Deelnemers NK Masters Vrouwen

Hieronder staan de toegelaten deelnemers aan de onderdelen voor vrouwen.
Voor categorieën gemarkeerd met een sterretje is er geen NK. Helaas is dat voor een aantal onderdelen in de categorie V35 en een enkel onderdeel in een andere categorie het geval. Deelnemers in deze categorie mogen meedoen buiten mededinging.
Bij een aantal onderdelen (met name de kort loopnummers) is een categorie vervallen omdat er te weinig aanmeldingen waren en een deelname 'buiten mededinging' niet haalbaar was.

Namen in het rood hebben zich inmiddels afgemeld

100 meter (V40-45, V50-55)

Joke   Torbijn-van der Koogh V55 Parthenon 00:14.63
Hanny   Barnhoorn-Jongejan V50 Trias 00:14.31
Alma   Hollen V50 AV '34 00:15.2
Ilona   Mulder V50 GAC Hilversum 00:14.43
Simone   Geel-Herlaar V50 DEM 00:14.17
Mary   Augustin V50 Sparta  
Jeanneke   Bruning V45 AV '34 00:17.0
Valerie   Klostermann V45 PAC 00:13.29
Ingrid   Smit V45 Ciko '66 00:13.44
Patricia   Dieleman-Pieters V40 Scheldesport 00:14.25
Kadia   Diédhiou V40 Pallas '67 00:13.79
Iris   Kamp-Steverink V40 Phoenix 00:13.70

200 meter (V40-45, V50-55)

Joke   Torbijn-van der Koogh V55 Parthenon 00:30.32
Brigitte van de Kamp-Linnebank V50 GAC Hilversum  
Alma   Hollen V50 AV '34 00:32.02
Ilona   Mulder V50 GAC Hilversum 00:29.63
Simone   Geel-Herlaar V50 DEM 00:27.86
Mary   Augustin V50 Sparta 00:29.59
Valerie   Klostermann V45 PAC 00:27.61
Pauline   Manni V45 GAC Hilversum 00:31.85
Ingrid   Smit V45 Ciko '66 00:27.97
Ineke   Nawijn V40 ACO Van Elderen 00:31.17
Patricia   Dieleman-Pieters V40 Scheldesport 00:29.43
Kadia   Diédhiou V40 Pallas '67 00:30.00
Iris   Kamp-Steverink V40 Phoenix 00:28.64

400 meter (V35-40, V45-55)

 

Greet   Vrijbloed V55 Isala '96 01:06.28
Simone   Geel-Herlaar V50 DEM 01:02.28
Mary   Augustin V50 Sparta 01:05.94
Valerie   Klostermann V45 PAC 01:01.87
Astrid van Velden V45 ACO Van Elderen 00:00.00
Pauline   Manni V45 GAC Hilversum 01:05.
Ineke   Nawijn V40 ACO Van Elderen 01:08.28
Patricia   Dieleman-Pieters V40 Scheldesport 01:07.34
Annemieke   Punter V40 Rotterdam Atletiek 01:07.56
Nathalie   Lotthrinkx V35 AV '56 01:02.98
Kirsten   Vendrig V35 AV '23 01:02.14

 

800 meter (V35-40, V45, V50-60)

Dineke   Kok V60 GAC Hilversum 03:15.91
Wilma   Bos V55 Hanzesport 02:51.10
Greet   Vrijbloed V55 Isala '96 02:39.68
Jeanine van Overveld V50 THOR 02:40.
Marjan   Wintjes V50 GAC Gemert 02:43.05
Nicolet   Remeëus V45 Atletico '73 00:02.48
Nicole   Weijling-Dissel V45 Trias 00:02.19
Astrid van Velden V45 ACO Van Elderen 02:30.98
Pauline   Manni V45 GAC Hilversum 02:38.47
Giny   Veurink V45 ACO Van Elderen 02:47.28
Mirjam   Colijn V45 AV Aalsmeer 03:33.23
Ineke   Nawijn V40 ACO Van Elderen 02:42.95
Lilian   Koelemeij-Jansen V40 Hera 02:43.18
Chantal   Baartse V35 HAC 02:16.06
Nathalie   Lotthrinkx V35 AV '56 02:23.24
Kirsten   Vendrig V35 AV '23 02:23.53

1500 meter (V35-40, V45, V50-65)

Els   Raap V65 Kombijsport 05:58.07
Trees   Rutten V65 Nijmegen Atletiek 06:32.16
Anne van Dijk V60 AV Gouda 06:00.00
Wilma   Bos V55 Hanzesport 05:52.75
Carla   Ophorst-Marrewijk V50 Olympus '70 05:09.02
Frederika   Welle Donker V50 Fortuna 05:50.43
Rita van Nunen V50 De Keien 06:13.51
Jeanine van Overveld V50 THOR 05:36.
Marjan   Wintjes V50 GAC Gemert  
Cora   Sistermans V45 Zaanland 05:12.60
Margot van der Ven V45 Groene Ster 05:58.36
Nicole   Weijling-Dissel V45 Trias 00:04.49
Astrid   Velden V45 ACO Van Elderen 05:09.01
Giny   Veurink V45 ACO Van Elderen 05:29.6
Agnes   Schipper V40 Hellas 04:58.49
Lilian   Koelemeij-Jansen V40 Hera 05:34.24
Nathalie   Klaassen V40 AAV '36 05:03.30
Esther   Tanck V40 Ciko '66 05:26.
Chantal   Baartse V35 HAC 04:48.27
Ester   Eikendal-Zijderlaan V35 Atverni 05:03.45
Mirjam   Koersen V35 GAC Hilversum 04:49.28
Arenda   Abbink V35 Atletics Nijverdal 05:09.11

5000 meter (V35*, V40-45, V50-65)

Els   Raap V65 Kombijsport
Anne van Dijk V60 AV Gouda
Elly   Visser V55 Altis
Wilma   Bos V55 Hanzesport
Carla   Ophorst-Marrewijk V50 Olympus '70
Frederika   Welle Donker V50 Fortuna
Rita van Nunen V50 De Keien
Cora   Sistermans V45 Zaanland
Margot van der Ven V45 Groene Ster
Mira   Blokland-Keijer V45 Altis
Mirjam   Colijn V45 AV Aalsmeer
Agnes   Schipper V40 Hellas
Frederique   Versluys-Burkin V40 De Wielingen
Birgit   Koster-Krämer V40 GAC Hilversum
Jolanda ten Brinke V40 AKU
Saskia   Schutte V40 Cialfo
Fannie van Bree-Versantvoort V40 GAC Gemert
Arenda   Abbink V35 Atletics Nijverdal
 
3000 meter snelwandelen 
Dit onderdeel gaat niet door vanwege onvoldoende aanmeldingen

80/100 meter horden (V45-55)

De 80mH (V40) en 100mH (V35) gaan niet door vanwege onvoldoende aanmeldingen

 

Anja   Akkerman-Smits V55 DEM 00:16.13
Rina   Groenendijk V55 AV '47 00:15.62
Brigitte van de Kamp-Linnebank V50 GAC Hilversum 00:14.32
Hanny   Barnhoorn-Jongejan V50 Trias 00:13.70
Monique   Seerden V45 Har(t)loopclub Engelen  
Ingrid   Stam V45 Lopersgroep Deurne 00:14.69
Ingrid   Smit V45 Ciko '66 00:13.08
 
300/400 meter horden
De lange horden afstanden voor vrouwen gaan niet door vanwege onvoldoende aanmeldingen 

discuswerpen (V35*, V40, V45, V50-65)

Jolande   Brasser V65 Trias 27,75
Wil   Florusse-Van der Koogh V65 Parthenon 23,44
Tiny   Hellendoorn V55 Isala '96 32,36
Anje van Boeijen-de Lang V55 AV '34 12,75
Hanny   Ebbekink-Tukkers V50 TION 30,49
Ingrid   Haas V50 Pallas '67 20,36
Mariët   Voskamp V50 Hanzesport 30,70
Ingrid van Dijk V50 GAC Hilversum 36,57
Jannet van Noord V50 Lycurgus 34,15
Loes   Luijendijk V50 PAC 20,29
Carla   Hertog-Spitteler V50 Rotterdam Atletiek 33.40
Jeanneke   Bruning V45 AV '34 14,08
Mirjam   Aberkrom-De Groot V45 AV Edam 38,61
Toos ter Rele V45 De Keien  
Marianne   Groenendijk V45 AV Gouda 23,11
Joyce de Wit V45 AAV '36 17,90
Ingrid van Vermeeren V45 De Keien  
Nanette van der Veen-Koers V40 AV '56 23,47
Karin   Nienhuis V40 Ciko '66 34,16
Hanneke   Reinders-Vasse V40 Groningen Atletiek 34,00
Evelien   Joosten-van Zwanenburg V40 Parthenon 27,95
Linda   Tukkers V40 TION 35,00
Sandy van der Heydt V40 Parthenon 27,80
Moniek   Reijs V40 De Keien 35,65
Laura van den Akker V35 AV Heerenveen 38,71

hink-stap springen (V35-70)

Rietje   Dijkman V70 AV '23  
Janine   Kortbeek-v.d. Mortel V60 Prins Hendrik 10,22
Rina   Groenendijk V55 AV '47 08,53
Anja   Mulder V40 Atletics Nijverdal 10,79
Iris   Waanders V35 Prins Hendrik 11,02

hoogspringen (V40*,V45*, V50-70)
 
Rietje   Dijkman V70 AV '23  
Weia   Reinboud V60 Hellas 01,41
Janine   Kortbeek-v.d. Mortel V60 Prins Hendrik 01,42
Anja   Akkerman-Smits V55 DEM 01,33
Brigitte van de Kamp-Linnebank V50 GAC Hilversum 01,36
Monique   Seerden V45 Har(t)loopclub Engelen  
Ellen   Tromp V40 GAC Hilversum 01,50
Linda van Berkel V40 AV '40 01,48
Angelique   Luijpen-Maasdijk V40 Ciko '66 01,45
 
kogelstoten (V35*, V40, V45, V50-70)
 
 
Rietje   Dijkman V70 AV '23  
Wil   Florusse-Van der Koogh V65 Parthenon 08,02
Tiny   Hellendoorn V55 Isala '96 11,60
Anje van Boeijen-de Lang V55 AV '34 06,86
Hanny   Ebbekink-Tukkers V50 TION 08,29
Annemieke   Bolte V50 AV '23 09,91
Brigitte van de Kamp-Linnebank V50 GAC Hilversum 09,65
Alma   Hollen V50 AV '34 09,54
Mariët   Voskamp V50 Hanzesport 11,28
Ingrid van Dijk V50 GAC Hilversum 11,63
Jannet van Noord V50 Lycurgus 11,98
Carla   Hertog-Spitteler V50 Rotterdam Atletiek 09.82
Jeanneke   Bruning V45 AV '34 05,80
Mirjam   Aberkrom-De Groot V45 AV Edam 11,18
Monique   Seerden V45 Har(t)loopclub Engelen  
Toos ter Rele V45 De Keien  
Marianne   Groenendijk V45 AV Gouda 07,26
Joyce de Wit V45 AAV '36 07,16
Ingrid van Vermeeren V45 De Keien 09,06
Nanette van der Veen-Koers V40 AV '56 08,05
Hanneke   Reinders-Vasse V40 Groningen Atletiek 11,00
Evelien   Joosten-van Zwanenburg V40 Parthenon 10,52
Linda   Tukkers V40 TION 10,68
Sandy van der Heydt V40 Parthenon 09,71
Moniek   Reijs V40 De Keien 10,10
Laura van den Akker V35 AV Heerenveen 10,08
 
 
 
polsstokhoogspringen (V40*,V50*)
Dit onderdeel wordt gecombineerd het het polsstokhoogspringen bij de mannen, dus op zaterdag !
 
Brigitte van de Kamp-Linnebank V50 GAC Hilversum 03,31
Martien van Rossum V40 Phanos 03,20
 

speerwerpen (V40-45, V50-60)

 

Weia   Reinboud V60 Hellas 31,70
Tiny   Hellendoorn V55 Isala '96 23,68
Anja   Akkerman-Smits V55 DEM 27,32
Alma   Hollen V50 AV '34 26,11
Mariët   Voskamp V50 Hanzesport 35,03
Ingrid van Dijk V50 GAC Hilversum 25,92
Monique   Seerden V45 Har(t)loopclub Engelen  
Joyce de Wit V45 AAV '36 11,45
Ans   Schellekens-Frijters V45 DJA 28,06
Nanette van der Veen-Koers V40 AV '56 21,71
Sandy van der Heydt V40 Parthenon 20,89

 

verspringen (V40*,V45*, V50-55)

 

Anja   Akkerman-Smits V55 DEM 04,16
Rina   Groenendijk V55 AV '47 04,05
Tilly   Jacobs V55 PEC 1910 04,77
Annemieke   Bolte V50 AV '23 03,63
Ilona   Mulder V50 GAC Hilversum 04,18
Jeanneke   Bruning V45 AV '34 03,40
Ingrid   Smit V45 Ciko '66 04,87
Linda van Berkel V40 AV '40 03,91