Joni's Lijstje 2012

JONI’s LIJSTJE 2012

Cialfo

Ranglijst: indoor,op de baan en op de weg.

i00,00sec: is indoor.

 00,00sec: is outdoor.

g00,00sec: is op gras gelopen.

 00m h   : is horden.

 00,00sec (000p): is aantal punten.

----- = prestatie.

(PR)  = persoonlijk record.

(VL)  = met vliegende start

----- = Clubrecord (CR).

----- = Nationaal Record (NR).

----- = Europees Record (ER).

----- = Wereld Record (WR).

XXX   = wordt niet gedaan.

 

30m 4,5 sec (Jongens) en 4,6 sec (Meiden)

Gerber Loman (MB)         i5,29 sec

Lisanne Maasland (MC)     i5,33 sec

Desi van Emmerik (PA)     i5,39 sec

Guido Overeem (JD)        i5,50 sec

Renee Temmen (MC)         i5,59 sec

Nicky van Putten (MD)     i5,62 sec

Niels van Triest (JD)     i5,63 sec

Emma van Emmerik (PA)     i5,67 sec

Marieke Maasland (PA)     i5,71 sec

Aniek Pannekoek (MD)      i5,77 sec

Bram van de Mars (PA)     i5,78 sec

Ella Bartelds (MD)        i5,80 sec

Diederik Overeem (PB)     i5,90 sec

Janouk Kroes (PA)         i5,94 sec

Eva van der Hulst (MD)    i5,94 sec

Jim van Emmerik (PB)      i5,96 sec

Twan Koesveld (PA)        i6,11 sec

Jayra Bijsterbosch (PB)   i6,16 sec

Lois Sluijmers (PA)       i6,23 sec

Sam van Emmerik (PB)      i6,27 sec

Yvo-Bram Lokhorst (PA)    i6,37 sec

Lude Loman (PB)           i6,56 sec

Simon Lokhorst (PC)       i6,58 sec

 

35m 4,7 sec en 5,0 sec

Gerber Loman (MC)         i5,7  sec

Lisanne Maasland (MC)     i5,8  sec

Yannick Andeweg (PB)      i6,0  sec

Julia Lubbinge (MC)       i6,0  sec

Desi van Emmerik (PA)     i6,10 sec

Amber Jurriens (MC)       i6,1  sec

Vinay Andeweg (PB)        i6,2  sec

Rick Stegeman (JD)        i6,2  sec

Marten Boeve (JD)         i6,3  sec

Liset van der Hulst (MD)  i6,4  sec

Niels van Triest (JD)     i6,4  sec

Marieke Maasland (PA)     i6,5  sec

Ella Bartelds (PA)        i6,5  sec

Loes van Triest (PA)      i6,5  sec

Nicky van Putten (PA)     i6,5  sec

Inge Wagenaar (MD)        i6,5  sec

Eva van der Hulst (MD)    i6,6  sec

Bram van de Mars (PA)     i6,7  sec

Jurgen Kok (PA)           i6,7  sec

Aniek Pannekoek (MD)      i6,7  sec

Susanna vd Wetering (PB)  i6,9  sec

Esmé Oonk (PA)            i7,0  sec

Susanna Gruben (PC)       i7,2  sec

Jorgen Oonk (PC)          i7,3  sec

Sanne Verhaaf (MD)        i7,3  sec

Oscar vd Wetering (PC)    i7,5  sec

Tom Engelhart (PC)        i7,5  sec

Jan-Peter Loman (JD)      i7,5  sec

Lude Loman (PC)           i7,6  sec

Dion van Boven (PA)       i7,7  sec

 

35m h 6,14 sec en 7,55 sec

 

40m  5,4 sec en 5,8 sec

Vinay Andeweg (PB)         6,8  sec

Britt Kemmink (PB)         7,0  sec

Brent van Lith (PB)        7,1  sec

Niels van Triest (JD)     i7,12 sec

Diederik Overeem (PC)      7,3  sec

Janouk Kroes (PB)          7,30 sec

Jim van Emmerik (PC)       7,30 sec

Ella Bartelds (PA)        i7,38 sec

Loes van Triest (PA)      i7,41 sec

Marieke Maasland (PA)     i7,50 sec

Iris Bredewolt (PB)        7,5  sec

Susanna vd Wetering (PB)   7,5  sec

Britt Kemmink (PB)        i7,59 sec

Sam van Emmerik (PC)       7,6  sec

Tom Engelhart (PC)         7,6  sec

Susanne Gruben (PC)        7,8  sec

Jorgen Oonk (PC)           7,90 sec

Oscar van de Wetering (PC) 7,9  sec

Jayra Bijsterbosch (PC)    8,0  sec

Roos Kamerling (PB)       i8,04 sec

Bram Lokhorst (PB)         8,1  sec

Simon Joop Lokhorst (PC)   8,2  sec

Julien Derksen (PC)        8,2  sec

Myrthe Commandeur (PC)     8,4  sec

Jorgen Oonk (PC)          i8,45 sec

Loes van Bodegom (PC)      8,5  sec

Ruben Mateboer (PC)        8,6  sec

Simon Lokhorst (PC)        8,6  sec

Sven de Wilde (PC)         8,6  sec

Brent Daha (PC)            8,7  sec

Simon Lokhorst (PC)       i8,78 sec

Bram Lokhorst (PB)        i8,94 sec

Lude Loman (PC)            8,70 sec

Nienke Kroes (PC)          9,1  sec

Lude Loman (PC)           i9,31 sec

Roos de Wilde (PC)         9,6  sec

Madelief Bijsterbosch (PC) 10,0  sec

Jelte Jurriens (PC)        11,2  sec

 

40m h 6,6 sec en 6,5 sec

Jim van Emmerik (PC)       9,0  sec

Janouk Kroes (PB)          9,2  sec

Iris Bredewolt (PB)        9,4  sec

Bram Lokhorst (PB)         9,6  sec

Diederik Overeem (PC)      9,8  sec

Lude Loman (PC)            9,8  sec

Tom Engelhart (PC)         9,9  sec

Jorgen Oonk (PC)           10,2  sec

Simon Lokhorst (PC)        10,7  sec

 

50m  6,1 sec en 6,97 sec

Tilly Jacobs (V55)        i7,36 sec (NR)

Niels van Triest (JD)     i8,85 sec

 

50m h 7,87 sec en 7,86 sec

 

60m 7,2 sec en 8,0 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB)i7,59 sec

Joni van Loon (MSen)      i7,77 sec (PR)

Willemijn van Laar (MA)   i8,20 sec (CR)

Willemijn van Laar (MA)   i8,20 sec (CR)

Tilly Jacobs (V55)        i8,44 sec (WR)

Linda Rodijk (VSen)       i8,46 sec (PR)

Yannick Andeweg (PA)       9,0  sec

Tessa Harmsen (MD)         9,27 sec

Desi van Emmerik (PA)      9,6  sec

Nicky van Putten (PA)      9,8  sec

Gijs van de Wetering (PA)  10,0  sec

Bastiaan Jong (PA)         10,1  sec

Emma van Emmerik (PA)      10,2  sec

Ella Bartelds (PA)         10,2  sec

Emma van Emmerik (PA)     i10,30 sec (PR)

Jurgen Kok (PA)            10,3  sec

Marieke Maasland (PA)      10,4  sec

Bram van de Mars (PA)      10,4  sec

Eva van der Hulst (MD)     10,47 sec

Tom Steensma (PA)          10,6  sec

Nicky van Putten (PA)      10,74 sec

Loes van Triest (PA)       10,79 sec

Jurgen Kok (PA)           i10,91 sec

Esmé Oonk (PA)             11,1  sec

Twan Koesveld (PA)         11,10 sec

Bram van de Mars (PA)      11,17 sec

Esmé Oonk (PA)            i11,42 sec

Juno Sabander (PA)         11,5  sec

Vera Bredewolt (PA)        11,7  sec

Dion van Boven (PA)        12,2  sec

 

60m h 8,65 sec en 8,81 sec

Joni van Loon (MSen)      i9,48 sec (CR)

Willemijn van Laar (MA)   i9,54 sec (CR)

Nicky van Putten (PA)      11,8  sec

Desi van Emmerik (PA)      12,5  sec

Emma van Emmerik (PA)      12,7  sec

Ella Bartelds (PA)         12,90 sec

Amber Schuchard (MD)       13,1  sec

Liset van der Hulst (MD)   13,20 sec

Loes van Triest (PA)       13,3  sec

Inge Wagenaar (MD)         13,44 sec

Marieke Maasland (PA)      13,7  sec

Bram van de Mars (PA)      13,7  sec

Eva van der Hulst (MD)     13,8  sec

Carmen Witteveen (PA)      14,0  sec

Jurgen Kok (PA)            14,0  sec

Anniek Pannekoek (MD)      14,0  sec

Lotte Slegers (MD)         14,1  sec

Esmé Oonk (PA)             15,0  sec

Vera Bredewolt (PA)        15,2  sec

Agnes Mateboer (PA)        15,3  sec

Mariska Kamminga (MD)      15,3  sec

Tessa Harmsen (MD)         16,0  sec

Inge Wagenaar (MD)         16,1  sec

 

80m 10,0 sec en 10,30 sec

Elsbeth Noppers (MC)       11,78 sec

Lisanne Maasland (MC)      12,06 sec

Julia Lubbinge (MC)        12,1  sec

Rick Stegeman (JD)         12,2  sec

Renée Temmen (MC)          12,7  sec

Niels van Triest (JD)      12,7  sec

Jens de Wilde (JD)         12,9  sec

Guido Overeem (JD)         13,0  sec

Sietse Drenth (JD)         13,27 sec

Marten Boeve (JD)          13,3  sec

Sander van Hooren (JD)     14,2  sec

Jan-Peter Loman (JD)       15,1  sec

 

80m h 12,17 sec en 12,2 sec

Gerber Loman (MC)          15,0  sec (PR)

Marije Bosboom (MC)        15,45 sec

Elsbeth Noppers (MC)       16,2  sec

Rick Stegeman (JD)         16,9  sec

Lisanne Maasland (MC)      17,0  sec

Guido Overheem (JD)        17,3  sec

Renée Temmen (MC)          17,59 sec

Jens de Wilde (JD)         17,7  sec

Marten Boeve (JD)          17,9  sec

Julia Lubbinge (MC)        18,3  sec

Sietse Drent (JD)          18,4  sec

Niels van Triest (JD)      20,76 sec

Jan-Peter Loman (JD)       23,0  sec

Sander van Hooren (JD)     26,2  sec

 

100m  11,2 sec en 12,59 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB) 11,7  sec

Arend-Jan Spierenburg (JB) 11,71 sec

Thomas van Laar (JB)       11,9  sec

Joni van Loon (MSen)       12,28 sec

Willemijn van Laar ((VSen))12,3  sec

Thomas van Laar (JB)       12,68 sec

Joost Lubbinge (MSen)      13,0  sec

Ruben Zwarts (MSen)        13,1  sec

Willemijn van Laar (MA)    13,25 sec

Sietse Veerman (JB)        13,3  sec

Sietse Veerman (JB)        13,34 sec (PR)

Linda Rodijk (VSen)        13,46 sec (PR)

Tilly Jacobs (V55)         13,79 sec (NR)

Gerard Kroes (M40)         14,5  sec

Bram Kieskamp (JC)         15,6  sec

Suzan van Bussel (VSen)    16,89 sec

 

100m h 14,31 sec en 14,38 sec

Willemijn van Laar (MA)    16,08 sec

Linda Rodijk (VSen)        19,9  sec

Manon Eggink (MB)          20,7  sec

Thomas Spierenburg (JC)    21,1  sec

Heidy Rodijk (MA)          21,2  sec

Bram Kieskamp (JC)         22,8  sec

 

110m h 15,5 sec en XXX

Arend-Jan Spierenburg (JB) 15,9  sec

Joni van Loon (MSen)       16,61 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       17,26 sec (PR)

Joni van Loon (MSen)       17,68 sec

Thomas van Laar (JB)       18,0  sec

Joni van Loon (MSen)       18,50 sec

Sietse Veerman (JB)        23,6  sec

 

150m 17,3 sec en 19,1 sec

Gerber Loman (MC)          21,6  sec

Elsbeth Noppers (MC)       22,2  sec

Lisanne Maasland (MC)      22,8  sec

Julia Lubbinge (MC)        23,5  sec

Renée Temmen (MC)          23,6  sec

 

200m 22,70 sec en 25,62 sec

Arend-Jan Spierenburg(MSen)23,03 sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg (JB)i23,24 sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg (JB)i23,29 sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg (JB) 23,57 sec

Joni van Loon (MSen)       24,58 sec
Joni van Loon (MSen)      i25,05 sec

Joost Lambooij (JB)        25,58 sec

Jochem Stegeman (JA)       25,71 sec

Willemijn van Laar (MA)    26,26 sec

Willemijn van Laar (MA)   i26,46 sec (CR)

Sietse Veerman (JB)        27,85 sec (PR)

Tilly Jacobs (V55)         28,03 sec (+2,2)

Tilly Jacobs (V55)         28,22 sec (NR)

Tilly Jacobs (V55)        i28,33 sec (NR)

Linda Rodijk (VSen)        29,1  sec

Linda Rodijk (VSen)       i29,70 sec (PR)

Manon Eggink (MB)          30,3  sec

Mala Noija (VSen)          31,4  sec

Mariska Werler (MA)        32,09 sec

Renée Temmen (MC)          32,96 sec

Heidy Rodijk (MA)          33,8  sec

 

200m h 27,18 sec en 29,92 sec

Joni van Loon (MSen)       30,04 sec

 

300m 36,41 sec en 42,94 sec

Joni van Loon (MSen)       39,3  sec

Joni van Loon (MSen)       41,25 sec

 

300m h 40,42 sec (39,30) en 45,67 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB) 39,30 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       41,88 sec (CR)

Willemijn van Laar (MA)    45,94 sec

Elsbeth Noppers (MC)       55,49 sec (PR)

Liset van der Hulst (MD)   1.01,60 min (CR)

Inge Wagenaar (MD)         1.06,23 min (PR) 

Eva van der Hulst (MD)     1.06,94 min (PR)

 

400m 50,71 sec en 59,73 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB)i50,74 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB)i51,50 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB) 51,54 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB)i51,70 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB)i52,10 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB)i52,98 sec

Thomas van Laar (JB)       53,58 sec (PR)

Thomas van Laar (JB)       53,59 sec

Thomas van Laar (JB)       53,61 sec

Thomas van Laar (JB)       53,82 sec

Joni van Loon (MSen)      i55,22 sec

Joni van Loon (MSen)       56,44 sec

Joost Lambooij (JB)        1.00,35 min

Willemijn van Laar (MA)   i1.00,46 min (CR)

Willemijn van Laar (MA)   i1.01,05 min

Willemijn van Laar (MA)   i1.01,14 min

Willemijn van Laar (MA)   i1.01,80 min

Willemijn van Laar (MA)    1.02,23 min

Joost Lubbinge (MSen)      1.03,3  min (PR)

Gerard Kroes (M40)         1.03,4  min (PR)

Sabrina Bol (VSen)         1.08.17 min

Sietse Veerman (JB)        1.09,70 min (PR)

Jim van Emmerik (PB)       1.21    min

Sam van Emmerik (PB)       1.27    min

Thijn Berkhoff (PC)        2.04    min

Nienke Kroes (PC)          2.06    min

 

400m h 55,85 sec (54,72) en 1.04.55 min

Arend-Jan Spierenburg (JB) 54,72 sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg((JA))55,80 sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg((JA))55,97 sec (CR)

Willemijn van Laar (MA)    1.04,89 min

Joni van Loon (MSen)       1.13,52 min

Linda Rodijk (VSen)        1.15.64 min

 

500m 1.10,3 min en - min

 

600m 1.23,6 min en 1.44,1 (1.44,0) min

Gerber Loman (MC)          1.44.0  min (CR)

Gerber Loman (MC)         i1.49,04 min (CR)

Elsbeth Noppers (MC)      i1.50,16 min (PR)

Eva van der Hulst (MD)     2.06,4  min

Liset van der Hulst (MD)   2.06,7  min

Elsbeth Noppers (MC)       2.07,5  min

Liset van der Hulst (MD)  i2.07,86 min (PR)

Eva van der Hulst (MD)    i2.08,39 min (PR)

Renee Temmen (MC)         i2.09,37 min (PR)

Anniek Pannekoek (MD)      2.11,0  min

Lisanne Maasland (MC)      2.11,04 min

Jim van Emmerik (PC)      i2.11,61 min (CR)

Jim van Emmerik (PC)       2.12,7  min

Amber Schuchard (MD)       2.13,0  min

Lotte Slegers (MD)         2.13,5  min

Britt Kemmink (PB)         2.15,0  min

Lisanne Maasland (MC)     i2.16,8  min

Emma van Emmerik (PA)     i2.20,47 min

Tessa Harmsen (MD)        i2.20,96 min (PR)

Diederik Overeem (PC)      2.21,1  min

Renée Temmen (MC)          2.21,4  min

Sam van Emmerik (PC)       2.21,6  min

Tessa Harmsen (MD)         2.22,1  min

Sam van Emmerik (PC)      i2.22,39 min

Iris Bredewolt (PB)        2.23,9  min

Jurgen Kok (PA)           i2.24,25 min

Brent van Lith (PB)        2.24,9  min

Mariska Kamminga (MD)      2.27,8  min

Aniek Pannekoek (MD)      i2.28,3  min

Inge Wagenaar (MD)         2.31,0  min

Julien Derksen (PC)        2.31,3  min

Tom Engelhart (PC)         2.32,8  min

Niels van Triest (JD)     i2.33,3  min

Britt Kemmink (PB)        i2.33,56 min

Julia Lubbinge (MC)        2.33,6  min

Bram Lokhorst (PB)        i2.35,46 min

Roos Kamerling (PB)       i2.36,08 min

Janouk Kroes (PB)          2.37,9  min

Vinay Andeweg (PB)        i2.38,5  min

Oscar van de Wetering (PC) 2.39,2  min

Jorgen Oonk (PC)           2.40,1  min

Vinay Andeweg (PB)         2.42,0  min

Simon Joop Lokhorst (PC)   2.42,2  min

Lude Loman (PC)            2.43,3  min

Susanna vd Wetering (PB)   2.43,7  min

Jayra Bijsterbosch (PC)    2.44,4  min

Susanne Gruben (PC)        2.44,5  min

Simon Lokhorst (PC)        2.47,4  min

Ella Bartelds (PA)        i2.48,0  min

Tom Engelhart (PC)        i2.48,65 min

Bram Lokhorst (PB)         2.48,7  min

Myrthe Commandeur (PC)     2.49,7  min

Lude Loman (PC)           i2.50,21 min

Inge Wagenaar (MD)        i2.51,4  min

Loes van Bodegom (PC)      2.52,1  min

Esmé Oonk (PA)            i2.53,43 min

Roos de Wilde (PC)         2.54,1  min

Jorgen Oonk (PC)          i2.54,41 min

Simon Lokhorst (PC)       i2.56,0  min

Oscar vd Wetering (PC)    i2.56,5  min

Loes van Triest (PA)      i2.56,9  min

Sanne Verhaaf (MD)        i3.01,0  min

Ruben Mateboer (PC)        3.02,9  min

Madelief Bijsterbosch (PC) 3.04,4  min

Brent Daha (PC)            3.06,8  min

Susanna Gruben (PC)       i3.10,1  min

Sven de Wilde (PC)         3.10,8  min

Susanna vd Wetering (PB)  i3.10,9  min

Nienke Kroes (PC)          3.15,0  min

Dion van Boven (PA)       i3.28,9  min

Jelte Jurriens (PC)        3.47,7  min

 

800m 1.53,03 min en 2.25,23 min

Thomas van Laar (JB)       1.59,75 min (PR)

Thomas van Laar (JB)       2.01,11 min (PR)

Thomas van Laar (JB)      i2.01,94 min (PR)

Thomas van Laar (JB)      i2.03,05 min (PR)

Thomas van Laar (JB)       2.03,57 min (PR)

Thomas van Laar (JB)       2.05,10 min

Thomas van Laar (JB)      i2.05,36 min (PR)

Arend-Jan Spierenburg (JB) 2.08,   min (PR)

Joni van Loon (MSen)      i2.10,50 min (PR)

Joni van Loon (MSen)       3.00,74 min

Mariska Werler (MA)        3.01,26 min

Niels van Triest (JD)      3.01,84 min

Willemijn van Laar (MA)    3.18,5  min

Manon Eggink (MB)          3.21,4  min

Mala Noija (MA)            3.24,79 min

Heidy Rodijk (MA)          3.33,8  min

Linda Rodijk (VSen)        3.33,8  min

Mala Noija (VSen)          3.33,8  min

Suzan van Bussel (VSen)    3.41,94 min

 

1000m 2.31,2 min en 3.12,6 min

Bas van Beek (M35)         2.55,0  min

Martijn Schakelaar (M35)   3.00,0  min (PR)

Joni van Loon (MSen)       3.04,8  min

Piet de Wildt jr. (MSen)   3.05,4  min

Joni van Loon (MSen)      i3.09,2  min

Gerber Loman (MB)          3.13,5  min (CR)

Gerber Loman (MC)          3.15,2  min (CR)

Andre Meuleman (M40)       3.17,1  min (PR)

Ax Dill (M40)              3.17,9  min (PR)

Jan van Ommen (M40)        3.18,3  min

Wim de Weerdt (M55)        3.18,7  min (CR)

Saskia Schutte (V40)       3.21,4  min (CR)

Joris van de Meent (M35)   3.25,1  min (PR)

Erwin Schoneville (MSen)   3.26,4  min (PR)

Elsbeth Noppers (MC)       3.29,09 min (PR)
Els Viester (VSen)         3.29,5  min (CR)

Harry Veldkamp (M40)       3.31,3  min

Desi van Emmerik (PA)      3.33,3  min (CR)

Rolf van der Hulst (JC)    3.36,1  min (PR)

Niels van Triest (JD)      3.38,17 min

Desi van Emmerik (PA)     i3.39,4  min (PR)

Piet de Wildt sr. (M65)    3.44,5  min

Eva van der Hulst (MD)     3.46,5  min

Ingrid Bunnik (V40)        3.48,0  min (CR)

Jim van Emmerik (PC)      i3.53,90 min (PR)

Sietse Drenth (JD)         3.54,63 min

Emma van Emmerik (PA)      3.55,1  min (PR)

Gijs van de Wetering (PA)  3.56,2  min

Rick Stegeman (JD)         3.57,5  min

Jens de Wilde (JD)         3.58,4  min

Guido Overheem (JD)        4.01,7  min

Nicky van Putten (PA)      4.04,2  min

Bastiaan Jong (PA)         4.06,6  min

Sam van Emmerik (PC)      i4.09,22 min (PR)

Iris Bredewolt (PB)       i4.11,84 min

Jim van Emmerik (PC)       4.12    min

Sander van Hooren (JD)     4.12,3  min

Iris Bredewolt (PB)        4.13,9  min

Bram Lokhorst (PB)        i4.17,49 min

Jurgen Kok (PA)            4.20,7  min

Marieke Maasland (PA)      4.21    min

Nicky van Putten (PB)     i4.21,27 min

Bram Lokhorst (PB)         4.24,1  min

Janouk Kroes (PB)          4.25,8  min

Ella Bartelds (PA)         4.26,2  min

Jan-Peter Loman (JD)       4.31,2  min

Sam van Emmerik (PC)       4.32    min

Marten Boeve (JD)          4.36,1  min

Loes van Triest (PA)      i4.38,47 min

Tom Steensma (PA)          4.40,1  min

Bram van de Mars (PA)      4.45,7  min

Carmen Witteveen (PA)      4.46,7  min

Loes van Triest (PA)       4.47    min

Agnes Mateboer (PA)        4.54,6  min

Esmé Oonk (PA)             4.55,5  min

Yannick Andeweg (PA)       4.56,9  min
Jelleke Boomsluiter (VSen) 4.57,0  min (PR)

Bram van de Mars (PA)     i4.57,33 min

Niels van Triest (JD)     i4.57,68 min (PR)

Vera Bredewolt (PA)        5.03,5  min

Susanna vd Wetering (PB)   5.18    min

Leo Kwakernaak (M80)       5.40,9  min (CR)

Dion van Boven (PA)        5.42,6  min

Juno Sabander (PA)         5.48,9  min

 

1000m steeple 3.10,5 min en - min

 

1500m 3.47,45 min en 5.34,50 min

Thomas van Laar (JB)       4.30,8  min

Joni van Loon (MSen)      i4.43,72 min

Arend-Jan Spierenburg (JB) 4.54,3  min

Gerard Kroes (M40)         4.56,2  min

Joni van Loon (MSen)       5.32,75 min

Joost Lubbinge (MSen)      5.44,3  min

Mariska Werler (MA)        6.16,82 min

Suzan van Bussel (VSen)    7.57,22 min

 

1500m steeple 4.20,3 min en XXX

 

1 EM 4.20,3 min en 5.18,0 min

 

2000m 5.27,8 min en 6.43,0 min

Gerber Loman (MC)          7.12,8  min (CR)

 

2000m steeple 5.53,7 min en - min

 

3000m 8.21,99 min en 10.24,3 min

Martijn Schakelaar (M35)   10.08,9  min

Joni van Loon (MSen)      i10.22,79 min (PR)

Piet de Wildt jr. (MSen)   10.38,4  min

Andre Meuleman (M40)       10.51,5  min

Joni van Loon (MSen)       10.53,98 min

Saskia Schutte (V40)       11.18,2  min

Gerrit van de Wal (M50)    11.58,8  min (PR)

Piet de Wildt sr. (M65)    12.38,6  min (CR)

Ingrid Bunnik (V40)        13.04,9  min

 

3000m steeple 9.54,7 min en - min

Joni van Loon (MSen)       11.42,75 min

 

Coopertest 3778m en 3033m

Gerard Kroes (M40)         3440m (PR)

Theo Jacobs (M50)          3030m

Harry Veldkamp (M40)       2965m

Dennis van Lith (M40)      2899m

Jan Lubbinge (M45)         2897m

Udo Husmans (MSen)         2833m

Piet de Wildt sr. (M65)    2752m

Desi van Emmerik (PA)      2713m

J van de Wetering (??)     2704m

Jim van Emmerik (PC)       2658m

Eva van de Hulst (P?)      2643m

Gijs van de Wetering (P?)  2558m

Niels van Triest (JD)      2549m

Nicky van Putten (P?)      2524m

Jan Baack (M65)            2510m

Jurgen Kok (P?)            2504m

Iris Bredewolt (P?)        2490m

Sam van Emmerik (PB)       2485m

Rick Stegeman (P?)         2480m

Emma van Emmerik (PA)      2475m

Sietze Drent (JD)          2471m

Sander van Hoorn (P?)      2469m

Kisaan Maasland (P?)       2444m

Tessa Harmsen (P?)         2430m

Aniek Pannekoek (P?)       2426m

Rene Hondelink (M65)       2419m

Diederik Overeem (PB)      2388m

Ella Bartelds (P?)         2361m

Brent van Lith (PA)        2357m

Marieke Maasland (P?)      2356m

John Steentjes (MMast)     2318m

Mariska Kamminga (P?)      2316m

Fedor Booij (JD)           2300m

Julien Derksen (P?)        2282m

Guido Overeem (P?)         2280m

Tijmen de Jong (P?)        2280m

Floris-Jan Jonker (P?)     2270m

Jan-Peter Loman (P?)       2259m

Tom Engelhart (PC)         2248m

Kik Hoekjen (P?)           2241m

Tom Steensma (PA)          2234m

Lude Loman (PB)            2233m

Lois Sluijmers (PA)        2233m

Maureen Kamphuis (P?)      2230m

Inge Wagenaar (P?)         2212m

Jayra Bijsterbosch (PB)    2212m

Janouk Kroes (PB)          2190m

Laura Slijkhuis (P?)       2170m

Bram van de Mars (P?)      2157m

Esmé Oonk (PA)             2152m

Twan Koesveld (PA)         2151m

Fedor Booij (JD)           2150m

Rick Bes (P?)              2147m

Tim van Putten (P?)        2141m

Bono van Emmerik (PB)      2098m

Rens Konijnenberg (PC)     2097m
Tom Engelhart (PB)         2097m

Jorgen Oonk (P?)           2082m

Suzanna vd Wetering (PB)   2073m

Gijsbert van Gemert (PB)   2048m

Vinay Andeweg (P?)         2041m

Bram Lokhorst (P?)         2023m

Iris Booij (P?)            2019m

Ruben Matenboer (P?)       2010m

Bertran van Essen (P?)     2003m

Julian Uijttenbooaart (P?) 2000m

Vera Bredewolt (PA)        1966m

Myrthe Commandeur (P?)     1960m

Levi Sterken (PA)          1956m

Carmen Witteveen (PA)      1914m

Maud van Laar (P?)         1906m

Manuel Stekelenburg (PA)   1840m

Tycho Markerink (PC)       1833m

Juno Sabander (P?)         1831m

Nikkie (PB)                1799m

Madelief Bijsterbos (PC)   1718m

Tijn Berkhof (PC)          1709m

Mart-Jan (PB)              1699m

Nienke Kroes (PC)          1675m

Luca (PB)                  1670m

Loes van Bodegom (PC)      1650m

Annelie van Norel (PC)     1648m

Dion van Boven (PA)        1645m

Jenell Jamanda (P?)        1643m

Loes van Triest (P?)       1643m

Annelin Markerink (PC)     1642m

Sanne Wijnberg (PC)        1601m

Sander Wiggemink (PC)      1598m

Quetsia (PB)               1593m

Brent Daha (PC)            1564m

Maud Dollenkamp (PC)       1398m

Ella Bartelds (PA)         800m

Oscar van de Wetering (P?) 767m

 

5000m 14.39,41 min en 16.27,0 min

Bas Mekking (M35)          16.08,4  min (PR)

Simon Beemsterboer (MSen)  16.19,14 min

Martijn Schakelaar (M35)   17.15,0  min

Bas van Beek (M35)         17.25,1  min

Joni van Loon (MSen)       17.39,8  min

Gerard Kroes (M40)         17.48,0  min (PR)

Joris van de Meent (M35)   18.07    min

Tjibbe de Vries (M55)      18.11,0  min

Joni van Loon (MSen)      i18.20,79 min (CR)

Piet de Wildt jr. (MSen)   18.26,0  min

Gert Schaap (M45)          18.32,9  min

Andre Meuleman (M40)       18.33,2  min

Wim de Weerdt (M55)        18.38,2  min

Ax Dill (M40)              18.38,8  min (PR)

Saskia Schutte (V35)       18.44,1  min (PR)

Marion Hofenk (M40)        19.14,4  min

Cor van Emmerik (M35)      19.27,7  min

Jan-Willem Dijkstra (M45)  19.30,7  min (PR)

Jan van Ommen (M40)        19.43,7  min

Erwin van Duinen (M45)     19.48,1  min

Anne van Schuppen (V50)    19.57,1  min (CR)

Harry Veldkamp (M40)       20.39,5  min

Gerrit van de Wal (M50)    20.45,5  min (PR)

Erwin Schoneville (MSen)   20.54,2  min (PR)

Bert Otterspeer (M60)      21.56,7  min
Jan Witsenboer (M65)       22.23,4  min

Piet de Wildt sr. (M60)    22.29,2  min

Jan Baack (M65)            24.41,4  min

 

10000m 31.16,90 min en 33.01,53 min

Bas Mekking (M35)          33.45,50 min (PR)

Martijn Schakelaar (M35)   35.43,14 min (PR)

Saskia Schutte (V40)       39.02,87 min (PR)

Joni van Loon (MSen)       44.35,66 min

 

Uurloop 17.152m en 10.748m

 

6-uursloop (baan) 64.110m en 50.905m

Anita Berendsen (V40)      49.621m

 

24-uursloop (baan) 188.689m en -

 

3000m Snelwandelen 17.21,59 min en -

 

4x 40m 26,8 sec en 27,9 sec

 

4x 60m 36,2 sec en 32,65 sec

 

4x 80m 41,7 sec en 40,9 sec

45,93 sec (MC): Marije Bosboom, Gerber Loman, Elsbeth Noppers, Renée Temmen.

46,3  sec (MC): Lisanne Maasland, Marije Bosboom, Elsbeth Noppers, Julia Lubbinge.

52,6  sec (JD): Rick Stegeman, Giedo Overheem, Jan-Peter Loman, Niels van Triest.

53,53 sec (JD): Jan-Peter Loman, Sietse Drenth, Rick Stegeman, Niels van Triest.

 

4x 100m 44,4 sec en 51,72 sec

47,08 sec (MSen): Joni v Loon, Sietse Veerman, Thomas v Laar, Arend-Jan Spierenburg. (PR)

47,73 sec (JB): Trystan de Weerdt, Wouter ter Bolscher, Bas Hoving, Arend-Jan Spierenburg.

i50,6  sec (MSen): Tom Michielsen, Lukas van der Storm, Joni van Loon, Dennis Coehoorn.

54,03 sec (VSen): Linda Rodijk, Mariska Werler, Sabrina Bol, Willemijn van Laar.

 

4x 200m 1.36,1 min en - min

 

4x 400m 3.41,61 min en - min

 

3x 800m 6.39,5 min en - min

 

4x 15km 4.04.44 u en - u

 

Zweedse Estafette (400, 300, 200, 100m) 2.09,2 min (2.06,64) en 2.36,04 min

2.06,64 min (MSen): Arend-Jan Spierenburg (JB), Thomas van Laar (JB), Joni van Loon (MSen), Joost Lambooij (JB). (CR)

2.08,10 min (MSen): Arend-Jan Spierenburg, Thomas van Laar, Joni van Loon, Joost Lambooij.

2.40,81 min (VSen): Willemijn van Laar (MA), Mariska Werler (MA), Linda Rodijk (VSen), Heidy Rodijk (MA).

2.45,60 min (VSen): Linda Rodijk, Mariska Werler, Willemijn van Laar, Sacha Popping.

 

 

Olympische Estafette (800, 400, 200, 200m) – min en – min

 

Marathon Estafette baan (400m) 2.05.43 u en --

 

Ekiden Marathon Estafette 2.21.37 u en --

 

Verspringen 6,96m en 5,64m

Joni van Loon (MSen)      i6,20m (CR)

Joni van Loon (MSen)       6,08m

Arend-Jan Spierenburg (JB) 6,06m

Thomas van Laar (JB)       5,02m

Ruben Zwarts (MSen)        5,02m

Tilly Jacobs (V55)         4,77m (NR)

Tilly Jacobs (V55)        i4,75m (ER)

Sietse Veerman (JB)        4,56m (PR)

Manon Eggink (MB)          4,36m

Linda Rodijk (VSen)        4,36m

Willemijn van Laar (MA)    4,31m

Joost Lubbinge (MSen)      4,26m

Lisanne Maasland (MC)      4,25m

Mala Noija (VSen)          4,25m

Gerber Loman (MC)          4,18m

Gerard Kroes (M40)         4,14m

Lisanne Maasland (MC)     i4,10m (PR)

Yannick Andeweg (PA)       3,89m

Renée Temmen (MC)          3,89m

Lisette Dijkstra (MB)      3,89m

Thomas Spierenburg (JC)    3,88m

Jens de Wilde (JD)         3,86m

Sietse Drent (JD)          3,77m

Desi van Emmerik (PA)      3,75m

Heidy Rodijk (MA)          3,72m

Mariska Werler (MA)        3,72m

Elsbeth Noppers (MC)       3,67m

Vinay Andeweg (PB)         3,62m

Nicky van Putten (PA)      3,59m

Niels van Triest (JD)      3,57m

Guido Overheem (JD)        3,57m

Tessa Harmsen (MD)         3,55m

Marten Boeve (JD)          3,55m

Liset van der Hulst (MD)   3,54m

Rick Stegeman (JD)         3,50m

Niels van Triest (JD)     i3,46m

Eva van der Hulst (MD)     3,43m

Inge Wagenaar (MD)         3,41m

Emma van Emmerik (PA)      3,39m

Brent van Lith (PB)        3,38m

Bram Kieskamp (JC)         3,37m

Loes van Triest (PA)       3,34m

Ella Bartelds (PA)         3,34m

Tom Steensma (PA)          3,31m

Anniek Pannekoek (MD)      3,30m

Julia Lubbinge (MC)        3,29m

Amber Schuchard (MD)       3,26m

Gijs van de Wetering (PA)  3,24m

Jurgen Kok (PA)            3,24m

Sietse Drenth (JD)         3,23m

Nicky van Putten (PA)      3,21m

Mariska Kamminga (MD)      3,21m

Diederik Overeem (PC)      3,20m

Bram van de Mars (PA)      3,17m

Esmé Oonk (PA)             3,16m

Lotte Slegers (MD)         3,13m

Marieke Maasland (PA)      3,08m

Iris Bredewolt (PB)        3,05m

Bastiaan Jong (PA)         3,05m

Britt Kemmink (PB)        i2,97m

Britt Kemmink (PB)         2,94m

Marieke Maasland (PA)     i2,90m

Juno Sabander (PA)         2,88m

Janouk Kroes (PB)          2,87m

Jan-Peter Loman (JD)       2,86m

Oscar van de Wetering (PC) 2,77m

Janouk Kroes (PB)          2,73m

Bram Lokhorst (PB)         2,70m

Tom Engelhart (PC)         2,69m

Vera Bredewolt (PA)        2,68m

Jim van Emmerik (PC)       2,67m

Sander van Hooren (JD)     2,66m

Carmen Witteveen (PA)      2,64m

Agnes Mateboer (PA)        2,64m

Roos Kamerling (PB)       i2,63m

Simon Joop Lokhorst (PC)   2,61m

Susanna vd Wetering (PB)   2,58m

Dion van Boven (PA)        2,58m

Sam van Emmerik (PC)       2,56m

Jorgen Oonk (PC)          i2,52m

Julien Derksen (PC)        2,46m

Lude Loman (PC)           i2,41m

Susanne Gruben (PC)        2,41m

Lude Loman (PC)            2,37m

Jayra Bijsterbosch (PC)    2,36m

Bram Lokhorst (PB)         2,34m

Loes van Bodegom (PC)      2,32m

Bram Lokhorst (PB)        i2,30m

Myrthe Commandeur (PC)     2,29m

Simon Lokhorst (PC)       i2,26m

Roos de Wilde (PC)         2,26m

Jorgen Oonk (PC)           2,25m

Madelief Bijsterbosch (PC) 2,16m

Sven de Wilde (PC)         2,02m

Brent Daha (PC)            2,02m

Tycho Markerink (PC)       1,87m

Nienke Kroes (PC)          1,47m

Jelte Jurriens (PC)        1,30m

 

Hoogspringen 1,80m en 1,60m

Joni van Loon (MSen)      i1,79m (CR)

Joni van Loon (MSen)       1,72m

Jochem Stegeman (JA)       1,60m

Rick Stegeman (JD)         1,45m

Thomas van Laar (JB)       1,45m (PR)

Rene Hondelink (M65)       1,43m (CR)

Guido Overeem (JD)        i1,40m (PR)

Arend-Jan Spierenburg (JB) 1,40m

Rene Hondelink (M60)      i1,39m

Lisanne Maasland (MC)     i1,35m

Guido Overheem (JD)        1,35m

Thomas Spierenburg (JC)    1,35m

Manon Eggink (MB)          1,35m

Willemijn van Laar (MA)    1,35m

Rick Stegeman (JD)        i1,30m

Gerber Loman (MC)         i1,30m

Amber Schuchard (MD)       1,30m

Jens de Wilde (JD)         1,30m

Gerber Loman (MC)          1,30m

Marije Bosboom (MC)        1,30m

Lisanne Maasland (MC)      1,30m

Sabrina Bol (VSen)         1,30m

Amber Jurriens (MC)       i1,25m

Mala Noija (VSen)          1,25m

Gerard Kroes (M40)         1,25m

Desi van Emmerik (PA)     i1,20m

Aniek Pannekoek (MD)      i1,20m

Nicky van Putten (MD)     i1,20m

Desi van Emmerik (PA)      1,20m

Bram van de Mars (PA)      1,20m

Liset van der Hulst (MD)   1,20m

Niels van Triest (JD)      1,20m

Sander van Hooren (JD)     1,20m

Marten Boeve (JD)          1,20m

Elsbeth Noppers (MC)       1,20m

Sietse Veerman (JB)        1,20m

Heidy Rodijk (MA)          1,20m

Mariska Werler (MA)        1,20m

Yannick Andeweg (PB)      i1,15m

Bram van de Mars (PA)     i1,15m

Liset van der Hulst (MD)  i1,15m

Ella Bartelds (MD)        i1,15m

Niels van Triest (JD)     i1,15m

Marten Boeve (JD)         i1,15m

Ella Bartelds (PA)         1,15m

Nicky van Putten (PA)      1,15m

Yannick Andeweg (PA)       1,15m

Anniek Pannekoek (MD)      1,15m

Inge Wagenaar (MD)         1,15m

Lois Sluijmers (PA)       i1,10m

Inge Wagenaar (MD)        i1,10m

Sanne Verhaaf (MD)        i1,10m

Julia Lubbinge (MC)       i1,10m

Vinay Andeweg (PB)         1,10m

Lotte Slegers (MD)         1,10m

Mariska Kamminga (MD)      1,10m

Julia Lubbinge (MC)        1,10m

Linda Rodijk (VSen)        1,10m

Vinay Andeweg (PB)        i1,05m

Diederik Overeem (PB)     i1,05m

Emma van Emmerik (PA)     i1,05m

Marieke Maasland (PA)     i1,05m

Jurgen Kok (PA)           i1,05m

Eva van der Hulst (MD)    i1,05m

Emma van Emmerik (PA)      1,05m

Bastiaan Jong (PA)         1,05m

Gijs van de Wetering (PA)  1,05m

Eva van der Hulst (MD)     1,05m

Sietse Drenth (JD)         1,05m

Jan-Peter Loman (JD)       1,05m

Renée Temmen (MC)          1,05m

Bram Kieskamp (JC)         1,05m

Jim van Emmerik (PB)      i1,00m

Loes van Triest (PA)      i1,00m

Janouk Kroes (PA)         i1,00m

Jan-Peter Loman (JD)      i1,00m

Renee Temmen (MC)         i1.00m

Diederik Overeem (PC)      1,00m

Iris Bredewolt (PB)        1,00m

Britt Kemmink (PB)         1,00m

Marieke Maasland (PA)      1,00m

Loes van Triest (PA)       1,00m

Juno Sabander (PA)         1,00m

Jurgen Kok (PA)            1,00m

Tom Steensma (PA)          1,00m

Tessa Harmsen (MD)         1,00m

Joost Lubbinge (MSen)      1,00m

Esmé Oonk (PA)            i0,95m

Dion van Boven (PA)       i0,95m

Janouk Kroes (PB)          0,95m

Brent van Lith (PB)        0,95m

Esmé Oonk (PA)             0,95m

Vera Bredewolt (PA)        0,95m

Simon Joop Lokhorst (PC)   0,90m

Jim van Emmerik (PC)       0,90m

Tom Engelhart (PC)         0,90m

Bram Lokhorst (PB)         0,90m

Bram van de Mars (PA)      0,90m

Jorgen Oonk (PC)          i0,85m

Lude Loman (PC)           i0,85m

Twan Koesveld (PA)        i0,85m

Yvo-Bram Lokhorst (PA)    i0,85m

Susanne Gruben (PC)        0,85m

Jayra Bijsterbosch (PC)    0,85m

Myrthe Commandeur (PC)     0,85m

Twan Koesveld (PA)         0,85m

Dion van Boven (PA)        0,85m

Simon Lokhorst (PC)       i0,80m

Susanna vd Wetering (PB)  i0,80m

Sam van Emmerik (PB)      i0,80m

Roos de Wilde (PC)         0,80m

Jorgen Oonk (PC)           0,80m

Simon Lokhorst (PC)        0,80m

Sam van Emmerik (PC)       0,80m

Lude Loman (PC)            0,80m

Tycho Markerink (PC)       0,80m

Brent Daha (PC)            0,80m

Susanna Gruben (PC)       i0,75m

Tom Engelhart (PC)        i0,75m

Jayra Bijsterbosch (PB)   i0,75m

Brent Daha (PC)            0,75m

Susanna vd Wetering (PB)   0,75m

Oscar vd Wetering (PC)    i0,70m

Julien Derksen (PC)        0,70m

Ruben Mateboer (PC)        0,70m

Oscar van de Wetering (PC) 0,70m

Loes van Bodegom (PC)      0,65m

Madelief Bijsterbosch (PC) 0,65m

Nienke Kroes (PC)          0,65m

Sven de Wilde (PC)         0,65m

Jelte Jurriens (PC)        0,55m

Anneli van Norel (PC)      0,55m

Jelte Jurriens (PC)        0,55m

 

Polsstokhoogspringen 3,15m en - m

Joni van Loon (MSen)      i3,05m

Joni van Loon (MSen)       2,80m

 

Hink stap springen 12,73m en 11,40m

Joni van Loon (MSen)      i12,35m (CR)

Joni van Loon (MSen)       11,77m

Mala Noija (VSen)          9,13m

 

Kogel 13,64m en 12,68m

Arend-Jan Spierenburg (JB) 11,04m

Sacha Popping (VSen)       10,41m (CR)

Ruben Zwarts (MSen)        9,87m

Joni van Loon (MSen)      i9,60m (PR)

Heidy Rodijk (MA)          9,46m

Heidy Rodijk (MA)         i9,37m

Joni van Loon (MSen)       9,27m

Joost Lambooij ((MSen))    8,96m

Marten Boeve (JD)          8,89m

Lisanne Maasland (MC)     i8,83m

Willemijn van Laar (MA)    8,58m

Amber Jurriens (MC)       i8,23m (PR)

Joost Lubbinge (MSen)      8,22m

Lisanne Maasland (MC)      8,21m

Thomas Spierenburg (JC)    8,17m

Marije Bosboom (MC)       i8,07m

Amber Jurriens (MC)        8,05m

Thomas van Laar (JB)       8,00m (PR)

Marten Boeve (JD)         i7,82m

Inge Wagenaar (MD)         7,81m

Ella Bartelds (MD)        i7,75m

Julia Lubbinge (MC)        7,73m

Manon Eggink (MB)          7,57m

Mariska Werler (MA)        7,55m

Ella Bartelds (PA)        i7,53m

Niels van Triest (JD)      7,51m

Julia Lubbinge (MC)       i7,42m

Lisette Dijkstra (MB)      7,40m

Linda Rodijk (VSen)        7,39m

Elsbeth Noppers (MC)       7,29m

Niels van Triest (JD)     i7,28m

Liset van der Hulst (MD)   7,15m

Sietse Veerman (JB)        7,15m

Rick Stegeman (JD)         7,07m

Ella Bartelds (PA)         7,00m

Gerber Loman (MC)         i6,75m

Liset van der Hulst (MD)  i6,70m

Mariska Kamminga (MD)      6,58m

Gerber Loman (MC)          6,53m

Renee Temmen (MC)         i6,50m

Jens de Wilde (JD)         6,48m

Inge Wagenaar (MD)        i6,47m

Amber Schuchard (MD)       6,46m

Gerard Kroes (M40)         6,45m

Yannick Andeweg (PA)       6,38m

Guido Overheem (JD)        6,36m

Sanne Verhaaf (MD)        i6,34m

Tessa Harmsen (MD)         6,34m

Guido Overeem (JD)        i6,33m

Nicky van Putten (MD)     i6,27m

Nicky van Putten (PA)      6,27m

Emma van Emmerik (PA)     i6,25m

Vinay Andeweg (PB)         6,18m

Desi van Emmerik (PA)     i6,08m

Desi van Emmerik (PA)      6,06m

Rick Stegeman (JD)        i6,04m

Renée Temmen (MC)          6,03m

Aniek Pannekoek (MD)      i5,94m

Emma van Emmerik (PA)      5,89m

Yannick Andeweg (PB)      i5,76m

Tim van Putten (PA)        5,76m

Brent van Lith (PB)        5,75m

Tom Steensma (PA)          5,75m

Loes van Triest (PA)       5,72m

Nicky van Putten (PA)     i5,65m

Jan-Peter Loman (JD)       5,59m

Nicky van Putten (MD)     i5,51m

Bram van de Mars (PA)     i5,48m

Loes van Triest (PA)      i5,46m

Sander van Hooren (JD)     5,36m

Lotte Slegers (MD)         5,33m

Anniek Pannekoek (MD)      5,32m

Jurgen Kok (PA)            5,27m

Vinay Andeweg (PB)        i5,26m

Eva van der Hulst (MD)     5,25m

Eva van der Hulst (MD)    i5,22m

Juno Sabander (PA)         5,19m

Mala Noija (VSen)          5,15m

Vera Bredewolt (PA)        5,13m

Levi Sterken (PA)          5,11m

Dion van Boven (PA)       i5,10m

Diederik Overeem (PB)     i5,04m

Jan-Peter Loman (JD)      i5,02m

Jurgen Kok (PA)           i4,81m

Bram van de Mars (PA)      4,81m

Sietse Drent (JD)          4,78m

Marieke Maasland (PA)     i4,71m

Marieke Maasland (PA)      4,71m

Dion van Boven (PA)        4,66m

Janouk Kroes (PA)         i4,63m

Carmen Witteveen (PA)      4,60m

Jurgen Kok (PA)            4,48m

Esmé Oonk (PA)             4,46m

Esmé Oonk (PA)            i4,43m

Bastiaan Jong (PA)         4,42m

Daan Vos (PA)              4,30m

Twan Koesveld (PA)        i4,27m

Mieke Ludwig (PA)          4,27m

Bram Lokhorst (PB)         4,21m

Janouk Kroes (PB)          4,16m

Jayra Bijsterbosch (PB)   i4,05m

Agnes Mateboer (PA)        3,82m

Bram Lokhorst (PB)        i3,77m

Jorgen Oonk (PC)          i3,76m

Lude Loman (PC)           i3,75m

Twan Koesveld (PA)         3,72m

Gijs van de Wetering (PA)  3,70m

Simon Lokhorst (PC)       i3,60m

Lois Sluijmers (PA)       i3,57m

Iris Bredewolt (PB)        3,55m

Tom Engelhart (PC)        i3,43m

Jim van Emmerik (PB)      i3,40m

Susanna Gruben (PC)       i3,34m

Twan Koesveld (PA)         3,22m

Susanna vd Wetering (PB)  i3,19m

Sam van Emmerik (PB)      i3,11m

Manuel Stekelenburg (PA)   2,95m

Susanna vd Wetering (PB)   2,89m

Britt Kemmink (PB)         2,85m

Lois Sluijmers (PA)        2,80m

Oscar vd Wetering (PC)    i2,67m

Britt Kemmink (PB)        i2,57m

Roos Kamerling (PB)       i2,48m

 

Discus 37,40m en 39,89m

Sacha Popping (VSen)       38,39m

Thomas Spierenburg (JC)    26,81m

Joni van Loon (MSen)       26,24m (PR)

Arend-Jan Spierenburg (JB) 26,12m

Ruben Zwarts (MSen)        25,61m (PR)

Joost Lubbinge (MSen)      25,46m

Thomas van Laar (JB)       22,45m

Marten Boeve (JD)          19,46m

Amber Jurriens (MC)        18,86m

Julia Lubbinge (MC)        18,70m

Gerber Loman (MC)          16,55m

Niels van Triest (JD)      16,12m

Gerard Kroes (M40)         15,93m

Sietse Veerman (JB)        15,10m

Guido Overheem (JD)        14,82m

Bram Kieskamp (JC)         13,33m

Jan-Peter Loman (JD)       13,27m

Sietse Drent (JD)          12,05m

Tessa Harmsen (MD)         11,66m

 

Speer 54,25m en 36,85m

Joni van Loon (MSen)       38,94m

Sacha Popping (VSen)       33,35m

Ruben Zwarts (MSen)        33,16m

Arend-Jan Spierenburg (JB) 31,91m

Heidy Rodijk (MA)          30,64m

Joost Lubbinge (MSen)      29,63m

Marten Boeve (JD)          23,39m

Thomas van Laar (JB)       23,34m

Niels van Triest (JD)      22,48m

Linda Rodijk (VSen)        20,89m

Thomas Spierenburg (JC)    20,57m

Jens de Wilde (JD)         18,55m

Elsbeth Noppers (MC)       18,25m

Bastiaan Jong (PA)         18,17m

Jan-Peter Loman (JD)       18,18m

Willemijn van Laar (MA)    17,66m

Gerber Loman (MC)          17,48m

Rick Stegeman (JD)         17,35m

Amber Jurriens (MC)        17,27m

Julia Lubbinge (MC)        16,70m

Guido Overeem (JD)         15,90m

Lisanne Maasland (MC)      15,82m

Manon Eggink (MB)          15,78m

Sietse Veerman (JB)        14,97m (PR)

Gerard Kroes (M40)         14,20m

Liset van der Hulst (MD)   13,74m

Mala Noija (VSen)          13,72m

Bram Kieskamp (JC)         13,64m

Anniek Pannekoek (MD)      13,61m

Renée Temmen (MC)          13,56m

Inge Wagenaar (MD)         13,37m

Sander van Hooren (JD)     12,33m

Sietse Drenth (JD)         11,80m

Lotte Slegers (MD)         11,15m

Eva van der Hulst (MD)     10,96m

Amber Schuchard (MD)       10,47m

Mariska Kamminga (MD)      10,35m

Tessa Harmsen (MD)         9,17m

 

Kogelslingeren 32,03m (34,13) en -

Joni van Loon (MSen)       34,13m (CR)

Joni van Loon (MSen)       31,60m

 

Gewicht werpen 10,31m en -

Joni van Loon (MSen)      i9,18m (CR)

 

Balwerpen 45,54m en 37,48m

Joni van Loon (MSen)       78,94m (PR)

Yannick Andeweg (PA)       31,66m

Jurgen Kok (PA)            27,87m

Loes van Triest (PA)       27,39m

Vinay Andeweg (PB)         26,10m

Tom Steensma (PA)          25,81m

Nicky van Putten (PA)      24,39m

Ella Bartelds (PA)         23,31m

Tim van Putten (PA)        22,41m

Bram van de Mars (PA)      21,41m

Juno Sabander (PA)         21,26m

Jim van Emmerik (PC)       20,75m

Brent van Lith (PB)        20,50m

Desi van Emmerik (PA)      19,86m

Diederik Overeem (PC)      19,71m

Emma van Emmerik (PA)      19,08m

Nicky van Putten (PA)      18,73m

Dion van Boven (PA)        17,30m

Tom Engelhart (PC)         16,72m

Simon Joop Lokhorst (PC)   16,35m

Levi Sterken (PA)          16,02m

Carmen Witteveen (PA)      15,86m

Iris Bredewolt (PB)        15,75m

Vera Bredewolt (PA)        15,55m

Mieke Ludwig (PA)          15,37m

Janouk Kroes (PB)          15,00m

Marieke Maasland (PA)      14,86m

Lois Sluijmers (PA)        14,67m

Jorgen Oonk (PC)           14,64m

Lude Loman (PC)            14,60m

Sam van Emmerik (PC)       14,48m

Tycho Markerink (PC)       14,13m

Twan Koesveld (PA)         13,95m

Esmé Oonk (PA)             13,94m

Roos de Wilde (PC)         13,28m

Sven de Wilde (PC)         13,24m

Britt Kemmink (PB)         12,80m

Agnes Mateboer (PA)        12,53m

Simon Lokhorst (PC)        12,30m

Jorgen Oonk (PC)           12,06m

Bram Lokhorst (PB)         12,00m

Ruben Mateboer (PC)        11,95m

Gijsbert van Gemert (PC)   11,85m

Gijs van de Wetering (PA)  11,62m

Susanna vd Wetering (PB)   11,40m

Oscar van de Wetering (PC) 11,29m

Jayra Bijsterbosch (PC)    10,74m

Daan Vos (PA)              10,63m

Myrthe Commandeur (PC)     10,61m

Sander Wiggemink (PC)      10,18m

Manuel Stekelenburg (PA)   9,51m

Brent Daha (PC)            9,29m

William van Norel (PC)     8,95m

Julien Derksen (PC)        8,12m

Rens Konijnenberg (PC)     7,86m

Susanne Gruben (PC)        7,71m

Lotte Ludwig (PC)          7,70m

Jelte Jurriens (PC)        6,88m

Madelief Bijsterbosch (PC) 6,87m

Nienke Kroes (PC)          6,25m

Anneli van Norel (PC)      6,10m

Loes van Bodegom (PC)      5,41m

Maud Dollenkamp (PC)       3,05m

 

5-Kamp Werpen 1.760p en -

 

5-Kamp XXX en –

 

6-Kamp XXX en 2.641p

 

7-Kamp 4.359p en 3.714p

Joni van Loon (MSen)      i3.929p (CR)

 

8-Kamp 5.423p en XXX

 

9-Kamp 4.727p en XXX

 

10-Kamp 4.987p en XXX

Joni van Loon (MSen)       4.692p

Joni van Loon (MSen)       3.943p

Joni van Loon (MSen)       3.919p

 

14-Kamp 7.280p (7.959p) en -

Joni van Loon (MSen)      i7.959p (CR)

 

20-Kamp 10.132p en XXX

Joni van Loon (MSen)       8.212p

 

0.5km

Jim van Emmerik (PC)       1.50 min

Iris Bredewolt (PB)        1.56 min
Sam van Emmerik (PC)       2.01 min

Janouk Kroes (PB)          2.14 min

Lude Loman (PC)            2.26 min

Nienke Kroes (PC)          2.41 min

 

0,7km

Jim van Emmerik (PB)       2.37 min

Iris Bredewolt (P?)        2.48 min

Sam van Emmerik (PB)       2.49 min

Janouk Kroes (PB)          2.57 min

Nienke Kroes (PC)          3.49 min

 

0,8km

Jim van Emmerik (PC)       3.11 min
Sam van Emmerik (PC)       3.36 min

 

0,5EM

 

1.0km

Desi van Emmerik (PA)      3.26 min

Jim van Emmerik (PC)       3.30 min

Emma van Emmerik (PA)      3.41 min

Sam van Emmerik (PC)       3.55 min

Eva van der Hulst (MD)     3.50 min

Geert van der Hulst (P?)   4.11 min

Gijs van de Wetering (PB)  4.12 min

Marieke Maasland (PA)      4.15 min

Gijs van de Wetering (PB)  4.24 min

Iris Bredewolt (PB)        4.26 min

Jurgen Kok (PB)            4.35 min

Nienke Kroes (PC)          4.41 min

Jan-Peter Loman (PA)       4.44 min

Janouk Kroes (PB)          4.45 min

Bram Lokhorst (PB)         4.57 min

Ella Bartelds (PA)         5.06 min

Britt Kemmink (P?)         5.06 min

Lude Loman (PC)            5.22 min

Diederik Overheem (PC)     5.26 min

Bram van de Mars (PA)      5.45 min

 

1,3km

 

1,4km

Emma van Emmerik (PA)      5.42 min

Janouk Kroes (PB)          6.26 min
Marieke Maasland (PA)      6.27 min

 

1.5km

Desi van Emmerik (PA)      6.16 min

Jim van Emmerik (PB)       6.18 min

Liset van der Hulst (MD)   6.28 min

Sam van Emmerik (PB)       6.36 min

Eva van der Hulst (MD)     6.36,33 min

Emma van Emmerik (PA)      6.59 min

Loes van Triest (MD)       8.51,54 min

 

1.6km

Jim van Emmerik (PC)       5.32 min

Sam van Emmerik (PC)       5.51 min

Desi van Emmerik (PA)      5.51 min

Emma van Emmerik (PA)      5.51 min

 

2.0km

Rolf van der Hulst (JC)    8.02 min

Gerber Loman (MC)          8.49 min

Desi van Emmerik (PA)      9.08 min

Niels van Triest (JD)      9.40 min

Lisanne Maasland (MC)      10.05 min

Renee Temmen (MC)          10.18 min

Marije Bosboom (MC)        10.25 min

Amber Jurriens (MC)        11.53 min

 

2.5km

Janouk Kroes (PB)          9.58 min

Gerber Loman (MB)          10.48 min

 

3.0km

Gerard Kroes (M40)         11.31,14min

Bert Otterspeer (M??)      14.29,8 min

Henk Rozendal (M??)        15.34,9 min

Hanneke Philipsen (V??)    18.25,7 min

Ria Oosterbeek (V??)       18.52,0 min

Sonja van de Voort (V??)   21.01,0 min

 

3.5km

 

4.0km

Rolf van der Hulst (JB)    19.45,47 min

 

5.0km

Martijn Schakelaar (M35)   17.05 min

Bas van Beek (M35)         17.29 min

Thomas van Laar (JB)       17.35 min (PR)

Joni van Loon (MSen)       17.38 min

Jan van Ommen (M40)        17.41 min

Gerard Kroes (M40)         17.45 min

Henk Uitslag (M50)         17.50 min

Tjibbe de Vries (M55)      18.23 min

Marion Hofenk (V40)        18.46 min

Saskia Schutte (V40)       19.09 min

Ax Dill (M40)              19.11 min

Elbert-Jan van Laar (M45)  19.22 min

Anne de Beer (MA)          19.56 min

Willem de Weerdt (M55)     19.57 min

Harry Veldkamp (M40)       20.51 min

Louis Boumeester (M45)     20.52 min

Gerber Loman (MC)          20.57 min (PR)

Gerrit van de Wal (M50)    21.30 min

Erwin Schoneville (MSen)   21.27 min (PR)

Joost Lubbinge (MSen)      23.24 min

Dirk Stevens (M45)         24.56 min

José Bosch (VSen)          24.57 min

Niels van Triest (JD)      25.06 min (PR)

Debby Schoolen (VSen)      25.22 min

Lisanne Maasland (MC)      25.51 min (PR)

Monica van Westerveld(VSen)26.01 min

Mariska Werler (MA)        26.05 min

Ankie van Schoonhoven (V55)26.40 min

Evelien v Schoonhoven(VSen)26.40 min

Ans Visch (V50)            26.40 min

Henk Rozendal (M60)        26.40 min

Lilian Cassee (V45)        27.18 min

Linda van Westerveld (V??) 28.09 min

Berry Rikken (M45)         29.20 min

Dorian de Gruijter (MB)    29.35 min

Taco Hoppener (M45)        29.46 min

Bea Claessens (V??)        29.59 min

Berry Rikken (M45)         30.05 min

Nadine Gruben (MB)         30.06 min

Julia Lubbinge (MC)        30.46 min

Myrthe Commandeur (P?)     31.05 min

Hetty Rozendal (V40)       31.18 min

 

5.2km

Elbert-Jan van Laar (M45)  20.14 min

 

5,5km

Tjibbe de Vries (M55)      21.23 min

 

6,0km

Thomas van Laar (JB)       23.18 min

 

4EM / (6,4km)

 

7,0km

 

7,2km

 

7,5km

Joni van Loon (MSen)       27.44 min

Tjibbe de Vries (M55)      29.39 min

 

5EM / (8km)

Jan van Ommen (M40)        27.52 min

Bas van Beek (M35)         28.29 min
Joni van Loon (MSen)       28.40 min

Harold Sneller (M35)       29.14 min

Tjibbe de Vries (M55)      29.58 min

Gerard Kroes (M40)         31.14 min

Anne van Schuppen (V50)    31.58 min

Gerrit van de Wal (M50)    37.53 min

Jan Lubbinge (M45)         38.42 min

Piet de Wildt (M65)        38.58 min

Debby Schoolen (V??)       39.50 min

Dirk Stevens (M45)         41.32 min

Ans Visch (V??)            43.17 min

Harry de Graaf (M??)       43.55 min

Thomas Spierenburg (JB)    44.02 min

Lisanne Maasland (MC)      45.47 min

Gertine Brummel (V??)      45.53 min

Claudia vd Schakelaar (V??)45.53 min

Ankie van Schoonhoven (V55)46.42 min

Henk Rozendal (M60)        46.43 min

Taco Hoppener (M45)        47.12 min

Dorian de Gruijter (MB)    50.04 min

Nadine Gruben (MB)         50.10 min

Linda Boumeester (V??)     50.47 min

Dini van Werven (V50)      52.07 min

Ad Rodenburg (M35)         52.22 min

Hetty Rozendal (V??)       55.42 min
Henk Rozendal (M??)        56.39 min

 

9km

 

10km 31.06 min en 33.30 min

Bas Mekking (M35)          33.26 min (PR) 1
Bas Mekking (M35)          33.34 min

Bas Mekking (M35)          33.59 min

Bas Mekking (MSen)         34.50 min

Martijn Schakelaar (M35)   34.55 min (PR) 2

Bas Mekking (MSen)         35.09 min

Martijn Schakelaar (M35)   35.10 min

Bas van Beek (M35)         35.19 min (CR) 3

Martijn Schakelaar (M35)   35.30 min

Martijn Schakelaar (M35)   35.34 min

Martijn Schakelaar (M35)   35.48 min

Jan van Ommen (M40)        35.50 min 4

Martijn Schakelaar (M35)   35.52 min

Bas van Beek (M35)         35.53 min

Joni van Loon (MSen)       35.54 min (PR) 5

Jan van Ommen (M40)        36.04 min

Bas van Beek (M35)         36.28 min

Martijn Schakelaar (M35)   36.40 min

Tjibbe de Vries (M55)      36.58 min 6

Gerard Kroes (M40)         37.03 min 7

Tjibbe de Vries (M55)      37.05 min

Tjibbe de Vries (M55)      37.07 min

Bas Mekking (M35)          37.09 min

Bas van Beek (M35)         37.15 min

Gerard Kroes (M40)         37.53 min

Jan van Ommen (M40)        37.54 min

Henk Uitslag (M50)         37.57 min 8

Gerard Kroes (M40)         38.08 min

Tjibbe de Vries (M55)      38.09 min

Henk Uitslag (M50)         38.09 min

Gerard Kroes (M40)         38.10 min

Joni van Loon (MSen)       38.11 min

Gerard Kroes (M40)         38.16 min

Andre Meuleman (M40)       38.26 min 9

Jan van Ommen (M40)        38.29 min

Wim de Weerdt (M55)        38.39 min 10

Jan van Ommen (M40)        38.39 min

Ax Dill (M40)              38.40 min (PR) 11

Saskia Schutte (V40)       38.45 min (PR) 12

Joni van Loon (MSen)       38.57 min

Saskia Schutte (V40)       38.59 min

Ax Dill (M40)              38.59 min

Saskia Schutte (V40)       39.04 min
Joni van Loon (MSen)       39.09 min

Saskia Schutte (V35)       39.11 min

Tjibbe de Vries (M55)      39.13 min

Saskia Schutte (V40)       39.30 min

Anne van Schuppen (V50)    39.32 min (CR) 13

Saskia Schutte (V40)       39.35 min

Joni van Loon (MSen)       39.49 min

Saskia Schutte (V40)       39.53 min

Louis Boumeester (M45)     41.26 min

Anne van Schuppen (V50)    41.58 min (CR)

Cor van Emmerik (M35)      42.54 min

Arnold Bredewolt (M35)     42.57 min (PR)

Gert Nooteboom (M50)       43.22 min

Gerrit van de Wal (M50)    43.25 min

Louis Bouwmeester (M40)    45.08 min

Erwin Schoneville (MSen)   45.30 min (PR)

Willem Wiese (M55)         46.11 min

Jaap Kooiman (M55)         46.40 min

Evert-Jan Kasteel (M50)    46.46 min

Berend Wagena (M60)        46.58 min

Jan Lubbinge (M45)         46.59 min

Els Viester (VSen)         47.02 min

Jan Witsenboer (M??)       48.20 min

Anja Zweekhorst (V45)      48.23 min

Harry Veldkamp (M40)       48.39 min

Marck Bosboom (M45)        48.39 min

Jan Baack (M65)            49.07 min

Margo Oosterhoorn (VSen)   49.25 min

Luony van der Haar (V35)   49.28 min

Danielle v d Weerdt (V??)  49.56 min

Taco Hoppener (M45)        52.52 min

Marjan de Gruijter (V40)   54.14 min

Jan Huizinga (M50)         54.22 min

Lilian Cassee (V45)        54.28 min

Henk Rozendal (M65)        54.32 min

Ans Visch (V50)            54.57 min

John Faber (M50)           55.55 min

Erik Berendsen (M??)       56.20 min

Ruud Horst (M??)           56.55 min

Frits Poppema (M??)        57.06 min

Anita Berendsen (V40)      57.28 min

Gertine Brummel (V35)      57.32 min

Evelien v Schoonhoven(VSen)57.33 min

Claudia Schakelaar (V35)   57.33 min

Ankie van Schoonhoven (V55)57.34 min

Wim Schoenmaker (M70)      59.00 min

Hanneke Philipsen (V55)    1.00.28 u

Pieter de Ruiter (M??)     1.01.20 u

Ab Rodenburg (M65)         1.03.18 u

Rens van der Neut (M??)    1.06.03 u

Gerrit Durberg (M??)       1.06.05 u  

Andre Jonker (M50)         1.06.30 u

 

12km

 

 

13km

Theo Jacobs (M50)          55.20 min

 

8EM / (12,8km)

 

15km 48.15 min en 51.32 min

Bas Mekking (M35)          51.15 min (PR)

Martijn Schakelaar (M35)   54.19 min

Joni van Loon (MSen)       57.08 min (PR)

Gerard Kroes (M40)         58.20 min

Andre Meuleman (M40)       59.41 min

Cor van Emmerik (M35)      59.47 min (PR)

Ax Dill (M40)              59.51 min (PR)

Anne van Schuppen (V50)    1.01.43 u

Saskia Schutte (V40)       1.01.38 u

Marion Hofenk (V40)        1.02.25 u

Gert Schaap (M45)          1.02.44 u

Anne van Schuppen (V50)    1.03.37 u

Erwin van Duinen (M45)     1.03.43 u

Theo Jacobs (M50)          1.03.56 u

Christian Kats (M45)       1.06.19 u

Rob Philipsen (M??)        1.07.47 u

Evert-Jan Kasteel (M50)    1.08.21 u

Jan Lubbinge (M50)         1.13.48 u

Anja Zweekhorst (V45)      1.13.54 u

Berend Wagena (M60)        1.16.17 u

Joost Lubbinge (MSen)      1.16.51 u

Gerrit Durberg (M60)       1.22.32 u

Hans Versteeg (M65)        1.24.38 u

Vincent Smit (M55)         1.28.31 u

Hanneke Philipsen (V??)    1.33.28 u

 

10EM 52.20 min en 56.28 min

Martijn Schakelaar (M35)   57.34 min

Tjibbe de Vries (M55)      1.02.04 u

Gerard Kroes (M40)         1.02.21 u

Henk Uitslag (M50)         1.02.24 u

Andre Meuleman (M40)       1.04.38 u

Saskia Schutte (V40)       1.05.02 u

Cor van Emmerik (M35)      1.05.06 u (PR)

Gerard Kroes (M40)         1.05.30 u

René Steunenberg (M35)     1.05.49 u

Ax Dill (M40)              1.06.25 u

Marion Hofenk (V40)        1.07.22 u

Anne van Schuppen (V50)    1.07.57 u

Jan-Willem Dijkstra (M45)  1.08.34 u

Theo Jacobs (M50)          1.10.34 u

Rob Philipsen (M55)        1.11.16 u

Evert-Jan Kasteel (M50)    1.11.50 u

Erwin van Duinen (M45)     1.13.22 u

Harry Veldkamp (M45)       1.15.00 u

Alex van Oosten (M40)      1.15.04 u

Dennis van Lith (M40)      1.15.55 u

Willem Wiese (M55)         1.16.55 u

Gerbert Tiemens (M45)      1.17.39 u

Roel Vorsthof (M55)        1.19.12 u

Jan Lubbinge (M45)         1.19.18 u

Luony van der Haar (V35)   1.20.58 u

Anja Zweekhorst (V40)      1.22.17 u

Joep van Huijstee (M50)    1.22.43 u

Berend Wagena (M60)        1.22.49 u

Margo Oosterhoorn (VSen)   1.24.01 u

Jan Baack (M65)            1.24.47 u

Gert vd Esschert (M45)     1.25.15 u

Gerrit Durberg (M60)       1.31.41 u

Wim Schoenmaker (M65)      1.31.41 u

Jaap Kooiman (M55)         1.32.51 u

 

18,577km

Bas Mekking (MSen)         1.06.09 u

Saskia Schutte (V35)       1.17.12 u

Andre Meuleman (M40)       1.17.59 u

Jan-Willem Dijkstra (M45)  1.19.15 u

Theo Jacobs (M50)          1.20.17 u

Christian Kats (M45)       1.22.33 u

Harry Veldkamp (M45)       1.23.03 u

Jos Harleman (M55)         1.23.19 u

Rob Philipsen (M55)        1.25.38 u

Gerbert Tiemens (M45)      1.26.11 u

Gert Nooteboom (M50)       1.26.49 u

Willem Wiese (M55)         1.28.19 u

Alex van Oosten (M??)      1.30.24 u

Dennis van Lith (M??)      1.32.57 u

Anja Zweekhorst (V45)      1.35.10 u

Rene Steunenberg (M35)     1.39.15 u

Danielle vd Weerdt (V??)   1.41.07 u

Margo Oosterhoorn (VSen)   1.43.19 u

Gert vd Esschert (M45)     1.43.36 u

Joep van Huijstee (M??)    1.43.49 u

Roy van den Broeke (M??)   1.43.54 u

Marjon de Gruijter (V??)   1.44.33 u

Henk Rozendal (M??)        1.49.05 u

Gerrit Durberg (M60)       1.49.06 u

Wim Schoenmaker (M65)      1.49.06 u

René Hondelink (M??)       1.49.50 u

Hans Versteeg (M??)        1.51.06 u

Rens vd Neut (M??)         2.10.02 u

Yvonne vd Broeke (V??)     2.12.24 u

 

20km 1.06.29 u en 1.07.25 u

 

21,1km 1.09.27 u en 1.10.49 u

Bas Mekking (M35)          1.15.25 u

Bas Mekking (M35)          1.17.08 u

Martijn Schakelaar (M35)   1.17.15 u

Martijn Schakelaar (M35)   1.17.18 u (PR)

Martijn Schakelaar (M35)   1.17.19 u

Martijn Schakelaar (M35)   1.17.34 u

Martijn Schakelaar (M35)   1.17.57 u

Martijn Schakelaar (M35)   1.18.34 u

Martijn Schakelaar (M35)   1.18.41 u

Bas Mekking (M35)          1.19.10 u

Henk Uitslag (M50)         1.22.30 u

Cor van Emmerik (M40)      1.24.34 u (PR)

Tjibbe de Vries (M55)      1.25.20 u

Gerard Kroes (M40)         1.25.28 u (PR)

Andre Meuleman (M40)       1.25.34 u

Gerard Kroes (M40)         1.26.26 u

Saskia Schutte (V35)       1.27.09 u

Ax Dill (M40)              1.27.30 u

Cor van Emmerik (M35)      1.27.32 u (PR)

Anne van Schuppen (V50)    1.28.24 u (CR)

Andre Meuleman (M40)       1.28.49 u

Saskia Schutte (V40)       1.28.52 u

Theo Jacobs (M50)          1.32.33 u

Erwin van Duinen (M45)     1.32.51 u

Christiaan Kats (M45)      1.34.05 u

Rob Philipsen (M??)        1.34.14 u

Jos Harleman (M55)         1.34.38 u

Evert-Jan Kasteel (M45)    1.41.09 u

Harry Veldkamp (M40)       1.41.45 u

Gerbert Tiemens (M45)      1.42.34 u

Anja Zweekhorst (V45)      1.45.06 u

Margo Oosterhoorn (VSen)   1.49.08 u

Gerrit Durberg (M45)       1.54.46 u

Bert van Baardwijk (M??)   1.57.46 u

Gert vd Esschert (M45)     2.01.25 u

Lilian Cassee (V45)        2.09.39 u

Hanneke Philipsen (V??)    2.10.18 u

 

25km 1.22.38 u en 1.33.07 u

 

27,5km

Martijn Schakelaar (M35)   1.42.41 u

Anita Berendsen (V40)      2.58.06 u

 

30km 1.44.55 u en 1.46.24 u(NR)

Bas Mekking (M35)          1.55.05 u (PR)

Martijn Schakelaar (M35)   1.57.03 u

Cor van Emmerik (M35)      2.10.42 u

Theo Jacobs (M??)          2.18.54 u

Andre Meuleman (M40)       2.22.12 u

 

32,2km

 

42,195km 2.32.08 u en 2.34.26 u

Martijn Schakelaar (M35)   2.45.52 u (PR)

Bas Mekking (M35)          2.49.02 u (PR)

Cor van Emmerik (M35)      3.08.05 u (PR)

Theo Jacobs (M50)          3.29.20 u

Luony van der Haar (V35)   4.13.13 u

Anita Berendsen (V40)      4.45.47 u

Stan van Dongen (M??)      5.44.53 u

 

50km – en -

Arnold Bredewolt (M35)     5.26.44 u

 

55km

Cor van Emmerik (M35)      5.25.14 u

Arnold Bredewolt (M35)     6.20.56 u

 

60km – en -

 

100km 9.58.33u  en -

 

6-uursloop (weg) 68.679m en – m (49.896m)

Anita Berendsen (V40)      49.896m (CR)

 

12-uursloop (weg) 113.350m en -

 

24-uursloop (weg) 191.987m en --

 

24-uursloop 397.246m (team) en 290.876m (team)

10km Snelwandelen 58.48 min en -

 

30km Snelwandelen 3.12.23 u en - u

 

50km Snelwandelen 5.41.43 u en -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CR’s Indoor verbeterd in 2012:

1: 60m Horden Apeldoorn: Willemijn van Laar (MA) i9,54 sec 7-01-2012 (1)

2: 200m Dortmund: Arend-Jan Spierenburg (JB) i23,29 sec 22-01-2012 (1)

3: 400m Dortmund: Willemijn van Laar (MA) i1.00,46 min 22-01-2012 (2)
4: 60m Dortmund: Willemijn van Laar (MA) i8,20 sec 22-01-2012 (3)

5: 200m Dusseldorf: Arend-Jan Spierenburg (JB) i23,24 sec 29-01-2012 (2)

6: 200m Dusseldorf: Willemijn van Laar (MA) i26,46 sec 29-01-2012 (4)

7: 60m Dusseldorf: Willemijn van Laar (MA) i8,20 sec 29-01-2012 (5)

8: 600m Apeldoorn: Gerber Loman (MC) i1.49,04 min 18-02-2012 (1)

9: 600m Apeldoorn: Jim van Emmerik (PC) i2.11,61 min 19-02-2012 (1)

10: Hinkstapspringen Apeldoorn: Joni van Loon (MSen) i12,35m 25-02-2012 (1)

11: 1000m Apeldoorn: Jim van Emmerik (PC) i3.53,90 min 26-02-2012 (2)

12: Verspringen Helsinki: Joni van Loon (MSen) i6,20m 14-04-2012 (2)

13: Hoogspringen Helsinki: Joni van Loon (MSen) i1,79m 14-04-2012 (3)

14: 60m Horden Helsinki: Joni van Loon (MSen) i9,48 sec 15-04-2012 (4)

15: Gewichtwerpen Helsinki: Joni van Loon (MSen) i9,18m 15-04-2012 (5)

16: 5000m Helsinki: Joni van Loon (MSen) i18.20,79 min 15-04-2012 (6)

17: 14-Kamp Helsinki: Joni van Loon (MSen) i7.959p 14/15-04-2012 (7)

18: 7-Kamp Helsinki: Joni van Loon (MSen) i3.929p 14/15-04-2012 (8)

 

 

CR’s Outdoor verbeterd in 2012:

1: 10km Vaassen: Anne van Schuppen (V50) 41.58 min 7-01-2012 (1)

2: 6-uursloop (weg) Stein: Anita Berendsen (V40) 49.896m 4-03-2012 (1)

3: 1000m Epe: Gerber Loman (MC) 3.15,2 min 20-03-2012 (2)
4: 1000m Epe: Ingrid Bunnik (V40) 3.48,0 min 20-03-2012 (1)

5: 1000m Epe: Leo Kwakernaak (M80) 5.40,9 min 20-03-2012 (1)

6: 10km Stadskanaal: Anne van Schuppen (V50) 39.32 min 9-04-2012 (2)

7: 600m Harderwijk: Gerber Loman (MC) 1.44,0 min 14-04-2012 (3)

8: Zweedse Estafette Almelo: Arend-Jan Spierenburg, Thomas van Laar, Joni van Loon, Joost Lambooij (HSen) 2.06,64 min 22-04-2012 (3,1,9,1)

9: 300m Horden Epe: Liset van der Hulst (MD) 1.01,60 min 29-04-2012 (1)

10: 400m Horden Epe: Arend-Jan Spierenburg (JB) 54,72 sec 29-04-2012 (4)

11: 110m Horden Epe: Joni van Loon (MSen) 16,61 sec 29-04-2012 (10)

12: 300m Horden Epe: Arend-Jan Spierenburg (JB) 39,30 sec 29-04-2012 (5)

13: 300m Horden Epe: Joni van Loon (MSen) 41,88 sec 29-04-2012 (11)

14: Kogel Hengelo: Sacha Popping (VSen) 10,41m 17-05-2012 (1)

15: 200m Emmen: Arend-Jan Spierenburg ((MSen)) 23,03 sec 20-05-2012 (6)

16: Hoogspringen Terneuzen: Rene Hondelink (M65) 1,43m 10-06-2012 (1)

17: 2000m Epe: Gerber Loman (MC) 7.12,8 min 19-06-2012 (4)

18: 5000m Epe: Anne van Schuppen (V50) 19.57,1 min 19-06-2012 (3)

19: 400m Horden Dronten: Arend-Jan Spierenburg ((JA)) 55,97 sec 30-06-2012 (7)

20: 15km Heerde: Anne van Schuppen (V50) 1.03.37 min 30-06-2012 (4)

21: 400m Horden Eindhoven: Arend-Jan Spierenburg ((JA)) 55,80 sec 15-07-2012 (8)

22: 1000m Epe: Desi van Emmerik (PA) 3.33,3 min 18-9-2012 (1)

23: 1000m Epe: Willem de Weerdt (M55) 3.18,7 min 25-9-2012 (1)

24: 1000m Epe: Saskia Schutte (V40) 3.21,4 min 25-9-2012 (1)

25: Kogelslingeren Epe: Joni van Loon (MSen) 34,13m 29-9-2012 (12)

26: 3.000m Epe: Piet de Wildt sr. (M65) 12.38,6 min 29-9-2012 (1)

27: Halve Marathon Meppel: Anne van Schuppen (V50) 1.28.24 u 13-10-2012 (5)

28: 15km Heerde: Anne van Schuppen (V50) 1.01.43 u 27-10-2012 (6)

29: 1.000m Epe: Gerber Loman (MB) 3.13,5 min 18-12-2012 (5)

30: 1.000m Epe: Els Viester (VSen) 3.29,5 min 18-12-2012 (1)
31: 10km Deventer: Bas van Beek (M35) 35.19 min 30-12-2012 (1)