600 meter - Indoor Cialfo, 08-03-2015 Epe

600 m Jongens C      
Finale        
1. Hildebrand, Jorrit AV Spirit Lelystad 01:41,0 min.
2. Brouwer, Youp AV Spirit Lelystad 01:56,6 min.
         
Jongens D      
600 m Jongens D      
Finale        
1. Witmond, Geordy AV Spirit Lelystad 02:04,3 min.
2. Haan de, Sjoerd AV Spirit Lelystad 02:06,2 min.
3. Mars van de, Bram Cialfo 02:08,9 min.
         
Jongens Pup A J11      
600 m Jongens PA J11      
Finale        
1. Haan de, Coen AV Spirit Lelystad 02:20,5 min.
2. Witmond, Keyran AV Spirit Lelystad 02:23,0 min.
         
Jongens Pup A J10      
600 m Jongens PA J10      
Finale        
1. Tempelman, Tim AV Spirit Lelystad 02:07,4 min.
2. Wetering, Oscar Cialfo 02:16,9 min.
3. Valk, Silas AV PEC 1910 02:22,6 min.
         
Jongens Pup B J09      
600 m Jongens PB J 9      
Finale        
1. Ponne, Aaron SAV 02:14,4 min.
2. Vegt van der, Stan AV Salland 02:18,2 min.
3. Pfaff, Davi AV Spirit Lelystad 02:19,8 min.
4. Konijnenberg, Rens Cialfo 02:22,4 min.
5. Berkhoff, Thijn Cialfo 02:32,9 min.
6. Hanekamp, Timo AV De Gemzen 02:34,5 min.
7. Hollander, Wout AV De Gemzen 02:36,0 min.
8. Takens, Timo AV PEC 1910 02:43,3 min.
Kroes, Nienke 2006 DNF    
         
Jongens Pup C J08      
600 m Jongens PC J 8      
Finale        
1. Vries de, Tycho AV Spirit Lelystad 02:22,1 min.
2. Alberts, Dennis Cialfo 02:42,1 min.
3. Bonhof, Ruben Cialfo 02:48,7 min.
         
Mini Pup J7      
600 m Mini PC J 7      
1. Vegt van der, Luc AV Salland 02:26,3 min.
2. Huiskamp, Xander Cialfo 03:00,1 min.
3. Zoer, Tijn Cialfo 03:20,1 min.
         
Meisjes C        
600 m Meisjes C      
Finale        
1. Drunen van, Sanne AV Spirit Lelystad 01:57,7 min.
2. Kuipers, Kirsten AV Spirit Lelystad 01:58,1 min.
3. Pannekoek, Aniek Cialfo 02:01,6 min.
         
Meisjes D      
600 m Meisjes D      
Finale        
1. Emmerik van, Emma Cialfo 01:58,5 min.
2. Linden van der, Sterre AV Athlos 02:00,3 min.
3. Steijvers, Kira AV Spirit Lelystad 02:07,0 min.
4. Bredewolt, Iris Cialfo 02:07,5 min.
5. Mulder, Amber AV Spirit Lelystad 02:09,4 min.
6. Agricola, Melana AV Spirit Lelystad 02:09,8 min.
7. Kroes, Janouk Cialfo 02:25,0 min.
8. Bredewolt, Vera Cialfo 02:32,9 min.
         
Meisjes Pup A M11      
600 m Meisjes PA M11      
Finale        
1. Rekers, Maureen AV Rijssen 02:09,9 min.
2. Harbrink, Tessa AV PEC 1910 02:15,1 min.
         
Meisjes Pup A M10      
600 m Meisjes PA M10      
Finale        
1. Visscher, Maud AV Fivelstreek 02:09,0 min.
2. Horst ter, Christy AV PEC 1910 02:12,8 min.
3. Vis, Esmee AV De Gemzen 02:23,9 min.
4. Gerrits, Fleur AV De Gemzen 02:26,4 min.
         
Meisjes Pup B M09      
600 m Meisjes PB M 9      
Finale        
1. Evi, Falkena AV Flevo Delta 02:13,3 min.
2. Le Blanch, Sophie SAV 02:20,8 min.
3. Schotman, Noah AV Salland 02:26,2 min.
4. Kroes, Nienke Cialfo 02:54,5 min.
5. Drunen van, Gwendolyn AV Spirit Lelystad 03:03,7 min.
         
Meisjes Pup C M08      
600 m Meisjes PC M 8      
Finale        
1. Engelhart, Lisa Cialfo 02:46,3 min.
         
Mini Pup M7      
600 m Mini MC M 7      
Finale        
1. Blokland, Eva AV Passaat 02:31,8 min.
2. Heere, Anouk Cialfo 02:39,6 min.
3. Le Blanche, Emma SAV 02:50,8 min.
4. Brummel, Senna Cialfo 03:03,1 min.
5. Evi, Vosselman Cialfo 03:07,1 min.
6. Marte, Roozeboom Cialfo 03:14,5 min.