Joni's lijstje 2010

 

Ranglijst: indoor,op de baan en op de weg.

i00,00sec: is indoor.

 00,00sec: is outdoor.

g00,00sec: is op gras gelopen.

 00m h   : is horden.

 00,00sec (000p): is aantal punten.

----- = prestatie.

(PR)  = persoonlijk record.

(VL)  = met vliegende start

----- = Clubrecord (CR).

----- = Nationaal Record (NR).

XXX   = wordt niet gedaan.

 

30m 4,5 sec (Jongens) en 4,6 sec (Meiden)

Joni van Loon (MSen)     VL3,44 sec (PR)

Joni van Loon (MSen)     VL3,46 sec

Joni van Loon (MSen)     VL3,48 sec

Joni van Loon (MSen)     VL3,50 sec

Joost Lambooij (JC)       i4,7  sec (PR)

Floris Timmer (PA)        i4,9  sec

Lisette Dijkstra (MC)     i5,1  sec (PR)

Silvia Slijkhuis (MD)     i5,3  sec

Jarno Pannekoek (JC)      i5,37 sec

Rick Stegeman (PA)        i5,5  sec

Mandy Vogel (PA)          i5,5  sec

Lisanne Maasland (MD)     i5,47 sec

Julia Lubbinge (MD)       i5,5  sec

Gerber Loman (MC)         i5,56 sec

Marije Bosboom (MC)       i5,57 sec

Marten Boeve (PA)         i5,6  sec

Renee Temmen (MD)         i5,68 sec

Desi van Emmerik (PC)     i5,7  sec

Ella Bartelds (PB)        i5,7  sec

Laura van de Belt (PA)    i5,7  sec

Melanie Smit (PA)         i5,7  sec

Rolf van der Hulst (JD)   i5,7  sec

Guido Overeem (PA)        i5,71 sec

Nicky van Putten (PA)     i5,73 sec

Amber Jurriens (MD)       i5,8  sec

Marieke Maasland (PC)     i5,9  sec

Louis Wibier (PA)         i5,9  sec

Marco Wind (PA)           i5,9  sec

Maureen Kamphuis (PA)     i5,9  sec

Niels van Triest (PA)     i5,96 sec

Emma van Emmerik (PC)     i6,0  sec

Lea Wibier (PB)           i6,0  sec

Eva van der Hulst (PA)    i6,10 sec

Celine van Bolhuis (PA)   i6,1  sec

Aniek Pannekoek (PA)      i6,1  sec

Eva Beunk (MD)            i6,1  sec

Liset van der Hulst (MD)  i6,15 sec

Jurgen Kok (PC)           i6,2  sec

Marlou van Mourik (PB)    i6,2  sec

Davey van Pelt (PB)       i6,2  sec

Manon Veldhuis (MD)       i6,2  sec

Tijmen de Jong (PA)       i6,25 sec

Florian Bader (PA)        i6,4  sec

Laura Slijkhuis (PA)      i6,4  sec

Sanne Verhaaf (PA)        i6,5  sec

Jan-Peter Loman (PA)      i6,9  sec    

Lude Loman (PC)           i6,96 sec

Dion van Boven (PC)       i7,2  sec

Nina Koll (PC)            i7,4  sec

Sterre Jurriens (PC)      i7,7  sec

Lars Brull (PA)           i8,0  sec

 

35m 4,7 sec en 5,0 sec

 

35m h 6,14 sec en 7,55 sec

 

40m  5,4 sec en 5,8 sec

Arend-Jan Spierenburg (JC)i5,65 sec (PR)

Thomas van Laar (JC)      i6,19 sec (PR)

Desi van Emmerik (PC)      7,1  sec (PR)

Ella Bartelds (PB)         7,2  sec

Nicky van Putten (PB)      7,2  sec

Tim van Putten (PB)        7,43 sec (PR)

Emma van Emmerik (PC)      7,5  sec

Marieke Maasland (PC)      7,5  sec

Ella Bartelds (PB)        i7,54 sec

Desi van Emmerik (PC)     i7,57 sec

Celine van Bolhuis (PA)   i7,72 sec

Jurgen Kok (PC)            7,8  sec

Bastiaan Jong (PC)         7,8  sec

Nicky van Putten (PB)      7,84 sec (PR)

Emma van Emmerik (PC)     i7,87 sec (PR)

Marjolein Schaap (PC)      8,0  sec

Lea Wibier (PB)           i8,19 sec

Esmé Oonk (PC)             8,2  sec

Brenth van Lith (PC)       8,2  sec

Wiebe Gruben (PC)          8,3  sec

Tim van Putten (PB)        8,3  sec

Janouk Kroes (PC)          8,4  sec

Iris Bredewolt (PC)        8,4  sec

Sanne Verhaaf (PA)        i8,41 sec

Kim Wagenaar (PC)          8,9  sec

Bram Lokhorst (PC)         9,1  sec

Dion van Boven (PC)        9,1  sec

Vera Bredewolt (PC)        9,3  sec

Sterre Jurriens (PC)       9,6  sec

Lude Loman (PC)            9,6  sec

Nina Koll (PC)             9,7  sec

Fiona Dertien (PC)         9,7  sec

Yvo-Bram Lokhorst (PC)     9,8  sec

Eva van der Hulst (PA)     11,2 sec

Yvo-Bram Lokhorst (PC)     11,7 sec

Mirel Koll (PC)            12,3 sec

 

40m h 6,6 sec en 6,5 sec

Desi van Emmerik (PC)      8,2  sec

Emma van Emmerik (PC)      8,6  sec

Ella Bartelds (PB)         8,6  sec

Nicky van Putten (PB)      8,7  sec

Brenth van Lith (PC)       9,5  sec

Marieke Maasland (PC)      9,7  sec

Bram Lokhorst (PC)         10,6 sec

 

50m  6,1 sec en 6,97 sec

Arend-Jan Spierenburg (JC)i6,80 sec

Nancy van Petersen (MA)   i6,94 sec

Joni van Loon (MSen)      i6,94 sec

Thomas van Laar (JC)      i7,39 sec

 

50m h 7,87 sec en 7,99 sec

Joni van Loon (MSen)      i8,77 sec (PR)

 

60m 7,2 sec en 7,99 sec

Arend-Jan Spierenburg (JC)i7,78 sec (PR)

Joni van Loon (MSen)       7,9  sec

Nancy van Petersen (MA)   i8,05 sec

Linda Rodijk (MA)         i8,67 sec

Elsbeth Noppers (MD)       8,9  sec (PR)

Lisanne Maasland (MD)      9,4  sec (PR)

Julia Lubbinge (MD)        9,5  sec (PR)

Marije Bosboom (MD)        9,7  sec (PR)

Rick Stegeman (PA)         9,9  sec

Mandy Vogel (PA)           10,0  sec

Marco Wind (PA)            10,1  sec

Gerber Loman (MD)          10,1  sec

Niels van Triest (PA)      10,2  sec

Amber Jurriens (MD)        10,3  sec

Rick Stegeman (PA)        i10,36 sec

Jessica Scholten (MD)      10,5  sec (PR)

Marten Boeve (PA)          10,5  sec

Maureen Kamphuis (PA)      10,7  sec

Sylvia Veldhuis (MD)       10,7  sec

Rolf van de Hulst (JD)    i10,70 sec

Esmee Nijhof (PA)          10,8  sec

Romy Bouwman (MD)          10,8  sec

Manon Veldhuis (MD)        10,9  sec

Celine van Bolhuis (PA)    11,0  sec

Jens de Wilde (PA)         11,0  sec

Louis Wibier (PA)          11,1  sec

Lotte Slegers (PA)         11,1  sec

Aniek Pannekoek (PA)       11,1  sec

Liset van der Hulst (PA)   11,1  sec

Eva van der Hulst (PA)     11,20 sec

Melanie Smit (PA)          11,2  sec

Inge Wagenaar (PA)         11,3  sec

Eva Beunk (MD)             11,3  sec

Teun Dertien (PA)          11,4  sec

Laura Slijkhuis (PA)       11,7  sec

Liset van der Hulst (PA)  i11,72 sec

Eva van der Hulst (PA)    i11,84 sec

Sanne Verhaaf (PA)         11,9  sec

Laura Slijkhuis (PA)      i11,97 sec

Jan-Peter Loman (PA)       12,0  sec

Liset van der Hulst (PA)   12,4  sec

Jan-Peter Loman (PA)      i12,74 sec

 

60m h 8,94 (8,65) sec en 8,81 sec

Arend-Jan Spierenburg (JC)i8,65 sec (CR)

Nancy van Petersen (MA)   i8,81 sec

Willemijn van Laar (MB)   i9,71 sec

Isabelle Spierings (MC)   i10,58 sec

Joni van Loon (MSen)      i10,67 sec (PR)

Martin Boeve (PA)          12,1  sec (PR)

Rick Stegeman (PA)         12,2  sec (PR)

Marije Bosboom (MD)        12,3  sec (PR)

Lisanne Maasland (MD)      12,7  sec (PR)

Louis Wibier (PA)          12,9  sec (PR)

Marije Bosboom (MD)       i13,33 sec (PR)

Lisanne Maasland (MD)      13,39 sec

Silvia Veldhuis (MD)       13,5  sec

Julia Lubbinge (MD)        13,70 sec

Elsbeth Noppers (MD)       13,85 sec

Gerber Loman (MD)          13,90 sec

Eva van der Hulst (PA)     14,0  sec

Aniek Pannekoek (PA)       14,0  sec

Suzanne Schuurmans (MD)    14,0  sec

Renee Temmen (MD)          14,30 sec

Sanne Verhaaf (PA)         14,3  sec

Amber Jurriens (MD)        14,3  sec

Renee Temmen (MD)          14,5  sec

Romy Bouman (MD)           15,1  sec

Jan-Peter Loman (PA)       16,5  sec

Laura Slijkhuis (PA)       17,2  sec

 

80m 10,2 (10,0) sec en 10,3 sec

Joni van Loon (MSen)       10,0  sec (CR)

Isabelle Spierings (MC)    11,1  sec (PR)

Kiki Wesselo (MC)          11,4  sec (PR)

Lisette Dijkstra (MC)      11,4  sec

Thomas Spierenburg (JD)    11,5  sec

Jarno Pannekoek (JD)       12,2  sec (PR)

Rolf van de Hulst (JD)     13,3  sec (PR)

Stefano Stokman (JD)       14,2  sec

 

80m h 12,1 sec en 12,1 sec

Kiki Wesselo (MC)          13,5  sec (PR)

Isabelle Spierings (MC)    13,6  sec (PR)

Lisette Dijkstra (MC)      15,1  sec (PR)

Thomas Spierenburg (JD)    16,2  sec (PR

Jarno Pannekoek (JD)       17,3  sec

Felicia Elskamp (MC)       17,7  sec (PR)

Rolf van der Hulst (JD)    19,20 sec (PR)

 

100m  11,2 sec en 12,59 sec

Arend-Jan Spierenburg (JC) 11,6  sec

Joni van Loon (MSen)       11,91 sec (PR)

Arend-Jan Spierenburg (JC) 12,09 sec

Joni van Loon (MSen)       12,1  sec

Jochem Stegeman (JB)       12,3  sec (PR)

Pieter Zitman (JB)         12,4  sec (PR)

Joost Lambooij (JC)        12,5  sec (PR)

Ruben Zwarts (MSen)        12,5  sec

Thomas van Laar (JC)       12,7  sec (PR)

Willemijn van Laar (MB)    13,25 sec (PR)

Sanne Visser (MA)          13,52 sec

Linda Rodijk (MA)          13,63 sec (PR)

Lisette Dijkstra (MB)      13,97 sec (PR)

Bas Mekking (MSen)         14,45 sec (PR163p)

Meike Kleinpaste (VSen)    14,80 sec (389p)

Sabrina Bol (VSen)         15,16 sec

Mala Noija (MA)            15,32 sec

 

100m h 14,31 sec en 14,38 sec

Arend-Jan Spierenburg (JC) 14,1  sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg (JC) 14,34 sec (CR)

Joni van Loon ((JC))       14,8  sec (PR)

Willemijn van Laar (MB)    15,64 sec (PR)

Thomas van Laar (JC)       16,4  sec (PR)

Joost Lambooij (JC)        16,6  sec (PR)

Sacha Popping (MA)         18,38 sec

Linda Rodijk (MA)          19,1  sec

Sabrina Bol (VSen)         20,6  sec

Heidy Rodijk (MB)          20,7  sec

Mariska Werler (MB)        21,9  sec

Sanne Visser (MA)          23,0  sec

 

110m h 15,5 sec en XXX

Udo Husmans (MSen)         17,56 sec (616p)

Joni van Loon (MSen)       18,64 sec (PR)

Jochem Stegeman (JB)       19,0  sec

Pieter Zitman (JB)         19,6  sec

 

150m 17,3 sec en 19,1 sec

Joni van Loon (MSen)       17,9  sec (PR)

Lisette Dijkstra (MC)      21,1  sec (PR)

Kiki Wesselo (MC)          21,3  sec (PR)

Felicia Elskamp (MC)       24,5  sec

 

200m 22,70 sec en 25,62 sec

Arend-Jan Spierenburg (JC) 24,09 sec (PR)

Joni van Loon (MSen)       24,49 sec

Ruben Zwarts (MSen)        25,70 sec (500p)

Willemijn van Laar (MB)    27,20 sec (PR)

Linda Rodijk (MA)          29,8  sec

Sacha Popping (MA)         30,29 sec

Sabrina Bol (VSen)         30,9  sec

Mariska Werler (MB)        32,1  sec

Jolien Philipsen (VSen)    32,7  sec

Heidy Rodijk (MB)          33,5  sec

Manon Logtenberg (VSen)    33,79 sec (277p)

 

200m h 27,80 sec en - (31,11) sec

Joni van Loon (MSen)       28,60 sec (CR)

Willemijn van Laar (MB)    31,11 sec (CR)

 

300m 37,10 sec en 46,6 (45,24) sec

Arend-Jan Spierenburg (JC) 37,15 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       39,00 sec

Willemijn van Laar (MB)    45,24 sec (CR)

 

300m h 41,64 (41,33) sec en 47,2 sec

Arend-Jan Spierenburg (JC) 41,33 sec (CR)

Willemijn van Laar (MB)    48,1  sec

 

400m 51,2 sec en 1.00,8 min

Arend-Jan Spierenburg (JC) 52,91 sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg((JB)i53,53 sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg((JB) 53,73 sec (PR)

Joni van Loon (MSen)       56,53 sec

Edsard v Steenbergen (M45) 58,88 sec

Piet de Wildt jr. (MSen)   1.00,01 min (432p)

Thomas van Laar (JC)       1.01,54 min (PR)

Willemijn van Laar (MB)    1.01,72 min (CR)

Willemijn van Laar (MB)   i1.02,89 min (CR)

Meike Kleinpaste (VSen)    1.14,45 min

Mala Noija (MA)            1.15,59 min (393p)

Desi van Emmerik (PB)      1.28    min

Emma van Emmerik (PB)      1.30    min

Marieke Maasland (PB)      1.40    min

Iris Bredewolt (PC)        1.48    min

Bram Lokhorst (P?)         1.50    min

Sam van Emmerik (PC)       1.53    min

Janouk Kroes (PC)          1.53    min

Jim van Emmerik (PC)       1.54    min

Noa van Ark (PC)           2.11    min

Simon Joop Lokhorst (P?)   2.14    min

 

400m h 59,4 sec en 1.08,00 (1.07,80) min

Arend-Jan Spierenburg ((JB)1.00,18 min (PR)

Joni van Loon (MSen)       1.02,07 min

Willemijn van Laar (MB)    1.07,80 min (CR)

Willemijn van Laar ((VSen))1.09,66 min (CR)

 

500m 1.10,3 min en - min

 

600m 1.23,6 min en 1.44,1 min

Joni van Loon (MSen)       1.34,00 min

Elsbeth Noppers (MD)       1.55,50 min (PR)

Gerber Loman (MD)          2.00,2  min (PR)

Kiki Wesselo (MC)          2.02,9  min (PR)

Marije Bosboom (MD)        2.05,77 min

Lisanne Maasland (MD)      2.07,87 min (PR)

Lisette Dijkstra (MC)      2.08,5  min (PR)

Jarno Pannekoek (JD)      i2.08,7  min

Desi van Emmerik (PC)      2.12,9  min (CR)

Julia Lubbinge (MD)        2.14,6  min (PR)

Amber Jurriens (MD)        2.17,98 min (PR)

Gerber Loman (MD)         i2.19,2  min

Desi van Emmerik (PC)     i2.19,53 min (CR)

Renee Temmen (MD)          2.19,89 min (PR)

Felicia Elskamp (MC)       2.20,1  min (PR)

Floris Timmer (PA)        i2.22,2  min

Suzanne Schuurmans (MD)    2.24,9  min (PR)

Bastiaan Jong (PC)         2.26,4  min

Rolf van der Hulst (JD)   i2.27,0  min

Emma van Emmerik (PC)      2.29,8  min (PR)

Liset van der Hulst (PA)  i2.31,1  min

Jurgen Kok (PC)            2.32,5  min

Wiebe Gruben (PC)          2.34,1  min

Marieke Maasland (PC)      2.34,4  min

Marjolein Schaap (PC)      2.34,6  min

Maureen Kamphuis (PA)     i2.37,3  min

Emma van Emmerik (PC)     i2.37,45 min (PR)

Brenth van Lith (PC)       2.37,9  min

Jurgen Kok (PC)           i2.38,0  min

Iris Bredewolt (PC)        2.38,6  min

Eva van der Hulst (PA)    i2.39,2  min

Bram Lokhorst (PC)         2.40,3  min

Aniek Pannekoek (PA)      i2.41,9  min

Janouk Kroes (PC)          2.44,5  min

Mandy Vogel (PA)          i2.45,8  min

Marco Wind (PA)           i2.45,8  min

Jan-Peter Loman (PA)      i2.46,2  min

Romy Bouwman (MD)          2.47,1  min

Rick Stegeman (PA)        i2.47,2  min

Louis Wibier (PA)         i2.47,6  min

Laura van de Belt (PA)    i2.49,5  min

Ella Bartelds (PB)        i2.49,8  min

Celine van Bolhuis (PA)   i2.51,7  min

Lea Wibier (PB)           i2.57,2  min

Marlou van Mourik (PB)    i2.57,9  min

Marten Boeve (PA)         i2.58,0  min

Laura Slijkhuis (PA)      i3.00,3  min

Fiona Dertien (PC)         3.01,5  min

Vera Bredewolt (PC)        3.02,1  min

Sanne Verhaaf (PA)        i3.02,6  min

Nina Koll (PC)             3.03,9  min

Dion van Boven (PC)        3.06,8  min

Sterre Jurriens (PC)       3.07,5  min

Esmé Oonk (PC)             3.08,2  min

Lude Loman (PC)            3.09,8  min

Kim Wagenaar (PC)          3.12,3  min

Melanie Smit (PA)         i3.17,0  min

Dion van Boven (PC)       i3.25,8  min

Lars Brull (PA)           i3.27,0  min

Nina Koll (PC)            i3.27,5  min

Sterre Jurriens (PC)      i3.34,4  min

Florian Bader (PA)        i3.37,5  min

Mirel Koll (PC)            3.52,0  min

 

800m 1.53,03 min en 2.25,23 min

Joni van Loon (MSen)       2.10,96 min (574p)

Thomas van Laar (JC)       2.13,28 min (PR)

Thomas van Laar (JC)      i2.22,14 min

Caroline Bijsterbosch (MA) 2.51,75 min

Willemijn van Laar (MB)    2.53,6  min

Mariska Werler (MB)        2.59,24 min (PR)

Manon Logtenberg (VSen)    3.06,60 min (349p)

Sabrina Bol (VSen)         3.21,4  min

Suzan van Bussel (VSen)    3.40,28 min

 

1000m 2.31,2 min en 3.14,1 min

Bas Mekking (MSen)         2.53,2  min

Joni van Loon (MSen)       2.53,40 min

Thomas van Laar (JC)       2.56,0  min (PR)

Edsard van Steenbergen(M45)2.56,7  min

Arend-Jan Spierenburg (JC) 3.06,6  min (PR)

Joost Lambooij (JC)        3.15,1  min (PR)

Jarno Pannekoek (JD)       3.22,3  min (PR)

Elsbeth Noppers (MD)       3.28,3  min

Gerber Loman (MD)          3.37,8  min

Thomas Spierenburg (JD)    3.39,2  min (PR)

Floris Timmer (PA)        i3.43,67 min

Rolf van de Hulst (JD)     3.50,1  min

Niels van Triest (PA)      3.54,0  min

Rolf van de Hulst (JD)    i3.56,70 min

Desi van Emmerik (PC)      3.58,93 min

Maureen Kamphuis (PA)      4.08,0  min

Nicky van Putten (PB)      4.10,0  min (PR)

Liset van der Hulst (PA)  i4.10,56 min

Liset van der Hulst (PA)   4.12,0  min

Eva van der Hulst (PA)     4.14,3  min (PR)

Tim van Putten (PB)        4.15,2  min

Ella Bartelds (PB)         4.17,8  min

Aniek Pannekoek (PA)       4.19,5  min

Lotte Slegers (PA)         4.20,2  min

Aniek Pannekoek (PA)      i4.20,56 min

Eva van der Hulst (PA)    i4.20,91 min

Ella Bartelds (PB)        i4.28,84 min

Jan-Peter Loman (PA)      i4.28,90 min

Rick Stegeman (PA)         4.28,9  min

Renee Temmen (MD)          4.29,0  min

Marten Boeve (PA)         i4.30,46 min

Marco Wind (PA)           i4.30,83 min

Jan-Peter Loman (PA)       4.37,0  min

Marlou van Mourik (PB)    i4.37,91 min

Louis Wibier (PA)          4.42,0  min

Laura Slijkhuis (PA)       4.42,3  min

Teun Dertien (PA)          4.42,9  min

Jens de Wilde (PA)         4.43,5  min

Celine Heuving (MD)        4.43,6  min

Celine van Bolhuis (PA)    4.45,0  min

Jessica Scholten (MD)      4.48,7  min

Marco Wind (PA)            4.49,2  min

Louis Wibier (PA)          4.53,3  min

Romy Bouman (MD)           4.53,5  min

Inge Wagenaar (PA)         4.59,0  min

Laura Slijkhuis (PA)      i5.00,21 min

Marten Boeve (PA)          5.01,9  min

Sanne Verhaaf (PA)         5.13,9  min

Lea Wibier (PB)           i5.15,86 min

Esmee Nijhof (PA)          5.32,9  min

 

1000m steeple 3.10,5 min en - min

 

1500m 3.47,45 min en 5.34,50 min

Joni van Loon (MSen)      i4.36,50 min (PR)

Joni van Loon (MSen)       4.45,90 min

Gerard Kroes (M40)         4.54,8  min

Pieter Zitman (JB)         6.02,7  min

Jochem Stegeman (JB)       6.18,1  min

Mariska Werler (MB)        6.19,47 min (PR)

 

1 EM 4.20,3 min en 5.18,0 min

Joni van Loon (MSen)       5.29    min (PR)

 

2000m 5.27,8 min en 6.43,0 min

 

2000m steeple 5.53,7 min en - min

 

3000m 8.21,99 min en 10.24,3 min

Jan van Ommen (M40)       i9.26,65 min (CR)

Joni van Loon (MSen)       9.58,06 min (PR)

Gerard Kroes (M40)         10.27,04 min

Andre Meuleman (M35)       11.20,4  min

Arjan Kluin (M35)          11.23,2  min

Christiaan Kats (M45)      11.37,1  min

Harry Veldkamp (M40)       11.48,6  min

Ingrid Bunnik (VSen)       13.26,1  min

Jan Baack (M60)            14.15,3  min

Henk Rozendal (M60)        14.40,1  min

Mariska Werler (MB)        14.50,13 min (PR)

 

3000m steeple 9.54,7 min en - min

Joni van Loon (MSen)       11.17,1  min (PR)

 

Coopertest 3778m en 2673m

Joni van Loon (MSen)       3560m (PR)

Bas van Beek (MSen)        3506m

Gert Schaap (M40)          3269m

Andre Meuleman (M35)       3243m

Joost Lubbinge (MSen)      3179m

Dennis Pieterson (MSen)    3097m

Evert-Jan Kasteel (M45)    3093m

Joost Lambooij (JC)        3039m (PR)

Elsbeth Noppers (MD)       3033m (PR)

Harry Veldkamp (M40)       3020m

Jarno Pannekoek (JD)       2996m

Dennis van Lith (M??)      2928m

Gerber Loman (MD)          2875m (PR)

Bea Claessens (V50)        2733m

Ingrid Bunnink (V??)       2728m

Rolf van der Hulst (JD)    2637m

Jan Baack (M60)            2579m

Desi van Emmerik (PC)      2562m (PR)

Lisanne Maasland (MD)      2561m (PR)

John Steentjes (M??)       2553m

Thomas Spierenburg (JD)    2532m (PR)

Mariska Werler (MB)        2510m

Liset van der Hulst (PA)   2509m

Marije Bosboom (MD)        2479m

Eva van der Hulst (PA)     2420m

Amber Jurriens (MD)        2343m

Julia Lubbinge (MD)        2308m

Renee Temmen (MD)          2333m

Ella Bartelds (PB)         2300m

Louis Wibier (PA)          2265m

Jurgen Kok (P?)            2254m

Bastiaan de Jong (P?)      2237m

Marieke Maasland (PC)      2236m

Anniek Pannekoek (PA)      2234m

Guido Overheem (PA)        2225m

Jan-Peter Loman (PA)       2213m

Emma van Emmerik (PC)      2188m

Tessa Elskamp (P?)         2153m

Gerber Loman (MD)          2145m

Wiebe Grubbe (P?)          2124m

Teun Dertien (PA)          2113m   

Laura Slijkhuis (PA)       2112m

Iris Bredewolt (P?)        2111m

Inge Wagenaar (PA)         2090m

Jessica Scholten (??)      2075m

Marlou van Mourik (PB)     2069m

Melanie Stegeman (??)      2038m

Romy Bouwman (??)          2006m

Esmee Nijhof (PA)          2000m

Sanne Verhaaf (PA)         1994m

Frank Baan (PA)            1975m

Laura van de Belt (??)     1974m

Mandy Vogel (??)           1946m

Vera Bredewolt (P?)        1911m

Rick Bes (PA)              1871m

Marten Boeve (??)          1852m

Esmee Oonk (P?)            1847m

Melanie Smit (PA)          1840m

Dessa Elskamp (P?)         1836m

Brent van Lith (??)        1831m

Michelle van den Brink (P?)1782m

Lisa Endendijk (PA)        1761m

Tim van Putten (PB)        1754m

Davey van Pelt (P?)        1689m

Anouk Mensink (P?)         1678m

Nina Koll (PC)             1659m

Manon Wensink (P?)         1653m

Monica (??)                1636m

Lude Loman (P?)            1613m

Dion van Boven (P?)        1527m

Sterre Jurriens (PC)       1523m

Stijn de Feijter (P?)      1487m

Novalie (??)               1431m

Diederik Overheem (P?)     1389m

Fiona Dertien (P?)         1200m

Mirell Koll (P?)           1100m

Alicia Tennekes (??)       1063m

Kik Hoekjen (P?)           950m

 

5000m 14.39,41 min en 16.27,0 min

Willem de Weerdt (M50)     16.43   min

Joris van de Meent (MSen)  16.46   min (PR)

Bas Mekking (MSen)         17.01,17min

Joni van Loon (MSen)       17.02,8 min (PR473)

Gerard Kroes (M35)         18.08,8 min

Andre Meuleman (M35)       18.56,4 min

Jaap-Jan Slob (MSen)       19.00,9 min

Ax Dill (M35)              19.14,3 min (PR)

Saskia Schutte (V35)       19.26,9 min

Arjan Kluin (M35)          19.40,6 min

Jan-Willem Dijkstra (M45)  19.50,9 min

Anne van Schuppen (V45)    19.57,7 min

Harry Veldkamp (M40)       20.03,5 min

Christiaan Kats (M45)      20.08,1 min

Arnold Bredewolt (M35)     21.02,3 min

Dennis van Lith (MMast)    21.08,8 min

Alex van Oosten (M??)      21.15.0 min

Anne de Beer (MA)          24.25,0 min  

 

10000m 31.16,90 min en 33.01,53 min

Joni van Loon (MSen)       37.47 min (PR)

 

Uurloop 17.152m min en 10.748m

Joni van Loon (MSen)       15.718m (PR)

Harry Veldkamp (M40)       14.175m (PR)

 

4x 40m 26,8 sec en 27,9 sec

37,7 sec Meiden (PC) Desi, Emma, Nina, Marieke.

 

4x 60m 36,2 sec en 32,65 sec

36,1 sec (MD) Lisanne, Elsbeth, Marije, Julia.

36,2 sec (MD) Marije Elsbeth Lisanne, Suzanne.

36,35 sec (MD) Marije Lisanne, Elsbeth, Julia.

44,68sec Meiden (PA).

44,8 sec Meiden (PA).

 

4x 80m 41,7 sec en 40,9 sec

50,0 sec (JC) Jarno, Thomas, Stefano, Rolf.

 

4x 100m 44,4 sec en 51,72 sec

44,23 sec (JC): Arend-Jan Spierenburg, NED team

48,02 sec (MSen): Joni van Loon, PEC team.

52,50 sec (MA): Caroline Bijsterbosch, Sanne Visser, Linda Rodijk, Willemijn van Laar (MB).

53,73 sec (MA): Caroline Bijsterbosch, Sanne Visser, Linda Rodijk, Sacha Popping. 

57,89 sec (VSen): Suzan van Bussel, Meike Kleinpaste, Sacha Popping (MA), Willemijn van Laar (MB).

58,77 sec (MB):

 

4x 200m 1.36,1 sec en - min

 

4x 400m 3.41,61 sec en - min

 

Zweedse Estafette (400, 300, 200, 100m) 2.09,2 min en 2.41,31 min

2.13,81 min (MSen): Joni van Loon, Udo Husmans, Ruben Zwarts, Niels Horstink (725p).

3.00,19 min (VSen): Manon Logtenberg, Meike Kleinpaste, Mala Noija (MA), Sacha Popping (MA).

 

Olympische Estafette(800, 400, 200, 200m) – min en – min

 

Marathon Estafette baan (400m) 2.05.43 en --

 

Ekiden Marathon Estafette 2.21.37 en --

2.33.59u Bas Mekking, met team pec Berthold B

2.46.07u Joni van Loon, met team pec mila

 

Verspringen  6,96m en 5,64m

Arend-Jan Spierenburg (JC) 6,24m (CR)

Joni van Loon (MSen)      i5,94m (CR)

Joni van Loon (MSen)       5,81m

Pieter Zitman (JB)         5,33m (PR)

Niels Horstink (MSen)      5,10m (396p)

Ruben Zwarts (MSen)        5,05m

Jochem Stegeman (JB)       5,02m

Joost Lambooij (JC)        4,95m (PR)

Thomas van Laar (JC)       4,61m (PR)

Linda Rodijk (MA)          4,57m

Willemijn van Laar (MB)    4,51m

Caroline Bijsterbosch (MA) 4,44m

Kiki Wesselo (MC)          4,42m (PR)

Lisette Dijkstra (MC)      4,35m (PR)

Sabrina Bol (VSen)         4,13m

Mariska Werler (MB)        4,06m

Sanne Visser (MA)          4,01m

Jarno Pannekoek (JD)       4,00m (PR)

Jolien Philipsen (VSen)    3,98m

Thomas Spierenburg (JD)    3,92m (PR)

Isabelle Spierings (MC)    3,90m

Heidy Rodijk (MB)          3,90m

Lisanne Maasland (MD)      3,88m

Mala Noija (MA)            3,86m (385p)

Manon Logtenberg (VSen)    3,86m

Manon Rorije (MC)          3,76m

Marije Bosboom (MD)        3,75m (PR)

Julia Lubbinge (MD)        3,73m

Elsbeth Noppers (MD)       3,71m

Gerber Loman (MD)          3,54m (PR)

Suzanne Schuurmans (MD)    3,47m

Felicia Elskamp (MC)       3,44m

Rolf van der Hulst (JD)    3,42m (PR)

Marco Wind (PA)            3,36m

Suzan van Bussel (VSen)    3,34m

Marten Boeve (PA)          3,30m

Amber Jurriens (MD)        3,21m

Tim van Putten (PB)        3,19m

Romy Bouwman (MD)          3,17m (PR)

Desi van Emmerik (PC)      3,15m (PR)

Nicky van Putten (PB)      3,15m (PR)

Rolf van de Hulst (JD)    i3,14m

Eva van der Hulst (PA)     3,11m

Renee Temmen (MD)          3,11m

Melanie Smit (PA)          3,08m

Desi van Emmerik (PC)     i3,05m

Niels van Triest (PA)      3,04m

Lotte Slegers (PA)         3,00m

Maureen Kamphuis (PA)      2,98m

Rick Stegeman (PA)         2,98m

Liset van der Hulst (PA)   2,97m

Sylvia Veldhuis (MD)       2,97m

Jens de Wilde (PA)         2,94m

Nicky van Putten (PB)      2,91m (PR)

Aniek Pannekoek (PA)       2,91m

Rick Stegeman (PA)        i2,88m

Ella Bartelds (PB)         2,88m

Louis Wibier (PA)          2,86m

Tim van Putten (PB)        2,84m

Eva van der Hulst (PA)    i2,79m

Brenth van Lith (PC)       2,76m

Sanne Verhaaf (PA)         2,76m

Inge Wagenaar (PA)         2,76m

Marieke Maasland (PC)      2,75m

Ella Bartelds (PB)         2,72m

Lea Wibier (PB)           i2,71m

Ella Bartelds (PB)        i2,70m

Emma van Emmerik (PC)      2,63m

Jurgen Kok (PC)            2,62m

Laura Slijkhuis (PA)       2,62m

Eva Beunk (MD)             2,61m

Manon Veldhuis (MD)        2,60m

Emma van Emmerik (PC)     i2,59m

Teun Dertien (PA)          2,59m

Esmé Oonk (PC)             2,55m

Jan-Peter Loman (PA)       2,50m

Celine van Bolhuis (PA)    2,48m

Marjolein Schaap (PC)      2,45m

Bastiaan Jong (PC)         2,44m

Sanne Verhaaf (PA)        i2,41m

Wiebe Gruben (PC)          2,41m

Bram Lokhorst (PC)         2,32m

Kim Wagenaar (PC)          2,25m

Yvo-Bram Lokhorst (PC)     2,25m

Celine van Bolhuis (PA)   i2,21m

Nina Koll (PC)             2,20m

Jan-Peter Loman (PA)      i2,11m

Dion van Boven (PC)        2,10m

Sterre Jurriens (PC)       2,06m

Janouk Kroes (PC)          2,06m

Vera Bredewolt (PC)        2,04m

Lude Loman (PC)            2,04m

Iris Bredewolt (PC)        2,01m

Fiona Dertien (PC)         1,68m

Mirel Koll (PC)            1,28m

 

Hoogspringen 1,80m en 1,60m

Joni van Loon (MSen)       1,80m (CR)

Jochem Stegeman (JB)       1,70m (PR)

Joost Lambooij (JC)        1,60m (PR)

Pieter Zitman (JB)         1,60m (PR)

Udo Husmans (MSen)         1,60m (492p)

Joost Lambooij (JC)       i1,50m (PR)

Rene Hondelink (M60)       1,46m

Arend-Jan Spierenburg (JC) 1,45m (PR)

Willemijn van Laar (MB)    1,45m

Thomas van Laar (JC)       1,40m (PR)

Rene Hondelink (M60)      i1,40m

Marije Bosboom (MC)       i1,35m

Mariska Werler (MB)       i1,35m

Marije Bosboom (MD)        1,35m (PR)

Kiki Wesselo (MC)          1,35m (PR)

Manon Rorije (MC)          1,35m (PR)

Lisanne Maasland (MD)      1,30m

Meike Kleinpaste (VSen)    1,30m (385p)

Lisanne Maasland (MD)     i1,25m

Lisette Dijkstra (MC)     i1,25m

Gerber Loman (MD)          1,25m

Suzanne Schuurmans (MD)    1,25m

Jarno Pannekoek (JD)       1,25m

Thomas Spierenburg (JD)    1,25m

Lisette Dijkstra (MC)      1,25m

Sabrina Bol (VSen)         1,25m

Gerber Loman (MC)         i1,20m

Elsbeth Noppers (MD)       1,20m

Mariska Werler (MB)        1,20m

Jolien Philipsen (VSen)    1,20m

Floris Timmer (PA)        i1,15m

Rick Stegeman (PA)        i1,15m

Julia Lubbinge (MD)       i1,15m (PR)

Jarno Pannekoek (JD)      i1,15m

Rick Stegeman (PA)         1,15m (PR)

Amber Jurriens (MD)        1,15m (PR)

Heidy Rodijk (MB)          1,15m

Linda Rodijk (MA)          1,15m

Laura van de Belt (PA)    i1,10m

Niels van Triest (PA)     i1,10m

Amber Jurriens (MD)       i1,10m

Renee Temmen (MD)         i1,10m

Julia Lubbinge (MD)        1,10m

Renee Temmen (MD)          1,10m

Felicia Elskamp (MC)       1,10m

Manon Logtenberg (VSen)    1,10m

Marco Wind (PA)           i1,05m

Ella Bartelds (PA)        i1,05m

Melanie Smit (PA)         i1,05m

Liset van der Hulst (PA)  i1,05m

Rolf van der Hulst (JD)   i1,05m

Eva Beunk (MD)            i1,05m

Manon Veldhuis (MD)       i1,05m

Desi van Emmerik (PC)      1,05m (PR)

Sanne Verhaaf (PA)         1,05m (PR)

Liset van der Hulst (PA)   1,05m

Teun Dertien (PA)          1,05m

Jens de Wilde (PA)         1,05m

Rolf van de Hulst (JD)     1,05m

Desi van Emmerik (PB)     i1,00m

Lea Wibier (PB)           i1,00m

Laura Slijkhuis (PA)      i1,00m

Marten Boeve (PA)         i1,00m

Mandy Vogel (PA)          i1,00m

Maureen Kamphuis (PA)     i1,00m

Laura Slijkhuis (PA)      i1,00m

Nicky van Putten (PA)     i1,00m

Silvia Slijkhuis (MD)     i1,00m

Louis Wibier (JD)         i1,00m

Nicky van Putten (PB)      1,00m (PR)

Ella Bartelds (PB)         1,00m

Mandy Vogel (PA)           1,00m

Lotte Slegers (PA)         1,00m

Sanne Verhaaf (PA)         1,00m

Laura Slijkhuis (PA)       1,00m

Louis Wibier (PA)          1,00m (PR) 

Romy Bouman (MD)           1,00m    

Davey van Pelt (PB)       i0,95m

Florian Bader (PA)        i0,95m

Jan-Peter Loman (PA)      i0,95m

Aniek Pannekoek (PA)      i0,95m

Tijmen de Jong (PA)       i0,95m

Aniek Pannekoek (PA)       0,95m

Maureen Kamphuis (PA)      0,95m

Eva van der Hulst (PA)     0,95m

Martin Boeve (PA)          0,95m

Jan-Peter Loman (PA)       0,95m

Marieke Maasland (PC)     i0,90m

Eva van der Hulst (PA)    i0,90m

Celine van Bolhuis (PA)   i0,90m

Sanne Verhaaf (PA)        i0,90m

Guido Overeem (PA)        i0,90m

Marieke Maasland (PC)      0,90m

Wiebe Gruben (PC)          0,90m

Vinay Andeweg (PC)         0,90m

Jurgen Kok (PC)            0,90m

Tim van Putten (PB)        0,90m

Celine van Bolhuis (PA)    0,90m

Emma van Emmerik (PB)     i0,85m

Marlou van Mourik (PB)    i0,85m

Jan-Peter Loman (PA)      i0,85m

Nina Koll (PC)             0,85m

Inge Wagenaar (PA)         0,85m

Jurgen Kok (PC)           i0,80m

Esmé Oonk (PC)             0,80m

Emma van Emmerik (PC)      0,80m

Brenth van Lith (PC)       0,80m

Bastiaan Jong (PC)         0,80m

Yvo-Bram Lokhorst (PC)     0,80m

Nicky van Putten (PB)      0,80m

Esmee Nijhof (PA)          0,80m

Melanie Smit (PA)          0,80m

Nina Koll (PC)            i0,75m

Dion van Boven (PC)       i0,75m

Lars Brull (PA)           i0,75m

Marjolein Schaap (PC)      0,75m

Janouk Kroes (PC)          0,75m

Iris Bredewolt (PC)        0,75m

Lude Loman (PC)           i0,75m (PR)

Sterre Jurriens (PC)       0,70m

Kim Wagenaar (PC)          0,70m

Fiona Dertien (PC)         0,70m

Dion van Boven (PC)        0,70m

Lude Loman (PC)            0,70m

Sterre Jurriens (PC)      i0,65m

Mirel Koll (PC)            0,65m

 

Polsstokhoogspringen 3,10m en - m

Joni van Loon (MSen)       3,10m (CR)

Joni van Loon (MSen)      i2,62m (CR)

Pieter Zitman (JB)         2,50m

Ruben Zwarts (MSen)        2,20m

Jochem Stegeman (JB)       2,10m (PR)

 

Hink stap springen 12,34m en 11,11m

Joni van Loon (MSen)       12,32m (CR600p)

Mala Noija (MA)            8,89m

 

Kogel 13,64m en 12,55m

Joost Lambooij (JC)        12,64m (CR)

Arend-Jan Spierenburg (JC) 11,75m (PR)

Joni van Loon ((JC))       11,43m (PR)

Joost Lambooij (JC)       i11,24m (PR)

Niels Horstink (MSen)      11,12m (PR540p)

Heidy Rodijk (MB)          10,94m

Heidy Rodijk (MB)         i10,61m

Pieter Zitman (JB)         10,55m

Sacha Popping (MA)        i10,53m

Sacha Popping (MA)         10,47m

Willemijn van Laar (MB)    10,21m

Sacha Popping ((VSen))     10,21m (604p)

Sacha Popping ((VSen))    i9,96m (CR)

Ruben Zwarts (MSen)        9,90m

Lisette Dijkstra (MC)     i9,69m

Sanne Visser (MA)          9,66m

Lisette Dijkstra (MC)      9,64m

Marije Bosboom (MD)        9,10m (PR)

Joni van Loon (MSen)       9,10m

Heidy Rodijk ((MA))        9,05m

Sabrina Bol (VSen)         8,66m

Mariska Werler (MB)       i8,59m

Lisanne Maasland (MD)      8,56m

Amber Jurriens (MD)        8,50m (PR)

Eva Beunk (MD)             8,43m

Julia Lubbinge (MD)        8,42m

Thomas Spierenburg (JD)    8,41m

Mariska Werler (MB)        8,39m

Jochem Stegeman (JB)       8,33m

Julia Lubbinge (MD)       i8,32m

Lisanne Maasland (MD)     i8,09m (PR)

Thomas van Laar (JC)       8,03m (PR)

Amber Jurriens (MD)       i7,79m

Marije Bosboom (MD)       i7,55m

Linda Rodijk (MA)          7,52m

Suzanne Schuurmans (MD)    7,48m (PR)

Kiki Wesselo (MC)          7,43m

Elsbeth Noppers (MD)       7,13m

Manon Logtenberg (VSen)    7,13m

Rick Stegeman (PA)         6,98m

Sylvia Veldhuis (MD)       6,84m

Manon Veldhuis (MD)        6,78m

Floris Timmer (PA)        i6,70m

Eva Beunk (MD)            i6,70m

Silvia Slijkhuis (MD)     i6,59m

Renee Temmen (MD)          6,55m

Rick Stegeman (PA)        i6,54m

Guido Overeem (PA)        i6,46m

Renee Temmen (MD)         i6,45m

Gerber Loman (MD)          6,31m

Suzan van Bussel (VSen)    6,31m

Isabelle Spierings (MC)    6,26m

Jarno Pannekoek (JD)      i6,26m

Jarno Pannekoek (JD)       6,25m

Martin Boeve (PA)          6,12m

Manon Veldhuis (MD)       i6,09m

Louis Wibier (PA)          6,08m

Marten Boeve (PA)         i6,02m

Gerber Loman (MD)         i5,97m

Eva van der Hulst (PA)     5,96m

Liset van der Hulst (PA)   5,90m

Jolien Philipsen (VSen)    5,86m

Jan-Peter Loman (PA)       5,79m

Romy Bouwman (MD)          5,73m (PR)

Rolf van der Hulst (JD)    5,67m

Jarno Pannekoek (JD)       5,62m

Liset van der Hulst (MD)  i5,61m

Rolf van de Hulst (JD)    i5,57m

Felicia Elskamp (MC)       5,45m

Melanie Smit (PA)          5,42m

Sanne Verhaaf (PA)         5,36m (PR)

Louis Wibier (JD)         i5,21m

Laura van de Belt (PA)    i5,20m

Jan-Peter Loman (PA)      i5,17m

Jarno Pannekoek (JC)      i5,17m

Niels van Triest (PA)     i5,12m

Florian Bader (PA)        i5,10m

Ella Bartelds (PA)        i5,06m

Sanne Verhaaf (PA)        i5,01m

Ella Bartelds (PB)         4,98m

Jens de Wilde (PA)         4,93m

Jurgen Kok (PC)           i4,92m

Davey van Pelt (PB)       i4,88m

Aniek Pannekoek (PA)       4,83m

Tim van Putten (PB)        4,80m

Celine van Bolhuis (PA)    4,76m

Laura Slijkhuis (PA)      i4,72m

Desi van Emmerik (PB)     i4,71m

Eva van der Hulst (PA)    i4,67m

Louis Wibier (PA)         i4,65m

Tim van Putten (PB)        4,64m

Tijmen de Jong (PA)       i4,60m

Maureen Kamphuis (PA)      4,59m

Celine van Bolhuis (PA)   i4,53m

Laura Slijkhuis (PA)       4,44m

Eva van der Hulst (PA)     4,40m

Laura Slijkhuis (PA)      i4,17m

Teun Dertien (PA)          4,16m

Melanie Smit (PA)         i4,13m

Lotte Slegers (PA)         4,09m

Dion van Boven (PC)       i4,06m

Inge Wagenaar (PA)         4,03m

Nicky van Putten (PA)     i3,98m

Mandy Vogel (PA)          i3,85m

Mandy Vogel (PA)           3,85m

Marco Wind (PA)            3,85m

Emma van Emmerik (PC)     i3,82m

Maureen Kamphuis (PA)     i3,80m

Nicky van Putten (PB)      3,74m (PR)

Aniek Pannekoek (PA)      i3,70m

Marieke Maasland (PB)     i3,51m

Marlou van Mourik (PB)    i3,45m

Lea Wibier (PB)           i3,33m

Esmee Nijhof (PA)          3,33m

Lars Brull (PA)           i3,26m

Marco Wind (PA)           i3,21m

Eva van der Hulst (PA)    i3,08m

Sterre Jurriens (PC)      i2,85m

Nina Koll (PC)            i2,69m

Lude Loman (PC)           i2,59m

 

Discus 37,40m en 39,89m

Sacha Popping (MA)         39,39m

Sacha Popping ((VSen))     38,09m

Arend-Jan Spierenburg (JC) 34,18m (PR)

Joni van Loon ((JC))       31,76m (PR)

Joost Lambooij (JC)        25,85m

Ruben Zwarts (MSen)        23,77m

Lisette Dijkstra (MB)      23,73m (PR)

Jochem Stegeman (JB)       23,55m

Thomas van Laar (JC)       22,10m (PR)

Joni van Loon (MSen)       21,59m

Pieter Zitman (JB)         21,05m

Julia Lubbinge (MD)        20,79m (PR)

Mariska Werler (MB)        20,66m (PR)

Thomas Spierenburg (JD)    18,54m

Isabelle Spierings (MC)    17,02m (PR)

Elsbeth Noppers (MD)       16,94m (PR)

Marije Bosboom (MD)        16,91m (PR)

Eva Beunk (MD)             16,77m (PR)

Sylvia Veldhuis (MD)       14,48m (PR)

Kiki Wesselo (MC)          14,26m (PR)

Rolf van der Hulst (JD)    14,26m (PR)

Jarno Pannekoek (JD)       14,24m (PR)

Amber Jurriens (MD)        13,89m (PR)

Manon Veldhuis (MD)        13,06m (PR)

Lisanne Maasland (MD)      10,70m (PR)

Stefano Stokman (JD)       10,10m

 

Speer 54,25m en 36,85m

Joni van Loon ((JC))       43,67m (PR)

Joni van Loon (MSen)       40,40m (PR)

Arend-Jan Spierenburg (JC) 37,89m

Sacha Popping (MA)         33,74m

Joost Lambooij (JC)        32,96m (PR)

Ruben Zwarts (MSen)        31,46m

Heidy Rodijk (MB)          30,14m (PR)

Heidy Rodijk ((MA))        28,04m

Pieter Zitman (JB)         27,01m

Piet de Wildt (MSen)       25,69m (252p)

Thomas van Laar (JC)       24,17m (PR)

Jarno Pannekoek (JD)       22,24m (PR)

Thomas Spierenburg (JD)    21,62m (PR)

Jochem Stegeman (JB)       21,62m

Sabrina Bol (VSen)         21,05m

Meike Kleinpaste (VSen)    20,23m

Mariska Werler (MB)        20,21m

Lisette Dijkstra (MC)      18,53m (PR)

Linda Rodijk (MA)          18,14m

Kiki Wesselo (MC)          17,58m (PR)

Thomas van Laar (JC)       17,22m

Willemijn van Laar (MB)    16,74m

Julia Lubbinge (MD)        16,64m (PR)

Marije Bosboom (MD)        16,45m (PR)

Amber Jurriens (MD)        15,38m (PR)

Jolien Philipsen (VSen)    15,07m

Manon Logtenberg (VSen)    14,11m

Elsbeth Noppers (MD)       14,06m

Gerber Loman (MD)          13,62m (PR)

Felicia Elskamp (MC)       13,13m

Suzan van Bussel (VSen)    13,01m

Renee Temmen (MD)          12,59m (PR)

Manon Veldhuis (MD)        11,74m

Rolf van de Hulst (JD)     11,25m

Suzanne Schuurmans (MD)    10,24m (PR)

Lisanne Maasland (MD)      10,02m (PR)

Romy Bouman (MD)            8,81m

 

Kogelslingeren 15,89 en --

Joni van Loon (MSen)       14,96m

 

Balwerpen 45,54m en 37,48m

Joni van Loon ((PC))       76,36m (PR)

Marten Boeve (PA)          27,22m (PR)

Louis Wibier (PA)          21,94m (PR)

Jens de Wilde (PA)         21,23m (PR)

Jurgen Kok (PC)            20,92m (PR)

Sanne Verhaaf (PA)         19,99m (PR)

Rick Stegeman (PA)         19,54m (PR)

Celine van Bolhuis (PA)    18,81m

Niels van Triest (PA)      18,51m

Teun Dertien (PA)          18,39m

Liset van der Hulst (PA)   17,46m

Nicky van Putten (PB)      16,95m

Jan-Peter Loman (PA)       16,73m (PR)

Wiebe Gruben (PC)          16,69m

Aniek Pannekoek (PA)       16,67m

Lotte Slegers (PA)         16,45m

Ella Bartelds (PB)         16,06m

Bastiaan Jong (PC)         15,33m

Jurgen Kok (PC)            15,24m

Emma van Emmerik (PC)      14,70m (PR)

Bram Lokhorst (PC)         14,54m

Brenth van Lith (PC)       14,21m

Maureen Kamphuis (PA)      13,81m

Desi van Emmerik (PC)      13,60m (PR)

Tim van Putten (PB)        13,57m

Eva van der Hulst (PA)     13,36m

Yvo-Bram Lokhorst (PC)     13,15m

Inge Wagenaar (PA)         13,12m

Dion van Boven (PC)        11,89m

Laura Slijkhuis (PA)       11,80m

Esmé Oonk (PC)             11,06m

Marco Wind (PA)            10,73m

Marieke Maasland (PC)       9,10m

Vera Bredewolt (PC)         8,67m

Esmee Nijhof (PA)           8,66m

Lude Loman (PC)             8,51m

Janouk Kroes (PC)           8,31m

Nina Koll (PC)              7,74m (PR)

Kim Wagenaar (PC)           7,32m

Fiona Dertien (PC)          6,77m

Marjolein Schaap (PC)       6,41m

Sterre Jurriens (PC)        5,06m

Mirel Koll (PC)             3,65m

Iris Bredewolt (PC)         3,08m

 

5-Kamp XXX en –

 

6-Kamp XXX en 2641p

Marije Bosboom (MD)        2242p (PR)

Lisanne Maasland (MD)      1973p (PR)

Gerber Loman (MD)          1882p (PR)

Julia Lubbinge (MD)        1828p (PR)

Elsbeth Noppers (MD)       1769p (PR)

Suzanne Schuurmans (MD)    1625p (PR)

Amber Jurriens (MD)        1623p (PR)

Renee Temmen (MD)          1442p (PR)

Romy Bouwman (MD)          1019p (PR)

 

7-Kamp 4359p en 3714p

Willemijn van Laar (MB)    3498p (CR)

Kiki Wesselo (MC)          3043p (PR)

Lisette Dijkstra (MC)      2886p (PR)

Jarno Pannekoek (JD)       2684p (PR)

Thomas Spierenburg (JD)    2674p (PR)

Sabrina Bol (VSen)         2250p

Mariska Werler (MB)        2044p (PR)

Felicia Elskamp (MC)       1780p (PR)

Rolf van de Hulst (JD)     1472p (PR)

 

8-Kamp 5146p (5423p) en XXX

Arend-Jan Spierenburg (JC) 5423p (CR)

Joost Lambooij (JC)        4758p (PR)

Thomas van Laar (JC)       4245p (PR)

 

9-Kamp 4727p en XXX

Pieter Zitman (JB)         3367p (PR)

Jochem Stegeman (JB)       3153p (PR)

 

10-Kamp 4987p en XXX

Joni van Loon (MSen)       4895p (CR)

 

14-Kamp XXX en -

 

20-Kamp – (9371p) en XXX

Joni van Loon (MSen)       9371p (CR)

 

0.5km

Desi van Emmerik (PC)      2.02 min

Ella Bartelds (PB)         2.20 min

Emma van Emmerik (PC)      2.24 min

 

0.7km

Desi van Emmerik (PC)      2.27 min (PR)

Emma van Emmerik (PC)      2.47 min (PR)

Iris Bredewolt (P?)        3.04 min

Janouk Kroes (PC)          3.13 min

 

0.8 km

Desi van Emmerik (PC)      3.24 min

Emma van Emmerik (PC)      3.48 min

 

1.0km

Desi van Emmerik (PC)      4.03 min

Niels van Triest (PA)      4.24 min

Jim van Emmerik (PC)       4.35 min

Emma van Emmerik (PC)      4.38 min

Nicky van Putten (PA)      4.39 min

Eva van der Hulst (PA)     4.42 min

Lotte Slegers (PA)         4.42 min

Jan-Peter Loman (PA)       4.50 min

Ella Bartelds (PA)         4.54 min

Sam van Emmerik (PC)       4.59 min

Guido Overeem (PA)         4.59 min

Aniek Pannekoek (PA)       5.09 min

Marieke Maasland (PB)      5.27 min

Bram Lokhorst (PC)         5.31 min

Janouk Kroes (PC)          5.35 min

Lude Loman (PC)            5.52 min

Diederick Overeem (PC)     6.30 min

 

1.5km

Gerber Loman (MD)          6.58 min

Lisanne Maasland (MD)      7.08 min

Marije Bosboom (MD)        7.12 min

Renee Temmen (MD)          7.56 min

Amber Jurriens (MD)        8.06 min

 

2km

Gerber Loman (MC)          8.48  min

Marije Bosboom (MC)        10.09 min

 

2.5km

Jarno Pannekoek (JC)       11.04 min

Rolf van der Hulst (JC)    12.40 min

 

3km

Thomas van Laar (JC)       12.38 min

 

3.5km

Thomas van Laar (JC)       13.12 min

 

4km

Wim de Weerdt (M50)        14.28 min

Tjibbe de Vries (M55)      14.36 min

Thomas van Laar (JB)       15.47 min

Saskia Schutte (V35)       16.22 min

 

5km

Bas van Beek (MSen)        16.48 min

Bas Mekking (MSen)         17.25 min

Joni van Loon (MSen)       17.50 min

Gerard Kroes (M35)         17.53 min

Tjibbe de Vries (M55)      17.57 min

Jan van Ommen (M40)        18.40 min

Andre Meuleman (M35)       19.47 min

Jaap-Jan Slob (MSen)       20.06 min

Harry Veldkamp (M40)       20.20 min

Steven Hofenk (M35)        20.40 min

Jaap Kooiman (M50)         21.25 min

Marion Hofenk (V40)        21.48 min

Ax Dill (M35)              22.21 min

Joost Lubbinge (MSen)      23.23 min

Arnold Bredewolt (M35)     23.29 min

Ruben Zwarts (MSen)        23.31 min

Jan Baack (M60)            24.18 min

Max Dertien (M40)          25.33 min

Roy van den Broeke (M??)   25.36 min

Monica van Westerveld(VSen)25.08 min

Henk Rozendal (M60)        26.07 min

Mariska Werler (MB)        26.12 min

Lilian Cassee (V45)        26.34 min

Ekkie Bruintjes (M65)      27.02 min

Gertine Brummel (V40)      27.49 min

Evelien v Schoonhoven(VSen)28.01 min

Ans Visch (V45)            28.03 min

Lisanne Maasland (MC)      28.04 min

Ankie van Schoonhoven (V50)28.59 min

Gert van den Esschert (M??)30.09 min

Pieter de Ruiter (M65)     31.22 min

Henriet Jonker (V40)       31.23 min

Mirjam Bakker (VSen)       31.57 min

Yvonne van de Broeke (V??) 32.26 min

Nicole Visscher (V??)      35.15 min

 

5,2 km

Tjibbe de Vries (M55)      19.18 min

Joni van Loon (MSen)       19.22 min

 

5,5 km

Simon Beemsterboer (MSen)  18.49 min

 

6,0 km

Harry Veldkamp (M40)       23.52 min

 

6,3 km

Bas van Beek (MSen)        23.52 min

 

4EM (6,4km)

Joni van Loon (MSen)       23.46 min (PR)

Dennis Pieterson (MSen)    28.39 min

 

7,1 km

Gerard Kroes (M35)         26.37 min

José Bosch (VSen)          35.42 min

 

7,5 km

 

5EM / 8km

Simon Beemsterboer (MSen)  26.25 min

Bas Mekking (MSen)         27.07 min

Tjibbe de Vries (M55)      30.13 min

Harry Veldkamp (M40)       33.28 min

Centina Bouwman (VSen)     37.46 min

Joost Lubbinge (MSen)      38.07 min

Dennis Pieterson (MSen)    38.21 min

Elbert-Jan van Laar (M45)  39.15 min

John Faber (M50)           41.35 min

Henk Rozendal (M60)        43.24 min

Hanneke Philipsen (V50)    47.55 min

Hetty Rozendal (V35)       48.06 min

Sjaak Vosselman (M??)      49.03 min

Jolande Steenwoerd (V??)   49.23 min

Mirjam Bakker (V??)        52.27 min

 

9km

Wim de Weerdt (M50)        31.31 min

Tjibbe de Vries (M55)      32.52 min

Henk Uitslag (M45)         33.17 min

Gerard Kroes (M35)         33.59 min

Elbert-Jan van Laar (M45)  37.49 min

Harry Veldkamp (M40)       38.42 min

 

10km 31.06 min en 33.30 min

Wim de Weerdt (M50)        34.10 min

Bas Mekking (MSen)         34.22 min (PR)

Joris van de Meent (MSen)  34.30 min (PR)

Bas van Beek (MSen)        35.01 min

Jan van Ommen (M40)        35.24 min

Henk Uitslag (M45)         36.15 min

Tjibbe de Vries (M55)      36.29 min (CR)

Joni van Loon (MSen)       37.44 min (PR)

Gerard Kroes (M35)         37.57 min

Rene Steunenberg (M35)     38.48 min

Andre Meuleman (M35)       39.23 min

Anne van Schuppen (V45)    40.12 min

Saskia Schutte (V35)       40.15 min

Arjan Kluin (M35)          40.29 min

Harry Veldkamp (M40)       41.21 min

Steven Hofenk (M35)        41.34 min

Theo Jacobs (M50)          41.47 min

Louis Boumeester (M40)     42.09 min

Christiaan Kats (M45)      42.20 min

Alex van Oosten (M40)      43.11 min

Dennis Pieterson (MSen)    43.20 min

Jaap Kooiman (M50)         43.48 min

Marion Hofenk (V40)        45.04 min

Jan Lubbinge (M45)         45.26 min

Joost Lubbinge (MSen)      45.26 min

Arnold Bredewolt (M35)     47.21 min

Berend Wagena (M55)        48.05 min

Ax Dill (M35)              48.08 min

James Drysdale (M50)       50.19 min

Jan Baack (M60)            50.31 min

Jan Koers (M50)            51.57 min

Max Dertien (M40)          52.22 min

Henk Rozendal (M60)        53.11 min

Monica v Westerveld (VSen) 54.05 min

Henk Rozendaal (M60)       54.53 min

Lilian Cassee (V45)        55.11 min

Bea Claessens (V55)        55.39 min

Ans Visch (V45)            56.25 min

Marjan de Gruijter (V40)   56.26 min

John Faber (M50)           56.34 min

Danielle van de Weerdt(V35)57.11 min

Wim Schoenmaker (M45)      57.43 min

Jose Brummel (V45)         58.28 min

Taco Hoppener (M45)        58.31 min

Marjan de Gruijter (V??)   1.00.04 min

Ankie van Schoonhoven (V50)1.02.40 min

Evelien v Schoonhoven(VSen)1.02.40 min

Hetty Rozendaal (V??)      1.02.47 min

Rens van de Neut (M??)     1.02.50 min

Jose Versteeg (V50)        1.03.50 min

Jose Hanekamp (V50)        1.03.53 min

John Steentjes (M??)       1.04.13 min

 

8EM / (12,8km)

Wim de Weerdt (M50)        46.05 min

Henk uitslag (M45)         47.06 min

Tjibbe de Vries (M55)      53.39 min

 

14,1 km

Joris van de Meent (MSen)  51.28 min

Rob Philipsen (M50)        1.03.45 min

Gerrit Durberg (M55)       1.17.29 min

Hanneke Philipsen (V50)    1.26.25 min

 

15km 48.15 min en 51.32 min

Simon Beemsterboer (MSen)  48.54 min (PR)

Bas van Beek (MSen)        53.35 min (PR)

Joris van de Meent (MSen)  53.50 min

Jan van Ommen (M40)        54.03 min

Wim de Weerdt (M50)        55.12 min

Joni van Loon (MSen)       57.15 min (PR)

Tjibbe de Vries (M55)      1.01.01 min

Steven Hofenk (M35)        1.02.24 min

Harry Veldkamp (M40)       1.04.42 min

Andre Meuleman (M35)       1.05.17 min

Christiaan Kats (M45)      1.05.20 min

Saskia Schutte (V35)       1.05.29 min

Jan-Willem Dijkstra (M45)  1.05.47 min (PR)

Evert-Jan Kasteel (M45)    1.06.06 min

Ax Dill (M35)              1.06.08 min

Dennis Pieterson (MSen)    1.06.51 min (PR)

Marion Hofenk (V40)        1.06.52 min

Rob Philipsen (M50)        1.06.54 min

Rene Steunenberg (M35)     1.07.24 min

Jaap Kooiman (M50)         1.07.39 min

Jan Lubbinge (M45)         1.09.36 min

Arnold Bredewolt (M35)     1.11.04 min

Bert van Baardwijk (M??)   1.11.23 min

Roel Vorsthof (M??)        1.12.07 min

Berend Wagena (M55)        1.12.36 min

Joost Lubbinge (MSen)      1.15.18 min

Anja Zweekhorst (V45)      1.16.05 min

James Drysdale (M50)       1.17.37 min

Max Dertien (M40)          1.17.56 min

Dirk Stevens (M??)         1.18.40 min

Gerrit Durberg (M55)       1.20.26 min

Roy van de Broeke (M55)    1.23.29 min

Bea Claessens (V55)        1.24.04 min

Bea Claessens (V55)        1.27.12 min (CR)

Lilian Cassee (V45)        1.32.22 min

Suzan van Bussel (VSen)    1.37.25 min

Hanneke Philipsen (V50)    1.42.10 min

Yvonne van den Broeke (V55)1.43.51 min

 

10EM 52.20 min en 56.28 min

Wim de Weerdt (M50)        56.25 min (CR)

Bas Mekking (MSen)         56.26 min (PR)

Bas van Beek (MSen)        58.33 min (PR)

Jan van Ommen (M40)        59.26 min

Henk Uitslag (M45)         1.00.16 min

Tjibbe de Vries (M55)      1.01.06 min (CR)

Gerard Kroes (M35)         1.02.55 min

Andre Meuleman (M35)       1.05.20 min

Saskia Schutte (V35)       1.06.56 min

Anne van Schuppen (V45)    1.06.59 min

Ax Dill (M35)              1.08.28 min (PR)

Harry Veldkamp (M40)       1.08.53 min

Christian Kats (M45)       1.08.56 min (PR)

Arnold Bredewolt (M35)     1.11.20 min (PR)

Piet de Wildt (M60)        1.14.44 min

Dennis van Lith (M40)      1.14.45 min

Jan Lubbinge (M45)         1.15.39 min

Frits Poppema (M50)        1.19.34 min

Gerrit Durberg (M55)       1.26.47 min

Rob Philipsen (M50)        1.26.47 min

Bea Claessens (V55)        1.28.52 min 

Wim Schoenmaker (M65)      1.32.26 min

Monica van Westerveld(VSen)1.35.51 min

Lilian Cassee (V45)        1.39.17 min

 

18,5km

Wim de Weerdt (M50)        1.07.07 min

Saskia Schutte (V35)       1.16.52 min

Tjibbe de Vries (M55)      1.19.26 min

Erwin van Duinen (M35)     1.20.25 min

Christiaan Kats (M45)      1.22.22 min

Bram Stet (M??)            1.23.36 min

Jos Harleman (M??)         1.24.20 min

Rob Philipsen (M50)        1.24.59 min

Jan-Willem Dijkstra (M??)  1.26.41 min

Alex van Oosten (M??)      1.27.04 min

Win Nijkamp (M??)          1.29.00 min

Gerbert Tiemens (M??)      1.29.09 min

Ingrid Bunnik (V??)        1.34.38 min

Anja Zweekhorst (V45)      1.36.05 min

Gerrit Durberg (M55)       1.41.01 min

Vincent Smit (M??)         1.44.05 min

Roy van de Broek (M55)     1.45.51 min

Lilian Cassee (V45)        1.51.38 min

Hanneke Philipsen (V50)    1.53.09 min

Rens van den Neut (M??)    2.01.39 min

Jan Huizinga (M??)         2.02.13 min

Yvonne van de Broek (V55)  2.11.51 min

 

20km 1.06.29 min en 1.10.04 min

Steven Hofenk (M35)        1.23.04 min

Marion Hofenk (V40)        1.29.00 min

Ax Dill (M35)              1.34.42 min

Arnold Bredewolt (M35)     1.34.47 min

Max Dertien (M40)          1.43.43 min

 

21,1km 1.09.27 min en 1.13.23 min

Bas Mekking (MSen)         1.17.17 min (PR)

Wim de Weerdt (MSen)       1.17.19 min

Bas van Beek (M35)         1.17.41 min

Joris van de Meent (MSen)  1.18.04 min

Henk Uitslag (M45)         1.20.20 min

Tjibbe de Vries (M55)      1.23.13 min

Steven Hofenk (M35)        1.27.53 min

Andre Meuleman (M35)       1.28.17 min

Anne van Schuppen (V45)    1.28.56 min

Saskia Schutte (V35)       1.28.57 min

Gert Schaap (M40)          1.29.04 min

Christiaan Kats (M45)      1.30.04 min (PR)

Anne van Schuppen (V50)    1.30.53 min (CR)

Harry Veldkamp (M40)       1.31.48 min

Evert-Jan Kasteel (M45)    1.31.55 min

Theo Jacobs (M50)          1.33.59 min

Marion Hofenk (V40)        1.34.23 min

Jan-Willem Dijkstra (M45)  1.36.45 min

Rob Philipsen (M50)        1.37.01 min

Arnold Bredewolt (M35)     1.37.22 min (PR)

Jan Witsenboer (M60)       1.37.50 min

Louis Boumeester (M40)     1.38.23 min

Ax Dill (M35)              1.39.51 min

Jos Harleman (M50)         1.40.36 min

Jan Lubbinge (M45)         1.40.41 min

Dennis van Lith (M40)      1.41.28 min

Roel Vorsthof (M40)        1.42.51 min

Gerbert Tiemens (M45)      1.44.15 min

Alex van Oosten (M40)      1.44.57 min

Max Dertien (M40)          1.49.30 min

Hans Popping (M50)         1.49.43 min

Frits Poppema (M50)        1.52.12 min

Gerrit Durberg (M55)       1.58.17 min

Bea Claessens (V55)        1.58.51 min (CR)

Roy van den Broeke (M55)   2.01.28 min

Lilian Cassee (V45)        2.08.14 min

Hanneke Philipsen (V50)    2.10.09 min

Yvonne van de Broek (V55)  2.29.15 min

 

25km 1.22.38 min en 1.33.07 min

Steven Hofenk (M35)        1.44.29 min

Marion Hofenk (V40)        1.53.12 min

Ax Dill (M35)              1.58.05 min

Arnold Bredewolt (M35)     1.58.45 min

Max Dertien (M40)          2.09.52 min

 

27,5km

Steven Hofenk (M35)        1.54.32 min

Marion Hofenk (V35)        2.02.16 min

Andre Meuleman (M35)       2.03.15 min

Evert-Jan Kasteel (M45)    2.07.37 min

Roel Vorsthof (M??)        2.25.28 min

 

30km 1.44.55 min en 1.46.24 min

Joris van der Meent (MSen) 1.53.12 (CR)

Steven Hofenk (M35)        2.06.00 min

Marion Hofenk (V40)        2.18.59 min

Ax Dill (M35)              2.20.57 min

Arnold Bredewolt (M35)     2.23.05 min

Max Dertien (M40)          2.36.09 min

 

42,195km 2.32.08 min en 2.34.26 min

Steven Hofenk (M35)        3.01.29 min

Ax Dill (M35)              3.16.33 min (PR)

Arnold Bredewolt (M35)     3.23.40 min (PR)

Marion Hofenk (V40)        3.25.02 min

Theo Jacobs (M50)          3.34.03 min

Max Dertien (M40)          3.45.08 min

 

60 km – en -

 

6 uursloop 68.679m en – m