Uitslagen NK Masters 2009

V35 Vrouwen Masters

100m3 deelnemer(s)
1 59 Burg-Bolleboom, Cindy van der 23-03-1971 ARV Ilion 13.70 sec -0.1
2 334 Schure, Pascale 24-11-1973 AV Phoenix 13.76 sec -0.1
3 255 Nijdam-van Nieuwburg, Esther 28-09-1972 Scorpio 15.53 sec -0.1
200m1 deelnemer(s)
1 217 Lugtenburg, Sandra 31-10-1972 AV '40 30.05 sec +0.0
400m1 deelnemer(s)
1 104 Fransen-Van Eldik, Anja 04-09-1969 Climax 63.06 sec
800m1 deelnemer(s)
1 104 Fransen-Van Eldik, Anja 04-09-1969 Climax 2.25.10 min
1500m5 deelnemer(s)
1 148 Huikeshoven, Daniéle 20-08-1972 PAC 4.54.82 min
2 104 Fransen-Van Eldik, Anja 04-09-1969 Climax 4.55.20 min
3 90 Eikendal-Zijderlaan, Ester 16-02-1974 Avantri 4.58.35 min
4 38 Boomsma, Gunilla 07-07-1971 KAV Holland 5.09.46 min
5 178 Koelemeij-Jansen, Lilian 04-10-1971 AV Hera 5.46.15 min
5000m2 deelnemer(s)
1 52 Brinke, Jolanda ten 02-09-1970 AKU 18.46.88 min
2 90 Eikendal-Zijderlaan, Ester 16-02-1974 Avantri 18.52.26 min
3000m snelw3 deelnemer(s)
1 295 Radder, Marleen 22-02-1951 RWV 17.53.62 min
2 319 Rutgers, Remke 11-05-1972 De Lat 20.48.51 min
3 233 Merwe, Tilly van de 18-03-1953 AV Unitas 22.24.55 min
hss1 deelnemer(s)
1 245 Mulder, Anja 05-10-1971 AV Atletics Nijverdal 11.23 m +0.1
ver1 deelnemer(s)
1 59 Burg-Bolleboom, Cindy van der 23-03-1971 ARV Ilion 5.08 m +2.4
kogel3 deelnemer(s)
1 301 Reijs, Moniek 25-04-1972 AV De Keien 10.41 m
2 336 Segers, Daniella 09-11-1972 RK HAV 10.03 m
3 255 Nijdam-van Nieuwburg, Esther 28-09-1972 Scorpio 8.48 m
discus3 deelnemer(s)
1 301 Reijs, Moniek 25-04-1972 AV De Keien 34.31 m
2 336 Segers, Daniella 09-11-1972 RK HAV 27.75 m
3 255 Nijdam-van Nieuwburg, Esther 28-09-1972 Scorpio 24.93 m
speer1 deelnemer(s)
1 68 Dekker, Ellen 05-07-1973 ARV Ilion 35.82 m


V40 Vrouwen Masters

100m9 deelnemer(s)
1 173 Klostermann, Valerie 26-07-1965 PAC 13.06 sec +2.1
2 329 Schokker, Gonnie 05-01-1968 AV Edam 13.89 sec +2.1
3 193 Kouijzer-Lauwers, Christian 03-02-1965 RK HAV 13.99 sec +0.0
4 326 Schilder, Astrid 03-04-1968 AV Edam 14.10 sec +2.1
5 114 Groen-Buijs, Therry in 't 25-01-1965 Scorpio 14.44 sec +0.0
6 119 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 14.49 sec +0.0
7 361 Stam, Ingrid 03-07-1966 AV Lopersgroep Deurne 14.69 sec +0.0
8 225 Maris-Schreuders, Jolanda 26-03-1965 Groene Ster 15.12 sec +2.1
9 349 Smit, Marie-José 05-01-1967 Scorpio 16.09 sec +0.0
100m - finale8 deelnemer(s)
1 173 Klostermann, Valerie 26-07-1965 PAC 13.08 sec -0.4
2 193 Kouijzer-Lauwers, Christian 03-02-1965 RK HAV 13.76 sec -0.4
3 119 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 14.10 sec -0.4
4 329 Schokker, Gonnie 05-01-1968 AV Edam 14.12 sec -0.4
5 326 Schilder, Astrid 03-04-1968 AV Edam 14.41 sec -0.4
6 114 Groen-Buijs, Therry in 't 25-01-1965 Scorpio 14.74 sec -0.4
7 361 Stam, Ingrid 03-07-1966 AV Lopersgroep Deurne 14.78 sec -0.4
8 225 Maris-Schreuders, Jolanda 26-03-1965 Groene Ster 15.30 sec -0.4
200m5 deelnemer(s)
1 173 Klostermann, Valerie 26-07-1965 PAC 26.99 sec +0.0
2 22 Bergmans, Mieke 30-09-1966 Prins Hendrik 27.83 sec +0.0
3 143 Hoogen, Muriel van den 08-04-1968 Prins Hendrik 28.54 sec +0.0
4 119 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 29.60 sec +0.0
5 225 Maris-Schreuders, Jolanda 26-03-1965 Groene Ster 31.97 sec +0.0
400m5 deelnemer(s)
1 22 Bergmans, Mieke 30-09-1966 Prins Hendrik 62.30 sec
2 7 Augustin, Mary 27-08-1962 AV Sparta 63.14 sec
3 143 Hoogen, Muriel van den 08-04-1968 Prins Hendrik 63.82 sec
4 179 Koenis-Drent, Jacqueline 18-08-1962 AV Hera 67.63 sec
5 418 Wijs, Marijke de 04-08-1965 SV Sportlust 71.15 sec
800m3 deelnemer(s)
1 221 Mahieu, Marian 31-10-1968 Atledo 2.31.99 min
2 418 Wijs, Marijke de 04-08-1965 SV Sportlust 2.39.74 min
3 109 Gommers-Frijters, Ina 22-12-1965 DJA 2.51.90 min
1500m6 deelnemer(s)
1 17 Beek, Marleen van 06-04-1965 LADB 4.55.52 min
2 274 Overveld, Jeanine van 26-06-1961 THOR 5.10.36 min
3 258 Nooijer, Elisabeth de 02-10-1964 Altis 5.12.10 min
4 45 Botter, Eveline 24-11-1959 De Spartaan 5.12.45 min
5 418 Wijs, Marijke de 04-08-1965 SV Sportlust 5.14.03 min
6 84 Dunnewind, Giny 30-04-1968 ACO / Van Elderen 5.36.89 min
5000m6 deelnemer(s)
1 415 Wijnberger, Lia 06-04-1969 AV Phoenix 18.43.81 min
2 97 Faber, Marjan 21-05-1969 AV Cifla 18.44.84 min
3 17 Beek, Marleen van 06-04-1965 LADB 18.53.28 min
4 258 Nooijer, Elisabeth de 02-10-1964 Altis 19.38.54 min
5 84 Dunnewind, Giny 30-04-1968 ACO / Van Elderen 20.29.51 min
6 352 Smits, Adele 03-06-1967 LAAC Twente 21.16.19 min
80mh3 deelnemer(s)
376 Tromp, Ellen 31-01-1969 GAC 13.34 sec +0.9
28 Blommestijn, Michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 13.97 sec +0.9
361 Stam, Ingrid 03-07-1966 AV Lopersgroep Deurne 14.14 sec +0.9
ver5 deelnemer(s)
1 114 Groen-Buijs, Therry in 't 25-01-1965 Scorpio 4.85 m +0.6
2 193 Kouijzer-Lauwers, Christian 03-02-1965 RK HAV 4.65 m +1.0
3 119 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 4.58 m +1.9
4 28 Blommestijn, Michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 4.43 m -0.5
5 32 Boelens, Helen 15-01-1966 Prins Hendrik 4.18 m +1.3
hoog4 deelnemer(s)
1 376 Tromp, Ellen 31-01-1969 GAC 1.56 m
2 28 Blommestijn, Michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 1.49 m
3 302 Reinboud, Weia 11-03-1950 Hellas Utrecht 1.43 m
4 191 Kortbeek-v.d. Mortel, Janine 03-05-1953 Prins Hendrik 1.40 m
hss3 deelnemer(s)
1 351 Smith-Tolsma, Tinka 23-09-1968 Leiden Atletiek 10.48 m +0.9
2 28 Blommestijn, Michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 9.61 m +0.4
3 32 Boelens, Helen 15-01-1966 Prins Hendrik 9.53 m +0.4
kogel6 deelnemer(s)
1 50 Bremen, Mirjam van den 07-03-1966 AV Clytoneus 11.24 m
2 250 Nienhuis, Karin 16-04-1969 Ciko '66 9.26 m
3 284 Peeters, Rian 14-03-1967 Atledo 9.19 m
4 223 Manen-Van Meerendonk, Diana van 13-02-1967 AV Fivelstreek 8.99 m
5 349 Smit, Marie-José 05-01-1967 Scorpio 7.83 m
6 115 Groenendijk, Marianne 13-12-1964 AV Gouda 7.70 m
discus5 deelnemer(s)
1 250 Nienhuis, Karin 16-04-1969 Ciko '66 34.11 m
2 223 Manen-Van Meerendonk, Diana van 13-02-1967 AV Fivelstreek 33.74 m
3 284 Peeters, Rian 14-03-1967 Atledo 32.62 m
4 349 Smit, Marie-José 05-01-1967 Scorpio 25.29 m
5 115 Groenendijk, Marianne 13-12-1964 AV Gouda 25.29 m
speer4 deelnemer(s)
1 394 Voskamp, Mariët 23-09-1961 AV Hanzesport 36.22 m
2 324 Schellekens-Frijters, Ans 22-12-1965 DJA 27.81 m
3 1 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 26.66 m
4 28 Blommestijn, Michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 26.14 m


V45 Vrouwen Masters

100m8 deelnemer(s)
1 7 Augustin, Mary 27-08-1962 AV Sparta 13.90 sec -1.4
2 19 Beentjes, Judith 15-03-1964 AV Unitas 14.30 sec -1.4
3 246 Mulder, Ilona 02-06-1961 GAC 14.44 sec -1.4
4 164 Kamp-Linnebank, Brigitte van de 15-06-1960 GAC 14.82 sec -1.4
5 88 Eijk-Kuppers, Ingrid van der 11-01-1964 AV Startbaan 15.00 sec -1.4
6 266 Oers, Liesbeth van 26-02-1962 AV Groene Ster 15.19 sec -1.4
7 362 Steenhoven, Annet van der 20-03-1962 Scorpio 15.49 sec -1.4
8 181 Koese-Biesheuvel, Ellis 25-05-1964 AV Aalsmeer 16.07 sec -1.4
200m4 deelnemer(s)
1 7 Augustin, Mary 27-08-1962 AV Sparta 28.44 sec +1.0
2 179 Koenis-Drent, Jacqueline 18-08-1962 AV Hera 30.29 sec +1.0
3 266 Oers, Liesbeth van 26-02-1962 AV Groene Ster 31.57 sec +1.0
4 362 Steenhoven, Annet van der 20-03-1962 Scorpio 31.81 sec +1.0
800m5 deelnemer(s)
1 274 Overveld, Jeanine van 26-06-1961 THOR 2.33.68 min
2 400 Vrijbloed, Greet 14-05-1958 Isala '96 2.35.05 min
3 45 Botter, Eveline 24-11-1959 De Spartaan 2.35.23 min
4 37 Boogerd, Diny 06-11-1963 AV De Keien 2.46.58 min
5 382 Verbeek, Lia 26-11-1954 AV Attila 2.55.54 min
5000m3 deelnemer(s)
1 64 Coster, Ingrid 05-10-1957 AV 1923 20.42.50 min
2 308 Rindt, Anne 28-01-1958 Eindhoven Atletiek 20.46.80 min
3 264 Nunen, Rita van 06-06-1960 AV De Keien 21.02.65 min
ver4 deelnemer(s)
1 164 Kamp-Linnebank, Brigitte van de 15-06-1960 GAC 4.24 m +0.3
2 246 Mulder, Ilona 02-06-1961 GAC 4.18 m +2.5
3 181 Koese-Biesheuvel, Ellis 25-05-1964 AV Aalsmeer 3.99 m +0.3
4 266 Oers, Liesbeth van 26-02-1962 AV Groene Ster 3.80 m -0.3
kogel7 deelnemer(s)
1 259 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 10.59 m
2 76 Dijk, Ingrid van 19-05-1962 GAC 10.35 m
3 1 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 10.23 m
4 327 Schilstra, Anke 13-02-1962 AV Sparta 8.90 m
5 246 Mulder, Ilona 02-06-1961 GAC 8.70 m
6 164 Kamp-Linnebank, Brigitte van de 15-06-1960 GAC 7.94 m
7 181 Koese-Biesheuvel, Ellis 25-05-1964 AV Aalsmeer 7.08 m
discus5 deelnemer(s)
1 76 Dijk, Ingrid van 19-05-1962 GAC 38.55 m
2 259 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 34.68 m
3 1 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 33.91 m
4 327 Schilstra, Anke 13-02-1962 AV Sparta 25.97 m
5 266 Oers, Liesbeth van 26-02-1962 AV Groene Ster 18.46 m


V50 Vrouwen Masters

100m5 deelnemer(s)
1 311 Roggeband-de Vrieze, Hermien 24-11-1958 Delta Sport 13.56 sec -0.4
2 269 Oost, Sonja 02-05-1957 EAC De Sperwers 14.01 sec -0.4
3 116 Groenendijk, Rina 15-11-1955 AV '47 15.26 sec -0.4
4 94 Esch, Jet van 09-11-1952 Veteranen Nederland 16.01 sec -0.4
130 Heinsbroek-Booij, Dinah 22-12-1953 AV Fortuna DQ sec -0.4
200m5 deelnemer(s)
1 311 Roggeband-de Vrieze, Hermien 24-11-1958 Delta Sport 28.20 sec +1.1
2 269 Oost, Sonja 02-05-1957 EAC De Sperwers 28.57 sec +1.1
3 375 Torbijn-van der Koogh, Joke 29-10-1957 AV Parthenon 30.15 sec +1.1
4 197 Kruijer, Afra 03-06-1949 AV Hera 31.67 sec +1.1
5 130 Heinsbroek-Booij, Dinah 22-12-1953 AV Fortuna 34.78 sec +1.1
1500m5 deelnemer(s)
1 64 Coster, Ingrid 05-10-1957 AV 1923 5.31.86 min
2 42 Bos, Wilma 25-04-1958 AV Hanzesport 5.44.75 min
3 308 Rindt, Anne 28-01-1958 Eindhoven Atletiek 5.53.82 min
4 382 Verbeek, Lia 26-11-1954 AV Attila 5.56.21 min
5 182 Kok, Dineke 02-02-1953 GAC 6.09.72 min
ver3 deelnemer(s)
1 155 Jacobs, Tilly 19-06-1956 AV PEC 1910 4.70 m +2.6
2 191 Kortbeek-v.d. Mortel, Janine 03-05-1953 Prins Hendrik 4.48 m +0.9
3 116 Groenendijk, Rina 15-11-1955 AV '47 4.08 m +0.6
hss3 deelnemer(s)
1 191 Kortbeek-v.d. Mortel, Janine 03-05-1953 Prins Hendrik 10.09 m +0.2
2 116 Groenendijk, Rina 15-11-1955 AV '47 8.88 m +0.5
3 30 Blommestijn-Euser, Laura 02-07-1944 Rotterdam Atletiek 7.81 m +0.2
kogel5 deelnemer(s)
1 85 Ebbekink-Tukkers, Hanny 24-08-1958 AC TION 10.67 m
2 310 Roest, Sjan 18-05-1959 AV Reusel '69 9.64 m
3 429 Zuijdervliet, Ingrid 24-05-1957 Veteranen Nederland 8.75 m
4 189 Korff-Lanters, Anja 11-10-1953 Eindhoven Atletiek 7.80 m
5 83 Duijf-Merkx, Helene 15-12-1958 Vitesse '08 7.46 m
discus4 deelnemer(s)
1 85 Ebbekink-Tukkers, Hanny 24-08-1958 AC TION 33.73 m
2 429 Zuijdervliet, Ingrid 24-05-1957 Veteranen Nederland 24.45 m
3 310 Roest, Sjan 18-05-1959 AV Reusel '69 24.28 m
4 83 Duijf-Merkx, Helene 15-12-1958 Vitesse '08 19.69 m
speer3 deelnemer(s)
1 302 Reinboud, Weia 11-03-1950 Hellas Utrecht 31.85 m
2 310 Roest, Sjan 18-05-1959 AV Reusel '69 24.99 m
3 429 Zuijdervliet, Ingrid 24-05-1957 Veteranen Nederland 21.68 m


V55 Vrouwen Masters

400m3 deelnemer(s)
1 197 Kruijer, Afra 03-06-1949 AV Hera 71.20 sec
2 162 Jonkers-Slegers, Riet 04-10-1943 AV Attila 72.82 sec
3 130 Heinsbroek-Booij, Dinah 22-12-1953 AV Fortuna 81.21 sec
800m3 deelnemer(s)
1 162 Jonkers-Slegers, Riet 04-10-1943 AV Attila 2.48.60 min
2 182 Kok, Dineke 02-02-1953 GAC 3.02.45 min
3 121 Hal-van Dijk, Martha van 09-07-1946 AV Pijnenburg 3.12.17 min
discus3 deelnemer(s)
1 49 Brasser, Jolande 06-03-1946 AV Trias 28.17 m
2 189 Korff-Lanters, Anja 11-10-1953 Eindhoven Atletiek 21.80 m
3 317 Roovers-v.d. Bosch, Corrie 14-07-1935 AV Sprint 21.15 m


V60 Vrouwen Masters

1500m4 deelnemer(s)
1 176 Knapen-de Bode, Marianne 18-10-1947 Loopgroep PK 5.47.24 min
2 294 Raap, Els 28-04-1947 SV Kombijsport 5.55.13 min
3 121 Hal-van Dijk, Martha van 09-07-1946 AV Pijnenburg 6.15.66 min
4 320 Rutten, Trees 13-09-1947 Nijmegen Atletiek 6.28.43 min
5000m3 deelnemer(s)
1 294 Raap, Els 28-04-1947 SV Kombijsport 22.06.07 min
2 320 Rutten, Trees 13-09-1947 Nijmegen Atletiek 24.01.26 min
3 395 Vos-Rulkens, Han 16-09-1944 AV Achilles Top 24.39.85 min
3000m snelw3 deelnemer(s)
1 58 Bunschoten-Kriek, Coby 18-12-1947 RWV 20.50.79 min
2 77 Dijkman, Rietje 21-06-1939 AV 1923 21.16.46 min
3 368 Teske, Hermien 15-02-1949 RWV 26.41.58 min
kogel3 deelnemer(s)
1 224 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-08-1948 Scorpio 8.64 m
2 49 Brasser, Jolande 06-03-1946 AV Trias 7.70 m
3 317 Roovers-v.d. Bosch, Corrie 14-07-1935 AV Sprint 6.61 m
speer1 deelnemer(s)
1 224 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-08-1948 Scorpio 23.53 m


M35 Mannen Masters

100m3 deelnemer(s)
1 341 Silié, Johnny 30-09-1972 AV Lycurgus 11.33 sec -0.8
2 287 Peppel, Martijn van de 05-03-1972 VAV 13.18 sec -0.8
3 365 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 13.64 sec -0.8
200m4 deelnemer(s)
1 341 Silié, Johnny 30-09-1972 AV Lycurgus 22.92 sec +1.3
2 16 Beckhoven, Toine van 01-01-1970 AV Attila 23.98 sec +1.3
3 278 Papamarkou, Jean-Paul 13-04-1971 Rotterdam Atletiek 25.67 sec +1.3
6 Andrea, Werner 20-08-1971 AV Phoenix DNS sec +1.3
400m4 deelnemer(s)
1 341 Silié, Johnny 30-09-1972 AV Lycurgus 51.56 sec
2 16 Beckhoven, Toine van 01-01-1970 AV Attila 52.32 sec
3 168 Kemper, Dimitri 21-06-1973 AC Waterland 53.70 sec
4 365 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 59.56 sec
800m5 deelnemer(s)
1 408 Weevers, Ronald 13-10-1969 Prins Hendrik 1.57.76 min
2 71 Demkes, Dirk-Jan 02-02-1973 De Liemers 1.59.67 min
3 138 Hofman, Robert 07-06-1973 Avantri 2.07.34 min
4 365 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 2.15.91 min
333 Schulten, Jimmy 13-11-1970 Prins Hendrik DNS min
1500m3 deelnemer(s)
1 408 Weevers, Ronald 13-10-1969 Prins Hendrik 4.01.49 min
2 71 Demkes, Dirk-Jan 02-02-1973 De Liemers 4.07.37 min
3 333 Schulten, Jimmy 13-11-1970 Prins Hendrik 5.06.15 min
5000m5 deelnemer(s)
1 391 Verweij, Koos 05-04-1971 DAK 15.35.32 min
2 62 Caulil, Gaby van 10-06-1970 Ciko '66 16.14.78 min
3 268 Oirschot, Corné van 14-09-1970 Tilburg Road Runners 16.57.89 min
4 427 Zijderlaan, Job 01-02-1971 Avantri 17.46.66 min
5 67 Dam, Rens van 15-04-1973 Scorpio 19.06.34 min
110mh4 deelnemer(s)
1 315 Roosen, Marcel 11-09-1970 Eindhoven Atletiek 14.6 sec
2 407 Weert, Martien van 07-04-1970 DAK sec
3 103 Francois, Dennis 11-02-1974 AV Groene Ster sec
4 278 Papamarkou, Jean-Paul 13-04-1971 Rotterdam Atletiek sec
400mh3 deelnemer(s)
16 Beckhoven, Toine van 01-01-1970 AV Attila 56.83 sec
315 Roosen, Marcel 11-09-1970 Eindhoven Atletiek 58.54 sec
103 Francois, Dennis 11-02-1974 AV Groene Ster DNF sec
ver3 deelnemer(s)
1 340 Sengers, Jeroen 07-07-1971 AV Phoenix 6.02 m +1.1
2 278 Papamarkou, Jean-Paul 13-04-1971 Rotterdam Atletiek 5.47 m +1.5
3 287 Peppel, Martijn van de 05-03-1972 VAV 4.98 m +0.7
hoog2 deelnemer(s)
1 120 Hadderingh, Harbrandt 09-12-1971 Groningen Atletiek 1.75 m
2 103 Francois, Dennis 11-02-1974 AV Groene Ster 0.00 m
hss2 deelnemer(s)
1 278 Papamarkou, Jean-Paul 13-04-1971 Rotterdam Atletiek 11.90 m +2.1
2 287 Peppel, Martijn van de 05-03-1972 VAV 9.90 m +0.2
polshoog1 deelnemer(s)
1 222 Mallens, Remco 23-02-1970 AV Sprint 4.00 m
kogel6 deelnemer(s)
1 345 Sluiter, Gerard 13-01-1973 Ciko '66 14.14 m
2 39 Boon, Roland 19-09-1970 AV Athlos 13.05 m
3 92 Elsbeek, Mark 31-01-1972 AV De Keien 12.29 m
4 34 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 11.56 m
5 430 Zwijnenburg, Rob 04-07-1969 Avantri 11.04 m
6 287 Peppel, Martijn van de 05-03-1972 VAV 9.73 m
discus5 deelnemer(s)
1 345 Sluiter, Gerard 13-01-1973 Ciko '66 47.18 m
2 39 Boon, Roland 19-09-1970 AV Athlos 37.11 m
3 430 Zwijnenburg, Rob 04-07-1969 Avantri 36.31 m
4 34 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 33.02 m
5 287 Peppel, Martijn van de 05-03-1972 VAV 27.78 m
speer5 deelnemer(s)
1 370 Thijssen, Elliot 30-03-1971 Hellas Utrecht 64.41 m
2 134 Heuvel, Jeroen ten 25-05-1973 AV Flevo Delta 53.98 m
3 34 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 42.18 m
4 407 Weert, Martien van 07-04-1970 DAK 40.13 m
5 287 Peppel, Martijn van de 05-03-1972 VAV 35.13 m


M40 Mannen Masters

100m9 deelnemer(s)
1 272 Otten, Arjan 04-04-1969 Eindhoven Atletiek 11.81 sec +2.0
2 338 Seijlhouwer, Matthijs 17-08-1966 KAV Holland 11.91 sec +0.3
3 354 Smitskamp, Maarten 22-06-1965 AV Startbaan 12.01 sec +2.0
4 248 Neijzen, Co 12-12-1964 Prins Hendrik 12.13 sec +0.3
5 388 Verlegh, Robin 18-05-1966 Nijmegen Atletiek 12.28 sec +0.3
6 239 Moen, Robert 07-01-1965 DEM 12.29 sec +2.0
7 423 Wort, Andre van 20-07-1966 AV NEA-Volharding 12.30 sec +2.0
8 335 Schuur, Leo 24-08-1964 Isala '96 12.36 sec +0.3
9 276 Palacio-Serrat, Toni 21-07-1966 AV Parthenon 12.51 sec +2.0
100m - finale8 deelnemer(s)
1 338 Seijlhouwer, Matthijs 17-08-1966 KAV Holland 11.45 sec +1.2
2 272 Otten, Arjan 04-04-1969 Eindhoven Atletiek 11.73 sec +1.2
2 248 Neijzen, Co 12-12-1964 Prins Hendrik 11.73 sec +1.2
4 354 Smitskamp, Maarten 22-06-1965 AV Startbaan 11.93 sec +1.2
5 388 Verlegh, Robin 18-05-1966 Nijmegen Atletiek 12.00 sec +1.2
6 239 Moen, Robert 07-01-1965 DEM 12.10 sec +1.2
7 335 Schuur, Leo 24-08-1964 Isala '96 12.26 sec +1.2
8 423 Wort, Andre van 20-07-1966 AV NEA-Volharding 12.26 sec +1.2
200m9 deelnemer(s)
1 272 Otten, Arjan 04-04-1969 Eindhoven Atletiek 24.26 sec +1.1
2 248 Neijzen, Co 12-12-1964 Prins Hendrik 24.31 sec +1.1
3 239 Moen, Robert 07-01-1965 DEM 24.65 sec +0.3
4 205 Langezaal, Rob 20-07-1966 Hellas Utrecht 24.80 sec +1.1
5 242 Mooijer, Manfred 24-03-1968 AV Edam 25.03 sec +1.1
6 170 Kipping, Gerdjan 19-12-1967 Atledo 25.03 sec +1.1
7 423 Wort, Andre van 20-07-1966 AV NEA-Volharding 25.23 sec +0.3
8 276 Palacio-Serrat, Toni 21-07-1966 AV Parthenon 26.14 sec +0.3
9 61 Carati, Roel 16-02-1968 Dutch Gay & Lesbian Athl. 27.02 sec +0.3
400m5 deelnemer(s)
1 160 Janssens, Richard 12-09-1968 AV Lycurgus 51.73 sec
2 369 Themen, Werner 10-07-1964 AV 1923 53.70 sec
3 108 Gils, Marc van 05-06-1967 Loopgroep Wijbosch 54.34 sec
4 170 Kipping, Gerdjan 19-12-1967 Atledo 57.27 sec
5 399 Vries, Klaas de 03-05-1966 AV Impala 57.84 sec
800m10 deelnemer(s)
1 289 Poppe, Peter 02-04-1966 Rotterdam Atletiek 1.59.24 min
2 369 Themen, Werner 10-07-1964 AV 1923 1.59.37 min
3 100 Fierkens, Titus 17-10-1966 De Liemers 1.59.39 min
4 8 Avendonk, Jack van 09-04-1967 AV Attila 1.59.81 min
5 156 Jager, Arend de 30-10-1965 AV Parthenon 2.04.79 min
6 108 Gils, Marc van 05-06-1967 Loopgroep Wijbosch 2.05.66 min
7 290 Potjes, Bennie 07-04-1967 Rotterdam Atletiek 2.05.73 min
8 167 Kempen, Corné van 14-04-1967 PAC 2.07.09 min
9 411 Wiel, Mar-Hein van de 26-02-1969 DAK 2.10.71 min
10 61 Carati, Roel 16-02-1968 Dutch Gay & Lesbian Athl. 2.15.59 min
1500m8 deelnemer(s)
1 273 Otten, Michiel 26-10-1968 Prins Hendrik 4.03.65 min
2 163 Joosse, Koen 01-04-1967 Phanos 4.07.60 min
3 8 Avendonk, Jack van 09-04-1967 AV Attila 4.13.34 min
4 369 Themen, Werner 10-07-1964 AV 1923 4.17.08 min
5 145 Hopmans, Jack 28-12-1967 Spado 4.18.11 min
6 279 Peeters, Ad 26-02-1966 AV Valkenswaard 4.25.62 min
7 411 Wiel, Mar-Hein van de 26-02-1969 DAK 4.26.16 min
410 Wiegman, Frank 17-12-1964 Leiden Atletiek DNF min
5000m6 deelnemer(s)
1 273 Otten, Michiel 26-10-1968 Prins Hendrik 15.32.10 min
2 20 Beerepoot, Ruud 15-09-1968 AV Hera 15.39.97 min
3 275 Padmos, Wim 11-07-1966 Voorne Atletiek 15.42.53 min
4 378 Velden, Peter van der 29-11-1968 AV Valkenswaard 15.47.63 min
5 79 Doorn, Harald van 03-09-1964 AV Lycurgus 15.51.42 min
6 426 Zijderlaan, Jan 02-02-1968 Avantri 17.25.55 min
110mh3 deelnemer(s)
1 14 Bakx, Wan 05-02-1964 AC TION 16.66 sec +0.1
2 405 Warmerdam, Jos 14-04-1965 U-Track 17.95 sec +0.1
3 25 Binsbergen, Niels 13-12-1968 AAV'36 18.64 sec +0.1
400mh4 deelnemer(s)
1 23 Berkum, Jurgen van 04-09-1967 AV Parthenon 58.55 sec
2 242 Mooijer, Manfred 24-03-1968 AV Edam 60.91 sec
3 405 Warmerdam, Jos 14-04-1965 U-Track 64.80 sec
4 420 Wilstra, Hoss 19-04-1966 AV Lopersgroep Deurne 89.01 sec
5000m snelw3 deelnemer(s)
1 356 Sobczak, Marcelino 19-05-1968 AV Unitas 24.51.52 min
2 151 Huntjens, Pedro 10-09-1967 AV Unitas 25.54.92 min
3 299 Redeker, John 07-09-1964 DAK 30.14.58 min
ver8 deelnemer(s)
1 354 Smitskamp, Maarten 22-06-1965 AV Startbaan 6.18 m +1.1
2 23 Berkum, Jurgen van 04-09-1967 AV Parthenon 6.15 m +2.2
3 248 Neijzen, Co 12-12-1964 Prins Hendrik 5.64 m +0.8
4 15 Beaart, Eric 30-04-1965 Prins Hendrik 5.60 m +0.8
5 377 Veer, Dick 23-06-1964 GAC 5.22 m +1.1
6 106 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 5.17 m -1.0
7 55 Bruin, Vincent de 01-02-1968 AV '40 5.10 m +0.3
112 Grasmeijer, Rik 29-12-1966 AV '34 DNS m
hoog9 deelnemer(s)
1 254 Nieuwhof, Johan 08-03-1964 AV Startbaan 1.86 m
2 335 Schuur, Leo 24-08-1964 Isala '96 1.80 m
3 412 Wien, Edwin 25-02-1966 Nijmegen Atletiek 1.75 m
4 330 Schoo, Patrick 14-05-1967 U-Track 1.70 m
5 241 Mol, Kees-Jan 15-07-1962 ADSV Dynamica 1.65 m
6 377 Veer, Dick 23-06-1964 GAC 1.65 m
7 106 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 1.60 m
8 112 Grasmeijer, Rik 29-12-1966 AV '34 1.50 m
9 420 Wilstra, Hoss 19-04-1966 AV Lopersgroep Deurne 1.45 m
hss4 deelnemer(s)
1 15 Beaart, Eric 30-04-1965 Prins Hendrik 12.28 m +2.3
2 242 Mooijer, Manfred 24-03-1968 AV Edam 11.53 m -1.0
3 405 Warmerdam, Jos 14-04-1965 U-Track 10.97 m +1.6
4 420 Wilstra, Hoss 19-04-1966 AV Lopersgroep Deurne 8.64 m +2.0
polshoog1 deelnemer(s)
1 405 Warmerdam, Jos 14-04-1965 U-Track 3.40 m
kogel12 deelnemer(s)
1 199 Kuiper, Stein 03-03-1969 Prins Hendrik 14.99 m
2 139 Hofmeester, Winston 20-01-1969 Haag Atletiek 13.14 m
3 200 Kuis, Jan 06-08-1968 AV PEC 1910 11.98 m
4 112 Grasmeijer, Rik 29-12-1966 AV '34 11.81 m
5 87 Egmond, Erik van 01-06-1968 AV Sparta 11.42 m
6 106 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 11.11 m
7 102 Fokkens, Frank 11-09-1968 AV Startbaan 10.42 m
8 72 Dijk, Frank van 25-11-1965 AV Edam 10.38 m
9 283 Peeters, René 03-05-1967 Atledo 10.10 m
10 55 Bruin, Vincent de 01-02-1968 AV '40 9.74 m
11 247 Muller, Jos 19-03-1967 AV Wieringermeer 9.64 m
12 343 Slikke, Bas van der 14-04-1967 AV NEA-Volharding 9.26 m
discus11 deelnemer(s)
1 199 Kuiper, Stein 03-03-1969 Prins Hendrik 46.63 m
2 139 Hofmeester, Winston 20-01-1969 Haag Atletiek 41.61 m
3 343 Slikke, Bas van der 14-04-1967 AV NEA-Volharding 36.51 m
4 87 Egmond, Erik van 01-06-1968 AV Sparta 36.43 m
5 200 Kuis, Jan 06-08-1968 AV PEC 1910 33.66 m
6 153 Jacobs, Corné 05-05-1966 Scopias 33.36 m
7 247 Muller, Jos 19-03-1967 AV Wieringermeer 30.88 m
8 72 Dijk, Frank van 25-11-1965 AV Edam 29.96 m
9 106 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 29.46 m
10 283 Peeters, René 03-05-1967 Atledo 29.18 m
55 Bruin, Vincent de 01-02-1968 AV '40 DNS m
speer6 deelnemer(s)
1 216 Lommen, Eugene 27-11-1967 AV De Keien 61.03 m
2 15 Beaart, Eric 30-04-1965 Prins Hendrik 48.40 m
3 72 Dijk, Frank van 25-11-1965 AV Edam 44.48 m
4 106 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 43.25 m
5 55 Bruin, Vincent de 01-02-1968 AV '40 37.48 m
6 420 Wilstra, Hoss 19-04-1966 AV Lopersgroep Deurne 25.80 m
3000m steeple3 deelnemer(s)
1 238 Mijsberg, Peter 18-08-1965 AV Cifla 10.57.56 min
2 390 Verstraten, Nico 26-11-1953 Scopias 12.16.99 min
3 186 Koopstra, Arjen 02-05-1954 AV Startbaan 13.25.82 min


M45 Mannen Masters

100m9 deelnemer(s)
1 270 Oostweegel, Erik 29-04-1960 AV Startbaan 11.85 sec +2.3
2 323 Schaafsma, Kay 30-10-1960 AV Sprint 11.93 sec +1.0
3 387 Verkerke, René 14-07-1962 AV Gouda 12.51 sec +1.0
4 3 Aker, Ton 01-06-1964 AV '47 12.70 sec +1.0
5 101 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding 12.71 sec +2.3
6 21 Bellekom, Marcel 22-04-1962 AV Hanzesport 12.86 sec +2.3
7 190 Kort, Ton de 16-01-1960 ACW '66 13.61 sec +1.0
8 237 Middelveldt, Jacco 27-05-1964 AAC '61 14.02 sec +1.0
9 240 Moesman, René 30-04-1964 AV Haarlem 21.20 sec +2.3
100m - finale7 deelnemer(s)
1 270 Oostweegel, Erik 29-04-1960 AV Startbaan 11.74 sec +0.2
2 323 Schaafsma, Kay 30-10-1960 AV Sprint 11.82 sec +0.2
3 387 Verkerke, René 14-07-1962 AV Gouda 12.33 sec +0.2
4 3 Aker, Ton 01-06-1964 AV '47 12.75 sec +0.2
5 21 Bellekom, Marcel 22-04-1962 AV Hanzesport 12.79 sec +0.2
6 101 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding 12.81 sec +0.2
190 Kort, Ton de 16-01-1960 ACW '66 DNS sec +0.2
200m10 deelnemer(s)
1 323 Schaafsma, Kay 30-10-1960 AV Sprint 24.17 sec +1.0
2 243 Moor, René 05-12-1962 ARV Ilion 24.79 sec +1.0
3 215 Lith, Bert van 15-01-1963 Prins Hendrik 24.97 sec +1.0
4 313 Rookhuizen, Bart van 07-06-1964 DEM 25.76 sec +1.7
5 21 Bellekom, Marcel 22-04-1962 AV Hanzesport 26.46 sec +1.7
6 3 Aker, Ton 01-06-1964 AV '47 26.48 sec +1.0
7 350 Smith, Steve 13-09-1963 Leiden Atletiek 26.55 sec +1.7
8 101 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding 26.82 sec +1.0
9 201 Kusters, Hugo 30-11-1962 Achilles-Top 27.16 sec +1.7
10 190 Kort, Ton de 16-01-1960 ACW '66 28.34 sec +1.7
400m11 deelnemer(s)
1 215 Lith, Bert van 15-01-1963 Prins Hendrik 53.61 sec
2 236 Michels, Marijn 21-10-1963 Altis 54.44 sec
3 243 Moor, René 05-12-1962 ARV Ilion 55.64 sec
4 296 Rademaker, Falco 31-03-1963 Eindhoven Atletiek 57.29 sec
5 261 Noordam, Roel 17-04-1962 AV Fortuna 57.61 sec
6 424 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 57.83 sec
7 21 Bellekom, Marcel 22-04-1962 AV Hanzesport 58.57 sec
8 387 Verkerke, René 14-07-1962 AV Gouda 60.11 sec
9 303 Reinders, Andre 15-04-1960 Atletiek Maastricht 60.97 sec
10 3 Aker, Ton 01-06-1964 AV '47 61.79 sec
11 65 Cuijlits, Hans 04-02-1962 AV Reusel '69 64.53 sec
800m6 deelnemer(s)
1 236 Michels, Marijn 21-10-1963 Altis 2.05.50 min
2 244 Mortel, Hans van de 11-07-1961 AV Lopersgroep Deurne 2.05.90 min
3 118 Haast, Corné 01-11-1959 Spado 2.06.09 min
4 404 Wardenburg, Roger 11-09-1962 AV '34 2.09.96 min
5 328 Schipper, Peter 25-07-1961 AV Triathlon 2.11.46 min
6 303 Reinders, Andre 15-04-1960 Atletiek Maastricht 2.20.72 min
1500m7 deelnemer(s)
1 244 Mortel, Hans van de 11-07-1961 AV Lopersgroep Deurne 4.24.67 min
2 260 Noordam, Elebert 29-02-1964 ARV Ilion 4.29.51 min
3 282 Peeters, Marco 15-02-1961 Eindhoven Atletiek 4.29.88 min
4 95 Eskes, Marco 20-11-1962 AC Waterland 4.30.66 min
5 41 Bos, Michel van den 30-05-1964 Delta Sport 4.33.30 min
6 78 Doesburg, Hilko 04-05-1962 ASV 4.44.80 min
7 89 Eijkenboom, Ron 14-05-1961 AV '34 4.46.30 min
5000m5 deelnemer(s)
1 125 Havinga, Henri 01-08-1962 AV '40 16.27.22 min
2 40 Boon, Willem 15-10-1961 De Spartaan 16.47.69 min
3 384 Verberkt, Bart 06-05-1963 THOR 17.31.26 min
4 347 Smet, Johan 20-07-1959 Phanos 17.39.55 min
5 135 Hilberding, Jos 12-01-1961 PAC 19.15.82 min
400mh3 deelnemer(s)
1 313 Rookhuizen, Bart van 07-06-1964 DEM 60.54 sec
2 149 Huikeshoven, Huub 28-10-1960 Atos 65.36 sec
3 65 Cuijlits, Hans 04-02-1962 AV Reusel '69 77.68 sec
5000m snelw3 deelnemer(s)
1 232 Mennen, Victor 04-07-1963 AV Unitas 24.53.78 min
2 174 Knaap, Hans van der 09-12-1959 RWV 28.52.16 min
3 4 Altena, Paul 18-01-1964 De Lat 30.31.79 min
ver8 deelnemer(s)
1 198 Kuiper, Alje 30-09-1960 ARV Ilion 6.28 m +0.2
2 14 Bakx, Wan 05-02-1964 AC TION 5.67 m +0.2
3 149 Huikeshoven, Huub 28-10-1960 Atos 5.64 m +0.5
4 325 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 5.12 m -0.6
5 117 Haaijer, Ger 24-05-1963 AV Reusel '69 4.93 m -0.1
6 261 Noordam, Roel 17-04-1962 AV Fortuna 4.92 m +0.2
7 214 Linden, Hans van der 16-03-1964 DAK 4.74 m -0.4
8 190 Kort, Ton de 16-01-1960 ACW '66 4.08 m +0.6
hss6 deelnemer(s)
1 325 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 11.40 m +0.8
2 305 Ridderbos, Elco 21-04-1964 AV 1923 11.28 m -0.5
3 147 Huijbers, Jan 20-05-1951 GAC 11.12 m +2.3
4 65 Cuijlits, Hans 04-02-1962 AV Reusel '69 9.37 m +0.8
5 353 Smits, Ryan 26-12-1955 AV Groene Ster 8.48 m +1.0
6 190 Kort, Ton de 16-01-1960 ACW '66 8.47 m +0.5
polshoog4 deelnemer(s)
214 Linden, Hans van der 16-03-1964 DAK 3.50 m
154 Jacobs, Ruud 02-08-1961 AV Groene Ster 2.90 m
117 Haaijer, Ger 24-05-1963 AV Reusel '69 2.50 m
65 Cuijlits, Hans 04-02-1962 AV Reusel '69 2.30 m
kogel5 deelnemer(s)
1 140 Holthuijsen, Peter 07-11-1961 Scopias 13.20 m
2 211 Leinders, Michel 10-03-1962 AV Unitas 11.66 m
3 305 Ridderbos, Elco 21-04-1964 AV 1923 11.29 m
4 81 Dreuning, Ton 24-04-1964 AV Flevo Delta 9.72 m
27 Blom, Henk Jan 18-01-1963 AV Hollandia DNS m
discus6 deelnemer(s)
1 140 Holthuijsen, Peter 07-11-1961 Scopias 41.15 m
2 211 Leinders, Michel 10-03-1962 AV Unitas 38.63 m
3 27 Blom, Henk Jan 18-01-1963 AV Hollandia 38.03 m
4 229 Mee, Albert van der 29-01-1960 AV Sprint 35.33 m
5 305 Ridderbos, Elco 21-04-1964 AV 1923 33.14 m
6 81 Dreuning, Ton 24-04-1964 AV Flevo Delta 27.21 m
speer6 deelnemer(s)
1 128 Heerlien, Onno 18-02-1964 Groningen Atletiek 54.38 m
2 305 Ridderbos, Elco 21-04-1964 AV 1923 48.30 m
3 229 Mee, Albert van der 29-01-1960 AV Sprint 43.75 m
4 75 Dijk, Hans van 30-05-1961 AV Weert 43.03 m
5 325 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 39.92 m
6 117 Haaijer, Ger 24-05-1963 AV Reusel '69 38.96 m


M50 Mannen Masters

100m13 deelnemer(s)
1 286 Pelt, Cees van 30-05-1959 Prins Hendrik 11.75 sec +1.9
2 137 Hoffman, Glenn 12-10-1958 AV Scheldesport 12.19 sec +1.4
3 80 Drabben, Helmut 11-04-1959 AV 1923 12.54 sec +1.9
4 291 Prins, Lucas 04-03-1959 Haag Atletiek 12.82 sec +1.4
5 161 Jellema, Peter 24-10-1957 AV Phoenix 12.91 sec +1.9
6 207 Lassooij, Andre 22-03-1958 GAC 12.96 sec +1.4
7 252 Nierop, Justus van 01-04-1958 DAK 13.00 sec +1.4
8 353 Smits, Ryan 26-12-1955 AV Groene Ster 13.07 sec +1.9
9 165 Keijzers, Ger 14-08-1958 AV Lopersgroep Deurne 13.39 sec +1.9
10 257 Nijs, Victor de 12-10-1952 AV Fortuna 13.42 sec +1.4
11 409 Westen, Leo van der 12-04-1956 AV Hanzesport 13.66 sec +1.9
12 379 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 13.71 sec +1.9
13 113 Groen, Peter 02-07-1949 AV 1923 15.53 sec +1.4
100m - finale8 deelnemer(s)
1 286 Pelt, Cees van 30-05-1959 Prins Hendrik 12.03 sec -2.3
2 137 Hoffman, Glenn 12-10-1958 AV Scheldesport 12.40 sec -2.3
3 80 Drabben, Helmut 11-04-1959 AV 1923 12.49 sec -2.3
4 207 Lassooij, Andre 22-03-1958 GAC 13.05 sec -2.3
5 161 Jellema, Peter 24-10-1957 AV Phoenix 13.08 sec -2.3
6 291 Prins, Lucas 04-03-1959 Haag Atletiek 13.11 sec -2.3
7 252 Nierop, Justus van 01-04-1958 DAK 13.45 sec -2.3
8 353 Smits, Ryan 26-12-1955 AV Groene Ster 13.91 sec -2.3
200m10 deelnemer(s)
1 286 Pelt, Cees van 30-05-1959 Prins Hendrik 24.09 sec +1.0
2 137 Hoffman, Glenn 12-10-1958 AV Scheldesport 25.62 sec +1.0
3 80 Drabben, Helmut 11-04-1959 AV 1923 26.37 sec +1.0
4 416 Wijngaard, Wim van den 18-06-1958 Scorpio 26.81 sec +1.0
5 207 Lassooij, Andre 22-03-1958 GAC 27.15 sec +1.0
6 252 Nierop, Justus van 01-04-1958 DAK 27.16 sec +1.4
7 96 Essen, Michiel van 23-04-1957 Leiden Atletiek 27.33 sec +1.4
8 210 Leijssen, Huib 19-05-1955 AV 1923 27.44 sec +1.4
9 409 Westen, Leo van der 12-04-1956 AV Hanzesport 28.55 sec +1.4
393 Vogel, Kees-Justus 10-12-1954 AAV '36 DQ sec +1.4
400m6 deelnemer(s)
1 286 Pelt, Cees van 30-05-1959 Prins Hendrik 52.47 sec
2 416 Wijngaard, Wim van den 18-06-1958 Scorpio 57.74 sec
3 80 Drabben, Helmut 11-04-1959 AV 1923 58.22 sec
4 281 Peeters, Hans 22-01-1958 AV Valkenswaard 61.77 sec
5 409 Westen, Leo van der 12-04-1956 AV Hanzesport 63.86 sec
6 379 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 65.40 sec
800m4 deelnemer(s)
1 358 Spangenberg, Stan 30-03-1959 Phanos 2.15.26 min
2 281 Peeters, Hans 22-01-1958 AV Valkenswaard 2.19.25 min
3 288 Poels, Jan 25-07-1956 AV Venray Regio 2.22.42 min
4 9 Baanders, Bas 14-05-1959 Dutch Gay & Lesbian Athl. 2.34.43 min
1500m6 deelnemer(s)
1 202 Laan, Ruud van der 27-05-1957 Almere '81 4.35.50 min
2 358 Spangenberg, Stan 30-03-1959 Phanos 4.37.85 min
3 366 Talma, Klaas 21-05-1959 AV Impala 4.38.55 min
4 318 Rossum, Theo van 14-04-1958 AKU 4.38.70 min
5 99 Fergus, Paul 25-02-1957 AV Lopersgroep Deurne 4.38.89 min
6 204 Laat, Tini de 03-07-1954 DAK 4.51.19 min
5000m8 deelnemer(s)
1 339 Senay, Didier 15-11-1958 SV Veendam 16.28.72 min
2 131 Henet, Chris 18-03-1959 Ciko '66 16.30.11 min
3 218 Luteijn, Sjaak 20-05-1957 Loopgroep PK 16.35.76 min
4 86 Eck, Henk van 14-10-1956 GAC 17.08.95 min
5 263 Nunen, Bert van 10-03-1957 AV De Keien 17.29.86 min
6 204 Laat, Tini de 03-07-1954 DAK 17.58.41 min
7 43 Bosch, Bas van den 10-11-1957 Veteranen Nederland 18.37.47 min
8 309 Roelofs, André 18-02-1956 Loopgroep Aart Stigter 18.40.49 min
100mh4 deelnemer(s)
1 80 Drabben, Helmut 11-04-1959 AV 1923 15.20 sec
2 379 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 17.81 sec
3 353 Smits, Ryan 26-12-1955 AV Groene Ster 18.80 sec
291 Prins, Lucas 04-03-1959 Haag Atletiek DQ sec
400mh2 deelnemer(s)
1 396 Vreeswijk, Bert 11-07-1950 Typhoon 79.84 sec
379 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek DNF sec
5000m snelw6 deelnemer(s)
1 209 Leijenaar, Richard 26-05-1959 RWV 24.34.10 min
2 63 Cornelis, Jan 31-01-1956 AV Holten 25.18.62 min
3 150 Huliselan, Boetje 22-05-1955 OLAT 28.33.06 min
4 5 Andel, Ton van 02-09-1958 RWV 29.38.98 min
5 306 Riezebos, Gerrit 15-02-1959 RWV 31.03.54 min
6 219 Maas, Paul 22-08-1956 RWV 33.35.39 min
ver3 deelnemer(s)
1 80 Drabben, Helmut 11-04-1959 AV 1923 5.27 m +0.9
2 137 Hoffman, Glenn 12-10-1958 AV Scheldesport 5.17 m +0.9
3 393 Vogel, Kees-Justus 10-12-1954 AAV '36 4.46 m +1.0
hoog6 deelnemer(s)
1 80 Drabben. Helmut 11-04-1959 AV 1923 1.67 m
2 147 Huijbers, Jan 20-05-1951 GAC 1.67 m
3 353 Smits, Ryan 26-12-1955 AV Groene Ster 1.50 m
4 165 Keijzers, Ger 14-08-1958 AV Lopersgroep Deurne 1.50 m
5 393 Vogel, Kees-Justus 10-12-1954 AAV '36 1.40 m
316 Roosen, Wim 30-06-1956 KAV Holland DNS m
polshoog4 deelnemer(s)
1 392 Vliet, Marc van 24-02-1952 AV Castricum 3.40 m
2 396 Vreeswijk, Bert 11-07-1950 Typhoon 3.00 m
3 107 Giezen, Kees van 14-02-1934 GAC 2.20 m
4 226 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 2.20 m
kogel5 deelnemer(s)
1 110 Goossens, Theo 03-10-1958 HAC 12.54 m
2 316 Roosen, Wim 30-06-1956 KAV Holland 11.45 m
3 425 Zijde, Jack van der 06-04-1957 ARV Ilion 11.20 m
4 165 Keijzers, Ger 14-08-1958 AV Lopersgroep Deurne 10.08 m
5 26 Blerck, Cees van 28-03-1959 Scorpio 9.89 m
discus5 deelnemer(s)
1 110 Goossens, Theo 03-10-1958 HAC 43.27 m
2 316 Roosen, Wim 30-06-1956 KAV Holland 33.43 m
3 353 Smits, Ryan 26-12-1955 AV Groene Ster 32.61 m
4 129 Heijligers, Henk 06-03-1958 GVAC 30.88 m
5 26 Blerck, Cees van 28-03-1959 Scorpio 24.61 m
speer6 deelnemer(s)
1 316 Roosen, Wim 30-06-1956 KAV Holland 49.39 m
2 425 Zijde, Jack van der 06-04-1957 ARV Ilion 42.74 m
3 129 Heijligers, Henk 06-03-1958 GVAC 40.98 m
4 165 Keijzers, Ger 14-08-1958 AV Lopersgroep Deurne 38.62 m
5 195 Kremers, Hans 01-01-1958 Prins Hendrik 37.91 m
6 82 Duijf, Jan 26-08-1955 Vitesse '08 27.68 m


M55 Mannen Masters

200m3 deelnemer(s)
1 186 Koopstra, Arjen 02-05-1954 AV Startbaan 28.59 sec +0.0
2 385 Verkerk, Kees 19-06-1949 AKU 30.48 sec +0.0
372 Threels, Wim 26-02-1952 GAC DNF sec +0.0
400m5 deelnemer(s)
1 372 Threels, Wim 26-02-1952 GAC 56.39 sec
2 417 Wijngaarden, Piet van 02-03-1952 Avantri 59.80 sec
3 230 Meijer, Cees 03-09-1952 SAV 60.20 sec
4 257 Nijs, Victor de 12-10-1952 AV Fortuna 62.86 sec
5 359 Spek, Louis 02-12-1948 AV Fortuna 63.14 sec
800m6 deelnemer(s)
1 144 Hoorn, Martien van der 18-03-1953 De Spartaan 2.12.84 min
2 230 Meijer, Cees 03-09-1952 SAV 2.16.44 min
3 417 Wijngaarden, Piet van 02-03-1952 Avantri 2.19.26 min
4 136 Hoekstra, Frans 08-10-1952 Groningen Atletiek 2.21.47 min
5 18 Beentjes, Hans 23-06-1952 AV Castricum 2.22.50 min
6 355 Snoek, Arie 29-08-1949 AV Hera 2.28.20 min
1500m4 deelnemer(s)
1 144 Hoorn, Martien van der 18-03-1953 De Spartaan 4.33.38 min
2 230 Meijer, Cees 03-09-1952 SAV 4.47.68 min
3 428 Zonneveld, Koen 17-07-1953 Noordwijkerh. Strandloper 4.51.36 min
4 355 Snoek, Arie 29-08-1949 AV Hera 5.00.66 min
5000m5 deelnemer(s)
1 144 Hoorn, Martien van der 18-03-1953 De Spartaan 17.32.91 min
2 111 Gorp, Hans van 10-02-1953 Tilburg Road Runners 17.49.25 min
3 390 Verstraten, Nico 26-11-1953 Scopias 18.07.62 min
4 307 Rindt, Wil 22-05-1953 Eindhoven Atletiek 18.19.30 min
5 386 Verkerk, Toon 02-06-1954 Veteranen Nederland 19.30.81 min
5000m snelw5 deelnemer(s)
1 180 Koenis, Theo 12-10-1951 De Lat 26.37.97 min
2 419 Wijsman, Alex 03-02-1948 De Lat 29.01.11 min
3 312 Röhner, Fred 11-09-1950 AV Unitas 30.24.45 min
4 105 Frielink, Rob 02-02-1946 RWV 31.03.53 min
5 208 Leeuwen, Aad van 17-06-1949 AV NOP 32.08.73 min
ver4 deelnemer(s)
1 56 Brusche, Theo 24-04-1952 Leiden Atletiek 5.16 m -0.4
2 372 Threels, Wim 26-02-1952 GAC 5.08 m -0.5
3 147 Huijbers, Jan 20-05-1951 GAC 5.04 m -1.3
4 396 Vreeswijk, Bert 11-07-1950 Typhoon 4.04 m -0.7
kogel5 deelnemer(s)
1 132 Hermans, Rob 21-06-1953 AV Achilles Top 12.72 m
2 56 Brusche, Theo 24-04-1952 Leiden Atletiek 10.48 m
3 186 Koopstra, Arjen 02-05-1954 AV Startbaan 9.56 m
4 142 Hooft, Jan van 07-12-1949 Scopias 9.37 m
5 188 Korff, Thomas 13-09-1950 Eindhoven Atletiek 7.60 m
discus5 deelnemer(s)
1 132 Hermans, Rob 21-06-1953 AV Achilles Top 40.18 m
2 142 Hooft, Jan van 07-12-1949 Scopias 33.23 m
3 11 Bakel, Henk van 14-02-1953 Scopias 33.10 m
4 397 Vries, Hans de 30-01-1954 SAV 25.99 m
5 188 Korff, Thomas 13-09-1950 Eindhoven Atletiek 19.84 m
speer4 deelnemer(s)
372 Threels, Wim 26-02-1952 GAC 44.37 m
11 Bakel, Henk van 14-02-1953 Scopias 40.06 m
396 Vreeswijk, Bert 11-07-1950 Typhoon 34.60 m
186 Koopstra, Arjen 02-05-1954 AV Startbaan 31.46 m


M60 Mannen Masters

100m6 deelnemer(s)
1 373 Ties, Jan 25-08-1947 AAC '61 12.90 sec +2.6
2 331 Schoone, Willem 01-12-1945 AV NOVA 12.92 sec +2.6
3 212 Lenis, Anne 09-03-1949 AV Hera 13.15 sec +2.6
4 171 Klanker, Dirk 16-09-1946 AV Castricum 13.34 sec +2.6
5 332 Schreuder Goedheijt, Wim 19-07-1945 Hellas Utrecht 13.45 sec +2.6
6 124 Havermans, Kees 26-01-1948 Scorpio 14.03 sec +2.6
200m7 deelnemer(s)
1 373 Ties, Jan 25-08-1947 AAC '61 27.11 sec +1.9
2 212 Lenis, Anne 09-03-1949 AV Hera 27.55 sec +1.9
3 332 Schreuder Goedheijt, Wim 19-07-1945 Hellas Utrecht 28.05 sec +1.9
4 171 Klanker, Dirk 16-09-1946 AV Castricum 28.08 sec +1.9
5 401 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 30.79 sec +1.9
6 389 Verseveld, Henny van 20-02-1946 AV Statina 31.63 sec +1.9
124 Havermans, Kees 26-01-1948 Scorpio DNS sec +1.9
800m5 deelnemer(s)
1 346 Smeets, Hans 23-02-1947 AV Achilles Top 2.21.01 min
2 381 Venrooij, Bert van 17-04-1949 Nijmegen Atletiek 2.27.19 min
3 234 Metselaar, Wim 28-03-1942 AV Aalsmeer 2.34.32 min
4 31 Boeijen, Cor 23-06-1946 AV Oss '78 2.52.48 min
5 126 Heemstra, Willem 26-03-1941 Dutch Gay & Lesbian Athl. 3.15.43 min
1500m4 deelnemer(s)
1 346 Smeets, Hans 23-02-1947 AV Achilles Top 4.49.15 min
2 374 Timmers, Roel 25-12-1946 Veteranen Nederland 4.56.27 min
3 348 Smit, Eddy 05-06-1948 Delta Sport 5.25.91 min
4 31 Boeijen, Cor 23-06-1946 AV Oss '78 5.52.56 min
300mh2 deelnemer(s)
1 401 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 57.20 sec
124 Havermans, Kees 26-01-1948 Scorpio DNS sec
2000m steeple2 deelnemer(s)
1 169 Kijne, Steef 31-05-1949 Rotterdam Atletiek 7.40.52 min
235 Mettrop, Christiaan 16-03-1942 Spark DNF min
ver5 deelnemer(s)
1 331 Schoone, Willem 01-12-1945 AV NOVA 5.03 m -1.5
2 373 Ties, Jan 25-08-1947 AAC '61 4.74 m -0.8
3 70 Dekker, Rob 18-10-1946 AV Castricum 4.53 m -0.9
4 124 Havermans, Kees 26-01-1948 Scorpio 4.09 m -0.4
5 141 Hondelink, René 18-05-1947 Cialfo 4.08 m -1.1
hoog4 deelnemer(s)
1 70 Dekker, Rob 18-10-1946 AV Castricum 1.50 m
2 220 Maat, Teo 10-03-1948 AV Fortuna 1.45 m
3 141 Hondelink, René 18-05-1947 Cialfo 1.40 m
4 401 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 1.35 m
hss3 deelnemer(s)
1 124 Havermans, Kees 26-01-1948 Scorpio 9.42 m +1.6
2 380 Ven, Ruud van de 26-10-1948 Eindhoven Atletiek 8.10 m +1.3
3 344 Slootbeek, Jan 08-03-1936 GAC 6.96 m +0.6
kogel9 deelnemer(s)
1 203 Laat, Frans de 22-06-1946 AV Statina 12.76 m
2 220 Maat, Teo 10-03-1948 AV Fortuna 12.18 m
3 300 Regtop, Marten Albert 10-01-1949 AC TION 11.65 m
4 314 Roosen, Kees 09-01-1947 KAV Holland 11.47 m
5 380 Ven, Ruud van de 26-10-1948 Eindhoven Atletiek 10.61 m
6 226 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 10.59 m
7 265 Oerlemans, Geert 30-09-1948 SV Diomedon 10.29 m
8 363 Steenhoven, Fred van der 30-01-1948 Scorpio 9.46 m
9 157 Jägers, Kees 26-08-1942 GAC 8.69 m
discus11 deelnemer(s)
1 220 Maat, Teo 10-03-1948 AV Fortuna 48.59 m
2 265 Oerlemans, Geert 30-09-1948 SV Diomedon 40.35 m
3 300 Regtop, Marten Albert 10-01-1949 AC TION 39.17 m
4 159 Janssen, Jacques 16-02-1946 Scopias 38.31 m
5 203 Laat, Frans de 22-06-1946 AV Statina 37.18 m
6 172 Klep, Frans 29-11-1948 Scopias 35.05 m
7 363 Steenhoven, Fred van der 30-01-1948 Scorpio 33.80 m
8 314 Roosen, Kees 09-01-1947 KAV Holland 32.84 m
9 380 Ven, Ruud van de 26-10-1948 Eindhoven Atletiek 32.07 m
10 251 Nienhuis, Klaas 16-09-1945 Ciko '66 28.94 m
11 146 Houben, Paul 03-06-1948 GVAC 28.89 m
speer5 deelnemer(s)
1 220 Maat, Teo 10-03-1948 AV Fortuna 42.20 m
2 251 Nienhuis, Klaas 16-09-1945 Ciko '66 39.25 m
3 363 Steenhoven, Fred van der 30-01-1948 Scorpio 36.63 m
4 314 Roosen, Kees 09-01-1947 KAV Holland 33.59 m
5 172 Klep, Frans 29-11-1948 Scopias 33.57 m
5000m3 deelnemer(s)
1 374 Timmers, Roel 25-12-1946 Veteranen Nederland 18.32.09 min
2 342 Slagt, Erik 08-02-1949 Loopgroep Aart Stigter 19.35.33 min
3 348 Smit, Eddy 05-06-1948 Delta Sport 19.57.92 min


M65 Mannen Masters

400m3 deelnemer(s)
1 234 Metselaar, Wim 28-03-1942 AV Aalsmeer 65.92 sec
2 383 Verbeek, Piet 27-11-1943 AV '56 70.41 sec
3 235 Mettrop, Christiaan 16-03-1942 Spark 74.79 sec
5000m5 deelnemer(s)
1 93 Engelhart, Johan 27-06-1942 Veteranen Nederland 19.37.63 min
2 166 Keijzers, Jan 01-02-1942 AV Sprint 20.03.21 min
3 35 Bömer, Maarten 04-03-1943 DJA 20.12.49 min
4 253 Nieuwenhuis, Ruud 07-12-1943 SV Kombijsport 23.19.35 min
44 Bosman, Gilles 23-06-1939 THOR DNF min
300mh3 deelnemer(s)
1 206 Larsen, Frank 02-08-1943 ARV Ilion 54.79 sec
2 46 Boven, Frans van 29-07-1943 THOR 57.18 sec
3 235 Mettrop, Christiaan 16-03-1942 Spark 60.57 sec
hoog3 deelnemer(s)
1 206 Larsen, Frank 02-08-1943 ARV Ilion 1.40 m
2 157 Jägers, Kees 26-08-1942 GAC 1.30 m
3 46 Boven, Frans van 29-07-1943 THOR 1.25 m
discus4 deelnemer(s)
1 226 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 39.19 m
2 293 Pronk, Jan 18-01-1938 AV Trias 38.20 m
3 158 Jansma, Feico 20-03-1942 avVN 34.11 m
4 157 Jägers, Kees 26-08-1942 GAC 31.63 m
speer3 deelnemer(s)
1 398 Vries, Jan de 05-04-1944 Fit 38.87 m
2 360 Spijker, Peter 27-06-1941 Oss '78 36.44 m
3 226 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 33.09 m
200m4 deelnemer(s)
1 383 Verbeek, Piet 27-11-1943 AV '56 31.25 sec +0.8
2 46 Boven, Frans van 29-07-1943 THOR 31.83 sec +0.8
3 126 Heemstra, Willem 26-03-1941 Dutch Gay & Lesbian Athl. 31.97 sec +0.8
4 235 Mettrop, Christiaan 16-03-1942 Spark 32.49 sec +0.8
1500m3 deelnemer(s)
1 175 Knapen, Henk 12-02-1944 DES 6.06.56 min
2 44 Bosman, Gilles 23-06-1939 THOR 6.24.51 min
3 213 Limpt, Ad van 28-10-1943 DES 6.33.79 min
100m4 deelnemer(s)
1 234 Metselaar, Wim 28-03-1942 AV Aalsmeer 14.47 sec +1.2
2 46 Boven, Frans van 29-07-1943 THOR 15.09 sec +1.2
3 29 Blommestijn, Peter 23-05-1942 Rotterdam Atletiek 16.23 sec +1.2
24 Bijl, Wim van der 31-10-1939 RWV DNS sec +1.2
5000m snelw3 deelnemer(s)
1 24 Bijl, Wim van der 31-10-1939 RWV 31.28.92 min
2 267 Oijen, Ad van 31-05-1944 AV Weert 31.43.13 min
3 337 Seijkens, Harry 07-05-1944 DAK 34.54.04 min


M70 Mannen Masters

100m4 deelnemer(s)
1 73 Dijk, Geert van 31-03-1936 Veteranen Nederland 15.56 sec +1.9
2 344 Slootbeek, Jan 08-03-1936 GAC 16.51 sec +1.9
3 277 Panico, Marco 14-10-1938 DAK 18.76 sec +1.9
4 177 Knoppert, Gijs 29-04-1934 Veteranen Nederland 20.99 sec +1.9
200m3 deelnemer(s)
1 73 Dijk, Geert van 31-03-1936 Veteranen Nederland 33.26 sec +1.1
2 344 Slootbeek, Jan 08-03-1936 GAC 36.86 sec +1.1
3 177 Knoppert, Gijs 29-04-1934 Veteranen Nederland 46.80 sec +1.1
ver3 deelnemer(s)
1 73 Dijk, Geert van 31-03-1936 Veteranen Nederland 3.73 m -1.0
2 344 Slootbeek, Jan 08-03-1936 GAC 3.20 m -0.4
3 47 Braak, Cor 21-03-1931 Veteranen Nederland 3.15 m -1.0
kogel4 deelnemer(s)
1 293 Pronk, Jan 18-01-1938 AV Trias 10.12 m
2 47 Braak, Cor 21-03-1931 Veteranen Nederland 8.36 m
3 364 Storre, Nico 12-09-1926 Veteranen Nederland 6.44 m
4 177 Knoppert, Gijs 29-04-1934 Veteranen Nederland 5.03 m
5000m snelw4 deelnemer(s)
1 13 Bakker, Klaas 16-05-1937 OLAT 32.18.98 min
2 256 Nijenhuis, Bauke te 14-10-1935 RWV 33.30.52 min
3 194 Krabbendam, Bernard 11-08-1934 De Lat 36.58.65 min
4 413 Wieringen, Wout van 17-04-1933 RWV 39.43.79 min


M75 Mannen Masters

discus3 deelnemer(s)
1 47 Braak, Cor 21-03-1931 Veteranen Nederland 30.13 m
2 364 Storre, Nico 12-09-1926 Veteranen Nederland 21.65 m
3 177 Knoppert, Gijs 29-04-1934 Veteranen Nederland 13.95 m
speer1 deelnemer(s)
47 Braak, Cor 21-03-1931 Veteranen Nederland 30.82 m

Catering NK


De catering bij de NK wordt verzorgd door:

Horst Keurslager

Horst Keurslager

Bakker Marcel Commandeur

Commandeur
  
 
Voor vragen over de NK Masters kunt u mailen met nkmasters2013@avcialfo.nl