Ranglijst 2006-2011

JONI’s LIJSTJE

2006-2011

Ranglijst: indoor,op de baan en op de weg.

i00,00sec: is indoor.

 00,00sec: is outdoor.

g00,00sec: is op gras gelopen.

 00m h   : is horden.

 00,00sec (000p): is aantal punten.

----- = prestatie.

(PR)  = persoonlijk record.

----- = Clubrecord (CR).

XXX   = wordt niet gedaan.

 

In het rood de tijden van 2006

In het blauw de tijden van 2007

In het blauw de tijden van 2008

In het groen de tijden van 2009

In het oranje de tijden van 2010

In het paars de tijden van 2011

 

 

60m (9sec) 7,2 sec (Man) en 7,99 sec (Vrouw)

1. Julio Smid (JA)            7,35 sec (CR)

2. Julio Smid (JB)            7,40 sec

1. Julio Smid (JB)            7,49 sec

1. Arend-Jan Spierenburg (JB)i7,50 sec (CR)

2. Joni van Loon (JA)         7,6  sec

3. Joni van Loon (MSen)       7,7  sec

1. Arend-Jan Spierenburg (JC)i7,78 sec (PR)

1. Joni van Loon (MSen)      i7,78 sec (PR)

2. Joni van Loon (MSen)      i7,78 sec

2. Niels Horstink (JA)       i7,85 sec

2. Joni van Loon (MSen)       7,9  sec

3. Arend-Jan Spierenburg (JC)i7,93 sec (PR)

4. Nancy van Petersen (MB)   i7,99 sec (CR)

3. Nancy van Petersen (MC)    8,02 sec

4. Nancy van Petersen (MB)    8,04 sec

3. Nancy van Petersen (MA)   i8,05 sec

3. Willemijn van Laar (MA)   i8,26 sec (PR)

4. Fred van Gasteren (M60)    8,38 sec (CR)

5. Willemijn van Laar (MB)   i8,47 sec (PR)

5. Arend-Jan Spierenburg (JD) 8,49 sec (CR)

6. Willemijn van Laar (MC)    8,5  sec (PR)

7. Sanne Visser (MB)          8,5  sec

8. Linda Rodijk (MB)          8,5  sec

6. Thomas van Laar (JC)      i8,5  sec

7. Isabelle Spierings (MD)    8,60 sec

8. Joost Lambooij (JC)       i8,6  sec

4. Sanne Visser (MC)          8,62 sec

9. Thomas van Laar (JD)       8,63 sec

9. Linda Rodijk (MA)         i8,65 sec (PR)

5. Linda Rodijk (VSen)        8,65 sec

4. Linda Rodijk (MA)         i8,67 sec

5. Willemijn van Laar (MC)    8,8  sec

10.Lisette Dijkstra (MD)      8,8  sec

11.Sacha Popping (MA)         8,84 sec

12.Jochem Stegeman (JC)       8,84 sec

5. Elsbeth Noppers (MD)       8,9  sec (PR)

6. Elsbeth Noppers (MD)       8,9  sec

6. Thomas van Laar (JB)       8,92 sec

7. Linda Rodijk, (MB)         8.99 sec

 

60m horden (12sec) 8,65 sec en 8,81 sec

1. Arend-Jan Spierenburg (JC)i8,65  sec (CR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JB)i8,68  sec (CR)

1. Nancy van Petersen (MB)   i8,81  sec (CR)

2. Nancy van Petersen (MA)   i8,81  sec

1. Nancy van Petersen (MB)    9,04  sec (CR)

2. Arend-Jan Spierenburg (JC)i9,09  sec (CR)

3. Willemijn van Laar (MB)   i9,64  sec (PR)

2. Joni van Loon (MSen)       9,66  sec (CR)

3. Willemijn van Laar (MB)   i9,71  sec

3. Willemijn van Laar (MA)   i9,74  sec

2. Arend-Jan Spierenburg (JD) 9,81  sec (CR)

4. Joni van Loon (MSen)      i9,86  sec (PR)

5. Isabelle Spierings (MC)    9,91  sec (CR)

3. Willemijn van Laar (MC)    10,04 sec (CR)

1. Willemijn van Laar (MC)    10,1  sec

6. Kiki Wesselo (MC)          10,11 sec (PR)

4. Isabelle Spierings (MD)    10,40 sec (CR)

4. Isabelle Spierings (MC)   i10,58 sec

5. Joni van Loon (MSen)      i10,67 sec (PR)

5. Sacha Popping (MA)        i10,68 sec (PR)

4. Sacha Popping (MA)         10,90 sec

5. Isabelle Spierings (MD)    10,9  sec (CR)

6. Jochem Stegeman (JC)       10,94 sec

7. Linda Rodijk (VSen)        11,07 sec (CR)

7. Linda Rodijk (MB)          11,13 sec

8. Kiki Wesselo (MD)          11,20 sec

2. Thomas van Laar (JD)       11,24 sec

6. Elsbeth Noppers (PA)       11,28 sec

7. Lisanne Maasland (PA)      11,70 sec

8. Guido Overheem (PA)        11,80 sec

9. Nicky van Putten (PA)      11,90 sec

 

100m (14sec) 11,2 sec en 12,59 sec

1. Julio Smid (JB)            11,3  sec (PR)

1. Julio Smid (JB)            11,32 sec (PR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 11,5  sec (CR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 11,6  sec

1. Arend-Jan Spierenburg (JB) 11,64 sec (PR)

2. Joni van Loon (MSen)       11,91 sec (PR)

2. Niels Horstink (JB)        12,0  sec (PR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 12,04 sec (PR)

3. Arend-Jan Spierenburg (JC) 12,09 sec

4. Joni van Loon (MSen)       12,1  sec

2. Joni van Loon (MSen)       12,16 sec

2. Joni van Loon (MSen)       12,18 sec (PR)

3. Udo Husmans (Sen)          12,2  sec

2. Joni van Loon (MSen)       12,22 sec (PR)

3. Niels Horstink (JA)        12,23 sec (PR)

3. Niels Horstink (JA)        12,27 sec

5. Jochem Stegeman (JB)       12,3  sec (PR)

4. Udo Husmans (MSen)         12,3  sec

5. Pieter Zitman (JC)         12,4  sec (PR)

6. Pieter Zitman (JB)         12,4  sec (PR)

4. Joni van Loon (JA)         12,4  sec

7. Joost Lambooij (JC)        12,5  sec (PR)

3. Thomas van Laar (JB)       12,5  sec (PR)

6. Ruben Zwarts (MSen)        12,5  sec

8. Ruben Zwarts (MSen)        12,5  sec

4. Nancy van Petersen (MB)    12,59 sec (CR)

4. Jochem Stegeman (JA)       12,6  sec

7. Jochem Stegeman (JC)       12,7  sec

9. Thomas van Laar (JC)       12,7  sec (PR)

5. Willemijn van Laar (MA)    12,71 sec (CR)

8. Nancy van Petersen (MB)    12,72 sec (CR)

5. Joost Lubbinge (JB)        12,8  sec

5. Pieter Zitman (JB)         12,87 sec

6. Willemijn van Laar ((VSen))12,89 sec (CR)

6. Nancy van Petersen (MC)    12,91 sec

7. Pieter Zitman (JC)         13,2  sec

7. Isabelle Spierings (MC)    13,22 sec

10.Willemijn van Laar (MB)    13,25 sec

9. Sanne Visser (MB)          13,40 sec (PR)

8. Sanne Visser (MB)          13,46 sec

11.Sanne Visser (MA)          13,52 sec

6. Caroline Bijsterbosch (MB) 13,53 sec

9. Dennis Pieterson (HSen)    13,6  sec

12.Linda Rodijk (MA)          13,63 sec

8. Thomas Spierenburg (JC)    13,7  sec

10.Caroline Bijsterbosch (MB) 13,74 sec

7. Sanne Visser (MB)          13,75 sec

10.Linda Rodijk (MB)          13,8  sec

8. Dennis Pieterson (MSen)    13,89 sec (PR)

9. Linda Rodijk (VSen)        13,92 sec

9. Linda Rodijk (MA)          13,95 sec

13.Lisette Dijkstra (MB)      13,97 sec

10.Kiki Wesselo (MC)          13,98 sec

11.Sietze Veerman (JB)        14,0  sec

 

100m horden (20sec) 14,31 sec en 14,38 sec

1. Joni van Loon ((JC))       14,3  sec (PR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 14,31 sec (CR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 14,34 sec

2. Nancy van Petersen (MB)    14,38 sec (CR)

1. Nancy van Petersen (MB)    14,52 sec (CR)

2. Joni van Loon ((JC))       14,8  sec (PR)

2. Willemijn van Laar ((VSen))15,23 sec (PR)

1. Nancy van Petersen (MB)    15,41 sec

2. Arend-Jan Spierenburg (JD) 15,5  sec (CR)

3. Willemijn van Laar (MA)    15,59 sec (PR)

3. Willemijn van Laar (MB)    15,64 sec (PR)

4. Thomas van Laar (JC)       16,4  sec (PR)

5. Joost Lambooij (JC)        16,6  sec (PR)

3. Jochem Stegeman (JC)       17,0  sec

4. Pieter Zitman (JC)         17,1  sec (PR)

3. Sacha Popping (MA)         17,84 sec (PR)

5. Sacha Popping (MB)         18,0  sec

6. Caroline Bijsterbosch (MB) 18,1  sec

6. Sacha Popping (MA)         18,38 sec

2. Sacha Popping (MB)         18,5  sec

4. Linda Rodijk (VSen)        18,6  sec

7. Sanne Visser (MB)          18,9  sec

7. Linda Rodijk (MA)          19,1  sec

3. Pieter Zitman (JC)         19,2  sec

4. Mala Noija (MB)            19,3  sec

5. Linda Rodijk (MB)          19,4  sec

8. Linda Rodijk (MB)          19,5  sec

 

110m horden (j)(20sec) 15,5 sec en XXX

1. Arend-Jan Spierenburg (JB) 15,86 sec

1. Niels Horstink (JB)        16,08 sec

1. Niels Horstink (JA)        16,9  sec

2. Udo Husmans (MSen)         17,3  sec

1. Udo Husmans (MSen)         17,35 sec

2. Joni van Loon (MSen)       17,43 sec (PR)

1. Udo Husmans (MSen)         17,56 sec

2. Udo Husmans (HSen)         17,7  sec

2. Joni van Loon (MSen)       18,64 sec (PR)

3. Jochem Stegeman (JB)       19,0  sec

3. Joni van Loon (MSen)       19,1  sec (PR)

2. Joni van Loon (MSen)       19,21 sec

4. Pieter Zitman (JB)         19,6  sec

3. Jochem Stegeman (JA)       19,6  sec

4. Thomas van Laar (JB)       19,9  sec

3. Joni van Loon (JA)         19,9  sec (PR)

 

150m (24sec) 17,3 sec en 19,1 sec

1. Joni van Loon (MSen)       17,6  sec (PR)

1. Joni van Loon (MSen)       17,9  sec (PR)

1. Nancy van Petersen (MC)    19,1  sec

2. Isabelle Spierings (MC)    19,5  sec (PR)

2. Caroline Bijsterbosch (MC) 20,4  sec

3. Sanne Visser (MC)          21,0  sec

1. Willemijn van Laar (MC)    21,03 sec

2. Lisette Dijkstra (MC)      21,1  sec (PR)

3. Kiki Wesselo (MC)          21,3  sec (PR)

4. Willemijn van Laar (MC)    21,47 sec

2. Chantal Lokhorst (MD)      22,4  sec

3. Marije Bosboom (MC)        22,5  sec (PR)

3. Manon Rorije (MD)          22,8  sec

4. Heidy Rodijk (MC)          23,1  sec

4. Gerber Loman (MC)          23,4  sec (PR)

 

200m (30sec) 22,70 sec en 25,62 sec

1. Julio Smid (JB)            22,70 sec (CR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JB) 23,23 sec (PR)

1. Julio Smid (JB)            23,29 sec

2. Arend-Jan Spierenburg((MS))23,43 sec (CR)

2. Joni van Loon (MSen)       24,07 sec (PR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 24,09 sec (PR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 24,24 sec (PR)

3. Julio Smid (JB)           i24,29 sec (CR)

2. Joni van Loon (MSen)       24,49 sec

4. Joni van Loon (MSen)      i24,60 sec (PR)

5. Niels Horstink (JA)        24,62 sec (PR)

3. Joni van Loon (MSen)       24,74 sec

2. Joni van Loon (JA)         24,8  sec

2. Joni van Loon (MSen)       24,90 sec

4. Joni van Loon (MSen)      i25,00 sec

3. Joni van Loon (MSen)      i25,01 sec

4. Niels Horstink (JA)        25,09 sec

5. Ruben Zwarts (MSen)        25,13 sec

5. Joost Lambooij (JB)        25,44 sec (PR)

6. Arend-Jan Spierenburg (JD) 25,61 sec (CR)

6. Nancy van Petersen (MB)    25,62 sec (CR)

3. Ruben Zwarts (MSen)        25,70 sec

6. Thomas van Laar (JB)       25,83 sec (PR)

7. Willemijn van Laar (MA)    25,85 sec (CR)

7. Nancy van Petersen (MB)    26,26 sec (CR)

3. Peter Tweehuijzen (M50)    26,33 sec (CR)

8. Kris Sprokholt (MSen)      26,96 sec (PR)

4. Willemijn van Laar (MB)    27,20 sec (PR)

8. Isabelle Spierings (MC)    27,21 sec (PR)

7. Thomas van Laar (JC)       28,80 sec (PR)

9. Caroline Bijsterbosch (MB) 28,9  sec

10.Sanne Visser (MB)          28,9  sec

4. Mala Noija (MB)            29,0  sec

9. Linda Rodijk (VSen)        29,45 sec (PR)

10.Kiki Wesselo (MC)          29,48 sec (PR)

11.Sacha Popping (MB)         29,7  sec

5. Linda Rodijk (MB)          29,8  sec

5. Linda Rodijk (MA)          29,8  sec

 

300m (45sec) 37,10 sec (36,41)en 45,24 sec (42,94)

1. Arend-Jan Spierenburg (JB) 36,41 sec (CR)

1. Julio Smid (JB)            37,10 sec (CR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 37,15 sec

2. Joni van Loon (MSen)       37,76 sec (PR)

1. Joni van Loon (MSen)       37,79 sec

2. Arend-Jan Spierenburg (JC) 38,15 sec (CR)

2. Joni van Loon (MSen)       39,00 sec

1. Julio Smid (JB)            39,12 sec

2. Joni van Loon (MSen)       39,3  sec

2. Joni van Loon (JA)         39,36 sec

3. Pieter Zitman (JB)         41,65 sec (PR)

3. Willemijn van Laar (MA)    42,94 sec (CR)

 

400m (1min) 51,2 sec (50,71) en 1.00,8 min (59,73)

1. Arend-Jan Spierenburg (JB)i50,71 sec (CR)

2. Arend-Jan Spierenburg (JB) 50,94 sec (CR)

3. Arend-Jan Spierenburg((MS))51,32 sec (CR)

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 52,91 sec (PR)

1. Joni van Loon (MSen)      i52,95 sec (PR)

1. Niels Horstink (JA)        53,12 sec (PR)

2. Julio Smid (JA)           i53,45 sec (PR)

3. Niels Horstink (JA)       i53,49 sec(PR)

2. Arend-Jan Spierenburg((JB)i53,53 sec (CR)

2. Joni van Loon (MSen)       53,70 sec (PR)

4. Joni van Loon (MSen)       54,44 sec

5. Niels Horstink (JA)        54,60 sec

1. Niels Horstink (JB)        55,28 sec

3. Joni van Loon (MSen)      i55,44 sec (PR)

4. Julio Smid (JB)            55,59 sec (PR)

5. Arend-Jan Spierenburg (JD) 55,7  sec (CR)

6. Arend-Jan Spierenburg (JC) 56,05 sec

2. Joni van Loon (JA)         56,26 sec

3. Joni van Loon (MSen)       56,53 sec

4. Thomas van Laar (JB)       56,56 sec (PR)

5. Joni van Loon (MSen)      i56,86 sec

6. Edsard van Steenbergen(M40)57,2  sec

3. Udo Husmans (HSen)         57,4  sec

6. Joni van Loon (MSen)       57,42 sec

7. Kris Sprokholt (MSen)      57,58 sec (PR)

4. Hans Popping (JA)          57,66 sec

7. Joost Lambooij (JB)        58,11 sec (PR)

4. Edsard van Steenbergen(M45)58,88 sec

1. Elbert-Jan van Laar (M40)  59,3  sec

8. Elbert-Jan van Laar (M45)  59,31 sec

8. Willemijn van Laar ((VSen))59,73 sec (CR)

5. Piet de Wildt jr. (MSen)   1.00,01 min

 

400m horden (1.25min) 59,4 sec (55,85) en 1.07,80 min (1.04,55)

1. Arend-Jan Spierenburg (JB) 55,85 sec (CR)

1. Niels Horstink (JB)        59,4  sec (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       1.00,06 min (CR)

1. Arend-Jan Spierenburg ((JB)1.00,18 min (PR)

1. Joni van Loon (MSen)       1.01,32 min (CR)

2. Udo Husmans (MSen)         1.02,04 min (PR)

2. Joni van Loon (MSen)       1.02,07 min

2. Joni van Loon (JA)         1.02,8  min (CR)

2. Willemijn van Laar (MA)    1.04,55 min (CR)

3. Joni van Loon (MSen)       1.07,09 min

3. Willemijn van Laar (MB)    1.07,80 min (CR)

3. Willemijn van Laar (MB)    1.08,00 min (CR)

4. Willemijn van Laar ((VSen))1.09,66 min (CR)

2. Willemijn van Laar (MC)    1.10,6  min (CR)

3. Sanne Visser (MB)          1.22,64 min

 

800m (2.24min) 1.53,03 min en 2.25,23 min

1. Niels Horstink (JB)        2.02,55 min (PR)

1. Thomas van Laar (JB)       2.04,18 min (PR)

1. Niels Horstink (JB)        2.04,85 min (PR)

2. Thomas van Laar (JB)      i2.05,86 min (PR)

1. Niels Horstink (JA)       i2.07,06 min  

2. Elbert-Jan van Laar (M45)  2.07,45 min (CR)

2. Kris Sprokholt (MSen)      2.07,51 min (PR)

1. Joni van Loon (MSen)       2.07,59 min (PR)

2. Elbert-Jan van Laar (M40)  2.07,60 min

3. Kris Sprokholt (HSen)      2.08,15 min

2. Elbert-Jan van Laar (M45)  2.08,49 min

3. Kris Sprokholt (MSen)      2.08,80 min

4. Edsard van Steenbergen(M45)2.10,1  min (PR)

4. Edsard van Steenbergen(M40)2.10,32 min (PR)

3. Kris Sprokholt (MSen)      2.10,5  min

3. Edsard van Steenbergen(M45)2.10,86 min

1. Joni van Loon (MSen)       2.10,96 min

4. Joni van Loon (MSen)       2.12,99 min

2. Thomas van Laar (JC)       2.13,28 min (PR)

5. Hans Popping (JA)          2.13,38 min

4. Hans Popping jr. (JA)      2.13,4  min

3. Joni van Loon (MSen)       2.15,23 min

5. Arend-Jan Spierenburg (JC) 2.15,51 min (PR)

6. Joni van Loon (JA)         2.16,43 min (PR)

7. Gerard Kroes (M35)         2.17,10 min (CR)

5. Peter Tweehuijzen (M50)    2.17,85 min (CR)

4. Joni van Loon (MSen)      i2,17,87 min (PR)

6. Thomas van Laar (JC)       2.21,9  min (PR)

3. Thomas van Laar (JC)      i2.22,14 min

5. Gerard Kroes (M35)         2.23,95 min

 

1000m (3.00min) 2.31,2 min en 3.14,1 min

1. Niels Horstink (JB)        2.39,99 min (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       2.43,07 min (PR)

1. Joni van Loon (MSen)       2.44,44 min

1. Niels Horstink (JB)        2.44,94 min

2. Kris Sprokholt (MSen)      2.45,38 min

2. Elbert-Jan van Laar (M45)  2.46,09 min (CR)

2. Elbert-Jan van Laar (M40)  2.46,44 min

2. Elbert-Jan van Laar (M40)  2.47,54 min

3. Kris Sprokholt (MSen)      2.48,60 min (PR)

3. Kris Sprokholt (MSen)      2.48,72 min

4. Niels Horstink (JA)        2.48,8  min

1. Joni van Loon (MSen)       2.49,5  min   

3. Kris Sprokholt (MSen)      2.49,73 min

2. Bas Mekking (MSen)         2.50,9  min (PR)

5. Jan van Ommen (M35)        2.52,0  min (CR)

6. Edsard van Steenbergen(M40)2.52,-  min

3. Edsard van Steenbergen(M45)2.52,2  min

4. Edsard van Steenbergen(M45)2.52,2  min

7. Bas Mekking (MSen)         2.53,2  min (PR)

1. Bas Mekking (MSen)         2.53,2  min

2. Joni van Loon (MSen)       2.53,40 min

5. Hans Popping (JA)          2.54,65 min

6. Joni van Loon (JA)         2.54,8  min

4. Hans Popping (JA)          2.54,83 min

5. Edsard van Steenbergen(M40)2.55,40 min

3. Thomas van Laar (JC)       2.56,0  min (PR)

4. Edsard van Steenbergen(M45)2.56,7  min

6. Louis Boumeester (M40)     2.56,74 min

7. Peter Tweehuyzen (M50)     2.57,10 min (CR)

8. Gerard Kroes (M35)         2.59,30 min (CR)

 

1500m (5min) 3.47,45 min en 5.34,50 min

1. Kris Sprokholt (MSen)      4.26,59 min (PR)

1. Kris Sprokholt (MSen)      4.28,14 min

1. Niels Horstink (JB)        4.29,25 min

2. Bas Mekking (MSen)         4.30,25 min (PR)

2. Elbert-Jan van Laar (M45)  4.32,03 min

2. Kris Sprokholt (MSen)      4.32,4  min

1. Thomas van Laar (JB)       4.33,35 min (PR)

1. Niels Horstink (JA)        4.34,2  min

3. Edsard van Steenbergen(M35)4.35,24 min

2. Bas van Beek (MSen)        4.35,3  min

3. Joni van Loon (MSen)       4.36,06 min (PR)

1. Joni van Loon (MSen)      i4.36,50 min (PR)

3. Joni van Loon (MSen)       4.36,9  min (PR)

4. Niels Horstink (JB)        4.38,9  min

3. Edsard van Steenbergen(M40)4.39,0  min

4. Louis Boumeester (M40)     4.39,7  min

4. Kris Sprokholt (MSen)      4.42,0  min

4. Edsard van Steenbergen(M45)4.43,06 min

5. Gerard Kroes (M35)         4.44,07 min (CR)

5. Gerard Kroes (M35)         4.45,7  min (CR)

2. Joni van Loon (MSen)       4.45,90 min

5. Gerard Kroes (M35)         4.48,41 min

6. Joni van Loon (JA)         4.51,4  min (PR)

6. Merijn Noppers (JB)        4.52,61 min (PR)

2. Joni van Loon (MSen)      i4.53,01 min

3. Gerard Kroes (M40)         4.54,8  min

 

3000m (11min) 8.21,99 min en 10.24,3 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  8.36,92 min

1. Jeroen Ribbink (MSen)      9.05,42 min

1. Jan van Ommen (M35)       i9.09,09 min(CR)

2. Jan van Ommen (M35)        9.18,64 min

2. Jan van Ommen (M35)        9.22,7  min(CR)

1. Jan van Ommen (M40)       i9.26,65 min

3. Wim de Weerdt (M50)        9.30,63 min(CR)

4. Titus Mulder (M45)         9.32,49 min

3. Bas Mekking (MSen)         9.36,7  min(PR)

1. Joris van de Meent (MSen)  9.39,0  min

4. Bas van Beek (MSen)        9.44,97 min

2. Martijn Schakelaar (M35)   9.55,1  min(PR)

1. Bas van Beek (MSen)        9.57    min

2. Joni van Loon (MSen)       9.58,06 min(PR)

2. Kris Sprokholt (MSen)      10.05,1  min

3. Gerard Kroes (M35)         10.05,43 min

2. Bas Mekking (MSen)         10.07,4  min(PR)

3. Wim de Weerdt (M55)        10.14,3  min(CR)

4. Louis Boumeester (M40)     10.15,27 min

5. Kris Sprokholt (MSen)      10.15,4  min

3. Gerard Kroes (M35)         10.21,63 min

6. Louis Boumeester (M40)     10.22,0  min

7. Harry Veldkamp (M35)       10.24,44 min

8. Evert Spijkerboer (M40)    10.24,48 min

5. Simon Beemsterboer (MSen)  10.25,30 min

4. Kris Sprokholt (MSen)      10.26,83 min

3. Gerard Kroes (M40)         10.27,04 min

9. Gerard Kroes (M35)         10.27,3  min

4. Joni van Loon (MSen)       10.34,60 min

5. Evert Spijkerboer (M35)    10.45,68 min

5. Bas Mekking (MSen)         10.45,9  min

6. Harry Veldkamp (M35)       10.46,30 min

6. Gerard Kroes (M35)         10.51    min

6. Joni van Loon (MSen)      i10.51,87 min(PR)

7. Steven Hofenk (M35)        10.55,2  min

7. Andre Meuleman (M35)       10.56,68 min

8. Gerard Kroes (M40)         10.57,9  min

9. Ax Dill (M35)              10.58,6  min

 

3000m steeple Chase (15min) 9.54,7 min en - min

1.Joni van Loon (MSen)        11.05,76 min(PR)

1.Joni van Loon (MSen)        11.17,4  min(PR)

 

Coopertest (3000m) 3778m en 2673m

1. Jan van Ommen (M35)        3778m

1. Joni van Loon (MSen)       3560m (PR)2

1. Bas van Beek (Sen)         3558m

2. Bas van Beek (MSen)        3555m

1. Niels Horstink (JB)        3521m (PR)

2. Bas van Beek (MSen)        3506m

2. Willem de Weerdt (M50)     3490m

2. Joni van Loon (JA)         3369m

1. Gerard Kroes (M40)         3325m (PR)

3. Gert Schaap (M40)          3272m

1. Kris Sprokholt (MSen)      3271m

3. Gert Schaap (M40)          3269m

4. Andre Meuleman (M35)       3243m

3. Harry Veldkamp (M35)       3233m

4. Steven Geerts (MSen)       3230m

4. Hans Popping (JA)          3210m

5. Thomas van Laar (JD)       3210m

2. Harry Veldkamp (M40)       3200m

2. Joni van Loon (MSen)       3200m

3. Andre Meuleman (MSen)      3182m

4. Thomas van Laar (JD)       3180m

5. Joost Lubbinge (MSen)      3179m

6. Gert Nooteboom (M40)       3171m

3. Harry Veldkamp (M40)       3164m

5. Evert-Jan Kasteel (M45)    3147m

4. Dennis Pieterson (MSen)    3146m (PR)

5. Jaap kooiman (M50)         3134m

6. Kris Sprokholt (MSen)      3123m

5. Arnold Bredewolt (M35)     3100m

7. Dennis Pieterson (MSen)    3100m

6. Dennis Pieterson (MSen)    3097m

7. Evert-Jan Kasteel (M45)    3093m

8. Niels Horstink (JB)        3087m

9. Joost Lubbinge (JB)        3087m

10.Edwin Baars (MSen)         3079m

3. Jaap Kooiman (M50)         3065m

11.Jaap Kooiman (M50)         3062m

6. Gerbert Tiemens (M45)      3061m

6. Jan-Willem Dijkstra (M??)  3055m

12.Jan Lubbinge (M45)         3053m

7. Joost Lambooij (JB)        3041m (PR)

8. Joost Lambooij (JC)        3039m

9. Elsbeth Noppers (MD)       3033m

13.Johan Logtenberg (M45)     3023m

10.Harry Veldkamp (M40)       3020m

8. Udo Husman (MSen)          3015m

7. Dennis Pieterson (MSen)    3007m

14.Piet de Wildt (M60)        3000m

 

5000m (20min) 14.39,41 min en 16.27,0 min

1. Simon Beemsterboer(MSen)   14.39,41 min(CR)

1. Jan van Ommen (M35)        15.32,75 min(CR)

1. Simon Beemsterboer (MSen)  15.44,85 min

2. Simon Beemsterboer (MSen)  15.49,74 min

2. Jan van Ommen (M35)        16.12    min

1. Bas Mekking (MSen)         16.14,0  min(PR)

2. Jan van Ommen (M40)        16.15    min

2. Jan van Ommen (M35)        16.19    min

3. Wim de Weerdt (M50)        16.27,20 min(CR)

3. Joris van de Meent (MSen)  16.37    min(PR)

1. Bas Mekking (MSen)         16.40,21 min(PR)

1. Wim de Weerdt (M50)        16.43    min

2. Joris van de Meent (MSen)  16.46    min

2. Bas van Beek (MSen)        16.49,1  min

3. Wim de Weerdt (M50)        16.50    min

3. Joris van de Meent (MSen)  16.55,0  min

4. Martijn Schakelaar (M35)   16.55    min(PR)

3. Bas Mekking (MSen)         17.01,17 min

4. Joni van Loon (MSen)       17.02,8  min(PR)

4. Bas van Beek (MSen)        17.04,2  min

4. Wim de Weerdt (M50)        17.06,4  min

5. Wim de Weerdt (M55)        17.08,5  min(CR)

4. Niels Horstink (JB)        17.11,7  min

5. Niels Horstink (JA)        17.19,5  min

3. Louis Boumeester (M40)     17.26    min

5. Kris Sprokholt (MSen)      17.31,3  min

6. Bas Mekking (MSen)         17.32    min(PR)

5. Joni van Loon (MSen)       17.33,1  min(PR)

4. Kris Sprokholt (MSen)      17.39    min

6. Louis Boumeester (M40)     17.40,91 min

6. Joni van Loon (MSen)       17.41,2  min

5. Gerard Kroes (M35)         17.46    min

7. Gerard Kroes (M35)         17.47,1  min

6. Niels Horstink (JB)        17.50    min

7. Tjibbe de Vries (M50)      17.52,5  min

6. Tjibbe de Vries (M55)      17.53    min

7. Kris Sprokholt (MSen)      17.53,9  min

8. Harry Veldkamp (M35)       17.55,5  min

5. Gerard Kroes (M35)         18.08,8  min

8. Gerard Kroes (M35)         18.09,2  min

7. Joni van Loon (MSen)       18.10    min

9. Evert Spijkerboer (M40)    18.12    min

10.Arjan Kluin (M40)          18.22,9  min

11.Edsard van Steenbergen(M40)18.28,8  min

7. Tjibbe de Vries (M55)      18.29,2  min

12.Tjibbe de Vries (M50)      18.30    min

8. Gert Schaap (M40)          18.32,9  min

13.Jaap Kooiman (M50)         18.46,1  min

9. Andre Meuleman (M?)        18.48,0  min

9. Piet de Wildt (MSen)       18.49,5  min

8. Steven Hofenk (M35)        18.49,9  min

10.Saskia Schutte (V35)       18.51,4  min

11.Andre Meuleman (M35)       18.52,9  min

9. Saskia Schutte (V35)       18.53,9  min

10.Joni van Loon (MSen)      i18.53,95 min(PR)

6. Andre Meuleman (M35)       18.56,4  min

12.Erwin van Duinen (M35)     18.56,6  min

13.Gerard Kroes (M35)         18.56,89 min

8. Harry Veldkamp (M35)       18.57    min

7. Jaap-Jan Slob (MSen)       19.00,9  min

10.Jaap Kooiman (M50)         19.01    min

11.Ax Dill (M35)              19.06,0  min

12.Dennis Pieterson (MSen)    19.11,7  min(PR)

8. Ax Dill (M35)              19.14,3  min

11.Saskia Schutte (VSen)      19.15,2  min(PR)

14.Ax Dill (M35)              19.16,9  min

15.Jaap-Jan Slob (MSen)       19.17,4  min

13.Andre Meuleman (M40)       19.17,7  min

16.Edsard van Steenbergen(M45)19.21,8  min

14.Gerard Kroes (M40)         19.26,7  min

9. Saskia Schutte (V35)       19.26,9  min

9. Jaap Kooiman (M50)         19.27    min

12.Edsard van Steenbergen(M45)19.29,0  min

13.Evert Spijkerboer (M?)     19.29,2  min

15.Cor van Emmerik (M35)      19.31,4  min(PR)

17.Anne van Schuppen (V45)    19.37,9  min

18.Peter Brummel (M35)        19.37,9  min

10.Arjan Kluin (M35)          19.40,6  min

14.Louis Boumeester (M35)     19.43,2  min

11.Jan-Willem Dijkstra (M45)  19.50,9  min

19.Harry Veldkamp (M40)       19.52,5  min

20.Arjan Kluin (M35)          19.52,8  min

12.Anne van Schuppen (V45)    19.57,7  min

21.Christiaan Kats (M45)      19.59,9  min

 

10000m (40min) 31.16,90 min en 33.01,53 min

1. Jan van Ommen (M35)        32.10,41 min(CR)

2. Wim de Weerdt (M50)        34.14,00

1. Jan van Ommen (M35)        34.16,75 min(CR)

1. Wim de Weerdt (M50)        34.30,8  min

3. Titus Mulder (M45)         35.10,0  min

2. Wim de Weerdt (M50)        36.02,24 min

1. Joni van Loon (MSen)       37.47    min(PR)

1. Joni van Loon (MSen)       38.24,54 min

 

Uurloop (12.000m) 17.152m min en 10.748m

1. Joni van Loon (MSen)       15.718m (NR-NEO)

1. Louis Boumeester (M40)     15.037m

2. Jaap Kooiman (M50)         14.363m (CR)

1. Jaap Kooiman (M50)         14.258m (CR)

2. Harry Veldkamp (M40)       14.175m (PR)

1. Louis Boumeester (M40)     13.532m

2. Jan Witsenboer (M65)       13.530m

3. Rob Philipsen (M50)        13.143m

2. Jan-Willem Dijkgraaf (M60) 12.721m

4. Bert Otterspeer (M55)      12.162m  

 

5km (20min)

1. Jan van Ommen (M35)        16.04 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  16.10 min

1. Bas Mekking (MSen)         16.25 min (PR)

2. Bas van Beek (MSen)        16.41 min

1. Bas van Beek (MSen)        16.48 min

2. Bas Mekking (MSen)         16.50 min (PR)

2. Bas Mekking (MSen)         17.25 min

3. Joni van Loon (MSen)       17.27 min (PR)

4. Bas van Beek (MSen)        17.35 min

2. Martijn Schakelaar (M35)   17.35 min

5. Kris Sprokholt (MSen)      17.42 min (PR)

3. Joni van Loon (MSen)       17.50 min

4. Gerard Kroes (M35)         17.53 min

5. Tjibbe de Vries (M55)      17.57 min

3. Joni van Loon (MSen)       18.11 min

3. Gerard Kroes (M35)         18.12 min

4. Niels Horstink (JA)        18.15 min

6. Niels Horstink (JA)        18.20 min

4. Gerard Kroes (M40)         18.34 min

5. Joni van Loon (MSen)       18.37 min

7. Gerard Kroes (M35)         18.37 min

6. Jan van Ommen (M40)        18.40 min

5. Saskia Schutte (V35)       18.57 min

6. Louis Boumeester (M35)     18.58 min

7. Kris Sprokholt (MSen)      19.11 min

8. Louis Boumeester (M40)     19.15 min

9. Edsard v Steenbergen (M45) 19.22 min

6. Jaap-Jan Slob (MSen)       19.26 min

7. Louis Boumeester (M45)     19.39 min

10.Erwin van Duinen (M35)     19.40 min

11.Harry Veldkamp (M40)       19.46 min

8. Evert Spijkerboer (M40)    19.47 min

7. Andre Meuleman (M35)       19.47 min

8. Tjibbe de Vries (M55)      19.51 min

9. Harry Veldkamp (M35)       19.56 min

 

5EM / 8km (32.00min)

1. Simon Beemsterboer (MSen)  26.25 min

2. Bas Mekking (MSen)         27.07 min

1. Wim de Weerdt (M55)        28.15 min

2. Bas Mekking (MSen)         28.25 min

3. Bas van Beek (MSen)        29.09 min

1. Henk Uitslag (M45)         29.10 min

4. Joni van Loon (MSen)       29.12 min

2. Tjibbe de Vries (M50)      29.21 min

3. Tjibbe de Vries (M55)      30.13 min

3. Louis Boumeester (M40)     31.24 min

5. Tjibbe de Vries (M55)      31.27 min

6. Louis Boumeester (M45)     31.43 min

7. Anne van Schuppen (V50)    31.59 min

 

10km (40min) 31.06 min en 33.30 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  32.28 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  32.37 min

1. Jan van Ommen (M35)        33.01 min (CR)

1. Jan van Ommen (M35)        33.01 min

2. Jan van Ommen (M35)        33.12 min

2. Jeroen Ribbink (MSen)      33.18 min

2. Jan van Ommen (M35)        33.25 min

3. Simon Beemsterboer (MSen)  33.59 min

1. Wim de Weerdt (M50)        34.10 min

4. Henk Uitslag (M40)         34.19 min

2. Bas van Beek (MSen)        34.19 min

2. Bas Mekking (MSen)         34.22 min

5. Wim de Weerdt (M50)        34.23 min

3. Wim de Weerdt (M50)        34.27 min

3. Joris van de Meent (MSen)  34.30 min

3. Wim de Weerdt (M50)        34.39 min

6. Gerard Hendriks (M50)      34.44 min

1. Jan van Ommen (M40)        34.45 min

2. Joris van de Meent (MSen)  34.45 min

3. Bas Mekking (MSen)         34.47 min (PR)

3. Wim de Weerdt (M55)        34.48 min (CR)

4. Wim de Weerdt (M50)        34.54 min

4. Louis Boumeester (M40)     34.59 min

4. Bas van Beek (MSen)        35.01 min

4. Henk Uitslag (M45)         35.09 min

4. Martijn Schakelaar (M35)   35.13 min (PR)

5. Bas van Beek (M35)         35.15 min

6. Bas Mekking (MSen)         35.20 min

5. Jan van Ommen (M40)        35.24 min

5. Harold Sneller (M35)       35.40 min

5. Henk Uitslag (M40)         35.41 min

7. Evert Spijkerboer (M40)    35.50 min

6. Bas Mekking (MSen)         35.50 min (PR)

7. Bas van Beek (MSen)        35.53 min

8. Tjibbe de Vries (M50)      35.55 min

6. Bas van Beek (MSen)        35.57 min

6. Henk Uitslag (M45)         36.15 min

7. Joni van Loon (MSen)       36.27 min (PR)38

5. Henk Uitslag (M45)         36.28 min

7. Tjibbe de Vries (M55)      36.29 min (CR)

8. Louis Boumeester (M40)     36.34 min

8. Henk Uitslag (M45)         36.36 min

9. Titus Mulder (M45)         36.40 min

6. Tjibbe de Vries (M50)      36.42 min

7. Anne van Schuppen (V45)    36.46 min (CR)

7. Harold Sneller (M35)       36.52 min

8. Tjibbe de Vries (M50)      37.06 min

9. Gerard Kroes (M35)         37.14 min

10.Tjibbe de Vries (M50)      37.24 min

10.Anne van Schuppen (V45)    37.24 min

9. Steven Hofenk (M35)        37.29 min

11.Louis Boumeester (M35)     37.31 min

11.Harry Veldkamp (M35)       37.41 min

9. Tjibbe de Vries (M55)      37.41 min

8. Piet de Wildt jr. (MSen)   37.43 min

8. Joni van Loon (MSen)       37.44 min (PR)

12.Arjan Kluin (MSen)         37.46 min

13.Gerard Kroes (MSen)        37.46 min

9. Gerard Kroes (M35)         37.57 min

14.Jaap Kooiman (M50)         37.59 min

9. Gerard Kroes (M35)         38.00 min

10.Evert Spijkerboer (M40)    38.06 min

11.Gerard Kroes (M35)         38.19 min

12.Harry Veldkamp (M40)       38.29 min

10.Louis Boumeester (M40)     38.41 min

10.Rene Steunenberg (M35)     38.48 min

13.Andre Meuleman (M35)       38.59 min

10.Gerard Kroes (M40)         39.09 min

11.Andre Meuleman (M35)       39.16 min

11.Saskia Schutte (V35)       39.17 min (PR)

12.Jaap Kooiman (M50)         39.19 min

11.Andre Meuleman (M35)       39.23 min

12.Marion Hofenk (V35)        39.39 min

13.Steven Hofenk (M??)        39.39 min

13.Harry Veldkamp (M35)       39.42 min

14.Arjan Kluin (MSen)         39.43 min

14.Evert Spijkerboer (M40)    39.50 min

14.Anne van Schuppen (V45)    39.51 min

 

15km (1.02.00min) 48.15 min en 51.32 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  48.54 min (PR)

1. Simon Beemsterboer (MSen)  49.20 min

1. Jan van Ommen (M35)        51.16 min (CR)

2. Jan van Ommen (M35)        51.34 min

3. Wim de Weerdt (M50)        52.57 min

2. Bas van Beek (MSen)        53.35 min (PR)

1. Joris van de Meent (MSen)  53.43 min (PR)

3. Joris van de Meent (MSen)  53.50 min (PR)

2. Bas Mekking (MSen)         53.58 min (PR)

4. Jan van Ommen (M40)        54.03 min

3. Martijn Schakelaar (M35)   54.08 min

4. Henk Uitslag (M40)         54.16 min

2. Wim de Weerdt (M50)        54.20 min

1. Bas Mekking (MSen)         54.26 min (PR)

1. Tjibbe de Vries (M50)      54.46 min

2. Bas Mekking (MSen)         54.51 min (PR)

2. Bas van beek (MSen)        54.59 min (PR)

5. Wim de Weerdt (M50)        55.12 min

3. Henk Uitslag (M45)         55.24 min

4. Henk Uitslag (M45)         55.27 min

3. Henk Uitslag (M40)         55.41 min

4. Tjibbe de Vries (M50)      55.42 min

5. Harold Sneller (M35)       55.51 min

5. Tjibbe de Vries (M50)      56.08 min

3. Henk Uitslag (M45)         56.11 min

6. Louis Boumeester (M40)     56.12 min

4. Harold Sneller (M35)       56.28 min

6. Louis Boumeester (M40)     56.57 min

6. Joni van Loon (MSen)       57.15 min (PR)

5. Bas van Beek (M35)         57.16 min

5. Tjibbe de Vries (M50)      57.42 min

7. Arjan Kluin (MSen)         57.58 min

7. Arjan Kluin (MSen)         58.52 min

8. Andre Meuleman (M35)       59.06 min

9. Harry Veldkamp (M40)       59.15 min

8. Evert Spijkerboer (M40)    59.17 min

9. Niels Horstink (JB)        59.22 min

6. Tjibbe de Vries (M55)      59.36 min (CR)

10.Harry Veldkamp (M35)       59.43 min (CR)

4. Gerard Kroes (M35)         59.44 min

7. Saskia Schutte (V35)       1.00.15 min (PR)

5. Jaap Kooiman (M50)         1.00.16 min

8. Cor van Emmerik (M35)      1.00.16 min (PR)

10.Gert Schaap (M40)          1.00.46 min

6. Gert Schaap (M35)          1.00.54 min

7. Tjibbe de Vries (M55)      1.01.01 min

7. Andre Meuleman (M35)       1.01.02 min

6. Piet de Wildt (MSen)       1.01.18 min

9. Andre Meuleman (M40)       1.01.19 min

8. Anne van Schuppen (V45)    1.01.24 min (CR)

7. Andre Meuleman (M35)       1.01.44 min

11.Evert Spijkerboer (M40)    1.01.59 min

 

10EM (1.06.00min) 52.20 min en 56.28 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  55.11 min

1. Jan van Ommen (M35)        55.25 min (CR)

1. Jan van Ommen (M35)        56.16 min (CR)

1. Wim de Weerdt (M50)        56.25 min (CR)

2. Bas Mekking (MSen)         56.26 min (PR)

2. Wim de Weerdt (M50)        56.28 min (CR)

1. Bas Mekking (MSen)         56.40 min

2. Jan van Ommen (M35)        56.52 min

1. Wim de Weerdt (M50)        56.59 min

3. Wim de Weerdt (M50)        57.29 min

2. Wim de Weerdt (M50)        57.33 min

3. Bas Mekking (MSen)         57.34 min (PR)

2. Jan van Ommen (M40)        57.44 min

3. Wim de Weerdt (M55)        57.50 min (CR)

4. Joris van de Meent (MSen)  57.56 min

3. Gerard Hendriks (M50)      58.06 min

4. Henk Uitslag (M40)         58.06 min

5. Bas van Beek (M35)         58.08 min (PR)

3. Bas van Beek (MSen)        58.33 min (PR)

4. Bas van Beek (MSen)        58.40 min (PR)

2. Louis Boumeester (M40)     58.47 min

4. Bas van Beek (MSen)        59.25 min

4. Jan van Ommen (M40)        59.26 min

5. Henk Uitslag (M45)         1.00.16 min

3. Henk Uitslag (M40)         1.00.19 min

5. Henk Uitslag (M45)         1.01.03 min

6. Tjibbe de Vries (M55)      1.01.06 min (CR)

4. Gerard Hendriks (M50)      1.01.14 min

5. Anne van Schuppen (V45)    1.01.26 min (CR)

5. Evert Spijkerboer (M40)    1.01.39 min

6. Tjibbe de Vries (M50)      1.01.41 min

5. Tjibbe de Vries (M50)      1.02.01 min

6. Gerard Kroes (M35)         1.02.19 min

6. Henk Uitslag (M45)         1.02.25 min

7. Steven Hofenk (M35)        1.02.32 min

8. Evert Spijkerboer (M40)    1.02.50 min

7. Gerard Kroes (M35)         1.02.55 min

6. Tjibbe de Vries (M50)      1.03.05 min

6. Anne van Schuppen (V45)    1.03.10 min

7. Tjibbe de Vries (M50)      1.03.29 min

7. Harry Veldkamp (M35)       1.04.20 min

9. Harry Veldkamp (M40)       1.04.35 min

8. Arjan Kluin (MSen)         1.04.44 min

7. Gert Schaap (M40)          1.04.49 min

8. Arjan Kluin (M35)          1.04.58 min

8. Andre Meuleman (M35)       1.05.20 min

7. Tjibbe de Vries (M55)      1.05.29 min

9. Steven Hofenk (MSen)       1.05.43 min

10.Arjan Kluin (MSen)         1.05.57 min

 

20km (1.24.00min) 1.06.29 min en 1.10.04 min

1. Wim de Weerdt (M50)        1.10.44 min (CR) 

1. Anne van Schuppen (V45)    1.16.59 min (CR)

1. Anne van Schuppen (V45)    1.18.14 min

1. Steven Hofenk (M35)        1.23.04 min

 

21,1km (1.30.00min) 1.09.27 min en 1.13.23 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  1.11.04 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  1.11.06 min

1. Jeroen Ribbink (MSen)      1.11.09 min

2. Jan van Ommen (M35)        1.12.32 min (CR)

2. Jan van Ommen (M35)        1.13.24 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  1.14.17 min

3. Wim de Weerdt (M50)        1.14.34 min (CR)

3. Wim de Weerdt (M50)        1.14.41 min

2. Jan van Ommen (M40)        1.16.26 min

2. Jan van Ommen (M35)        1.16.29 min

3. Wim de Weerdt (M50)        1.16.33 min

1. Joris van de Meent (MSen)  1.16.42 min

2. Jan van Ommen (M35)        1.16.56 min

3. Wim de Weerdt (M55)        1.17.02 min (CR)

1. Bas Mekking (MSen)         1.17.17 min

2. Wim de Weerdt (MSen)       1.17.19 min

3. Bas Mekking (MSen)         1.17.33 min (PR)

3. Bas van Beek (MSen)        1.17.41 min

4. Joris van de Meent (MSen)  1.17.44 min

5. Bas Mekking (MSen)         1.17.47 min

4. Henk Uitslag (M40)         1.17.49 min

4. Henk Uitslag (M40)         1.17.53 min

4. Henk Uitslag (M40)         1.18.00 min

4. Joris van de Meent (MSen)  1.18.04 min

5. Bas van Beek (MSen)        1.18.06 min

5. Piet de Wildt (MSen)       1.19.26 min

5. Tjibbe de Vries (M50)      1.19.56 min

6. Tjibbe de Vries (M50)      1.19.58 min

4. Wim de Weerdt (M50)        1.20.00 min

6. Henk Uitslag (M45)         1.20.00 min

7. Bas Mekking (MSen)         1.20.08 min (PR)

6. Anne van Schuppen (V45)    1.20.12 min

5. Henk Uitslag (M45)         1.20.20 min

6. Louis Boumeester (M40)     1.20.32 min

5. Henk Uitslag (M45)         1.20.40 min

6. Tjibbe de Vries (M55)      1.20.52 min

7. Bas van Beek (MSen)        1.20.55 min

8. Piet de Wildt (jun) (MSen) 1.21.57 min

9. Anne van Schuppen (V45)    1.22.05 min (CR)

7. Louis Boumeester (M40)     1.22.13 min

8. Simon Beemsterboer (MSen)  1.23.10 min

6. Tjibbe de Vries (M55)      1.23.13 min

8. Arjan Kluin (MSen)         1.23.13 min

7. Arjan Kluin (MSen)         1.23.57 min

9. Steven Hofenk (M35)        1.24.10 min

8. Harry Veldkamp (M35)       1.24.50 min

10.Evert Spijkerboer (M40)    1.25.01 min

9. Evert Spijkerboer (M40)    1.25.41 min

7. Anne van Schuppen (V50)    1.25.45 min

8. Saskia Schutte (V35)       1.25.48 min

11.Harry Veldkamp (M40)       1.26.21 min

10.Anne van Schuppen (V45)    1.26.22 min

11.Jaap Kooiman (M50)         1.26.23 min

9. Andre Meuleman (M40)       1.26.40 min

9. Gert Schaap (M40)          1.26.55 min

10.Cor van Emmerik (M35)      1.26.56 min

11.Tjibbe de Vries (M55)      1.27.21 min

10.Anne van Schuppen (V45)    1.27.38 min

10.Arjan Kluin (M35)          1.27.51 min

11.Saskia Schutte (V35)       1.27.52 min

7. Steven Hofenk (M35)        1.27.53 min

12.André Meuleman (M35)       1.27.58 min

12.Andre Meuleman (M35)       1.27.59 min

11.Saskia Schutte (V35)       1.28.04 min

12.Andre Meuleman (M35)       1.28.17 min

8. Andre Meuleman (M35)       1.28.17 min

13.Louis Boumeester (M40)     1.28.24 min

12.Andre Meuleman (M35)       1.28.39 min

13.Gert Schaap (M35)          1.28.50 min

9. Anne van Schuppen (V45)    1.28.56 min

10.Saskia Schutte (V35)       1.28.57 min

11.Gert Schaap (M40)          1.29.04 min

13.Evert-Jan Kasteel (M45)    1.29.09 min

13.Evert-Jan Kasteel (M40)    1.29.22 min 

14.Saskia Schutte (V35)       1.29.37 min

15.Jaap Kooiman (M50)         1.29.55 min

14.Gerard Kroes (M35)         1.29.58 min

 

25km (1.50.00min) 1.22.38 min en 1.33.07 min

1. Steven Hofenk (M35)        1.44.29 min 

 

30km (2.15.00min)1.44.55 min en 1.46.24 min(NR)

1. Jan van Ommen (M35)        1.48.09 min (CR)

1. Joris van de Meent (MSen)  1.53.12 min (PR)

2. Wim de Weerdt (M50)        1.53.24 min (CR)

1. Bas Mekking (MSen)         1.55.21 min (PR)

1. Bas Mekking (MSen)         1.56.23 min (PR)

2. Tjibbe de Vries (M50)      2.02.45 min

1. Louis Boumeester (M40)     2.04.47 min

2. Steven Hofenk (MSen)       2.06.00 min

2. Arjan Kluin (MSen)         2.06.32 min

3. Evert Spijkerboer (M40)    2.07.42 min

1. Arjan Kluin (MSen)         2.11.18 min

2. Anne van Schuppen (V50)    2.11.36 min

4. Harry Veldkamp (M35)       2.11.48 min(CR)

3. Arjan Kluin (MSen)         2.12.12 min

3. Ax Dill (M35)               2.14.55 min

 

42,195km (3.30.00min)2.32.08 min en 2.34.26 min

1. Simon Beemsterboer (MSen)  2.32.08 min (CR)

1. Simon Beemsterboer (MSen)  2.32.14 min

1. Jan van Ommen (M35)        2.35.18 min (CR)

1. Wim de Weerdt (M50)        2.44.03 min (CR)

2. Bas Mekking (MSen)         2.49.09 min (PR)

1. Steven Hofenk (MSen)       3.01.29 min (PR)

2. Evert Spijkerboer (M40)    3.03.38 min

1. Tjibbe de Vries (M55)      3.06.18 min (CR)

2. Steven Hofenk (M35)        3.08.12 min

2. Bas Mekking (MSen)         3.08.48 min

3. Rene Steunenberg (M35)     3.11.03 min

3. Marion van Oosten (V35)    3.12.59 min

4. Arjan Kluin (MSen)         3.13.57 min

3. Louis Boumeester (M40)     3.14.42 min

2. Ax Dil (M35)               3.16.33 min (PR)

4. Arnold Bredewold (M35)     3.17.36 min (PR)

2. Jan Witsenboer (M65)       3.18.40 min (CR)

4. André Meuleman (M35)       3.20.35 min

5. Evert-Jan Kasteel (M40)    3.20.35 min

3. Ax Dil (M35)               3.21.00 min (PR)

3. Arnold Bredewolt (M35)     3.23.40 min (PR)

5. Bert van Baardwijk (M35)   3.24.30 min

4. Marion Hofenk (V35)        3.25.02 min

5. Theo Jacobs (M50)          3.25.33 min

4. Christiaan Kats (M45)      3.26.25 min

6. Bert van Baardwijk (M35)   3.26.37 min

3. Bert van Baardwijk (M40)   3.26.50 min

6. Piet de Wildt sr. (M60)    3.28.53 min

 

6 uursloop 68.679m en – m

1. Jan-Willem Dijkgraaf (M55) 53.088m

1. Jan-Willem Dijkgraaf (M50) 50.571m

1. Jan-Willem Dijkgraaf (M50) 47.311m

 

60 km

1. Bas Mekking (MSen)         5.34.18 min (PR)

2. Arnold Bredewolt (M35)     6.05.52 min

 

Verspringen (4,00m) 6,96m en 5,64m

1. Arend-Jan Spierenburg (JC) 6,24m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       6,11m (PR)

2. Joni van Loon (MSen)      i5,94m (CR)

2. Arend-Jan Spierenburg (JB) 5,94m

3. Joni van Loon (MSen)      i5,88m

1. Joni van Loon (MSen)       5,83m (PR)

3. Joni van Loon (MSen)       5,81m

1. Joni van Loon (MSen)      i5,78m (PR)

2. Joni van Loon (MSen)       5,77m

2. Niels Horstink (JA)        5,75m (PR)

3. Arend-Jan Spierenburg (JD) 5,44m (CR)

4. Pieter Zitman (JC)         5,43m (PR)

3. Arend-Jan Spierenburg (JC)i5,41m (CR)

4. Arend-Jan Spierenburg (JC) 5,35m

4. Pieter Zitman (JB)         5,33m (PR)

5. Ruben Zwarts (MSen)        5,32m

6. Udo Husmans (MSen)         5,30m

5. Niels Horstink (JA)        5,15m  

5. Niels Horstink (MSen)      5,10m (396p)

4. Jochem Stegeman (JA)       5,06m

6. Ruben Zwarts (MSen)        5,05m

7. Jochem Stegeman (JB)       5,02m

8. Joost Lambooij (JC)        4,95m (PR)

5. Thomas van Laar (JB)       4,77m

6. Caroline Bijsterbosch (MB) 4,69m (PR)

7. Jochem Stegeman (JC)       4,67m

8. Caroline Bijsterbosch (MB) 4,63m

9. Thomas van Laar (JC)       4,61m (PR)

10.Linda Rodijk (MA)          4,57m

9. Mala Noija (MB)            4,54m

11.Willemijn van Laar (MB)    4,51m

6. Kiki Wesselo (MC)          4,47m

7. Linda Rodijk (MA)          4,46m

10.Willemijn van Laar (MC)    4,45m

7. Thomas Spierenburg (JC)    4,44m

12.Caroline Bijsterbosch (MA) 4,44m

13.Kiki Wesselo (MC)          4,42m (PR)

8. Lisanne Maasland (MD)      4,37m

14.Lisette Dijkstra (MC)      4,35m (PR)

9. Manon Eggink (MB)          4,33m

8. Joost Lambooij (JC)       i4,32m

9. Sabrina Bol (VSen)         4,30m   

10.Mala Noija (MA)            4,29m

11.René Hondelink (M60)       4,28m (CR)

11.Sacha Popping (MB)         4,27m

10.Jarno Pannekoek (JC)       4,26m

11.Mala Noija (VSen)          4,26m

12.Isabelle Spierings (MD)    4,25m

12.Dennis Pieterson (MSen)    4,24m (PR)

13.Anouk Visser (MD)          4,23m

12.Linda Rodijk (VSen)        4,23m

14.Lisette Dijkstra (MD)      4,20m

13.Willemijn van Laar (MA)    4,20m

14.Sabrina Bol (VSen)         4,20m

13.Thomas van Laar (JC)      i4,18m

15.Manon Rorije (MC)          4,16m

15.Linda Rodijk (VSen)       i4,16m

14.Manon Rorije (MB)          4,13m

15.Sabrina Bol (VSen)         4,13m

16.Manon Logtenberg (VSen)    4,11m

16.Sacha Popping (VSen)       4,09m

17.Sanne Visser (MB)          4,08m

18.Thomas van Laar (JD)       4,08m

16.Mariska Werler (MB)        4,06m

17.Sanne Visser (MA)          4,01m

18.Jarno Pannekoek (JD)       4,00m (PR)

19.Sabrina Bol (VSen)         4,00m

 

Hoogspringen (1,25m) 1,80m en 1,60m

1. Joni van Loon (MSen)       1,80m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       1,80m (CR)

2. Joni van Loon (MSen)      i1,75m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       1,75m

1. Joni van Loon (MSen)       1,75m

2. Jochem Stegeman (JB)       1,70m (PR)

3. Jochem Stegeman (JA)       1,70m

2. Niels Horstink (JA)        1,65m

3. Udo Husmans (MSen)         1,65m

4. Pieter Zitman (JC)         1,60m (PR)

3. Joost Lambooij (JC)        1,60m (PR)

4. Pieter Zitman (JB)         1,60m (PR)

2. Udo Husmans (MSen)         1,60m   

5. Udo Husmans (MSen)         1,60m

5. Jochem Stegeman (JC)       1,55m (PR)

6. Joost Lambooij (JC)       i1,50m (PR)

4. Arend-Jan Spierenburg (JB) 1,50m

3. René Hondelink (M60)      i1,48m (NR)

4. René Hondelink (M60)       1,48m

5. Renee Hondelink (M60)     i1,47m

6. René Hondelink (M60)       1,46m

7. Rene Hondelink (M60)       1,46m

5. Joost Lambooij (JC)       i1,45m (PR)

7. Arend-Jan Spierenburg (JD) 1,45m (PR)

8. Willemijn van Laar (MC)    1,45m (PR)

6. Arend-Jan Spierenburg (JC) 1,45m (PR)

9. Arend-Jan Spierenburg (JC) 1,45m

7. Willemijn van Laar (MB)    1,45m 

8. Willemijn van Laar (MB)    1,45m

6. Willemijn van Laar (MA)    1,45m

7. Renee Hondelink (M60)      1,44m

11.Rene Hondelink (M60)      i1,40m

9. Joost Lambooij (JD)        1,40m

8. Joost Lambooij (JC)        1,40m   

10.Thomas van Laar (JC)       1,40m (PR)

10.Sacha Popping (MB)         1,40m (PR)

8. Marije Bosboom (MC)        1,40m

9. Sabrina Bol (VSen)         1,40m

12.Mariska Werler (MB)       i1,35m

13.Marije Bosboom (MD)        1,35m (PR)

9. Lisanne Maasland (MD)      1,35m

14.Kiki Wesselo (MC)          1,35m (PR)

15.Manon Rorije (MC)          1,35m (PR)

11.Mala Noija (MB)            1,35m

10.Thomas van Laar (JB)       1,35m

11.Sabrina Bol (VSen)         1,35m

16.Marije Bosboom (MD)       i1,30m

12.Rick Stegeman (PA)         1,30m (CR)

12.Isabelle Spierings (MD)    1,30m

17.Lisanne Maasland (MD)      1,30m

13.Niels Schaveling (JD)      1,30m

14.Manon Rorije (MC)          1,30m

10.Manon Rorije (MC)          1,30m (PR)

15.Jose Bosch (MA)            1,30m

16.Christel Baack (VSen)      1,30m

18.Meike Kleinpaste (VSen)    1,30m

13.Sacha Popping (VSen)       1,30m

19.Lisanne Maasland (MD)     i1,25m

11.Manon Rorije (MC)         i1,25m   

20.Lisette Dijkstra (MC)     i1,25m

14.Gerber Loman (MC)         i1,25m

12.Thomas van Laar (JC)      i1,25m

13.Heidy Rodijk (MB)         i1,25m

17.Chantal Lokhorst (MD)      1,25m

21.Gerber Loman (MD)          1,25m

22.Suzanne Schuurmans (MD)    1,25m

14.Marije Bosboom (MD)        1,25m

15.Elsbeth Noppers (MD)       1,25m

16.Renee Temmen (MD)          1,25m

18.Thomas van Laar (JD)       1,25m

23.Jarno Pannekoek (JD)       1,25m

24.Thomas Spierenburg (JD)    1,25m

19.Marleen van Heerde (MC)    1,25m

20.Heidy Rodijk (MC)          1,25m

25.Lisette Dijkstra (MC)      1,25m

17.Gerber Loman (MC)          1,25m

15.Thomas van Laar (JC)       1,25m

18.Thomas Spierenburg (JC)    1,25m

21.Sanne Visser (MB)          1,25m

26.Sabrina Bol (VSen)         1,25m

 

Polsstokhoogspringen (2,00m) 3,10m(3,15)en - m

1. Joni van Loon (MSen)       3,15m (CR)

2. Joni van Loon (MSen)      i3,10m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       3,10m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       3,00m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       3,00m (CR)

2. Joni van Loon (MSen)      i2,62m (CR)

2. Ruben Zwarts (MSen)        2,60m

3. Pieter Zitman (JC)         2,50m (CR)

3. Pieter Zitman (JB)         2,50m

4. Udo Husmans (MSen)         2,50m

5. Niels Horstink (JA)        2,50m (PR)

3. Jochem Stegeman (JA)       2,20m

4. Ruben Zwarts (MSen)        2,20m

6. Julio Smid (JB)            2,10m (PR)

5. Jochem Stegeman (JB)       2,10m (PR)

7. Jochem Stegeman (JC)       2,00m (PR)

 

Hinkstapspringen (8,00m) 12,34m (12,73) en 11,11m

1. Joni van Loon (MSen)       12,73m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       12,32m (CR)

2. Joni van Loon (MSen)      i12,25m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       12,17m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       12,01m (CR)

2. Mala Noija (MA)            9,80m  (PR)

3. Mala Noija (VSen)          9,03m

2. Mala Noija (MA)            8,89m

 

Kogel (8,00m) 13,64m en 12,55m

1. Joost Lambooij (JC)        12,64m (CR)

1. Tijmen Hondelink (MSen)    12,11m

2. Arend-Jan Spierenburg (JC) 11,75m (PR)

2. Sacha Popping (MB)         11,59m

3. Joni van Loon ((JC))       11,43m (PR)

1. Joni van Loon ((JB))       11,31m (PR)

4. Joost Lambooij (JC)       i11,24m (PR)

3. Sanne Visser (MB)          11,18m

5. Niels Horstink (MSen)      11,12m (PR)

4. Arend-Jan Spierenburg (JD) 11,10m

5. Niels Horstink (JA)        11,05m (PR)

6. Anouk Visser (MD)          10,95m

7. Pieter Zitman (JC)         10,95m

6. Heidy Rodijk (MB)          10,94m

1. Sanne Visser (MB)          10,88m

2. Joost Lambooij (JB)        10,83m (PR)

2. Sacha Popping (MA)         10,69m (CR)

3. Eva Nijboer (MC)           10,66m (PR)

4. Heidy Rodijk (MB)         i10,62m

7. Heidy Rodijk (MB)         i10,61m

5. Sacha Popping (MA)        i10,60m (CR)

6. Heidy Rodijk (MB)          10,59m

8. Pieter Zitman (JB)         10,55m

9. Sacha Popping (MA)        i10,53m

8. Heidy Rodijk (MC)          10,52m

10.Sacha Popping (MA)         10,47m

9. Sacha Popping (MA)        i10,22m (CR)

11.Willemijn van Laar (MB)    10,21m

12.Sacha Popping ((VSen))     10,21m

3. Ruben Zwarts (MSen)        10,19m

7. Eva Nijboer (MC)          i10,18m

4. Arend-Jan Spierenburg (JB) 10,18m

5. Sacha Popping (VSen)       10,18m

10.Eva Nijboer (MC)           10,06m

13.Sacha Popping ((VSen))    i9,96m (CR)

8. Joost Lambooij (JC)       i9,95m

14.Ruben Zwarts (MSen)        9,90m

6. Amber Jurriens (MD)        9,84m

7. Heidy Rodijk (MA)          9,74m

11.Ruben Zwarts (MSen)        9,70m

15.Lisette Dijkstra (MC)     i9,69m

9. Ruben Zwarts (MSen)        9,69m   

16.Sanne Visser (MA)          9,66m

8. Amber Jurriens (MD)       i9,65m

17.Lisette Dijkstra (MC)      9,64m

12.Willemijn van Laar (MC)    9,60m

9. Heidy Rodijk ((VSen))      9,55m

10.Joost Lambooij (JC)        9,54m   

10.Joni van Loon (MSen)       9,52m (PR)

13.Joost Lambooij (JD)        9,47m

11.Arend-Jan Spierenburg (JC)i9,45m

14.Lisette Dijkstra (MD)      9,39m

11.Joni van Loon (MSen)      i9,31m (PR)

12.Joni van Loon (MSen)       9,28m (PR)

15.René Hondelink (M60)       9,20m

16.Manon Rorije (MC)          9,19m

18.Marije Bosboom (MD)        9,10m (PR)

19.Joni van Loon (MSen)       9,10m

17.Christel Baack (VSen)      9,07m

13.Rene Hondelink (M60)       9,06m

20.Heidy Rodijk ((MA))        9,05m

14.Christel Baack (VSen)      9,05m (CR)

15.Joni van Loon (MSen)      i8,92m (PR)

12.Willemijn van Laar (MA)    8,90m

13.Thomas Spierenburg (JC)    8,84m

14.Julia Lubbinge (MD)        8,82m

15.Joost Lambooij ((MSen))    8,80m

18.Jochem Stegeman (JC)       8,68m

21.Sabrina Bol (VSen)         8,66m

22.Mariska Werler (MB)       i8,59m

19.Linda Rodijk (MB)          8,58m

23.Lisanne Maasland (MD)      8,56m

16.Lisette Dijkstra (MC)      8,56m

24.Amber Jurriens (MD)        8,50m (PR)

25.Eva Beunk (MD)             8,43m

26.Julia Lubbinge (MD)        8,42m

27.Thomas Spierenburg (JD)    8,41m

16.Elsbeth Noppers (MD)       8,39m

28.Mariska Werler (MB)        8,39m

20.Centina Bouman (VSen)      8,39m

29.Jochem Stegeman (JB)       8,33m

30.Julia Lubbinge (MD)       i8,32m

17.Mariska Werler (MC)       i8,31m

18.Centina Bouwman (VSen)     8,31m

17.Mariska Werler (MB)        8,24m

19.Mariska Werler (MC)        8,23m

21.Udo Husmans (MSen)         8,18m

18.Lisanne Maasland (MD)      8,16m

22.Sabrina Bol (VSen)         8,15m

31.Lisanna Maasland (MD)      8,09m

23.Caroline Bijsterbosch (MB) 8,09m

32.Thomas van Laar (JC)       8,03m (PR)

19.Marije Bosboom (MC)        8,00m

 

Discus (20,00m) 37,40m en 39,89m

1. Sacha Popping ((VSen))     39,89m (CR)

2. Sacha Popping (MA)         39,77m (CR/731p)

1. Sacha Popping (MA)         39,39m

1. Sacha Popping (VSen)       38,29m

2. Sacha Popping ((VSen))     38,09m

1. Sacha Popping (MB)         37,42m (CR)

3. Arend-Jan Spierenburg (JC) 34,16m (PR)

4. Joni van Loon ((JC))       31,76m (PR)

2. Arend-Jan Spierenburg (JB) 28,11m

2. Jochem Stegeman (JC)       28,10m

3. Sanne Visser (MB)          27,99m

3. Rene Hondelink (M60)       27,54m (CR)

4. Pieter Zitman (JC)         26,19m

3. Thomas Spierenburg (JC)    25,97m

5. Joost Lambooij (JC)        25,85m

4. Joost Lubbinge (JA/MSen)   25,80m (PR)

4. Joni van Loon (MSen)       24,61m (PR)

5. Sanne Visser (MB)          24,51m

5. Lisette Dijkstra (MD)      24,05m

6. Ruben Zwarts (MSen)        23,77m

7. Lisette Dijkstra (MB)      23,73m (PR)

6. Eva Nijboer (MC)           23,71m (PR)

8. Jochem Stegeman (JB)       23,55m

6. Niels Horstink (JA)        23,38m

7. Ruben Zwarts (MSen)        23,29m

8. Joni van Loon (MSen)       23,29m (PR)

9. Arend-Jan Spierenburg (JD) 23,26m

7. Joni van Loon (MSen)       23,03m

8. Lisette Dijkstra (MC)      22,27m

10.Linda Rodijk (MB)          22,25m

9. Thomas van Laar (JC)       22,10m (PR)

5. Jochem Stegeman (JA)       21,97m

9. Niels Schaveling (JC)      21,79m (PR)

10.Joni van Loon (MSen)       21,59m

11.Udo Husmans (MSen)         21,45m

11.Pieter Zitman (JB)         21,05m

12.Mariska Werler (MC)        21,03m

13.Eva Nijboer (MC)           21,00m

12.Julia Lubbinge (MD)        20,79m (PR)

13.Mariska Werler (MB)        20,66m (PR)

10.Linda van Westerveld (VSen)20,61m

 

Speer (20,00m) 54,25m en 36,85m

1. Tijmen Hondelink (MSen)    50,62m (CR)

1. Joni van Loon ((JC))       43,67m (PR)

1. Joni van Loon (MSen)       42,00m (PR)

2. Joni van Loon (MSen)       40,40m (PR)

2. Arend-Jan Spierenburg (JD) 40,36m (CR)

2. Joni van Loon (MSen)       37,96m

3. Arend-Jan Spierenburg (JC) 37,89m

3. Julio Smid (JB)            37,24m

4. Sacha Popping (MB)         36,85m (CR)

5. Joni van Loon (MSen)       36,80m (PR)

6. Niels Horstink (JA)        36,73m

1. Joni van Loon (MSen)       36,66m

2. Sacha Popping (MA)         35,39m (CR/692p)

3. Sacha Popping ((VSen))     33,86m (CR/666p)

4. Sacha Popping (MA)         33,74m

3. Ruben Zwarts (MSen)        33,39m

7. Pieter Zitman (JC)         33,23m

5. Joost Lambooij (JC)        32,96m (PR)

4. Arend-Jan Spierenburg (JC) 32,89m

4. Sacha Popping (VSen)       32,82m

8. Ruben Zwarts (MSen)        32,52m

6. Ruben Zwarts (MSen)        31,46m

5. Arend-Jan Spierenburg (JB) 31,30m

9. René Hondelink (M60)       31,04m

7. Heidy Rodijk (MB)          30,14m (PR)

6. Heidy Rodijk (MA)          30,04m

5. Heidy Rodijk (MB)          29,99m (PR)

10.Heidy Rodijk (MC)          29,98m

6. Eva Nijboer (MC)           28,78m (PR)

7. Joost Lambooij (JB)        29,61m

11.Joost Lambooij (JD)        28,32m

8. Heidy Rodijk ((MA))        28,04m

12.Thomas van Laar (JD)       27,32m

9. Pieter Zitman (JB)         27,01m

13.Anouk Visser (MD)          26,52m

8. Thomas van Laar (JB)       25,98m

10.Piet de Wildt (MSen)       25,69m

14.Sabrina Bol (VSen)         25,65m

15.Udo Husmans (MSen)         25,31m

7. Joost Lubbinge (JA)        25,12m

16.Linda Westerveld (VSen)    25,09m

11.Thomas van Laar (JC)       24,17m (PR)

8. Thomas van Laar (JC)       24,09m (PR)

9. Jarno Pannekoek (JC)       23,32m

9. Linda van Westerveld (VSen)22,69m

10.Thomas Spierenburg (JC)    22,36m

12.Jarno Pannekoek (JD)       22,24m

17.Jochem Stegeman (JC)       21,76m

13.Thomas Spierenburg (JD)    21,62m (PR)

14.Jochem Stegeman (JB)       21,62m

11.Jochem Stegeman (JA)       21,22m

12.Willemijn van Laar (MA)    21,06m

15.Sabrina Bol (VSen)         21,05m

18.Willemijn van Laar (MC)    21,00m

19.Christel Baack (VSen)      20,95m

20.Eva Nijboer (MC)           20,91m

13.Marten Boeve (JD)          20,54m

16.Meike Kleinpaste (VSen)    20,23m

14.Linda Rodijk (VSen)        20,23m

17.Mariska Werler (MB)        20,21m

 

Kogelslingeren (10,00m) 15,89m (32,03) en --

1. Joni van Loon (MSen)       32,03m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       15,89m (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       14,96m

 

Gewichtwerpen (3,00m) – (10,31) en –

1. Joni van Loon (MSen)       10,31m

2. Joni van Loon (MSen)      i6,56m (CR)

 

Balwerpen (15,00m) 45,54m en 37,48m

1. Joni van Loon ((PC))       76,36m (PR)

1. Yannick Andeweg (PA)       29,86m

2. Vinay Andeweg (PC)         27,22m

2. Marten Boeve (PA)          27,22m (PR)

3. Loes van Triest (PA)       23,92m

4. Wiebe Gruben (PB)          23,89m

5. Sanne Verhaaf (PA)         23,76m

6. Jurgen Kok (PB)            22,73m

7. Niels van Triest (PA)      21,96m

3. Louis Wibier (PA)          21,94m (PR)

8. Lotte Slegers (PA)         21,93m

9. Giedo Overheem (PA)        21,89m

10.Bastiaan Jong (PB)         21,39m

4. Jens de Wilde (PA)         21,23m (PR)

5. Jurgen Kok (PC)            20,92m (PR)

1. David Schuur (PC)          20,41m

11.Rick Stegeman (PA)         20,20m

6. Sanne Verhaaf (PA)         19,99m (PR)

7. Rick Stegeman (PA)         19,54m (PR)

12.Diederik Overheem (PC)     19,36m

1. Julia Lubbinge (PA)        19,14m

13.Ella Bartelds (PA)         19,10m

8. Celine van Bolhuis (PA)    18,81m

2. Jarno Pannekoek (PA)       18,78m

14.Jan-Peter Loman (PB)       18,71m

2. Elsbeth Noppers (PA)       18,63m

9. Niels van Triest (PA)      18,51m

10.Teun Dertien (PA)          18,39m

3. Lisa van Beek (PA)         18,33m

15.Nicky van Putten (PA)      18,20m

16.Emma van Emmerik (PB)      18,18m

17.Desi van Emmerik (PB)      18,04m

18.Dion van Boven (PB)        18,04m

19.Brent van Lith (PC)        17,71m

4. Laura van de Belt (PA)     17,54m

5. Eva Beunk (PA)             17,49m

11.Liset van der Hulst (PA)   17,46m

6. Rick Stegeman (PB)         17,36m

7. Amber Jurriens (PA)        17,26m

20.Aniek Pannekoek (PA)       16,96m

12.Nicky van Putten (PB)      16,95m

3. Leon van Diepen (PA)       16,93m

4. Jan Peter Loman (PC)       16,89m

21.Bram van de Mars (PB)      16,88m

13.Jan-Peter Loman (PA)       16,73m (PR)

14.Wiebe Gruben (PC)          16,69m

15.Aniek Pannekoek (PA)       16,67m

5. Marije Bosboom (PA)        16,65m

6. Lisa van Beek (PB)         16,56m

22.Tom Steensma (PB)          16,48m

16.Lotte Slegers (PA)         16,45m

8. Manon Veldhuis (PA)        16,40m

7. Celine van Bolhuis (PC)    16,33m

9. Marten Boeve (PA)          16,29m

23.Thijmen de Jong (PA)       16,21m

24.Marieke Maasland (PB)      16,20m

10.Louis Wibier (PA)          16,17m

17.Ella Bartelds (PB)         16,06m

8. Elsbeth Noppers (PA)       15,99m

9. Laura van de Belt (PB)     15,95m

10.Daan Biemans (PC)          15,94m

11.Thomas Spierburg (PA)      15,81m

25.Tessa Harmsen (PA)         15,71m

26.Maureen Kamphuis (PA)      15,64m

12.Bodine Stoevenbeld (PB)    15,52m

27.Eva van der Hulst (PA)     15,50m

11.Sylvia Veldhuis (PA)       15,43m

13.Laura van de Belt (PB)     15,39m

14.Gerber Loman (PA)          15,34m

18.Bastiaan Jong (PC)         15,33m

15.Eva Beunk (PA)             15,25m

16.Renee Temmen (PA)          15,25m

19.Jurgen Kok (PC)            15,24m

12.Renee Temmen (PA)          15,17m

 

10-Kamp (3500p) 4987p en XXX

1. Niels Horstink (JA)        4987p (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       4895p (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       4796p

2. Joni van Loon (MSen)       4714p (CR)

1. Joni van Loon (MSen)       4615p

 

14-Kamp (4500p) – (7280p)en -

1. Joni van Loon (MSen)      i7280p (WL-CR)

 

20-Kamp (7000p) 9371p (10132p) en XXX

1. Joni van Loon (MSen)       10132p(WL-CR)

2. Joni van Loon (MSen)       9380p

1. Joni van Loon (MSen)       9371p (CR)