Deelnemers NK Masters Mannen

Hieronder staan de toegelaten deelnemers aan de onderdelen voor mannen.
Voor categorieën gemarkeerd met een sterretje is er geen NK. Helaas is dat voor een aantal onderdelen in de categorie M35 en een enkel onderdeel in een andere categorie het geval. Deelnemers in deze categorie mogen meedoen buiten mededinging.

Namen in het rood hebben zich inmiddels afgemeld

100 meter (M35, M40, M45, M50, M55, M60, M65-75)

Gijs   Knoppert M75 avVN  
Peter   Blom M70 Jahn II 00:16.3
Willem   Heemstra M70 Phanos 00:16.75
Christiaan   Mettrop M70 Spark 00:16.21
Roelf   Akkerman M65 DEM 00:14.46
Henny van Verseveld M65 Statina 00:14.30
Han   Bouman M65 Aquilo  
Dirk   Klanker M65 AV Castricum 00:14.40
Hans   Schouten M65 Trias  
Onno   Waalewijn M65 AV '23 00:14.67
Jan   Ties M65 Groningen Atletiek 00:13.07
Anne   Lenis M60 Hera 00:13.47
Peter   Groen M60 AV '23 00:14.76
Ko   Florusse M60 Parthenon 00:12.97
Frans   Marcelissen M60 Atletiek Helden 00:14.06
Wim   Threels M60 GAC Hilversum 00:12.86
Dirk-Jan   Giskes M55 NOVA 00:14.46
Ricardo   Hill M55 Parthenon 00:13.00
Sjouke   Nauta M55 Lionitas 00:14.2
Marcel   Scholten M55 Altis 00:13.78
Gerrit   Dijk M55 ACO Van Elderen 00:13.86
Andre   Lassooij M55 GAC Hilversum 00:13.69
Justus van Nierop M55 DAK 00:12.94
Glenn   Hoffman M50 Scheldesport 00:12.66
Peter   Pesch M50 Zuidwal 00:12.78
Uli   Flücht M50 NEA Volharding 00:13.31
Jean-paul   Aubrun M50 NOVA  
Kay   Schaafsma M50 Sprint 00:12.32
Bram   Koppenaal M50 NEA Volharding 00:12.99
Jacques   Zaman M50 Scheldesport 00:13.11
Willem   Heinis M50 GAC Hilversum  
George   Ströh M50 Dynamica 00:12.59
Ton   Aker M45 AV '47 00:12.4
Martien de Haas M45 AV '34 00:12.22
Pierre   Lommen M45 Cifla 00:12.20
Eric de Jonge M45 Phoenix 00:13.15
Andre van Wort M45 NEA Volharding 00:12.27
M.A.   Seijlhouwer M45 KAV Holland 00:11.87
Peter   Kneefel M45 Hanzesport 00:12.86
Carlo van de Weerd M40 VAV 00:13.31
Frank   Fokkens M40 Startbaan 00:12.48
Henk van Dijk M40 Hera 00:12.09
Jeroen   Vels M40 NOP 00:13.03
Pedro   Ramos M40 PAC 00:12.36
Jurgen van Linder M40 Oss '78 00:12.75
Werner   Andrea M40 Phoenix 00:11.50
Jeremy   Robbemond M40 Athlos 00:11.81
John   Silié M40 U-Track 00:11.34
Klaas   Dijkstra M40 AAC '61 00:12.30
Richard van Delft M40 GAC Hilversum 00:11.93
Patrick   Molenaar M40 Oss '78 00:12.4
Leo van der Aa M40 Fortuna 00:12.28
Ard-Jan van Amerongen M40 Spirit Oud Beijerland 00:12.24
Martijn   Oudeman M35 PAC 00:13.14
Norbert Van Rijswijk M35 ACO Van Elderen 00:13.58
Justin   Francois M35 Groene Ster 00:11.42
Freek   Nijbacker M35 Haarlemmermeer 00:12.31
Philippe   Scheepers M35 Attila 00:12.17
Rikkert van Rhee M35 Energie 00:11.75
Rob   Kraneveld M35 DAK 00:12.45
Lennert   Elands M35 Achilles-Top  

200 meter (M35, M40, M45, M50-55, M60, M65-75)

Gijs   Knoppert M75 avVN  
Christiaan   Mettrop M70 Spark 00:33.89
Joop   Lasseur M70 Delta Sport  
Roelf   Akkerman M65 DEM 00:29.80
Wil van Oort M65 Lionitas 00:32.7
Dirk   Klanker M65 AV Castricum 00:29.83
Jan   Ties M65 Groningen Atletiek 00:26.99
Hans   Grapendaal M60 DEM 00:29.95
Anne   Lenis M60 Hera 00:28.25
Peter   Groen M60 AV '23 00:29.71
Frans   Marcelissen M60 Atletiek Helden 00:28.39
Wim   Threels M60 GAC Hilversum 00:26.24
C.   Meijer M60 SAV  
Marcel   Scholten M55 Altis  
Andre   Lassooij M55 GAC Hilversum 00:27.93
Justus van Nierop M55 DAK 00:26.41
Gert   Velthuizen M50 Spark 00:29.14
Glenn   Hoffman M50 Scheldesport 00:26.61
Peter   Pesch M50 Zuidwal 00:26.73
Uli   Flücht M50 NEA Volharding 00:27.13
Jean-paul   Aubrun M50 NOVA 00:26.69
A.H.   Kuiper M50 Ilion  
Bram   Koppenaal M50 NEA Volharding 00:26.37
Jacques   Zaman M50 Scheldesport 00:26.81
Ron   Eijkenboom M50 AV '34 00:26.57
George   Ströh M50 Dynamica 00:26.27
Bert van Lith M50 Prins Hendrik 00:26.08
Fokke   Draaijer M50 Lionitas  
Dolf   Smid M50 AAV '36 00:25.87
Ton   Aker M45 AV '47 00:25.92
Jan-Wick   Derksen M45 Typhoon 00:27.52
Martien de Haas M45 AV '34 00:25.09
Pierre   Lommen M45 Cifla 00:24.79
Frank   Stam M45 AV Castricum 00:25.52
Eric de Jonge M45 Phoenix 00:26.67
Jan   Plat M45 PEC 1910 00:12.37
Andre van Wort M45 NEA Volharding 00:25.07
Pieter   Jacobs M45 Parthenon 00:26.26
Titus   Fierkens M45 De Liemers  
Dik van de Weerdhof M45 VAV 00:25.47
Lourens van der Elst M45 Parthenon 00:00.27
Frank   Fokkens M40 Startbaan 00:25.22
Hans de Wit M40 AV '34 00:26.71
Henk van Dijk M40 Hera 00:24.01
Ab   Van Overbeeke M40 Scheldesport  
Marcel   Roosen M40 Eindhoven Atletiek 00:25.36
Jeroen   Vels M40 NOP 00:26.2
Pedro   Ramos M40 PAC 00:24.
Werner   Andrea M40 Phoenix 00:23.21
Jeremy   Robbemond M40 Athlos 00:24.98
John   Silié M40 U-Track 00:23.40
Klaas   Dijkstra M40 AAC '61 00:25.30
Richard van Delft M40 GAC Hilversum 00:24.81
Leo van der Aa M40 Fortuna 00:25.55
Ard-Jan van Amerongen M40 Spirit Oud Beijerland 00:22.90
Martijn   Oudeman M35 PAC 00:27.11
Lucas   Donck M35 Loopgroep PK 00:25.63
Norbert Van Rijswijk M35 ACO Van Elderen 00:28.7
Erik   Kuijpers M35 Sprint  
Quinten   Stern M35 TION 00:23.56
Freek   Nijbacker M35 Haarlemmermeer 00:25.55
Ezra   Hendriks M35 Ciko '66 00:23.24
Rob   Kraneveld M35 DAK 00:25.28


400 meter (M35, M40, M45, M50, M55, M60, M65-75)

Gijs   Knoppert M75 avVN  
Willem   Heemstra M70 Phanos 01:20.09
Christiaan   Mettrop M70 Spark 01:18.14
Joop   Lasseur M70 Delta Sport 01:08.99
Henny van Verseveld M65 Statina 01:08.56
Han   Bouman M65 Aquilo  
Hans   Grapendaal M60 DEM 01:09.79
Anne   Lenis M60 Hera 01:06.44
Paul   Boer M60 TION 01:04.38
Wim   Threels M60 GAC Hilversum 00:59.12
Piet van Wijngaarden M60 Avantri 00:01.02
C.   Meijer M60 SAV  
Jan   Jepma M55 Lionitas 01:04.60
Marcel   Scholten M55 Altis  
Michiel van Essen M55 Leiden Atletiek 00:59.34
Hans   Peeters M55 AVV 01:05.58
Justus van Nierop M55 DAK 00:59.09
Wim van den Wijngaard M50 Scorpio 00:58.13
Glenn   Hoffman M50 Scheldesport  
Uli   Flücht M50 NEA Volharding 01:01.92
Joris   Ivens M50 ACW '66 01:01.63
Jacques   Zaman M50 Scheldesport 00:57.71
Gertjan   Eekel M50 Zuidwal 00:59.82
Ron   Eijkenboom M50 AV '34 00:59.66
Roel   Noordam M50 Fortuna 00:59.33
John   Romkes M50 Loopgroep PK 00:59.02
Bert van Lith M50 Prins Hendrik 00:57.01
Falco   Rademaker M50 Eindhoven Atletiek 00:58.87
Dolf   Smid M50 AAV '36 00:56.74
Jan van Kalmthout M50 THOR 00:59.96
Marijn   Michels M45 Altis 00:55.52
Ton   Aker M45 AV '47 00:59.30
Frank   Stam M45 AV Castricum 00:56.78
Eric de Jonge M45 Phoenix 00:58.47
Sander   Eggenhuizen M45 Energie 01:01.67
K. de Vries M45 Impala 00:57.67
Andre van Wort M45 NEA Volharding 00:58.67
Titus   Fierkens M45 De Liemers  
Marc van Gils M45 Eindhoven Atletiek 00:55.53
Frank   Fokkens M40 Startbaan 00:55.81
Richard p Janssens M40 Lycurgus 00:51.82
Hans de Wit M40 AV '34 01:00.78
Henk van Dijk M40 Hera 00:55.13
Ab   Van Overbeeke M40 Scheldesport 00:56.43
Jeroen   Vels M40 NOP 00:58.19
Richard van Delft M40 GAC Hilversum 00:54.05
Jan   Pannekoek M35 Statina 00:57.65
Michel   Hageman M35 De Spartaan 00:55.33
Jeroen   Vis M35 PAC 00:54.72
Rikkert van Rhee M35 Energie 00:51.03
Rob   Kraneveld M35 DAK 00:57.94
 
800 meter (M35, M40, M45, M50, M55, M60-70)
 
Gillis   Bosman M70 THOR  
Wim   Metselaar M70 AV Aalsmeer 02:46.81
Joop   Lasseur M70 Delta Sport  
Henk   Nordt M60 avVN 03:08.38
Paul   Boer M60 TION 02:33.66
Sjef   Coenen M60 GAC Hilversum 02:35.70
Piet van Wijngaarden M60 Avantri 00:02.18
C.   Meijer M60 SAV 02:22.28
Frans   Hoekstra M60 Groningen Atletiek 02:27.70
Auke   Postma M60 Lionitas 02:25.
Martien van der Hoorn M60 De Spartaan 02:14.56
Anton van Rooij M55 AV Castricum 02:16.82
Dirk   Wigmans M55 avVN 02:42.52
Jan   Jepma M55 Lionitas 02:30.
Marcel   Scholten M55 Altis  
Jaap   Vlaming M55 NOP 02:30.91
Henk   Flipsen M55 AV Weert 02:22.76
Hans   Peeters M55 AVV 02:30.84
Stan   Spangenberg M50 Phanos 02:13.22
Corné   Haast M50 Spado 02:05.92
André   Reinders M50 Atletiek Maastricht 02:25.70
Willem de Ruijter M50 Altis 02:19.15
Cock   Dorst M50 Pallas '93 02:15.
Henri   Havinga M50 AV '40 02:17.16
Jacob van der Meulen M50 Groningen Atletiek 02:17.83
Marco   Eskes M50 Waterland 02:11.02
John   Romkes M50 Loopgroep PK 02:16.24
Menno   Koomen M50 Veluwe 02:20.22
Falco   Rademaker M50 Eindhoven Atletiek 02:14.97
Dolf   Smid M50 AAV '36 02:13.07
Jan van Kalmthout M50 THOR 02:20.81
Marijn   Michels M45 Altis 02:04.79
Werner   Themen M45 AV '23 02:04.85
Koen   Joosse M45 Phanos 02:08.0
Jack van Avendonk M45 Attila 02:05.69
Marc van Gils M45 Eindhoven Atletiek 02:04.11
D.J.B.   Postma M40 Pallas '93 02:03.
Michiel van Dijk M40 GAC Hilversum 02:10.
Ronald   Weevers M40 Prins Hendrik 02:10.63
Ab   Van Overbeeke M40 Scheldesport 02:10.53
Sjaak van der Linde M40 Rotterdam Atletiek 02:02.97
Paco   Lamadrid Vrolijk M40 Haag Atletiek  
Jim   Mooij M40 Hollandia 02:05.
Sven   Hagen M35 Lycurgus 02:04.07
Dolf van de Voort M35 PAC 02:18.33
Ronnie E.   Jeeninga M35 AV Heerenveen 02:13.78
Edwin van Laar M35 ACO Van Elderen 02:08.92
Michel   Hageman M35 De Spartaan 02:07.16
Harold van den Enk M35 ACO Van Elderen 02:10.9
Izar van Gool M35 Loopgroep PK  

1500 meter (M35, M40, M45, M50, M55, M60-65, M70)

 

Gillis   Bosman M70 THOR 07:00.74
Willem   Heemstra M70 Phanos 07:15.
Jan   Keijzers M70 Sprint 06:00.01
Johan   Engelhart M70 avVN 05:50.39
Joop   Lasseur M70 Delta Sport 05:35.20
Jan   Hulst M65 AV '47 00:05.50
Eddy   Smit M65 Delta Sport 05:21.75
C.   Stolwijk M60 Altis 00:04.53
C.   Meijer M60 SAV 04:59.64
Frans   Hoekstra M60 Groningen Atletiek 04:56.11
Auke   Postma M60 Lionitas 05:10.
Martien van der Hoorn M60 De Spartaan 04:30.50
Hennie   Punt M55 Trias 04:38.
Jaap   Vlaming M55 NOP 05:05.47
Henk van Eck M55 GAC Gemert 04:51.81
Bert van Nunen M55 De Keien 00:00.00
Ruud van der Laan M55 Almere '81 04:35.
Henk   Flipsen M55 AV Weert 04:50.21
Klaas   Talma M50 Impala 04:53.54
Bert   Bouma M50 Hollandia 04:53.37
Hans   Wesseling M50 Leiden Atletiek 04:35.77
Arjen   AKKERMANS M50 AV Monnickendam 05:04.18
Cock   Dorst M50 Pallas '93 04:34.
Marco   Eskes M50 Waterland 04:26.02
Ruud   Mom M50 Eindhoven Atletiek 04:58.59
Jan van de Winkel M50 Swift  
Jos   Louter M50 Hollandia 04:42.
Alfred   Rekers M45 PEC 1910 04:44.55
Ad   Peeters M45 AVV 04:18.38
Peter van de Pol M45 Ciko '66  
Koen   Joosse M45 Phanos 04:28.30
Jack van Avendonk M45 Attila 04:15.55
Jasper de Groot M45 Flevo Delta 04:53.53
J.   Zijderlaan M45 Avantri 04:39.38
D.J.B.   Postma M40 Pallas '93 04:19.70
Michiel van Dijk M40 GAC Hilversum 04:28.89
Mar-Hein v.d. Wiel M40 DAK 04:31.71
Eelco de Voogt M40 Ilion 04:11.14
Sjaak van der Linde M40 Rotterdam Atletiek 04:17.76
Folkert van der Krol M40 Energie 04:20.01
Bernard te Boekhorst M40 Phoenix 04:04.06
Sven   Hagen M35 Lycurgus 04:10.10
Dolf van de Voort M35 PAC 04:47.70
Ronnie E.   Jeeninga M35 AV Heerenveen 04:38.82
Edwin van Laar M35 ACO Van Elderen 04:35.73
Michel   Hageman M35 De Spartaan 04:34.58
Harold van den Enk M35 ACO Van Elderen 04:37.76
Bas   Mekking M35 Veluwe 04:25.87
Izar van Gool M35 Loopgroep PK 04:33.

 

5000 meter (M35*, M40, M45, M50, M55-60, M65-70)

Gillis   Bosman M70 THOR 24:18.41
Jan   Keijzers M70 Sprint 20:03.21
Johan   Engelhart M70 avVN 21:13.34
M.M.   Bömer M70 DJA  
Bert   Schalkwijk M65 Atos 18:00.00
Eddy   Smit M65 Delta Sport 20:32.85
Cees de Vries M60 avVN 21:17.40
Ad   Buijs M60 Phoenix 18:15.70
Auke   Postma M60 Lionitas 18:45.
Martien van der Hoorn M60 De Spartaan 17:07.38
Hennie   Punt M55 Trias 17:24.
Hans van Dijk M55 Altis 17:50.
Cees   Kraaijeveld M55 AV '34 16:57.50
Henk van der Plas M55 Eindhoven Atletiek 18:24.
Bert van Nunen M55 De Keien 17:45.25
Ruud   Woord M55 THOR 17:22.00
Ron van Megen M55 Altis 00:22.03
Theo van Rossum M55 AKU 19:31.
Chris c.j.a.l Henet M50 Running2000 17:45.13
Peter   Kaljouw M50 avVN 19:23.97
Willem de Ruijter M50 Altis 17:25.00
Rubert   Rietkerk M50 Altis 17:50.4
Peter van Egdom M50 VAV 16:45.
Frans   Deenen M50 ATV Venray 17:33.32
Arjen   Akkermans M50 AV Monnickendam 18:57.
Henri   Havinga M50 AV '40 18:08.
Rob   Berger M50 Trias 17:19.
Kees   Lazeroms M50 Achilles 16:43.81
Harald van Doorn M45 Lycurgus 16:43.01
Peter   Mijsberg M45 Eindhoven Atletiek 17:06.17
Ad   Peeters M45 AVV 16:14.36
Rachid   Mohammadi M45 Atos 15:12.02
A.A.   Heeren M45 Achilles 15:53.98
Daan   Kers M45 De Langstraat 16:29.
Michiel van Dijk M40 GAC Hilversum 16:46.
Michiel   Otten M40 Prins Hendrik 15:49.00
Mar-Hein v.d. Wiel M40 DAK 16:45.25
Coen de Wit M40 Ciko '66 15:44.33
Ronald de Jonge M40 Ciko '66 16:57.
Folkert van der Krol M40 Energie  
Edwin   Wissema M35 De Liemers 00:16.24
 
10000 meter (M35*, M40-45, M50, M55-60)
 
C.   Stolwijk M60 Altis 00:36.52
Auke   Postma M60 Lionitas 37:22.
Frank   Schneijderberg M55 Altis 38:01.
W. de Weerdt M55 Cialfo 34:30.
Bert van Nunen M55 De Keien 36:29.64
Ruud   Woord M55 THOR 35:21.00
Leo   Jansen M55 PAC 00:39.46
Izaak de Bruyne M55 Altis  
Wout   Mensink M50 Running2000 38:42.
Dick   Leseman M50 Ciko '66  
Rubert   Rietkerk M50 Altis 37:22.61
Peter van Egdom M50 VAV 34:15.
Frans   Deenen M50 ATV Venray 35:47.42
Arjen   AKKERMANS M50 AV Monnickendam 38:01.
Hafid   Chaaby M45 Typhoon 35:09.
Peter   Mijsberg M45 Eindhoven Atletiek 34:38.
Robert   Willemse M45 Rotterdam Atletiek 32:55.00
Patrick   Kwist M40 Rotterdam Atletiek 00:31.31
Gerard   Kroes M40 Cialfo 35:38.
Gaby van Caulil M40 Ciko '66  
Ronald   Derksen M40 Veluwe 33:32.00
Bernard te Boekhorst M40 Phoenix 31:38.51
Greg van Hest M40 Tilburg Road Runners 31:30.

5000 meter snelwandelen (M40-45, M50-55, M60, M65-75)

Bernard   Krabbendam M75 De Lat 38:29.35
Bauke te Nijenhuis M75 RWV 34:19.2
Wim van der Bijl M70 RWV 34:18.8
Ad van Oijen M65 AV Weert 32:35.
A.A.   Wijsman M65 De Lat 30:33.02
  Duit M60 De Lat 30:12.09
A. van Leeuwen M60 NOP 33:03.0
F.P.   Rohner M60 Unitas 30:10.29
Th.   Koenis M60 De Lat 27:58.9
Harry   Bijnen M60 DAK 31:31.
Wim van Bremen M55 RWV 35:10.79
Ton van Andel M50 RWV 16:02.56
Gerrit   Riezebos M50 RWV 28:42.
Richard   Leijenaar M50 RWV 25:43.23
Hans van der Knaap M50 RWV 30:36.89
Ron   Budy M45 OLAT  
Paul   Koks M45 Haag Atletiek 35:23.
Rene   Wakkee M45 RWV 30:11.
Jan   Netten M45 DAK 28:13.67
Zeger   Knipmeijer M40 Altis  

80/100/100 meter horden (M50*-60*)
NB: Er is voor de korte horden geen NK. We bieden het onderdeel wel aan, iedereen kan de afstand lopen en de hoogte die bij de eigen leeftijdscategorie hoort. De 80m horden voor M70 is komen te vervallen.

Paul   Boer M60 TION 00:21.86
Gert   Velthuizen M50 Spark 00:18.67
Rik   Hoevers M50 Pallas '67  

300/400 meter horden(M40, M45-55)
NB: Hoogtes conform de jongste categorie in de groep: M45-55: 400 m 91 cm, M40: 400 m 91cm. 
De categorie M35 is komen te vervallen.
Ook de 300mH (M60-M70) is komen te vervallen wegens te weinig deelname.
 
Dirk-Jan   Giskes M55 NOVA 01:13.57
Rik   Hoevers M50 Pallas '67 01:14.10
Christiaan van der Neut M50 Startbaan 00:01.08
Jos   Verweij M50 Nijmegen Atletiek  
Bart van Rookhuizen M45 DEM 01:00.75
Mark   Uilhoorn M45 Parthenon  
Erik   Groot M45 Parthenon  
Lourens van der Elst M45 Parthenon 01:05.
Zeger   Knipmeijer M40 Altis  
Marcel   Roosen M40 Eindhoven Atletiek 00:59.35
Ron   Hendriksen M40 Zuidwal 01:03.78
Olivier de Hon M40 AV '23 01:00.93
Stefan   Pieper M40 AV '34 01:06.63

discuswerpen (M35*, M40, M45, M50, M55, M60-65, M70-75)

Jan   Slootbeek M75 GAC Hilversum 22,62
Wim   Fokker M75 Atverni 27,00
Jan   Pronk M75 Trias 35,31
Dick   Schrieken M70 Trias 35,00
Frits   Martens M70 Hollandia 36,40
Kees   Jägers M70 GAC Hilversum 28,88
Frans de Laat M65 Statina 44,47
Kees   Roosen M65 KAV Holland 32,86
Cor van Dam M65 Olympus '70 30,49
Teo   Maat M65 Fortuna 46,75
Geert   Oerlemans M60 Diomedon 44,25
Martin a Regtop M60 TION 43,30
Jack   Dekker M60 AV Castricum 43,91
Jan van Hooft M60 Swift 48,92
Hans   Spitzen M60 Start '78 32,82
Henk van Bakel M60 Swift 41,74
Rob   Hermans M55 Achilles-Top 35,00
Dirk-Jan   Giskes M55 NOVA 29,76
Wim   Roosen M55 KAV Holland 30,90
Kees   Meijer M55 NEA Volharding 30,21
Henk   Heyligers M55 GVAC 35,27
Gert   Velthuizen M50 Spark 22,36
Kees   Aerts M50 Noordkop 39,26
Albert van der Mee M50 Sprint 44,12
Milco   Braak M50 AAV '36 42,85
Peter   Holthuijsen M50 Swift 43,31
Michel   Leinders M50 Unitas 48,34
Henk jan   Blom M50 Hollandia 39,86
Carel van der Werf M45 Phoenix 31,97
Tjeerd van der Meulen M45 Lionitas  
Ronald   Rasenberg M45 Scheldesport 25,56
Erik   Groot M45 Parthenon 22,66
Marco   Bronswijk M45 Olympus '70 35,86
Maarten   Kuiper M45 Typhoon 35,13
Erik van Egmond M45 Sparta 30,83
Winston   Hofmeester M40 Haag Atletiek 41,50
Rob   Zwijnenburg M40 Avantri 35,88
Erwin   Bökenkamp M40 AV Edam 32,59
Marcel   Dost M40 TION 41,31
Roland   Boon M40 Flevo Delta 35,08
Harald   Gijtenbeek M40 Altis 31,68
Jochen   Bartels M40 AV '34 35,84
Brian   Lesterhuis M40 Eindhoven Atletiek 39,15
Gerard   Sluiter M40 Ciko '66 46,34
Frank   Koopmans M35 PEC 1910 37,24
Dennis   Endeman M35 Isala '96 38,72
Jeroen   Sanders M35 Sparta 38,02

hink-stap springen (M35*, M40-60, M65-75)

Jan   Slootbeek M75 GAC Hilversum 06,72
Frits   Martens M70 Hollandia 07,80
Kees   Jägers M70 GAC Hilversum 07,59
Onno   Waalewijn M65 AV '23 09,06
Hans   Veldmeijer M65 GAC Hilversum 07,67
Paul   Boer M60 TION 08,71
Jan   Huijbers M60 GAC Gemert 10,30
Dirk-Jan   Giskes M55 NOVA 08,95
Gert   Velthuizen M50 Spark 09,42
Ard-Jan van Amerongen M40 Spirit Oud Beijerland 13,20
Frank   Koopmans M35 PEC 1910 13,35
Philippe   Scheepers M35 Attila 12,97
Lennert   Elands M35 Achilles-Top  

hoogspringen (M35*, M40*, M45-50, M55-60, M65-70)

 
Peter   Blom M70 Jahn II 01,25
Kees   Jägers M70 GAC Hilversum 01,35
Rob   Dekker M65 AV Castricum 01,45
Onno   Waalewijn M65 AV '23 01,40
Teo   Maat M65 Fortuna 01,40
Paul   Boer M60 TION 01,40
Jan   Huijbers M60 GAC Gemert 01,52
Wim   Threels M60 GAC Hilversum 01,57
Dirk-Jan   Giskes M55 NOVA 01,47
Sjouke   Nauta M55 Lionitas 01,30
Kees   Meijer M55 NEA Volharding 01,45
Andre   Lassooij M55 GAC Hilversum 01,38
Jan   Miltenburg M50 Atletiek Maastricht 01,65
Willem   Heinis M50 GAC Hilversum  
Fokke   Draaijer M50 Lionitas 01,50
Johan   Nieuwhof M45 Startbaan 01,77
Erik   Groot M45 Parthenon 01,47
Patrick   Schoo M45 U-Track 01,71
Jeremy   Robbemond M40 Athlos 01,75
 
 
kogelstoten (M35*, M40, M45, M50-55, M60-65, M70-75)
 
 
Jan   Slootbeek M75 GAC Hilversum 08,38
Wim   Fokker M75 Atverni 12,20
Jan   Pronk M75 Trias 08,71
Dick   Schrieken M70 Trias 12,91
Frits   Martens M70 Hollandia 10,54
Kees   Jägers M70 GAC Hilversum 09,58
Frans de Laat M65 Statina 13,69
Kees   Roosen M65 KAV Holland 11,07
Teo   Maat M65 Fortuna 11,74
Geert   Oerlemans M60 Diomedon 10,37
Ruud van de Ven M60 Eindhoven Atletiek 11,54
Martin a Regtop M60 TION 12,19
Jack   Dekker M60 AV Castricum 12,25
Jan van Hooft M60 Swift 11,26
Hans   Spitzen M60 Start '78 08,95
Rob   Hermans M55 Achilles-Top 11,50
Wim   Roosen M55 KAV Holland 11,99
Henk   Heyligers M55 GVAC 10,24
Kees   Aerts M50 Noordkop 13,45
Albert van der Mee M50 Sprint 13,09
Milco   Braak M50 AAV '36 12,85
Peter   Holthuijsen M50 Swift 13,45
Michel   Leinders M50 Unitas 13,83
Henk jan   Blom M50 Hollandia  
Ton   Dreuning M45 Flevo Delta 11,38
Tjeerd van der Meulen M45 Lionitas 08,09
Mark   Uilhoorn M45 Parthenon 08,54
Marco   Bronswijk M45 Olympus '70 11,66
Maarten   Kuiper M45 Typhoon 12,98
Erik van Egmond M45 Sparta 11,58
Rob   Zwijnenburg M40 Avantri 11,79
Erwin   Bökenkamp M40 AV Edam 12,65
Marcel   Dost M40 TION 13,60
Roland   Boon M40 Flevo Delta 12,64
Harald   Gijtenbeek M40 Altis 10,16
Jochen   Bartels M40 AV '34 11,21
Marc   Elsbeek M40 De Keien 13,45
Brian   Lesterhuis M40 Eindhoven Atletiek 14,01
Arno van Kasteren M40 AV '34 10,63
Frank   Koopmans M35 PEC 1910 13,12
Jeroen   Sanders M35 Sparta 13,70
 
polsstokhoogspringen (M55-70, M40-50)
Kees   Jägers M70 GAC Hilversum 02,20
Michel van Osch M60 Haag Atletiek 02,50
Marc van Vliet M60 AV Castricum 03,33
Dirk-Jan   Giskes M55 NOVA 02,50
F. van der Ham M55 Avantri 03,35
Sjouke   Nauta M55 Lionitas 02,20
Kees   Meijer M55 NEA Volharding 03,10
Ruud   Jacobs M50 Groene Ster 03,21
Jos   Warmerdam M45 U-Track 03,70
Marc   Suvaal M45 Rotterdam Atletiek 03,80
Remco   Mallens M40 Sprint 04,10
Ronald van Rijswijk M40 AV '34 03,02
Ard-Jan van Amerongen M40 Spirit Oud Beijerland 03,20

speerwerpen (M35*, M40, M45-50, M55-60, M65-75)

Jan   Slootbeek M75 GAC Hilversum 18,92
Wim   Fokker M75 Atverni 30,00
Frits   Martens M70 Hollandia 28,76
Kees   Roosen M65 KAV Holland 33,68
Cor van Dam M65 Olympus '70 25,96
Teo   Maat M65 Fortuna 39,78
Geert   Oerlemans M60 Diomedon 33,99
Ad   Oomen M60 GVAC 40,14
Wim   Threels M60 GAC Hilversum 46,56
Hans   Spitzen M60 Start '78 32,53
Dirk-Jan   Giskes M55 NOVA 31,18
F. van der Ham M55 Avantri 40,42
Wim   Roosen M55 KAV Holland 48,69
Kees   Meijer M55 NEA Volharding 35,67
Ioannes   Tsipouras M55 Diomedon 37,15
Hans   Kremers M55 Prins Hendrik 37,71
Henk   Heyligers M55 GVAC 41,50
Hans van Dijk M50 AV Weert 45,18
Henk jan   Blom M50 Hollandia 42,00
Tjeerd van der Meulen M45 Lionitas 19,16
Cyriel   Janssen M45 Nijmegen Atletiek 38,99
Paul   Wolters M45 Impala 44,79
Ronald   Rasenberg M45 Scheldesport 35,38
Marco   Bronswijk M45 Olympus '70 41,29
Eugene   Lommen M45 De Keien 55,14
Roel   Carati M45 Phanos 44,50
Pascal   Geursen M40 Suomi 44,84
Harald   Gijtenbeek M40 Altis 39,68
Elliott   Thijssen M40 Hellas 68,51
Marnix van Damme M40 Horror 51,57
Jeroen ten Heuvel M40 Flevo Delta 55,34
Frank   Koopmans M35 PEC 1910 49,19

verspringen (M35*, M40, M45, M50-55, M65-75)

Jan   Slootbeek M75 GAC Hilversum 03,21
Peter   Blom M70 Jahn II 03,89
Wil van Oort M65 Lionitas 03,31
Onno   Waalewijn M65 AV '23 04,26
Hans   Veldmeijer M65 GAC Hilversum 03,80
Dirk-Jan   Giskes M55 NOVA 04,51
Sjouke   Nauta M55 Lionitas 04,09
Andre   Lassooij M55 GAC Hilversum 03,80
Uli   Flücht M50 NEA Volharding 04,68
Roel   Noordam M50 Fortuna 05,25
Jos   Verweij M50 Nijmegen Atletiek 04,82
Wan   Bakx M45 TION 05,89
Ton   Aker M45 AV '47 05,21
Jan-Wick   Derksen M45 Typhoon 04,84
Ronald   Rasenberg M45 Scheldesport 04,82
Mark   Uilhoorn M45 Parthenon 03,72
Marc   Suvaal M45 Rotterdam Atletiek 05,18
Eric de Jonge M45 Phoenix 05,30
Jan   Plat M45 PEC 1910 05,83
Pieter   Jacobs M45 Parthenon 05,22
Hans de Wit M40 AV '34 04,66
Zeger   Knipmeijer M40 Altis 04,55
Arno van Kasteren M40 AV '34 05,24
Stefan   Pieper M40 AV '34 05,60
Ard-Jan van Amerongen M40 Spirit Oud Beijerland 05,33
Martijn   Oudeman M35 PAC 04,78
Frank   Koopmans M35 PEC 1910 06,71