Uitslag coopertest, 1000m en 5000m Cialfo 16-12-2014

 

Coopertest

           
Plts Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ 
Afstand Km/Uur Tijd/Km
1 Lisa van Dijk Hattem 1995 1e VRecr 3.083 15,415 03:53
2 Saskia Schutte Veessen 1972 2e VRecr 3.070 15,350 03:54
3 Desi van Emmerik Epe 2002 3e VRecr 2.950 14,750 04:04
4 Elsbeth Noppers Epe 1998 4e VRecr 2.939 14,695 04:04
5 Gerbert Tiemens Vaassen 1963 1e MRecr 2.890 14,450 04:09
6 Timo Haak Epe 2000 2e MRecr 2.873 14,365 04:10
7 Marleen van Heerde Epe 1993 5e VRecr 2.828 14,140 04:14
8 Eva van der Hulst Epe 2000 6e VRecr 2.814 14,070 04:15
9 Piet de Wildt Apeldoorn 1946 3e MRecr 2.755 13,775 04:21
10 Emma van Emmerik Epe 2002 7e VRecr 2.664 13,320 04:30
11 Geert van der Hulst Epe 2003 4e MRecr 2.636 13,180 04:33
12 Dax van Meurs Epe 2002 5e MRecr 2.620 13,100 04:34
13 Jolien Philipsen Epe 1989 8e VRecr 2.546 12,730 04:42
14 Aniek Pannekoek Epe 2000 9e VRecr 2.542 12,710 04:43
15 Femke Zweekhorst Emst 2002 10e VRecr 2.535 12,675 04:44
16 Johannes Berghuis Epe 2003 6e MRecr 2.533 12,665 04:44
17 Janouk Kroes Oldebroek 2003 11e VRecr 2.445 12,225 04:54
18 Guido van Walbeek Epe 1961 7e MRecr 2.400 12,000 05:00
19 Vera Bredewoldt Epe 2002 12e VRecr 2.375 11,875 05:03
               
 

 1000 Meter

           
Plts Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Nick Marsman ACO Van Elderen 1997 1e JA 02:41,3 22,222 02:41
2 Daniel vd Esschert De Gemzen 1993 1e H.Sen 02:58,1 20,112 02:58
3 Pieter Dogger Climax 1984 2e H.Sen 02:58,9 20,112 02:59
4 Gerber Loman Cialfo 1997 1e MA 03:04,0 19,565 03:04
5 Ronald de Bruin Hanzesport 1978 1e MM35 03:06,3 19,251 03:06
6 Jeroen Brummelman Hengelo Gld 1976 2e MM35 03:06,8 19,251 03:07
7 Erwin Veldkamp Wezep 1979 3e MM35 03:08,0 19,149 03:08
8 Linda Ooms Dieren 1983 1e V.Sen 03:11,3 18,750 03:11
9 Marco Bastiaannet De Gemzen 1974 1e MM40 03:18,6 18,090 03:19
10 Ruben de Boer Oldebroek 1998 1e JB 03:23,8 17,647 03:24
11 Bauke Busselen Hattem 1980 3e H.Sen 03:26,7 17,391 03:27
12 Lotte Hagenbeek Hanzesport 1985 2e V.Sen 03:31,3 16,981 03:31
13 Harry Veldkamp Cialfo 1967 2e MM40 03:32,3 16,901 03:32
14 Giedo Overeem Cialfo 2000 1e JC 03:46,0 15,929 03:46
15 Tessa Harmsen Cialfo 2000 1e MC 03:50,8 15,584 03:51
16 Marc Blommers Cialfo 1979 4e MM35 03:51,9 15,517 03:52
17 Iris Bredewoldt Cialfo 2003 1e MD 03:57,0 15,190 03:57
18 Rinus Groen Veluwe 1956 1e MM55 03:57,3 15,126 03:57
               
 

5000 Meter

 

 

 

 

 

 

Plts Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Martijn Schakelaar BB lopers 1974 1e MM40 17:33,2 17,078 03:30
2 Gerard Kroes Cialfo 1970 2e MM40 18:07,5 16,544 03:37
3 Jan Willem Davidse PEC 1910 1966 1e MM45 18:10,6 16,499 03:38
4 Christiaan van Putten Cialfo 1971 3e MM40 18:49,2 15,929 03:46
5 Erwin Schoneville Epe 1989 1e H.Sen 18:58,8 15,803 03:47
6 Jurian Onderdijk De Gemzen 1995 1e JA 19:20,0 15,517 03:52
7 Hans Peters Vaassen 1980 1e MRecr 19:27,9 15,411 03:53
8 Aalt Wensink De Gemzen 1978 1e MM35 19:49,2 15,126 03:58
9 Mark Veldkamp Wezep 1987 2e H.Sen 19:55,3 15,050 03:59
10 Rick Gal Zutphen 1982 3e H.Sen 20:38,6 14,528 04:07
11 Erwin van Duinen Cialfo 1966 4e H.Sen 20:59,3 14,286 04:12
12 Bert Geerlings Zutphen 1963 1e MM50 22:02,6 13,605 04:24
13 Paul Markerink Epe 1976 2e MM35 23:18,0 12,876 04:39
14 Rinus Groen Veluwe 1956 1e MM55 23:53,0 12,561 04:46
15 Patricia Apeldoorn Apeldoorn 1974 1e VM40 23:53,7 12,552 04:46
16 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 2e MM55 23:59,0 12,509 04:47
17 Flip Nijhoff De Gemzen 1952 1e MM60 24:34,0 12,212 04:54
18 Kimberley Braam Zutphen 1993 1e V.Sen 24:49,9 12,081 04:58
19 Willem de Richter Apeldoorn 1958 3e MM55 24:59,5 12,000 05:00
20 Jan Baack Cialfo 1945 2e MM60 25:07,3 11,936 05:01
21 Renate Kroes Oldebroek 1973 2e VM40 25:17,0 11,866 05:03

Voor opmerkingen over de uitslag: stuur een mail aan woc@avcialfo.nl