2e Cross G/O crosscompetitie, 12-12-2015 Epe

AV Cialfo Epe               
                 
Uitslag  2e Cross 12 december 2015             
                 
Plaats Startnr Naam Woonplaats M/V Vereniging Cat. Onderdeel Prestatie
1 976 Simon Vos Zwolle M PEC 1910 JA 4000 m ja 14:05
2 983 Sander Kloosterziel Wezep M PEC 1910 JA 4000 m ja 14:24
3 978 Joël Plantinga Zwolle M PEC 1910 JA 4000 m ja 14:35
4 975 Lars van Surksum Zwolle M PEC 1910 JA 4000 m ja 14:42
5 981 Sander Stoffer Emmeloord M NOP JA 4000 m ja 15:46
6 980 Milan Verheugen Arnhem M Ciko '66 JA 4000 m ja 16:42
7 977 Laurens Olgers Emmeloord M NOP JA 4000 m ja 16:57
8 979 Wilco Jonker Heerde M De Gemzen JA 4000 m ja 17:15
                 
                 
1 660 Jens Dijkstra Emmeloord M NOP JB 4000 m jb 14:17
2 655 Luc Beuckens Emmeloord M NOP JB 4000 m jb 14:20
3 652 Allard van Belois Arnhem M Ciko '66 JB 4000 m jb 14:55
4 653 Stan Prinsen Varsseveld M AVA '70 JB 4000 m jb 15:15
5 662 Chris Ruisch Emmeloord M NOP JB 4000 m jb 15:47
6 658 Kjell Raaijmakers Harderwijk M Athlos JB 4000 m jb 15:52
7 657 Noèl Butoh Harderwijk M Athlos JB 4000 m jb 15:57
8 651 Sander Klaassen Hattem M De Gemzen JB 4000 m jb 16:04
9 656 Olav Koning Harderwijk M Athlos JB 4000 m jb 16:55
10 659 Nick Bakker Harderwijk M Athlos JB 4000 m jb 17:19
11 650 Eric Wind Kampen M Isala '96 JB 4000 m jb 21:19
                 
                 
1 957 Tim Mengerink Aalten M AVA '70 JC 2500 m jc 8:57
2 951 Robin Boersma Emmeloord M NOP JC 2500 m jc 9:13
3 962 David Koning Harderwijk M Athlos JC 2500 m jc 9:16
4 954 Kjell de Groot Dronten M Flevo Delta JC 2500 m jc 9:37
5 959 Thijs Zoon Biddinghuizen M Flevo Delta JC 2500 m jc 10:04
6 958 Karsten van Ommen Kampen M Isala '96 JC 2500 m jc 10:12
7 961 Toon Grooteboer Harderwijk M Athlos JC 2500 m jc 10:22
8 964 Lex Hüther Harderwijk M Athlos JC 2500 m jc 10:25
9 956 Julian ten Hove Kampen M Isala '96 JC 2500 m jc 10:27
10 963 Marc van Engelen Harderwijk M Athlos JC 2500 m jc 10:28
11 955 Michael de Vries Kampen M Isala '96 JC 2500 m jc 10:39
12 960 Wouter Janssen Harderwijk M Athlos JC 2500 m jc 10:49
13 967 Gijs de Bruijne Dronten M Flevo Delta JC 2500 m jc 10:58
14 952 Kay Hatzmann Heerde M De Gemzen JC 2500 m jc 12:09
15 953 Sander Jansen Hattem M De Gemzen JC 2500 m jc 12:35
                 
                 
1 190 Soufian Tamrouti Kampen M Isala '96 JD1 2000 m jd1 8:06
2 746 Sam van Emmerik Epe M Cialfo JD1 2000 m jd1 8:22
3 745 Jim van Emmerik Epe M Cialfo JD1 2000 m jd1 8:27
4 758 Senna Beuckens Emmeloord M NOP JD1 2000 m jd1 8:54
5 748 Maarten Sijbrandij Dronten M Flevo Delta JD1 2000 m jd1 9:21
6 751 Daniel Kleermaker Harderwijk M Athlos JD1 2000 m jd1 9:22
7 756 Thijmen Middelkamp Harderwijk M Athlos JD1 2000 m jd1 9:22
8 747 Albert Pierik Wapenveld M De Gemzen JD1 2000 m jd1 9:26
9 759 Tom ter Haar Emmeloord M NOP JD1 2000 m jd1 9:29
10 753 Jesse ten Have Nunspeet M Athlos JD1 2000 m jd1 9:59
11 188 Han Jona Verbaan Emmeloord M NOP JD1 2000 m jd1 10:20
12 760 Tristan Overtoom Emmeloord M NOP JD1 2000 m jd1 10:51
13 757 Rick Aartsen Harderwijk M Athlos JD1 2000 m jd1 11:21
14 191 Lude Loman Epe M Cialfo JD1 2000 m jd1 11:42
15 755 Rens van der Weiden Harderwijk M Athlos JD1 2000 m jd1 11:56
                 
                 
1 560 Quint de Boer Harderwijk M Athlos JD2 2000 jd2 8:24
2 558 Joran Medemblik Harderwijk M Athlos JD2 2000 jd2 8:40
3 563 Geert van der Hulst Epe M Cialfo JD2 2000 jd2 9:00
4 562 Niek ter Haar Emmeloord M NOP JD2 2000 jd2 9:09
5 557 Ike Edelman Harderwijk M Athlos JD2 2000 jd2 9:19
6 561 Rens van der Guchte Harderwijk M Athlos JD2 2000 jd2 9:20
7 556 David ten Have Nunspeet M Athlos JD2 2000 jd2 9:30
8 564 Dax van Meurs Epe M Cialfo JD2 2000 jd2 9:38
9 553 Bas Gerrits Heerde M De Gemzen JD2 2000 jd2 9:41
10 552 Tom Bloemberg Dronten M Flevo Delta JD2 2000 jd2 9:44
11 554 Bas van de Horst Ermelo M Athlos JD2 2000 jd2 10:00
12 551 Lucas Karenbeld Harderwijk M Athlos JD2 2000 jd2 10:54
13 555 Bram van Maare Harderwijk M Athlos JD2 2000 jd2 11:06
                 
                 
1 916 Maikel Potkamp Heerde M De Gemzen JPA1 1000 m jpa1 4:19
3 903 Coen Bloemberg Dronten M Flevo Delta JPA1 1000 m jpa1 4:35
2 917 Edo Buitenwerf Emmeloord M NOP JPA1 1000 m jpa1 4:35
4 904 Olaf Langeslag Kampen M Isala '96 JPA1 1000 m jpa1 4:44
5 910 Floris Remijn Putten M Athlos JPA1 1000 m jpa1 4:44
6 911 Yoran Oosterveld Harderwijk M Athlos JPA1 1000 m jpa1 4:46
7 908 Ruben Jacobs Harderwijk M Athlos JPA1 1000 m jpa1 4:48
8 919 Rens Konijnenberg Epe M Cialfo JPA1 1000 m jpa1 4:51
9 914 Timo Hanekamp Heerde M De Gemzen JPA1 1000 m jpa1 4:59
10 918 Jelmer Overtoom Emmeloord M NOP JPA1 1000 m jpa1 5:02
11 905 Niek Christen Arnhem M Ciko '66 JPA1 1000 m jpa1 5:06
12 906 Damian Wolters Harderwijk M Athlos JPA1 1000 m jpa1 5:08
13 912 Kiran Rorije Heerde M De Gemzen JPA1 1000 m jpa1 5:13
14 913 Wout Hollander Heerde M De Gemzen JPA1 1000 m jpa1 5:15
15 922 Ethan Martin Epe M Cialfo JPA1 1000 m jpa1 5:15
16 920 Thijn Berkhoff Epe M Cialfo JPA1 1000 m jpa1 5:35
17 921 Sander Wiggerink Emst M Cialfo JPA1 1000 m jpa1 5:39
18 909 Luca Goedhart Ermelo M Athlos JPA1 1000 m jpa1 5:55
19 902 Ruben Scholte Dronten M Flevo Delta JPA1 1000 m jpa1 6:03
20 915 Roan Lubben Wapenveld M De Gemzen JPA1 1000 m jpa1 6:13
21 923 Storm Mekking Heerde M De Gemzen JPA1 1000 m jpa1 6:16
                 
                 
1 813 Mika van Mierlo Kampen M Isala '96 JPA2 1000 m jpa2 4:03
2 811 Cas Kanis Kampen M Isala '96 JPA2 1000 m jpa2 4:08
3 816 Thijs van der Maaten Harderwijk M Athlos JPA2 1000 m jpa2 4:11
4 818 Bram Nusmeier Harderwijk M Athlos JPA2 1000 m jpa2 4:12
5 817 Luuk van der Maaten Harderwijk M Athlos JPA2 1000 m jpa2 4:24
6 820 Mohamed Bouzalmat Harderwijk M Athlos JPA2 1000 m jpa2 4:32
7 815 Jaap Zoon Biddinghuizen M Flevo Delta JPA2 1000 m jpa2 4:43
8 824 Tygo Schuurkamp Harderwijk M Athlos JPA2 1000 m jpa2 4:56
9 814 Stein Reitsema Kampen M Isala '96 JPA2 1000 m jpa2 5:00
10 821 Bram Eleveld Harderwijk M Athlos JPA2 1000 m jpa2 5:00
11 827 Oscar van de Wetering Doornspijk M Cialfo JPA2 1000 m jpa2 5:10
12 819 Mats Petersen Harderwijk M Athlos JPA2 1000 m jpa2 5:23
13 823 Daan Scholte Harderwijk M Athlos JPA2 1000 m jpa2 5:32
14 812 Maarten Scholte Dronten M Flevo Delta JPA2 1000 m jpa2 5:45
15 825 Rens van Oosten Hattem M De Gemzen JPA2 1000 m jpa2 6:20
                 
                 
1 604 Christian Kleermaker Harderwijk M Athlos JPB 1000 m jpb 4:26
2 600 Josse Kampen Kampen M Isala '96 JPB 1000 m jpb 4:35
3 601 Hugo Visser Kampen M Isala '96 JPB 1000 m jpb 4:38
4 606 Minne Burgstra Ermelo M Athlos JPB 1000 m jpb 4:48
5 602 Sem Kiel Kampen M Isala '96 JPB 1000 m jpb 4:52
6 608 Jacco Keizer Emst M De Gemzen JPB 1000 m jpb 4:53
7 609 Joseb Verbaan Emmeloord M NOP JPB 1000 m jpb 5:02
8 610 Dennis Alberts Epe M Cialfo JPB 1000 m jpb 5:06
9 605 Stan van der Horst Ermelo M Athlos JPB 1000 m jpb 5:07
10 612 Huub de Bruijne Dronten M Flevo Delta JPB 1000 m jpb 5:08
11 603 Joran van Boven Kampen M Isala '96 JPB 1000 m jpb 5:47
12 611 Ruben Bonhof Epe M Cialfo JPB 1000 m jpb 5:53
13 607 Kay Dijkstra Heerde M De Gemzen JPB 1000 m jpb 6:37
                 
                 
1 711 Jasper Hegeman Emmeloord M NOP JPC 1000 m jpc 4:42
2 700 Lars Hansman Kampen M Isala '96 JPC 1000 m jpc 5:06
3 702 Noud Kanis Kampen M Isala '96 JPC 1000 m jpc 5:08
4 708 Tieme Koornstra Harderwijk M Athlos JPC 1000 m jpc 5:17
5 707 Emiel Sinte Maartensdijk Harderwijk M Athlos JPC 1000 m jpc 5:31
6 710 Yeabsira Coenen Bant M NOP JPC 1000 m jpc 5:34
7 704 Pepijn van leeuwen Dronten M Flevo Delta JPC 1000 m jpc 5:36
8 705 Florian Grobben Harderwijk M Athlos JPC 1000 m jpc 5:56
9 703 Jasper Rischke Dronten M Flevo Delta JPC 1000 m jpc 6:08
10 715 Wytse Idema Epe M Cialfo JPC 1000 m jpc 6:09
11 709 Hugo Duits Harderwijk M Athlos JPC 1000 m jpc 6:16
12 706 Giel Scholte Harderwijk M Athlos JPC 1000 m jpc 6:41
13 714 Axel Konijnenberg Epe M Cialfo JPC 1000 m jpc 6:41
                 
                 
1 847 Iris van Driest Swifterbant V Flevo Delta MA 2500 m ma 9:53
2 848 Gerber Loman Enschede V Marathon Pim Mulier MA 2500 m ma 9:54
3 849 Heleen Bruintjes Espel V NOP MA 2500 m ma 10:44
4 850 Annelies Breet Dronten V Flevo Delta MA 2500 m ma 11:15
5 846 Iris Eringa Dronten V Flevo Delta MA 2500 m ma 11:17
                 
                 
1 677 Erwin Akkerman Meppel M HAC '63 Mas35 8500sr mm35 40+ 30:46
2 675 Henk-Jan Dorgelo Kampen M Isala '96 Mas35 8500sr mm35 40+ 31:47
3 671 Jan Loosman Urk M NOP Mas35 8500sr mm35 40+ 31:56
4 676 Jan Sinke Urk M NOP Mas35 8500sr mm35 40+ 32:23
5 669 Janko van Arken 't Harde M De Gemzen Mas35 8500sr mm35 40+ 34:39
6 673 Jan Simonse Harderwijk M Athlos Mas35 8500sr mm35 40+ 35:12
7 674 Leendert Hakvoort Urk M   Mas35 8500sr mm35 40+ 36:42
8 670 Sjoerd van Hemert Zeewolde M Athlos Mas35 8500sr mm35 40+ 37:44
                 
                 
1 571 Berend Slump Emmeloord M NOP Mas40 2500 m sr krt 9:25
2 642 Klaas Draaijer Heerde M De Gemzen Mas40 2500 m sr krt 9:27
3 645 Kerst Beuckens Emmeloord M NOP Mas40 2500 m sr krt 9:59
4 644 Berthram Mak Heerde M De Gemzen Mas40 2500 m sr krt 10:56
5 640 Harrie Hatzmann Heerde M De Gemzen Mas40 2500 m sr krt 11:38
                 
                 
1 590 Ewout Middelburg Harderwijk M Athlos Mas40 8500sr mm35 40+ 33:58
2 591 Eugene Olgers Emmeloord M NOP Mas40 8500sr mm35 40+ 35:03
3 589 Gerard Kroes Oldebroek M Cialfo Mas40 8500sr mm35 40+ 35:58
4 592 Henk Christen Arnhem M   Mas40 8500sr mm35 40+ 38:42
5 588 Hanno de Boer Hattem M   Mas40 8500sr mm35 40+ 39:48
6 594 René Brinkman Hattem M De Gemzen Mas40 8500sr mm35 40+ 40:28
7 595 Jan Willem Hanekamp Heerde M De Gemzen Mas40 8500sr mm35 40+ 40:49
8 593 Coen Verbaan Emmeloord M NOP Mas40 8500sr mm35 40+ 42:59
                 
                 
1 582 Alfred Rekers Zwolle M PEC 1910 Mas50 6000 mas50+ Vsr 23:50
2 585 Robert Reitsema Kampen M Isala '96 Mas50 6000 mas50+ Vsr 23:58
3 583 Jaap Vlaming Lemmer M NOP Mas50 6000 mas50+ Vsr 24:29
4 584 Pieter jan Vlaming Nagele M NOP Mas50 6000 mas50+ Vsr 27:19
5 586 Berend Wezeman Emmeloord M NOP Mas50 6000 mas50+ Vsr 27:21
6 581 Willem de Vries Urk M NOP Mas50 6000 mas50+ Vsr 27:39
                 
                 
1 666 Gerard Meiberg Hattem M De Gemzen Mas60 6000 mas50+ Vsr 31:02
                 
                 
1 686 Eva Bruil Aalten V AVA '70 MB 2500 m mb 9:22
2 681 Irene Bijman Kampen V Isala '96 MB 2500 m mb 9:50
3 685 Shanna Strijker Dronten V Flevo Delta MB 2500 m mb 10:34
4 682 Eva van der Hulst Epe V Cialfo MB 2500 m mb 11:01
5 688 Ilse Langevoort Vaassen V Cialfo MB 2500 m mb 11:27
6 687 Tessa Harmsen Oene V Cialfo MB 2500 m mb 12:00
7 689 Emma de Lange Harderwijk V Athlos MB 2500 m mb 12:13
8 690 Anna van der Sluijs Harderwijk V Athlos MB 2500 m mb 12:20
9 684 Jethel Bos Oldebroek V De Gemzen MB 2500 m mb 13:38
                 
                 
1 763 Desi van Emmerik Epe V Cialfo MC 2000 m mc 8:38
2 765 Minke Nijhuis Zwolle V PEC 1910 MC 2000 m mc 8:41
3 768 Marit de Vos Harderwijk V Athlos MC 2000 m mc 9:06
4 771 Nienke Voesten Espel V NOP MC 2000 m mc 9:35
5 769 Anna Molenberg Harderwijk V Athlos MC 2000 m mc 9:46
6 773 Nora Lip Emmeloord V NOP MC 2000 m mc 9:52
7 772 Kirsten Wierda Emmeloord V NOP MC 2000 m mc 9:58
8 766 Leah Tromp Heerde V De Gemzen MC 2000 m mc 10:02
9 761 Manon Los Kampen V Isala '96 MC 2000 m mc 10:03
10 767 Femke Zweekhorst Emst V Cialfo MC 2000 m mc 10:07
11 770 Sterre van der Linden Harderwijk V Athlos MC 2000 m mc 10:28
12 775 Marith Lassche Wapenveld V De Gemzen MC 2000 m mc 10:43
13 762 Emma van Emmerik Epe V Cialfo MC 2000 m mc 11:52
14 764 Anna Scholte Dronten V Flevo Delta MC 2000 m mc 12:09
15 774 Annemijn Witteveen Epe V Cialfo MC 2000 m mc 14:01
                 
                 
1 616 Silke Wijnstok Heerde V De Gemzen MD1 1500 m md1 6:31
2 617 Tessa Harbrink Zwolle V PEC 1910 MD1 1500 m md1 6:49
3 626 Sterre Kurpershoek Harderwijk V Athlos MD1 1500 m md1 7:05
4 629 Elisa Nap Heerde V De Gemzen MD1 1500 m md1 7:16
5 619 Indy Faassen Biddinghuizen V Flevo Delta MD1 1500 m md1 7:18
6 618 Lindsey Peek Elburg V Flevo Delta MD1 1500 m md1 7:27
7 623 Lisa Zoon Biddinghuizen V Flevo Delta MD1 1500 m md1 7:29
8 625 Evita van Ramshorst Hulshorst V Athlos MD1 1500 m md1 7:32
9 624 Jasmina Dadou Harderwijk V Athlos MD1 1500 m md1 7:35
10 622 Ella van den Bosch Wezep V De Gemzen MD1 1500 m md1 7:55
11 627 Lot Haverkamp Heerde V De Gemzen MD1 1500 m md1 8:18
                 
                 
1 936 Truus Lutolo ndombaxi Dronten V Flevo Delta MD2 1500 m md2 6:21
2 943 Rosa Molenberg Harderwijk V Athlos MD2 1500 m md2 6:28
3 941 Lieke Geerling Harderwijk V Athlos MD2 1500 m md2 6:42
4 945 Maureen Louws Bant V NOP MD2 1500 m md2 6:45
5 947 Iris Bredewolt Epe V Cialfo MD2 1500 m md2 6:56
6 944 Tess ter Haar Harderwijk V Athlos MD2 1500 m md2 6:59
7 942 Merline van den Berg Harderwijk V Athlos MD2 1500 m md2 7:07
8 946 Laura Slump Emmeloord V NOP MD2 1500 m md2 7:11
9 939 Anna Helder Harderwijk V Athlos MD2 1500 m md2 7:15
10 938 Maureen Wind Kampen V Isala '96 MD2 1500 m md2 7:47
11 937 Janouk Kroes Oldebroek V Cialfo MD2 1500 m md2 8:02
12 940 Jinke Schakel Harderwijk V Athlos MD2 1500 m md2 8:12
                 
                 
1 986 Bas Mekking Heerde M De Gemzen Mm35K 2500 m sr krt 8:17
                 
                 
1 526 Evi Falkena Swifterbant V Flevo Delta MPA1 1000 m mpa1 4:12
2 546 Manon van der Zwaard Emmeloord V NOP MPA1 1000 m mpa1 4:26
3 543 Maud van Bentem Marknesse V NOP MPA1 1000 m mpa1 4:42
4 538 Renske Hanekamp Heerde V De Gemzen MPA1 1000 m mpa1 4:44
5 529 Guusje Koning Harderwijk V Athlos MPA1 1000 m mpa1 4:48
6 536 Elodie van Arken 't Harde V De Gemzen MPA1 1000 m mpa1 4:52
7 545 Charisia Verbaan Emmeloord V NOP MPA1 1000 m mpa1 5:06
8 534 Amber van Manen Ermelo V Athlos MPA1 1000 m mpa1 5:10
9 541 Francine van der Stoop Heerde V De Gemzen MPA1 1000 m mpa1 5:16
10 537 Merel Beekman Heerde V De Gemzen MPA1 1000 m mpa1 5:17
11 544 Vera Kruis Emmeloord V NOP MPA1 1000 m mpa1 5:22
12 532 Mounia Dadou Harderwijk V Athlos MPA1 1000 m mpa1 5:30
13 535 Ayla Broeksema Harderwijk V Athlos MPA1 1000 m mpa1 5:35
14 527 Kim Remijn Lelystad V Flevo Delta MPA1 1000 m mpa1 5:40
15 528 Eva Middelkamp Harderwijk V Athlos MPA1 1000 m mpa1 5:45
16 540 Esther Bunte Heerde V De Gemzen MPA1 1000 m mpa1 5:52
17 539 Bente Hanekamp Heerde V De Gemzen MPA1 1000 m mpa1 5:55
18 542 Sara Lubben Wapenveld V De Gemzen MPA1 1000 m mpa1 5:58
19 530 Roos Meijer Harderwijk V Athlos MPA1 1000 m mpa1 6:22
20 531 Lisa van der Sluijs Harderwijk V Athlos MPA1 1000 m mpa1 6:26
                 
                 
1 722 Fien Molenberg Harderwijk V Athlos MPA2 1000 m mpa2 4:21
2 726 Indy Broersma Harderwijk V Athlos MPA2 1000 m mpa2 4:31
3 736 Anniek Draaistra Emmeloord V NOP MPA2 1000 m mpa2 4:44
4 733 Esmee Vis Wezep V De Gemzen MPA2 1000 m mpa2 4:47
5 725 Maxime van Mourik Harderwijk V Athlos MPA2 1000 m mpa2 4:50
6 739 Eline ten Grotenhuis Epe V Cialfo MPA2 1000 m mpa2 4:58
7 740 Nienke Wagenaar Heerde V De Gemzen MPA2 1000 m mpa2 5:00
8 731 Fleur Gerrits Heerde V De Gemzen MPA2 1000 m mpa2 5:03
9 728 Sophia van Loo Harderwijk V Athlos MPA2 1000 m mpa2 5:07
10 727 Noa Sinte Maartensdijk Harderwijk V Athlos MPA2 1000 m mpa2 5:08
11 734 Sifra Spijkerbosch Epe V De Gemzen MPA2 1000 m mpa2 5:12
12 729 Carolien Remijn Putten V Athlos MPA2 1000 m mpa2 5:17
13 724 Dide Krolis Harderwijk V Athlos MPA2 1000 m mpa2 5:18
14 738 Kaylin Wierda Emmeloord V NOP MPA2 1000 m mpa2 5:21
15 730 Maartje Gutter Harderwijk V Athlos MPA2 1000 m mpa2 5:26
16 735 Bregje de Brake Heerde V De Gemzen MPA2 1000 m mpa2 5:28
17 737 Silke Stam Espel V NOP MPA2 1000 m mpa2 5:41
                 
                 
1 800 Isis Visser Kampen V Isala '96 MPB 1000 m mpb 5:05
4 801 Merel Hofstede Kampen V Isala '96 MPB 1000 m mpb 5:10
2 802 Fabienne Sinte Maartensdi Harderwijk V Athlos MPB 1000 m mpb 5:07
8 803 Naomi den Besten Harderwijk V Athlos MPB 1000 m mpb 6:16
6 804 Emma Bakkenes Harderwijk V Athlos MPB 1000 m mpb 5:56
7 805 Amber van der Maten Heerde V De Gemzen MPB 1000 m mpb 6:08
3 806 Trynke Lourens Hattem V De Gemzen MPB 1000 m mpb 5:09
5 807 Fiona ten Grotenhuis Epe V Cialfo MPB 1000 m mpb 5:18
9 808 Sherilyn van Vemde Heerde V De Gemzen MPB 1000 m mpb 7:45
                 
                 
1 515 Anouk Heere Epe V Cialfo MPC 1000 m mpc 4:56
2 510 Mente Kommer Heerde V De Gemzen MPC 1000 m mpc 5:08
3 509 Sanne Diender Heerde V De Gemzen MPC 1000 m mpc 5:14
4 505 Jaydee Broersma Harderwijk V Athlos MPC 1000 m mpc 5:23
5 513 Lieze Kommer Heerde V De Gemzen MPC 1000 m mpc 5:23
6 503 Carlijn Scholte Harderwijk V Athlos MPC 1000 m mpc 5:33
7 514 Suze Haverkamp Heerde V De Gemzen MPC 1000 m mpc 5:40
8 508 Renée Blok Wezep V De Gemzen MPC 1000 m mpc 5:49
9 516 Senna Brummel Epe V Cialfo MPC 1000 m mpc 6:00
10 517 Evi Vosselman Epe V Cialfo MPC 1000 m mpc 6:03
11 518 Marte Roozeboom Epe V Cialfo MPC 1000 m mpc 6:06
12 520 Emma Brouw Epe V Cialfo MPC 1000 m mpc 6:08
13 507 Carice van Arken 't Harde V De Gemzen MPC 1000 m mpc 6:13
14 519 Anna van Elst Dronten V Flevo Delta MPC 1000 m mpc 6:24
15 501 Roos Hollander Hattem V De Gemzen MPC 1000 m mpc 6:25
16 504 Elise Hoorweg Harderwijk V Athlos MPC 1000 m mpc 7:09
17 506 Alice Elwick Harderwijk V Athlos MPC 1000 m mpc 7:20
                 
                 
1 868 Mark te Brake Aalten M AVA '70 MSen 8500sr mm35 40+ 29:34
2 867 Bas Hollegien Emmeloord M NOP MSen 8500sr mm35 40+ 30:08
3 869 Jens Tybout Kampen M Isala '96 MSen 8500sr mm35 40+ 32:19
4 864 Gerco van den Brink Ermelo M Running2000 MSen 8500sr mm35 40+ 33:40
5 865 Stefan Woudwijk Emmeloord M NOP MSen 8500sr mm35 40+ 34:24
6 866 Richard Kroon Kampen M Isala '96 MSen 8500sr mm35 40+ 36:32
7 870 Peter tims Urk M NOP MSen 8500sr mm35 40+ 39:08
                 
                 
1 572 Jordy Dikkers Enschede M TION SrKrt 2500 m sr krt 7:41
2 573 Rob Stuber Zeewolde M Athlos SrKrt 2500 m sr krt 8:23
3 570 Kevin van de Wassenberg Harderwijk M Athlos SrKrt 2500 m sr krt 8:27
4 574 Ruben Postma Ermelo M Athlos SrKrt 2500 m sr krt 8:31
5 567 Jilles Warmer Zwolle M PEC 1910 SrKrt 2500 m sr krt 8:32
6 568 Stefan Breet Dronten M Flevo Delta SrKrt 2500 m sr krt 8:33
7 566 Sander van den Belt Harderwijk M Athlos SrKrt 2500 m sr krt 9:00
8 569 Jurian onderdijk Heerde M De Gemzen SrKrt 2500 m sr krt 9:24
9 575 Marco Gunther Harderwijk M Athlos SrKrt 2500 m sr krt 10:08
                 
                 
1 782 Anouschka Schröder Ermelo V Flevo Delta V sr 2500 m sr krt 10:48
2 781 Karin Hijmans Elburg V Flevo Delta V sr 2500 m sr krt 11:01
3 783 Marleen Stoel Enschede V Marathon Pim Mulier V sr 2500 m sr krt 11:05
4 792 Petra Remijn Lelystad V Flevo Delta V sr 2500 m sr krt 13:24
5 790 Francis Smit-verweel Swifterbant V   V sr 2500 m sr krt 13:26
                 
                 
1 786 Jazlin Ruinemans Steenwijk V Start '78 Vsr35 2500 m sr krt 10:13
2 785 Astrid van Velden Hardenberg V Spurt '88 Vsr35 2500 m sr krt 10:17
3 854 Ineke Nawijn Hardenberg V Spurt '88 Vsr35 2500 m sr krt 12:09
4 793 Janet Bloemberg Dronten V Flevo Delta Vsr35 2500 m sr krt 13:20
                 
                 
1 855 Dinie ten Napel Urk V NOP V sr 6000 mas50+ Vsr 27:21
2 856 Leonie Eenkhoorn Kampen V Isala '96 V sr 6000 mas50+ Vsr 28:24
3 857 Marja Kramer Urk V NOP V sr 6000 mas50+ Vsr 29:33
                 
                 
1 844 Maureen Houtman Heerde V De Gemzen Vsr35 6000 mas50+ Vsr 26:27
2 791 Erna van Es-Keen Wezep V De Gemzen Vsr35 6000 mas50+ Vsr 26:54
3 842 Renata Veltman Wapenveld V De Gemzen Vsr35 6000 mas50+ Vsr 28:38
4 845 Sandra Hofstra Emmeloord V NOP Vsr35 6000 mas50+ Vsr 30:37
5 843 Grietje Mattanja Brands Urk V NOP Vsr35 6000 mas50+ Vsr 30:58
                 
                 
1 993 Jacqueline Rustidge Kampen V Isala '96 Vsr40 6000 mas50+ Vsr 23:36
2 994 Agnes Olgers Emmeloord V NOP Vsr40 6000 mas50+ Vsr 27:31
3 996 Yvonne Verbaan Emmeloord V NOP Vsr40 6000 mas50+ Vsr 31:02
4 991 Marjorie van den Brink Heerde V De Gemzen Vsr40 6000 mas50+ Vsr 31:21
5 992 Annet Buitenhuis Heerde V De Gemzen Vsr40 6000 mas50+ Vsr 31:39
6 990 Yvonne Kremer Oene V De Gemzen Vsr40 6000 mas50+ Vsr 37:07
                 
                 
1 197 Trees Rutten Malden V Nijmegen Atletiek Vsr50 6000 mas50+ Vsr 31:12