Uitslag Coopertest, 1000, 2000 en 5000m, AV Cialfo Epe, 17-06-2014

Coopertest

NB De lage nummers zijn pupillen, die tijdens de training een coopertest hebben gedaan


Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Afstand   Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    304  André Meuleman             Cialfo                1970      1e Mrecr     3.251  16,255     3:41 
    2    389  Liset van der Hulst        Cialfo                1999      1e Vrecr     2.833  14,165     4:14 
    3    388  Eva van der Hulst          Cialfo                2000      2e Vrecr     2.833  14,165     4:14 
    4    165  Norbert Harmsen            Oene                  1966      2e Mrecr     2.769  13,845     4:20 
    5    327  Jan Lubbinge               Cialfo                1964      3e Mrecr     2.718  13,590     4:24 
    6      1  Dax Meurs                  Cialfo                          4e Mrecr     2.674  13,370     4:29 
    7      2  Julien Derksen             Cialfo                          5e Mrecr     2.654  13,270     4:31 
    8      3  Iris Bredewolt             Cialfo                          3e Vrecr     2.606  13,030     4:36 
    9      4  Mitchel Hakkert            Cialfo                          6e Mrecr     2.604  13,020     4:36 
   10    356  Tessa Harmsen              Cialfo                2000      4e Vrecr     2.554  12,770     4:41 
   11    518  Giedo Overeem              Cialfo                2000      7e Mrecr     2.544  12,720     4:43 
   12    302  Floor Timmerman            Epe                   1997      5e Vrecr     2.483  12,415     4:49 
   13    390  Aniek Pannekoek            Cialfo                2000      6e Vrecr     2.436  12,180     4:55 
   14    519  Marieke Maasland           Cialfo                2002      7e Vrecr     2.420  12,100     4:57 
   15      5  Mike Steenweg              Cialfo                          8e Mrecr     2.380  11,900     5:02 
   16    517  Femke Zweekhorst           Cialfo                2002      8e Vrecr     2.377  11,885     5:02 
   17      6  Rens Konijnenberg          Cialfo                          9e Mrecr     2.377  11,885     5:02 
   18      7  Gijsbert van Gemert        Cialfo                         10e Mrecr     2.228  11,140     5:23 
   19    516  Vera Bredewolt             Cialfo                2002      9e Vrecr     2.220  11,100     5:24 
   20      8  Diederik Overeem           Cialfo                         11e Mrecr     2.216  11,080     5:24 
   21      9  Jara Bijsterbosch          Cialfo                         10e Vrecr     2.194  10,970     5:28 
   22     10  Nikki Dollenkamp           Cialfo                         11e Vrecr     2.193  10,965     5:28 
   23     11  Brian Steenweg             Cialfo                         12e Mrecr     2.193  10,965     5:28 
   24     12  Jesse Proper               Cialfo                         13e Mrecr     2.122  10,610     5:39 
   25     13  Susanne Gruben             Cialfo                         12e Vrecr     2.094  10,470     5:43 
   26     14  Loes van Bodegom           Cialfo                         13e Vrecr     2.094  10,470     5:43 
   27     15  Nienke Kroes               Cialfo                         14e Vrecr     2.074  10,370     5:47 
   28     16  Emy                        Cialfo                         15e Vrecr     2.069  10,345     5:47 
   29    166  Lisa Harmsen               Oene                  1997     16e Vrecr     2.041  10,205     5:52 
   30     17  Evert Jan ter Avest        Cialfo                         14e Mrecr     2.040  10,200     5:52 
   31     18  Stan                       Cialfo                         15e Mrecr     2.035  10,175     5:53 
   32     19  Madelief Bijsterbosch      Cialfo                         17e Vrecr     2.034  10,170     5:53 
   33     20  Maik Dollenkamp            Cialfo                         16e Mrecr     2.020  10,100     5:56 
   34     21  Dennis Alberts             Cialfo                         17e Mrecr     2.010  10,050     5:58 
   35     22  Myrthe Commandeur          Cialfo                         18e Vrecr     1.942   9,710     6:10 
   36     23  Kaylen Hakkert             Cialfo                         19e Vrecr     1.788   8,940     6:42 
   37     24  Senna Brummel              Cialfo                         20e Vrecr     1.774   8,870     6:45 
   38    401  Ella Bartelds              Cialfo                2001     21e Vrecr     1.767   8,835     6:47 
   39     25  Lude Loman                 Cialfo                         18e Mrecr     1.742   8,710     6:53 
   40     26  Thijn Berkhoff             Cialfo                         19e Mrecr     1.736   8,680     6:54 
   41     27  Luna                       Cialfo                         22e Vrecr     1.725   8,625     6:57 
   42     28  Maud Dollenkamp            Cialfo                         23e Vrecr     1.725   8,625     6:57 
   43     29  Sander Wiggerink           Cialfo                         20e Mrecr     1.716   8,580     6:59 
   44     30  Johannes Berghuis          Cialfo                         21e Mrecr     1.638   8,190     7:19 
   45     31  Stef                       Cialfo                         22e Mrecr     1.637   8,185     7:19 
   46     32  Liselore Kroese            Cialfo                         24e Vrecr     1.628   8,140     7:22 
   47     33  Francais van Gemert        Cialfo                         25e Vrecr     1.610   8,050     7:27 
   48     34  Lisa Engelhart             Cialfo                         26e Vrecr     1.607   8,035     7:28 
   49     35  Kees Rorije                Cialfo                         23e Mrecr     1.604   8,020     7:28 
   50     36  Sanne Wijnberg             Cialfo                         27e Vrecr     1.572   7,860     7:38 
   51     37  Xander Huiskamp            Cialfo                         24e Mrecr     1.550   7,750     7:44 
   52     38  Lin Meulenman              Cialfo                         28e Vrecr     1.550   7,750     7:44 
   53     39  Anouk Heere                Cialfo                         29e Vrecr     1.446   7,230     8:17 
   54     40  Maud Broekman              Cialfo                         30e Vrecr     1.388   6,940     8:38 
   55     41  Timber Kroes               Cialfo                         25e Mrecr     1.388   6,940     8:38 
   56     42  Rico                       Cialfo                         26e Mrecr     1.388   6,940     8:38 
   57     43  Daniel                     Cialfo                         27e Mrecr     1.207   6,035     9:56 
   58     44  Janoek Kroes               Cialfo                         31e Vrecr     1.200   6,000    10:00 
   59     45  Matthijs van Norel         Cialfo                         28e Mrecr       992   4,960    12:05

1000 Meter

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    140  Stan Prinsen               AVA '70               1999      1e JC       2:58.4  20,112     2:59 
    2    164  Gerard Kroes               Cialfo                1970      1e M40      2:59.6  20,000     3:00 
    3    520  Erwin Schonewille          Cialfo                1989      1e HS       3:07.1  19,149     3:08 
    4    601  Ok de Kiefte               Phoenix               2001      1e JD       3:10.2  18,848     3:11 
    5    560  Desi van Emmerik           Cialfo                2002      1e MD       3:14.8  18,462     3:15 
    6    162  Hans Marsman               Veluwe                1961      1e MMas     3:17.9  18,182     3:18 
    7    620  Timo Haak                  Cialfo                2000      2e JC       3:18.6  18,090     3:19 
    8    150  Yoram Vriezen              GAC Hilversum         2003      1e JPA      3:23.3  17,647     3:24 
    9    139  Mees Prinsen               AVA '70               2001      2e JD       3:28.9  17,225     3:29 
   10    600  Rick Stegeman              Cialfo                2000      3e JC       3:32.3  16,901     3:33 
   11    161  Florian Vriezen            GAC Hilversum         2006      1e JPC      3:32.7  16,901     3:33 
   12    559  Jim van Emmerik            Cialfo                2004      2e JPA      3:35.3  16,667     3:36 
   13    170  Monique Luttikholt         AV '34                1983      1e Vsen     3:37.1  16,514     3:38 
   14    163  Marc Blommers              Cialfo                1979      2e MMas     3:46.4  15,859     3:47 
   15    598  Juliaan Uittenboogaart     Cialfo                2000      5e JC       3:52.8  15,451     3:53 
   16    395  JH vd Wetering             Cialfo                1974      1e M35      3:56.5  15,190     3:57 
   17    634  Mandy Bagerman             Cialfo                1999      1e MC       4:11.3  14,286     4:12 
   18    595  Sietse Drent               Cialfo                2000      6e JC       4:18.5  13,900     4:19 
   19    596  Fedor                      Doornspijk            1998      1e JB       4:24.3  13,585     4:25 
   20    627  Eleanne Haalstra           Cialfo                1999      2e MC       4:29.6  13,333     4:30 
   21    629  Thirza Olijve              Cialfo                1999      3e MC       4:59.6  12,000     5:00 

2000 Meter

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    167  Ard Vlooswijk              AV '34                1979      1e HS       6:02.4  19,835     3:01 
    2    332  Kees Weeda                 Veluwe                1951      1e M60      7:03.5  16,981     3:32 
    3    311  Ronald de Bruin            Hanzesport            1978      2e HS       7:03.8  16,981     3:32 
    4    168  Astrid van Velden          ACO Van Elderen       1967      1e V40      7:04.9  16,941     3:32 
    5    319  Roy Derks                  Eefde                 1974      1e M40      7:25.8  16,143     3:43 
    6    558  Sam van Emmerik            Cialfo                2004      3e HS       7:53.3  15,190     3:57 
    7    329  Dirk Wigmans               avVN                  1954      1e M55      7:56.8  15,094     3:58 
    8    137  Edwin Sijtsma              Veluwe                1971      2e M40      8:06.7  14,784     4:03 
    9    557  Emma van Emmerik           Cialfo                2002      1e MD       8:25.3  14,229     4:13 
   10    110  Piet de Wildt              Cialfo                1946      1e M65      8:27.3  14,173     4:14 

5000 Meter

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    636  Guus Beking                Hanzesport            1982      1e Mrecr   16:57.0  17,699     3:23 
    2    138  Jeremy Eilander            Veluwe                1973      1e M40     17:25.3  17,208     3:29 
    3    635  Maikel Vogels              Hattem                1996      2e Mrecr   17:53.9  16,760     3:34 
    4    190  Wilco Steenwijk            PEC 1910              1980      1e HS      18:04.3  16,590     3:37 
    5    330  Martijn Schakelaar         BB lopers             1974      2e M40     18:06.2  16,559     3:37 
    6    321  Piet de Wildt jr           Cialfo                1981      3e Mrecr   18:39.2  16,071     3:44 
    7    638  Hans Peters                Vaassen               1980      4e Mrecr   19:14.5  15,584     3:51 
    8    169  Jan Groot                  Spurt '88             1963      1e M50     19:24.2  15,451     3:53 
    9    594  Theo Jacobs                Cialfo                1957      5e Mrecr   20:28.5  14,646     4:05 
   10    597  Jan Willem Loozeman        Vaassen               1968      6e Mrecr   22:20.4  13,423     4:28 
   11    637  Mariska Werler             Cialfo                1994      1e Vrecr   22:54.5  13,091     4:35 
   12    109  Mans Veldsink              Dedemsvaart                     7e Mrecr   23:25.6  12,802     4:41