Home Nieuws Halve van Hattem (persbericht De Gemzen)
Halve van Hattem (persbericht De Gemzen) PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Jaap Kooiman   
vrijdag, 16 september 2011 07:35

Loop gaat door gezellig IJsselstadje

Op zaterdag 17 september is het weer zover: de Halve Marathon van Hattem van atletiekvereniging De Gemzen. Hattem is een heel gezellig stadje en de finish (en de doorkomsten) ligt middenin het centrum. Een hele mooie loop om te doen. De voorinschrijving is gesloten, maar je kunt zaterdag uiteraard ook nog gewoon na-inschrijven.  Zie: www.gemzen.nl

Nieuw: 10 km !

Omdat De Gemzen streven naar zoveel mogelijk courante afstanden, zijn de 7 en de14 km. van het programma geschrapt en ingeruild voor de populaire10 km. Het parcours hiervan (aanloopronde van 3 km. en dan 1 ronde van 7) is officieel gemeten door een parcoursmeter van de Atletiekunie. De afstand is dus gecertificeerd (net als de halve marathon). Op deze afstand zal ook voor het eerst de bedrijvenloop plaatsvinden.

Naast de hierboven genoemde afstanden is er ook altijd nog de Ladiesrun over 5 km en is er voor de jeugd een loop over1 kilometer. 

 
Huisregels voor reacties:
  • Reacties dienen zinvol en fatsoenlijk te zijn
  • De redactie kan reacties zonder opgave van redenen verwijderen
  • Voor een uitgebreide uitleg van de huisregels zie bijgaande regels

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen