Joni's lijstje 2009

Ranglijst: indoor,op de baan en op de weg.
i00,00sec: is indoor.
 00,00sec: is outdoor.
g00,00sec: is op gras gelopen.
 00m h   : is horden.
 00,00sec (000p): is aantal punten. 
----- = prestatie.
(PR)  = persoonlijk record.
----- = Clubrecord (CR). 
----- = Nationaal Record (NR).
XXX   = wordt niet gedaan. 
 
30m 4,5 sec (Jongens) en 4,6 sec (Meiden)
 
35m 4,7 sec en 5,0 sec
Joost Lambooij (JC)       i5,6  sec
Thomas van Laar (JC)      i5,6  sec
Lisette Dijkstra (MC)     i5,7  sec
Floris Timmer (PA)        i5,8  sec
Manon Rorije (MC)         i5,9  sec
Mariska Werler (MC)       i6,0  sec
Heidi Rodijk (MB)         i6,0  sec
Jarno Pannekoek (JD)      i6,1  sec
Eva Nijboer (MC)          i6,3  sec
Michelle Das (MC)         i6,3  sec
Rick Stegeman (PB)        i6,4  sec 
Lotte Zweekhorst (PA)     i6,4  sec
Ella Bartelds (PC)        i6,5  sec (CR)
Lisa van Beek (PA)        i6,5  sec
Marten Boeve (PA)         i6,6  sec
Mylena Bouter (PA)        i6,6  sec
Gerber Loman (MD)         i6,6  sec
Marije Bosboom (MD)       i6,6  sec
Vincent Rothengatter (JD) i6,6  sec
Mart Vreeken (JD)         i6,7  sec
Marco Wind (PB)           i6,7  sec
Laura van de Belt (PA)    i6,7  sec
Eva Beunk (PA)            i6,7  sec
Sylvia Veldhuis (PA)      i6,8  sec
Jan-Peter Loman (PB)      i6,9  sec
Manon Veldhuis (PA)       i6,9  sec
Liset van der Hulst (PA)  i6,9  sec
Desi van Emmerik (PC)     i7,0  sec
Eva van der Hulst (PB)    i7,0  sec
Louis Wibier (PA)         i7,0  sec
Aniek Pannekoek (PB)      i7,0  sec
Renee Temmen (PA)         i7,1  sec 
Laura Slijkhuis (PA)      i7,1  sec
Daan Biemans (PB)         i7,1  sec
Estelle Dijkgraaf (PA)    i7,2  sec
Melanie Smit (PA)         i7,2  sec
Lea Wibier (PC)           i7,2  sec
Celine van Bolhuis (PB)   i7,3  sec
Marlou van Mourik (PC)    i7,4  sec
Sanne Zweekhorst (PA)     i7,4  sec
Demi Band (PA)            i7,5  sec
Davey van Pelt (PC)       i7,5  sec
Sanne Verhaaf (PB)        i7,7  sec
Jurgen Kok (PC)           i8,1  sec
Julia Lubbinge (PA)       i8,4  sec
Denise Berkhof (PA)       i8,8  sec
 
 
35m h 6,14 sec en 7,55 sec
 
40m  5,4 sec en 5,8 sec
Joni van Loon (MSen)      i5,78 sec (CR)
Rick Stegeman (PB)         6,8  sec (PR)
Marco Wind (PB)            7,3  sec (PR)
Tessa Harmsen (PB)        i7,42 sec 
Laura van de Belt (PA)    i7,47 sec
Ella Bartelds (PC)         7,2  sec (PR)
Jan-Peter Loman (PB)       7,4  sec
Desi van Emmerik (PC)      7,49 sec
Ella Bartelds (PB)        i7,50 sec (PR)
Desi van Emmerik (PC)     i7,51 sec (PR)
Aniek Pannekoek (PB)       7,6  sec
Esmee Nijhof (PB)          7,6  sec
Lea Wibier (PC)            7,8  sec (PR)
Eva van der Hulst (PB)     7,8  sec
Celine van Bolhuis (PB)    7,88 sec
Liset van der Hulst (PA)  i7,93 sec
Emma van Emmerik (PC)     i7,97 sec (PR)
Marlou van Mourik (PC)     8,2  sec
Esmee Nijhof (PB)          8,23 sec
Emma van Emmerik (PC)      8,24 sec
Maud Temmen (PB)          i8,34 sec
Eva van der Hulst (PB)    i8,35 sec
Sanne Verhaaf (PB)         8,5  sec
Lea Wibier (PC)           i8,52 sec
Marieke Maasland (PC)      8,55 sec
Jan-Peter Loman (PB)      i8,80 sec
Sanne Verhaaf (PB)        i8,87 sec
Lisa Endendijk (PB)        9,1  sec
 
40m h 6,6 sec en 6,5 sec
Rick Stegeman (PC)         8,02 sec (PR)
Desi van Emmerik (PC)      8,27 sec (CR)
Ella Bartelds (PC)         8,7  sec
Eva van der Hulst (PB)     9,0  sec
Marko Wind (PB)            9,05 sec
Sanne Verhaaf (PB)         9,4  sec
Lea Wibier (PC)            9,5  sec
Emma van Emmerik (PC)      9,7  sec
Marlou van Mourik (PC)     9,78 sec
Jan-Peter Loman (PB)       10,0  sec 
Marieke Maasland (PC)      10,38 sec
 
50m  6,1 sec en 6,97 sec
Joni van Loon (MSen)      i6,79 sec (PR)
Thomas van Laar (JC)      i7,49 sec
 
50m h 7,87 sec en 7,99 sec
 
60m 7,2 sec en 8,02 (7,99) sec
Joni van Loon (MSen)      i7,78 sec (PR)
Niels Horstink (JA)       i7,85 sec 
Arend-Jan Spierenburg (JC)i7,93 sec (PR) 
Nancy van Petersen (MB)   i7,99 sec (CR)
Willemijn van Laar (MB)   i8,47 sec (PR)
Thomas van Laar (JC)      i8,5  sec
Isabelle Spierings (MD)    8,60 sec (PR/628p)
Joost Lambooij (JC)       i8,6  sec 
Linda Rodijk (MA)         i8,65 sec (PR)
Lisette Dijkstra (MC)     i9,12 sec
Floris Timmer (PA)        i9,49 sec
Felicia Elskamp (MD)       9,80 sec
Marije Bosboom (MD)        9,8  sec
Elsbeth Noppers (PA)       10,0  sec
Lisanne Maasland (PA)      10,0  sec
Gerber Loman (MD)          10,1  sec
Marije Bosboom (MD)       i10,19 sec
Julia Lubbinge (PA)        10,2  sec
Lisa van Beek (PA)         10,2  sec
Lisa van Beek (PA)        i10,24 sec
Laura van de Belt (PA)    i10,34 sec
Melanie Bouter (PA)        10,4  sec
Silvia Veldhuis (PA)       10,4  sec
Gerber Loman (MD)         i10,45 sec
Amber Jurriens (PA)        10,6  sec
Amber Jurriens (PA)       i10,80 sec
Renee Temmen (PA)          10,8  sec
Liset van der Hulst (PA)   10,9  sec
Laura van de Belt (PA)     10,9  sec
Suzanne Schuurmans (MD)    10,91 sec
Manon Veldhuis (PA)        11,0  sec
Eva Beunk (PA)            i11,24 sec
Liset van der Hulst (PA)  i11,30 sec
Estelle Dijkgraaf (PA)     11,3  sec
Eva Beunk (PA)             11,3  sec
Renee Temmen (PA)         i11,32 sec 
Melanie Smit (PA)          11,5  sec
Louis Wibier (PA)          11,6  sec
Louis Wibier (PA)         i11,70 sec
Sanne Zweekhorst (PA)      11,8  sec
Laura Slijkhuis (PA)      i11,98 sec
Demi Band (PA)             12,4  sec
Denise Berkhof (PA)        12,7  sec
Lotte Zweekhorst (PA)      13,4  sec
 
60m h 8,94 sec en 9,04 (8,81) sec
Nancy van Petersen (MB)   i8,81 sec (CR)
Arend-Jan Spierenburg (JC)i9,09 sec (CR)
Willemijn van Laar (MB)   i9,64 sec (PR)
Isabelle Spierings (MD)    10,40 sec (CR/555p)
Sacha Popping (MA)        i10,68 sec
Elsbeth Noppers (PA)       11,28 sec
Lisanne Maasland (PA)      11,70 sec
Lisa van Beek (PA)         12,2  sec
Mylena Bouter (PA)         12,66 sec
Amber Jurriens (PA)        12,8  sec
Sylvia Veldhuis (PA)       12,85 sec
Manon Veldhuis (PA)        12,9  sec
Laura van de Belt (PA)     13,0  sec
Celine Heuving (PA)        13,1  sec
Renee Temmen (PA)          13,10 sec
Marten Boeve (PA)          13,11 sec
Louis Wibier (PA)          13,3  sec
Julia Lubbinge (PA)        13,38 sec
Liset van der Hulst (PA)   13,42 sec
Marije Bosboom (MD)        13,59 sec
Gerber Loman (MD)          13,77 sec
Estelle Dijkgraaf (PA)     13,80 sec
Eva Beunk (PA)             13,9  sec
Marije Bosboom (MD)       i13,99 sec
Melanie Smit (PA)          14,06 sec
Sanne Zweekhorst (PA)      15,3  sec
Demi Band (PA)             15,5  sec
Laura Slijkhuis (PA)       15,98 sec
Denise Berkhof (PA)        18,6  sec
Lotte Zweekhorst (PA)      24,9  sec
 
80m 10,2 sec en 10,3 sec
Joni van Loon (MSen)       9,94 sec (PR)
Lisette Dijkstra (MC)      10,8  sec (PR/652p)
Isabelle Spierings (MD)    12,03 sec (PR)
Chantal Lokhorst (MC)      12,38 sec    (417p)
Jarno Pannekoek (JD)       12,6  sec (PR)
Thomas Spierenburg (JD)    13,0  sec (PR)
Mariska Werler (MC)        13,67 sec
 
80m h 12,1 sec en 12,1 sec
Isabelle Spierings (MD)    14,92 sec (PR)
Lisette Dijkstra (MC)      15,80 sec    (341p)
Jarno Pannekoek (JD)       17,75 sec
Mart Vreeken (JD)          19,26 sec
Thomas Spierenburg (JD)    19,28 sec
Chantal Lokhorst (MC)      21,50 sec     (37p)
 
100m  11,2 sec en 12,72 (12,59) sec
Arend-Jan Spierenburg (JC) 11,5  sec (CR)
Arend-Jan Spierenburg (JC) 12,04 sec (PR)
Joni van Loon (MSen)       12,18 sec (PR/544p)
Niels Horstink (JA)        12,27 sec    (526p)
Nancy van Petersen (MB)    12,59 sec (CR)
Nancy van Petersen ((MA))  12,63 sec (CR)
Pieter Zitman (JB)         12,87 sec
Caroline Bijsterbosch (MB) 13,53 sec
Sanne Visser (MB)          13,75 sec
Dennis Pieterson (MSen)    13,89 sec (PR)
Linda Rodijk (MA)          13,95 sec
Thomas van Laar (JC)       14,02 sec (PR)
Niels Schaveling (JC)      14,10 sec    (522p)
Sabrina Bol (VSen)         14,92 sec    (373p)
Suzan van Bussel (VSen)    15,94 sec    (241p)
 
100m h 15,4 (14,31) sec en 14,52 (14,38) sec
Arend-Jan Spierenburg (JC) 14,31 sec (CR)
Nancy van Petersen (MB)    14,38 sec (CR)
Nancy van Petersen ((MA))  14,66 sec (CR)
Nancy van Petersen ((VSen))14,86 sec (CR)
Sacha Popping (MA)         17,84 sec (PR/487p)
Thomas van Laar (JC)       20,19 sec (PR)
 
110m h 15,5 sec en XXX
Udo Husmans (MSen)         17,35 sec (PR/632p)
Joni van Loon (MSen)       19,21 sec
 
150m 17,3 sec en 19,1 sec
 
200m 22,70 sec en 26,26 (25,62) sec
Arend-Jan Spierenburg (JC) 24,24 sec (PR)
Joni van Loon (MSen)       24,90 sec
Joni van Loon (MSen)      i25,01 sec
Niels Horstink (JA)        25,09 sec    (549p)
Ruben Zwarts (MSen)        25,13 sec    (546p)
Nancy van Petersen (MB)    25,62 sec (CR)
Thomas van Laar (JC)       28,80 sec (PR)
Manon Logtenberg (VSen)    32,20 sec    (352p)
Suzan van Bussel (VSen)    33,46 sec
 
200m h 27,80 sec en - sec
 
300m 37,10 sec en 46,6 sec
Joni van Loon (MSen)       37,79 sec    (713p)
Arend-Jan Spierenburg (JC) 38,15 sec (CR)
Pieter Zitman (JB)         41,65 sec (PR/505p)
 
300m h 43,71 (41,64) sec en 48,7 sec (47,2)
Arend-Jan Spierenburg (JC) 41,64 sec (CR)
Joni van Loon (MSen)       42,80 sec (CR)
Willemijn van Laar (MB)    47,2  sec (CR)
 
400m 51,2 sec en 1.00,8 min
Joni van Loon (MSen)      i52,95 sec (PR)
Julio Smid (JA)           i53,45 sec (PR)(PEC)
Niels Horstink (JA)       i53,49 sec (PR)
Joni van Loon (MSen)       54,44 sec    (623p)
Niels Horstink (JA)        54,60 sec    (617p)
Arend-Jan Spierenburg (JC) 56,05 sec
Willemijn van Laar (MB)    1.02,42 min (CR)
Willemijn van Laar (MB)   i1.03,98 min (CR)
Thomas van Laar (JC)       1.06,52 min (PR)
Heidy Rodijk (MB)          1.12,12 min (PR)
Sanne Visser (MB)          1.12,17 min (PR463)
Manon Logtenberg (VSen)    1.14,21 min (PR)
Ella Bartelds (PC)         1.38    min (PR)
Emma van Emmerik (PC)      1.39    min (PR)
 
400m h 59,4 sec en 1.10,6 (1.08,00) min
Joni van Loon (MSen)       1.00,06 min (CR)
Udo Husmans (MSen)         1.02,04 min (PR647)
Willemijn van Laar (MB)    1.08,00 min (CR)
 
500m 1.10,3 min en - min
 
600m 1.23,6 min en 1.44,1 min
Joni van Loon (MSen)       1.38,58 min
Gerber Loman (MD)          2.07,74 min (PR)
Marije Bosboom (MD)        2.11,58 min (PR)
Desi van Emmerik (PC)      2.16,98 min
Marije Bosboom (MD)       i2.19,27 min
Ella Bartelds (PC)         2.28,34 min
Ella Bartelds (PC)        i2.28,77 min (CR)
Emma van Emmerik (PC)      2.37,10 min
Marlou van Mourik (PC)     2.39,1  min
Marieke Maasland (PC)      2.45,6  min
Lea Wibier (PC)            2.51,4  min
 
800m 1.53,03 min en 2.25,23 min
Niels Horstink (JA)       i2.07,06 min (PR)
Kris Sprokholt (MSen)      2.07,51 min (PR626)
Edsard van Steenbergen(M45)2.10,86 min
Joni van Loon (MSen)       2.12,99 min
Arend-Jan Spierenburg (JC) 2.15,51 min (PR)
Joni van Loon (MSen)      g2.21,6  min
Thomas van Laar (JC)       2.21,9  min (PR)
Thomas van Laar (JC)      i2.27,66 min
Willemijn van Laar (MB)    2.36,78 min (PR601)
Caroline Bijsterbosch (MB) 2.43,00 min  (541p)
Marian Koolhaas (V??)      2.50,86 min (PR)
Chantal Lokhorst (MC)      2.52,45 min
Heidy Rodijk (MB)          2.53,38 min (PR)
Manon Logtenberg (VSen)    3.00,25 min  (395p)
 
1000m 2.31,2 min en 3.14,1 min
Joni van Loon (MSen)       2.44,44 min
Kris Sprokholt (MSen)      2.45,38 min (PR)
Edsard van Steenbergen(M45)2.52,2  min
Arend-Jan Spierenburg (JC) 3.09,3  min
Thomas van Laar (JC)       3.10,05 min
Jarno Pannekoek (JD)       3.25,4  min (PR)
Jochem Stegeman (JB)       3.32,2  min (PR)
Jan Witsenboer (M65)       3.38,4  min 
Louis Boumeester (M40)     3.38,6  min
Floris Timmer (PA)        i3.41,87 min (PR)
Chantal Lokhorst (MC)      3.44,17 min (PR)
Gerber Loman (MD)          3.48,70 min (PR372)
Elsbeth Noppers (PA)       3.51,73 min
Thomas Spierenburg (JD)    3.58,6  min
Floris Timmer (PA)         3.59,4  min
Lisa van Beek (PA)         4.00,2  min
Lisanne Maasland (PA)      4.01,5  min (PR)
Desi van Emmerik (PC)      4.02,8  min (PR)
Gerber Loman (MD)         i4.03,26 min
Melanie Bouter (PA)        4.12,14 min
Rick Stegeman (PB)         4.12,58 min
Julia Lubbinge (PA)        4.14,4  min (PR)
Liset van der Hulst (PA)   4.15,6  min
Lisa van Beek (PA)        i4.19,26 min
Eva van der Hulst (PB)     4.19,8  min (PR)
Tessa Harmsen (PB)         4.23,2  min (PR)
Renee Temmen (PA)          4.25,6  min (PR)
Liset van der Hulst (PA)  i4.26,41 min
Stefano Stokman (JD)       4.27,3  min (PR)
Manon Veldhuis (PA)        4.28,1  min (PR)
Aniek Pannekoek (PB)       4.29,2  min
Tessa Harmsen (PB)        i4.29,71 min
Sylvia Veldhuis (PA)       4.34,3  min (PR)
Ella Bartelds (PC)         4.35,1  min (PR)
Amber Jurriens (PA)        4.36,45 min
Jan-Peter Loman (PB)      i4.37,54 min (CR)
Louis Wibier (PA)          4.37,6  min
Marten Boeve (PA)          4.40,4  min
Eva van der Hulst (PB)    i4.42,66 min
Laura van de Belt (PA)     4.44,4  min
Celine Heuving (PA)        4.46,3  min
Amber Jurriens (PA)        4.48,3  min (PR)
Emma van Emmerik (PC)      4.48,5  min (PR)
Marieke Maasland (PC)      4.49,4  min (PR)
Jan-Peter Loman (PB)       4.49,47 min
Marko Wind (PB)            4.49,86 min
Celine van Bolhuis (PB)    4.50,0  min (PR)
Laura Slijkhuis (PA)       4.50,1  min
Louis Wibier (PA)         i4.55,37 min
Lea Wibier (PC)            4.56,6  min (PR)
Esmee Nijhof (PB)          5.03,5  min
Sanne Zweekhorst (PA)      5.05,3  min
Estelle Dijkgraaf (PA)     5.06,6  min (PR)
Sanne Verhaaf (PB)         5.17,8  min
Melanie Smit (PA)          5.19,33 min
Denise Berkhof (PA)        5.28,4  min
Lisa Endendijk (PB)        6.03,4  min
Lotte Zweekhorst (PA)      6.26,4  min
 
1000m steeple 3.10,5 min en - min
 
1500m 3.47,45 min en 5.34,50 min
Kris Sprokholt (MSen)      4.26,59 min (PR)
Bas Mekking (MSen)         4.30,25 min (PR)
Joni van Loon (MSen)       4.36,06 min (PR)
Edsard van Steenbergen(M45)4.43,06 min
Centina Bouman (VSen)      6.00,14 min  (366p)
Jose Bosch (MA)            6.23,09 min  (273p)
Caroline Bijsterbosch (MB) 6.21,41 min (PR)
Linda Rodijk (MA)          6.25,85 min(PR263p)
 
1 EM 4.20,3 min en 5.18,0 min
 
2000m 5.27,8 min en 6.43,0 min
 
2000m steeple 5.53,7 min en - min
 
3000m 8.21,99 min en 10.24,3 min
Jan van Ommen (M35)       i9.09,09 min (CR)
Jan van Ommen (M35)        9.18,64 min (CR)
Bas Mekking (MSen)         9.36,7  min (PR)
Bas van Beek (MSen)        9.44,97 min
Simon Beemsterboer (MSen)  10.25,30min
Gerard Kroes (M35)         10.51   min
Andre Meuleman (M35)       10.56,68min
Jaap Kooiman (M50)         11.51,72min 
Centina Bouwman (VSen)     13.01,82min(CR/355)
 
3000m steeple 9.54,7 min en - min
 
Coopertest ??? m
Jan van Ommen (M35)        3778m
Bas van Beek (MSen)        3555m
Gert Schaap (M40)          3272m
Steven Geerts (MSen)       3230m
Evert-Jan Kasteel (M45)    3147m
Jan-Willem Dijkstra (M??)  3055m
Dennis Pieterson (MSen)    3007m
Joost Lubbinge (MSen)      2993m
Jan Lubbinge (M45)         2932m
Mark van Bussel (MSen/JA)  2751m
Jarno Pannekoek (JD)       2747m
Gerrit Tenkink (M??)       2716m
Jan Baack (M60)            2674m
Gerber Loman (MD)          2673m
Ingrid Bunnik (V??)        2602m 
Felicia Elskamp (M?)       2585m
Lisanne Maasland (M?)      2542m
Mariska Werler (MB)        2526m
Elsbeth Noppers (MD)       2520m
Liset van der Hulst (PA)   2503m
Manon Logtenberg (VSen)    2458m
Desi van Emmerik (PC)      2452m
Lisette Dijkstra (MD)      2431m
Bea Claessens (V50)        2417m
Tessa Harmsen (PB)         2416m
Christel Baack (VSen)      2397m
Johan Visser (??)          2387m
Ella Bartelds (PC)         2347m
Suzan van Bussel (VSen)    2330m
Renee Temmen (P?)          2290m (PR)
Julia Lubbinge (PA)        2274m
Suzanne Schuurman (??)     2249m
Aniek Pannekoek (PB)       2246m
Lotte Slegers (PA)         2209m
Marco Wind (PB)            2204m
Leon van Dieper (P?)       2203m
Joan Ruskamp (v?)          2201m
Emma van Emmerik (P?)      2198m
Jessica Scholten (V?)      2183m
Romy Bouman (V?)           2141m
Rick Stegeman (PB)         2128m
Daan Biemans (P?)          2100m
Lars (??)                  2083m
Mart (??)                  2077m
Thomas Spierenburg (JD)    2043m
Laura van de Belt (P?)     2033m
Marten Boeve (P?)          2028m
Melanie Smit (??)          2016m
Dessa Elskamp (P?)         2002m
Eva van der Hulst (P?)     1987m
Eva Beunk (P?)             1984m
Marije Bosboom (MD)        1963m
Laura Slijkhuis (P?)       1958m
Maud Temmen (??)           1939m
Bodine Stoevenbeld (P?)    1914m
Celine Heuvink (P?)        1883m
Nicky Janse (P?)           1840m
Nina Koll (P?)             1828m 
Melanie Stegeman (P?)      1822m
Mylena Bouter (P?)         1788m
Melanie Smit (PA)          1764m
Marieke Maasland (P?)      1742m
Jan-Peter Loman (P?)       1736m
Sanne Verhaaf (P?)         1670m
Mandy (P?)                 1649m
Jurgen Kok (P?)            1610m
Manon Wensink (P?)         1601m
Davey van Pelt (P?)        1588m
Dion (P?)                  1585m
Michelle van den Brink (PA)1555m
Steyn van de Vosse (P?)    1550m
Anouk Wensink (P?)         1501m
Laura van de Belt (PA)     1471m
Lieke Elst (P?)            1442m
Manon Veldhuis (P?)        1216m
Emil Verveer (P?)          1180m
 
5000m 14.39,41 min en 16.27,0 min
Bas Mekking (MSen)         16.40,21min (PR/641p)
Bas van Beek (MSen)        16.49,1 min
Joris van de Meent (MSen)  16.55,0 min
Willem de Weerdt (M50)     17.06,4 min
Joni van Loon (MSen)       17.33,1 min (PR)
Tjibbe de Vries (M55)      17.53   min
Kris Sprokholt (MSen)      17.53,9 min
Gert Schaap (M40)          18.32,9 min
Piet de Wildt (MSen)       18.49,5 min
Saskia Schutte (V35)       18.51,4 min
Andre Meuleman (M35)       18.52,9 min
Erwin van Duinen (M35)     18.56,6 min
Gerard Kroes (M35)         18.56,89min
Ax Dil (M35)               19.16,9 min
Jaap-Jan Slob (MSen)       19.17,4 min (PR)
Edsard van Steenbergen(M45)19.21,8 min
Anne van Schuppen (V45)    19.37,9 min
Peter Brummel (M35)        19.37,9 min
Harry Veldkamp (M40)       19.52,5 min
Arjan Kluin (M40)          19.52,8 min
Christiaan Kats (M45)      19.59,9 min
Jaap Kooiman (M50)         20.06,7 min
Jan Witsenboer (M65)       20.29,0 min (CR)
Dennis van Lith (M??)      21.30,1 min
Piet de Wildt (M60)        21.44,4 min
Arnold Bredewolt (M35)     22.30,5 min
Jan Baack (M60)            23.25,0 min
 
10000m 31.16,90 min en 33.01,53 min
 
Uurloop 17.152m min en 10.748m 
Louis Boumeester (M40)     13.532m
Jan Witsenboer (M65)       13.530m
Bert Otterspeer (M60)      11.973m
Jan Baack (M60)            11.800m
 
4x 40m 26,8 sec en 27,9 sec
 
4x 60m 36,2 sec en 32,65 sec
37,70 sec (MD): Isabelle Spierings, Gerber Loman, Felicia Elskamp, Marije Bosboom (440p). 
38,89 sec (MD):Felicia Elskamp, Marije Bosboom, Suzanne Schuurmans, Gerber Loman. 
 
4x 80m 41,7 sec en 40,9 sec
44,99 sec (MC): Manon Rorije, Mariska Werler, Chantal Lokhorst, Lisette Dijkstra.
45,60 sec (MC): Manon Rorije, Mariska Werler, Chantal Lokhorst, Lisette Dijkstra (527p).
 
4x 100m 44,4 sec en 51,72 sec
47,36 sec (MSen): Joni van Loon, Niels Horstink (JA), Ruben Zwarts, Udo Husmans (614p).
52,14 sec (MA): Sanne Visser (MB), Sacha Popping, Linda Rodijk, Nancy van Petersen (MB)(CR).
52,40 sec (JC): Arend-Jan Spierenburg, Niels Schaveling, Joost Lambooij, Thomas van Laar (626p).
53,42 sec (MA): 
55,60 sec (MB): 
59,64 sec (VSen): Centina Bouman, Manon Logtenberg, Suzan van Bussel, Sabrina Bol.  
 
4x 200m 1.36,1 sec en - min
 
4x 400m 3.41,61 sec en - min
 
Zweedse Estafette (400, 300, 200, 100m) 2.09,2 min en 2.41,31 min
2.10,51 min (MSen) (CR): Niels Horstink (JA), Joni van Loon (MSen), Kris Sprokholt (MSen), Udo Husmans (MSen) (CR/772p). 
2.53,77 min (VSen) (CR): Manon Logtenberg, Suzan van Bussel, Sabrina Bol, Centina Bouman) (642p).
2.54,16 min (VSen) (CR): Manon Logtenberg (VSen), Sacha Popping (MA), Suzan van Bussel (VSen), Sabrina Bol (VSen)(CR/639p). 
 
Olympische Estafette(800, 400, 200, 200m) – min en – min
 
Marathon Estafette baan (400m) 2.05.43 en --
2.16.16 min Bas Mekking (MSen), Willem de Weerdt (M50), Joni van Loon (MSen).
 
Ekiden Marathon Estafette 2.21.37 en --
Jan van Ommen, met team niet cialfo leden 2.33.43u
 
Verspringen  6,96m en 5,64m
Joni van Loon (MSen)      i5,78 m (PR)
Joni van Loon (MSen)       5,77 m    (537p)
Arend-Jan Spierenburg (JC)i5,41 m (CR)
Arend-Jan Spierenburg (JC) 5,35 m    (689p)
Niels Horstink (JA)        5,15 m    (408p)
Caroline Bijsterbosch (MB) 4,69 m (PR/601p)
Linda Rodijk (MA)          4,46 m    (511p)
Joost Lambooij (JC)       i4,32 m
Sabrina Bol (VSen)         4,30 m    (502p)
Mala Noija (MA)            4,29 m
René Hondelink (M60)       4,28 m (CR)
Dennis Pieterson (MSen)    4,24 m (PR/178p)
Thomas van Laar (JC)      i4,18 m
Manon Rorije (MB)          4,13 m    (444p)
Thomas van Laar (JC)       3,95 m
Manon Logtenberg (VSen)    3,85 m    (382p)
Jarno Pannekoek (JD)       3,74 m
Michelle Das (MC)          3,73 m
Floris Timmer (PA)        i3,69 m (CR)
Sylvia Veldhuis (PA)       3,59 m
Manon Veldhuis (PA)        3,59 m
Marije Bosboom (MD)        3,57 m
Lisanne Maasland (PA)      3,56 m
Lisa van Beek (PA)         3,52 m
Marije Bosboom (MD)       i3,43 m
Elsbeth Noppers (PA)       3,43 m
Rick Stegeman (PB)         3,32 m
Julia Lubbinge (PA)        3,30 m
Marten Boeve (PA)          3,29 m
Melanie Bouter (PA)        3,27 m
Lisa van Beek (PA)        i3,26 m (CR)
Gerber Loman (MD)          3,19 m    (256p)
Suzanne Schuurmans (MD)    3,18 m
Renee Temmen (PA)          3,15 m
Laura van de Belt (PA)     3,09 m
Gerber Loman (MD)         i3,06 m
Thomas Spierenburg (JD)    3,05 m
Amber Jurriens (PA)        3,04 m
Liset van der Hulst (PA)   3,02 m
Celine Heuving (PA)        2,99 m
Desi van Emmerik (PC)     i2,97 m (CR)
Marco Wind (PB)            2,95 m
Mart Vreeken (JD)          2,92 m
Leon van Diepen (JD)       2,91 m
Laura van de Belt (PA)    i2,89 m
Melanie Smit (PA)          2,78 m
Desi van Emmerik (PC)      2,77 m (PR)
Liset van der Hulst (PA)  i2,76 m
Ella Bartelds (PC)         2,74 m
Aniek Pannekoek (PB)       2,74 m
Tessa Harmsen (PB)        i2,72 m
Sanne Zweekhorst (PA)      2,71 m
Esmee Nijhof (PB)          2,70 m
Eva van der Hulst (PB)     2,69 m
Ella Bartelds (PB)        i2,68 m (CR)
Eva Beunk (PA)             2,67 m
Estelle Dijkgraaf (PA)     2,66 m
Emma van Emmerik (PC)     i2,65 m (PR)
Estelle Dijkgraaf (PA)     2,58 m
Celine van Bolhuis (PB)    2,57 m
Marlou van Mourik (PC)     2,55 m
Eva van der Hulst (PB)    i2,53 m
Laura Slijkhuis (PA)       2,49 m
Louis Wibier (PA)          2,41 m
Jan-Peter Loman (PB)       2,39 m
Demi Band (PA)             2,38 m
Sanne Verhaaf (PB)         2,35 m
Emma van Emmerik (PC)      2,34 m
Lea Wibier (PC)            2,33 m
Sanne Verhaaf (PB)        i2,32 m
Jan-Peter Loman (PB)      i2,26 m
Marieke Maasland (PC)      2,21 m
Louis Wibier (PA)         i2,20 m
Denise Berkhof (PA)        2,17 m
Lisa Endendijk (PB)        2,14 m
Lotte Zweekhorst (PA)      2,11 m
 
Hoogspringen 1,80m en 1,60m
Joni van Loon (MSen)       1,75 m
Udo Husmans (MSen)         1,60 m    (492p)
René Hondelink (M60)      i1,48 m (NR)
René Hondelink (M60)       1,48 m
Willemijn van Laar (MB)    1,45 m    (672p)
Joost Lambooij (JC)       i1,45 m (PR/541p)
Arend-Jan Spierenburg (JC) 1,45 m (PR/541p)
Joost Lambooij (JC)        1,40 m    (541p)
Sabrina Bol (VSen)         1,40 m    (615p)
Manon Rorije (MC)          1,30 m (PR)
Thomas van Laar (JC)      i1,25 m
Manon Rorije (MC)         i1,25 m    (426p)
Heidy Rodijk (MB)         i1,25 m
Marije Bosboom (MD)        1,25 m    (426p)
Thomas van Laar (JC)       1,25 m
Marije Bosboom (MD)       i1,20 m
Lisette Dijkstra (MC)     i1,20 m
Lisa van Beek (PA)        i1,15 m
Gerber Loman (MD)         i1,15 m
Lisa van Beek (PA)         1,15 m
Lisanne Maasland (PA)      1,15 m
Jarno Pannekoek (JD)       1,15 m
Jarno Pannekoek (JD)      i1,10 m
Vincent Rothengatter (JD) i1,10 m
Mart Vreeken (JD)         i1,10 m
Leon van Diepen (JD)       1,10 m
Laura van de Belt (PA)     1,10 m
Gerber Loman (MD)          1,10 m
Amber Jurriens (PA)       i1,05 m
Rick Stegeman (PB)        i1,05 m
Floris Timmer (PA)        i1,05 m
Rick Stegeman (PB)         1,05 m
Marten Boeve (PA)          1,05 m
Thomas Spierenburg (JD)    1,05 m
Eva Beunk (PA)            i1,00 m
Laura van de Belt (PA)    i1,00 m
Melanie Smit (PA)         i1,00 m
Ella Bartelds (PC)         1,00 m
Liset van der Hulst (PA)   1,00 m
Elsbeth Noppers (PA)       1,00 m
Amber Jurriens (PA)        1,00 m
Louis Wibier (PA)          1,00 m
Ella Bartelds (PC)        i0,95 m
Julia Lubbinge (PA)       i0,95 m
Liset van der Hulst (PA)  i0,95 m
Laura Slijkhuis (PA)      i0,95 m
Manon Veldhuis (PA)       i0,95 m
Marten Boeve (PA)         i0,95 m
Marco Wind (PB)           i0,95 m
Louis Wibier (PA)         i0,95 m
Mylena Bouter (PA)        i0,95 m
Renee Temmen (PA)         i0,95 m
Lea Wibier (PC)            0,95 m
Eva Beunk (PA)             0,95 m
Renee Temmen (PA)          0,95 m
Manon Veldhuis (PA)        0,95 m
Aniek Pannekoek (PB)      i0,90 m 
Estelle Dijkgraaf (PA)    i0,90 m
Sylvia Veldhuis (PA)      i0,90 m
Julia Lubbinge (PA)        0,90 m
Melanie Bouter (PA)        0,90 m
Laura Slijkhuis (PA)       0,90 m
Marko Wind (PB)            0,90 m
Jan-Peter Loman (PB)      i0,85 m
Sanne Zweekhorst (PA)     i0,85 m
Desi van Emmerik (PC)      0,85 m
Sanne Verhaaf (PB)         0,85 m
Eva van der Hulst (PB)     0,85 m
Jan-Peter Loman (PB)       0,85 m
Sylvia Veldhuis (PA)       0,85 m
Davey van Pelt (PC)       i0,80 m
Denise Berkhof (PA)       i0,80 m
Desi van Emmerik (PC)     i0,80 m
Marlou van Mourik (PC)    i0,80 m
Celine van Bolhuis (PB)   i0,80 m
Estelle Dijkgraaf (PA)     0,80 m
Lea Wibier (PC)           i0,75 m
Maud Temmen (PB)          i0,75 m
Eva van der Hulst (PB)    i0,75 m
Sanne Verhaaf (PB)        i0,75 m
Jan Peter Loman (PB)      i0,75 m
Marieke Maasland (PC)      0,75 m
Lotte Zweekhorst (PA)     i0,70 m
Daan Biemans (PB)         i0,70 m
Demi Band (PA)            i0,70 m
Jurgen Kok (PC)           i0,70 m
Emma van Emmerik (PC)     i0,70 m
Esmee Nijhof (PB)          0,70 m
Emma van Emmerik (PC)      0,70 m
 
Polsstokhoogspringen 3,10m en - m
Joni van Loon (MSen)       3,00 m (CR/528p)
 
Hink stap springen 12,34m en 11,11m
Joni van Loon (MSen)       12,17m (CR/586P)
Mala Noija (MA)             9,80m (PR/618p)
 
Kogel 13,64m en 12,55m
Sanne Visser (MB)          10,88m
Sacha Popping (MA)         10,69m (CR)
Eva Nijboer (MC)           10,66m (PR)
Heidy Rodijk (MB)         i10,62m
Sacha Popping (MA)        i10,60m (CR)
Heidy Rodijk (MB)          10,59m
Eva Nijboer (MC)          i10,18m
Joost Lambooij (JC)       i9,95 m 
Ruben Zwarts (MSen)        9,69 m    (437p)
Joost Lambooij (JC)        9,54 m    (500p)
Arend-Jan Spierenburg (JC)i9,45 m
Joni van Loon (MSen)       9,28 m (PR)
Rene Hondelink (M60)       9,06 m
Christel Baack (VSen)      9,05 m (CR/523p)
Joni van Loon (MSen)      i8,92 m (PR)
Lisette Dijkstra (MC)      8,56 m
Mariska Werler (MC)       i8,31 m
Centina Bouwman (VSen)     8,31 m
Mariska Werler (MC)        8,23 m
Lisette Dijkstra (MC)     i7,73 m
Manon Rorije (MC)         i7,26 m
Thomas Spierenburg (JD)    7,20 m
Marije Bosboom (MD)        6,95 m (PR)
Marije Bosboom (MD)       i6,75 m
Floris Timmer (PA)        i6,73 m
Thomas van Laar (JC)       6,58 m
Dennis Pieterson (MSen)    6,54 m (PR)
Thomas van Laar (JC)      i6,25 m
Michelle Das (MC)         i6,23 m
Julia Lubbinge (PA)        6,18 m
Elsbeth Noppers (PA)       6,08 m
Sylvia Veldhuis (PA)      i6,00 m
Julia Lubbinge (PA)       i5,96 m
Vincent Rothengatter (JD) i5,88 m
Lisanne Maasland (PA)      5,77 m
Rick Stegeman (PB)        i5,74 m
Gerber Loman (MD)          5,72 m
Sylvia Veldhuis (PA)       5,70 m
Marten Boeve (PA)          5,65 m
Amber Jurriens (PA)       i5,60 m
Amber Jurriens (PA)        5,56 m
Eva Beunk (PA)            i5,54 m
Jarno Pannekoek (JD)       5,51 m
Eva Beunk (PA)             5,43 m
Manon Veldhuis (PA)        5,43 m
Rick Stegeman (PB)         5,34 m
Manon Veldhuis (PA)       i5,32 m
Liset van der Hulst (PA)  i5,27 m
Jarno Pannekoek (JD)      i5,25 m
Mylena Bouter (PA)         5,21 m
Mart Vreeken (JD)         i5,19 m
Mylena Bouter (PA)        i5,12 m
Laura van de Belt (PA)    i5,06 m
Demi Band (PA)            i4,98 m
Laura Slijkhuis (PA)      i4,97 m
Laura van de Belt (PA)     4,83 m
Demi Band (PA)             4,81 m
Marten Boeve (PA)         i4,75 m
Gerber Loman (MD)         i4,73 m
Renee Temmen (PA)         i4,63 m 
Sanne Zweekhorst (PA)     i4,62 m
Renee Temmen (PA)          4,60 m
Ella Bartelds (PC)        i4,55 m (PR)
Mart Vreeken (JD)          4,54 m
Jan-Peter Loman (PB)       4,52 m
Jan-Peter Loman (PB)      i4,51 m
Lisa van Beek (PA)        i4,49 m
Liset van der Hulst (PA)   4,48 m
Lisa van Beek (PA)         4,46 m
Sanne Verhaaf (PB)        i4,38 m
Davey van Pelt (PC)       i4,33 m
Louis Wibier (PA)          4,29 m
Celine van Bolhuis (PB)   i4,24 m
Sanne Zweekhorst (PA)      4,19 m
Desi van Emmerik (PC)     i4,14 m
Daan Biemans (PB)         i4,14 m
Louis Wibier (PA)         i4,06 m
Laura Slijkhuis (PA)       4,02 m
Denise Berkhof (PA)        3,97 m
Melanie Smit (PA)          3,89 m
Sanne Verhaaf (PB)         3,88 m
Melanie Smit (PA)         i3,82 m
Estelle Dijkgraaf (PA)     3,76 m
Denise Berkhof (PA)       i3,64 m
Marlou van Mourik (PC)    i3,43 m
Lotte Zweekhorst (PA)     i3,42 m
Eva van der Hulst (PB)    i3,40 m
Estelle Dijkgraaf (PA)    i3,40 m
Tessa Harmsen (PB)        i3,31 m
Lea Wibier (PC)           i3,18 m
Aniek Pannekoek (PB)      i2,97 m
Aniek Pannekoek (PB)       2,86 m
Lisa Endendijk (PB)        2,85 m
Maud Temmen (PB)          i2,85 m
Lea Wibier (PC)           i2,79 m
Lotte Zweekhorst (PA)      2,78 m
Marco Wind (PB)           i2,64 m
Marco Wind (PB)            2,62 m
Esmee Nijhof (PB)          2,54 m
Eva van der Hulst (PB)     2,47 m
Jurgen Kok (PC)           i2,43 m
 
Discus 37,40m en 37,42m (38,49)
Sacha Popping ((VSen))     39,89 m (CR)
Sacha Popping (MA)         39,77 m (CR/731p)
Rene Hondelink (M60)       27,54 m (CR)
Joost Lubbinge (JA/MSen)   25,80 m (PR/375p)
Sanne Visser (MB)          24,51 m
Eva Nijboer (MC)           23,71 m (PR)
Joni van Loon (MSen)       23,03 m
Lisette Dijkstra (MC)      22,27 m    (348p)
Niels Schaveling (JC)      21,79 m (PR)
Linda van Westerveld (VSen)20,61 m
Thomas Spierenburg (JD)    18,17 m
Mariska Werler (MC)        18,06 m
Thomas van Laar (JC)       14,99 m
Marije Bosboom (MD)        14,23 m
Jarno Pannekoek (JD)       13,18 m
Mart Vreeken (JD)          11,49 m
Gerber Loman (MD)           9,94 m
 
Speer 54,25m en 36,85m
Joni van Loon (MSen)       36,66 m
Sacha Popping (MA)         35,39 m (CR/692p)
Sacha Popping ((VSen))     33,86 m (CR/666p)
Arend-Jan Spierenburg (JC) 32,89 m
Heidy Rodijk (MB)          29,99 m (PR)
Eva Nijboer (MC)           28,78 m (PR)
Joost Lubbinge (JA)        25,12 m    (241p)
Thomas van Laar (JC)       24,09 m (PR)
Linda van Westerveld (VSen)22,69 m
Dennis Pieterson (MSen)    19,35 m    (125p)
Michelle Das (MC)          18,39 m
Thomas Spierenburg (JD)    16,29 m (PR)
Jarno Pannekoek (JD)       15,90 m (PR)
Felicia Elskamp (MD)       15,06 m
Marije Bosboom (MD)        10,75 m
Gerber Loman (MD)           9,40 m
 
Kogelslingeren -- (15,89m)en -- 
Joni van Loon (MSen)       15,89 m (CR)
 
Balwerpen 45,54m en 37,48m
Julia Lubbinge (PA)        19,14 m
Elsbeth Noppers (PA)       18,63 m
Lisa van Beek (PA)         18,33 m
Laura van de Belt (PA)     17,54 m
Eva Beunk (PA)             17,49 m
Rick Stegeman (PB)         17,36 m
Amber Jurriens (PA)        17,26 m
Manon Veldhuis (PA)        16,40 m
Marten Boeve (PA)          16,29 m
Louis Wibier (PA)          16,17 m
Sylvia Veldhuis (PA)       15,43 m
Renee Temmen (PA)          15,17 m
Manon Veldhuis (PA)        14,76 m
Jan-Peter Loman (PB)       14,60 m
Melanie Bouter (PA)        14,36 m
Sanne Zweekhorst (PA)      14,23 m
Sanne Verhaaf (PB)         14,22 m
Ella Bartelds (PC)         13,92 m
Celine van Bolhuis (PB)    13,58 m
Liset van der Hulst (PA)   13,47 m
Lisanne Maasland (PA)      13,46 m
Celine Heuving (PA)        13,10 m
Emma van Emmerik (PC)      13,01 m
Demi Band (PA)             12,44 m
Eva van der Hulst (PB)     11,18 m
Aniek Pannekoek (PB)       11,05 m
Desi van Emmerik (PC)      10,91 m
Marlou van Mourik (PC)     10,61 m
Emma van Emmerik (PC)      10,56 m
Estelle Dijkgraaf (PA)     10,28 m
Laura Slijkhuis (PA)       10,00 m
Esmee Nijhof (PB)           9,75 m
Denise Berkhof (PA)         9,50 m
Marko Wind (PB)             9,50 m
Lea Wibier (PC)             8,76 m
Lisa Endendijk (PB)         7,34 m
Lotte Zweekhorst (PA)       7,20 m
Marieke Maasland (PC)       6,02 m
 
5-Kamp XXX en –p
 
6-Kamp XXX en 2641p
 
7-Kamp 4359p en 3714p
 
8-Kamp 5146p en XXX
 
9-Kamp 4727p en XXX
 
10-Kamp 4987p en XXX
Joni van Loon (MSen)       4615p
 
20-Kamp – en XXX
 
0.5km 
Desi van Emmerik (PC)      1.58 min
Ella Bartelds (PC)         2.03 min        
Jan-Peter Loman (PB)       2.10 min
Marjolein Schaap (P?)      2.18 min
Emma van Emmerik (PC)      2.19 min
Marlou van Mourik (PC)     2.20 min
 
1.0km 
Gerber Loman (MD)          4.02 min
Desi van Emmerik (PC)      4.15 min (PR)
Julia Lubbinge (PA)        4.33 min
Eva van der Hulst (PA)     4.37 min
Ella Bartelds (PB)         4.38 min
Emma van Emmerik (PC)      4.45 min (PR)
Jan-Peter Loman (PC)       4.48 min
Sanne Zweekhorst (PA)      4.53 min
Mandy Vogel (PA)           4.54 min
Marieke Maasland (PC)      4.58 min
Marco Wind (PA)            5.05 min
Melanie Smit (PA)          5.15 min
Nina Koll (PC)             5.42 min
Lotte Zweekhorst (PA)      6.16 min
 
1.5km
Elsbeth Noppers (MD)       6.57 min
Desi van Emmerik (PC)      7.27 min
Lisanne Maasland (MD)      7.28 min
Marije Bosboom (MD)        7.40 min
Renee Temmen (MD)          7.58 min
Amber Jurriens (MD)        8.32 min
Emma van Emmerik (PC)      8.53 min
 
2km
Jarno Pannekoek (JD)       7.54 min
Rolf van de Hulst (JD)     8.43 min
Thomas Spierenburg (JD)    8.56 min
Felicia Elskamp (MC)       8.58 min
 
2.5km 
Thomas van Laar (JC)       9.58 min
 
3km
 
4km
Kris Sprokholt (MSen)      14.37 min
 
5km
Jan van Ommen (M35)        16.04 min
Bas Mekking (MSen)         16.50 min (PR)
Joni van Loon (MSen)       17.27 min (PR)
Bas van Beek (MSen)        17.35 min
Kris Sprokholt (MSen)      17.42 min (PR)
Niels Horstink (JA)        18.20 min 
Gerard Kroes (M35)         18.37 min
Louis Boumeester (M40)     19.15 min
Edsard v Steenbergen (M45) 19.22 min
Erwin van Duinen (M35)     19.40 min
Harry Veldkamp (M40)       19.46 min
Bert Otterspeer (M55)      22.01 min
Centina Bouwman (VSen)     23.26 min
Hans Reijnders (M??)       23.59 min
Jan Baack (M60)            25.00 min
Henk Rozendal (M60)        25.02 min
Jose Bosch (VSen)          26.22 min
Manon Logtenberg (VSen)    26.32 min
Christel Baack (VSen)      27.01 min
Astrid Geerts (V??)        27.11 min
Jan Huizinga (M??)         27.39 min
Sjaak Vosselman (M55)      27.45 min
Jan Huizinga (M45)         28.15 min
Jolande Steenwoerd (V45)   28.15 min
Ans Visch (V??)            28.24 min
Annet van Egteren (V??)    28.28 min
Sjaak Vosselman (M??)      28.28 min
Ankie van Schoonhoven (V??)29.19 min
Evelien v Schoonhoven (V??)29.19 min
C. Kasteel (V??)           29.21 min
Ans Frijns (V??)           29.27 min
Philip Hoogenraad (M??)    29.36 min
Hetty Rozendal (V??)       30.00 min
Miranda Kluin (V??)        31.02 min
Lilian de Jong (VSen)      31.12 min
Trudy Zevenhuizen (V??)    31.23 min
Yvonne van der Broeke (V?) 36.12 min
 
7,5 km 
Hetty Rozendal (V??)       45.56 min
Henk Rozendal (M60)        45.58 min
 
5EM / 8km
Henk Uitslag (M45)         29.10 min
Tjibbe de Vries (M50)      29.21 min
Louis Boumeester (M40)     31.24 min
Gerard Kroes (M35)         34.09 min
Harry Veldkamp (M40)       34.30 min
Arjan Kluin (M35)          35.17 min
Nicole Visscher (V35)      41.07 min
Roy van de Broeke (M55)    41.07 min
Henk Rozendal (M60)        43.15 min
Lilian Cassee (V45)        44.13 min
Hanneke Philipsen (V50)    44.58 min
 
9km 
Wim de Weerdt (M50)        33.05 min 
Henk Uitslag (M45)         33.10 min
Gerard Kroes (M35)         36.46 min
 
10km 31.06 min en 33.30 min
Jan van Ommen (M35)        33.01 min
Bas van Beek (MSen)        34.19 min
Bas Mekking (MSen)         34.47 min (PR)
Wim de Weerdt (M50)        34.54 min
Henk Uitslag (M45)         36.28 min
Tjibbe de Vries (M50)      36.42 min
Harold Sneller (M35)       36.52 min
Piet de Wildt jr. (MSen)   37.43 min
Gerard Kroes (M35)         38.00 min
Louis Boumeester (M40)     38.41 min
Andre Meuleman (M35)       39.16 min
Marion Hofenk (V35)        39.39 min
Steven Hofenk (M??)        39.39 min
Anne van Schuppen (V45)    39.51 min
Arjan Kluin (M35)          40.41 min
Saskia Schutte (V35)       40.46 min
Erwin van Duinen (M35)     40.56 min
Harry Veldkamp (M40)       41.09 min
Jaap Kooiman (M50)         41.45 min
Evert-Jan Kasteel (M45)    42.24 min
Gert Nooteboom (M45)       42.47 min
Bert Otterspeer (M55)      42.53 min
Gerbert Tiemens (M45)      44.20 min
Jan Lubbinge (M45)         44.56 min
Piet de Wildt (M60)        45.50 min
Frits Poppema (M??)        45.51 min
Alex van Oosten (M??)      46.16 min
Dennis Pieterson (MSen)    46.43 min (PR)
Jan Baack (M60)            49.12 min
James Drysdale (M50)       49.50 min
Henk Rozendal (M60)        50.54 min
Gerrit Durberg (M55)       51.06 min
Roy van den Broeke (M55)   51.25 min
Gert van de Esschert (M55) 52.23 min
Bea Claessens (V55)        53.07 min
Nicole Visscher (V35)      53.22 min
Henk Rozendal (M60)        54.51 min
Bert ter Horst (M??)       54.51 min
Lilian Cassee (V45)        54.53 min
Hanneke Philipsen (V50)    55.51 min
Rens van der Neut (M50)    56.58 min
John Faber (M50)           58.20 min
Wim Schoenmaker (M65)      58.20 min
Jan Huizinga (M??)         59.55 min
Evelien van Schoonhoven(V?)1.00.12 min
Ans Visch (V??)            1.00.14 min
Ankie van Schoonhoven (V??)1.00.14 min
Jose Verstege (V??)        1.05.04 min
Yvonne van de Broeke (V??) 1.06.24 min
 
15km 48.15 min en 51.32 min
Bas Mekking (MSen)         54.26 min (PR)
Bas van beek (MSen)        54.59 min (PR)
Henk Uitslag (M45)         56.11 min
Harold Sneller (M35)       56.28 min
Tjibbe de Vries (M50)      57.42 min
Piet de Wildt (MSen)       1.01.18 min
Andre Meuleman (M35)       1.01.44 min
Gert Schaap (M40)          1.02.01 min
Ax Dil (M35)               1.02.22 min
Anne van Schuppen (V45)    1.02.54 min
Saskia Schutte (V35)       1.03.02 min
Harry Veldkamp (M40)       1.04.06 min
Gerard Kroes (M35)         1.04.25 min
Arjen Kluin (M35)          1.04.54 min
Evert-Jan Kasteel (M45)    1.05.21 min
Christiaan Kats (M45)      1.05.55 min
Steven Geerts (MSen)       1.06.18 min (PR)
Arnold Bredewolt (M35)     1.06.42 min (PR)
Jan Lubbinge (M45)         1.08.01 min
Rob Philipsen (M50)        1.08.24 min
Jan Baack (M60)            1.13.08 min
Piet de Wildt (M60)        1.13.12 min
Berend Wagena (M55)        1.13.54 min
Frits Poppema (M??)        1.14.00 min
Anja Zweekhorst (V??)      1.14.58 min
Dennis Pieterson (MSen)    1.15.10 min (PR)
James Drysdale (M50)       1.16.48 min (PR)
Roel Vorsthof (M??)        1.17.01 min
Gerrit Durberg (M55)       1.19.51 min
John Steentjes (M??)       1.22.49 min
Hans Reijnders (M50)       1.23.44 min
Lilian Cassee (V45)        1.25.02 min
Danielle v d Weerd (V??)   1.28.31 min
Janneke Philipsen (V50)    1.30.20 min
 
10EM 52.20 min en 56.28 min
Jan van Ommen (M35)        55.25 min (CR)
Wim de Weerdt (M50)        57.33 min
Bas Mekking (MSen)         57.34 min (PR)
Bas van Beek (MSen)        58.40 min (PR)
Tjibbe de Vries (M50)      1.02.01 min
Anne van Schuppen (V45)    1.03.10 min
Gert Schaap (M40)          1.04.49 min
Andre Meuleman (M35)       1.06.04 min
Saskia Schutte (V35)       1.06.42 min (PR)
Piet de Wildt (MSen)       1.07.10 min
Marion van Oosten (V40)    1.07.22 min
Evert-Jan Kasteel (M45)    1.08.21 min
Ax Dil (M35)               1.08.50 min
Harry Veldkamp (M40)       1.08.54 min
Erwin van Duinen (M35)     1.09.17 min
Christiaan Kats (M45)      1.09.38 min
Gerard Kroes (M35)         1.11.17 min
Bram Stet (MSen)           1.13.01 min 
Gert Nooteboom (M45)       1.13.21 min
Wim Nijkamp (M35)          1.13.26 min 
Rob Philipsen (M50)        1.13.32 min
Arjan Kluin (M35)          1.13.43 min
Berend Wagena (M55)        1.14.14 min
Jan Lubbinge (M45)         1.14.27 min
Gerbert Tiemens (M45)      1.15.07 min
Dennis van Lith (M??)      1.15.14 min
Arnold Bredewolt (M35)     1.16.05 min
Piet de Wildt (M60)        1.16.29 min
Jaap Kooiman (M50)         1.16.38 min
Jan Baack (M60)            1.16.39 min
Hans Popping (M??)         1.21.16 min
Gerrit Durberg (M55)       1.24.20 min
Anja Zweekhorst (V??)      1.24.21 min
Roy van de Broeke (M55)    1.26.57 min
Nicole Visscher (V35)      1.27.30 min
Gert van de Esschert (M55) 1.30.19 min 
Bea Claessens (V55)        1.30.58 min
Hans Verstaag (M60)        1.31.55 min
John Faber (M50)           1.34.12 min
Wim Schoenmaker (M65)      1.34.12 min
Lilian Cassee (V45)        1.35.36 min
Daniele van de Weerd (V??) 1.37.07 min
 
20km 1.06.29 min en 1.10.04 min
 
21,1km 1.09.27 min en 1.13.23 min
Joris van de Meent (MSen)  1.16.42 min
Jan van Ommen (M35)        1.16.56 min 
Bas Mekking (MSen)         1.17.33 min (PR)
Wim de Weerdt (M50)        1.20.00 min
Henk Uitslag (M45)         1.20.40 min
Tjibbe de Vries (M55)      1.20.52 min
Bas van Beek (MSen)        1.20.55 min
Simon Beemsterboer (MSen)  1.23.10 min
Gert Schaap (M40)          1.26.55 min
Anne van Schuppen (V45)    1.27.38 min
Saskia Schutte (V35)       1.28.04 min
Andre Meuleman (M35)       1.28.17 min
Louis Boumeester (M40)     1.28.24 min
Ax Dil (M35)               1.30.19 min (PR)
Arjan Kluin (M35)          1.30.33 min
Evert-Jan Kasteel (M45)    1.32.05 min
Harry Velkamp (M40)        1.33.36 min
Jos Harleman (M50)         1.34.03 min
Christiaan Kats (M45)      1.34.17 min
Wim Nijkamp (M??)          1.35.46 min
Jan Witsenboer (M65)       1.35.53 min (CR)
Bert van Baardwijk (M40)   1.37.22 min
Wim Nijkamp (M35)          1.37.59 min
Rob Philipsen (M50)        1.38.22 min
Gert Nooteboom (M45)       1.39.19 min
Peter Brummel (M35)        1.41.50 min
Arnold Bredewolt (M35)     1.44.16 min
Max Dertien (M??)          1.44.43 min
Berend Wagena (M55)        1.45.33 min
Gerbert Tiemens (M45)      1.47.27 min
Roel Vorsthof (M55)        1.48.27 min
Jan Baack (M60)            1.48.45 min
Hans Popping (M??)         1.49.12 min
Frits Poppema (M??)        1.49.20 min 
Jan Lubbinge (M45)         1.50.03 min
Toine Rongen (M??)         1.53.34 min
Gerrit Durberg (M55)       1.53.43 min
Nicole Visscher (V35)      1.55.27 min
John Steentjes (M50)       1.58.32 min
Bea Claessens (V55)        1.59.02 min (CR)
Roy van den Broeke (M55)   1.59.17 min
Lilian Cassee (V45)        2.00.53 min
Hanneke Philipsen (V50)    2.02.31 min (CR)
Gert van de Esschert (M55) 2.03.08 min
Jaap Kooiman (M50)         2.03.14 min
Rens van der Neut (M50)    2.18.50 min
John Faber (M50)           2.22.48 min
 
25km 1.22.38 min en 1.33.07 min
 
30km 1.44.55 min en 1.46.24 min
Bas Mekking (MSen)         1.56.23 min (PR)
Tjibbe de Vries (M50)      2.02.45 min
Ax Dil (M35)               2.14.55 min
Peter Brummel (M35)        2.26.27 min
 
42,195km 2.32.08 min en 2.34.26 min
Tjibbe de Vries (M55)      3.06.18 min (CR)
Jan Witsenboer (M65)       3.18.40 min (CR)
Ax Dil (M35)               3.21.00 min (PR)
Christiaan Kats (M45)      3.26.25 min 
Peter Brummel (M35)        3.47.09 min (PR)
Bert van Baardwijk (M40)   3.50.57 min 
Bas Mekking (MSen)         4.12.57 min
Arnold Bredewolt (M35)     4.45.56 min
 
60 km – en -
Bas Mekking (MSen)         5.34.18 min (PR)
Arnold Bredewolt (M35)     6.05.52 min 
 
6 uursloop 68.679m en – m