Contactgegevens van Cialfo

Bestuur: bestuur@avcialfo.nl

Funktie Naam Email Telefoon
Voorzitter John Steentjes voorzitter@avcialfo.nl 06-12278922
Penningmeester Jan Baack penningmeester@avcialfo.nl 0578-614720
Secretaris vacature secretaris@avcialfo.nl  
Bestuurslid Frank Mensink f.mensink@wxs.nl  0578-612664

 

Trainers

Funktie Naam                                         Email                                             Telefoon                               
Trainingscoördinator ad interim Fred van Gasteren fred@avcialfo.nl 0613868109

 Kijk in het laatste clubblad voor de actuele lijst van trainers en hun telefoonnummers

 

Wedstrijdsecretariaten

Funktie Naam Email Telefoon
WOC Hennie Strunk woc@avcialfo.nl

0578-616910

Uit pupillen Gerber Loman pupillen@avcialfo.nl

06-31516579

Uit CD junioren Deborah van Emmerik cdjunioren@avcialfo.nl

06-41171950

Vrijwilligerscoördinatoren:
(voor wedstrijden)
Johan Logtenberg juco@avcialfo.nl  

 

Interne en externe communicatie

Funktie

Naam

Email

Telefoon

coördinatie en eindredactie Fred van Gasteren redactie@avcialfo.nl

06-13868109

distributie clubblad

Gerbert Tiemens

   
statistiek en uitslagen Diversen

uitslagen@avcialfo.nl

 

lay-out clubblad Dicky Tiemens

redactie@avcialfo.nl

0578-660509

webmaster Robert van der Hulst webmaster@avcialfo.nl

0578-614306

 

Overigen

    Email Telefoon
Postadres Postbus 140, 8160 AC Epe bestuur@avcialfo.nl  
Clubhuis Sportpark Wachtelenberg, Wachtelenbergweg 15,Epe

bestuur@avcialfo.nl

0578-612512

Bankrekening NL49 RABO 0317 5647 57    
Lotto nummer 2110046    
Ledenadministratie Jan Lubbinge ledenadministratie@avcialfo.nl

0578-641895