Joni's Lijstje 2011

JONI’s LIJSTJE 2011

Ranglijst: indoor,op de baan en op de weg.

i00,00sec: is indoor.

 00,00sec: is outdoor.

g00,00sec: is op gras gelopen.

 00m h   : is horden.

 00,00sec (000p): is aantal punten.

----- = prestatie.

(PR)  = persoonlijk record.

(VL)  = met vliegende start

----- = Clubrecord (CR).

----- = Nationaal Record (NR).

XXX   = wordt niet gedaan.

 

30m 4,5 sec (Jongens) en 4,6 sec (Meiden)

Marije Bosboom (MC)       i5,19 sec

Rick Stegeman (JD)        i5,26 sec

Gerber Loman (MC)         i5,35 sec

Lisanne Maasland (MC)     i5,37 sec

Desi van Emmerik (PA)     i5,60 sec

Renee Temmen (MC)         i5,60 sec

Guido Overheem (JD)       i5,65 sec

Amber Jurriens (MC)       i5,65 sec

Marten Boeve (JD)         i5,66 sec

Liset van der Hulst (MD)  i5,77 sec

Niels van Triest (JD)     i5,80 sec

Emma van Emmerik (PA)     i5,83 sec

Ella Bartelds (PA)        i5,89 sec

Loes van Triest (PA)      i5,90 sec

Wiebe Gruben (PA)         i5,91 sec

Aniek Pannekoek (MD)      i5,94 sec

Eva van der Hulst (MD)    i5,95 sec

Iris Bredewolt (PB)       i5,99 sec

Jurgen Kok (PA)           i6,01 sec

Inge Wagenaar (MD)        i6,10 sec

Marieke Maasland (PA)     i6,12 sec

Diederik Overeem (PC)     i6,25 sec

Sanne Verhaaf (MD)        i6,26 sec

Jim van Emmerik (PC)      i6,30 sec

Janouk Kroes (PB)         i6,33 sec

Sam van Emmerik (PC)      i6,52 sec

Jan-Peter Loman (JD)      i6,57 sec

Susanne Gruben (PC)       i6,64 sec

Vera Bredewolt (PA)       i6,83 sec

Lude Loman (PC)           i6,98 sec

 

35m 4,7 sec en 5,0 sec

Nicky van Putten (PA)     i6,65 sec

Loes van Triest (PA)      i6,77 sec

Marieke Maasland (PB)     i6,85 sec

Ella Bartelds (PA)        i6,88 sec

Jurgen Kok (PB)           i6,89 sec

Lude Loman (PC)           i7,85 sec

 

35m h 6,14 sec en 7,55 sec

 

40m  5,4 sec en 5,8 sec

Desi van Emmerik (PB)      6,80 sec

Niels van Triest (PA)     i7,08 sec

Desi van Emmerik (PB)     i7,11 sec (CR)

Guido Overheem (PA)       i7,12 sec

Vinay Andeweg (PC)         7,2  sec

Emma van Emmerik (PB)      7,2  sec

Ella Bartelds (PA)        i7,35 sec

Emma van Emmerik (PB)     i7,49 sec

Bastiaan Jong (PB)         7,50 sec

Marieke Maasland (PB)      7,5  sec

Jurgen Kok (PB)            7,5  sec

Eva van der Hulst (PA)    i7,53 sec

Brent van Lith (PC)        7,6  sec

Tom Steensma (PB)          7,6  sec

Wiebe Gruben (PB)          7,6  sec

Gijs van de Wetering (PB)  7,7  sec

Bram van de Mars (PB)      7,7  sec

Marjolein Schaap (PB)      7,70 sec

Iris Bredewolt (PC)        7,8  sec

Jim van Emmerik (PC)       7,80 sec

Aniek Pannekoek (PA)      i7,85 sec

Diederik Overheem (PC)     7,9  sec

Jurre Tiemen (PB)          7,9  sec

Janouk Kroes (PC)          7,90 sec

Suzanna vd Wetering (PC)   8,0  sec

Wiebe Gruben (PB)         i8,20 sec

Sam van Emmerik (PC)       8,2  sec

Agnes Mateboer (PB)        8,3  sec

Iris Bredewolt (PC)       i8,30 sec

Roos Kamerling (PC)        8,30 sec

Kim Wagenaar (PB)          8,4  sec

Dion van Boven (PB)        8,4  sec

Janouk Kroes (PC)         i8,48 sec

Jorgen Oonk (PC)           8,50 sec

Sanne Wijnberg (PC)        8,5  sec

Vera Bredewolt (PB)        8,5  sec

Sam van Emmerik (PC)      i8,56 sec

Bram Lokhorst (PC)         8,6  sec

Sanne Verhaaf (PA)        i8,61 sec

Lude Loman (PC)            8,7  sec

Simon Lokhorst (PC)        8,8  sec

Jan-Peter Loman (PA)      i8,82 sec

Suzanne Gruben (PC)        9,00 sec

Bryan Bredewoud (PC)       9,0  sec

Lude Loman (PC)           i9,07 sec

Oscar van de Wetering (PC) 9,1  sec

Tom Engelhart (PC)         9,2  sec

Ruben Mateboer (PC)        9,2  sec

Mike Bredewoud (PC)        9,2  sec

Fiona Dertien (PC)         9,20 sec

David Dalhuisen (PC)       10,90sec

 

40m h 6,6 sec en 6,5 sec

Desi van Emmerik (PB)      7,5  sec (CR)

Emma van Emmerik (PB)      8,18 sec

Jurgen Kok (PB)            8,3  sec

Brent van Lith (PC)        8,5  sec (CR)

Marieke Maasland (PB)      8,5  sec

Wiebe Gruben (PB)          8,5  sec

Jim van Emmerik (PC)       8,6  sec

Janouk Kroes (PC)          8,6  sec

Bastiaan Jong (PB)         8,8  sec

Kim Wagenaar (PB)          9,0  sec

Tobias Overheem (PC)       9,3  sec

Vera Bredewolt (PB)        9,37 sec

Iris Bredewolt (PC)        9,4  sec

Diederik Overheem (PC)     9,4  sec

Marjolein Schaap (PB)      9,4  sec

Yvo Bram Lokhorst (PC)     9,7  sec

Sam van Emmerik (PC)       9,79 sec

Fiona Dertien (PC)         10,0 sec

Lude Loman (PC)            10,1 sec

Simon Lokhorst (PC)        11,2 sec

 

50m  6,1 sec en 6,97 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB)i6,52 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)      i6,78 sec (PR600p)

 

50m h 7,87 sec en 7,86 sec

 

60m 7,2 sec en 8,0 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB)i7,50 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)      i7,78 sec (PR)

Willemijn van Laar (MA)   i8,26 sec (PR)

Fred van Gasteren (M60)   i8,38 sec (CR)

Linda Rodijk (VSen)       i8,65 sec

Elsbeth Noppers (MD)       8,9  sec (PR)

Julia Lubbinge (MD)        9,2  sec

Lisanne Maasland (MD)      9,2  sec

Yannick Andeweg (PA)       9,5  sec

Rick Stegeman (PA)         9,5  sec

Gerber Loman (MC)         i9,78 sec

Amber Jurriens (MD)        9,8  sec

Nicky van Putten (PA)      9,9  sec

Renee Temmen (MD)          9,9   sec

Tessa Harmsen (PA)         10,0  sec

Giedo Overheem (PA)        10,0  sec

Amber Jurriens (MD)       i10,01 sec

Niels van Triest (PA)      10,2  sec

Melisa Haan (MD)           10,2  sec

Renee Temmen (MD)         i10,21 sec

Ella Bartelds (PA)         10,3  sec

Liset van der Hulst (MD)   10,3  sec

Niels van Triest (PA)     i10,38 sec

Eva van der Hulst (PA)     10,6  sec

Loes van Triest (PA)       10,6  sec

Mariska Kamminga (PA)      10,7  sec

Inge Wagenaar (MD)         10,7  sec

Laura Slijkhuis (MD)       10,8  sec

Ella Bartelds (PA)        i10,85 sec (PR)

Aniek Pannekoek (PA)       10,9  sec

Lotte Slegers (PA)         11,0  sec

Lotte Slegers (PA)        i11,02 sec

Tijmen de Jong (PA)       i11,21 sec

Eva van der Hulst (PA)    i11,22 sec

Marlinde de Jong (PA)      11,6  sec

Sanne Verhaaf (PA)         11,8  sec

Sanne Verhaaf (PA)        i11,97 sec

Jan-Peter Loman (PA)       12,1  sec

Jan-Peter Loman (PA)      i12,46 sec

 

60m h 8,65 sec en 8,81 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB)i8,68 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       9,66 sec (CR-0,5)

Willemijn van Laar (MA)   i9,74 sec (PR)

Joni van Loon (MSen)      i9,86 sec (PR)

Isabelle Spierings (MC)    9,91 sec (CR)

Kiki Wesselo (MC)          10,11 sec (PR)

Linda Rodijk (VSen)        11,07 sec (CR)

Guido Overheem (PA)        11,80 sec

Nicky van Putten (PA)      11,90 sec

Sanne Verhaaf (PA)         12,3  sec

Niels van Triest (PA)      12,40 sec

Lisanne Maasland (MD)      12,4  sec

Rick Stegeman (PA)         12,50 sec

Elsbeth Noppers (MD)       12,6  sec

Aniek Pannekoek (PA)       13,0  sec

Loes van Triest (PA)       13,10 sec

Ella Bartelds (PA)         13,20 sec

Eva van der Hulst (PA)     13,20 sec

Renee Temmen (MD)          13,54 sec

Teun Dertien (PA)          13,80 sec

Liset van der Hulst (MD)   14,2  sec

Amber Jurriens (MD)        14,3  sec

Jan-Peter Loman (PA)       14,6  sec

Inge Wagenaar (MD)         14,9  sec

 

80m 10,0 sec en 10,30 sec

Isabelle Spierings (MC)    10,71 sec

Kiki Wesselo (MC)          10,88 sec (PR)

Gerber Loman (MC)          12,1  sec

Marije Bosboom (MC)        12,1  sec

Jens de Wilde (JD)         13,2  sec

Marten Boeve (JD)          13,7  sec

Louis Wibier (JD)          14,4  sec

 

80m h 12,17 sec en 12,2 sec

Isabelle Spierings (MC)    12,55 sec (PR)

Kiki Wesselo (MC)          13,24 sec (PR)

Marije Bosboom (MC)        15,5  sec

Gerber Loman (MC)          16,0  sec

Marten Boeve (JD)          19,8  sec

Louis Wibier (JD)          26,4  sec

 

100m  11,2 sec en 12,59 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB) 11,64 sec (PR+1,3)

Joni van Loon (MSen)       12,16 sec (-0,3)

Thomas van Laar (JB)       12,5  sec

Jochem Stegeman (JA)       12,6  sec

Willemijn van Laar (MA)    12,71 sec (CR+1,0)

Willemijn van Laar ((VSen))12,89 sec (CR)

Isabelle Spierings (MC)    13,22 sec (PR+2,0)

Thomas Spierenburg (JC)    13,7  sec (PR)

Linda Rodijk (VSen)        13,92 sec (+2,0)

Kiki Wesselo (MC)          13,98 sec (PR+0,0)

Sietze Veerman (JB)        14,0  sec (PR)

Jarno Pannekoek (JC)       14,2  sec (PR)

Sacha Popping (VSen)       14,57 sec (+2,3)

Rolf van der Hulst (JC)    16,8  sec

 

100m h 14,31 sec en 14,38 sec

Joni van Loon ((JC))       14,3  sec (PR)

Willemijn van Laar ((VSen))15,23 sec (PR+2,3)

Willemijn van Laar (MA)    15,59 sec (PR)

Linda Rodijk (VSen)        18,6  sec

Jarno Pannekoek (JC)       20,5  sec

Thomas Spierenburg (JC)    20,8  sec

Mariska Werler (MB)        20,8  sec

Sacha Popping (VSen)       21,4  sec

Heidy Rodijk (MA)          22,4  sec

Rolf van der Hulst (JC)    42,9  sec

 

110m h 15,5 sec en XXX

Arend-Jan Spierenburg (JB) 15,86 sec (PR-1,2)

Joni van Loon (MSen)       17,43 sec (PR+0,4)

Joni van Loon (MSen)       17,50 sec (-1,2)

Jochem Stegeman (JA)       19,6  sec

Thomas van Laar (JB)       19,9  sec

 

150m 17,3 sec en 19,1 sec

Joni van Loon (MSen)       17,6  sec (PR)

Isabelle Spierings (MC)    19,5  sec (PR)

Marije Bosboom (MC)        22,5  sec (PR)

Gerber Loman (MC)          23,4  sec (PR)

 

200m 22,70 sec en 25,62 sec

Arend-Jan Spierenburg (JB) 23,23 sec (PR-0,4)

Arend-Jan Spierenburg((MS))23,43 sec (CR+0,4)

Joni van Loon (MSen)       24,74 sec (-1,2)

Joni van Loon (MSen)      i25,00 sec

Joost Lambooij (JB)        25,44 sec (PR-0,2)

Thomas van Laar (JB)       25,83 sec (PR+0,7)

Willemijn van Laar (MA)    25,85 sec (CR+1,6)

Isabelle Spierings (MC)    27,21 sec (PR+0,2)

Linda Rodijk (VSen)        29,45 sec (PR-0,1)

Kiki Wesselo (MC)          29,48 sec (PR+0,0)

Mala Noija (VSen)          30,92 sec (+0,6)

Mariska Werler (MB)        32,6  sec

Lisette Dijkstra (MB)      33,7  sec

Sacha Popping (VSen)       34,0  sec    

Heidy Rodijk (MA)          34,2  sec

Els Viester (VSen)        i34,39 sec (PR)

 

200m h 27,80 sec (27,18) en 31,11 sec (29,92)

Arend-Jan Spierenburg(MSen)27,18 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       27,6  sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       27,80 sec (PR)

Willemijn van Laar ((VSen))29,92 sec (CR)

 

300m 37,10 sec (36,41) en 45,24 sec (42,94)

Arend-Jan Spierenburg (JB) 36,41 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       39,3  sec

Willemijn van Laar (MA)    42,94 sec (CR)

 

300m h 41,33 sec (40,42) en 47,2 sec (45,67)

Arend-Jan Spierenburg (JB) 40,42 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       42,99 sec

Willemijn van Laar (MA)    45,67 sec (CR)

Isabelle Spierings (MC)    50,70 sec (PR)

Kiki Wesselo (MC)          51,54 sec (PR)

 

400m 51,2 sec (50,71) en 1.00,8 min (59,73)

Arend-Jan Spierenburg (JB)i50,71 sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg (JB) 50,94 sec (CR)

Arend-Jan Spierenburg ((MS)51,32 sec (CR)

Thomas van Laar (JB)       56,56 sec (PR)

Joni van Loon (MSen)      i56,86 sec

Joni van Loon (MSen)       57,42 sec

Joost Lambooij (JB)        58,11 sec (PR)

Willemijn van Laar ((VSen))59,73 sec (CR)

Willemijn van Laar (MA)   i1.01,11 min (CR)

Willemijn van Laar (MA)    1.01,43 min (PR)

Linda Rodijk (VSen)        1.10,13 min (PR)

Els Viester (VSen)        i1.15,16 min (PR)

Jim van Emmerik (PB)       1.28    min

Sam van Emmerik (PB)       1.32    min

Iris Bredewolt (PB)        1.35    min

 

400m h 59,4 sec (55,85) en 1.07,80 (1.04.55) min

Arend-Jan Spierenburg (JB) 55,85 sec (CR)

Willemijn van Laar (MA)    1.04,55 min (CR)

Joni van Loon (MSen)       1.07,09 min

 

500m 1.10,3 min en - min

 

600m 1.23,6 min en 1.44,1 min

Elsbeth Noppers (MD)       1.50,5  min (CR)

Gerber Loman (MC)          1.55,4  min

Els Viester (VSen)        i1.58,85 min (CR)

Gerber Loman (MC)         i1.59,64 min

Marije Bosboom (MC)        2.08,3  min

Lisanne Maasland (MD)      2.11,6  min

Renee Temmen (MD)         i2.13,19 min

Desi van Emmerik (PB)     i2.13,87 min (CR)

Jim van Emmerik (PC)       2.15,87 min

Liset van der Hulst (MD)   2.16,0  min

Renee Temmen (MD)          2.16,5  min

Emma van Emmerik (PB)     i2.17,46 min

Sam van Emmerik (PC)       2.19,57 min

Janouk Kroes (PC)          2.23,6  min

Brent van Lith (PC)        2.24,8  min

Melisa Haan (MD)           2.26,2  min

Iris Bredewolt (PC)        2.27,56 min

Bram Lokhorst (PC)         2.28,1  min

Amber Jurriens (MD)        2.28,9  min

Niels van Triest (PA)     i2.30,35 min

Mike Bredewoud (PC)        2.31,50 min

Sam van Emmerik (PC)      i2.32,15 min

Inge Wagenaar (MD)         2.32,2  min

Laura Slijkhuis (MD)       2.33,3  min

Jim van Emmerik (PC)      i2.39.17 min

Jan-Peter Loman (PA)      i2.39,28 min

Iris Bredewolt (PC)       i2.40,66 min

Wiebe Gruben (PB)         i2.41,81 min

Bram Lokhorst (PC)        i2.42,81 min

Diederik Overheem (PC)     2.44,7  min

Vinay Andeweg (PC)         2.45,9  min

Roos Kamerling (PC)        2.46,0  min

Oscar van de Wetering (PC) 2.47,5  min

Ella Bartelds (PA)        i2.49,04 min

Suzanna vd Wetering (PC)   2.50,8  min

Lude Loman (PC)            2.52,9  min

Simon Lokhorst (PC)        2.58,60 min

Jorgen Oonk (PC)           2.59,60 min

Jorgen Kok (PC)            3.00,5  min

Suzanne Gruben (PC)        3.02,5  min

Fiona Dertien (PC)         3.03,4  min

Tom Engelhart (PC)         3.03,7  min

Sanne Verhaaf (PA)        i3.13,09 min

Ruben Mateboer (PC)        3.27,40 min

Bryan Bredewoud (PC)       3.38,9  min

David Dalhuisen (PC)       3.55,0  min

 

800m 1.53,03 min en 2.25,23 min

Thomas van Laar (JB)       2.04,18 min (PR)

Thomas van Laar (JB)      i2.05,86 min (PR)

Joni van Loon (MSen)       2.15,23 min

Joni van Loon (MSen)      i2.17,87 min (PR)

Willemijn van Laar (MA)    2.33,3  min (PR)

Mariska Werler (MB)        2.58,05 min (PR)

Rolf van der Hulst (JC)    2.59,4  min (PR)

Heidy Rodijk (MA)          3.27,1  min

 

1000m 2.31,2 min en 3.12,6 min

Joni van Loon (MSen)       2.49,5  min

Bas Mekking (MSen)         2.50,9  min (PR)

Martijn Schakelaar (M35)   3.06,5  min (PR)

Gerard Kroes (M40)         3.07,4  min

Cor van Emmerik (M35)      3.17,3  min (PR)

Steven Hofenk (M35)        3.17,4  min

Andre Meuleman (M40)       3.19,1  min (PR)

Saskia Schutte (V35)       3.19,2  min (CR)

Gerber Loman (MC)          3.22,8  min (PR)

Jan-Willem Dijkstra (M45)  3.25,4  min (PR)

Jarno Pannekoek (JC)       3.30,4  min

Christiaan Kats (M45)      3.31,4  min (PR)

Els Viester (VSen)         3.32,3  min (PR)

Elsbeth Noppers (MD)       3.35,16 min

Desi van Emmerik (PB)      3.43,92 min (PR)

Thomas Spierenburg (JC)    3.44,5  min

Desi van Emmerik (PB)     i3.53,34 min (CR)

Nicky van Putten (PA)      3.53,90 min

Ingrid Bunnik (V40)        3.55,7  min (PR)

Wiebe Gruben (PB)          3.59,4  min

Niels van Triest (PA)     i4.03,30 min

Eva van der Hulst (PA)     4.03,40 min

Aniek Pannekoek (PA)       4.03,4  min

Niels van Triest (PA)      4.03,6  min

Nicky van Putten (PA)     i4.03,76 min

Emma van Emmerik (PB)     i4.04,41 min (PR)

Liset van der Hulst (MD)   4.05,49 min

Eva van der Hulst (PA)    i4.06,78 min

Jim van Emmerik (PC)       4.07,14 min

Bastiaan Jong (PB)         4.08,70 min

Emma van Emmerik (PB)      4.09,52 min

Jurgen Kok (PB)            4.10,0  min

Gijs van de Wetering (PB)  4.10    min

Lisanne Maasland (MD)      4.14,9  min

Maureen Kamphuis (PA)      4.15,2  min

Rick Stegeman (PA)         4.15,8  min

Lotte Slegers (PA)         4.16,7  min

Tessa Harmsen (PA)         4.18,8  min

Jan-Peter Loman (PA)      i4.19,06 min

Inge Wagenaar (MD)         4.20,59 min

Wiebe Gruben (PB)         i4.22,67 min (CR)

Jens de Wilde (JD)         4.23,2  min

Giedo Overheem (PA)        4.23,6  min

Ella Bartelds (PA)        i4.24,97 min

Marjolein Schaap (PB)      4.25,0  min

Ella Bartelds (PA)         4.25,5  min

Marjolein Schaap (PB)      4.27,70 min

Dion van Boven (PB         4.28,50 min

Jan-Peter Loman (PA)       4.32,9  min

Marieke Maasland (PB)      4.39,8  min

Iris Bredewolt (PC)        4.43,53 min

Marten Boeve (JD)          4.48,0  min

Vera Bredewolt (PB)        4.50,3  min

Jurre Tiemen (PB)          4.50,4  min

Mariska Kamminga (PA)      4.54,2  min

Loes van Triest (PA)       4.55,40 min

Tom Steensma (PB)          4.55,7  min

Louis Wibier (JD)          4.57,8  min

Kim Wagenaar (PB)          5.05,4  min

Sanne Verhaaf (PA)         5.10,6  min

Esmee Oonk (PB)            5.25,0  min

Agnes Mateboer (PB)        5.29,0  min

Bram van de Mars (PB)      5.34    min

Marlinde de Jong (PA)      5.39,5  min

Yannick Andeweg (PA)       6.44,2  min

 

1000m steeple 3.10,5 min en - min

 

1500m 3.47,45 min en 5.34,50 min

Thomas van Laar (JB)       4.33,35 min (PR)

Joni van Loon (MSen)      i4.53,01 min

Arend-Jan Spierenburg (JB) 5.05,6  min (PR)

Joni van Loon (MSen)       5.07,96 min

Els Viester (VSen)         5.37,10 min (PR)

 

1500m steeple 4.20,3 min en XXX

 

1 EM 4.20,3 min en 5.18,0 min

 

2000m 5.27,8 min en 6.43,0 min

Wim de Weerdt (M55)        6.18,8  min (CR)

Bas Mekking (MSen)         6.21,6  min

 

2000m steeple 5.53,7 min en - min

Joni van Loon (MSen)      i7.04,8  min (CR)

 

3000m 8.21,99 min en 10.24,3 min

Joris van de Meent (MSen)  9.39,0  min

Martijn Schakelaar (M35)   9.55,1  min (PR)

Wim de Weerdt (M55)        10.14,3  min (CR)

Joni van Loon (MSen)       10.34,60 min

Bas Mekking (MSen)         10.45,9  min

Joni van Loon (MSen)      i10.51,87 min (PR)

Steven Hofenk (M35)        10.55,2  min

Gerard Kroes (M40)         10.57,9  min

Ax Dill (M35)              10.58,6  min

Cor van Emmerik (M35)      11.03,0  min

Saskia Schutte (V35)       11.03,7  min (CR)

Jan-Willem Dijkstra (M45)  11.24,6  min

Christiaan Kats (M45)      11.35,4  min (PR)

Harry Veldkamp (M40)       11.39,6  min

Gerrit Durberg (M55)       11.47,0  min

Els Viester (VSen)         12.04,87 min (PR)

Erik Berendsen (M45)       12.16,8  min (PR)

John Steentjes (M60)       12.47,0  min

Willem Wiesse (M50)        13.13,2  min

Jan Baack (M60)            13.57,6  min

 

3000m steeple 9.54,7 min en - min

Joni van Loon (MSen)       11.05,76 min (PR)

 

Coopertest 3778m en 3033m

Gerard Kroes (M40)         3325m (PR)

Joni van Loon (MSen)       3200m

Harry Veldkamp (M40)       3164m

Dennis Pieterson (MSen)    3146m (PR)

Arnold Bredewolt (M35)     3100m

Gerbert Tiemens (M45)      3061m

Joost Lambooij (JB)        3041m (PR)

Udo Husman (MSen)          3015m

Theo Jacobs (M50)          2995m

Jaap Kooiman (M55)         2871m

Gerber Loman (MC)          2855m

Rolf van der Hulst (JD)    2842m (PR)

Dennis van Lith (M40)      2798m

Elsbeth Noppers (MC)       2792m

Gerrit Tenkink (M45)       2721m

Willem Wiese (M50)         2716m

Desi van Emmerik (PB)      2649m (PR)

Nicky van Putten (PA)      2628m

Gijs van de Wetering (PA)  2610m

Jim van Emmerik (PC)       2597m (PR)

Eva van der Hulst (PA)     2539m

Sam van Emmerik (PC)       2521m (PR)

Jan Baack (M60)            2521m

Wiebe Gruben (PB)          2516m (PR)

Liset van der Hulst (MD)   2498m

Desi van Emmerik (PA)      2486m

Lisanne Maasland (MD)      2481m

Niels van Triest (PA)      2475m

Wiebe Gruben (PA)          2469m

Jurgen Kok (PA)            2458m

Bastiaan Jong (PA)         2455m

Jurgen Kok (PB)            2442m

Brent van Lith (PB)        2436m

Ella Bartelds (PA)         2403m

Gijs van de Wetering (PB)  2396m

Rik Stegeman (PA)          2356m

Emma van Emmerik (PB)      2353m

Marieke Maasland (PB)      2348m

Bastiaan Jong (PB)         2333m

Giedo Overheem (PA)        2328m

Aniek Pannekoek (PA)       2285m

Tijmen de Jong (PA)        2268m

Oscar van de Wetering (PC) 2259m

Renee Temmen (MD)          2256m

Janouk Kroes (PB)          2252m

Jan-Peter Loman (PA)       2252m

Marjolein Schaap (PA)      2251m

Christel Baack (VSen)      2235m

Loes van Triest (PA)       2230m

Damian Jager (P?)          2225m

Joep (PB)                  2223m

Jurre Tiemens (PB)         2223m

Emma van Emmerik (PA)      2206m

Teun (PA)                  2195m

Agnes (PB)                 2183m

Dessa Elskamp (PA)         2176m

Britt (PC)                 2165m

Bea Claessens (V55)        2151m

Iris Bredewolt (PA)        2150m

Iris Bredewolt (PC)        2147m

Amber Jurriens (MD)        2140m

Manuel (PB)                2137m

Inge Wagenaar (PA)         2134m

Melanie Stegeman (MD)      2124m

Marit van de Horst (P?)    2083m

Marten Boeve (JD)          2081m

Marjolein Schaap (PB)      2080m

Fleur Koedoot (PB)         2077m

Tom Steensma (PA)          2069m

Laura Slijkhuis (MD)       2061m

Roos Kamerling (PB)        2048m

Bastiaan de Jong (PB)      2045m

Rick Bes (JD)              2043m

Lude Loman (PC)            2031m

Diederik Overheem (PC)     2018m

Jurre Tiemens (PB)         2012m

Bram van de Mars (PA)      1995m

Suzanna van de Wetering(PB)1990m

Jurre Tiemen (PA)          1986m

Esmee Oonk (P?)            1972m

Fleur Koedoot (PA)         1967m

Daan Vos (PA)              1966m

Manuel Tekelenburg (P?)    1934m

Bram Lokhorst (PC)         1931m

Jurgen Oonk (PC)           1930m

Agnes Mateboer (PA)        1927m

Suzanne Gruben (PC)        1925m

Tom Engelhart (PC)         1924m

Mariska (P?)               1870m

Aniek de Jonge (PA)        1862m

Manuel Stekelenburg (PA)   1857m

Twan Koesveld (P?)         1847m

Tom Steensma (PB)          1790m

Sanne Verhaaf (PA)         1787m

Marit Brummel (PA)         1776m

Kik (PC)                   1764m

Loes van Triest (PA)       1748m

Twan (PA)                  1746m

Vera Bredewolt (PB)        1742m

Maud (PC)                  1741m

Willian van Norel (PC)     1740m

Kim (PB)                   1726m

Marit Brummel (PB)         1721m

Marieke Maasland (PA)      1705m

Jenell Mayanda (P?)        1700m

Carmen Witteveen (P?)      1645m

Levi Sterken (P?)          1645m

Carmen (PA)                1633m

Vera Bredewolt (PA)        1630m

Monica Kolk (P?)           1630m

Mike Bredewolt (PC)        1629m

Marlinde (PA)              1628m

Monica Kolk (PA)           1627m

Julia (PA)                 1626m

Mike Bredewoud (PB)        1597m

Juno Sabandar (PA)         1566m

Bryan Bredewoud (PB)       1538m

Ruben (PC)                 1471m

Marlinde de Jong (PA)      1453m

Fiona Dertien (PC)         1347m

Farzin (PC)                1331m

Noa van Ark (PC)           1293m

David (P?)                 1268m

Storm Mekking (PC)         1259m

Stefano Draaier (PA)       1229m

Simon (PC)                 1180m

Fiona (PC)                 985m

 

5000m 14.39,41 min en 16.27,0 min

Bas Mekking (MSen)         16.14,0  min (PR)

Jan van Ommen (M40)        16.15    min

Joris van de Meent (MSen)  16.37    min (PR)

Martijn Schakelaar (M35)   16.55    min (PR)

Wim de Weerdt (M55)        17.08,5  min (CR)

Joni van Loon (MSen)       17.41,2  min

Tjibbe de Vries (M55)      18.29,2  min

Steven Hofenk (M35)        18.49,9  min

Saskia Schutte (V35)       18.53,9  min

Joni van Loon (MSen)      i18.53,95 min (PB)

Ax Dill (M35)              19.06,0  min

Dennis Pieterson (MSen)    19.11,7  min (PR)

Andre Meuleman (M40)       19.17,7  min

Gerard Kroes (M40)         19.26,7  min

Cor van Emmerik (M35)      19.31,4  min (PR)

Jan-Willem Dijkstra (M45)  20.03,4  min

Harry Veldkamp (M40)       20.33,9  min

Jaap Kooiman (M50)         21.03,8  min

Els Viester (VSen)         21.28,0  min (PR)

Willem Wiesse (M50)        22.21,8  min

Jan Baack (M65)            24.12,2  min

Rene Hondelink (M60)       26.28,8  min (PR)

Bea Claessens (V55)        27.00,9  min (CR)

 

10000m 31.16,90 min en 33.01,53 min

Joni van Loon (MSen)       38.24,54 min

 

Uurloop 17.152m min en 10.748m

Jan Baack (M65)            11.861m

 

6-uursloop (baan) 64.110m en - (50.905m)

Anita Berendsen (V40)      50.905m (CR)

 

24-uursloop (baan) 188.689m en -

 

3000m Snelwandelen 17.21,59 min en -

 

4x 40m 26,8 sec en 27,9 sec

 

4x 60m 36,2 sec en 32,65 sec

35,65 sec: Lisanne Maasland, Elsbeth Noppers, Amber Jurriens, Julia Lubbinge (MD)

 

4x 80m 41,7 sec en 40,9 sec

44,56 sec: Marije Bosboom, Gerber Loman, Kiki Wesselo, Isabelle Spierings (MC).

 

4x 100m 44,4 sec en 51,72 sec

55,07 sec (VSen): Linda Rodijk (VSen), Mariska Werler (MB), Willemijn van Laar (MA), Sacha Popping (VSen).

 

4x 200m 1.36,1 min en - min

 

4x 400m 3.41,61 min en - min

 

3x 800m 6.39,5 min en - min

 

4x 15km 4.04.44 u en - u

 

Zweedse Estafette (400, 300, 200, 100m) 2.09,2 min en 2.41,31 min (2.36,04min)

2.09,54min Arend-Jan Spierenburg (JB), Joni van Loon (MSen), Joost Lambooij (JB), Thomas van Laar (JB) (CR/MSen)

2.10,25min Arend-Jan Spierenburg (JB), Thomas van Laar (JB),Joost Lambooij (JB), Ruben Zwarts (MSen) (CR/MSen)

2.36,04min Willemijn van Laar (MA), Sabrina Bol (VSen), Sacha Popping (VSen), Els Viester (VSen) (CR/VSen)

2.42,36min Els Viester (VSen), Willemijn van Laar (MA), Linda Rodijk (VSen), Sacha Popping (VSen) (CR/VSen)

 

Olympische Estafette (800, 400, 200, 200m) – min en – min

 

Marathon Estafette baan (400m) 2.05.43 u en --

 

Ekiden Marathon Estafette 2.21.37 u en --

 

Verspringen 6,96m en 5,64m

Joni van Loon (MSen)       6,11m (PR)

Arend-Jan Spierenburg (JB) 5,94m

Joni van Loon (MSen)      i5,88m (686p)

Jochem Stegeman (JA)       5,06m

Thomas van Laar (JB)       4,77m

Kiki Wesselo (MC)          4,47m

Thomas Spierenburg (JC)    4,44m

Lisanne Maasland (MD)      4,37m

Manon Eggink (MB)          4,33m

Jarno Pannekoek (JC)       4,26m

Mala Noija (VSen)          4,26m

Linda Rodijk (VSen)        4,23m

Willemijn van Laar (MA)    4,20m

Sabrina Bol (VSen)         4,20m

Linda Rodijk (VSen)       i4,16m

Sacha Popping (VSen)       4,09m

Marije Bosboom (MC)        3,94m

Gerber Loman (MC)          3,84m

Mariska Werler (MB)        3,83m

Giedo Overheem (PA)        3,70m

Gerard Kroes (M40)         3,66m

Rick Stegeman (PA)         3,65m

Elsbeth Noppers (MD)       3,60m

Jens de Wilde (JD)         3,58m

Yannick Andeweg (PA)       3,57m

Heidy Rodijk (MA)          3,53m

Desi van Emmerik (PB)      3,51m

Julia Lubbinge (MD)        3,50m

Renee Temmen (MD)          3,43m

Nicky van Putten (PA)      3,41m

Melisa Haan (MD)           3,38m

Desi van Emmerik (PB)     i3,33m (CR)

Rolf van der Hulst (JC)    3,33m

Dessa Elskamp (PA)         3,31m

Niels van Triest (PA)      3,30m

Amber Jurriens (MD)        3,29m

Eva van der Hulst (PA)     3,28m

Emma van Emmerik (PB)      3,25m

Niels van Triest (PA)     i3,24m

Jurgen Kok (PB)            3,24m

Manon Logtenberg (VSen)    3,20m

Monica Kolk (PA)           3,14m

Marten Boeve (JD)          3,11m

Ella Bartelds (PA)         3,04m

Marieke Maasland (PB)      3,01m

Tom Steensma (PB)          2,99m

Loes van Triest (PA)       2,97m

Emma van Emmerik (PB)     i2,96m

Aniek Pannekoek (PA)       2,96m

Lotte Slegers (PA)         2,93m

Ella Bartelds (PA)        i2,92m

Brent van Lith (PC)        2,92m

Marjolein Schaap (PB)      2,91m

Loes van Triest (PA)       2,91m

Wiebe Gruben (PB)          2,90m

Vinay Andeweg (PC)         2,89m

Liset van der Hulst (MD)   2,89m

Sanne Verhaaf (PA)         2,88m

Bastiaan Jong (PB)         2,87m

Tessa Harmsen (PA)         2,87m

Laura Slijkhuis (MD)       2,86m

Inge Wagenaar (MD)         2,85m

Bram van de Mars (PB)      2,79m

Esmee Oonk (PB)            2,76m

Mariska Kamminga (PA)      2,73m

Iris Bredewolt (PC)        2,69m

Diederik Overheem (PC)     2,68m

Wiebe Gruben (PB)         i2,65m

Gijs van de Wetering (PB)  2,64m

Jan-Peter Loman (PA)       2,64m

Marlinde de Jong (PA)      2,63m

Iris Bredewolt (PC)       i2,61m

Vera Bredewolt (PB)        2,59m

Juno Sabandar (PB)         2,59m

Daan Vos (PB)              2,59m

Jurre Tiemen (PB)          2,54m

Janouk Kroes (PC)          2,50m

Sam van Emmerik (PC)       2,47m

Bram Lokhorst (PC)         2,46m

Jim van Emmerik (PC)       2,46m

Jan-Peter Loman (PA)      i2,45m

Dion van Boven (PB)        2,42m

Kim Wagenaar (PB)          2,39m

Suzanna vd Wetering (PC)   2,38m

Lude Loman (PC)            2,36m

Louis Wibier (JD)          2,36m

Tobias Overheem (PC)       2,33m

Roos Kamerling (PC)        2,29m

Jurgen Kok (PC)            2,28m

Sanne Verhaaf (PA)        i2,25m

Suzanne Gruben (PC)        2,24m

Agnes Mateboer (PB)        2,19m

Jorgen Oonk (PC)           2,16m

Roos Kamerling (PC)        2,15m

Fiona Dertien (PC)         2,12m

Tom Engelhart (PC)         2,06m

Lude Loman (PC)           i2,05m

Simon Lokhorst (PC)        1,95m

Mike Bredewoud (PC)        1,94m

Janouk Kroes (PC)         i1,92m

Bryan Bredewoud (PC)       1,92m

Sanne Wijnberg (PC)        1,84m

Oscar van de Wetering (PC) 1,81m

Sam van Emmerik (PC)      i1,77m

David Dalhuisen (PC)       1,75m

Ruben Mateboer (PC)        1,68m

Farzin Amiri (PC)          1,61m

 

Hoogspringen 1,80m en 1,60m

Joni van Loon (MSen)       1,80m (CR)

Joni van Loon (MSen)      i1,75m (CR)

Jochem Stegeman (JA)       1,70m

Arend-Jan Spierenburg (JB) 1,50m

Renee Hondelink (M60)     i1,47m

Willemijn van Laar (MA)    1,45m

Renee Hondelink (M60)      1,44m

Marije Bosboom (MC)        1,40m

Marije Bosboom (MC)       i1,35m

Lisanne Maasland (MD)      1,35m

Thomas van Laar (JB)       1,35m

Sabrina Bol (VSen)         1,35m

Rick Stegeman (PA)         1,30m (CR)

Sacha Popping (VSen)       1,30m

Rick Stegeman (JD)        i1,25m

Gerber Loman (MC)         i1,25m

Lisanne Maasland (MC)     i1,25m

Elsbeth Noppers (MD)       1,25m

Renee Temmen (MD)          1,25m

Gerber Loman (MC)          1,25m

Thomas Spierenburg (JC)    1,25m

Renee Temmen (MD)         i1,20m

Guido Overheem (JD)       i1,20m

Amber Jurriens (MC)       i1,20m

Guido Overheem (PA)        1,20m

Niels van Triest (PA)      1,20m

Jens de Wilde (JD)         1,20m

Jarno Pannekoek (JC)       1,20m

Heidy Rodijk (MA)          1,20m

Niels van Triest (PA)     i1,15m

Niels van Triest (JD)     i1,15m

Renee Temmen (MC)         i1,15m

Yannick Andeweg (PA)       1,15m

Julia Lubbinge (MD)        1,15m

Liset van der Hulst (MD)   1,15m

Rolf van der Hulst (JC)    1,15m

Mariska Werler (MB)        1,15m

Linda Rodijk (VSen)        1,15m

Ella Bartelds (PA)        i1,10m

Aniek Pannekoek (MD)      i1,10m

Sanne Verhaaf (MD)        i1,10m

Inge Wagenaar (MD)        i1,10m

Desi van Emmerik (PB)      1,10m

Nicky van Putten (PA)      1,10m

Maureen Kamphuis (PA)      1,10m

Renee Temmen (MD)          1,10m

Laura Slijkhuis (MD)       1,10m

Inge Wagenaar (MD)         1,10m

Marten Boeve (JD)          1,10m

Sanne Verhaaf (PA)        i1,05m

Desi van Emmerik (PA)     i1,05m

Liset van der Hulst (MD)  i1,05m

Eva van der Hulst (MD)    i1,05m

Jan-Peter Loman (PB)       1,05m

Ella Bartelds (PA)         1,05m

Sanne Verhaaf (PA)         1,05m

Aniek Pannekoek (PA)       1,05m

Nicky van Putten (PA)      1,05m

Mariska Kamminga (PA)      1,05m

Melisa Haan (MD)           1,05m

Marten Boeve (JD)          1,05m

Jurgen Kok (PB)           i1,00m

Aniek Pannekoek (PA)      i1,00m

Loes van Triest (PA)      i1,00m

Emma van Emmerik (PA)     i1,00m

Jan-Peter Loman (JD)      i1,00m

Bastiaan Jong (PB)         1,00m

Jurgen Kok (PB)            1,00m

Bram van de Mars (PB)      1,00m

Jan-Peter Loman (PA)       1,00m

Teun Dertien (PA)          1,00m

Eva van der Hulst (PA)     1,00m

Lotte Slegers (PA)         1,00m

Tessa Harmsen (PA)         1,00m

Niels van Triest (PA)      1,00m

Desi van Emmerik (PB)     i0,95m

Lotte Slegers (PA)        i0,95m

Eva van der Hulst (PA)    i0,95m

Marieke Maasland (PA)     i0,95m

Wiebe Gruben (PA)         i0,95m

Jurgen Kok (PA)           i0,95m

Janouk Kroes (PC)          0,95m

Vinay Andeweg (PC)         0,95m

Brent van Lith (PC)        0,95m

Emma van Emmerik (PB)      0,95m

Marieke Maasland (PB)      0,95m

Gijs van de Wetering (PB)  0,95m

Marlinde de Jong (PA)      0,95m

Amber Jurriens (MD)        0,95m

Diederik Overeem (PC)     i0,90m

Jan-Peter Loman (PA)      i0,90m

Iris Bredewolt (PC)        0,90m

Vera Bredewolt (PB)        0,90m

Wiebe Gruben (PB)          0,90m

Jurre Tiemen (PB)          0,90m

Tom Steensma (PB)          0,90m

Loes van Triest (PA)       0,90m

Louis Wibier (JD)          0,90m

Marieke Maasland (PB)     i0,95m

Janouk Kroes (PB)         i0,85m

Nicky van Putten (PA)     i0,85m

Vera Bredewolt (PA)       i0,85m

Tijmen de Jong (PA)       i0,85m

Bram Lokhorst (PC)         0,85m

Marjolein Schaap (PB)      0,85m

Dion van Boven (PB)        0,85m

Loes van Triest (PA)       0,85m

Iris Bredewolt (PC)       i0,80m

Lude Loman (PC)           i0,80m

Iris Bredewolt (PB)       i0,80m

Suzanna vd Wetering (PC)   0,80m

Fiona Dertien (PC)         0,80m

Roos Kamerling (PC)        0,80m

Diederik Overheem (PC)     0,80m

Kim Wagenaar (PB)          0,80m

Susanne Gruben (PC)       i0,75m

Jim van Emmerik (PC)      i0,75m

Sam van Emmerik (PC)       0,75m

Jim van Emmerik (PC)       0,75m

Bryan Bredewoud (PC)       0,75m

Agnes Mateboer (PB)        0,75m

Sam van Emmerik (PC)      i0,70m

Suzanne Gruben (PC)        0,70m

Ruben Mateboer (PC)        0,70m

Tom Engelhart (PC)         0,70m

Lude Loman (PC)            0,70m

Mike Bredewoud (PC)        0,70m

Janouk Kroes (PC)         i0,65m

Oscar van de Wetering (PC) 0,65m

Simon Lokhorst (PC)        0,65m

David Dalhuisen (PC)       0,65m

Jorgen Oonk (PC)           0,60m

 

Polsstokhoogspringen 3,10m (3,15) en - m

Joni van Loon (MSen)       3,15m (CR)

Joni van Loon (MSen)      i3,10m (CR)

Jochem Stegeman (JA)       2,20m

 

Hink stap springen 12,34m (12,73m) en 11,40m

Joni van Loon (MSen)       12,73m (CR)

Joni van Loon (MSen)      i12,25m (CR)

Mala Noija (VSen)          9,03m

 

Kogel 13,64m en 12,68m

Joni van Loon ((JB))       11,31m (PR)

Joost Lambooij (JB)        10,83m (PR)

Ruben Zwarts (MSen)        10,19m

Arend-Jan Spierenburg (JB) 10,18m

Sacha Popping (VSen)       10,18m

Amber Jurriens (MD)        9,84m

Heidy Rodijk (MA)          9,74m

Amber Jurriens (MD)       i9,65m

Heidy Rodijk ((VSen))      9,55m

Joni van Loon (MSen)       9,52m (PR)

Joni van Loon (MSen)      i9,31m (PR)

Willemijn van Laar (MA)    8,90m

Thomas Spierenburg (JC)    8,84m

Julia Lubbinge (MD)        8,82m

Joost Lambooij ((MSen))    8,80m

Elsbeth Noppers (MD)       8,39m

Mariska Werler (MB)        8,24m

Lisanne Maasland (MD)      8,16m

Marije Bosboom (MC)       i8,10m (PR)

Marije Bosboom (MC)        8,00m

Niels van Triest (JD)     i7,83m

Amber Jurriens (MC)       i7,80m

Thomas van Laar (JB)       7,67m

Jochem Stegeman (JA)       7,67m

Rick Stegeman (PA)         7,57m

Marije Bosboom (MC)       i7,42m

Linda Rodijk (VSen)        7,40m

Niels van Triest (PA)      7,20m

Lisanne Maasland (MC)     i7,13m

Ella Bartelds (PA)        i6,91m

Sanne Verhaaf (PA)         6,83m

Guido Overheem (PA)       i6,80m

Niels van Triest (PA)     i6,77m

Inge Wagenaar (MD)         6,71m

Renee Temmen (MD)          6,71m

Marten Boeve (JD)         i6,68m

Jarno Pannekoek (JC)       6,65m

Guido Overheem (PA)        6,64m

Niels van Triest (PA)      6,64m

Manon Logtenberg (VSen)    6,63m

Liset van der Hulst (MD)  i6,56m

Sanne Verhaaf (MD)        i6,54m

Marten Boeve (JD)          6,46m

Renee Temmen (MC)         i6,13m

Ella Bartelds (PA)         6,08m

Gerber Loman (MC)          5,98m

Renee Temmen (MD)         i5,96m

Liset van der Hulst (MD)   5,96m

Jan-Peter Loman (PA)      i5,94m

Laura Slijkhuis (MD)       5,93m

Jan-Peter Loman (PA)       5,79m

Niels van Triest (JD)     i5,76m

Rick Stegeman (JD)        i5,74m

Tessa Harmsen (PA)         5,74m

Aniek Pannekoek (PA)       5,72m

Emma van Emmerik (PA)     i5,56m

Emma van Emmerik (PB)      5,53m

Sanne Verhaaf (PA)        i5,41m

Gerber Loman (MC)         i5,39m

Loes van Triest (PA)      i5,33m

Desi van Emmerik (PA)     i5,32m

Lotte Slegers (PA)        i5,28m

Inge Wagenaar (MD)        i5,27m

Yannick Andeweg (PA)       5,25m

Wiebe Gruben (PA)         i5,15m

Lotte Slegers (PA)         5,14m

Nicky van Putten (PA)      5,11m

Nicky van Putten (PA)     i5,07m

Louis Wibier (JD)          5,02m

Jens de Wilde (JD)         5,02m

Rolf van der Hulst (JC)    4,98m

Eva van der Hulst (MD)    i4,96m

Giedo Overeem (JD)        i4,93m

Eva van der Hulst (PA)    i4,92m

Tijmen de Jong (PA)       i4,91m

Aniek Pannekoek (MD)      i4,91m

Eva van der Hulst (PA)     4,91m

Loes van Triest (PA)       4,90m

Desi van Emmerik (PB)      4,87m

Melisa Haan (MD)           4,80m

Wiebe Gruben (PB)          4,78m

Aniek Pannekoek (PA)      i4,74m

Emma van Emmerik (PB)     i4,73m

Jurgen Kok (PA)           i4,68m

Desi van Emmerik (PB)     i4,59m

Teun Dertien (PA)          4,46m

Jan-Peter Loman (JD)      i4,41m

Monica Kolk (PA)           4,37m

Jurgen Kok (PB)           i4,36m

Mariska Kamminga (PA)      4,16m

Bastiaan Jong (PB)         4,09m

Tom Steensma (PB)          4,09m

Vera Bredewolt (PA)       i4,06m

Wiebe Gruben (PB)         i4,02m

Dion van Boven (PB)        3,96m

Vera Bredewolt (PB)        3,95m

Jim van Emmerik (PC)      i3,94m

Janouk Kroes (PB)         i3,93m

Bram van de Mars (PB)      3,92m

Marlinde de Jong (PA)      3,86m

Jurgen Kok (PB)            3,82m

Juno Sabandar (PB)         3,78m

Jurre Tiemen (PB)          3,76m

Marieke Maasland (PA)     i3,75m

Marieke Maasland (PB)      3,67m

Lude Loman (PC)           i3,44m

Janouk Kroes (PC)         i3,40m

Sam van Emmerik (PC)      i3,32m

Lude Loman (PC)           i3,29m

Iris Bredewolt (PB)       i3,24m

Esmee Oonk (PB)            3,23m

Diederik Overeem (PC)     i3,21m

Dessa Elskamp (PA)         3,20m

Marieke Maasland (PB)     i3,10m

Kim Wagenaar (PB)          2,99m

Agnes Mateboer (PB)        2,97m

Gijs van de Wetering (PB)  2,97m

Susanne Gruben (PC)       i2,66m

Sam van Emmerik (PC)      i2,61m

Marjolein Schaap (PB)      2,54m

Iris Bredewolt (PC)       i2,04m

 

Discus 37,40m en 39,89m

Sacha Popping (VSen)       38,29m

Arend-Jan Spierenburg (JB) 28,11m

Thomas Spierenburg (JC)    25,97m

Joni van Loon (MSen)       24,61m (PR)

Jochem Stegeman (JA)       21,97m

Julia Lubbinge (MD)        19,70m

Amber Jurriens (MD)        19,24m

Thomas van Laar (JB)       19,12m

Isabelle Spierings (MC)    18,98m

Jarno Pannekoek (JC)       18,98m

Marten Boeve (JD)          16,75m

Marije Bosboom (MC)        16,47m

Elsbeth Noppers (MD)       15,84m

Rolf van der Hulst (JC)    14,20m

Gerber Loman (MC)          13,72m

Renee Temmen (MD)          12,58m

Liset van der Hulst (MD)   12,34m

Lisanne Maasland (MD)      12,04m

 

Speer 54,25m en 36,85m

Joni van Loon (MSen)       42,00m (PR)

Joni van Loon (MSen)       37,96m

Ruben Zwarts (MSen)        33,39m

Sacha Popping (VSen)       32,82m

Arend-Jan Spierenburg (JB) 31,30m

Heidy Rodijk (MA)          30,04m

Joost Lambooij (JB)        29,61m

Thomas van Laar (JB)       25,98m

Jarno Pannekoek (JC)       23,32m

Joni van Loon (MSen)       23,29m (PR)

Thomas Spierenburg (JC)    22,36m

Jochem Stegeman (JA)       21,22m

Willemijn van Laar (MA)    21,06m

Marten Boeve (JD)          20,54m

Linda Rodijk (VSen)        20,23m

Lisette Dijkstra (MB)      19,62m

Mariska Werler (MB)        19,61m

Marije Bosboom (MC)        19,05m

Elsbeth Noppers (MD)       18,09m

Julia Lubbinge (MD)        17,76m

Amber Jurriens (MD)        17,43m

Gerber Loman (MC)          17,14m (PR)

Jens de Wilde (JD)         16,54m

Melisa Haan (MD)           15,55m

Marten Boeve (JD)          14,77m

Rolf van der Hulst (JC)    14,06m

Renee Temmen (MD)          14,03m

Manon Logtenberg (VSen)    13,41m

Louis Wibier (JD)          12,14m

Lisanne Maasland (MD)      11,34m

Liset van der Hulst (MD)   11,28m

Laura Slijkhuis (MD)       10,96m

Inge Wagenaar (MD)         8,98m

 

Kogelslingeren 15,89m (32,03m) en -

Joni van Loon (MSen)       32,03m (CR)

Joni van Loon (MSen)       24,64m (CR)

Joni van Loon (MSen)       20,45m (CR)

 

Gewicht werpen 6,56m (10,31m) en -

Joni van Loon (MSen)       10,31m (CR)

Joni van Loon (MSen)       9,73m (CR)

Joni van Loon (MSen)      i6,56m (CR)

 

Balwerpen 45,54m en 37,48m

Yannick Andeweg (PA)       29,86m

Vinay Andeweg (PC)         27,22m

Loes van Triest (PA)       23,92m

Wiebe Gruben (PB)          23,89m

Sanne Verhaaf (PA)         23,76m

Jurgen Kok (PB)            22,73m

Niels van Triest (PA)      21,96m

Lotte Slegers (PA)         21,93m

Giedo Overheem (PA)        21,89m

Bastiaan Jong (PB)         21,39m

Rick Stegeman (PA)         20,20m

Diederik Overheem (PC)     19,36m

Ella Bartelds (PA)         19,10m

Jan-Peter Loman (PB)       18,71m

Nicky van Putten (PA)      18,20m

Emma van Emmerik (PB)      18,18m

Desi van Emmerik (PB)      18,04m

Dion van Boven (PB)        18,04m

Brent van Lith (PC)        17,71m

Aniek Pannekoek (PA)       16,96m

Bram van de Mars (PB)      16,88m

Tom Steensma (PB)          16,48m

Thijmen de Jong (PA)       16,21m

Marieke Maasland (PB)      16,20m

Tessa Harmsen (PA)         15,71m

Maureen Kamphuis (PA)      15,64m

Eva van der Hulst (PA)     15,50m

Lude Loman (PC)            14,86m

Ruben Mateboer (PC)        13,95m

Juno Sabandar (PB)         13,88m

Janouk Kroes (PC)          13,09m

Tobias Overheem (PC)       13,08m

Jurre Tiemen (PB)          12,80m

Jorgen Oonk (PC)           12,78m

Mariska Kamminga (PA)      12,69m

Bram Lokhorst (PC)         12,63m

Agnes Mateboer (PB)        12,55m

Farzin Amiri (PC)          12,34m

Marlinde de Jong (PA)      12,28m

Sam van Emmerik (PC)       12,05m

Gijs van de Wetering (PB)  11,82m

Jim van Emmerik (PC)       11,71m

Vera Bredewolt (PB)        11,22m

Kim Wagenaar (PB)          11,07m

Esmee Oonk (PB)            11,07m

Iris Bredewolt (PC)        10,96m

Tom Engelhart (PC)         10,81m

Marjolein Schaap (PB)      10,76m

Jorgen Kok (PC)            10,68m

Fiona Dertien (PC)         9,86m

Roos Kamerling (PC)        9,85m

Bryan Bredewoud (PC)       9,79m

Oscar van de Wetering (PC) 9,57m

Suzanne Gruben (PC)        9,07m

Simon Lokhorst (PC)        8,75m

Lars Brull (PA)            8,41m

David Dalhuisen (PC)       8,23m

Mike Bredewoud (PC)        8,22m

Suzanna vd Wetering (PC)   6,96m

Sanne Wijnberg (PC)        4,44m

 

5-Kamp Werpen 1.614p (1.760p) en -

Joni van Loon (MSen)       1.760p (CR)

Joni van Loon (MSen)       1.614p (CR)

 

5-Kamp XXX en –

 

6-Kamp XXX en 2.641p

Elsbeth Noppers (MD)       2.556p

Lisanne Maasland (MD)      2.249p

Renée Temmen (MD)          1.851p

Melisa Haan (MD)           1.533p

Liset van der Hulst (MD)   1.533p

Julia Lubbinge (MD)        1.355p

Laura Slijkhuis (MD)       1.302p

Inge Wagenaar (MD)         1.296p

 

7-Kamp 4.359p en 3.714p

Willemijn van Laar (MA)    3.695p (CR)

Joni van Loon (MSen)       3.599p (PR)

Marije Bosboom (MC)        2.631p

Gerber Loman (MC)          2.424p

Sacha Popping (VSen)       2.178p

Linda Rodijk (VSen)        2.177p

Mariska Werler (MB)        1.912p

Heidy Rodijk (MA)          1.893p

Jens de Wilde (JD)         1.724p

Marten Boeve (JD)          1.666p

Isabelle Spierings (MC)    642p

Manon Logtenberg (VSen)    621p

Lisette Dijkstra (MB)      525p

Manon Eggink (MB)          386p

 

8-Kamp 5.423p en XXX

Thomas Spierenburg (JC)    3.420p

Jarno Pannekoek (JC)       3.159p

 

9-Kamp 4.727p en XXX

Arend-Jan Spierenburg (JB) 4.101p

Thomas van Laar (JB)       3.011p

Sietze Veerman (JB)        279p

 

10-Kamp 4.987p en XXX

Joni van Loon (MSen)       4.796p

Joni van Loon (MSen)       4.148p

Jochem Stegeman (JA)       2.629p

 

14-Kamp – (7.280p WL) en -

Joni van Loon (MSen)      i7.280p (CR/WL)

 

20-Kamp 9.371p (10.132p) en XXX

Joni van Loon (MSen)       10.132p (CR)

Joni van Loon (MSen)       9.380p

 

0.5km

Jim van Emmerik (PC)       2.05 min

Iris Bredewolt (PC)        2.06 min

Sam van Emmerik (PC)       2.10 min

Janouk Kroes (PC)          2.16 min

Marit Brummel (PB)         2.28 min

Lude Loman (PC)            2.31 min

 

0,7km

Desi van Emmerik (PB)      2.29 min

Jim van Emmerik (PC)       2.41 min

Emma van Emmerik (PB)      2.46 min

Sam van Emmerik (PC)       2.47 min

Iris Bredewolt (PC)        2.55 min

Janouk Kroes (PC)          3.08 min

 

0,5EM

Desi van Emmerik (PB)      2.56 min

Jim van Emmerik (PC)       3.01 min

Emma van Emmerik (PB)      3.13 min

Sam van Emmerik (PC)       3.14 min

 

1.0km

Desi van Emmerik (PB)      3.47 min (PR)

Emma van Emmerik (PB)      4.03 min

Jim van Emmerik (PC)       4.06 min

Eva van der Hulst (PA)     4.10 min

Sam van Emmerik (PC)       4.11 min

Liset van der Hulst (MD)   4.14 min

Janouk Kroes (PC)          4.20 min

Marjolijn Schaap (PA)      4.24 min

Nicky van Putten (P?)      4.25 min

Iris Bredewolt (PC)        4.26 min

Ella Bartelds (PA)         4.27 min

Jan-Peter Loman (PA)       4.32 min

Marieke Maasland (PA)      4.37 min

Bram Lokhorst (PC)         4.40 min

Lude Loman (PC)            4.50 min

Niels van Triest (PA)      4.52 min

Nicky van Putten (PA)      4.54 min

Bastiaan Jong (PB)         5.11 min

Lotte Slegers (PA)         5.11 min

Guido Overheem (PA)        5.14 min

Maureen Kamphuis (PA)      5.19 min

Aniek Pannekoek (PA)       5.21 min

Wiebe Gruben (PB)          5.25 min

Yannick Andeweg (PA)       5.34 min

Jurgen Kok (PB)            5.42 min

Marieke Moerland (PB)      5.55 min

Marit Brummel (PB)         6.05 min

Vinay Andeweg (PC)         6.09 min

Jurre Tiemens (PB)         6.29 min

Fleur Koedoot (PC)         6.32 min

Noa van Ark (PC)           6.32 min

Diederik Overheem (PC)     7.04 min

Simon Lokhorst (PC)        7.36 min

 

 

1,3km

Desi van Emmerik (PB)      5.35 min

Emma van Emmerik (PB)      5.58 min

 

1.5km

Liset van der Hulst (MD)   6.34 min

Eva van der Hulst (MD)     6.38 min

Lisanne Maasland (MD)      7.40 min

Liset van der Hulst (MD)   7.43 min

Renee Temmen (MD)          8.08 min

Amber Jurriens (MD)        8.56 min

 

2.0km

Gerber Loman (MC)          7.42 min

Elsbeth Noppers (MC)       7.44 min

Niels van Triest (JD)      8.54 min

Lisanne Maasland (MC)      9.01 min

Marije Bosboom (MC)        9.15 min

Renee Temmen (MC)          9.42 min

Amber Jurriens (MC)        9.49 min

 

3.0km

 

3.5km

Jarno Pannekoek (JC)       16.32 min

Rolf van der Hulst (JC)    18.06 min

 

4.0km

Thomas van Laar (JB)       14.33 min

 

5.0km

Bas Mekking (MSen)         16.25 min (PR)

Martijn Schakelaar (M35)   17.35 min

Joni van Loon (MSen)       18.11 min

Gerard Kroes (M40)         18.34 min

Saskia Schutte (V35)       18.57 min

Jaap-Jan Slob (MSen)       19.26 min

Louis Boumeester (M45)     19.39 min

Tjibbe de Vries (M55)      19.51 min

Harry Veldkamp (M40)       20.09 min

Dennis Pieterson (MSen)    20.31 min

Els Viester (VSen)         20.44 min (PR)

Ax Dill (M35)              21.12 min

Gerrit van de Wal (M50)    22.27 min

Ruben Zwarts (MSen)        23.27 min

Desi van Emmerik (PB)      23.47 min (PR)

Bert Otterspeer (M60)      23.53 min

Anne de Beer (MA)          24.36 min

Jan Baack (M65)            24.42 min

Marjan de Gruijter (V40)   24.46 min

Elsbeth Noppers (MC)       24.56 min

Jan Huizinga (M45)         25.04 min

Bea Claessens (V55)        25.30 min

Monica v Westerveld (VSen) 25.36 min

Wiebe Gruben (??)          25.52 min

Niels van Triest (??)      26.09 min

Ans Visch (V45)            26.30 min

Lisanne Maasland (MD)      26.36 min

Lilian Cassee (V45)        26.40 min

Frank Verder (M??)         26.59 min

Manon Logtenberg (VSen)    27.11 min

Annet van Egteren (V40)    27.32 min

Evelien v Schoonhoven(VSen)28.06 min

Ankie v Schoonhoven (V50)  28.09 min

Mariska Werler (MB)        28.26 min

Berry Rikken (M45)         28.47 min

Anita Berendsen (V40)      28.59 min

Klaas Dijkstra (M45)       29.00 min

Gertine Brummel (V40)      29.40 min

Gert van den Esschert (M55)30.29 min

Hetty Rozendal (V40)       30.43 min

Marjan Rikken (VSen)       30.46 min

Annet van Egteren (V40)    30.49 min

Tineke Kasteel (V??)       30.51 min

Giedo Overeem (??)         31.00 min

Ingrid Kamphuis (V??)      31.24 min

Sonja Huiskamp (V??)       31.24 min

Yvonne van den Broeke (V55)32.37 min

Femmie Tiemens (V??)       33.04 min

Taco Hoppener (M50)        34.35 min

Lisette Drieman (V??)      35.37 min

 

6,0km

Thomas van Laar (JB)       23.00 min

Joni van Loon (MSen)       25.50 min

 

4EM / (6,4km)

Joni van Loon (MSen)       23.08 min (PR)

Dennis Pieterson (MSen)    25.54 min (PR)

Manon Logtenberg (VSen)    33.57 min

Suzan van Bussel (VSen)    38.42 min

Bea Claessens (V55)        39.41 min

 

7,0km

Joni van Loon (MSen)       27.55 min

 

7,2km

Thomas van Laar (JB)       27.46 min

Kris Sprokholt (MSen)      28.30 min

Evelien v Schoonhoven(VSen)41.15 min

 

7,5km

Wim de Weerdt (M55)        27.51 min

 

5EM / (8km)

Wim de Weerdt (M55)        28.15 min

Bas Mekking (MSen)         28.25 min

Bas van Beek (M35)         29.09 min

Joni van Loon (MSen)       29.12 min (PR)

Tjibbe de Vries (M55)      31.27 min

Louis Boumeester (M45)     31.43 min

Anne van Schuppen (V50)    31.59 min

Harrie Veldkamp (M40)      32.32 min

Gert Nooteboom (M45)       34.30 min

Dick Stevens (M45)         38.43 min

Henk Rozendal (M50)        41.22 min

Jan Huizinga (M45)         41.37 min

Harrie de Graaf (M50)      43.10 min

Ans Visch (V45)            43.11 min

Taco Hoppener (M50)        46.02 min

Annet van Egteren (V40)    47.00 min

Ankie van Schoonhoven (V50)47.25 min

Evelien v Schoonhoven(VSen)47.25 min

Gertine Brummel (V40)      47.59 min

Suzan van Bussel (VSen)    48.28 min

Bea Claessens (V55)        50.18 min

Ab Rodenburg (M60)         51.39 min

Henrike Reinders (V40)     51.51 min

Yvonne v d Broeke (V55)    53.17 min

Rene Steunenberg (M35)     59.26 min

 

9km

Gerard Kroes (M40)         37.16 min

Cor van Emmerik (M35)      38.33 min

Jan Huizinga (M45)         49.10 min

Harrie de Graaf (M50)      51.20 min

 

10km 31.06 min en 33.30 min

Jan van Ommen (M40)        34.45 min

Joris van de Meent (MSen)  34.45 min

Wim de Weerdt (M55)        34.48 min (CR)

Martijn Schakelaar (M35)   35.13 min (PR)

Bas van Beek (M35)         35.15 min

Bas Mekking (MSen)         35.20 min

Joni van Loon (MSen)       36.27 min (PR)

Henk Uitslag (M45)         36.36 min

Tjibbe de Vries (M55)      37.41 min

Gerard Kroes (M40)         39.09 min

Saskia Schutte (V35)       39.17 min (PR)

Ax Dill (M35)              40.31 min

Louis Boumeester (M45)     40.41 min

Rene Steunenberg (M35)     40.50 min

Anne van Schuppen (V50)    40.53 min

Cor van Emmerik (M35)      40.53 min

Harry Veldkamp (M40)       41.20 min

Andre Meuleman (M40)       42.18 min

Theo Jacobs (M50)          42.24 min

Dennis Pieterson (M55)     43.11 min

Jaap Kooiman (M55)         43.46 min

Erik Berendsen (M45)       44.12 min

Willem Wiese (M50)         44.57 min

Els Viester (VSen)         45.06 min (PR)

Gerbert Tiemens (M45)      45.31 min

Jan Lubbinge (M45)         46.34 min

Gerrit van de Wal (M50)    48.13 min

Berend Wagena (M55)        48.56 min

Dirk Stevens (M45)         49.21 min

Luony van der Haar (V35)   49.48 min

Jan Baack (M60)            50.10 min

Margo Oosterhoorn (VSen)   50.43 min (PR)

Gert van den Esschert (M55)52.14 min

Henk Rozendal (M60)        52.44 min

Lilian Cassee (V45)        53.19 min

Marjan de Gruijter (V40)   53.51 min

Gerrit Durberg (M55)       54.21 min

John Faber (M50)           54.37 min

Ans Visch (V45)            54.41 min

Danielle vd Weerdt (VSen)  55.11 min

Gertine Brummel (V40)      56.23 min

Wim Schoenmaker (M??)      56.26 min

Ankie v Schoonhoven (V50)  57.01 min

Jan Huizinga (M45)         57.02 min

Bea Claessens (V55)        57.38 min

Frank Verder (M??)         58.02 min

Anita Berendsen (V40)      59.02 min

Taco Hoppener (M50)        1.00.58 min

Rens van de Neut (M50)     1.03.16 min

 

12km

Wim de Weerdt (M55)        44.27 min

Louis Boumeester (M45)     51.57 min

Rob Philipsen (M50)        53.30 min

Roy van den Broeke (M55)   1.06.15 min

Vincent Smit (M55)         1.07.09 min

Lilian Cassee (V45)        1.09.13 min

 

8EM / (12,8km)

 

15km 48.15 min en 51.32 min

Joris van de Meent (MSen)  53.43 min (PR)

Bas Mekking (MSen)         53.58 min (PR)

Martijn Schakelaar (M35)   54.08 min (PR)

Henk Uitslag (M45)         55.27 min

Bas van Beek (M35)         57.16 min

Tjibbe de Vries (M55)      59.36 min (CR)

Saskia Schutte (V35)       1.00.15 min (PR)

Cor van Emmerik (M35)      1.00.16 min (PR)

Andre Meuleman (M40)       1.01.19 min

Ax Dill (M35)              1.02.04 min (PR)

Theo Jacobs (M50)          1.03.37 min

Jan-Willem Dijkstra (M45)  1.03.38 min (PR)

Arnold Bredewolt (M35)     1.04.02 min

Christiaan Kats (M45)      1.04.26 min

Harry Veldkamp (M40)       1.05.14 min

Evert-Jan Kasteel (M45)    1.06.21 min

Rob Philipsen (M50)        1.06.22 min

Els Viester (VSen)         1.10.03 min

Willem Wiese (M50)         1.10.37 min

Bert van Baardwijk (M??)   1.12.15 min

Luony van der Haar (V35)   1.15.41 min

Anja Zweekhorst (V45)      1.16.07 min

Jan Baack (M60)            1.16.31 min

Hans Vagevuur (M55)        1.20.—  min

Dirk Stevens (M45)         1.21.22 min

Gert van den Esschert (M??)1.22.42 min

Jaap Kooiman (M50)         1.22.43 min

Nicole Visscher (V40)      1.23.37 min

Roy van den Broeke (M55)   1.23.42 min

Gerrit Durberg (M55)       1.27.34 min

Wim Schoenmaker (M65)      1.27.34 min

Jaap Kooiman (M55)         1.27.37 min

Hanneke Philipsen (V50)    1.33.43 min

 

10EM 52.20 min en 56.28 min

Bas Mekking (MSen)         56.40 min

Jan van Ommen (M40)        57.44 min

Wim de Weerdt (M55)        57.50 min (CR)

Joris van de Meent (MSen)  57.56 min

Bas van Beek (M35)         58.08 min (PR)

Henk Uitslag (M45)         1.02.25 min

Tjibbe de Vries (M55)      1.05.29 min

Saskia Schutte (V35)       1.06.03 min (PR)

Anne van Schuppen (V50)    1.06.08 min

Andre Meuleman (M40)       1.06.12 min

Rene Steunenberg (M35)     1.06.15 min

Cor van Emmerik (M35)      1.08.51 min

Theo Jacobs (M50)          1.09.06 min

Ax Dill (M35)              1.10.10 min

Steven Geerts (MSen)       1.10.14 min

Cor van Emmerik (M35)      1.10.16 min

Harry Veldkamp (M40)       1.10.20 min

Christiaan Kats (M45)      1.10.42 min

Gerbert Tiemens (M45)      1.10.54 min

Jan-Willem Dijkstra (M45)  1.11.23 min (PR)

Evert-Jan Kasteel (M45)    1.11.51 min

Gerbert Tiemens (M45)      1.14.17 min

Jan Lubbinge (M45)         1.17.18 min

Els Viester (VSen)         1.17.46 min (PR)

Alex van Oosten (M40)      1.17.50 min

Anja Zweekhorst (V45)      1.21.30 min

Luony van der Haar (V35)   1.22.14 min

Piet de Wildt sen (M60)    1.22.14 min

Jan Baack (M60)            1.22.33 min

Frits Poppema (M40)        1.23.15 min

Hans Popping (M50)         1.23.25 min

Marjan de Gruijter (V40)   1.26.43 min

Hans Vagevuur (M55)        1.27.02 min

Gerrit Durberg (M55)       1.27.43 min

Jan Koers (M50)            1.28.02 min

Lilian Cassee (V45)        1.32.52 min

Anita Berendsen (V??)      1.39.32 min

 

18,5km

Andre Meuleman (M40)       1.18.25 min

Gert Schaap (M45)          1.18.35 min

Saskia Schutte (V35)       1.18.43 min

Christiaan Kats (M45)      1.19.33 min

Jan-Willem Dijkstra (M45)  1.22.51 min

Rob Philipsen (M50)        1.23.39 min

Jos Harleman (M50)         1.24.23 min

Gerbert Tiemens (M45)      1.24.49 min

Louis Boumeester (M45)     1.29.10 min

Els Viester (VSen)         1.31.50 min

Harry Veldkamp (M40)       1.34.47 min

Roel Vorsthof (M55)        1.35.29 min

Anja Zweekhorst (V45)      1.35.51 min

Hans Vagevuur (M55)        1.42.33 min

Lilian Cassee (V45)        1.43.39 min

Roy van den Broeke (M55)   1.45.40 min

Wim Schoenmaker (M65)      1.48.44 min

Jan Huizinga (M45)         1.59.54 min

Hanneke Philipsen (V50)    2.00.40 min

 

20km 1.06.29 u en 1.07.25 u

Rob Philipsen (M55)        1.31.08 min (CR)

Jaap Kooiman (M55)         1.39.33 min

Anja Zweekhorst (V40)      1.47.22 min

Nicole Heideman (V40)      1.48.48 min

Gerrit Durberg (M60)       1.51.04 min

Roy van den Broeke (M50)   1.52.14 min

Dirk Stevens (M40)         1.53.10 min (CR)

Gert van den Esschert (M50)1.54.05 min

Arie Otten (M50)           1.55.21 min

Hans Versteef (M60)        1.56.51 min (CR)

Hanneke Philipsen (V50)    2.01.14 min (CR)

Jan Huizinga (M50)         2.02.01 min

Rens van den Neut (M50)    2.23.34 min

Yvonne van den Broeke (V55)2.23.35 min (CR)

 

21,1km 1.09.27 u en 1.10.49 u

Simon Beemsterboer (MSen)  1.11.06 min

Jan van Ommen (M40)        1.16.26 min

Wim de Weerdt (M55)        1.17.02 min (CR)

Joris van de Meent (MSen)  1.17.44 min

Bas Mekking (MSen)         1.17.47 min

Henk Uitslag (M45)         1.20.00 min

Anne van Schuppen (V50)    1.25.45 min

Saskia Schutte (V35)       1.25.48 min

Andre Meuleman (M40)       1.26.40 min

Cor van Emmerik (M35)      1.26.56 min

Saskia Schutte (V35)       1.27.20 min (PR)

Tjibbe de Vries (M55)      1.27.21 min

Theo Jacobs (M50)          1.31.55 min

Gerard Kroes (M40)         1.32.19 min

Gert Schaap (M45)          1.32.30 min

Rene Steunenberg (M35)     1.33.45 min

Arnold Bredewold (M35)     1.34.32 min (PR)

Christiaan Kats (M45)      1.34.50 min

Rob Philipsen (M55)        1.35.20 min

Evert-Jan Kasteel (M45)    1.35.23 min

Jos Harleman (M50)         1.36.01 min

Gerbert Tiemens (M45)      1.36.11 min

Jan-Willem Dijkstra (M45)  1.38.35 min

Harry Veldkamp (M40)       1.40.29 min

Alex van Oosten (M40)      1.44.48 min

Dennis van Lith (M40)      1.45.15 min

Willem Wiese (M??)         1.47.13 min

Eric Berendsen (M45)       1.47.57 min

Jan Lubbinge (M45)         1.50.37 min

Hans Vagevuur (M55)        1.52.32 min

Luony van der Haar (V35)   1.52.50 min

Marjan de Gruijter (V40)   1.55.45 min

Dirk-Jan Beumer (M40)      1.58.47 min

Gerrit Durberg (M55)       2.02.24 min

Lilian Cassee (V45)        2.02.50 min

Hanneke Philipsen (V50)    2.14.19 min

 

25km 1.22.38 u en 1.33.07 u

 

27,5km

Bas van Beek (M35)         1.47.24 min

Rene Steunenberg (M35)     2.00.02 min

Evert-Jan Kasteel (M45)    2.09.13 min

Arnold Bredewolt (M35)     2.15.25 min

Luony van der Haar (V35)   2.47.21 min

Anita Berendsen (V40)      3.15.13 min

 

30km 1.44.55 u en 1.46.24 u(NR)

Bas Mekking (MSen)         1.55.21 min (PR)

Anne van Schuppen (V50)    2.11.36 min

Theo Jacobs (M50)          2.21.40 min

Luony van der Haar (V35)   2.49.25 min

Anita Berendsen (V??)      3.13.14 min

 

32,2km

Simon Beemsterboer (MSen)  2.00.31 min

Cor van Emmerik (M35)      2.32.14 min

 

42,195km 2.32.08 u en 2.34.26 u

Simon Beemsterboer (MSen)  2.32.14 min

Bas Mekking (MSen)         2.49.09 min (PR)

Rene Steunenberg (M35)     3.11.03 min

Arnold Bredewold (M35)     3.17.36 min (PR)

Theo Jacobs (M50)          3.25.33 min

Erik Berendsen (M45)       4.10.14 min (PR)

Luony van der Haar (V35)   4.34.51 min (PR)

Anita Berendsen (V35)      4.43.16 min (PR)

Gerrit Durberg (M55)       4.45.23 min

 

50km – en -

 

60km – en -

 

100km 9.58.33u  en -

 

6-uursloop (weg) 68.679m en – m

 

12-uursloop (weg) 113.350m en -

 

24-uursloop (weg) 191.987m en --

 

24-uursloop 397.246m (team) en 290.876m (team)

 

10km Snelwandelen 58.48 min en -

 

30km Snelwandelen 3.12.23 u en - u

 

50km Snelwandelen 5.41.43 u en -