3 123 Linda Ooms Dieren V Vr40 18:18
4 171 Matthijs Horlings Amersfoort M M40 19:04
5 177 Jaap Stijlaart Woudenberg M M40+ 19:31
6 143 Max Sinninghe Olst M M40 20:05
7 160 Leon Barten Apeldoorn M M40 20:38
8 106 Desi van Emmerik Epe V Vr40 20:47
9 147 Ruud Janssen Arnhem M M40+ 20:49
10 161 Arjen Pelgröm Vaassen M M40 20:55
11 163 Dennis Koetsier Eerbeek M M40 20:58
12 135 Reinier Simens Heerde M M40 21:13
13 151 Michael van den Berg Epe M M40 21:15
14 165 Tim van Putten Emst M M40 21:18
15 172 Joost van Oosterhout Vaassen M M40+ 21:27
16 131 Sven Jeths Apeldoorn M M40 21:35
17 109 Bert Otterspeer Epe M M40+ 21:52
18 137 Herman Fransen Gendringen M M40+ 22:01
19 118 Gerard van de Bovenkamp Ochten M M40+ 22:05
20 141 Ronald Lentjes Doetinchem M M40+ 22:33
21 130 Marcel Dellemann Ulft M M40+ 22:47
22 134 Michiel Schuck Zwolle M M40 23:00
23 162 Ton Wagenvoort Lienden M M40 23:10
24 173 Maartje van Oosterhout Vaassen V Vr40 24:13
25 175 Celine van Oosterhout Apeldoorn V Vr40+ 24:14
26 102 Vincent Kok Doetinchem M M40 24:24
27 105 Saskia Henskens Deventer V Vr40+ 24:47
28 158 Ate Smit Olst M M40+ 24:50
29 176 Dave Velthuijzen Epe M M40 24:58
30 181 Sybren Stolp Almen M M40 25:02
31 132 Renate Kroes Oldebroek V Vr40+ 25:21
32 150 Ruud Sanders Wichmond M M40+ 25:23
33 154 Margreet Snaterse Ermelo V Vr40+ 25:42
34 115 Thomas Mulder Apeldoorn M M40 25:49
35 119 Christian van Ginkel Ugchelen M M40 25:56
36 156 Dick Doornenbal Elburg M M40+ 25:57
37 107 Roelke Westendorp Epe V Vr40 26:14
38 169 Paul Kok Apeldoorn M M40+ 26:26
39 167 Marit van Rossen Apeldoorn V Vr40+ 26:37
40 152 Karien Steenbergen Epe V Vr40 26:39
41 114 Hennie Janssen Apeldoorn M M40+ 26:41
42 149 Naomi Steenbruggen Deventer V Vr40 26:55
43 180 Marcel Berends Warnsveld M M40+ 27:12
44 168 Astrid Beerten   V Vr40+ 27:50
45 170 Paul Kruitbos Vaassen M M40+ 27:52
46 110 Wim Gijsbertsen Rheden M M40+ 28:13
47 101 Frank Steenbreker Wehl M M40 28:14
48 185 Saskia Topfer Vaassen V Vr40 28:28
49 104 Theo Corbeek Rheden M M40+ 28:33
50 182 Hans de Croon Emmerich M M40+ 28:33
51 136 Hellen Simens Wapenveld V Vr40 28:40
52 153 Ivonne Langen Apeldoorn V Vr40+ 28:43
53 166 Mirjam Winkels Apeldoorn V Vr40 28:47
54 159 Bob Luijendijk Numansdorp M M40 28:47
55 144 Danny van Eldik Deventer M M40 28:58
56 116 Natasja Bourgonje Vaassen V Vr40 29:10
57 183 Inez Boxum   V Vr40 29:18
58 184 Sabina Winklaar Meppel V Vr40+ 29:18
59 139 Ethel Stokvis - Gans Epe V Vr40+ 29:25
60 174 Herma Fikse Oene V Vr40 29:26
61 129 Monique Kommer Apeldoorn V Vr40 29:45
62 126 Carla Bolkestein Oene V Vr40+ 29:50
63 179 A Janssen Vaassen M M40+ 29:51
64 112 Sietske Golsteijn Epe V Vr40 29:51
65 121 Anton Verschoor Veenendaal M M40+ 29:58
66 120 Emiel van den Heuvel Veenendaal M M40+ 30:01
67 117 Anne Bonekamp Vaassen V Vr40 30:05
68 122 Monique Broekman Veenendaal V Vr40+ 30:14
69 178 Benthe van de Garde Rozendaal V Vr40 30:20
70 111 Heleen Altena Epe V Vr40 30:58
71 108 Ageeth te winkel Apeldoorn V Vr40+ 31:01
72 103 Frank Berendsen Azewijn M M40+ 31:06
73 138 Ruben Houwers Aalten M M40 31:12
74 148 Fons Slot Heemstede M M40+ 31:42
75 142 Benita Bruens Gendringen V Vr40 32:25
76 164 Salina Diepenbroek Arnhem V Vr40 32:45
77 146 Johan van Santen Amersfoort M M40+ 32:57
78 127 Willem Vermeulen Oene M M40+ 33:34
79 145 Corry Maasdamme Amersfoort V Vr40+ 33:49
80 125 Lenie Arts Eindhoven V Vr40+ 33:55
81 155 Ad van der Donk Wageningen M M40+ 37:49
82 157 Jan de Wit Apeldoorn M M40+ 41:12
             
Uitslag Kidsrun, 1 kilometer        
Plaats Startnr Naam Woonplaats Geslacht Categorie Prestatie
1 2 Luuk Hulleman Vaassen M Jon11 3:40:42
2 6 Jim van Emmerik Epe M Jong9 3:42:34
3 3 Gijs Hulleman Vaassen M Jong9 3:46:32
4 5 Sam van Emmerik Epe M Jong9 3:51:19
5 14 Iris Bredewolt Epe V Mei11 3:59:23
6 16 Femke zweekhorst Emst V Mei11 4:12:57
7 21 Jelle Snaterse Ermelo M Jong9 4:14:06
8 19 Lieke Zeldenrijk Emst V Mei11 4:17:48
9 8 Myrthe de Vries Emst V Mei11 4:18:53
10 1 Matthijs Slot Harderwijk M Jon11 4:33:30
11 10 Milan Harleman Vaassen M Jong9 4:34:27
12 22 Lieke Waagmeester   V Mei11 4:36:02
13 15 Vera Bredewolt Epe V Mei11 4:49:31
14 7 Linde Bult Apeldoorn V Mei11 4:59:33
15 9 Jet Nengerman Apeldoorn V Mei11 5:05:15
16 11 Resa Broersen Vaassen V Mei11 5:09:38
17 17 Nienke Kroes Oldebroek V Mei9 5:17:04