Uitslagen NK Masters 2010

 
M35 Mannen Masters
100m 8 deelnemer(s)
1 181 Ralf  Kieboom  9-4-1974 Prins Hendrik 11.62 sec -0.4
2 310 Pedro  Ramos  20-3-1971 PAC 11.68 sec -0.4
3 136 Harbrandt  Hadderingh  9-12-1971 Groningen Atletiek 11.95 sec -0.4
4 284 Elliott  Oti  21-11-1972 Prins Hendrik 12.02 sec -0.4
5 323 Jeremy  Robbemond  23-7-1972 AV Athlos 12.11 sec -0.4
321 Ronald van Rijswijk  5-7-1970 AV '34 DQ sec -0.4
1 Leo van der Aa  23-5-1973 AV Fortuna DNF sec -0.4
26 Erik van den Berg  30-8-1974 AV Groene Ster DQ sec -0.4
   
200m 4 deelnemer(s)
1 310 Pedro  Ramos  20-3-1971 PAC 24.43 sec -1.2
2 26 Erik van den Berg  30-8-1974 AV Groene Ster 24.56 sec -1.2
3 83 Klaas  Dijkstra  25-11-1972 AAC '61 26.00 sec -1.2
136 Harbrandt  Hadderingh  9-12-1971 Groningen Atletiek DNS sec -1.2
   
400m 6 deelnemer(s)
1 11 Werner  Andrea  20-8-1971 AV Phoenix 53.77 sec
2 321 Ronald van Rijswijk  5-7-1970 AV '34 56.56 sec
3 397 Sjoerd  Veenma  15-1-1974 Altis 56.95 sec
4 83 Klaas  Dijkstra  25-11-1972 AAC '61 58.37 sec
5 278 Corné van Oirschot  14-9-1970 Tilburg Road Runners 59.89 sec
6 382 Erik  Strikker  22-8-1970 SV Sportlust 60.57 sec
   
800m 7 deelnemer(s)
1 185 Ronald  Kleine Koerkamp  4-5-1975 AV Hanzesport 2.00.72 min
2 415 Ronald  Voeten  7-3-1972 THOR 2.07.94 min
3 397 Sjoerd  Veenma  15-1-1974 Altis 2.09.27 min
4 152 Robert  Hofman  7-6-1973 Avantri 2.10.38 min
5 418 Dolf van de Voort  23-7-1974 PAC 2.11.34 min
6 92 Michel  Drijfhout  10-9-1970 AV Lycurgus 2.12.34 min
7 382 Erik  Strikker  22-8-1970 SV Sportlust 2.16.37 min
   
1500m 8 deelnemer(s)
1 206 Folkert van de Krol  1-2-1972 CAV Energie 4.27.73 min
2 415 Ronald  Voeten  7-3-1972 THOR 4.28.34 min
3 71 Cor  Datema  19-9-1971 Prins Hendrik 4.29.07 min
4 105 Fouad  Fertoute  6-3-1973 AV Spirit Oud Beijerland 4.34.39 min
5 106 Marcel  Fiering  3-12-1970 AV Pallas '93 4.36.27 min
6 444 Job  Zijderlaan  1-2-1971 Avantri 4.37.14 min
7 382 Erik  Strikker  22-8-1970 SV Sportlust 4.38.19 min
8 89 Ronnie van Dortmont  6-1-1971 AV Generaal Michaelis 4.40.11 min
   
5000m 5 deelnemer(s)
1 127 Remco  Grasman  21-9-1972 Running2000 15.41.41 min
2 105 Fouad  Fertoute  6-3-1973 AV Spirit Oud Beijerland 16.07.08 min
3 137 Sven  Hagen  11-2-1974 AV Edam 16.08.71 min
4 362 Henk  Smalbrugge  27-6-1973 AV PEC 1910 16.54.72 min
337 Jay  Sauer  17-1-1972 AV Cifla DNF min
   
110mh 4 deelnemer(s)
1 332 Marcel  Roosen  11-9-1970 Eindhoven Atletiek 15.68 sec -0.8
2 112 Dennis  Francois  11-2-1974 AV Groene Ster 17.33 sec -0.8
3 1 Leo van der Aa  23-5-1973 AV Fortuna 19.10 sec -0.8
4 295 Martijn van de Peppel  5-3-1972 VAV 20.27 sec -0.8
   
400mh 3 deelnemer(s)
1 332 Marcel  Roosen  11-9-1970 Eindhoven Atletiek 58.87 sec
2 112 Dennis  Francois  11-2-1974 AV Groene Ster 62.04 sec
3 1 Leo van der Aa  23-5-1973 AV Fortuna 68.21 sec
   
3000m steeple 1 deelnemer(s)
1 75 Ron van Diepen  19-6-1970 AV Hera 9.32.82 min
   
discus 2 deelnemer(s)
1 44 Roland  Boon  19-9-1970 AV Athlos 35.59 m
2 183 Arjan  Kim  20-2-1974 AV '34 34.27 m
   
speer 3 deelnemer(s)
1 221 Brian  Lesterhuis  29-9-1972 Eindhoven Atletiek 59.52 m
2 147 Jeroen ten Heuvel  25-5-1973 AV Flevo Delta 57.22 m
3 295 Martijn van de Peppel  5-3-1972 VAV 30.04 m
   
hoog 3 deelnemer(s)
1 136 Harbrandt  Hadderingh  9-12-1971 Groningen Atletiek 1.77 m
2 323 Jeremy  Robbemond  23-7-1972 AV Athlos 1.74 m
3 112 Dennis  Francois  11-2-1974 AV Groene Ster 1.71 m
   
ver 7 deelnemer(s)
1 303 Dennis  Prinsen  3-8-1973 AV Sprint 6.89 m -0.6
2 198 Frank  Koopmans  6-2-1975 AV PEC 1910 6.44 m -0.4
3 29 Jurgen van Berkum  4-9-1967 AV Parthenon 5.98 m +0.3
4 26 Erik van den Berg  30-8-1974 AV Groene Ster 5.86 m -0.4
5 332 Marcel  Roosen  11-9-1970 Eindhoven Atletiek 5.81 m -0.7
6 289 Jean-Paul  Papamarkou  13-4-1971 Rotterdam Atletiek 5.56 m +0.2
7 439 Andre van Wort  20-7-1966 AV NEA-Volharding 5.18 m -0.4
   
hss 2 deelnemer(s)
1 26 Erik van den Berg  30-8-1974 AV Groene Ster 12.16 m +0.3
2 289 Jean-Paul  Papamarkou  13-4-1971 Rotterdam Atletiek 11.95 m +0.6
   
kogel 2 deelnemer(s)
1 101 Marc  Elsbeek  31-1-1972 AV De Keien 13.24 m
2 44 Roland  Boon  19-9-1970 AV Athlos 12.22 m
   
M40 Mannen Masters    
100m 4 deelnemer(s)
1 357 Matthijs  Seijlhouwer  17-8-1966 KAV Holland 12.00 sec -2.6
2 372 Maarten  Smitskamp  22-6-1965 AV Startbaan 12.06 sec -2.6
3 439 Andre van Wort  20-7-1966 AV NEA-Volharding 12.61 sec -2.6
4 64 Roel  Carati  16-2-1968 Dutch Gay & Lesbian Athl. 14.27 sec -2.6
   
200m 3 deelnemer(s)
1 429 Dik van de Weerdhof  20-6-1967 VAV 24.46 sec -0.2
2 121 Marc van Gils  5-6-1967 Eindhoven Atletiek 25.05 sec -0.2
3 439 Andre van Wort  20-7-1966 AV NEA-Volharding 25.34 sec -0.2
   
400m 12 deelnemer(s)
1 169 Richard  Janssens  12-9-1968 AV Lycurgus 53.39 sec
2 385 Lucas  Teunissen  13-2-1968 AV Sprint 53.58 sec
3 432 Ger  Wessel  6-3-1970 KAV Holland 53.93 sec
4 21 Toine van Beckhoven  1-1-1970 AV Attila 54.20 sec
5 81 Henk van Dijk  8-7-1969 AV Hera 54.23 sec
6 43 David  Bömer  12-4-1970 DJA 55.24 sec
7 437 Hans de Wit  17-10-1968 AV '34 56.21 sec
8 306 Ruud van Raak  18-4-1970 ACW '66 56.52 sec
9 439 Andre van Wort  20-7-1966 AV NEA-Volharding 57.11 sec
10 423 Klaas de Vries  3-5-1966 AV Impala 57.47 sec
11 378 Frank  Stam  13-1-1966 AV Castricum 57.53 sec
12 64 Roel  Carati  16-2-1968 Dutch Gay & Lesbian Athl. 60.61 sec
400m - finale 6 deelnemer(s)
1 169 Richard  Janssens  12-9-1968 AV Lycurgus 51.41 sec
2 385 Lucas  Teunissen  13-2-1968 AV Sprint 52.62 sec
3 21 Toine van Beckhoven  1-1-1970 AV Attila 53.53 sec
4 432 Ger  Wessel  6-3-1970 KAV Holland 54.10 sec
5 43 David  Bömer  12-4-1970 DJA 55.60 sec
6 81 Henk van Dijk  8-7-1969 AV Hera 57.51 sec
   
800m 8 deelnemer(s)
1 14 Jack van Avendonk  9-4-1967 AV Attila 2.05.36 min
2 300 Dennis  Postma  28-9-1968 AV Pallas '93 2.05.53 min
3 121 Marc van Gils  5-6-1967 Eindhoven Atletiek 2.05.71 min
4 290 Ad  Peeters  26-2-1966 AV Valkenswaard 2.06.29 min
5 63 Jan  Buwalda  11-2-1968 AV Pallas '67 2.09.43 min
6 84 Joost ter Doest  13-9-1968 Groningen Atletiek 2.12.06 min
7 17 Ben  Bakker  1-1-1967 AV Lycurgus 2.16.87 min
43 David  Bömer  12-4-1970 DJA DNS min
   
1500m 4 deelnemer(s)
1 300 Dennis  Postma  28-9-1968 AV Pallas '93 4.20.08 min
2 14 Jack van Avendonk  9-4-1967 AV Attila 4.20.34 min
3 290 Ad  Peeters  26-2-1966 AV Valkenswaard 4.22.76 min
4 229 Vladimir  Lopes Cardozo  12-4-1968 Phanos 4.29.61 min
   
5000m 7 deelnemer(s)
1 285 Michiel  Otten  26-10-1968 Prins Hendrik 15.29.95 min
2 208 Oskar de Kuijer  12-11-1966 Leiden Atletiek 15.40.03 min
3 256 Rachid  Mohammadi  7-7-1967 AV Atos 15.42.32 min
4 399 Peter van der Velden  29-11-1968 AV Valkenswaard 15.47.90 min
5 318 Frank  Reintjes  14-4-1967 De Liemers 16.09.45 min
6 443 Jan  Zijderlaan  2-2-1968 Avantri 17.17.78 min
349 Arthur  Schramade  21-9-1969 AV Cifla DNF min
   
5000m snelw 3 deelnemer(s)
1 376 Marcelino  Sobczak  19-5-1968 AV Unitas 24.35.80 min
2 375 Bart  Snoeren  25-7-1969 DAK 28.13.79 min
3 264 Jan  Netten  20-4-1968 DAK 29.40.78 min
   
110mh 5 deelnemer(s)
1 141 Michiel  Heerema  27-2-1970 AV Gouda 15.79 sec -1.4
2 430 Martien van Weert  7-4-1970 DAK 16.07 sec -1.4
3 428 Jos  Warmerdam  14-4-1965 U-Track 17.88 sec -1.4
4 258 Manfred  Mooyer  24-3-1968 AV Edam 17.90 sec -1.4
5 16 Arnjan  Bakker  24-5-1962 AV Trias 19.31 sec -1.4
   
400mh 3 deelnemer(s)
1 21 Toine van Beckhoven  1-1-1970 AV Attila 56.94 sec
2 29 Jurgen van Berkum  4-9-1967 AV Parthenon 59.39 sec
3 258 Manfred  Mooyer  24-3-1968 AV Edam 62.51 sec
   
3000m steeple 3 deelnemer(s)
1 65 Gaby van Caulil  10-6-1970 Ciko '66 9.45.64 min
2 253 Peter  Mijsberg  18-8-1965 AV Cifla 10.40.99 min
3 191 Zeger  Knipmeijer  6-6-1970 Altis 11.58.85 min
   
discus 9 deelnemer(s)
1 154 Peter  Holthuijsen  7-11-1961 Swift Atletiek 40.68 m
2 153 Winston  Hofmeester  20-1-1969 Haag Atletiek 40.49 m
3 55 Milco  Braak  24-9-1961 AAV '36 39.71 m
4 209 Maarten  Kuiper  12-12-1967 Typhoon 38.94 m
5 430 Martien van Weert  7-4-1970 DAK 35.00 m
6 447 Rob  Zwijnenburg  4-7-1969 Avantri 34.19 m
7 41 Erwin  Bökenkamp  23-10-1969 AV Edam 32.79 m
8 77 Frank van Dijk  25-11-1965 AV Edam 28.81 m
9 292 Rene  Peeters  3-5-1967 Atledo 28.56 m
   
speer 6 deelnemer(s)
1 228 Eugene  Lommen  27-11-1967 AV De Keien 57.80 m
2 20 Eric  Beaart  30-4-1965 Prins Hendrik 48.04 m
3 430 Martien van Weert  7-4-1970 DAK 43.60 m
4 118 Pascal  Geursen  29-7-1968 AV Suomi 42.56 m
5 80 Hans van Dijk  30-5-1961 AV Weert 41.83 m
6 64 Roel  Carati  16-2-1968 Dutch Gay & Lesbian Athl. 36.29 m
   
hoog 5 deelnemer(s)
1 354 Leo  Schuur  24-8-1964 Isala '96 1.83 m
2 262 Ronald  Naaktgeboren  13-7-1965 AV Groene Ster 1.80 m
3 430 Martien van Weert  7-4-1970 DAK 1.74 m
4 266 Johan  Nieuwhof  8-3-1964 AV Startbaan 1.71 m
5 348 Patrick  Schoo  14-5-1967 U-Track 1.71 m
   
polshoog 1 deelnemer(s)
1 236 Remco  Mallens  23-2-1970 AV Sprint 0.00 m
   
hss 3 deelnemer(s)
1 141 Michiel  Heerema  27-2-1970 AV Gouda 12.87 m -0.5
2 372 Maarten  Smitskamp  22-6-1965 AV Startbaan 12.46 m -0.3
3 258 Manfred  Mooyer  24-3-1968 AV Edam 11.35 m -1.4
   
kogel 7 deelnemer(s)
1 209 Maarten  Kuiper  12-12-1967 Typhoon 12.77 m
2 153 Winston  Hofmeester  20-1-1969 Haag Atletiek 12.60 m
3 41 Erwin  Bökenkamp  23-10-1969 AV Edam 11.99 m
4 447 Rob  Zwijnenburg  4-7-1969 Avantri 11.44 m
5 77 Frank van Dijk  25-11-1965 AV Edam 10.97 m
6 118 Pascal  Geursen  29-7-1968 AV Suomi 10.58 m
7 292 Rene  Peeters  3-5-1967 Atledo 10.35 m
   
M45 Mannen Masters    
100m 8 deelnemer(s)
1 254 Robert  Moen  7-1-1965 DEM 11.60 sec +1.1
2 4 Peter  Adams  23-3-1964 AV Sprint 11.72 sec +1.1
3 257 Rene  Moor  5-12-1962 ARV Ilion 12.08 sec +1.1
4 407 René  Verkerke  14-7-1962 AV Gouda 12.64 sec +1.1
5 6 Ton  Aker  1-6-1964 AV '47 12.85 sec +1.1
6 16 Arnjan  Bakker  24-5-1962 AV Trias 12.93 sec +1.1
7 312 Ronald  Rasenberg  14-3-1965 AV Scheldesport 13.60 sec +1.1
339 Kay  Schaafsma  30-10-1960 AV Sprint DNS sec +1.1
   
200m 7 deelnemer(s)
1 339 Kay  Schaafsma  30-10-1960 AV Sprint 24.97 sec -0.8
2 254 Robert  Moen  7-1-1965 DEM 25.57 sec -2.0
3 257 Rene  Moor  5-12-1962 ARV Ilion 26.10 sec -2.0
4 6 Ton  Aker  1-6-1964 AV '47 26.15 sec -0.8
5 298 Erik  Pieters  24-4-1961 AV Suomi 26.18 sec -2.0
6 366 Dolf  Smid  1-5-1963 AAV '36 26.46 sec -0.8
7 24 Marcel  Bellekom  22-4-1962 AV Hanzesport 26.46 sec -2.0
   
200m - finale 6 deelnemer(s)
1 254 Robert  Moen  7-1-1965 DEM 23.41 sec -0.4
2 339 Kay  Schaafsma  30-10-1960 AV Sprint 24.01 sec -0.4
3 257 Rene  Moor  5-12-1962 ARV Ilion 24.66 sec -0.4
4 6 Ton  Aker  1-6-1964 AV '47 26.00 sec -0.4
5 298 Erik  Pieters  24-4-1961 AV Suomi 26.11 sec -0.4
6 366 Dolf  Smid  1-5-1963 AAV '36 27.24 sec -0.4
   
400m 8 deelnemer(s)
1 309 Falco  Rademaker  31-3-1963 Eindhoven Atletiek 57.47 sec
2 387 Werner  Themen  10-7-1964 AV 1923 57.63 sec
3 226 Bert van Lith  15-1-1963 Prins Hendrik 57.85 sec
4 252 Marijn  Michels  21-10-1963 Altis 57.92 sec
5 441 Jacques  Zaman  6-3-1961 AV Scheldesport 58.06 sec
6 366 Dolf  Smid  1-5-1963 AAV '36 58.06 sec
7 6 Ton  Aker  1-6-1964 AV '47 60.45 sec
8 407 René  Verkerke  14-7-1962 AV Gouda 61.26 sec
400m - finale 6 deelnemer(s)
1 387 Werner  Themen  10-7-1964 AV 1923 54.09 sec
2 252 Marijn  Michels  21-10-1963 Altis 55.12 sec
3 226 Bert van Lith  15-1-1963 Prins Hendrik 55.35 sec
4 309 Falco  Rademaker  31-3-1963 Eindhoven Atletiek 55.58 sec
5 366 Dolf  Smid  1-5-1963 AAV '36 57.67 sec
6 441 Jacques  Zaman  6-3-1961 AV Scheldesport 58.76 sec
   
800m 6 deelnemer(s)
1 387 Werner  Themen  10-7-1964 AV 1923 2.03.10 min
2 252 Marijn  Michels  21-10-1963 Altis 2.06.94 min
3 309 Falco  Rademaker  31-3-1963 Eindhoven Atletiek 2.07.91 min
4 116 Leo van Gent  24-6-1963 AV Sprint 2.11.46 min
5 48 Michel van den Bos  30-5-1964 Delta Sport 2.13.99 min
6 328 John  Romkes  28-11-1962 Loopgroep PK 2.16.62 min
   
1500m 10 deelnemer(s)
1 387 Werner  Themen  10-7-1964 AV 1923 4.22.35 min
2 259 Hans van de Mortel  11-7-1961 AV Lopersgroep Deurne 4.22.51 min
3 116 Leo van Gent  24-6-1963 AV Sprint 4.25.04 min
4 48 Michel van den Bos  30-5-1964 Delta Sport 4.30.93 min
5 172 Mark  Jillissen  20-10-1964 AV Cifla 4.32.25 min
6 88 Cock  Dorst  26-12-1961 AV Pallas '93 4.36.98 min
7 276 Henk van der Oever  4-6-1965 Leiden Atletiek 4.37.80 min
8 328 John  Romkes  28-11-1962 Loopgroep PK 4.49.82 min
9 314 Jan  Reichardt  16-4-1964 AV Nijkerk 5.10.16 min
99 Ron  Eijkenboom  14-5-1961 AV '34 DNF min
   
5000m 9 deelnemer(s)
1 259 Hans van de Mortel  11-7-1961 AV Lopersgroep Deurne 16.54.27 min
2 238 Aissa  Marguoum  10-1-1962 AV Parthenon 16.55.72 min
3 293 Theo  Peeters  20-11-1961 AV Valkenswaard 16.56.51 min
4 45 Willem  Boon  15-10-1961 De Spartaan 16.59.29 min
5 146 Anton van den Heuvel  20-8-1964 GAC Gemert 17.11.15 min
6 86 Harald van Doorn  3-9-1964 AV Lycurgus 17.34.87 min
7 350 Remco  Schraven  7-2-1964 Voorne Atletiek 17.41.44 min
8 314 Jan  Reichardt  16-4-1964 AV Nijkerk 17.43.94 min
9 403 Bart  Verberkt  6-5-1963 THOR 17.48.35 min
   
5000m snelw 3 deelnemer(s)
1 246 Victor  Mennen  4-7-1963 AV Unitas 26.16.10 min
2 122 Hans van Ginneken  10-9-1960 AV Parthenon 30.19.74 min
3 197 Paul  Koks  16-2-1965 Haag Atletiek 35.52.07 min
   
400mh 4 deelnemer(s)
1 330 Bart van Rookhuizen  7-6-1964 DEM 60.81 sec
2 428 Jos  Warmerdam  14-4-1965 U-Track 66.14 sec
3 6 Ton  Aker  1-6-1964 AV '47 72.34 sec
4 69 Hans  Cuijlits  4-2-1962 AV Reusel '69 80.28 sec
   
kogel 3 deelnemer(s)
1 154 Peter  Holthuijsen  7-11-1961 Swift Atletiek 13.58 m
2 55 Milco  Braak  24-9-1961 AAV '36 11.85 m
3 144 Marcel  Hendriks  9-5-1965 AV Wijchen 8.78 m
   
polshoog 8 deelnemer(s)
1 428 Jos  Warmerdam  14-4-1965 U-Track 3.50 m
2 225 Hans van der Linden  16-3-1964 DAK 3.40 m
3 245 Kees  Meijer  1-12-1956 AV NEA-Volharding 3.00 m
4 409 Matthew  Versaggi  7-12-1963 Atletiek Maastricht 2.90 m
5 164 Ruud  Jacobs  2-8-1961 AV Groene Ster 2.90 m
6 20 Eric  Beaart  30-4-1965 Prins Hendrik 2.60 m
7 69 Hans  Cuijlits  4-2-1962 AV Reusel '69 2.60 m
8 68 Paul  Crützen  22-6-1963 AV Achilles Top 0.00 m
   
ver 3 deelnemer(s)
1 58 Jeroen  Bronwasser  5-2-1959 Prins Hendrik 5.70 m +0.6
2 245 Kees  Meijer  1-12-1956 AV NEA-Volharding 5.11 m +0.2
3 69 Hans  Cuijlits  4-2-1962 AV Reusel '69 4.51 m -0.9
   
hss 5 deelnemer(s)
1 20 Eric  Beaart  30-4-1965 Prins Hendrik 11.82 m +1.2
2 354 Leo  Schuur  24-8-1964 Isala '96 11.16 m +0.5
3 428 Jos  Warmerdam  14-4-1965 U-Track 10.18 m +0.4
4 312 Ronald  Rasenberg  14-3-1965 AV Scheldesport 9.52 m -0.5
5 69 Hans  Cuijlits  4-2-1962 AV Reusel '69 9.07 m -0.5
   
M50 Mannen Masters    
100m 14 deelnemer(s)
1 151 Glenn  Hoffman  12-10-1958 AV Scheldesport 12.48 sec -0.5
2 302 Lucas  Prins  4-3-1959 Haag Atletiek 12.62 sec -0.5
3 283 Erik  Oostweegel  29-4-1960 AV Startbaan 12.63 sec +0.8
4 91 Helmut  Drabben  11-4-1959 AV 1923 12.87 sec +0.8
5 149 Ricardo  Hill  9-10-1955 AV Parthenon 12.97 sec +0.8
6 296 Peter  Pesch  9-7-1959 AV Zuidwal 13.13 sec +0.8
7 390 Jan  Ties  25-8-1947 AAC '61 13.13 sec -0.5
8 311 Bretton  Randall  9-11-1959 Haag Atletiek 13.32 sec -0.5
9 109 Ko  Florusse  30-5-1950 AV Parthenon 13.36 sec -0.5
10 213 Andre  Lassooij  22-3-1958 GAC Hilversum 13.43 sec +0.8
11 416 Kees-Justus  Vogel  10-12-1954 AAV '36 13.53 sec +0.8
12 371 Rijan  Smits  26-12-1955 AV Groene Ster 13.68 sec +0.8
13 268 Victor de Nijs  12-10-1952 AV Fortuna 14.34 sec -0.5
14 111 Uli  Flücht  10-10-1959 AV NEA-Volharding 14.88 sec -0.5
   
100m - finale 8 deelnemer(s)
1 151 Glenn  Hoffman  12-10-1958 AV Scheldesport 12.45 sec -2.0
2 302 Lucas  Prins  4-3-1959 Haag Atletiek 12.71 sec -2.0
3 91 Helmut  Drabben  11-4-1959 AV 1923 13.06 sec -2.0
4 296 Peter  Pesch  9-7-1959 AV Zuidwal 13.30 sec -2.0
5 390 Jan  Ties  25-8-1947 AAC '61 13.31 sec -2.0
6 311 Bretton  Randall  9-11-1959 Haag Atletiek 13.71 sec -2.0
283 Erik  Oostweegel  29-4-1960 AV Startbaan DNF sec -2.0
149 Ricardo  Hill  9-10-1955 AV Parthenon DNS sec -2.0
   
200m 5 deelnemer(s)
1 151 Glenn  Hoffman  12-10-1958 AV Scheldesport 25.43 sec -1.1
2 434 Wim van den Wijngaard  18-6-1958 Scorpio 26.47 sec -1.1
3 163 Joris  Ivens  18-3-1960 ACW '66 26.89 sec -1.1
4 111 Uli  Flücht  10-10-1959 AV NEA-Volharding 27.46 sec -1.1
5 201 Ton de Kort  16-1-1960 ACW '66 28.66 sec -1.1
   
400m 7 deelnemer(s)
1 111 Uli  Flücht  10-10-1959 AV NEA-Volharding 61.04 sec
2 434 Wim van den Wijngaard  18-6-1958 Scorpio 61.67 sec
3 291 Hans  Peeters  22-1-1958 AV Valkenswaard 61.98 sec
4 296 Peter  Pesch  9-7-1959 AV Zuidwal 62.37 sec
5 201 Ton de Kort  16-1-1960 ACW '66 62.98 sec
163 Joris  Ivens  18-3-1960 ACW '66 DQ sec
294 Kees van Pelt  30-5-1959 Prins Hendrik DNF sec
400m - finale 5 deelnemer(s)
1 434 Wim van den Wijngaard  18-6-1958 Scorpio 57.21 sec
2 111 Uli  Flücht  10-10-1959 AV NEA-Volharding 61.72 sec
3 291 Hans  Peeters  22-1-1958 AV Valkenswaard 62.53 sec
4 296 Peter  Pesch  9-7-1959 AV Zuidwal 81.32 sec
201 Ton de Kort  16-1-1960 ACW '66 DNS sec
   
800m 11 deelnemer(s)
1 134 Corné  Haast  1-11-1959 Spado 2.09.33 min
2 377 Stan  Spangenberg  30-3-1959 Phanos 2.11.94 min
3 222 Han van Leuven  24-12-1959 KAV Holland 2.13.58 min
4 104 Paul  Fergus  25-2-1957 AV Lopersgroep Deurne 2.16.59 min
5 317 Andre  Reinders  15-4-1960 Atletiek Maastricht 2.18.26 min
6 291 Hans  Peeters  22-1-1958 AV Valkenswaard 2.19.29 min
7 27 Jos  Bergervoet  28-7-1958 Eindhoven Atletiek 2.21.16 min
8 142 Arie van Heeren  2-10-1959 AV Parthenon 2.26.35 min
9 297 André  Petterson  14-6-1955 Atletico '73 2.29.88 min
10 201 Ton de Kort  16-1-1960 ACW '66 2.34.46 min
11 427 Sybrant  Walsma  11-11-1956 Scorpio 2.40.15 min
   
1500m 5 deelnemer(s)
1 211 Ruud van der Laan  27-5-1957 Almere '81 4.44.33 min
2 377 Stan  Spangenberg  30-3-1959 Phanos 4.45.92 min
3 97 Henk van Eck  14-10-1956 GAC Gemert 4.46.28 min
4 104 Paul  Fergus  25-2-1957 AV Lopersgroep Deurne 4.47.34 min
5 201 Ton de Kort  16-1-1960 ACW '66 5.34.04 min
   
5000m 7 deelnemer(s)
1 358 Didier  Senay  15-11-1958 SV Veendam 16.57.52 min
2 145 Chris  Henet  18-3-1959 Running2000 17.04.45 min
3 271 Bert van Nunen  10-3-1957 AV De Keien 17.11.81 min
4 365 Johan  Smet  20-7-1959 Phanos 17.17.69 min
5 167 Leo  Jansen  12-12-1957 PAC 18.06.50 min
6 324 André  Roelofs  18-2-1956 Loopgroep Aart Stigter 18.29.56 min
7 178 Peter  Kaljouw  18-2-1960 Veteranen Nederland 19.06.97 min
   
5000m snelw 5 deelnemer(s)
1 217 Richard  Leijenaar  26-5-1959 RWV 24.56.93 min
2 66 Jan  Cornelis  31-1-1956 AV Holten 25.32.72 min
3 188 Hans van der Knaap  9-12-1959 RWV 28.43.97 min
4 10 Ton van Andel  2-9-1958 RWV 31.41.42 min
5 232 Paul  Maas  22-8-1956 RWV 32.50.10 min
   
100mh 4 deelnemer(s)
1 91 Helmut  Drabben  11-4-1959 AV 1923 15.07 sec +1.8
2 302 Lucas  Prins  4-3-1959 Haag Atletiek 15.61 sec +1.8
3 245 Kees  Meijer  1-12-1956 AV NEA-Volharding 16.67 sec +1.8
4 123 Dirk-Jan  Giskes  21-6-1954 AV NOVA 21.65 sec +1.8
   
400mh 1 deelnemer(s)
1 91 Helmut  Drabben  11-4-1959 AV 1923 67.51 sec
   
discus 8 deelnemer(s)
1 125 Theo  Goossens  3-10-1958 HAC 44.97 m
2 242 Albert van der Mee  29-1-1960 AV Sprint 38.68 m
3 5 Kees  Aerts  20-9-1958 SV Noordkop 37.69 m
4 234 Mario  Maessen  19-1-1960 AV Statina 34.91 m
5 32 Cees van Blerck  28-3-1959 Scorpio 33.56 m
6 371 Rijan  Smits  26-12-1955 AV Groene Ster 32.48 m
7 333 Wim  Roosen  30-6-1956 KAV Holland 29.38 m
8 245 Kees  Meijer  1-12-1956 AV NEA-Volharding 28.47 m
   
speer 8 deelnemer(s)
1 333 Wim  Roosen  30-6-1956 KAV Holland 49.47 m
2 242 Albert van der Mee  29-1-1960 AV Sprint 42.14 m
3 5 Kees  Aerts  20-9-1958 SV Noordkop 40.13 m
4 442 Jack van der Zijde  6-4-1957 ARV Ilion 37.80 m
5 205 Hans  Kremers  1-1-1958 Prins Hendrik 37.67 m
6 148 Henk  Heijligers  6-3-1958 GVAC 36.21 m
7 93 Jan  Duijf  26-8-1955 Vitesse '08 27.50 m
311 Bretton  Randall  9-11-1959 Haag Atletiek DNS m
   
hoog 3 deelnemer(s)
1 91 Helmut Drabben  11-4-1959 AV 1923 1.64 m
2 294 Kees van Pelt  30-5-1959 Prins Hendrik 1.64 m
3 58 Jeroen  Bronwasser  5-2-1959 Prins Hendrik 1.64 m
   
kogel 7 deelnemer(s)
1 125 Theo  Goossens  3-10-1958 HAC 13.15 m
2 5 Kees  Aerts  20-9-1958 SV Noordkop 12.92 m
3 234 Mario  Maessen  19-1-1960 AV Statina 12.80 m
4 242 Albert van der Mee  29-1-1960 AV Sprint 12.27 m
5 442 Jack van der Zijde  6-4-1957 ARV Ilion 11.24 m
6 333 Wim  Roosen  30-6-1956 KAV Holland 10.93 m
7 32 Cees van Blerck  28-3-1959 Scorpio 10.05 m
   
M55 Mannen Masters    
200m 5 deelnemer(s)
1 389 Wim  Threels  26-2-1952 GAC Hilversum 25.71 sec -0.4
2 117 Glenn  Gentle  5-1-1952 AV Achilles Top 26.82 sec -0.4
3 218 Huib  Leijssen  19-5-1955 AV 1923 27.33 sec -0.4
4 416 Kees-Justus  Vogel  10-12-1954 AAV '36 28.22 sec -0.4
5 268 Victor de Nijs  12-10-1952 AV Fortuna 28.77 sec -0.4
   
400m 4 deelnemer(s)
1 389 Wim  Threels  26-2-1952 GAC Hilversum 56.58 sec
2 9 Nico  Alberts  24-4-1955 PAC 60.27 sec
3 244 Cees  Meijer  3-9-1952 SAV 61.25 sec
4 268 Victor de Nijs  12-10-1952 AV Fortuna 66.19 sec
   
800m 5 deelnemer(s)
1 157 Martien van der Hoorn  18-3-1953 De Spartaan 2.13.75 min
2 9 Nico  Alberts  24-4-1955 PAC 2.16.17 min
3 329 Anton van Rooij  16-12-1953 AV Castricum 2.17.34 min
4 244 Cees  Meijer  3-9-1952 SAV 2.19.85 min
5 158 Leks van der Horst  20-1-1951 Veteranen Nederland 2.48.79 min
   
1500m 5 deelnemer(s)
1 157 Martien van der Hoorn  18-3-1953 De Spartaan 4.54.41 min
2 244 Cees  Meijer  3-9-1952 SAV 4.58.71 min
3 150 Frans  Hoekstra  8-10-1952 Groningen Atletiek 5.02.85 min
4 386 Wim van Teutem  15-12-1951 AV Phoenix 5.25.51 min
5 299 Wim van der Poel  10-7-1950 AV Zaanland 6.14.14 min
   
5000m 4 deelnemer(s)
1 157 Martien van der Hoorn  18-3-1953 De Spartaan 17.29.58 min
2 396 John  Vaessen  27-5-1955 AV Caesar 17.36.92 min
3 305 Hennie  Punt  22-4-1954 AV Trias 17.45.44 min
4 60 Ad  Buijs  20-9-1952 AV Phoenix 18.05.81 min
   
5000m snelw 4 deelnemer(s)
1 193 Theo  Koenis  12-10-1951 De Lat 26.45.87 min
2 161 Boetje  Huliselan  22-5-1955 OLAT 28.27.40 min
3 327 Fred  Röhner  11-9-1950 AV Unitas 31.09.30 min
4 31 Harry  Bijnen  22-3-1952 DAK 32.38.92 min
   
400mh 1 deelnemer(s)
1 218 Huib  Leijssen  19-5-1955 AV 1923 74.17 sec
   
discus 6 deelnemer(s)
1 301 Tony  Pracht  2-9-1953 Leiden Atletiek 39.18 m
2 15 Henk van Bakel  14-2-1953 Swift Atletiek 37.26 m
3 117 Glenn  Gentle  5-1-1952 AV Achilles Top 36.32 m
4 79 Han van Dijk  29-3-1955 AV Hanzesport 31.43 m
5 421 Bert  Vreeswijk  11-7-1950 Typhoon 30.25 m
6 28 Gerhard van Berkel  1-2-1953 AV Statina 26.61 m
   
kogel 4 deelnemer(s)
1 117 Glenn  Gentle  5-1-1952 AV Achilles Top 11.19 m
2 79 Han van Dijk  29-3-1955 AV Hanzesport 10.18 m
3 301 Tony  Pracht  2-9-1953 Leiden Atletiek 10.15 m
4 15 Henk van Bakel  14-2-1953 Swift Atletiek 9.84 m
   
speer 6 deelnemer(s)
1 200 Dirk  Kooreman  10-8-1952 AV Zaanland 52.08 m
2 389 Wim  Threels  26-2-1952 GAC Hilversum 43.73 m
3 117 Glenn  Gentle  5-1-1952 AV Achilles Top 43.49 m
4 15 Henk van Bakel  14-2-1953 Swift Atletiek 39.91 m
5 139 Frans van der Ham  26-7-1954 Avantri 38.65 m
6 421 Bert  Vreeswijk  11-7-1950 Typhoon 32.26 m
   
hoog 4 deelnemer(s)
1 160 Jan  Huijbers  20-5-1951 GAC Gemert 1.64 m
2 123 Dirk-Jan  Giskes  21-6-1954 AV NOVA 1.52 m
3 416 Kees-Justus  Vogel  10-12-1954 AAV '36 1.49 m
4 421 Bert  Vreeswijk  11-7-1950 Typhoon 1.35 m
   
polshoog 4 deelnemer(s)
1 414 Marc van Vliet  24-2-1952 AV Castricum 3.20 m
1 139 Frans van der Ham  26-7-1954 Avantri 3.20 m
3 421 Bert  Vreeswijk  11-7-1950 Typhoon 2.80 m
4 123 Dirk-Jan  Giskes  21-6-1954 AV NOVA 2.40 m
   
ver 6 deelnemer(s)
1 389 Wim  Threels  26-2-1952 GAC Hilversum 5.30 m +1.7
2 416 Kees-Justus  Vogel  10-12-1954 AAV '36 4.88 m +0.8
3 160 Jan  Huijbers  20-5-1951 GAC Gemert 4.73 m -0.2
4 123 Dirk-Jan  Giskes  21-6-1954 AV NOVA 4.43 m -0.1
5 421 Bert  Vreeswijk  11-7-1950 Typhoon 4.09 m -0.3
6 39 Paul  Boer  24-12-1949 Avanti-Wilskracht 3.73 m +0.1
   
hss 3 deelnemer(s)
1 160 Jan  Huijbers  20-5-1951 GAC Gemert 10.72 m -0.4
2 416 Kees-Justus  Vogel  10-12-1954 AAV '36 10.38 m +0.8
3 421 Bert  Vreeswijk  11-7-1950 Typhoon 8.85 m +1.1
   
M60 Mannen Masters    
200m 3 deelnemer(s)
1 390 Jan  Ties  25-8-1947 AAC '61 26.92 sec -0.6
2 347 Wim  Scholtes  9-6-1947 AV Sparta 27.54 sec -0.6
3 406 Kees  Verkerk  19-6-1949 AKU 30.90 sec -0.6
   
400m 5 deelnemer(s)
1 347 Wim  Scholtes  9-6-1947 AV Sparta 61.02 sec
2 364 Hans  Smeets  23-2-1947 AV Achilles Top 62.95 sec
3 410 Henny van Verseveld  20-2-1946 AV Statina 64.22 sec
4 128 Peter  Groen  2-7-1949 AV 1923 67.39 sec
5 39 Paul  Boer  24-12-1949 Avanti-Wilskracht 71.55 sec
   
800m 8 deelnemer(s)
1 364 Hans  Smeets  23-2-1947 AV Achilles Top 2.20.42 min
2 380 Cees  Stolwijk  10-1-1950 Altis 2.22.41 min
3 401 Bert van Venrooy  17-4-1949 Nijmegen Atletiek 2.28.24 min
4 126 Hans  Grapendaal  11-9-1948 DEM 2.35.17 min
5 374 Arie  Snoek  29-8-1949 AV Hera 2.41.10 min
6 189 Henk  Knapen  12-2-1944 DES 2.55.16 min
7 224 Ad van Limpt  28-10-1943 DES 3.07.02 min
37 Cor  Boeijen  23-6-1946 Nijmegen Atletiek DNS min
   
1500m 8 deelnemer(s)
1 380 Cees  Stolwijk  10-1-1950 Altis 4.49.97 min
2 364 Hans  Smeets  23-2-1947 AV Achilles Top 4.56.26 min
3 391 Roel  Timmers  25-12-1946 Veteranen Nederland 5.10.35 min
4 374 Arie  Snoek  29-8-1949 AV Hera 5.23.15 min
5 367 Eddy  Smit  5-6-1948 Delta Sport 5.29.92 min
6 59 Geert  Bruinsma  28-1-1947 Loopgroep De Springbokken 5.38.97 min
7 37 Cor  Boeijen  23-6-1946 Nijmegen Atletiek 6.15.23 min
425 Giel  Vullings  17-10-1942 AVON DNF min
   
5000m 6 deelnemer(s)
1 380 Cees  Stolwijk  10-1-1950 Altis 18.15.67 min
2 404 Kees  Verhoeven  16-4-1950 Loopgroep Goirle 19.19.98 min
3 360 Erik  Slagt  8-2-1949 Loopgroep Aart Stigter 20.03.27 min
4 173 Bauke de Jong  29-8-1946 Veteranen Nederland 21.27.20 min
5 2 André  Aarts  26-10-1946 Scorpio 23.08.27 min
391 Roel  Timmers  25-12-1946 Veteranen Nederland DNF min
   
5000m snelw 4 deelnemer(s)
1 436 Alex  Wijsman  3-2-1948 De Lat 29.58.35 min
2 426 Hans van Wakeren  2-3-1949 AV Unitas 31.15.77 min
3 214 Aad van Leeuwen  17-6-1949 AV NOP 31.42.99 min
4 277 Ad van Oijen  31-5-1944 AV Weert 31.57.26 min
   
100mh 3 deelnemer(s)
1 39 Paul  Boer  24-12-1949 Avanti-Wilskracht 22.25 sec +0.2
2 251 Christiaan  Mettrop  16-3-1942 Spark 23.44 sec +0.2
53 Frans van Boven  29-7-1943 THOR DNF sec +0.2
   
300mh 2 deelnemer(s)
1 128 Peter  Groen  2-7-1949 AV 1923 55.79 sec
2 39 Paul  Boer  24-12-1949 Avanti-Wilskracht 59.60 sec
   
2000m steeple 1 deelnemer(s)
1 182 Steef  Kijne  31-5-1949 Rotterdam Atletiek 8.20.24 min
   
discus 9 deelnemer(s)
1 233 Teo  Maat  10-3-1948 AV Fortuna 45.98 m
2 156 Jan van Hooft  7-12-1949 Swift Atletiek 43.93 m
3 274 Geert  Oerlemans  30-9-1948 SV Diomedon 40.91 m
4 212 Frans de Laat  22-6-1946 AV Statina 39.94 m
5 392 Jan  Titulaer  25-5-1947 Swift Atletiek 37.99 m
6 168 Jacques  Janssen  16-2-1946 Scopias 36.55 m
7 186 Frans  Klep  29-11-1948 Swift Atletiek 35.87 m
8 331 Kees  Roosen  9-1-1947 KAV Holland 30.57 m
9 280 Ad  Oomen  14-9-1949 GVAC 28.05 m
   
kogel 9 deelnemer(s)
1 212 Frans de Laat  22-6-1946 AV Statina 13.44 m
2 233 Teo  Maat  10-3-1948 AV Fortuna 12.39 m
3 392 Jan  Titulaer  25-5-1947 Swift Atletiek 11.75 m
4 331 Kees  Roosen  9-1-1947 KAV Holland 11.60 m
5 274 Geert  Oerlemans  30-9-1948 SV Diomedon 10.57 m
6 230 Willem  Los  16-9-1949 SC Antilope 10.30 m
7 186 Frans  Klep  29-11-1948 Swift Atletiek 10.17 m
8 156 Jan van Hooft  7-12-1949 Swift Atletiek 10.16 m
9 280 Ad  Oomen  14-9-1949 GVAC 9.97 m
   
speer 6 deelnemer(s)
1 233 Teo  Maat  10-3-1948 AV Fortuna 40.74 m
2 280 Ad  Oomen  14-9-1949 GVAC 38.87 m
3 392 Jan  Titulaer  25-5-1947 Swift Atletiek 36.50 m
4 331 Kees  Roosen  9-1-1947 KAV Holland 35.76 m
5 186 Frans  Klep  29-11-1948 Swift Atletiek 34.35 m
6 274 Geert  Oerlemans  30-9-1948 SV Diomedon 33.40 m
   
hoog 4 deelnemer(s)
1 72 Rob  Dekker  18-10-1946 AV Castricum 1.52 m
2 155 René  Hondelink  18-5-1947 Cialfo 1.46 m
3 166 Kees  Jägers  26-8-1942 GAC Hilversum 1.40 m
233 Teo  Maat  10-3-1948 AV Fortuna DNS m
   
polshoog 3 deelnemer(s)
1 109 Ko  Florusse  30-5-1950 AV Parthenon 2.70 m
2 166 Kees  Jägers  26-8-1942 GAC Hilversum 2.30 m
3 240 Frits  Martens  5-6-1942 AV Hollandia 2.20 m
   
hss 3 deelnemer(s)
1 39 Paul  Boer  24-12-1949 Avanti-Wilskracht 9.26 m +0.6
2 400 Ruud van de Ven  26-10-1948 Eindhoven Atletiek 8.35 m -1.9
3 361 Jan  Slootbeek  8-3-1936 GAC Hilversum 6.91 m -0.2
   
M65 Mannen Masters    
100m 3 deelnemer(s)
1 338 Jelle van der Schaaf  13-10-1944 AV Hera 13.52 sec +3.2
2 7 Roelf  Akkerman  3-2-1945 AV Castricum 14.26 sec +3.2
3 402 Piet  Verbeek  27-11-1943 AV '56 15.36 sec +3.2
   
200m 5 deelnemer(s)
1 338 Jelle van der Schaaf  13-10-1944 AV Hera 27.74 sec -0.7
2 7 Roelf  Akkerman  3-2-1945 AV Castricum 29.72 sec -0.7
3 402 Piet  Verbeek  27-11-1943 AV '56 31.73 sec -0.7
4 393 Arie van Tol  31-5-1944 Leiden Atletiek 31.73 sec -0.7
5 251 Christiaan  Mettrop  16-3-1942 Spark 33.56 sec -0.7
   
400m 4 deelnemer(s)
1 338 Jelle van der Schaaf  13-10-1944 AV Hera 63.04 sec
2 402 Piet  Verbeek  27-11-1943 AV '56 70.63 sec
3 393 Arie van Tol  31-5-1944 Leiden Atletiek 73.29 sec
4 251 Christiaan  Mettrop  16-3-1942 Spark 76.32 sec
   
5000m 3 deelnemer(s)
1 103 Johan  Engelhart  27-6-1942 Veteranen Nederland 20.06.09 min
2 425 Giel  Vullings  17-10-1942 AVON 20.35.93 min
3 265 Ruud  Nieuwenhuis  7-12-1943 SV Kombijsport 23.34.27 min
   
300mh 2 deelnemer(s)
1 338 Jelle van der Schaaf  13-10-1944 AV Hera 51.01 sec
2 251 Christiaan  Mettrop  16-3-1942 Spark 60.92 sec
   
discus 4 deelnemer(s)
1 240 Frits  Martens  5-6-1942 AV Hollandia 38.20 m
2 35 Peter  Blommestijn  23-5-1942 Rotterdam Atletiek 37.06 m
3 102 Jan van Empel  19-8-1944 GVAC 32.02 m
4 166 Kees  Jägers  26-8-1942 GAC Hilversum 30.70 m
   
speer 4 deelnemer(s)
1 422 Jan de Vries  4-5-1944 Fit 38.64 m
2 445 Martijn  Zijl  18-10-1944 AV Trias 36.37 m
3 35 Peter  Blommestijn  23-5-1942 Rotterdam Atletiek 35.70 m
4 240 Frits  Martens  5-6-1942 AV Hollandia 30.99 m
   
kogel 4 deelnemer(s)
1 102 Jan van Empel  19-8-1944 GVAC 11.00 m
2 240 Frits  Martens  5-6-1942 AV Hollandia 10.80 m
3 35 Peter  Blommestijn  23-5-1942 Rotterdam Atletiek 10.13 m
4 166 Kees  Jägers  26-8-1942 GAC Hilversum 8.73 m
   
M70 Mannen Masters    
100m 5 deelnemer(s)
1 78 Geert van Dijk  31-3-1936 Veteranen Nederland 16.54 sec +2.6
2 361 Jan  Slootbeek  8-3-1936 GAC Hilversum 16.94 sec +2.6
3 54 Cor  Braak  21-3-1931 Veteranen Nederland 18.13 sec +2.6
4 288 Marco  Panico  14-10-1938 DAK 18.35 sec +2.6
5 192 Gijs  Knoppert  29-4-1934 Veteranen Nederland 20.22 sec +2.6
   
200m 3 deelnemer(s)
1 54 Cor  Braak  21-3-1931 Veteranen Nederland 40.22 sec -1.2
2 192 Gijs  Knoppert  29-4-1934 Veteranen Nederland 43.79 sec -1.2
78 Geert van Dijk  31-3-1936 Veteranen Nederland DQ sec -1.2
   
1500m 3 deelnemer(s)
1 177 Rinus  Joosse  1-8-1939 AV '56 5.53.67 min
2 50 Gillis  Bosman  23-6-1939 THOR 6.25.48 min
3 419 Aart  Vos  5-4-1940 Altena Road Runners 6.45.30 min
   
5000m 3 deelnemer(s)
1 177 Rinus  Joosse  1-8-1939 AV '56 22.46.77 min
2 50 Gillis  Bosman  23-6-1939 THOR 23.00.18 min
419 Aart  Vos  5-4-1940 Altena Road Runners DNF min
   
5000m snelw 3 deelnemer(s)
1 30 Willem van der Bijl  31-10-1939 RWV 31.37.54 min
2 18
la`s  Bakker 
16-5-1937 OLAT 32.58.84 min
3 267 Bauke te Nijenhuis  14-10-1935 RWV 33.26.87 min
   
discus 5 deelnemer(s)
1 304 Jan  Pronk  18-1-1938 AV Trias 38.32 m
2 351 Dick  Schrieken  18-5-1940 AV Trias 37.94 m
3 54 Cor  Braak  21-3-1931 Veteranen Nederland 27.78 m
4 361 Jan  Slootbeek  8-3-1936 GAC Hilversum 20.69 m
5 381 Nico  Storre  12-9-1926 Veteranen Nederland 20.08 m
   
speer 2 deelnemer(s)
1 54 Cor  Braak  21-3-1931 Veteranen Nederland 27.33 m
2 192 Gijs  Knoppert  29-4-1934 Veteranen Nederland 13.71 m
   
ver 3 deelnemer(s)
1 78 Geert van Dijk  31-3-1936 Veteranen Nederland 3.42 m +0.2
2 361 Jan  Slootbeek  8-3-1936 GAC Hilversum 3.15 m -0.4
3 54 Cor  Braak  21-3-1931 Veteranen Nederland 3.06 m +1.3
   
kogel 3 deelnemer(s)
1 351 Dick  Schrieken  18-5-1940 AV Trias 12.91 m
2 304 Jan  Pronk  18-1-1938 AV Trias 9.77 m
3 361 Jan  Slootbeek  8-3-1936 GAC Hilversum 8.13 m
   
M75 Mannen Masters    
5000m snelw 3 deelnemer(s)
1 352 Nico  Schroten  14-7-1934 RWV 34.44.68 min
2 204 Bernard  Krabbendam  11-8-1934 De Lat 38.32.24 min
3 433 Wout van Wieringen  17-4-1933 RWV 39.59.21 min
   
kogel 3 deelnemer(s)
1 54 Cor  Braak  21-3-1931 Veteranen Nederland 7.96 m
2 381 Nico  Storre  12-9-1926 Veteranen Nederland 7.19 m
3 192 Gijs  Knoppert  29-4-1934 Veteranen Nederland 5.42 m
   
   
V35 Vrouwen Masters    
200m 1 deelnemer(s)
1 132 Ingrid  Grutters  28-8-1974 Atverni 27.33 sec +0.8
   
400m 1 deelnemer(s)    
1 231 Alet  Ludwig  31-3-1973 Ciko '66 63.45 sec
   
800m 2 deelnemer(s)
1 132 Ingrid  Grutters  28-8-1974 Atverni 2.16.06 min
2 247 Manon  Mensink  8-5-1975 Ciko '66 2.19.10 min
   
5000m 3 deelnemer(s)
1 174 Sandra de Jonge  28-4-1973 Ciko '66 18.03.54 min
2 196 Marjon de Kok  15-11-1974 Prins Hendrik 18.19.54 min
3 243 Iris  Meerts  29-11-1972 Rotterdam Atletiek 18.54.00 min
   
3000m snelw 6 deelnemer(s)
1 308 Marleen  Radder-Willems  22-2-1951 RWV 18.01.34 min
2 335 Remke  Rutgers  11-5-1972 De Lat 21.08.24 min
3 62 Coby  Bunschoten-Kriek  18-12-1947 RWV 21.16.84 min
4 279 Carry  Ombelet  12-6-1971 OLAT 22.03.39 min
5 248 Tilly van de Merwe  18-3-1953 AV Unitas 23.28.97 min
6 384 Hermien  Teske  15-2-1949 RWV 27.52.12 min
   
discus 2 deelnemer(s)
1 25 Leonie  Berden  16-5-1974 RK HAV 42.81 m
2 315 Moniek  Reijs  25-4-1972 AV De Keien 33.76 m
   
kogel 2 deelnemer(s)
1 25 Leonie  Berden  16-5-1974 RK HAV 11.70 m
2 315 Moniek  Reijs  25-4-1972 AV De Keien 10.48 m
   
V40 Vrouwen Masters    
100m 4 deelnemer(s)
1 187 Valerie  Klostermann  26-7-1965 PAC 13.43 sec +0.3
2 342 Astrid  Schilder  3-4-1968 AV Edam 14.13 sec +0.3
3 135 Sandra  Habets  29-11-1966 Atledo 14.40 sec +0.3
4 363 Jolanda  Smedinga  13-8-1965 AV Heerenveen 15.31 sec +0.3
   
200m 3 deelnemer(s)
1 187 Valerie  Klostermann  26-7-1965 PAC 27.20 sec +0.8
2 346 Gonnie  Schokker-van Dijk  5-1-1968 AV Edam 29.96 sec +0.8
3 363 Jolanda  Smedinga  13-8-1965 AV Heerenveen 32.07 sec +0.8
   
400m 4 deelnemer(s)
1 187 Valerie  Klostermann  26-7-1965 PAC 62.17 sec
2 113 Anja  Van Eldik  4-9-1969 Climax 63.94 sec
3 411 Anneke  Vink  22-1-1970 AV Edam 68.51 sec
4 363 Jolanda  Smedinga  13-8-1965 AV Heerenveen 73.26 sec
   
800m 8 deelnemer(s)
1 113 Anja  Van Eldik  4-9-1969 Climax 2.27.49 min
2 235 Marian  Mahieu  31-10-1968 Atledo 2.28.33 min
3 115 Simone  Geel-Herlaar  28-2-1962 DEM 2.30.78 min
4 85 Niekol  Dols  5-1-1968 Eindhoven Atletiek 2.33.56 min
5 51 Jannemien  Bosman  27-3-1970 Ciko '66 2.33.66 min
6 287 Jeanine van Overveld  26-6-1961 THOR 2.39.01 min
7 435 Marijke de Wijs  4-8-1965 SV Sportlust 2.40.36 min
8 363 Jolanda  Smedinga  13-8-1965 AV Heerenveen 2.49.54 min
   
1500m 4 deelnemer(s)
1 129 Lucienne  Groenendijk  24-8-1969 SV Sportlust 5.07.45 min
2 113 Anja  Van Eldik  4-9-1969 Climax 5.15.08 min
3 435 Marijke de Wijs  4-8-1965 SV Sportlust 5.25.78 min
4 95 Giny  Dunnewind  30-4-1968 ACO / Van Elderen 5.36.65 min
   
5000m 7 deelnemer(s)
1 344 Agnes  Schipper  3-9-1968 Hellas Utrecht 18.13.81 min
2 129 Lucienne  Groenendijk  24-8-1969 SV Sportlust 18.38.47 min
3 74 Monique  Derks  20-7-1967 Nijmegen Atletiek 19.52.28 min
4 51 Jannemien  Bosman  27-3-1970 Ciko '66 19.53.58 min
5 435 Marijke de Wijs  4-8-1965 SV Sportlust 20.15.89 min
6 95 Giny  Dunnewind  30-4-1968 ACO / Van Elderen 20.20.23 min
7 250 Marianne  Mettler  15-7-1969 Tilburg Road Runners 20.31.19 min
   
80mh 3 deelnemer(s)
1 395 Ellen  Tromp  31-1-1969 GAC Hilversum 13.42 sec +0.4
2 187 Valerie  Klostermann  26-7-1965 PAC 14.00 sec +0.4
3 355 Monique  Seerden  7-2-1964 AV Lionitas 16.65 sec +0.4
   
discus 3 deelnemer(s)
1 34 Michelle  Blommestijn  26-3-1966 Rotterdam Atletiek 26.81 m
2 408 Ingrid  Vermeeren  7-4-1966 De Keien 25.89 m
3 373 Marie-José  Smit-van Oort  5-1-1967 Scorpio 25.80 m
   
kogel 2 deelnemer(s)
1 408 Ingrid  Vermeeren  7-4-1966 De Keien 9.51 m
2 373 Marie-José  Smit-van Oort  5-1-1967 Scorpio 8.27 m
   
hoog 3 deelnemer(s)
1 395 Ellen  Tromp  31-1-1969 GAC Hilversum 1.52 m
2 411 Anneke  Vink  22-1-1970 AV Edam 1.40 m
184 Marlou  Klaver  24-1-1968 Nijmegen Atletiek DNS m
   
ver 3 deelnemer(s)
1 369 Tinka  Smith-Tolsma  23-9-1968 Leiden Atletiek 4.70 m -0.2
2 342 Astrid  Schilder  3-4-1968 AV Edam 4.66 m +0.6
3 135 Sandra  Habets  29-11-1966 Atledo 4.32 m +0.8
   
hss 4 deelnemer(s)
1 202 Janine  Kortbeek-van de Mortel  3-5-1953 Prins Hendrik 10.45 m -0.8
2 38 Helen  Boelens  15-1-1966 Prins Hendrik 9.75 m -0.1
3 131 Rina  Groenendijk  15-11-1955 AV '47 8.48 m -0.4
4 36 Laura  Blommestijn-Euser  2-7-1944 Rotterdam Atletiek 8.04 m +0.3
   
V45 Vrouwen Masters    
100m 5 deelnemer(s)
13 Mary  Augustin  27-8-1962 AV Sparta 14.10 sec -0.6
203 Christian  Kouijzer-Lauwers  3-2-1965 RK HAV 14.14 sec -0.6
239 Jolanda  Maris-Schreuders  26-3-1965 AV Groene Ster 15.59 sec -0.6
379 Annet van der Steenhoven  20-3-1962 Scorpio 16.68 sec -0.6
119 Anja van Giels  19-2-1964 DK en AV Hercules dnf sec -0.6
   
200m 3 deelnemer(s)
1 13 Mary  Augustin  27-8-1962 AV Sparta 30.01 sec -0.2
2 275 Liesbeth van Oers  26-2-1962 AV Groene Ster 32.65 sec -0.2
3 379 Annet van der Steenhoven  20-3-1962 Scorpio 33.59 sec -0.2
   
400m 5 deelnemer(s)
1 13 Mary  Augustin  27-8-1962 AV Sparta 63.63 sec
2 115 Simone  Geel-Herlaar  28-2-1962 DEM 64.38 sec
3 281 Sonja  Oost  2-5-1957 EAC De Sperwers 66.13 sec
4 207 Afra  Kruijer  3-6-1949 AV Hera 69.83 sec
5 287 Jeanine van Overveld  26-6-1961 THOR 69.86 sec
   
discus 7 deelnemer(s)
1 82 Ingrid van Dijk  19-5-1962 GAC Hilversum 38.98 m
2 3 Mirjam  Aberkrom-De Groot  2-2-1964 AV Edam 35.25 m
3 319 Toos ter Rele  27-9-1964 AV De Keien 33.70 m
4 269 Jannet van Noord  18-10-1962 AV Lycurgus 32.46 m
5 343 Anke  Schilstra  13-2-1962 AV Sparta 25.94 m
6 130 Marianne  Groenendijk  13-12-1964 AV Gouda 25.35 m
7 114 Regina van Galen  17-11-1962 AV Weert 20.17 m
   
kogel 10 deelnemer(s)
1 3 Mirjam  Aberkrom-De Groot  2-2-1964 AV Edam 11.23 m
2 82 Ingrid van Dijk  19-5-1962 GAC Hilversum 10.45 m
3 269 Jannet van Noord  18-10-1962 AV Lycurgus 10.25 m
4 319 Toos ter Rele  27-9-1964 AV De Keien 9.88 m
5 343 Anke  Schilstra  13-2-1962 AV Sparta 8.71 m
6 355 Monique  Seerden  7-2-1964 AV Lionitas 8.63 m
7 179 Brigitte van de Kamp-Linnebank  15-6-1960 GAC Hilversum 8.46 m
8 114 Regina van Galen  17-11-1962 AV Weert 7.44 m
9 130 Marianne  Groenendijk  13-12-1964 AV Gouda 7.40 m
124 Marjan  Goedhart  5-6-1962 AAV '36 DNS m
   
speer 4 deelnemer(s)
1 420 Mariët  Voskamp  23-9-1961 AV Hanzesport 38.75 m
2 3 Mirjam  Aberkrom-De Groot  2-2-1964 AV Edam 27.82 m
3 325 Sjan  Roest-Lauwers  18-5-1959 AV Reusel '69 22.55 m
4 114 Regina van Galen  17-11-1962 AV Weert 17.75 m
   
hoog 3 deelnemer(s)
1 316 Weia  Reinboud  11-3-1950 Hellas Utrecht 1.40 m
1 202 Janine  Kortbeek-van de Mortel  3-5-1953 Prins Hendrik 1.40 m
3 355 Monique  Seerden  7-2-1964 AV Lionitas 1.35 m
   
ver 3 deelnemer(s)    
1 203 Christian  Kouijzer-Lauwers  3-2-1965 RK HAV 4.43 m -0.4
2 379 Annet van der Steenhoven  20-3-1962 Scorpio 3.26 m +0.7
3 124 Marjan  Goedhart  5-6-1962 AAV '36 0.00 m +0.0
   
V50 Vrouwen Masters    
100m 3 deelnemer(s)
1 165 Tilly  Jacobs  19-6-1956 AV PEC 1910 13.90 sec -2.7
2 394 Joke  Torbijn-van der Koogh  29-10-1957 AV Parthenon 15.04 sec -2.7
3 131 Rina  Groenendijk  15-11-1955 AV '47 15.71 sec -2.7
   
200m 4 deelnemer(s)
1 165 Tilly  Jacobs  19-6-1956 AV PEC 1910 28.14 sec -1.3
2 281 Sonja  Oost  2-5-1957 EAC De Sperwers 29.24 sec -1.3
3 8 Anja  Akkerman-Smits  1-5-1955 AV Castricum 30.22 sec -1.3
4 394 Joke  Torbijn-van der Koogh  29-10-1957 AV Parthenon 30.47 sec -1.3
   
800m 5 deelnemer(s)
1 424 Greet  Vrijbloed  14-5-1958 Isala '96 2.38.61 min
2 52 Eveline  Botter  24-11-1959 De Spartaan 2.39.83 min
3 282 Marijke van Oostrum  26-6-1959 Phanos 2.46.28 min
4 33 Maria  Bloemsaat  9-5-1955 Scorpio 3.12.44 min
5 195 Dineke  Kok  2-2-1953 GAC Hilversum 3.18.40 min
   
1500m 3 deelnemer(s)
438 Ella  Witjes  27-2-1957 Altis 5.09.54 min
52 Eveline  Botter  24-11-1959 De Spartaan 5.21.41 min
195 Dineke  Kok  2-2-1953 GAC Hilversum 6.24.79 min
   
5000m 4 deelnemer(s)
1 438 Ella  Witjes  27-2-1957 Altis 18.29.00 min
2 223 Jeannine  Liebrand  22-11-1953 AV Cifla 20.54.53 min
3 273 Rita van Nunen  6-6-1960 AV De Keien 21.12.46 min
4 413 Elly  Visser  17-10-1957 Altis 21.46.66 min
   
discus 5 deelnemer(s)
1 96 Hanny  Ebbekink-Tukkers  24-8-1958 AC TION 33.93 m
2 325 Sjan  Roest-Lauwers  18-5-1959 AV Reusel '69 22.08 m
3 446 Ingrid  Zuijdervliet-Hoogeveen  24-5-1957 Veteranen Nederland 20.00 m
4 199 Tine  Koops-Wittermans  27-9-1951 AV Jahn II 19.86 m
5 94 Helene  Duijf-Merkx  15-12-1958 Vitesse '08 17.51 m
   
kogel 6 deelnemer(s)
1 42 Annemieke  Bolte  6-6-1960 AV 1923 10.07 m
2 96 Hanny  Ebbekink-Tukkers  24-8-1958 AC TION 9.59 m
3 325 Sjan  Roest-Lauwers  18-5-1959 AV Reusel '69 8.96 m
4 199 Tine  Koops-Wittermans  27-9-1951 AV Jahn II 8.09 m
5 446 Ingrid  Zuijdervliet-Hoogeveen  24-5-1957 Veteranen Nederland 8.08 m
6 94 Helene  Duijf-Merkx  15-12-1958 Vitesse '08 7.39 m
   
ver 4 deelnemer(s)
1 165 Tilly  Jacobs  19-6-1956 AV PEC 1910 4.90 m -0.2
2 202 Janine  Kortbeek-van de Mortel  3-5-1953 Prins Hendrik 4.54 m +1.7
3 131 Rina  Groenendijk  15-11-1955 AV '47 4.06 m -1.2
4 36 Laura  Blommestijn-Euser  2-7-1944 Rotterdam Atletiek 3.57 m +0.3
   
V55 Vrouwen Masters    
100m 4 deelnemer(s)
1 8 Anja  Akkerman-Smits  1-5-1955 AV Castricum 14.87 sec -2.7
2 207 Afra  Kruijer  3-6-1949 AV Hera 15.62 sec -2.7
3 175 Riet  Jonkers-Slegers  4-10-1943 Atledo 16.12 sec -2.7
4 33 Maria  Bloemsaat  9-5-1955 Scorpio 17.13 sec -2.7
   
V60 Vrouwen Masters    
800m 4 deelnemer(s)
1 207 Afra  Kruijer  3-6-1949 AV Hera 2.42.95 min
2 76 Anne van Dijk  10-7-1949 Veteranen Nederland 2.46.93 min
3 175 Riet  Jonkers-Slegers  4-10-1943 Atledo 2.49.08 min
4 405 Els  Verholt  11-11-1945 AKU 3.28.16 min
   
1500m 4 deelnemer(s)
1 76 Anne van Dijk  10-7-1949 Veteranen Nederland 5.51.28 min
2 307 Els  Raap  28-4-1947 SV Kombijsport 5.56.22 min
3 190 Marianne  Knapen-de Bode  18-10-1947 Loopgroep PK 6.08.29 min
4 336 Trees  Rutten  13-9-1947 Nijmegen Atletiek 6.30.07 min
   
5000m 4 deelnemer(s)
1 307 Els  Raap  28-4-1947 SV Kombijsport 21.11.58 min
2 190 Marianne  Knapen-de Bode  18-10-1947 Loopgroep PK 21.53.65 min
3 138 Martha van Hal-van Dijk  9-7-1946 AV Pijnenburg 23.17.17 min
4 336 Trees  Rutten  13-9-1947 Nijmegen Atletiek 23.28.30 min
   
discus 5 deelnemer(s)
1 12 Annie van Anholt  22-2-1947 AV Attila 32.28 m
2 56 Jolande  Brasser  6-3-1946 AV Trias 27.61 m
3 110 Wil  Florusse-Van der Koogh  8-1-1948 AV Parthenon 21.69 m
4 334 Corrie  Roovers-v.d. Bosch  14-7-1935 AV Sprint 19.48 m
5 67 Lia  Cost-Schreurs  28-11-1947 Climax 15.68 m
   
kogel 6 deelnemer(s)
1 237 Jenny  Marcelis-Dikmans  10-8-1948 Scorpio 9.71 m
2 36 Laura  Blommestijn-Euser  2-7-1944 Rotterdam Atletiek 8.52 m
3 56 Jolande  Brasser  6-3-1946 AV Trias 7.77 m
4 110 Wil  Florusse-Van der Koogh  8-1-1948 AV Parthenon 7.11 m
5 67 Lia  Cost-Schreurs  28-11-1947 Climax 6.79 m
6 334 Corrie  Roovers-v.d. Bosch  14-7-1935 AV Sprint 6.31 m
   
speer 2 deelnemer(s)
1 316 Weia  Reinboud  11-3-1950 Hellas Utrecht 33.98 m
2 237 Jenny  Marcelis-Dikmans  10-8-1948 Scorpio 25.22 m
   
V65 Vrouwen Masters    
300mh 1 deelnemer(s)
1 175 Riet  Jonkers-Slegers  4-10-1943 Atledo 56.98 sec

Catering NK


De catering bij de NK wordt verzorgd door:

Horst Keurslager

Horst Keurslager

Bakker Marcel Commandeur

Commandeur
  
 
Voor vragen over de NK Masters kunt u mailen met nkmasters2013@avcialfo.nl